Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116001) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na érzem a hátam eléggé különösen a lapocka körül. Az a 30 cm és 35 kiló különbség ideális edzőparterekké tesz :D ha nem figyeltem vagy a fogantyút nem értem el vagy legalábbis azt vettem észre hogy alacsonyan ülök. Azért próbáltam kemény lenni hogy az edzés nagy része ne a súlyok lepakolásával teljen. :B
Faxa nagyon a terem várom a pécsit

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116002) Angel2014 válasza kolosanyi (#116000) üzenetére


Angel2014
addikt

Hát én nem is érzem a nyakból nyomást a váll első részén ,,,akkor már az állig húzás jobban megmozgatja ez első részt...pedig az húzó gyakorlat.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#116003) kolosanyi válasza Woodslave (#116001) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kemény is voltál. :R :D

(#116002) Angel2014
És akkor mit érzel tőle? :DDD

(#116004) pityaa23 válasza kolosanyi (#116003) üzenetére


pityaa23
senior tag

Hónaljszagot. :D

(#116005) aelod válasza Angel2014 (#116002) üzenetére


aelod
veterán

Elég baj ha az állig húzásnál az elölső "fej" dolgozik...

És akkor mit érzel tőle?

-Tricepszét.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116006) kolosanyi válasza pityaa23 (#116004) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pedig manapság már nagyon jó dezodorokat lehet kapni. :DDD

(#116005) aelod
Az jó. Én eddig azt hittem, hogy ez váll gyakorlat, de akkor majd mondom az edzőmnek, hogy rosszul tudtuk. :D

(#116007) aelod válasza kolosanyi (#116006) üzenetére


aelod
veterán

Értsd úgy, hogy az állig húzás nem kimondottan elülső delta specifikus gyakorlat. Így értettem. Bocs ha sz*rul fogalmaztam. Ha annak alkalmazod akkor arra van jobb gyakorlat is.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116008) Alpachino válasza Angel2014 (#115996) üzenetére


Alpachino
veterán

A ferde pados 45fokos nyomásoktól ( a 30 fokos nyomások mellett) minden edzés után bődületes izomlázam van a mellső deltámban.....azután már nem érzem szükségét, még 2 nappal utána a váll edzésemen a mellső deltát külön edzeni :N

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#116009) Woodslave válasza Alpachino (#116008) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem is szokott. Mondjuk én ezt úgy szoktam értékelni hogy xarul nyomtam :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116010) kolosanyi válasza aelod (#116007) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt én értem, de most a nyakből nyomástól volt szó. :D

(#116009) Woodslave
Ilyenkor van értelme szűkíteni a mozgástartományt, hogy tényleg csak a mellizmok dolgozzanak.

[ Szerkesztve ]

(#116011) aelod válasza kolosanyi (#116010) üzenetére


aelod
veterán

Éndzsöl kommentjére reagáltam.
Ehh látszik kevés a ch...nem vagyok a toppon :DDD

(#116008) Alpachino

Mellső delta :F :DDD ;]

Ha nagyon a vállad dolgozik akkor azt jelenti, hogy szarúl nyomsz - ahogy Wood is mondta. Legtöbb terembe járónál ha mögé állsz a döntött pados nyomásoknál és ha a gyakorlat koncentrikus szakaszában ellenőrzöd a mellizmok munkáját érzed, hogy rohadtul nem arra koncentrál hanem arra, hogy legyőzze a súlyt. Ellenben a válla és a tricepsze dolgozik ezerrel.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116012) Alpachino válasza Woodslave (#116009) üzenetére


Alpachino
veterán

A 45 fokot nem is felső mellre szánom :N Arra ott van a 30-35fokos nyomásaim :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#116013) Woodslave válasza kolosanyi (#116010) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lehet. Vagy a súlyból kell visszavennem hogy jobban tudjak koncentrálni. Mondjuk mindegy mert amugy nem csinálok semmit első delta izomra.

Ez akkor van főleg amikor fekvenyomás után nyomok túl sokkal

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116014) Alpachino válasza aelod (#116011) üzenetére


Alpachino
veterán

Gondolom, hogy érthetően írtam le, hogy a 45 fokos nyomásokat elülső ;] deltára szánom. :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#116015) aelod válasza Alpachino (#116014) üzenetére


aelod
veterán

Persze, csak kötöszködöm :P

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116016) Alpachino válasza aelod (#116015) üzenetére


Alpachino
veterán

Ja...az más :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#116017) kolosanyi válasza Woodslave (#116013) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na ezért nyomtam múltkor 50 kilóval 20+ ismétléseket szűken. Sokkal jobban leterheltem a tricepszem, mint a 90-100 kilós sorozatokkal korábban.

