Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112001) Shadowbull válasza HussarF (#111996) üzenetére


Shadowbull
addikt

kaliperrel meregetem a sajatom :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#112002) aelod válasza Woodslave (#112000) üzenetére


aelod
veterán

Jó az a forma ne rinyálj. Egy súlyban vagyunk amúgy kb. Mondjuk én tegnap 77.5-el mérlegeltem alsógatyában otthon.

Nem nagyzolás meg semmi ilyesmi de a teremben folyton kérdezik miért nem megyek versenyre vagy, hogy készülök éppen? Ahhoz szerintem kéne még rám egy tíz kiló és onnan beszáradni a -80kg-ba. És akkor talán. De nekem ez a tömegelés nem megy...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112003) Woodslave válasza aelod (#112002) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja kb. mondjuk én vasárnap estére 84 is lehetnék :D

tőlem ilyet nem kérdeznek, bár tegnap mondta egy arc hogy faxán leszálkásodtam és szedek-e valami illegálisat bár szerintem még ő se gondolta komolyan :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112004) aelod válasza Woodslave (#112003) üzenetére


aelod
veterán

Ahhoz nekem 3500+ kalórián kéne lenni minimum.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112005) kolosanyi válasza Zola007 (#111986) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csak vicceskedtem. :D

___________________________

Tűzoltási gyakorlat volt, egész délelőtt teljes bevetésiben mászkáltunk az 500 fokos gyakorló épületben. Atta.

(#112006) Woodslave válasza aelod (#112004) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha lenne rá kedvem meg lehetőségem (azaz egyedülálló lennék, vagy még ennél is antiszociálisabb) akkor egy szolíd tömegeléssel megpróbálkoznék, de annak nincs sok értelme erre már rájöttem most a "diéta" alatt, hogy faxán belövöm a napi 3 kajámat, aztán otthon meg egy vacsora van amit nem tudok belőni, a többi dologról nem is beszélve.

de most inkább a nyaraláson igyekszem odafigyelni, aztán addig csinálom amíg tényleg ripped nem leszek, lexarom, majd megbékélek a kinézettel, de már szeretném egyszer hogy húbazmeg legyen, akkor is ha 67 kilós fonnyadék leszek :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112007) szuszinho válasza Woodslave (#112006) üzenetére


szuszinho
őstag

Szólj a zasszonynak, hogy olyat főzzön, amivel mindenki jól jár :)

(#112008) Woodslave válasza szuszinho (#112007) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amúgy rendben van amit főz. (csak kifogásokat keresek ;] ) Most is azt eszem vacsorára amit csinál. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112009) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Azt nem tudjátok mitől lehet hogy ilyen aránytalanul fejlődik a csuklyám a többi nagyobb izomcsoporthoz képest ami körülveszi? Soha, egy darab gyakorlatot nem csináltam rá külön, gyakorlatilag csak a húzódzkodásra, esetleg evezésre tudok gondolni ahol használom mint másodlagos izomcsoport, de próbálok nyilván minden gyakorlatnál az adott izomcsoportra koncentrálni.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#112010) Woodslave válasza sutyesz96 (#112009) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vagy oldalemelés :K Nyilván attól van, hogy más gyakorlatoknál is igénybe veszed. Irigylem a problémát :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112011) Ijk válasza sutyesz96 (#112009) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csuklya szinte mindig kap terhelést, nem sokmindent tudsz vele csinálni. Koncentráltabb gyakorlatokkal jobban ki tudod kapcsolni. Legtöbb embernél pl az oldalemelés csuklyázás.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#112012) Shingen válasza HussarF (#111996) üzenetére


Shingen
addikt

:DD Hát jah az a 8 az túlzás volt. :))

風林火山

(#112013) Shingen


Shingen
addikt

That was a hell of a protein shake
Vótmá?

