Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74001) Woodslave válasza FollowTheORI (#73998) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tuti jó cucc ;] [link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74002) Zola007 válasza -Mike- (#74000) üzenetére


Zola007
veterán

Az a baj, hogy nálam előfordul hogy sietek, akkor pedig kapkodok és fogynak az üveg dolgok.
Véleményeket olvasgattam a gépekről, több helyen is írták pl. Ufesa, Russel gépekre, hogy könnyen törik az üveg, főleg ha hideg cucc van benne.

Egyelőre sokat nem akarok rá költeni, kevés dologra használom. Nem volt turmixgépem, csak múltkor elfelejtettem vinni shakert és kaját, ezért a teremben kértem egy turmixot, nagyságrenddel finomabb volt mint összerázva. Ezen felbuzdulva gondoltam bepróbáljuk
Most veszek egy ilyen 10-12 ezres Philipset, ha nagyon gagyi vagy nem bírja a strapát akkor kicseréltetem, vagy ahogy lenni szokott, lepasszolom tesóméknak :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74003) HussarF

Én a fekete péntek akciónál vettem egy 18ezres turmixgépet 12ezerért. Nagy 750W-os disznó, szétdarál bármit. [link]

Amúgy új "tömegnövelő" turmixom: soványtúró, 1,5-ös tej, banán, fehérjepor, kis méz, ízlés szerint akár fahéj vagy ilyesmik. Turmixgéppel összedarálni -> win

[ Szerkesztve ]

(#74004) Cassidey válasza Zola007 (#74002) üzenetére


Cassidey
senior tag

Igazából csak akkor fontos az üveg kehely, ha forrót is önt bele az ember, például krémlevest csinálsz.:)

(#74005) Zola007 válasza HussarF (#74003) üzenetére


Zola007
veterán

zelmer cuccok jók. Kár hogy nem láttam mikor akciózták
én ezt nézegettem: [link] videó
Videóból ítélve bitang egy állat ez is, 6 lemezes penge, 1000w

Csak olyan alakja van, mint amit baltával faragtak, nem tudom mennyire praktikus, meg 1 főre nagyon nagy egy 2 literes bödön

(#74004) Cassidey: forró (>70-80 °C) cuccot nem szívesen teszek ilyesmibe, mert a kés alatti gumitömítés általában nem szereti és idővel tönkremegy. Az üveget inkább amiatt venném, mert a gyümölcssav hajlamos megmarni a műanyagot és ettől reped idővel (meg csúnya is)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74006) Ribi válasza Zola007 (#74002) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ócsó megoldás botmixer. :K
Kicsit többet kell dolgozni vele, de bármilyen bödönnel használható, hideg meleg mind1 neki.

[ Szerkesztve ]

(#74007) God Vazzeg válasza Zola007 (#74005) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekünk ilyen szmutyi mékerünk van, a teremben is használjuk, teljesen jó. Forró dolgot mondjuk nem rakunk bele, de fehérje turmixot akár gyümölccsel is elkészít :K

(#74008) Zola007 válasza Ribi (#74006) üzenetére


Zola007
veterán

Botmixerem sincs (volt, de ex elvitte, bár nem szerettem mert fröcsköl mint a fene)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74009) szuszinho válasza God Vazzeg (#74007) üzenetére


szuszinho
őstag

Nekünk is van ilyen, eddig nem volt vele gond.
Én is nézegetem mostanában a turmixokat, melóba akarok egyet.