(#116018) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Bicepsz gyakorlatoknál (koncentrált, vagy állva) milyen a váll helyzete? (1) Le kell "ejteni" vagy inkább (2) felhúzva legyen, vagy mindegy, csak (3) ne mozogjon, vagy mindegy, akár (4)követheti a mozgást is?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#116019) kolosanyi válasza pocokxx (#116018) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem kell lefeszíteni, de tartsd stabilan, ne mozogjon. Ha nagy súlyos csalós bicepszezést csinálsz rúddal, akkor nyilván mozogni fog, de a negatívokat kontrolláltan, lassítva csináld és törekedj azért a mozgás minimalizálására.

(#116020) pocokxx válasza kolosanyi (#116019) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Egykezesekkel gondoltam (állva is azzal csinálom). Ha fárad a bicepsz, inkább előre hátra mozog a vállam. Persze próbálom minimalizálni. Mi a jobb, ha kicsit "besegítek" csalással, vagy csökkenteni a súlyt?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#116021) kolosanyi válasza pocokxx (#116020) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mindkettő járható út, de ha súlyt csökkentesz, maradjon mintaszerű a kivitelezés, ha belecsalsz, akkor a negatívokat lassítsd le amennyire tudod, ne csak a súly lóbálása legyen belőle.

(#116022) pocokxx válasza kolosanyi (#116021) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Rendben, köszi! :R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#116023) aelod


aelod
veterán

Jenő indul a Praga Pro-n. De nem látom az indulók között Leshukovot. Mi lett azzal?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116024) HussarF

(#116025) kolosanyi


kolosanyi
veterán

http://nattyornot.com/training-ideas-made-up-by-fake-natural-bodybuilders-that-keep-you-in-the-loop/

One of the biggest lies ever told is that most people fail to build muscle because of poor training. The gurus love their programs and do everything to protect their little babies. Whenever a method fails, the individual is to blame instead of the routine. It’s never the fault of the program. It’s always the person doing it that takes the blame for the lack of results.

Of course, sometimes people are really lazy and don’t do the work because it’s easier to stay at home and swipe that iFone, but there are many, many lifters who train sufficiently to earn their fair share of growth. Some even train much harder than the Hodge Twins and the Jeff Seids of this world.

I can be accused of many things, but not trying hard isn’t one of them. I am no stranger to brutality in the gym. I know how it feels to be mentally destroyed just by the thought of working out. I know how it feels to have aching bones, joints and muscles in the morning every day. I’ve pushed through the pain a few too many times. And yet, here I am – no muscle mass beyond the basic fibers I was born with.

That’s why every time I hear someone accuse natties of being inadequate in the iron dungeon, I want to slap that person.

The reality is that fake natties don’t train that hard. Just look at the popular YouTubers. What’s so special about their training? What are they doing that the natties aren’t?

The programs are the same: Starting Strength, 5/3/1, StrongLifts, MadCow, SanCow, Bill Starr 5×5, Reg Park 5×5, Gironda 8×8, PowerToThePeople, 4×4 Training, Smolov, Smolov Junior, Sheiko…etc.

The food is the same: protein this, protein that.

What’s the difference? There’s no difference.

Natties train just like the fake natties and still don’t look like the guys with millions of subscribers.

What’s the secret behind this contrast?

Simple. Drugs. Drugs. Drugs.

(#116026) GoTReX


GoTReX
őstag

Váll nap volt, nem adta annyira. Bennem volt még a láb napos fáradság,de lement becsülettel. Amúgy nyert a papírforma.... :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#116027) aelod válasza kolosanyi (#116025) üzenetére


aelod
veterán

Látom nem tudod elengedi a koksz témát. :DDD ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116028) kolosanyi válasza aelod (#116027) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem a kox témát, hanem ezt az oldalt. ;]
Az esetleg meg se fordul a fejében, hogy szarul csinál valamit? Egyébként is a koxban az a jó, hogy egyenlő esélyeket teremt, a rosszabb genetikájúak is lehetnek izmosak. ;]

(#116026) GoTReX
1*8 ismétlés megvolt? ;]

[ Szerkesztve ]

(#116029) Sotho válasza kolosanyi (#116025) üzenetére


Sotho
őstag

Meg a genetika. Nem mindegy kinek mennyit hoz ugyanaz a kúra! :D

(#116030) GoTReX válasza kolosanyi (#116028) üzenetére


GoTReX
őstag

Inkább 4x. 8-10 helyett több gyakorlatnál más napoknál most kezdek ráálni a 6ism.-re , hogy nagyobb súlyokkal tudjak dolgozni. Ezt korábban beszéltük is.

