Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176001) aelod válasza Cs1csó (#176000) üzenetére


aelod
veterán

Olcsóbb egy nyomógombos csap.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176002) Woodslave válasza aelod (#176001) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és azt nem lehet csak x alkalommal megnyomni? Vagy gondolod megunja? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176003) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Ahogy előttem is mondták a zsetonos módszerrel.
Egy másik kondiban ezt teljesen jól megoldották: Ott sem volt állandó recepció ezért ki volt rakva a pultra egy zsetonokkal teli tál. Aki zuhanyozni akart, kivett egyet, bedobta az automatába és zuhányozhatott 2 percig. Volt kamerarendszer, szóval ha valaki túltolta volna akkor kiszűrhető lett volna...de mindenki 1-1-et vett el és a 2 perc bőven elég is volt, hely is volt mindig tusolni. Ott is aztuán lett bevezetve ez, miután -teljesen jogosan- szóvá lett téve, hogy sokszor nincs hely a zuháynzóban és várni kell, mert sokan tényleg fél órákat dumálgattak a tus alatt, a víz pazarlásról pedig nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#176004) aelod válasza Woodslave (#176002) üzenetére


aelod
veterán

Magamból indulok ki. Engem idegesített. És alig vártam, hogy végezzek nem, hogy ott még fél óráig alldogáljak...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176005) m3tr0 válasza rwin5 (#175993) üzenetére


m3tr0
senior tag

De, aug.21-től emelkedik 23-ról 25 ezerre. :U

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#176006) basaharc502 válasza aelod (#176004) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Gondolom minden kondiban megtalálható az a fajta gyúrós típus, aki szeret az öltözőben pucéran/félpucéran mászkálni, beszélgetni stb és már kb. én érzem magam kellemetlenül, nem mintha annyira prűd vagy szégyenlős lennék, de na....ennél egy fokkal rosszabb, amikor komplett társaság érzi ezt egyfajta férfias dolognak...Sokáig jártam olyan helyre, ahol több terem volt, karatésokkal, meg mindenféle küzdősportolókkal....na ott volt falkaszellem a zuhanyzóban is...hallgatni is kellemetlen volt kb.

(#176007) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Gondoltam veszek magamnak fehérjét myprotein akció keretében, de a kupon kód nem jó arra a termékre amit én választottam: [link]

Most ezek a fehérjék akciósak, sajnos egyiket sem ismerem.
Tömegelni szeretnék, van olyan a fenti linken amit érdemes megvenni?

THX

Ui: Hátha rendelt közületek valaki, vagy van már tapasztalata, hogy az ilyen 40%-os akciók alkalmával mit érdemes megvenni.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#176008) tyan válasza rwin5 (#175993) üzenetére


tyan
senior tag

Nálunk Debrecenben egyelőre nem emeltek. Most a férfi havi bérlet 8000 ft.

(#176009) Angel2014 válasza Woodslave (#175999) üzenetére


Angel2014
addikt

Fittness 2000 ben a Pintér pénzbedobós szaunát üzemeltet, akkor ezt miért nem lehet megoldani?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176010) Shummo


Shummo
aktív tag

Compact Whey Proteinből (PureGold) valaki kóstolta már a vaniliásat vagy epreset? Ha igen, mi a véleménye? :R
Esetleg tudtok mást ami bestbuy?

(#176011) atee_13 válasza tibcsi0407 (#175998) üzenetére


atee_13
őstag

Felajánlom neki, h jöhet ő is ha még maradhatok ;]

