Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) Ijk válasza Woodslave (#25998) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én magam részéről abban látom a problémát hogy nem tanulnak meg az emberek edzeni. És ennek az oka hogy egyből "testépítő edzésbe" ugranak, szanaszét bontva az izomcsoportokat. Ezekből lesz a pinalegyezős edzés, amiben még csak le sem izzadnak. Egy erőemelő, vagy teljes test edzős programnál, nagyobb súlyokkal jobban meggyötrik magukat a kezdők. Jobban fogják tudni mi az ami tényleg fáj, hogy lehet túlmenni ezen a fájdalomküszöbön, nembeszélve hogy gyorsan kell kardióban javulni, nagy a keringés igénybevétele komplex gyakorlatoknál.
Tehát szerintem a testépítő edzéssel nincs semmi gond, volumenben messze hatékonyabb az erőemelő edzéseknél. Nyilván kizárólag izolációs gépeken elkényelmesedik még egy tapasztalt sportoló is, de a testépítő edzésben ugyanúgy vannak összetett gyakorlatok, mint a szabadsúlyos nyomások, guggolás, húzódzkodás, felhúzás, stb. A testépítő edzés nem csak az izolációrós gyakorlatokból áll.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#26002) venge


venge
tag

Bizony bosszantó tud lenni, hogy évek óta küzdesz a súlyokkal, próbálsz odafigyelni az étrendre, számolgatod a kalóriákat, sok-sok pénzt beleölsz táplálék kiegészítőkbe, aztán az edzőteremben jön a srác, aki tavaly megnyerte a Balatonsound legszebb férfi felsőtest versenyt, most úgy összecsoffadva, sehol egy kis izomköteg, kérdem tőle - Mi van Lacika? Idén nem lesz Balcsi, mi?
Erre jött a válasz: Hogy a fenébe ne lenne? Egy hónap és újra régi a forma!
És, miután letelt az egy hónap, tényleg a régi formában tündököl! Csak zárójelben jegyezném, hogy 19 éves a srác!
Az a fránya genetika... tudjátok, az az injekciós fajta :-D

[ Szerkesztve ]

(#26003) Nightmare


Nightmare
senior tag

Ijk és Wood.
El sem hiszem, hogy nektek az jött le a cikkből, hogy mekkora emberek vannak a képen. Kit tegyenek be? Plüssmacit? Vagy SP-t? ;]

Mondom hagyjuk, én azt gondoltam, hogy lejön a lényeg. Tévedtem. :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#26004) spammer válasza venge (#26002) üzenetére


spammer
veterán

Nem tudok irigykedni az ilyenekre, akik teleszúrkodják meg tablettázzák magukat, hogy nyáron feszenghessenek. Szánalom, aki 1 hónap alatt akar izmos lenni...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26005) drogery válasza Woodslave (#25998) üzenetére


drogery
tag

Ha feltételezzük, hogy az izmossághoz kell
-edzés
-kaja
-regeneráció

Koxxal alapvetően a regeneráció + fehérje szintézis "javul". Natúrban ezekért sok mindent nem tudsz tenni. Marad az edzéssel variálás.
Ha lehet hinni más fórumoknak akkor aki koxol először azt fogja emelni, minthogy elkezdjen BigRon módra edzeni.
De lehet nem :DD

(#26006) Yeffy válasza Rabbitf_24 (#25961) üzenetére


Yeffy
veterán

tenk júú

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#26007) CriticalHit válasza m3tr0 (#25969) üzenetére


CriticalHit
őstag

vagyis hát és/vagy lábezdzés

más, most találtam:
"A würzburgi klinika napi max ötven gramm szénhidrátot ajánl, hogy az egészséges sejtek elkezdjék a zsírsavak hasznosítását, így a fő tápanyagszállítójuk ne a cukor, hanem a zsírsavak legyenek"

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#26008) Woodslave válasza spammer (#26000) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért mondtam, hogy kizárva egyéb életbeli tényezőket. pl. én heti kétszer edzek egy héten, nem tudok klasszikus testépítő edzést csinálni (amúgy se mert a terem nagyrész kézisúlyzók és gépek hiányában alkalmatlan erre) ezért kénytelen vagyok variálni. Ettől függetlenül bele-belecsempészek testépítő jellegű "volumen edzést" még ha nem is fér bele annyi.

