Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132001) aelod válasza Jim-X (#132000) üzenetére


aelod
veterán

Mé` baj az? Csinálja ha szereti és tudja :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#132002) D3W1L3


D3W1L3
tag

A csirkemell már a múlté :Y lehet harcolni a nyuggerekkel a fa-hátért :DDD

(#132003) aelod


aelod
veterán

Vörös Zoli ráb#szot.Voltak nála "vendégek" :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#132004) Zola007 válasza aelod (#132003) üzenetére


Zola007
veterán

csak idő kérdése volt
UK-ban az egyik statisztika szerint 2010 óta az NSP fecskendő és tűcsereprogramba regisztrált intravénás szteroidhasználók száma 7-szeresére nőtt
Van terem, ahol már gyűjtőt raktak ki a mosdóba (pl. Fitness First), mert panaszkodtak a naturál vendégek a széthagyott fecskendők és tűk miatt.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#132005) D3W1L3 válasza Zola007 (#132004) üzenetére


D3W1L3
tag

ezt soha nem értettem ,miért nem lehet otthon megoldani ez is egyfajta feltűnési vágy

(#132006) aelod válasza Zola007 (#132004) üzenetére


aelod
veterán

B+ :Y erről nem is tudtam. Hihetetlen.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#132007) Zola007 válasza D3W1L3 (#132005) üzenetére


Zola007
veterán

annyira nem meglepő, hiszen az egész testépítés a feltűnési vágyra épül :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#132008) D3W1L3 válasza Zola007 (#132007) üzenetére


D3W1L3
tag

igaz, ezentúl az utcán fogom beadni vagy csúcsidőben a 3as metrón ;]

(#132009) Jim-X válasza D3W1L3 (#132005) üzenetére


Jim-X
őstag

Nem mindenki tudja/szereti/akarja maganak beadni, aztan az oltozoben a span beadja :K Meg persze kis rituale, jobban szivodik, jobban hat :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#132010) Zola007 válasza D3W1L3 (#132008) üzenetére


Zola007
veterán

aztán majd ki lesz írva a megállóra, hogy a "Buszmegálló 5 méteres körzetében dohányozni és kokszolni tilos" ;]

(#132009) Jim-X : nincs is jobb, mint mikor félmeztelen izzadt férfiak egymást szúrogatják :DDD
leg"forgalmasabb" helyeken itthon is van beszúrószoba

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#132011) rwin5 válasza Zola007 (#132004) üzenetére


rwin5
őstag

:DDD sírjak vagy nevessek kategória, durva :D Én szoktam mondani haveromnak is, hogy szerintem régen ennyien nem kokszoltak mint most, főleg amiket én látok a tinik nyomják már az ilyen 17 éves 60 kilós kategóriák is, de azt mondta régen is volt ennyi hülye :D

(#132012) whitezo88 válasza rwin5 (#132011) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Hát, meglepő mennyi ember tolja, főleg mert nem látszik. Btw öltözőben én se értem, nem túl steril, se nem nyugodt környezet. Jó lehet szúrás közbe bebasszák ordibálva az ajtót.

(#132013) Woodslave válasza Jim-X (#132009) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja otthon biztos kényelmetlen hogy többet szúr a nőd téged mint te a nőd ;] :D

de komolyan nevetséges. Mondjuk nem tudom miről van szó csak qrva brilliáns logikámmal tudok következtetni valamire, de nekik mindig olyan barátnőik vannak akik előtt nem ismeretlen világ ez, akkor már válasszon olyat aki nem finnyás a fecskendőt se megfogni :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#132014) Dantenero72 válasza rwin5 (#132011) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Évekkel ezelött mikor elösszőr voltam konditerembe,olyan 2-3hét után felfigyeltem egy fiú párosra akik csak annyira jártak be a terembe hogy bementek az mosdóba hogy egymás seggébe nyomhassák a kokszot majd egyből haza is mentek,semmi edzés :DDD És ilyen kis skinny fat tipusok voltak.... ezek után lehet hogy a szomszéd nénike is kokszol.

(#132015) Dani82 válasza Angel2014 (#131995) üzenetére


Dani82
senior tag

Jaa, pont akkor voltam es nem engedtek be senkit, tele volt rendorokkel a terem. De lagalanb megneztemaz uj lantos johhny termet es egesz jo

(#132016) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Nem tudom ismeritek e [őt]. Szerintem az egyik legjobb youtubeos aki ilyen edzéstechnikai videókat csinál,látszik hogy van tudás és valós anatómiai ismeretek amögött amiről beszél. Full hitelesnek tűnik amit csinál csak ajánlani tudom.

