Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) philoxenia válasza Yeffy (#31000) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

S nincs szervo a kocsin. Direkt....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#31002) mocsanisi válasza Yeffy (#31000) üzenetére


mocsanisi
senior tag

jah az utasok is ezt kérdezik hogy ilyen fiatalon? hát na... úszómesterkedés aztán taxizás. látszik hogy nem szeretek dolgozni :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#31003) kolosanyi válasza hrvp (#30969) üzenetére


kolosanyi
veterán

Engem meg a teremben feszengő papucsos b*zik, akik b@sznak visszatenni a súlyokat maguk után, mindenhol ott hagyják a cuccaikat, közben meg telefonálnak, vagy fűzik a pultos csajt (esetleg srácot). Két kiló izommal a testükön minden széria után felhúzzák a trikót a testükről és megcsodálják a fenomenális hasfalukat a tükörben. Igen, az ilyen f@szok csak feltartanak mikor edzenél. Persze vannak rendesen edző emberek is. A játszótérrel se az a baj, hogy ott húzódzkodik valaki, vagy más gyakorlattal fejleszti magát. Ezt miért félpucéran kell előadni, farmer halásznadrágban, derékig kilógatott boxerrel? Egy sima ujjatlan póló rövidnadrággal, meg edzőcipővel miért nem jó? Az ilyenek ugyanolyanok, mint a teremben páváskodó köcsögök. Hál' Istennek hamar lemorzsolódik ez a fajta ember.

(#30972) Jim-Y
Megint egyetértek veled. A könyvben leírt edzésmódszer jó. Kiváló alap egy konditermi program előtt. Felkészít a nehezebb saját testsúlyos gyakorlatokra, megtanít kreatívan, kevés eszközzel edzeni, rávezet a progresszióra. Ez a része kiváló. Viszont ez a fikázódás benne irritáló. A testépítő társadalom ezért reagál rá ilyen agresszióval, mert ezt váltja ki belőlük a könyv stílusa. Érdekes amúgy, hogy mennyire divatba jött a saját testsúlyos edzés. Tényleg kajálják a népek, pedig ezer éves módszereket mutat be.

(#31004) Jim-Y válasza kolosanyi (#31003) üzenetére


Jim-Y
veterán

A másik ilyen a Primal Move ha hallottatok már róla. Az is eszméletlenül túl van hypeolva, az lehet nem fog olyan "hírnévre" szert tenni mint a fegyencedzés, ugyanis magyarok "találták ki", de van már belőle külön edzés, nem kevés pénzért, és ezzerrel nyomulnak a neten.

Holott egy sima bemelegítés. Az a filozófiája, hogy gyerekként még csúsztunk, másztunk, ruganyosak voltunk, de felnőttként, részben fiziológiai okokból eltávoltodtunk azoktól a mozgásmintáktól amiket gyerekként végeztünk, így visszanyúl ehhez a gyerekes, állatias mozdulatokhoz. Pókjárás, tigrisjárás, gurulások, stb...

Megint, piaci rés + marketing = bullshit amit kajálnak a népek.

Ez is egy olyan dolog, hogy sokkal jobb így bemelegíteni, mert nem az unalmas nyújtás megy, hanem dinamikus mozdulatokkal jutsz el odáig, hogy megemelkedik a testhőmérsékleted, bemelegednek az izmaid, tök alap dologra lett ráhúzva egy olyan dolog, mintha azt most találták volna csak fel.

Ugyanez az érzésem a fegyenccel is.

(#31005) bandus válasza kolosanyi (#31003) üzenetére


bandus
veterán

mer a póló kidörzsölia vállad, meg a karod, nemtuttad? ;] lekellvenni és kész, anélkül nincs terem, nincs edzés.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31006) Jim-Y válasza bandus (#31005) üzenetére


Jim-Y
veterán

Most ezt poénra veszed.. de azért annyira nem vicces, mert ha mondjuk a póló ujja tényleg korlátoz a mozgásban, mert izzadt vagy és rátapad, vagy akármi, ami egy lökésnél igenis gondot okozhat, bár lehet te inkább a fejedre ejtenéd a 80-100 kilót mintsem levedd a pólót, de hát mint tudjuk ízlések és pofonok... az egymást nézzük, meg feszítünk edzés közben téma ezek szerint gyúrós szokás, én nem ehhez vagyok szokva :(

[ Szerkesztve ]

(#31007) bandus válasza Jim-Y (#31006) üzenetére


bandus
veterán

nem én veszem poénra, hanem az.