(#74010) Zola007 válasza szuszinho (#74009) üzenetére


Zola007
veterán

én ahogy nézem a specifikációkat és véleményeket, 2 véglet van amit érdemes megvenni:
- 10ezer körül 300-400 w-os kütyük, 4 pengés kés, műanyag kehely, de magvakat, jeget nem bírja
- 20ezer és felette 700-1000 W-os kütyük, 6 pengés kés, üveg kehely, jég/mirelit/dió/anyós nem kihívás

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74011) szuszinho válasza Zola007 (#74010) üzenetére


szuszinho
őstag

Melóba nem is akarok komolyat venni, jó lesz valami vacak is :)

Pl.: ez 5 év garival teljesen jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#74012) kennystyle válasza Zola007 (#74010) üzenetére


kennystyle
tag

Nekem ez van, 4 éves, sokat használom és visz mindent amit kell. A kis kiegészítő biszbaszban daráltam már jégtől kezdve akármit és nincs gond vele, merem ajánlani.
[link]

(#74013) Cassidey válasza Zola007 (#74008) üzenetére


Cassidey
senior tag

Meg egy normális botmixer olyan árban van mint egy turmixgép.:) Szerintem akkor éri meg a botmixer, ha konkrétan nincs annyi hely a pulton, hogy kint maradhasson egy rendes turmix.

Kehelymérettel ne foglalkozz, én szoktam 2 deciket is csinálni benne, teljesen mindegy neki, elmosásban sincs időkülönbség.

[ Szerkesztve ]

(#74014) Zola007 válasza Cassidey (#74013) üzenetére


Zola007
veterán

nem csak azért, az a Heinner gép marha nagy, ha jól írták az egyik oldalon, akkor 9 kiló és akkora mint 2 másik
Olyan sok helyem most nekem sincs, panelkonyha, gondolhatod.
Az íróasztalom nagyobb mint a konyhapult. :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74015) Cassidey válasza Zola007 (#74014) üzenetére


Cassidey
senior tag

Azt nem néztem meg rendesen bevallom, olyan ronda volt, hogy hipp-hopp be is zártam. :D

(#74016) Zola007 válasza Cassidey (#74015) üzenetére


Zola007
veterán

Designer díjat nem fog nyerni az tény :N
Nőnek ajándékba adni egy ilyet komoly alapot képez a válásra :DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74017) FollowTheORI válasza Dani82 (#73902) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

[link]

Kérdezd meg ő(ke)t mit csinálnak... :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#74018) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na sikerült az edzés előtti "kajám" (azaz kiegből) valami szörnyűséget alkotni, már ha a langyos kv leves fehérje csipetkével annak számít :D :Y ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74019) Zola007 válasza Woodslave (#74018) üzenetére


Zola007
veterán

el leírva is hülyén hangzik
kv - leves -fehérje?
még egy kis uborkát ehetnél hozzá mustárral...

én a helyedben a mai edzésen a WC-hez közeli gépeken dolgoznék ;]

(#74017) NetTom:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#74020) -Mike- válasza FollowTheORI (#74017) üzenetére


-Mike-
addikt

Tv tornáznak ezek is, semmi mást.

(#74021) Woodslave válasza Zola007 (#74019) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kávéleves - fehérjecsipetkével :D

Nem lehetek lusta, az összetevőket (legalábbis amik nem jó ha korábban keverednek) külön kell tárolni és elkészíteni :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74022) HussarF válasza FollowTheORI (#74017) üzenetére

Nem rossz terem a Chili 2, vótam má

[ Szerkesztve ]

(#74023) FollowTheORI válasza Woodslave (#74021) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van koffeines/kávés protein már azt hiszem... szóval lehet keverni. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#74024) Dani82 válasza FollowTheORI (#74017) üzenetére


Dani82
senior tag

Szoktunk beszelni vele, de meg nem kerdeztem meg tolnak e valamit. Bár ha én is 20 évesen kezdtem volna el, mint ők én is jól néznék ki :)

[ Szerkesztve ]

(#74025) Woodslave


Woodslave
nagyúr

vótam, nem fostam be. Guggoltam 110-be 7-et. Kis súly egy 12 éves kínai kislánynak, nagy súly nekem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74026) -Mike- válasza Woodslave (#74025) üzenetére


-Mike-
addikt

Én ma leguggoltam hatszor, light lábnapot tartottam. ;]

(#74027) Woodslave válasza -Mike- (#74026) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak be ne hugyozz éjszaka ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74028) Ijk válasza Woodslave (#74025) üzenetére


Ijk
nagyúr

A közös edzésen majd lábnapot tartunk. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#74029) Woodslave válasza Ijk (#74028) üzenetére


Woodslave
nagyúr

addigra megy majd a 150 ;]

:N :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74030) HussarF válasza Woodslave (#74029) üzenetére

Lefele és egyszer? ;]

Amúgy itt a fincsi turmixom: fél kiló túró, 2 banán, 1 adag cookies 'n' cream ízű fehérje, 2 kiskanál méz, fahéj, 3 dl 1,5-ös tej

Before:

After:

Amúgy nem tudom, miért oldallal vannak a képek, az eredtiek állóképek. A kepfeltoltes.hu elfordította.

