Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) barisj válasza FIREBLADE78 (#53992) üzenetére


barisj
aktív tag

Ízesítetlen myprotein impact whey :D Létezik egyáltalán,olyan ember,aki képes megenni egy nap 1kiló rizst?:D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#54002) FIREBLADE78 válasza barisj (#54001) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

kai green és társainak illő lenne :))
inkább kihagyom ezt a proteint :N annyira nem kell az embernek spúroskodnia

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54003) PowerBuldog válasza barisj (#54001) üzenetére


PowerBuldog
veterán

leturmixolva simán

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54004) kolosanyi válasza Jorus (#53985) üzenetére


kolosanyi
veterán

:DDD

(#53998) Ijk
Hogy a fenében tudtok ti 45 percek alatt letudni egy edzést, pláne egy láb edzést? :D Nekem a legutóbbi másfél óra volt, ezt csináltam: bemelegítésnek 2 km kocogás (10 perc), nyújtás, gimnasztika (10-15 perc), guggolás 5*5 (5 perc, kevés pihenővel csináltam), utána volt 5 perc pihenő, hogy észhez térjek, aztán 4*10 hip thrust, (2 perces pihenők, 1 perces szettek kb), 4*20 kitörés (10-10 mindkét lábra, 2 perces pihenők, 1,5 perces sorozatok kb) és a végén egy nyújtás-hajlítás szuperszett (4-5 perc volt max). A végén nyújtással zártam, ha vádliztam volna, az még több idő, de az most kimaradt, nem volt rá időm (mindig edzek rá, de tesi alatt edzettem és vége volt az órának).

(#54005) deniro2 válasza kolosanyi (#54004) üzenetére


deniro2
senior tag

te minek edzel lábra 75-ös combokkal :F ;] inkább mellre/hátra menjél rá, mert az a 112 centi piszok harmatos a te súlyoddal/magasságoddal/csontozatoddal...

(#54006) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#54004) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem nyújtogatunk,mint te,előtte biciklizek pár percet,1 bemelegítő sorozat oszt durr. Rendes lábedzéshez kell az 1 óra, sztem nem azon múlik,hogy 1óra vagy 1óra 20 perc

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54007) God Vazzeg válasza Jorus (#53978) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az már szép :R

(#54008) Ijk válasza FIREBLADE78 (#54000) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem 2. sorozat guggolás után már teljesen bedurran a combom. Lábtoló után meg már alig bírok menni. Aztán minden lábazás után 4 nap izomláz, de néha egy hétig is kitart.
Ha sikerül szétszedni egy izmot rendesen, és napokig érzed utána az izomlázat, onnantól kezdve a kaján és pihenésen múlik minden. Nyilván a genetika, hormonrendszer meghatározza milyen tömeget tudsz magadra pakolni, de az arányok azért adottak. Láb soha nem lehet rosszabb mint a felsőtest arányaiban, és aki képes 45-ös kart építeni, az képes 45-50-es vádlit is.
Ha full ektomorf alkat vagy, és még szálkás is, akkor bele kell törődni hogy soha nem lesz 70-es combod.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#54009) kolosanyi válasza deniro2 (#54005) üzenetére


kolosanyi
veterán

A hátam nem rossz, a mellem kicsi. Arra meg nyomom neki, fejlődik is, de hát evvan. Majd diéta után megmérem megint. Egyébként lábra nem is a tipikus volumenedzést szoktam csinálni, erőre meg állóképességre megyek rá, viszont kb a futástól is nő a lábam. Nekem meg ezt dobta a gép. :)

(#54006) FIREBLADE78
Nyújtás, gimnasztika nélkül neki nem állok semminek, megszokás röplabdás koromból. :)

(#54010) BÁ Nutrition válasza Jorus (#53978) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akko te is sokkal izmosabb vagy nálam.
nekem most van 130 körül a súlyom 202cm-hez
és olyan 110-115re le kéne vinnem vhogy.
van egy olyan érzésem hogy ez május végéig nem jön össze ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#54011) FollowTheORI válasza BÁ Nutrition (#54010) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Megoldható... a mentő elviszi. ;]

Ez van, van aki 30 kilót leadni akar... van aki meg felszedni... legalábbis álmodik róla. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54012) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#54010) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mondtam már, hogy turbó diéta. :DDD
Nekem vége az első hétnek a diétából, 4 kiló ment le. Magyarul ledobtam a vizet, ami feljött a kreatinnal, most ugyanaz a forma, mint előtte. Kezd definiáltabb lenni kicsit a vállam, illetve a hasamon is látszik kicsit, most nem vagyok úgy felpuffadva.