én nem hiszek abban hogyha erős leszel nagy is leszel automatikusan, mert akkor nem lenne 80 kilós súlyemelő kategória :D

de igazából saját tapasztalatom alapján az jött le, hogy jelenlegi helyzetemben tök mindegy hogy edzek HIT, volumen, teljes test madcow, nüansznyi különbségek izmossági fokban, de jobban érzem magam, ha vannak alapgyakik, meg számok amikhez tudok igazodni, meg amiket felül kell múlni :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26009) Woodslave válasza Nightmare (#26003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem ez jött le, csak megjegyeztük. De mindegy, elolvastad egy ismeretlen arc cikkét és elhitted hogy ez a tuti, mint a 70 grammos fehérjét abből a könyvből :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26010) Yeffy válasza hrvp (#25971) üzenetére


Yeffy
veterán

:D +1

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#26011) drogery válasza Woodslave (#26008) üzenetére


drogery
tag

Nekem egy olyan 80 kilós súlyemelő forma pont elég lenne. :K
Ez már 85 :(
Vagy 77. :D

(#26012) szasanyi válasza CriticalHit (#26007) üzenetére


szasanyi
félisten

Én előírnám a klinikai dolgozók részére napi max. 50g ch fogyasztástt, és egy hét múlva megkérdezném őket, hogy szerintük... :U Ja, és persze heti min. 3x súlyzós edzésre, és legalább 1x aerob/kardióra is "beutalnám" őket.

drogery: na jó, de ezek makett arcok! Ue. az izomtömeg mondjuk 185cm-rel hogy nézne ki? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26013) spammer válasza CriticalHit (#26007) üzenetére


spammer
veterán

50g kinek? Justin Biebernek vagy a Jay Cutlernek? :F Tökmindegy?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26014) God Vazzeg válasza CriticalHit (#26007) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ketogén diéta alapjai :K Működik ;)

(#26015) Woodslave válasza spammer (#26013) üzenetére


Woodslave
nagyúr

annak aki rákos, a teljes cikk ugyanis a cukor és a ráksejtek közti kapcsolatról szól, nem testépítésről

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26016) wertigo1984 válasza spammer (#26004) üzenetére


wertigo1984
őstag

+1 :K

Mikuland: Isten eltessen meg sokaig! ;) (ejj de sokaig elall a sz.r ;] :R )

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#26017) Woodslave válasza drogery (#26011) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K jó nekem meg egy 65 kilós tornász forma is, de ezek is szétkoxolt (ha kínai akkor meg isten tudja mi még) profi sportolók. :D

jó azt elfogadom, hogyha a 8-12 ismétléstartományban 60 kilóról 160 kilóra viszed a fekvenyomás szériát, akkor nagyobb leszel, úgy értem ugyanolyan testzsír mellett is

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26018) drogery válasza Woodslave (#26017) üzenetére


drogery
tag

Natúr súlyemelőkről vagy tornászokról nem tudok képet linkelni. Főleg izmosról nem.
Jobb elfogadni. :K

(#26019) wertigo1984 válasza Woodslave (#26017) üzenetére


wertigo1984
őstag

''ha kínai akkor meg isten tudja mi még'' tudod ok mindent profin lemasolnak... meg az izmot is. :D

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#26020) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok
Hogy lehetne kiszámolni hogy 1 edzésen nagyjából hány kalóriát égetek el?
Van ennek valami általánosan elfogadott módja?

(#26021) Casanova*


Casanova*
veterán

egyik haver a 2ik kox kúrát tolja. És képzeljétek,azóta csak 1 kilót hízott. Immunis vagy tényleg full kamu,placebo a cucc. Mekkora szívás! Mind szuris volt és sok pénzbe került. Srác nagyon szeretne már nagy lenni! És b@sszus nem adja fel, most szemes kox kúrát fog tolni. Eszem meg megáll.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#26022) Nightmare válasza Woodslave (#26009) üzenetére


Nightmare
senior tag

Najó, tele a tököm már. :D

Tegnap hány cikket linkeltem? Néha úgy érzem, hogy tiszta hülyének néztek(nem Te), mert néhány dolgot másképpen látok.
Pl Goddal való vitánk, hogy mikor ég a zsír...
Mikor ég a zsír?

