Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89651) Bazsee71 válasza Tamoo (#89533) üzenetére


Bazsee71
őstag

Nekem is ma jött meg a myprotein rendelésem, egy összenyomorgatott, durván sérült, szakadt dobozban. Konkrétan bármit ki tudtam volna venni a dobozból úgy, hogy nem nyitom fel, egy 180-as L-Carnitine hiányzott is belőle. Össze-vissza volt tekerve DPD-s ragasztószalaggal, gondolom ők kezelték hanyagul.

Írtam az ügyfélszolgálatnak, mellékeltem képeket, 1 órán belül jött a válasz: elnézést kérnek, küldenek újat. Le a kalappal. :R

(#89652) -Mike- válasza Bazsee71 (#89651) üzenetére


-Mike-
addikt

De legalább a DPD-nél már mindenki le van szálkásítva. ;]

(#89653) madle válasza Bazsee71 (#89651) üzenetére


madle
őstag

Az komoly, nekem is volt már brutál sérült-összenyomott a Myproteines dobozom, de még lyukas soha, de ne is legyen!

(#89654) Bazsee71 válasza madle (#89653) üzenetére


Bazsee71
őstag

Éleinél teljesen szét volt szakadva, és ahol lazább volt a DPD-s szalag, ott be tudtam nyúlni. Elég sok rendelést bonyolítok neten, de így még semmivel sem jártam (DPD-nél sem tapasztaltam még ilyet).

(#89655) Woodslave válasza userxy (#89649) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ma felhúzás után nyomtam kemény 45kg-val. Bazmeg ebben a teremben nagyobb a gravitáció :D

Ekkora súlynál maradt a rúd a helyen de majd figyelek koszi a tippet

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89656) szőröscica


szőröscica
addikt

Hát-bicepsz volt, adta.

(#89657) Radnix válasza HussarF (#89650) üzenetére


Radnix
senior tag

Most mondta edzőtársam is, hogy csütörtök :DDD
Remélem odaadják neki az enyémet is, nem akarok visszamenni este a XVI. kerületből, mert 1-1 óra oda meg vissza :O

(#89658) HussarF válasza Radnix (#89657) üzenetére

Sztem odaadják, ha kifizeti, de van már mágneskártyád? Mert csak úgy fog működni. A portán venni kell egy mágneskártyát, ahhoz be is fényképeznek, az onnantól a tied. És azt fogják mindig felaktiválni, ha veszel bérletet. Ha nincs mágneskártyád, akkor ott kell lenned szerintem mindenképp.

(#89659) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
illegalis bevandorlok. kovetem gyurcsany peldajat es befogadok parat :K
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#89660) Tamoo válasza Bazsee71 (#89651) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem szinte mindig úgy megdépédézik a dobozt, hogy kilyukad. Egyszer hiányzott eddig egy 5kg-s fehérje, de azt ők kavarták el. Szerencsére utólag megküldték. Mindig félve bontom ki, hogy ugyan mi hiányzik. :(((

(#89661) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

2 nap edzés off után, amiből az egyik egy szilvásváradi gyalogtúra volt, ma kb 300g tk tészta után, erősnek éreztem magam :D
fekvenyomás : 80*15, 90*15, 100*10,100*8,60*14

(#89662) GoTReX válasza KoVee84 (#89624) üzenetére


GoTReX
őstag

Van benne valami.:) Max. kicsit véraláfutásos lesz tőle az váll elülső része.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#89663) szőröscica válasza Tamoo (#89660) üzenetére


szőröscica
addikt

A DPD-nél csak egy szarabb futárszolgálat van, a DHL.

Ellenben a GLS-sel és a Trans-o-flex-szel kedvező tapasztalataim vannak.

(#89664) HussarF válasza BÁ Nutrition (#89659) üzenetére

Meghálálják egy kis AIDS-el ;]

[ Szerkesztve ]

(#89665) userxy válasza szőröscica (#89663) üzenetére


userxy
őstag

DHL-nél olyan sötét emberek dolgoznak mint az éjszaka. A csomagokat akik rakosgatják van aki olvasni se tud.

Nálunk a cégnél szín kódolni kellett a csomagokat, mert nem elég a 3 matrica rajta amire rá van írva....

Nem kell sok jóra számítani az ilyenektől.

(#89666) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Az miért van, hogy csinálom a felüléseket a római széken, de nem bírok sokat, mert annyira fáj a gerincem, bár lehet az enyhe gerincferdülésem miatt is. Illetve a jobb talpam annyira begörcsöl, miután megcsinálok kb 10 felülést, hogy alig bírok lábra állni.Sajnos komoly lúdtalpam van.:/

[ Szerkesztve ]

(#89667) szőröscica válasza IMIIKE1998 (#89666) üzenetére


szőröscica
addikt

Ne ludat egyél, hanem csirkét bazzeg...

(#89668) userxy válasza IMIIKE1998 (#89666) üzenetére


userxy
őstag

Felülés közben nagyon homorítod a hátad és túl erősen feszíted a lábad az akasztóba gondolom az erőlködéstől.