(#54013) FIREBLADE78 válasza Ijk (#54008) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem is akarok 70-es combot, jó 5-6 cm nekem bőven jó lenne, kipróbálom a heti 2 lábedzést,remélem beválik.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54014) rwin5


rwin5
őstag

'azé ez komoly kategória lehet [link]

(#54015) FIREBLADE78 válasza rwin5 (#54014) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

ez a fürdőgatyás baromság ultragáz

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54016) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#54013) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az 5-6 centis comb nem túl vékony? :DDD

(#54014) rwin5
De legalább naturál. :D

(#54017) FollowTheORI válasza rwin5 (#54014) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Neki is szép hosszú lábat dobott a gép... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54018) rwin5 válasza FollowTheORI (#54017) üzenetére


rwin5
őstag

csajoknál nem baj az .. ;]
Kb akkor volt ilyen combom mikor 5-5 kilómétert bicajoztam a suliba, azzal a rozsdás szarral és kb 20-nak tűnt :D Aki a képen van azon én is csodálkoznék ha koxolna, de ezek a rövidgatyósok is tolják magukba mert ismerek ilyen srácot, és annyi kúra benne van már.. :)

[ Szerkesztve ]

(#54019) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#54016) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

pluszba teeeeeeeeeeeeeee a mostanihoz :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54020) barisj válasza FIREBLADE78 (#54002) üzenetére


barisj
aktív tag

Mi bajod a myproteines fehérjével?:D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#54021) margithid


margithid
veterán

Hasedzésre valaki próbálta már, hogy a földön fekszik mintha fekvőtámaszt nyomna, csak a könyökén támaszkodik.
Elég brutál szeritnem, jól megdolgoztatja.

(#54022) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#54012) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most turbó módba elmegyek sétálni egyet a városba. hátha jót tesz :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#54023) Dicker válasza BÁ Nutrition (#54022) üzenetére


Dicker
őstag

Közbe vegyél be egy 200 mg koffeint.

(#54024) Gergosz2 válasza margithid (#54021) üzenetére


Gergosz2
veterán

plank?

Már régóta nyomom . 15 felülés+15 lábemelés +90 sec plank kombó a legjobb.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#54025) kolosanyi válasza margithid (#54021) üzenetére


kolosanyi
veterán

Elülső hídtartás, kedvenc törzs gyakorlatom. :K Próbáld ki az oldalsó hídtartást is, ugyanez, csak oldalra fordulsz és egy kézen támaszkodsz, kicsinálja az oldalad. Illetve elülső hídtartásból próbálj ellentétes kar-láb nyújtást végezni, na az igencsak finom. :)

(#54022) BÁ Nutrition
Jó is az. :)

[ Szerkesztve ]

(#54026) margithid válasza Gergosz2 (#54024) üzenetére


margithid
veterán

Nagyon jó, nekem a felülés, lábemelés meg se közeliti ezt.
Próbáltam ezt az odlalsó lábemelést is, az se jött be, de ez durva.
Elég kis kezdőcske vagyok ,hogy még erről se hallottam:)

kolosanyi

Egyébként tök igazad volt, otthon ilyen amatör edzéshez egész jól el lehet lenni saját testtel, meg max egykezes súlyokkal.