[link]
Különösen a második link érdekes.
De mint mondtam. Hagyjuk. Úgyis én vagyok a f@szkalap.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#26023) venge válasza Nightmare (#26022) üzenetére


venge
tag

(#26024) brownus válasza Casanova* (#26021) üzenetére


brownus
veterán

az ilyen idiótát küldd el pszichológushoz, vagy járjon pszicho-drámára... valamit nagyon akar kompenzálni!

ezt meg csak úgy:D

(#26025) Nightmare válasza venge (#26023) üzenetére


Nightmare
senior tag

Egyrészt, nem vicces.
Másodrészt, rohadtul nem ez volt a sztori. Az utóbbi időben abszolút normális vagyok. Ti kötekedtek mindig.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#26026) spammer válasza Casanova* (#26021) üzenetére


spammer
veterán

A "nagy" (szép, kidolgozott stb.) fizikum értékét az adja meg, ha az ember sok-sok évig vért izzadva megdolgozik érte. A beleölt idő, a munka, ami értékké teszi. Nem az, ha telebaxxa magát hogy pár hónap alatt izmos legyen. Mert mi van akkor, ha kúrát kúrára halmozva izmos lesz? Ott áll majd a tükör előtt és ki.eri saját magára, vagy mi? Mi van akkor, ha fél év, vagy 1 év alatt izmos lesz teleanyagozva? De komolyan. Úgy sietnek, mintha nem lenne holnap, mintha mindjárt kezdődne a Mr. Olympia és színpadra kellene állniuk. Főleg röhej, az ilyen kis tizenéves taknyok esetében, akik előtt ott az egész élet, hogy megdolgozzanak a szép fizikumért.

Tudom, az a kurva Sound....

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26027) korcsillio


korcsillio
őstag

Mindenki legyen naturál! és imádjátok bunnyt! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#26028) venge válasza Nightmare (#26025) üzenetére


venge
tag

Tudom...
A hangok is megmondták...

(#26029) Woodslave válasza Nightmare (#26022) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ;] :N :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26030) Shadowbull válasza spammer (#26026) üzenetére


Shadowbull
addikt

nem emlekszel ra milyen volt fiatalnak lenni? Az embert mindent hamar akart, lehetoleg holnapra. Aki 19 eves annak hiaba magyarazod, hogy naturalban jo edzesprogrammal meg kajalassal majd 25 eves korodra izmos leszel: o jovo hetre akar izmos lenni, mert ilyen fiatalon 5-6 ev meg teljesen belathatatlan idotav.

Meg aztan az nem vigasztal senkit, hogy majd 25 evesen dughatod a csajokat, legyel turelmes :DD

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#26031) Woodslave válasza spammer (#26026) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te meg ezt mondogatod magadnak a tükör előtt ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26032) spammer válasza Woodslave (#26031) üzenetére


spammer
veterán

:C

De te is magadnak ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26033) Nightmare válasza Woodslave (#26029) üzenetére


Nightmare
senior tag

Tőled még a sértés is bók. :D ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#26034) Sotho válasza kukinyo (#26020) üzenetére


Sotho
őstag

Én egyszer kiszámoltam, hogy egy melledzés 5x10@100kg kb 13 gramm kristálycukor energiáját emészti fel. :K

(#26035) Woodslave válasza spammer (#26032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:N nem én azt mondogatom: "izmos vagyok, izmos vagyok " :D engem ez nem érdekel ki hogyan lett izmos, utálom. ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#26036) #11527168 válasza Shadowbull (#26030) üzenetére


#11527168
törölt tag

:DD :R

(#26037) Yeffy válasza #11527168 (#26036) üzenetére


Yeffy
veterán

szemenszedett hazugság!!4444négynééégy
:D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#26038) kukinyo válasza Sotho (#26034) üzenetére


kukinyo
addikt

Ezt hogy, mi alapján tudtad kiszámolni?

