Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87001) HussarF

És hol van corres78, hogy megmondja, mennyi a tzs%-om???? :O

(#87002) freaghill válasza Zola007 (#87000) üzenetére


freaghill
őstag

;] :DDD

(#87003) panizzi válasza HussarF (#87001) üzenetére


panizzi
aktív tag

A sátorban ;]

no limit

(#87004) Alpachino válasza Zola007 (#87000) üzenetére


Alpachino
veterán

Én eleve szkennelném az ilyen kommenteket...persze hibajavítózva, hogy ne érje kár a monitorodat :D :DD

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#87005) Alpachino válasza HussarF (#87001) üzenetére


Alpachino
veterán

12% környékén, de lehet kicsit alatta :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#87006) t1


t1
addikt

Atyaég mi van itt :C

(#87007) HussarF válasza Alpachino (#87005) üzenetére

Bocs, de én csak corresnek vagy Dickernek hiszek. Kivéve correst.

[ Szerkesztve ]

(#87008) Alpachino válasza HussarF (#87007) üzenetére


Alpachino
veterán

Ez egyértelmű, nem is azért írtam, hogy ebből messzemenő következtetést vonj le ;] :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#87009) userxy válasza Zola007 (#86996) üzenetére


userxy
őstag

Igen csináltam. Erőt hoz jobban vagyis nekem azt dobta meg. Semmivel se sérülés veszélyesebb mint máshogy. Csak kibaszottul fárasztóbb.
Nem tudom elképzelni csak ilyen edzéssel a komplett napi edzést. Én elképzelésemben a napi egy két gyakszi ezzel a módszerrel pont ideális, hogy változatos erőhatások érjék az adott izomcsoportot.

(#87008) Alpachino

Itt aki okoskodik mindenkiről láttunk képet. Ennek tudatában heti 5 edzés mellett te is vállalj képet vagy ne oltsad az olyanokat akik képpel vállalják magukat. Akár gyúrós akár nem gyúrós fizikummal rendelkeznek.

Egyenlőre még nem teszel képet mindenkinek több hitele van, aki tett magáról képet még ha nem is swarci fizikummal. :R

[ Szerkesztve ]

(#87010) BÁ Nutrition válasza HussarF (#86997) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te izmos vagy.

de teged meg lekokszmátyásoznak, meg törpe úgy könnyű
szal duplán csalsz ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#87011) Woodslave válasza HussarF (#86997) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez tényleg jó. :R :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87012) BÁ Nutrition válasza Ijk (#86958) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem kell feltetlen kokszolni se ahhoz h valakire ramondjam h izmos. csomó olyan ismerősöm van aki szerintem izmos, és nem kokszolnak. ill itt a topicban is wood már kezd izmos lenni, Dani izmos, God nyilván, Dicker stb. az izmosságnak egész extrém fokozatai vannak, nem várható el senkitől h agyonvágja magát cuccal. én legalábbis nem várom el.. meg amúgy se érdekel senkit mit várnák el és kitől. mindenkinek magának kell megfelelni. én pl 4 hete elkezdtem egy közel versenydiéta szinvonalon kajálni hogy átranszformáljam a torrente [link][link]testemet valami kukó szintre legalább ;]
egyenlőre fogytam 5 kilót, még hat hét van hátra, lehet csinalok majd pár képet a végén(biztos)
utána valszeg ismét a meló kerül az első helyre. pedig így is 70 órás átlag megvan hetente..

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#87013) batai15 válasza BÁ Nutrition (#87012) üzenetére


batai15
félisten

:Y :Y

(#87014) tutis


tutis
őstag

gondolkodok valami edzés előtti készítésén házilagos módszerrel, de eddig a kávén nem jutottam túl :D
Van valakinek valami bevált recept edzés előttre? Nincs kedvem mindig nitroxot meg hot bloodot venni, valami olcsóbb alternatíva kellene, hogy kicsit megpörgessen néha ha nincs maxon a hangulatom...