風林火山

(#112014) HussarF

Wood, bazdmeg, msot jobban nézel ki, mnit Illés Norbi, ezt sem gyakran mondhatod el magadról. :D És elvileg mindketten naturálok vagytok ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#112015) Shingen


Shingen
addikt

Mérgezés után nagyjából helyre jöttem , feltöltöttem a glikogénraktárakat, ma lemásztam a terembe.
Csináltam egy lightos átmozgató edzést Mell-Bic volt, egy kis hátsó delta meg csuklya.
Holnap folyt.köv.

風林火山

(#112016) qantum


qantum
senior tag

Sziasztok! Fehérje és fehérje között van különbség, úgy értem gyártó és tojás,marha, rizs stb. ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#112017) Alpachino válasza qantum (#112016) üzenetére


Alpachino
veterán

van.....edzés után a tejsavó protein javallott. pl. ez tökéletes edzés utáni protein és árban is most jó

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#112018) aelod válasza sutyesz96 (#112009) üzenetére


aelod
veterán

Próbálj jobban. Valószínű azért dolgozik nagyon mivel domináns részed ebből adódik, hogy a többi izom csak szinergista még akkor is ha nem csuklyát edzel direktbe.

Jól mondta Ljk a legtöbb ember csuklyából végzi az oldalemelést.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112019) kk831228


kk831228
addikt

Jó ez a az "énproteinem" oldal?? :F Kellene 1kg monohydrate...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#112020) Woodslave válasza HussarF (#112014) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja bár 20-25kg-val több izom van rajta. :D
Amugy van egy elfogult ismerősöm aki szerint izmos vagyok de látta múltkor Illést és azt mondta izmosabb mint én :D. Mondjuk már láttam qrvára behizva a strandon úgy nem nézett jól ki.
Láb atta. 0ch-n annyi kedvem is volt de igyekeztem.
Guggolás f+102,5kg (118) 5-4-4-4-5 r+82.5 10x r+62,5kg 15x. Merevlabas r+82,5 15-12-12 split 10kg 12-15. Lábtoló 2x50 labnyujto-combhajlító 3 sorozat. Meghaltam

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112021) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Én most itt állok épp, 173cm/96kg, nehezen tudom lejjebb taposni, endo genetika átka :) Mondjuk asszonynak tetszem, és ez a lényeg :D

Mászl bícsre valaki? ;]

(#112022) Angel2014


Angel2014
addikt

Na làssuk kinek mi a neve a teremben ;] Mert itt errefelé nagyon sok Hulk van...a szabâlyos gyakorlat meg elmarad.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#112023) Woodslave válasza God Vazzeg (#112021) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az évek meg a rutin. Meg genetika. 20kg többlettel is faxább a középrészed... Mobilról nem hajolgatok :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#112024) God Vazzeg válasza Angel2014 (#112022) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekünk 80-ig van a hátgép, de simán csinálom +20kg-al is, és nem vagyok erős ;) Gépe válogatja, bár miénk se a felezős fajta.. Ditec gépünk van :)

Wood: köszi ;)

[ Szerkesztve ]

(#112025) Ijk válasza God Vazzeg (#112021) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi a fene van, mindenki izmos szálkás lett a topikban?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#112026) Zola007 válasza Woodslave (#112023) üzenetére


Zola007
veterán

Kettőspont és egy nagy R betű

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112027) Zola007 válasza Ijk (#112025) üzenetére


Zola007
veterán

Isten ments!
én tartom a frontot :D

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112028) qantum válasza Alpachino (#112017) üzenetére


qantum
senior tag

Köszi, veszek is ilyet! És a többi fajtát mikor?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#112029) Alpachino válasza qantum (#112028) üzenetére


Alpachino
veterán

Én nem szoktam a fehérjékkel variálni :N edzés után egy 50g tejsavó a turmixba 30g zabliszt és 5g kreatin mellé oszt ennyi :)

A kaja legyen inkább rendben :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#112030) Angel2014 válasza Alpachino (#112029) üzenetére