(#26039) spammer válasza kukinyo (#26038) üzenetére


spammer
veterán

Te nem vagyok okos, ugye? :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#26040) kukinyo válasza spammer (#26039) üzenetére


kukinyo
addikt

Persze hogy nem :)

(#26041) Toobee


Toobee
veterán

Sziasztok! Jobb topikot nem találtam, úgyhogy itt kérdeznék. Gyúrni nem szeretek, bár párszor próbálkoztam már vele, de annyira untam, hogy nem csináltam sokáig. Az utóbbi időben kicsit eleresztettem magam, voltam 73,5 kg is, a 173 cm-es magasságom mellé. Szép lassan, olyan fél év alatt 62,8-63 kg-ra fogytam. Viszont a hasamon, meg a combomon marad még némi felesleg. 62 kg volt a cél, ezt még el szeretném érni, de többet nem akarok fogyni, mert érzésem szerint, akkor már csak az izomból menne le. Heti 4-7 alkalommal kerékpározom, ha jó az idő, akkor 20-30 km a szabadban, ha nem, akkor meg 40-60 perc itthon, attól függően, hogy mikor adja fel a seggem a harcot a kényelmetlen üléssel szemben. Kajára annyira figyelek csak, hogy fehér kenyeret nem eszem, teljes kiőrlésűt is ritkán, illetve próbáltam elhagyni a tésztaféléket is, illetve csökkentettem az adagokat. Ettől függetlenül, ha megkívánok egy fagyit, vagy éppen olyan kávét iszom, aminek jól áll a cukor, akkor beleteszem. Az cukros üdítőket is elhagytam, talán heti 1-3 deci csúszik le, de van, hogy ennyi se. Mit kellene csinálnom/nem csinálnom, hogy ettől a kevéske maradéktól is megszabaduljak? A válaszokat előre is köszönöm! :R

https://barbieripnk.hu/

(#26042) brownus válasza Toobee (#26041) üzenetére


brownus
veterán

first of all, EZ a Te topikod!

és mielőtt megkérdeznéd, hogy miért? ezért: Gyúrni nem szeretek, bár párszor próbálkoztam már vele, de annyira untam, hogy nem csináltam sokáig. :D

[ Szerkesztve ]

(#26043) jookomak válasza Toobee (#26041) üzenetére


jookomak
őstag

Szerintemmeg gyúrjál. :)
Viccet félretéve ilyen magassággal ennyi kilóval kb a boxolók, bírkózók izmosak.
"De hát én nem is akarok izmos lenni." De. Mindenki szeretne.

(#26044) Toobee válasza brownus (#26042) üzenetére


Toobee
veterán

Köszönöm! Ez például tetszik, nem kell elmászkálni itthonról. Nekem alapvetően az sem tetszett a konditermekben, hogy túl "közösségi". Jobb szeretek itthon szerencsétlenkedni, a világtól távol.

(#26043) jookomak: Nem mondtam, hogy nem szeretnék izmos lenni. Pont ez az, hogy a maradékot sem akarom elveszíteni azzal, hogy tovább fogyok.

https://barbieripnk.hu/

(#26045) Tamoo válasza Toobee (#26041) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Gyúrjál! ;]

"Utolsó kilók" nehezen mennek le, elég komoly diéta kell hozzá. Nem biztos, hogy megéri .... ne foglalkozz vele, könnyebb úgy az élet. :DDD

(#26046) Shadowbull válasza Toobee (#26041) üzenetére


Shadowbull
addikt

jol ertem, 80 dekat akarsz meg leadni? -> hashajto :DD

egyebkent lehet otthon is edzeni, nem kell ahhoz terem. en sem jarok. terembe.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#26047) hrvp válasza Toobee (#26041) üzenetére


hrvp
aktív tag

Első hsz.
Amúgy meg vegyél bicós nadrágot(alul szivacsos) vagy normális ülést, nehogy már 40-60 perc is kínlódás legyen a kényelmetlenség miatt.

(#26048) brownus válasza Toobee (#26044) üzenetére


brownus
veterán

yep, én is szeretem. és ha veszel két egykezes súlyzót, kétkezest vagy kettlebellt akkor színesebbé is teheted az otthoni edzéseket. pl. ott van még a haskerék, ugrókötél, marokerősítő, powerball, stb, a lényeg, hogy variáld! így nem is fogod megunni...

[ Szerkesztve ]

(#26049) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Látom, megint mindenki okos, de senki se írta le az izmosság titkát. :O

(#26050) Ijk válasza Coccolino_O (#26049) üzenetére


Ijk
nagyúr

Genetika + pénz + idő + eltökéltség. Utóbbiból kis szerencsével edzés függőség alakul ki, minél jobban szétcsapod magad, annál jobb érzés utána. Majdnem mint a szex. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.