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#87015) HussarF válasza BÁ Nutrition (#87010) üzenetére

A jóból keveset mérnek ;]

Amúgy meg 5 éve volt gogsz utoljára, akkor is csak wini. Csak kiment már azóta? :F :DDD

(#87013) batai15
Látod már? Így néz ki, amikor van izom a fedőréteg alatt :)

(#87016) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#87012) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kezdessz izmos lenni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87017) -Mike- válasza tutis (#87014) üzenetére


-Mike-
addikt

Presszókávénál nincs jobb.

(#87018) batai15 válasza HussarF (#87015) üzenetére


batai15
félisten

lesokkolt konkrétan.Amióta a topikba van azt hittem ő itt a helyi king of the hill :B
remélem nem sértem meg ezzel:) :R

[ Szerkesztve ]

(#87019) aelod válasza Zola007 (#86996) üzenetére


aelod
veterán

Erőt és tömeget is hoznia kell. Ha pl. Nem tudsz nyolcat guggolni a 150be csak kettőt akkor rest pauseval mennie kelle ennek. 1x8as ismétlésekkel ismétlések között 10mp pihenőkkel.

Ezt korábban alkalmaztam fekve nyomásnál. Erőnövekedést eredményezett és a versenyre (terem házi bajnokság) az egy ismétléses maximumom vége 140 kg lett.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87020) aelod válasza Zola007 (#86996) üzenetére


aelod
veterán

8x1 ismétlés bocs elírtam.

HussarF (#87015)

Az a has kemény :Y

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87021) HussarF válasza batai15 (#87018) üzenetére

Nézz már rá arra a karra az első képen... Pucolás után nem csak a bordái fognak kilátszani.

[ Szerkesztve ]

(#87022) aelod válasza BÁ Nutrition (#87012) üzenetére


aelod
veterán

Te mellezel amúgy? ;] :DDD
A lábért kapod az oltást.

Hogy néz ki a diétád?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87023) goodboy007


goodboy007
senior tag

Oldalról, Szemből

Most a vakuzást hagyjuk -meg össze se mentem :DDD , csak torzulás nélkül így tudtam kb. egyforma méretűre alakítani a képeket-.

Talán vissza se adják a képek, de tavaly még "feszes" gyomrom volt, most meg valamennyire már lóg, csak a bőr lassan húzódik vissza. Illetve karom, vállam gyakorlatilag nem is létezett, most azért ha kis túlzással élve is, de kezd formálódni. Guggolásnál is első alkalommal a 40 kilóval majdnem hátraestem, most meg 50-60-70-80-90-es sorozatokat nyomok, ami az itteni 140 kilókat olvasva még bőven lóf@sz, de nem sietek sehova, lesz még olyan, hogy 200-al is menni fog :).

Amúgy 1. kép 128 kiló, tavaly május, 2. kép 115 kiló most.
Tudom, ez kurva rossz tendencia, mikor elkezdtem, 2 hónap alatt lement 10 kiló, de aztán sajnos a munkám jellegéből kifolyólag sokszor nem volt időm főzni, mert itthon is dolgoztam, meg napközben is rohadt stresszes volt (nem egyszer 20 óra egyhuzamban), úgyhogy sokszor nyomtam valami nasit, úgyhogy beálltam 120-122 közé.
Idén május óta átalakult kicsit a meló, nyugodtabb lett, ezt a -7 kilót azóta sikerült elérni úgy, hogy közben voltak nyaralások, meg speciel tegnap esküvő is, szóval volt egy-két szitu, amikor bűnöztem.
Na ezeknek most vége, úgyhogy visszaállok a csirke+zöldség+cottage cheese+túró+zabpehely kombóra.
Kenyeret amúgy tavaly óta átlag havi 2 szeletet eszem -ha hazamentem, akkor anyám főztje mellé-, illetve most újabban a gyümölcsöket is totál kiiktattam -korábban lecsúszott napközben random banán/barack-, a sima tésztát szintén.