ha már 100 kilóval nyomkodsz fej fölött, akkor minden bizonnyal egy izzadt póló odatapadt ujja fog megakadályozni a mozgásban... de biztosan velem van a baj, hogy nem szeretem magam izzadt, félmeztelen férfiakkal körülvenni, még a konditeremben sem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31008) deniro2 válasza Jim-Y (#31006) üzenetére


deniro2
senior tag

Engem semmiben nem akadályoz a pólóm... Lehet neked sem 3xl-es hokipólóban kellene edzened és talán nem gabalyodnál bele... ;]
De ezt már legutóbb letárgyaltuk, ugye az a buzi, aki nem félmeztelenkedik... ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#31009) Yeffy válasza mocsanisi (#31002) üzenetére


Yeffy
veterán

tudsz élni :DDD

philo: már meg sem lepődöm :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31010) Yeffy válasza Jim-Y (#31006) üzenetére


Yeffy
veterán

uhh, hallod... bocs, de ez a hsz fáj...
de inkább nem mondok rá semmit... :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31011) bandus válasza Yeffy (#31010) üzenetére


bandus
veterán

hát még a rád eső 80-100 kg hogy fájna :D

de szerintem néhányan annyira elvesznek a részletekben, meg a hárdkórnak látszódásban, hogy mindenre jut idejük, csak a fejlődésre nem :) mondjuk visszakerestem az én első hsz-eim, azok sem voltak sokkal jobbak.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31012) kisbe88 válasza Jim-Y (#31006) üzenetére


kisbe88
csendes tag

Trikó?

"Egy jó harcos nem tökéletes. Nem győz mindig. Nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető. Ez teszi igazán bátorrá."

(#31013) philoxenia válasza bandus (#31011) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fölösleges szerénykedni a múlt idővel..... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#31014) bandus válasza philoxenia (#31013) üzenetére


bandus
veterán

hehe, van benne valami :D mondjuk én mostanában inkább csak edzegetek, heti 1-2 alkalom, és csoffadt is vagyok :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31015) Jim-Y válasza kisbe88 (#31012) üzenetére


Jim-Y
veterán

mivel akár hiszitek akár nem, nem akarom mutogatni magam, ezért nincs ujjatlan pólóm, mondjuk otthonról most hoztam, de pesten egy darabom sincs:D De dobjuk a témát, ez már múltkor is ki lett beszélve.

mondjuk én még most sem értem meg, hogy mi baja van az embernek azzal, ha mondjuk 3-an vagytok a teremben, mindenki végzi a maga dolgát, te le vagy izzadva, jobban esne ha nem lenne rajtad póló, meg mondjuk fej fölé dolgozol, úgy kényelmesebb is, leveszed arra a 2-3 percre, a többiek nem néznek rád, te nem nézel rájuk, az edzéseddel foglalkozol. Hogy ebben most hol a magamutogatás azt nem vágom, őszintén nem vágom...

[ Szerkesztve ]

(#31016) philoxenia válasza Jim-Y (#31015) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából a póló higiéniai okokból is ajánlott szvsz... Persze egy koedukált teremben mindenki kiegyezne a kötelező pólótlansággal gondolom.... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#31017) Yeffy válasza bandus (#31011) üzenetére


Yeffy
veterán

jaja :DDD :C

hát no comment, de komolyan...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31018) Ijk válasza Jim-Y (#31015) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mondjuk mert felszívja az izzadtságot, amit nem fröcskölsz össze-vissza. Nem mindenki élvezi ha más verejtékében zuhanyzik edzés közben.
Ha meg egyszer levenném a szétizzadt felsőmet, utána már biztos nem húznám fel. A lányok biztos örülnének mondjuk neki.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31019) wertigo1984 válasza philoxenia (#31016) üzenetére


wertigo1984
őstag

En kapucnisban edzek de mindig leteritem magam ala a torolkozot.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#31020) _NCT válasza bandus (#31011) üzenetére


_NCT
őstag

Mivel már ez is divatsport lett....