[ Szerkesztve ]

(#74031) Woodslave válasza HussarF (#74030) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K :D úgy már most is megy. Vagy legalább úgy mint Zolának ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74032) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Na voltam a cutler goldba. Naggyon sok gép van, azt se tudtam mit csináljak hirtelen. Elkezdtem azokat a gyakikat csinálni amit itthon is csinálok, nem mertem gépeket keresgetni, mert akkor jó pár órát eltöltöttem volna ott és míg 2 gyakorlat között megtalálom a gépemet ki is hűlök. Ha oda járnék és tudnék minden gépet azért biztos jó terem lenne, de így annyira elvesztem benne, hogy holnap szerintem örülni fogok a kis vidéki termemnek :) Majd lesz itt is cutler... A pultos csaj legalább kedves volt, pozitív, meg volt egy srác aki segített az egyik gépnél, meg váltottunk 1-2 szót. Ami még nem tetszett, hogy itt a "kigyúrtság" átlag alatt voltam a sok emberhez képest, itthon azért picivel átlag felett vagyok szerintem :D

(#74033) Cassidey válasza zsolt1225 (#74032) üzenetére


Cassidey
senior tag

Egyébként már hallottam több forrásból a pletyit, hogy tényleg lesz nálunk is hamarosan.. De addigra szerintem rég izmosak leszünk. ;]

(#74034) zsolt1225 válasza Cassidey (#74033) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

A búzatéren vagy hol nyílt elvileg hétfőn valami terem (ahol nyílt nap volt ingyé), a miénk meg olyan szinten tömve volt aznap este, hogy hihetetlen. A régiposta utcára csinálják elvileg a cutlert én azt hallottam és március körül. Már most is azok vagyunk :D

[ Szerkesztve ]

(#74035) t1 válasza Woodslave (#74025) üzenetére


t1
addikt

Jó az :K
Amúgy amikor ezeket kiírjátok a rudat is beleszámolod, vagy csak a rajta lévő súlyokat?

(#74036) HussarF válasza t1 (#74035) üzenetére

Vagy beleszámolják a saját testsúlyukat is? Vagy csak a csípőizület feletti rész súlyát? Elvégre a lábfejét nem kell emelnie... Hmmm, hmmmm, mi is lehet a konvenció... :F ;] :))

(#74037) t1 válasza HussarF (#74036) üzenetére


t1
addikt

Gonosz :P :P

(#74038) scope2007


scope2007
addikt

és megvan :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#74039) BÁ Nutrition válasza t1 (#74035) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem csak 20 kiló szokott rajta lenni, de 400 kilós a rúd ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#74040) krisztian112


krisztian112
senior tag

Sziasztok!