Egyszerű tanács hagyd a gecibe azt a gyakorlatot. Rengeteg gerinc barátabb és jobb has gyakorlat létezik.

(#89669) IMIIKE1998

planck
lábemelés
hasprés
harangozás
haskerék
különböző hasgépek
és a többi.

[ Szerkesztve ]

(#89669) IMIIKE1998 válasza userxy (#89668) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Akkor maradjak az egyszerű hasprésnél?

(#89670) BÁ Nutrition válasza HussarF (#89664) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szokott itt maszkalni par 12 eves, azok talan nem betegek meg :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#89671) kk831228 válasza szőröscica (#89663) üzenetére


kk831228
addikt

[link]

;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#89672) aleister válasza IMIIKE1998 (#89669) üzenetére


aleister
veterán

Én ezt csinálom.
Kevés felülés van benne, így hát és gerincbarát.
20-as ismétlésszámmal, 1 perces statikus kitartásokkal nem szokott őszinte lenni a mosolyom a végére. :)

Jah, a végére még beraktam 50 hasprést, és még egy gyakszit az oldalsó izmokra.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89673) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89674) Cassidey


Cassidey
senior tag

(#89675) FollowTheORI válasza Cassidey (#89674) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem rossz. :)

Jöhetnek a "Molnár Petik". :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89676) BÁ Nutrition válasza Cassidey (#89674) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ismerosom vilagbajnok lett nemreg testepitesben ugy h belefert ezekbe a sulyhatarokba..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#89677) Cassidey válasza FollowTheORI (#89675) üzenetére


Cassidey
senior tag

Molnár Peti azért már nem férne bele ebbe a súlyhatárba. :)

(#89678) Woodslave válasza Cassidey (#89677) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja kb. 10 kg-val... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89679) Ijk válasza Cassidey (#89674) üzenetére


Ijk
nagyúr

Remek, a men's physique-t meg ki is dobhatják a fenébe.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89680) Woodslave válasza Ijk (#89679) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ehhez még pár kiló izmot fel kell pakolnom ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89681) Ijk válasza Woodslave (#89680) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kell pár év kúra, -10 év a korodból, meg egy új genetika és meglesz az. ;]
Úgy látom az én magasságomhoz 102kg a plafon, tehát kb. csak 10 kiló izmot kéne felszedni és lemenni 6% tzs-tra.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89682) Woodslave válasza Ijk (#89681) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt mondod akkor a kemény munka meg az eltökéltség nem lesz elég és hazudnak a youtubos videóban? :( :o :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89683) aelod válasza Ijk (#89681) üzenetére


aelod
veterán

Már megint a magasságoddal jössz ;]

Évek nem kellenek egy physique kategória eléréséhez. Nem vágom, hogy a videóban mekkora izomtömegre gondolnak de ez sem lehetetlen elérni csak pénz kell hozzá.

(#89676) BÁ Nutrition

Lehet tudni melyik szövetség melyik versenyén milyen kategóriában?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89684) Apollyon válasza Ijk (#89681) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha a leírt feltételek adottak lennének akkor bevállalnád a kokszmatyi életmódot?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#89685) Zola007 válasza FollowTheORI (#89673) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89686) Woodslave válasza aelod (#89683) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Te mióta edzel? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89687) aelod válasza Woodslave (#89686) üzenetére


aelod
veterán

Pénz nélkül? Elég régóta :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89688) Zola007 válasza aelod (#89687) üzenetére


Zola007
veterán

előre bocsátom: no offense, nem ellen szól amit írok.
Ez sosem volt olcsó sport. Mondjuk engem már múltkor is meglepett mikor az 55-60e Ft-ra írtad hogy aki ennyit tud költeni kajára, stb.

Egy hasonló élelmiszerárakkal rendelkező Németországban egy 10 éves gyerek 2300 kcal-os adagjára átlag 195 Eurót adtak meg havonta, ami jelen árfolyamon is 61.000 Ft és ez még qrva messze van egy 4-5000 kcal tartalmú testépítő étrendtől.

Egy amerikai testépítő fórumon írta egyszer egy magyar srác, hogy neki kb 2000-2300 Ft a napi kajája, megkérdezték mennyi is az dollárban, akkor még 8-9 dollárnak felelt meg, az egyik amerikai valami ilyesmit írt "How? only 9 dollars for food a day? this is simply steal of food!"
Magyarul ha csak ennyit költesz kajára, gyakorlatilag ingyen van/lopod a kaját

szóval ebből kellene kiindulni, szerintem egy tömegelés 4000 kcal-os bádis étrendet nem lehet kihozni 70e alatt, de akkor nagyon megválogattuk, hogy mindenből diszkontáron vásárolunk.