Kb. az összes kollégám/ismerősöm megjegyezte már, hogy rengeteget fogytam, de a végcél még messze van -90 kg, a 187 centim mellé-, úgyhogy ezek a bókok bár jól esnek, egyelőre semmisnek veszem őket, annak ellenére, hogy én is látom magamon a progresst.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#87024) Woodslave válasza goodboy007 (#87023) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mobilról nem látszik neken a kép...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#87025) Apollyon válasza Woodslave (#87024) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Képfeltöltés.hu külföldről nem elérhető, meg amúgy is egy xar, felejtsétek el, van a fórumnak sajátja.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#87026) sutyesz96 válasza goodboy007 (#87023) üzenetére


sutyesz96
őstag

Gratulálok így tovább!

Viszont állíts még a gondolkodásmódodon kicsit ha néha megesik még hogy "lecsúszik 1-2 szelet kenyér".

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#87027) HussarF válasza aelod (#87022) üzenetére

Mondjuk ahhoz képest, hogy milyen súlyokkal dolgozol, tényleg nem nagyon látszik az alsótesteden. Nincs különösebben kerek segged, meg a combod se túl vastag. Ha jól értettem, te nem sokkal vagy magasabb, mint én, de nekem akkora kerek picsám van, mint egy ökörnek, meg a combom is vaskosabb (igaz a vádlim az nulla, de ez már más kérdés)

(#87023) goodboy007
Nem biztos, hogy akarsz te 200-al guggolni, az már egy másik kategória. Nem rossz az a 140 sem.

Egyébként meg, ha nem is bírod tartani a kaját minőségileg, az a kisebb baj, a nagyobb, ha mennyiségileg nem tartod. A stressztől pl. nagyon jól lehet fogyni. Csak nem nassolni kéne, hanem semmit nem enni. Tudod, amit nem eszel meg, attól nem fogsz hízni. Nyaraláson sem kell elengedned magad és ami a csövön kifér, bezabálni. A mértéket mindig meg lehet tartani. Ha kalória deficitben vagy, akkor annak lesz eredménye, ha csak pörköltből eszel keveset és nem csirkemell-rizs-brokkolit, akkor is.

(#87025) Iscariah

Csak a kepfeltoltes.hu megeszik bármit. A fórum sajátjára meg nem lehet egy telefonos képet feltölteni, mert hisztizik, hogy túl nagy neki és mindig előbb gépre kell átraknom és negyedére méretezni. Nem túl felhasználóbarát.

[ Szerkesztve ]

(#87028) Ijk válasza HussarF (#87015) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Amúgy meg 5 éve volt gogsz utoljára, akkor is csak wini. Csak kiment már azóta?"

Nem, te már baszhatod. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#87029) goodboy007 válasza HussarF (#87027) üzenetére


goodboy007
senior tag

A nyaraláson inkább a végtelen mennyiségű whiskey-cola/fröccs, mintsem a kaja volt a baj :DDD. Kajáldába pl. csirkét ettem rízzsel, savanyúsággal, reggelire meg vittem zsírszegény túrót és minden nap azt ettem fahéjjal meghintve. A gond inkább az volt, hogy kb. 3x ettem egy nap. Amikor ki se látszódtunk a munkából, akkor is az volt a baj, hogy napi 2-3x ettem hetekig és az a kevés "étel" is döntő többségében pékáru volt és mondjuk két naponta volt ebből egy normális étkezés.

Régebben, stresszes időszakomban volt, hogy 3 tábla Milka csokit letoltam egymás után, úgyhogy a márciusi 1-1 kis 30-40g-os még nem is volt vészes ahhoz képest, hogy már mennyit melóztunk. De már tudom ezt kontrollálni, ráadásul rájöttem, hogy ennél a cégnél felesleges túlstresszelni magam, másrészt megváltozott a munkarendem, úgyhogy ha szar is van, azt is max 8 órán keresztül kell bírni, aztán átveszi más, mert már vagyunk elegen, szóval vajmi kevés az esélye, hogy még egyszer megismétlődjön az, ami korábban is volt.

Annak a "200-al is menni fog" mondatnak nem érzem még a súlyát, de mivel olyan ember vagyok, hogy ha valami nem érdekel, azt csak mindig tologatom, de ami érdekel, abba lehetőségeimhez mérten maximálisan belerakok mindent és feszegetni akarom a határaimat, ezért ugyanezt a testépítésben is el akarom érni. Nem akarom/tudom érte feladni a szakmám, de azt vallom hosszú-hosszú évek távlatában gondolkodva igenis merjen az ember nagyot álmodni :).