Lassan 1 éve edzek, különböző kiegészítőket használok. (Scitec WPP, Carb-f, vitaminok) Tavaly február és augusztus között napi szinten edzés után ittam a turmixokat 30g fehérje, 50g ch val. A baj szeptember közepén kezdődött, amikor reggeli rosszullétek, hányingerek, rettentő gyomorfájás jött rám minden nap. Mondanom sem kell, hogy a kajára rá sem birtam nézni, alig ment le valami a torokom. Persze ez nem hiányzott nekem, mivel alig tudtam enni valamit az edzést is abba kellett hagynom, ezzel párhuzamosan a kiegészítőket is. 1 hónap gyomorfájás után elmentem a dokihoz aki különböző vizsgálatokat csinált, végül nem találtak semmit, viszont emlitettem nekik a kiegészítőket amiket szedek. 3 orvosnál voltam mindegyikük óva intett tőlük. Idézem: "felpörgeti a szervezetet, halált is okozhat stb.", háozzátesezm hogy fehérjéről és szénhidrákiegészítőről volt szó. Na már most másfél hónap szenvedés után pir kiló izom is lement rólam de lassacskán visszajött az étvágyam és nem fájt a gyomrom. Olyan kérdésem lenne felétek, hogy lehetek-e a fehére és szénhidrát porra kvázi allergiás? iletve valamelyik összetevőjére. Azóta nem ittam turmixot, mer hátha tényleg azt nem fogadta be a gyomrom, esetleg járt már így más is? Köszönöm a választ! :R :R

Huawei P10 lite

(#74041) proof88 válasza krisztian112 (#74040) üzenetére


proof88
addikt

Szerintem a legtutibb az lenne, ha újra innál turmixot, és figyelnéd hogy mi történik. Van-e tőle hányinger, émelygés, stb. Lehet hogy valami egyszerű más ok volt a háttérben. Azért gyanús, hogy fél évig előtte semmi sem volt.
Jó tanács: ha legközelebb ilyen van, érdemes beutalót kérni gasztroenterológiára. Ott lenyomnak egy csövet a torkodon, szétnéznek és szövetmintát vesznek. Kibírható. :C

(#74042) Dicker válasza krisztian112 (#74040) üzenetére


Dicker
őstag

Laktóz.

(#74043) BÁ Nutrition válasza krisztian112 (#74040) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tul valoszinu, az orvosoknak meg elegge elo hogy ekkora a tudasszintjuk...
menni kell mashova sok a sarlatan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#74044) BÁ Nutrition válasza krisztian112 (#74040) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

vagy probalj ki mas gyartot a scitecben annyi hatoanyag van hogy alig fert bele a dobozba by bunny

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#74045) FollowTheORI válasza krisztian112 (#74040) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vagy csak hamisítványt vettél/ettél... és nem bírtad amit belekevertek. :)

Amugy lehet valami összetevő túladagolása is... szedsz vitaminokat meg a kiegekben is van valami és máris túl lehet pár vitamint vagy akármit adagolni, vagy olyan szintre vinni amit nem tolerálsz már.
Pl calcium, vagy B vitamin vagy A vitamin vagy akámi...

Azis lehet csak a bélflórád ment tönkre valamitől, pl ha nem csak edzés után ittad ezeket hanem naponta többször. Nagyon fontosan a rostok és a szilárd kaja.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#74046) bbuffy válasza krisztian112 (#74040) üzenetére


bbuffy
senior tag

Szis.
Jó eséllyel laktóz v más intolerancia. A jó orvos allergiatesztet készíttet nem a tejsavót szapulja. Sajnos nem sok ilyen van. Amit azért sem értek mert a babatápszerben is van.
Ha megint kijön csináltass tesztet. Asszem a Mária utcában kell.

Ja igen, üdv mindenkinek, ide még nem írtam.

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#74047) Woodslave válasza t1 (#74035) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja
Ahhoz képest hogy valaki szerint 1 év után 140 kg lenne a szint illetve később is testsúly kétszerese
...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74048) t1 válasza Woodslave (#74047) üzenetére


t1
addikt

Akkor van hová fejlődnöm, én idén iktattam be a lábazást tavaly nem csináltam még.

(#74049) Woodslave válasza krisztian112 (#74040) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet kialakult némi ételallergia (vagy inkább intolerancia) ha napi szinten ugyanazt etted. Nem tudom tudományosan mennyire megalapozott, de több helyen olvastam már róla...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#74050) -Mike- válasza krisztian112 (#74040) üzenetére


-Mike-
addikt

Látod nem hiszel az orvosoknak, feljössz ph-ra itt egyből találsz 6 önkéntes dokit, egyik okosabb a másiknál, felállítják a diagnózist anélkül hogy látnának vagy megvizsgálnának, zsír nem? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.