(#176012) tibcsi0407 válasza atee_13 (#176011) üzenetére


tibcsi0407
félisten

;]

https://utdetailing.hu/

(#176013) b4lukapitany válasza basaharc502 (#176006) üzenetére


b4lukapitany
tag

Nálunk úgy néz ki a terem, hogy a női és a férfi öltöző egymás mellett van és a hátgépek mellett nyílik az ajtajuk. Mindegyiknél az öltözőben van a zuhanyzó rész is. Jár le egy hirtelen kurva sokat fejlődő.. ( :R ;] ) 40 körüli faszi, aki rászokott arra, hogy 20 perceket zuhanyzik, majd kinyitja az öltözőajtót, dől be a pára a terembe, és még úgy ücsörög meztelenül/félmeztelenül egy 10-15 percet nyitott ajtónál, hogy mindenki megcsodálhassa. Volt olyan, hogy amikor én mentem le edzeni, ő akkor kezdett zuhanyozni, és hamarabb végeztem az edzéssel, mint ő az öltözőben. ;]

(#176014) BoscoD55


BoscoD55
tag

Par honapja kerdeztem, hogy boltokban kaphato designer teszto fokozokrol, mi a velemenyetek. Sokan irtatok, hogy szart sem ernek, en azert csak beprobaltam egyre:

[link] - erre esett a valasztas.

Nos, lehet csak a placebo hatas eros, de en megereztem. Kevesbe faradok el a teremben, eroben is sokat hozott, es a dieta is jobban mukodik. Szoval nekem ez bevalt. Most jon meg egyszer 3 het.

(#176015) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok most jelenleg hol a legolcsóbb a sima monohidrát?

(#176016) BoscoD55 válasza nepszter1 (#176015) üzenetére


BoscoD55
tag

A myprotein/gymbeam monohidratok ugyanugy 4000 forint korul mozognak, marmint 500g. De azoknak valami hihetetlenul pocsek ize van, es nekem az edzes utani feherje a nap fenypontja, szoval ugyelek arra, hogy jo ize legyen, igy az Universal monohidratja 800-1000 forinttal dragabb atlagban, azt szoktam venni.

(#176017) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Fekvenyomásnál néha fáj kicsit a csuklóm. Érdemes használni valami csuklószorítót? Ha igen milyet? Köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#176019) Cs1csó válasza JoolsNOS (#176017) üzenetére


Cs1csó
félisten

A csuklódat hogy tartod nyomásnál? Mekkora súlyról beszélünk?

[ Szerkesztve ]

(#176020) JoolsNOS válasza Cs1csó (#176019) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Egyenesen tartom, nem nagy súly. De már negyven felett vagyok, kezd előjönni minden sz*r. Inkább csak megelőzés miatt kéne esetleg valami.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#176021) Cs1csó válasza JoolsNOS (#176020) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ok, a csuklószorító jó lehet de ez egy olyan "utca" amibe ha bemész benn is maradsz, tehát ezek után ajánlott lesz mindig viselni.

(#176022) bigmasterg válasza JoolsNOS (#176017) üzenetére


bigmasterg
addikt

Esetleg érdemes lehet nyújtani a csuklót (mármint alkart és kézfejet).

(#176023) Flex77 válasza JoolsNOS (#176017) üzenetére


Flex77
csendes tag

Én a GASP csuklószorítóját használtam, teljesen elégedett voltam vele, erős és jó minőségű. Néhány éve volt fájdalom a csuklómban fekvenyomáskor, pár hónapig használtam és utána fokozatosan el is tudtam hagyni.

Pixel 3a

(#176024) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Köszi mindenkinek!

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#176025) marked one94 válasza Flex77 (#176023) üzenetére


marked one94
őstag

En próbáltam ilyen szorítot kb ennyit tud mint a kek színű scitekes.

You'll Never Walk Alone

(#176026) aelod válasza Flex77 (#176023) üzenetére


aelod
veterán

Power system. Elég széles, elég hosszú a bandázs része, tartós és jó. Ganglion miatt kellett. Bevált.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176027) headhunter


headhunter
addikt

(#176028) bigmasterg válasza headhunter (#176027) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ezt én úgy oldottam meg, hogy vettem egy ilyen decathlonos szettet (akkor még 20 ezer volt), meg még 5kg-os tárcsákat pluszba. Ha kevés a súly, akkor fér még fel rá, meg van 10-20kg-os tárcsa is.
Oké, ezt szerelgetni kell, így lassabb, de az ára töredéke.