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#87030) aelod válasza HussarF (#87027) üzenetére


aelod
veterán

174cm vagyok és ehhez párosul 78kg. Guggolásnál 100kg fölé nem megyek. Törekszem arra, hogy a farizom sokat ne dolgozzon guggolás közben hiszen a squat nem seggnövelésre való. Sőt már lábtolónál is visszavettem a súlyt. Inkább a rengeteg ismétlés kevesebb súllyal okoz nálam megfelelő izomérzetet. [link] a futómű jelenleg.
Szívesen fogadok minden jótanácsot vastagítás tömegelés terén.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87031) Ijk válasza aelod (#87030) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mit akarsz ezen vastagítani? Gyilkold le a lábad edzésen hogy utána beüssenek az endorfinok. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#87032) HussarF válasza goodboy007 (#87029) üzenetére

A whisky-kólát zéróból kell inni, a vizes bor meg megint csak nem túl veszélyes. Én sem élek aszkéta életet, ezt a mennyiséget ittam meg múlt hét végén Badacsonyban 3 nap alatt (jó, ebben tesómé is benne van, de az 1,2 liter vodka, meg 1 liter whisky az enyém, meg mellé a zero kóla és a zero bomba). Az azelőtti héten EFOTT-on meg még többet fogyasztottam, de ott sem zabáltam mellé részegen, meg nem ittam cukros piákat (sommersby, koktélok), csak ugyanezeket, vagy még max sör, bor.

Aztán, ha visszagörgetsz kicsit, láthatod, hogy mennyire baszta el a formámat... Magában az alkohol nem fog hazavágni. Inkább az, amit mellé csinálsz, miközben "bebasztam, most már úgyis mindegy" lelkiállapotba kerülsz.

[ Szerkesztve ]

(#87033) Zola007 válasza aelod (#87030) üzenetére


Zola007
veterán

Sajnos szomorúan kell közölnöm, hogy a guggolás az elsősorban s.gg gyakorlat. :)

Ettől függetlenül osztom a nézetet, hogy testtömeg 1,5x súly fölé nem érdemes menni
Ha valaki legény a gáton, akkor toljon bele 1,5x súlyba 20-at, de szerintem a súlyt nem érdemes feljebb vinni, csak ha erőemelő ambíciói vannak az illetőnek.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87034) kk831228 válasza goodboy007 (#87023) üzenetére


kk831228
addikt

Sajna az a bőr az életbe nem húzódik vissza... :( Én csak 10 kg - ot fogytam és nem látom hogy javulna... Most már egy kicsit jobb a helyzet, híztam egy kicsit, így nem lóg annyira... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87035) BÁ Nutrition válasza batai15 (#87018) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Én a helyi torrente vagyok itt. Write onlyba vagy? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#87036) aelod válasza Ijk (#87031) üzenetére


aelod
veterán

Legyilkolom rendesen nekem elhiheted azzal nincs baj. ;)
Jelenleg "tömegelek". Próbálok minél többet enni (nálam befigyel a fagyi, chips nutella minden gyakorlatilag - gyors az anyagcserém)90 kilót el szeretném érni december környékén és tavasszal végigcsinálni egy rendes diétát. Ezek a hosszú távú tervek.
Kiegek közül eddig csak fehérje megy. Kreatin még jön erre, aztán meglátjuk.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#87037) madle


madle
őstag

Srácok,

nyáron eléggé lazára vettem az edzést a munka miatt meg ugye a nagy meleg is hatással volt, hogy nulla motiváció és csak a kínlódás mellett tudtam edzeni.

Még elmegyek nyaralni, ott még csalni fogok viszont szeptembertől követni fogom a kis diétás étrendemet.
Célom nem a pucolás-tömegnövelés periódusok követése, hanem egy kiegyensúlyozott terv. Akarok száradni, mert az alapból széles csípőmhöz társul a kicsit zsíros ill. nagy belem. Ami eléggé elcsúfítja az amúgy sem szép összképet.