Láb nap végeztével beiktattam a "pinatárogató" gép mindkettő változatát. Most úgy sétálok,mint aki lehajolt a szappanért.... :(((

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#116031) aelod válasza kolosanyi (#116028) üzenetére


aelod
veterán

Ezaz. Minden rosszban meglátod a jót. Elérted a gyúrós zen állapotot. XD.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116032) rwin5 válasza aelod (#116027) üzenetére


rwin5
őstag

Sanyi már rég tolja, csak nem tudja meddig kell puhítani a fórumot, hogy leírja :P

(#116033) Ijk válasza kolosanyi (#116028) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lófaszt teremet egyenlő esélyeket. akinek jobb a genetikája a koxtól még inkább elhúz látványban, szar genetikával meg szétcuccolhatod magad, legfeljebb torz emberből torz ogre leszel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#116034) kolosanyi válasza rwin5 (#116032) üzenetére


kolosanyi
veterán

Wood látott tegnap, ha annyira ki lennék pattintva, mint egy koxos, szerintem beírta volna. :D

(#116033) Ijk
Jaj, már megint ez a negatív hozzáállás. A kifejezetten rossz genetikai adottságokkal rendelkezők is lehetnek brutál izmosak, csak pénz és bevállalósság kérdése. :( :D

[ Szerkesztve ]

(#116035) aelod válasza kolosanyi (#116034) üzenetére


aelod
veterán

Nem meri már ő sem mert adtál neki is a "jóból kóstolót" biztos :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116036) kolosanyi válasza aelod (#116035) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, mi vagyok én? Róccsíd? :D
Azért ha pár hét múlva beszáradt versenyfotókat dobálunk ide, kezdjetek gyanakodni. ;]

(#116037) aelod válasza kolosanyi (#116036) üzenetére


aelod
veterán

Pestre nem jöttök edzeni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116038) Dexar007 válasza aelod (#116037) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem vagyunk buzik. ;]

Give me your cum,bull!

(#116039) aleister válasza Dexar007 (#116038) üzenetére


aleister
veterán

De még lehetsz. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#116040) dybo


dybo
tag

Követi valaki?

[link]

(#116041) kolosanyi válasza aelod (#116037) üzenetére


kolosanyi
veterán

Valamikor októberben Pécelen leszek 4 napot. Összehozhatunk egy topikedzést. :K :D

(#116040) dybo
Igen. Írnak jókat, de ez az erőltetett hárdkórkodás nem jön be. Bár én is csináltam, de elég volt, hogy megint kijöjjön a gerincsérvem és rájöjjek, hogy lehet keménykedni, de senki se golyóálló.

[ Szerkesztve ]

(#116042) dybo válasza kolosanyi (#116041) üzenetére


dybo
tag

Igen, az kicsit faszság, de az elvek tetszenek. Az pont hogy nem hárdkór, hanem "fenntartható" edzés, elfelejtve a 2-3 óránkénti zabát, meg a csirke-rizs-brokkoli szentháromságot. Bár én sose voltam hárdkór, 2-3 hónap kihagyás után kezdem el megint az edzést, úgy negyedjére. :)

(#116043) kolosanyi válasza dybo (#116042) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor meg pláne ne erre hagyatkozz. Ha erőlteted a nagy súlyokat, mindenképp az ízületeid rovására fog menni, de ha még ráadásul nincs is megalapozva egy magasabb ismétlésszámú alap edzéstervvel az egész, akkor tuti lesérülsz. Hidd el, tapasztalatból beszélek.

(#116044) aelod válasza dybo (#116040) üzenetére


aelod
veterán

A Páldi Gabi gyerek biztos natural ugye?
Költői a kérdés...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116045) dybo válasza kolosanyi (#116043) üzenetére


dybo
tag

Edzésben nem is hagyatkozom. Amikor újrakezdem az edzést mindig HST-vel indítok. Szóval jeleneleg 15-20 ismétlés megy, nem túl nagy súlyokkal. 1 hónapig így edzek, aztán majd változik. Bár a teljes bontott edzés sose szerettem, már a heti 1 izom/hét bontásra gondolok. Utóbbi időben A-B bontás ment, talán még Illés Norbinál olvastam valaha.

(#116046) kolosanyi válasza aelod (#116044) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyébként van már valami komoly eredményük? Mert annyira azért nem kiemelkedő az a fizikum. Pontosan olyan, ahogy edzenek. Tömeget pakolt magára a srác sok alapgyakorlattal meg a nagy súlyos edzéssel, de aránytalan. Azért ha ekkora arccal támadunk neki mindenkinek, akkor nem árt valamivel alátámasztani is.

(#116047) aelod válasza kolosanyi (#116046) üzenetére


aelod
veterán

Fingom nincs, életemben most látom először ezt az oldalt meg a srácot is. Szerintem jók az arányai, nincs azzal a fizikummal semmi baj. Uo. kokszos mint bármelyik másik mammut. :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#116048) Woodslave válasza kolosanyi (#116034) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó kötésű izmos srác vagy bár nem olyan forma mint az edződ
;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#116049) rwin5 válasza aelod (#116044) üzenetére


rwin5
őstag

én 1 éve láttam kb utoljára, de szerintem tuti nem az

(#116050) Shingen válasza pityaa23 (#116004) üzenetére


Shingen
addikt

;] Hát kb. :))

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.