(#176029) aleister válasza headhunter (#176027) üzenetére


aleister
veterán

Anno volt az ilyen állíthatós súlyzókról egy összehasonlító videó (meg is van). Meg itt egy 2021-es, ami az összes elérhető típust kivesézi.

Őszintén megvallva otthonra nekem eszembe nem jutna ilyet venni. Pont kell pihenőidőnek, amíg csavargatom a tárcsákat, így meg nem éri meg a sok pénzt a menő megjelenés meg működés, ha csak én látom. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#176030) aelod válasza aleister (#176029) üzenetére


aelod
veterán

Elég hülyén néz ki de hát kinek mi éri meg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176031) aleister válasza aelod (#176030) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem menő, de ebből a pénzből inkább vennék fehérjét. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#176032) Ļantos válasza b4lukapitany (#176013) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Miért nem mész oda, csukod be és mondod meg neki, hogy ez így szar. Épp tegnap mondtam meg 3 gyereknek, hogy büdösek és zuhanyozzanak le de így ne maradjanak a terembe mert undorító. Nem rád nézve probléma, szólni kell azt kész

[ Szerkesztve ]

(#176033) Angel2014


Angel2014
addikt

Csepeli csiliben [link] a pultos és edző is és a csili 5 ben is. Balogh robinnal edzett a vállsérülése miatt.

Rákerestem és nem is rossz forma... ti ismeritek?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176034) TomDeNemm válasza Angel2014 (#176033) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

2017-ben volt a szobám falán kirakva, "példakép", bár 2 hónap után letéptem :D azt hittem múltkor legalább ő jut rólam eszedbe, haha

(#176035) SaMURaIDrAkE


SaMURaIDrAkE
tag

Sziasztok!
Két napig túrtam a netet a jelenlegi helyzethez képest "olcsó" kreatin után kutatva, két sikertelen rendelés követve, mondván "bocsi, de ebből még sincs" találtam egy oldalt ahol van 1 kilós kiszerelésben GYMBEAM creatine monohydrate. 10 090 Ft
Én rendeltem belőle 2 zsákkal így pont 20 ezer fölötti lett a rendelésem azaz ingyen szállítják.
Szerintem érdemes rá lecsapni, mert ennél olcsóbban nem nagyon fogtok találni.
Illetve volt egy beszélgetésem az egyik eladóval és ő mondta, hogy azért van ez a jelenlegi helyzet, mert Kína leállította a kreatin gyártását és ők felelnek a világ 70-80% termeléséhez. Ebből mi az igaz nem tudom, de állítása szerint az árak még jobban el fognak szállni.

Kreatin!: [link]

(#176036) aelod válasza TomDeNemm (#176034) üzenetére


aelod
veterán

Én a mai napig nem tudom, hogy lehet egy gyógyszerekkel telerakott teljes komplexus skálával megáldott valaki példakép :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176037) Angel2014


Angel2014
addikt

Mondj olyat aki versenyez és tiszta! :F

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#176038) aelod válasza Angel2014 (#176037) üzenetére


aelod
veterán

Szabó Patrik ;]

mindeközben

ROSSZUL TUDTUK, NEM A TÚL SOK KALÓRIÁTÓL HÍZUNK EL :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176040) Cs1csó válasza aelod (#176038) üzenetére