A lényeg, annyi, hogy van egy kaja tervem összerakva egy ismerősöm által. Semmi bonyolult. 6 kaja per nap, szokásos reggeli zabpehely, fehérje. Tízórai 150g csirke + rizs, és így tovább, valamint esti túró...
Mivel főzésben elég szarul állok, az lenne a kérdésem, hogy:

Mivel tudnám feldobni a rizs csirkét, hogy ne csavarodjak be pár hét után?
A zabpehely mehet pl. zabpehelyliszt megivással is? Vagy inkább a szilárd előnyösebb?
Zöldségekből ill. olajokból mit és mennyit?

Alapból nagyon nehezen hízó vagyok, sok fizikai melóval. Kardiózni nem fogok, mert van hogy 16km-t sétálok egy nap. Nem vagyok kezdő edzésben, már tettem le az asztalra sportban, de a precíziós kajálással nem vagyok teljesen tisztában még, és nem is vagyok gyakorlott benne. Ez a legnagyobb feladat számomra, hogy beleszokjak. Az étrendem 3 fajta, nagyjából mind 4000 kalóriás. Én meg 83kg/183cm, 10% körül. De majd lövök be a jelenlegi helyzetről képet, aki nem emlékezne.

Az edzésterv rendben lesz, régi iskola, egyszerű gyakorlatok plusz heti 1 birkó.

Danke! :R

(#87038) Alpachino válasza aelod (#87030) üzenetére


Alpachino
veterán

Az izomérzet csak egy dolog, ehhez párosulni kell, egy bizonyos terhelésnek is az adott izomcsoportra....ezért írtam korábban, hogy nálam a nagyobb izomcsoportokat figyelembe véve a 12 ismétlésszám a nyerő. Itt még maximális az izomérzet és kellőképpen nagy súlyokat is tudok mozgatni :K

madle . A zabpehely liszt nekem bevált, szinte mindig ezt használom, ha nincs módom szilárd étkezésre. Sokkal könnyebb meginni egy zablisztes fehérje turmixot, mintha zabpelyhet áztatgatnál és ihatóvá tennél :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#87039) batai15 válasza madle (#87037) üzenetére


batai15
félisten

olvasd el te is a sárga kapszulát .
Aztán ott a myfitness pal app , ami ha beállítasz jól akkor nagyon sokat segít a kalóriák kordában tartásában.
Egyél kevesebb szénhidrátot és több fehérjét sok zöldséget. nem feltétlen kell kell mindíg rizs meg csirkét enned , hanem inkább legyenek meg a megfelelő értékek.Legalábbis ezt gondolom 4 hét diéta után, ennyit tanultam.
Már ott tartok hogy sikerült kevés ch mellett elég fehérjét betolni.

(#87040) Zola007 válasza Alpachino (#87038) üzenetére


Zola007
veterán

én épp ezért akarok áttérni valami más edzésmódszerre.
Mert arra már rájöttem, hogy se a magas (>12) ismétlésszám, se a bukásig edzés nálam nem működik.
Előbbivel semmi nem jött rám, utóbbival meg elkezdenek fájni az ínszalagjaim.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87041) batai15 válasza BÁ Nutrition (#87035) üzenetére


batai15
félisten

hát 2. hónapja rontom még csak itt a levegőt :R

[ Szerkesztve ]

(#87042) Zola007 válasza batai15 (#87039) üzenetére


Zola007
veterán

na látod, én meg azt nem értettem sose, hogy lehet probléma a fehérje.
Nekem a pénzem kívül csak a tudat -hogy fölösleges 2,2g/ttkg felett- linitálja a fehérjebevitelem, egyébként meg bírnék enni egy pulykát egyben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#87043) BÁ Nutrition válasza aelod (#87022) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Igen, lassan elégedett is vagyok vele. De majd meglátjuk 3 hónap múlva. Átvariáltam mindent Kai Greenes módszerre, amit hamarosan újraértékelek. Az adatok 202 cm és jelenleg 123,5 kg.
Rekordok amikben korábban gondolkodtam diszkóizom szinten az 53as kar és 190kgx2 és fekvenyomás. Per pillanat 80kg-ot használok mellezéshez, nem hívnám fekvenyomásnak amit csinálok.
Kezdem izmosnak látni magam módjával persze. Idén az első félév nagyon visszafogott volt. Pl havi 2 edzés is előfordult. Állandóan melóztam vagy aludtam. Más nem fért bele. Nyilván ezt mindenki leszarja. Ezért nézek ki úgy mint torrente. De elindult a pumped Lackó projekt 4 hete ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#87044) batai15 válasza Zola007 (#87042) üzenetére