(#132017) goodboy007 válasza aelod (#132003) üzenetére


goodboy007
senior tag

Találtak nála valamit vagy "mik a hírek"?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#132018) Zola007 válasza goodboy007 (#132017) üzenetére


Zola007
veterán

Nem gondoltam, hogy egyszer aláírás leszek :R

Irány Hollywood!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#132019) whitezo88 válasza patex1983 (#131993) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nekem most jött az SMS, péntek esti rendelés, szóval annyit nem kellett várni, csak érdekelt.

(#132020) aelod válasza Dani82 (#132015) üzenetére


aelod
veterán

Van új? Hol van?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#132021) paye válasza Zola007 (#132018) üzenetére


paye
tag

Legalább a Schwarzenegger mellett?

:C :R :DD

[ Szerkesztve ]

(#132022) Dani82 válasza aelod (#132020) üzenetére


Dani82
senior tag

hat ugy uj, hogy amit a nepligetbol koltozettek a hatar uthoz. nekem uj :D

(#132023) goodboy007 válasza Zola007 (#132018) üzenetére


goodboy007
senior tag

Épp a fodrászhoz indulok, olyan frizurám lesz, mint amilyen az avatar-odon is van! :DDD

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#132024) Zola007 válasza Dani82 (#132022) üzenetére


Zola007
veterán

mellett??
helyett...

de legalább tudjuk, hogy tudod használni a google advanced image search funkciót ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#132025) Zola007 válasza goodboy007 (#132023) üzenetére


Zola007
veterán

A séróm maga a tökély, az a frizkó mindenkinek jól áll

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#132026) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#132004) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Intravenas? Really?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132027) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#132026) üzenetére


Zola007
veterán

no, just kiddin' ► [link]
szubkután és intramuszkuláris cuccokkal egy kalap alá veszik, a csereprogramot nem érdekli mit szúrsz, csak valamit meg kell adni a regisztrációnál mint felhasználási terület

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#132028) Mr X


Mr X
veterán

Urak, segítségre lenne szükségem. Úgy döntöttem, hogy ifeje kicsit összeszednem magam fizikailag, leadni a pocakot és valami vállalható alakot formálni. Viszont több, mint 15 éve jártam utoljára edzőteremben. Most lementem egybe, lent voltam kb. két órát, aztán válzottam egy havibérletet.

Viszont a munkabeosztásom miatt csak 2 nap edzés, 2 nap kihagyás felállásban tudom csinálni. A kérdésem az, hogy melyik a jobb: ha a két nap között osztom el a testrészek edzéseit, vagy ha teljes testre edzek mindkét nap, aztán a két napban pihi?

(#132029) Angel2014 válasza Mr X (#132028) üzenetére


Angel2014
addikt

jobb ha mindent megmozgatsz akkor.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#132030) Woodslave válasza Mr X (#132028) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Push-pull vagy alsó-felső.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#132031) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Myproteinen miért nem lehet már választani, hogy milyen szállítással szeretném a csomagomat megkapni? :)
Eddig volt a standard meg a fast... de most csak az alap van. Ráadásul, ha fontban akarnék fizetni az +10font, ha forinttal vagy euróval ott meg ingyenes, de ugyan annyira jössz ki.. o.O Ennek így mi értelme? :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#132032) aelod válasza IntelKiller7 (#132031) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom de elég vicces egy cég annyi szent.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#132033) Radnix válasza IntelKiller7 (#132031) üzenetére


Radnix
senior tag

Mivel ingyenes szállítás nincsen, így beépítik a termékek árába a szállítási költséget, mert az "ingyen" az nagyon kecsegtető hívószó gondolom azokon a területeken, ahol HUFban vagy EURban szoktak fizetni.
De ez csak egy gondolat, a marketingeseiket kellene megkérdezni. :D

(#132034) Zola007 válasza Radnix (#132033) üzenetére


Zola007
veterán

A nyugati társadalmakban működő cégek a profitjuk jelentős részén Kelet-Euban keresik meg, hogy a honos országban olcsóbban adhassák a dolgokat, mert az ottani vásárló nem olyan buta mint a magyar és nem fizet ki fölös pénzeket.