(#31021) Tamoo válasza wertigo1984 (#31019) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Amíg terembe jártam én is mindig leterítettem a törölközőt.
Egyszer volt, hogy fekpadon nyomtam, kiugrottam egy percre wc-re, mire visszamentem egy tag már ott feküdt a fekpadon a törölközőmön. :D

(#31022) philoxenia válasza Tamoo (#31021) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Látod, más is tudja, hogy úgy jobb... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#31023) adam_


adam_
senior tag

Halihó! Mit gondoltok az alábbi étrendről (tömegelés során):

400 gramm rizs (tészta) - szárazon mérve
200 gramm csirke
100 gramm zabpehely
250-300 gramm barna kenyér, némi pulykamellsonka (egyéb felválgott)
1 liter tej
1-2 banán
1-2 alma
3-4 liter víz

Ezen alapanyagokból állítottam most össze a napi étrendem, a tésztát, rizst variálgatom, nem is magába, néha paradicsomosan, néha más szósszal, hogy jobban csússzon. Elosztva napi 4-5 étkezésre. Nehezen hízok, korábban is az vált be, amikor nagyon sok szénhidrátot ettem. Ezek az adagok normálisak? 175 cm vagyok, 69 kg.

Mellette most sajnos nincs időm GYM-be járni, ezért a közelben van egy park, ott erősítgetek kétnaponta - naponta 3/4-ed órát (igen, fegyenc, de nagyon megszerettem az utóbbi időben), és egy kicsit futok is, csak hogy annyira ne zsírosodjak azért be.

Mit gondoltok, ezzel az étrenddel, és rendszeres mozgással, erőnléti gyakorlatokkal jönni fog a tömeg izomba? Célom olyan 76-77 kg, minimális zsírosodás mellett.

[ Szerkesztve ]

(#31024) bandus válasza adam_ (#31023) üzenetére


bandus
veterán

nagyon kevés a fehérje, legalább duplázd meg a csirkemell mennyiségét.

a parkos móka meg gondolom addig játszik, amíg rohadt hideg nem lesz :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31025) adam_ válasza bandus (#31024) üzenetére


adam_
senior tag

Maradék csirke helyett bab (egyéb növényi fehérje), több tej, túró...? Mondjuk ezzel úgy vagyok, hogy diéta során majd több lesz a fehérje, és kevesebb a szénhidrát. Nálam tényleg az vált be, ha orbitális mennyiségű szénhidrátot tolok be. Sajnos abból a szempontból ez rossz, hogy nagyon sokat kell ennem, abból a szempontból meg kicsit gazdaságosabb, hogy nem kell annyi csirke pl.

Melegítő a parkba. ;] De egy-két hónap, utána megyek kondiba. Addig meg jó, most egy kisebb kihagyás után szoktatom magam vissza szépen lassan.

[ Szerkesztve ]

(#31026) Kleroo válasza Tamoo (#31021) üzenetére


Kleroo
veterán

Epic Lose. Még lehugyozni sem tudtad a hülye fejét :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#31027) deniro2 válasza adam_ (#31025) üzenetére


deniro2
senior tag

Izom fehérjéből lesz...

(#31028) bandus válasza adam_ (#31025) üzenetére


bandus
veterán

ahogy deniro is mondja, tolhatod orrba szájba a ch-t, de abból egészen biztosan nem izom lesz. szóval több csirke, és ne igyál pl meg egy liter tejet naponta, az máris +6k egy hónapban amit csirkére költhetsz,

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31029) adam_ válasza bandus (#31028) üzenetére


adam_
senior tag

Tojást kihagytam. Napi 3-4 db.

(#31030) Coccolino_O válasza _NCT (#31020) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Divatsport, de csak januártól júniusig.

(#31031) Kleroo válasza Coccolino_O (#31030) üzenetére


Kleroo
veterán

Jó lesz az májustól júni-júliusig :D ;] ....... :W :W

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#31032) bandus válasza adam_ (#31029) üzenetére


bandus
veterán

jolvan, latom nem akarod elfogadni, hogy keves lesz a feherje. csak akkor minek kerdezed, hogy jo-e, ha az elkepzeleseddel ellentetes valasz ugyse erdekel? :) keccaz gramm csirke az lofasz, es nem leszel tole izmosabb.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31033) baluka26 válasza bandus (#31007) üzenetére


baluka26
veterán

Strandra ne menj! :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#31034) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

KÉP (kiváló minőség) - Nyár végi hobbigyúrós forma.
Előzőeket visszanézve, azt hiszem a nyaralásoknak + sérüléseknek hála sikerült némi izomtól megszabadulni, mondjuk a súlyom nem nagyon változott. Bár jó ez nekem ,nem vagyok elégedetlen. :D Talán télen majd jobban összekapom magam.