[ Szerkesztve ]

(#54027) kolosanyi válasza margithid (#54026) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, gyakorlatilag nincs izomcsoport, amit ne tudnál így leedzeni. Persze nem profi, meg valószínűleg hegyomlás se lesz így az ember, de jó eredményeket lehet elérni így is. Sőt, múltkor írta valaki, hogy önmagában csak húzódzkodással, tolódzkodással is lehet fejlődni, ha valakinek nagyon nincs ideje meg felszerelése, osztom a nézetet.

[ Szerkesztve ]

(#54028) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szerintetek félbetegen gáz ha folytatom a diétát, nem gyengíti le nagyon az immunrendszert? Kapar a torkom, meg kicsit köhögök, de semmi komoly.

(#54029) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#54028) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

sztem nem, de higiéniára jobban figyelj,mert eleve nagy harcnak van kitéve az immun és könnyen lehet rosszabb is. Vitamin szedést gondolom tudod :K

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54030) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#54029) üzenetére


kolosanyi
veterán

Okés, köszi. :R

(#54031) Jorus


Jorus
nagyúr

Késő van, megyek vízszintesbe növekedni. Hajnalban váll, jó lesz. Rápróbálok a mázsatízre nyak mögül kereten, aztán meglátjuk. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54032) kolosanyi válasza Jorus (#54031) üzenetére


kolosanyi
veterán

Durva vagy, nekem 80-85 körül van a maxom. Talán 90 ha nagyon jó napom van. :DDD

(#54033) Jorus válasza kolosanyi (#54032) üzenetére


Jorus
nagyúr

Egy hete szépen ment 8-7-7 a 105-be, szal szentem meglehet a 110-be a 3*6. A vállam relatíve erős, cserébe a mellem gyenge, a lábam meg szakadt. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54034) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#54025) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gyó volt. most nem dolgozok, lehet napi kettőt is bevetek :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#54035) FIREBLADE78 válasza Jorus (#54031) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

OMG, :Y szegény váll ízületek. Eleve a nyak mögül nyomás egy anatómiailag rendellenes mozgás és még kva nagy súllyal is.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54036) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#54035) üzenetére


kolosanyi
veterán

Van akinek bírja a válla. Én mondjuk nem csinálok nyak mögötti mozdulatokat, nem akarom megnézni, hogy bírja-e a vállam vagy nem.

(#54037) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#54036) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

majd előjön idősebb korban

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54038) Shadowbull


Shadowbull
addikt

Ma meregetos napom volt, gondoltam megnezem a dieta elott hogy allok, hogy lassam merre megy a szeker.

3 pontos borredo meres, meg a netes szamitoprogramok azt mondjak hogy 14-15%-os testzsirom van a 101,3 kilomhoz, ez ma reggeli meres.

Ha eloszedem az excel-tablamat, akkor kiderul, hogy tavaly oktoberben pontosan ugyanilyen nehez voltam, viszont az akkori testzsirom 18%-nak adodott.

Tehat a szamok alapjan durvan 7 honap alatt a CBL tomegelos valtozataval leadtam ~3-4 kilo zsirt es felszedtem ~3-4 kilo izmot.

Ha ennek csak a fele igaz, akkor is jo eredmeny.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54039) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok. Annyi kérdésem lenne, hogy szerintetek BCAA-ból melyik éri meg most a legjobban ár-érték arányt nézve?

(#54040) Dicker válasza RockHaRD (#54039) üzenetére


Dicker
őstag

Amelyikbe több a bcaa olcsóbban.

(#54041) RockHaRD válasza Dicker (#54040) üzenetére


RockHaRD
addikt

Köszönöm szépen, erre nem gondoltam ;]

(#54042) Gergosz2 válasza RockHaRD (#54039) üzenetére


Gergosz2
veterán

múltkor meg lett vitatva hogy nem sokat érnek.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#54043) RockHaRD válasza Dicker (#54040) üzenetére


RockHaRD
addikt

Egyébként igazából az érdekelne, hogy van-e egyáltalán szükségem a BCAA-ra? 100% whey prof megy egy adag reggelire + edzések után is egy. Ezek mellé kell szerintetek BCAA?