nem szeretem a politikai töltetű dolgokat, de nemzetközi gazdálkodással foglalkozó ismerősöm küldte anno ezt a cikket azzal a megjegyzéssel, hogy "a gazdasági része sajnos igaz". Engem is elképesztett anno a valóság mikor kint töltöttem egy 3/4 évet UK-ban, de az még a válság után volt és betudtam annak.
De azóta sok minden rendeződött és itt a fórumon is több külföldön élő ember (Svédország, Németország) igazolhatja azóta is:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#132035) Woodslave válasza Zola007 (#132034) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor hiába olvastam el az index cikket melyben azt taglalják, hogy azért is keresnek jobban nyugaton, mert a magasabb jövedelem miatt drágábban is megveszik azt amit itt nem és ez tovább gerjeszti a folyamatot :W Akkor ez is olyan hasznos volt mintha a t-nation-on olvastam volna :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#132036) Zola007 válasza Woodslave (#132035) üzenetére


Zola007
veterán

nem veszik meg drágábban, szinte minden olcsóbb
helyben veszik meg és ezt a titka, mert helyben tartják a pénzt
Mi meg vesszük az angol myproteintől a fehérjét és így pumpáljuk a GDP nagy részét külföldre.
Ha nem lenne rajta 40% árrés csak 20%, akkor talán itthon venném a dunakeszi gyártást

ezt a két cikket olvasd el, elgondolkodtató

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#132037) aelod válasza Zola007 (#132034) üzenetére


aelod
veterán

Ami a különbség, hogy Magyarországon a minimálbér nettó 64 000 forint = 213 euró, míg ez Ausztriában 900-1000 euró.

Az összes szociális ellátás a minibálbérhez van igazítva idehaza. És hát alacsonyan kell "kifizetni" a biztos a választói bázist (nyuggerek+hiperpigmentáltak).

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#132038) Shingen válasza Woodslave (#132013) üzenetére


Shingen
addikt

ja otthon biztos kényelmetlen hogy többet szúr a nőd téged mint te a nőd

Ez jó............ ;]

風林火山

(#132039) Woodslave válasza Zola007 (#132036) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerencsére minden engem se érdekel :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#132040) HussarF

Csajom reggel mindig benyomja a Vivát, akkor láttam ezt a klippet. Nem tudom, hogy ki a 45-ös, de brutális fizikuma van.
Katy Perry - Swish Swish (Official) ft. Nicki Minaj

(#132041) aelod válasza HussarF (#132040) üzenetére


aelod
veterán

Mike Mentzer reinkarnációja :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#132042) HussarF válasza aelod (#132041) üzenetére

Engem is rá emlékeztet. Heavy Duty edzés :D

(#132043) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#132036) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En nem igazan ertek egyet a cikkel. Meg a kovetkeztetesekkel se feltetlen.
Azt nem tudom megmondani h nemetorszagban mennyi az akcios kola, de angliaban az 1,75os a teszkoban 2 font, akkor is ennyi volt mikor 450volt a font meg most is, szal ilyen 700-900ft korul. Ha le van akciozva akkor ezek az akciok szoktak ra lenni kb havonta 2x hogy egyet fizet kettot kap, ergo egy font azaz 340-450ft. Egy ideje elkezdtek azt h 1.66ert adnak 1db-ot vagy 2,5ert kettovel. Szal ilyen 500 ft kornyeke. Elvetve latok olyat ha valami olcsobb lehet mint otthon. Angliaban eddig ugy volt ingyenes a kiszallitas a myproteinnel ha 50 font felett vasaroltal, par honapja rendeltem utoljara kb majus szal nem tudom valtozott-e. Az arakat siman befolyasoljak eleg nagy mertekben az adotartalmak is, magyarorszagon van europa legmagasabb afaja, vagy top 2, de elelmiszerekben pont csokkent amennyire tudom, ez pl csirkecsocsben gondolom meglatszik. Az fizeteseket legjelentosebben a gdp hatarozza meg tobbek kozott, ami az orszag fejlettsegi szintjevel van osszefuggesben, ugyanaz a munkavallalo atlagosan 4x annyi erteket tud hasonlo befektett munkaval eloallitani, ezert annyival tobb is a fizu amit kiharcolhat maganak. De ennyivel tobbet is fizet a teljes szolgaltato rendszerben. Nyilvan a mondjuk marokkoban gyartott banant meg tajvani tv-ert nagysagrendileg hasonlo arat fizetsz. Ausztriaban es nemetorszagban azert olcsobb a lakhatas jelenleg mert rendkivul kemenyen szabalyozva van a piac, nem mondhatod azt a berlonek h kisfiam holnaptol ennyi a lakber. Magyarorszagon ez nem igy mukodik, igy eleg gyorsan lekovettek a berleti dijak a legujabb ingatlanboomot.. Es igen azert mert ez egy szabalyozatlan, fejletlen piac. Mondjuk a berek ugy latom megindultak felfele, de ehhez nagyon kellett h sokszazezer szakkepzett munkavallalo elhuzzon a faxba, es hiany alakuljon ki. Allami szabalyozasbol nagyon nehezen lehetne mukodokepesen felhuzni a bereket, lasd gorogorszag, szerintem senki nem szeretne azt nalunk ami ott van.. Osszessegeben ahhoz h jobban eljunk meg legalabb 2x ennyi idot le kell huzni az unioban szerintem es meg akkor se biztos h elerunk mondjuk egy 80-90%os azlagszintet, pedig a100 ugye ugy jon ki h anglia, nemetorszag, irorszag 120-130%on tolja, szal akkor is qrvara el lennenk maradva, csak tobb jutna ajfonra