Cs1csó
félisten

Gyakorlatilag (más megközelítéssel) ez alapján fogytam anno és ezt is szoktam ajánlani másoknak is, tehát:
NEM fogyókúrázni mert az csak éhezéshez, akár súlyosabb esetben egészségügyi problémákhoz vezethet (pl. leesik a vércukorszint stb.) és miután abbahagyjuk (mert ugye abbahagyjuk) akkor jön a jojó effektus.
Amit én vallók: úgy kell táplálkozni, hogy NE legyünk éhesek tehát akár napi 3-5 étkezés éhezés nélkül, DE olyan kajákat kell enni amik nehezebben felszívódóak, sok rostot tartalmaznak és eközben viszonylag kevés kalóriát. Ezt hívják ÉLETMÓD VÁLTÁSNAK, pl. kenyér helyett valami teljes kiőrlésű cuccot vagy akár ezeket az puffasztott szeleteket vagy hasonlót - margarinnal azt is meg lehet keni lehet mellé enni zöldséget húst. Nyilván több zöldséget és gyümölcsöt kell enni. Kevesebb tésztafélét, szerintem a főzelékek is jó nyilván a rántás vagy a habarás plusz kalóriáján el kell gondolkodni. Gondolom ezek az ételek kevésbé nyomják fel a vércukorszintet is és idővel - éhezés nélkül is - kopni kezdett a zsír.
Volt hogy 4 hónap alatt kb. 12 kilót fogytam és ez idő alatt nem éheztem, nem voltam, gyenge nem szédültem pl. a vércukorszint esése miatt, és mégis fogytam.
Nyilván a zöldség és a gyümölcs drága de lehet szezonálisan is étkezni és igyekezni azt fogyasztani ami épp kapható pl. most a legjobb mert olcsó a paradicsom és a paprika. A zsírszegényebb húsok is jók nyilván - azok is pl. zöldséges körettel, gondolom a testépítők is okkal eszik a rizst zsírszegény húsokkal.

(#176041) aelod válasza Cs1csó (#176040) üzenetére


aelod
veterán

Nem értetted a cikk lényegét (és egyben totális nagy baromságát és ellentmondását) ami azt taglalja, hogy nem azért hízol mert többlet kalóriát viszel be hanem azért mert nem rosszul oszlik el. LoL.

Amúgy reagálva az általad írtakra a vércukor szintnek semmi köze az éhség érzethez :N

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176042) aleister


aleister
veterán

Gyerekek dobjátok el a pics@ba a súlyokat! Irány helyette a pálya. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#176043) Woodslave válasza aelod (#176041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Layne Norton csinált rövid videót nem igaz hogy kövér emberek vérében kevesebb aminosav zsír meg cukor van szóval nincs ez a sokat eszek de a csúnya inzulin bezárja a zsírsejtekbe a többi részed meg éhezik dolog :DD szóval ja faxsag. Persze megint lehet valami mást hibáztatni meg vmi diétát építeni rá :C

De ha vkinek ez segít hajrá

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#176044) aelod válasza Woodslave (#176043) üzenetére


aelod
veterán

Igen. Totális faszság az inzulinra fogni azt, hogy megesznek az emberek 4e kalóriákat és nem mozognak semmit. Láss csodás hájasodnak. De nyilván a vércukor meg az inzulin a hibás :DDD

Lehet mindent is mondani de az energia megmaradás törvénye örök. Többet viszel be zsíros leszel, ha többet égetsz el mint amit bevittél fogyni fogsz. Simple as f...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#176046) F34R válasza aelod (#176044) üzenetére


F34R
nagyúr

Kedvencem meg az, alig eszek valamit meg sem fogyok... :DDD

key : mozogj b+ :D leginkabb noktol hallottam ezt.

(#176047) Janaboy válasza Cs1csó (#176040) üzenetére


Janaboy
veterán

Én úgy tudom jobb a rendes vaj mint a margarin..

Janaboy

(#176048) Cs1csó válasza Janaboy (#176047) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

(#176049) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hobbigyúrosként mindegy hogy Puregold Compact Whey vagy "rendes" Whey-t iszom? :DDD
6000 pénz az 6000 pénz :B Bár jelenleg csak 3 ízben van 2.3kg-os a Compact-ból: Vanilla shake, Peach yoghurt mert Eperfagyis :/ Melyik lehet a legkevésbé édes és mű ízű? :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#176050) F34R válasza AsakuraDave (#176049) üzenetére


F34R
nagyúr

Compact Wheybol most pont nincs naluk, szerintem nem is lesz mert a ket het mar letelt amit beigertek :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.