batai15
félisten

nekem kifejezetten izlik a csokis fehérje , reggeli natur zabbal se rossz.
De van hogy edzés után turót teszek bele.
Eltudnám amugy iszogatni egész nap mert olyan mint a kakaó.
na jó ma dinnye nap van szal ma necces lesz össze szedni.
:DDD
Viszont! kövi héten megyek szabira, és megyek dógózni kicsit.
Lapát meg ezek jó barátaim lesznek.
Szombaton majd meg döglöttem hogy tartsam a diétás tervet nem volt kraft meg kaja is nagyon kevésnek bizonyult akkor.
Ne térjek le erre az egy hétre továbbra se vagy hogyan egyek?

[ Szerkesztve ]

(#87045) Alpachino válasza Zola007 (#87040) üzenetére


Alpachino
veterán

Én is egyfolytában kísérletezem/kísérleteztem az edzésmódszereken és az imétlésszámokon.....nekem most maximálisan bevállt a heti 5x edzés, minden nap egy testrész edzésével :K

Tehát : mell, hát, pih. kar, váll, láb pih..... és kezdődik előröl az egész hét. Egy izomcsoportra nem dolgozok többet 13-14 ismétlésnél, a kisebbik izmoknál meg simán elég a 10-11 is :K

A fenti edzésprogram vált be nekem a legjobban..és ami a lényeg egy edzés nem tart tovább 45-50 percnél :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#87046) goodboy007 válasza kk831228 (#87034) üzenetére


goodboy007
senior tag

A bőr idővel visszahúzódik, csak a striák maradnak meg -de azon is lehet javítani, hogy halványodjon-.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#87047) HussarF válasza madle (#87037) üzenetére

Zöldségből mindent és minden mennyiségben, kivéve, amivel disznót hízlalnak, pl. kukorica. Csirke mellé meg ne állandóan rizst egyél (abból is inkább a barnát preferáld), hanem mehet bulgur, gersli (árpagyöngy), köles, stb. Csirkére meg egyrészt mindig más fűszer, másrészt, csináld máshogy (egyszer sütöd, aztán párolod), valamint mehetnek rá olyan plusz adalékok, amik nem cukrosak. Hagymásan megcsinálod, vagy mustárban sincs sok cukor, mustáros mártás is mehet, ilyesmik. Légy kreatív és olvasd a tápanyagtáblázatokat.

Zabról nem is írok, azt annyiféleképpen jóvá lehet tenni, már ezerszer ki lett itt tárgyalva.

[ Szerkesztve ]

(#87048) madle válasza HussarF (#87047) üzenetére


madle
őstag

Köszi, a főző készségemet kell majd javítani. Egyébként a rizs csak általános megjelölés az étrendben, úgy mondom inkább, mert itt gondoltam mindenféle olyanra amit te is említettél, de főleg köles!
Edzés után 30g fehérje menne, viszont nem tudom, hogy érdemes e szőlőcukrozni. Én nem szeretnék, eddig zabpehelylisztet tettem bele, bár tudom lassú felszívódású, de mást nem tudtam kitalálni még.

Alpachino, én is így vagyok egyébként a zabpehelyliszttel. Mindig jó, ha gyors kaja kell. :K

(#87049) kk831228 válasza BÁ Nutrition (#87043) üzenetére


kk831228
addikt

"pumped Lackó" :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#87050) Alpachino válasza madle (#87048) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem kell az a szőlőcukor :( tejsavó+ zabpehelylisz megfelelő + én mindig rakok bele 10glutamint :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.