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132044) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#132043) üzenetére


Zola007
veterán

Anglia mindig is legdrágább volt, de ennek az importhoz és a monarchiához van köze.
Mondjuk ennek is köszönheti a világ legerősebb pénzét.
Ettől függetlenül nem egy dolgot vettem mikor kint laktam és azóta is rendszeresen rendelek onnan cuccokat (könyv, cipő, hátizsák, egér, stb) mert olcsóbb mint itthon.
Nyilván jobban képben vagy az aktuális helyzettel, de hogy jobban ki lehet jönni egy angol minimálbérből ott, mint itthon egy magyarból, szerintem az nem vitás.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#132045) aelod válasza BÁ Nutrition (#132043) üzenetére


aelod
veterán

de elelmiszerekben pont csokkent amennyire tudom, ez pl csirkecsocsben gondolom meglatszik

Kamu volt. Ugyan annyiba kerül már mint a csökkentés előtt. A sertéshús is. Szóval szép lassan visszakúszott ugyan oda ahonnan csökkentették. A csökkenés mértékét kb. két hétig lehetett érezni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#132046) Mr X válasza Woodslave (#132030) üzenetére


Mr X
veterán

és Angel2014:

Köszönöm.

(#132047) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#132044) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Minimalberbol nem jossz ki se itt se ott szerintem. Vagy szobaban laksz vagy szuloknel ingyen. Mondjuk a lepukkantabb kornyekeken elkepzelheto, pl mencseszter de allitolag a melo is kevesebb arra. De akkor ozdon is kijossz egy putri berlesevel szerintem, meg kell lesni.
De ezeken felesleges agonizalni mert te se 8 osztalyt vegeztel meg en se, meg kb senki a topicban, ill ha igen akkor is le lehet tenni vmi szakmat az esetek tobbsegeben. A betanitott munkasok kakalojat nem szoktak kinyalni. Altalaban szivas a melo amit csinalnak raadasul. Pl Angel magyarazta azt a rakodomunkas melot, ott meg valamennyi penzt is kapott a minimalberhez kepest, de amilyen szinten az leamortizalhat egy szervezetet ugy hosszu tavon aligha erne meg szvsz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132048) HussarF válasza aelod (#132045) üzenetére

Igen, mert az elsősorban a termelőknek szólt. Az áfacsalt hússal már nem bírták a versenyt és levitték az áfát. Így nekünk nem lett olcsóbb, csak az előállítónak lett végre egy kis haszonrése rajta.

[ Szerkesztve ]

(#132049) BÁ Nutrition válasza aelod (#132045) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Lehet h ha nem viszik le akkor most 2000 az ara nem 1500. Aranyokra ertem, konkretan nemtom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#132050) Apollyon válasza HussarF (#132048) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem januártól kezdve pár hónapig 981 Ft volt a cs.mell kilója, és azóta is csak 1100 Ft-ig ment fel ott, ahonnan én veszem. (Előtte meg 1200 volt :DDD )

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.