Nekem is fogcsikorgatva jön ki a kaja és - sajnos - nem nyomtatom a pénzt

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89689) FollowTheORI válasza Zola007 (#89688) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem se... sőt én azt mondom ebbe a kiegek még nincsennek is benne. Az egy másik nem kicsi pénzösszeg havi szinten is (bár tény nem kötelező, csak max kényelmesebb ez az).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89690) Zola007 válasza FollowTheORI (#89689) üzenetére


Zola007
veterán

mondjuk nekem a kieg az kevés, mindössze vitaminból (havi 2500 Ft) és tejsavóból áll (havi szintén 2500 Ft), ez már a 60-ban benne van
ez 3000 kcal, 200g körüli fehérjével, 350-400 ch, 80-90 zsír

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89691) aleister válasza Zola007 (#89688) üzenetére


aleister
veterán

Mi a barátnőmmel 50-70k körül jövünk ki ketten. Pedig nem 180 forintos, tescos toast kenyeret veszünk, hanem 4 magvas, teljes kiőrlésű vagy rozs kenyeret. Persze odafigyelünk az akciókra, és nem gyorséttermezünk.

Szerintem tömegeléskor pont, hogy olcsóbbra jön ki a kaja, mint diéta esetén. A rizs és a krumpli szinte ingyen van a fehérjeforrásokhoz és az év egyik felében nem olcsó zöldségekhez képest.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89692) Cassidey válasza Zola007 (#89688) üzenetére


Cassidey
senior tag

Ha klasszikus testépítő diétán lennék sokkal olcsóbbra jönne ki a kajám. Csak én veszek random finomságokat is. :( :D

(#89693) GoTReX válasza Zola007 (#89690) üzenetére


GoTReX
őstag

Érdekes ez a téma,jó hogy felmerült. Bár nekem még könnyű ,mert nem nagy tömegre kell számolnom a dolgokat.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#89694) Ijk válasza Apollyon (#89684) üzenetére


Ijk
nagyúr

Megvan a genetikám hogy koxszal jól nézzek ki, de versenyen nüansznyi dolgokon múlik a helyezés, mindig van jobb, 30 évesen kicsit késő elkezdeni. Másik dolog hogy nekem fontos az egészség és a versenyzés nem arról szól. Továbbá nem a testépítés életem legfontosabb aspektusa, eleve kudarcra lenne ítélve így bárminemű verseny cél.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89695) Zola007 válasza aleister (#89691) üzenetére


Zola007
veterán

akkor ez 3 dolgot jelenthet vagy / és alapon:
1, ügyesek vagytok
2, keveset esztek :)
3, vannak apróságok, amiket nem számoltok bele

de az nagyon karcos, hogy fejenként 25e Ft-ból te egészségesen étkezz.
Szerintem semmi különbség tömegelés és diéta között, diétában a kevesebb mennyiségbe ölöd bele ugyanazt a pénzmagot.
A diétában 26x annyi fehérje kell dolgot meg felejtsétek már el. Biológiai szempontból max 0,5g/ttkg-al kellhet több fehérje, de az is csak nagyon intenzív edzés esetén. Persze ha a lelked megnyugtatja, akkor lehet enni 3g/ttkg-ot, csak értelme nincs.

pl. egy full alap étrend, amire már azt lehet mondani, hogy minden kb. van benne, de zöldség, gyümölcs az még sehol. Ennél olcsóbban egy 80kg-os sportoló felnőtt férfi kajáját nem igazán lehet egészségesen kihozni. 1000 Ft/nap, 30.000/hónap + vitaminok 2e Ft:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89696) FollowTheORI válasza Zola007 (#89695) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez milyen protein por?

Valami ipari méretű és minőségű? :D

Nem tudom én amit láttam porok leggyakrabban legalább 12 ezer körül vannak és az kb 2 hónapra elég max (60-70 adag), sacc per kb. Szóval 90Ft sehogysejön ki... 150-200Ft között ikább per adag (30g).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89697) -Mike- válasza Zola007 (#89695) üzenetére


-Mike-
addikt

Szegény túró, sír szegény? ;]

(#89698) Zola007 válasza -Mike- (#89697) üzenetére


Zola007
veterán

check again

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89699) Radnix válasza HussarF (#89658) üzenetére


Radnix
senior tag

Na megvettem a mágneskártyát most 2800-ért meg 18 a bérlet egyre kevésbé olcsó a fene egye meg, főleg hogy csak heti 1-2-t fogok ott edzeni :D

(#89700) FollowTheORI válasza Zola007 (#89695) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És akkor még tényleg a zöldség saláta sehol. Amiből én elég tisztesen próbálok enni.. azis van vagy napi 100-200Ft.

Meg ugye még iszol is... azis napi 100-200Ft (ha nem csapvizet tolsz).

No mindegy szerintem napi 1500 minimum kell (és az akkor nagyon csóró élet).

Ha meg netán nem főzöl vagy nem tudsz mindig... az kb ott kezdődik hogy valami kajálda legalább 800-1000Ft egy tál étel vagy valami menü... és akkor az még csak 1 kajálás volt aznap.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.