(#54042) Gergosz2

Nem sokat olvastam vissza, de abból azt vettem ki, hogyha megvan a megfelelő fehérje bevitel, akkor nincs rá szükség. Csak nem tudom, hogy a fentiek elégnek számítanak-e. A reggeli fehérje mellé 2xcsirke-rizs, meg 2xcsirke-párolt zöldség a napi menü.

[ Szerkesztve ]

(#54044) Dicker válasza RockHaRD (#54043) üzenetére


Dicker
őstag

Ha sok felesleges pénzed van, akkor vegyél. Igyál eggyel több fehérjét. Abban is van elég.
De olyan fehérjét vegyél, amibe nincs protein, mert a protein káros.

Amúgy ízesítetlen bcaa kilója 6-7 ezer körül lehet.

(#54045) Gergosz2 válasza Dicker (#54044) üzenetére


Gergosz2
veterán

ajajaj protein nélküli fehérjepor ? :D Asszem hívom a WS teleshopot mert van egy tuti ötletem ami illene a termékkínálatukba.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#54046) FollowTheORI válasza RockHaRD (#54043) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Számold ki hány gramm fehérje ez naponta, ha több mint 1.5g per testsúlykilógramm akkor elég.

De ha protein hiányod van a makróban akkor arra sem a BCAA a legjobb.

Inkább egy magas glutamin tartalmú komplett fehérje.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54047) Dicker válasza Gergosz2 (#54045) üzenetére


Dicker
őstag

"Elege van a káros fehérjékből, amik tönkreteszik Ön, és családja veséjét? Íme itt az új proteinmentes fehérje! Ultratiszta, a svájci részecskegyorsítóban tisztított koncentrátum, az Alpok teheneinek adománya. Most tizenötezer forintért az öné lehet! IGEN! Tizenötezer! Tárcsázzon azonnal!
Tudják mit? Ha most hívnak, akkor 5 darab Proteinlight fehérje az öné, egy áráért! Nem hagyhatja ki ezt az akciót!! Sőt, ha öt percen belül telefonál, az öné lehet egy speciális, katonai laborban kifejlesztett, komfortos fehérje adagolókanál szett, három különböző méretben. Adagoljon Ön is azzal, amivel az amerikai kommandósok!" - a berki reklám cég.

(#54048) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Más kérdés, lehet, hogy hülyeség, előre is bocs érte:

Az első kb 10 hónapban úgy edzettem, hogy minden izomcsoportra 4-4 gyakorlatot csináltam, minden gyakorlatból 4x8ismétlést a számomra lehető legnagyobb súlyokkal, minden sorozatnál egyre többel.
Szép volt jó volt. Viszont kb 2 hónapja arra álltam át, hogy inkább lejjebb vettem a súlyokból, és 4x15-öt csinálok mindenből a 8 helyett, ezáltal egy sorozat jóval tovább tart, és a végére már hiába kicsi a súly, kőkeményen fáj (ami jó). Az erő értelem szerűen kevesebb lett, viszont sokkal jobban érzem utána 1-2 napig az adott izmot, és valahogy az egész edzés a könnyebb súlyok ellenére sokkal keményebbnek hat.
Az a kérdésem, hogy szerintetek folytassam így, vagy inkább a másik változat ér többet?

Nyilván nem arra célzok, hogy akkor most kis súlyokkal sokat, és akkor az szálkásít, mert azt tudom, h egy f.szság, csak szimplán próbálom azt az elvet követni, hogy szedhetek akármennyi szart, hogyha nem edzek normálisan, ezért szeretném, hogy maga az edzés minél többet érjen.

(#54049) kolosanyi válasza Dicker (#54047) üzenetére


kolosanyi
veterán

És valójában porcukor van benne.

(#54048) G^zC^mp€r
Érdemes váltogatni, úgy nem szoksz hozzá egy adott terheléshez. Nem minden az izomérzet.

[ Szerkesztve ]

(#54050) szőröscica válasza Shadowbull (#54038) üzenetére


szőröscica
addikt

Hogyan csináltad ezt a CBL tömegelést?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.