[ Szerkesztve ]

(#31035) baluka26 válasza Tamoo (#31034) üzenetére


baluka26
veterán

Így szívesen néznék ki, jó forma!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#31036) Rabbitf_24 válasza baluka26 (#31035) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

+1

(#31037) Tamoo válasza baluka26 (#31035) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ehhez sok arcképet kell rajzolni. ;]

(#31038) Hawk1979


Hawk1979
őstag

(#31039) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

Én múlthét csütörtöktől vasárnapig voltam cegléden az aquaparkban, a kemping részen, izmos embert kb 5öt láttam, jó nőt inkább csak vasárnap ;]
Volt lehetőségem kipróbálni a G-flexet, teljesen más mint a súlyzós edzés, kicsit olyan bohóckodásnak tűnt nekem, de végülis nem volt rossz, olyan izomzatot is megmozgat amit az edzés nem, de azért nem csinálnám ezt, a guggolás az kifejezetten tetszett, rém egyszerű ez az egész glfex, kb egy kötelet kikötsz valamihez és azon huzigálod magad, valaki biztos jol meggazdagodott ebből ;]
jól lebarnultam, jól félrezabáltam minden szart, és +1kgval zártam a nyaralást.

pólótémához: nem 6 számmal nagyobb pólót kell venni, ami leér a könyöködig, és akkor nem fog "húzódni" vagy aki izmos az akár atlétát is felvehet, nálam ez nem áll fent.

angelov szint kb nekem is ha mondhatom ezt "cél".
ektomorf testalkatomból kifolyólag.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#31040) kolosanyi válasza Tipo16V (#31039) üzenetére


kolosanyi
veterán

G-Flex, mint bohóckodás? Én kb üvölteni szoktam edzés közben és nem azért, mert edzetlen vagyok. Nagyon jól lehet nehezíteni és könnyíteni az egészet. Egyszerűen közelebb vagy távolabb lépsz a felfüggesztési ponttól. Emellett át tudsz váltani aszimmetrikus terhelésre is könnyen, mivel a csigás felépítés lehetővé teszi, ezzel további nehezítést tudsz eszközölni. Szinte minden hagyományos konditermi mozdulatot/gyakorlatot el tudsz végezni vele. Nyomások, húzások, tárogatás, még a vállazás is sima ügy. Bicepsz, tricepsz gyakorlatok, hasazás, még a kardiózás is egyszerű. Csak fel kell szerelni a táskát, amiben tárolod. Lassan egy éve nyomom, én nagyon szeretem. Nem helyettesíti a konditermi edzést, de ha nincs lehetőség termezni és meg akarod mozgatni az izmaid, remek alternatíva. Plusz előnye a többi felfüggesztéses edzésmódszerhez képest, hogy a törzs nagyobb szerepet játszik az egyensúlyozásban, intsabilabb az egész szerkezet. Végezetül egy kis videó azoknak, akik nem ismerik. :)

[ Szerkesztve ]

(#31041) _NCT válasza Tipo16V (#31039) üzenetére


_NCT
őstag

A ceglédi aquapark egy fos. Tudom, mert itt lakom.

Jó nőket meg tényleg nem találsz a strandon, de máshol se nagyon :D

[ Szerkesztve ]

(#31042) Ijk válasza adam_ (#31025) üzenetére


Ijk
nagyúr

LoL, már van aki 20 deka hússal akar tömegelni? A lányok esznek ennyit egy étkezésre. Mi jöhet még?

Tamoo: Szerintem semmit nem változtál, nem negatív értelemben, elég jól nézel ki. Mondjuk más se változott, Misinek már van valami melle, Radnix meg kikockásodott a koxtól ;] egyébként szerintem naturálban jobban nézett ki.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31043) Tipo16V válasza _NCT (#31041) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

nincs vele sok gond, nekem tetszett :U

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#31044) _NCT válasza Tipo16V (#31043) üzenetére


_NCT
őstag

Az a lényeg :)

(#31045) Yeffy válasza Tamoo (#31037) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD :C
az igeeeeen... :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#31046) God Vazzeg válasza Tamoo (#31034) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jó a forma, grat! ;)

(#31047) Casanova* válasza Tamoo (#31034) üzenetére


Casanova*
veterán

kajak vagy,Tamoo. jó a forma! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31048) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Kösz pateszok. :D igaz ugyanúgy nézek ki mint eddig. Bár ez is lehet pozitív. Ennyi év után már túl sok mindent úgyse fogok felmutatni.

(#31049) Dexar007 válasza Tipo16V (#31039) üzenetére


Dexar007
veterán

4 nap alatt sikerült egy kilot felszedned?:o Jo erzes lehet.

Give me your cum,bull!

(#31050) _NCT válasza Dexar007 (#31049) üzenetére


_NCT
őstag

De izmot!!!! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.