Angel2014
addikt

Fehérjével együtt a zabliszt...add meg a lehetőséget neki tudjon dolgozni és felszívódni a fehérje...várj félórát a fehérje ivás után és utánna nyomd az ennivalót és a minimális ch-t. A mi a legideálisabb a mexikói rizs lenne. Mert a rizs hosszan felszívódó ch mellette van zöldség is ..és a kukorica borsó stb a megfelelő ch-t adja.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#112031) aelod válasza Angel2014 (#112030) üzenetére


aelod
veterán

Mérget ne vegyél rá, hogy a rízs nyújtott felszívódású.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112032) Angel2014 válasza aelod (#112031) üzenetére


Angel2014
addikt

Mi szerinted? A leghasznosabb ch ami létezik..a cukor betegek is inkább ezt eszik épp ezért. Nem egyszerre szívódik fel mint a krumli pl. vagy a tésztáról ne is beszéljünk ..megeszem fél óra és olyan már nincs is bennem.

De higgyetek nekem azért nem szabad tejjel inni csak vizzel és enni közben amikor megiszod a fehérjét ,mert a szervezet a táplálék elégetésére törekszik és félrerakja a fehérje felszívódását. Ezért szoktak várni fél órát kb..és csak utána esznek.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#112033) Gainka


Gainka
őstag

(#112034) God Vazzeg válasza Ijk (#112025) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Se izmos, se szálkás nem vagyok igazán, szóval.. :D De azért tőled köszi :D ;)

(#112035) Shingen válasza kk831228 (#112019) üzenetére


Shingen
addikt

Persze, hogy jó mi a probléma?

風林火山

(#112036) Bibby válasza Woodslave (#111928) üzenetére


Bibby
addikt

Nyilván hosszú távon az a cél, hogy ne nyírjam ki (bár egyébként semmi újat nem csináltam és semmi extra súllyal). De most rövid távon mihez kezdjek? Azon gondolkodom, hogy elmegyek orvoshoz, de nagyon nem akaródzik...
Shadowbull válasza nem nyugtatott meg a fél év rehabbal. :(

Ελευθερια η θανατος

(#112037) Alpachino


Alpachino
veterán

Láb vót atta :) Guggolás 80kg x15...100kg x12...120kg x10 és a végén 130kg-ba 7-et sikerült

Merev lábas felhúzás 5 x 80-90kg és 4 sorozat fordított hack guggolás 15 ismétlésekkel.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#112038) Eagl3 válasza Angel2014 (#112032) üzenetére


Eagl3
veterán

Jó minőségű durum tesztat kell enni es akkor nem leszel ehes eves utan fel oraval. :)

(#112039) Shingen válasza Ijk (#112025) üzenetére


Shingen
addikt

Most már te is dobj be egy képet! ;]

風林火山

(#112040) madle válasza Shingen (#112039) üzenetére


madle
őstag

Nyugi, ő sokkal izmosabb mint te. :DDD

(#112041) Shingen válasza madle (#112040) üzenetére


Shingen
addikt

Azzal tisztában vagyok. :DDD

風林火山

(#112042) HussarF válasza Shingen (#112039) üzenetére

Te folyton itt a képeket követeled, de te dobtál már be? ;]

(#112043) kolosanyi válasza Angel2014 (#112022) üzenetére


kolosanyi
veterán

100 kiló Hulknak számít? Mondjuk attól függ minden, bicepszezésnél valóban az, de lehúzásnál nem gondolom. 70-80 kilós emberkék csinálnak lehúzást ennyivel és ez nem a koxos elit.

Ja, amúgy bringás túra volt asszonnyal, atta. Gondolkodom, hogy lemenjek-e hátazni, de holnap korán kelek és megyek Pestre.

[ Szerkesztve ]

(#112044) Dicker válasza Angel2014 (#112032) üzenetére


Dicker
őstag

Ezt ki mondta neked? Jól átvertek. :)) Cukorbetegek a fehér rizst kifejezetten kerülik. Kimérve fogyasztható csak. Még az egészségeseknek sem ajánlott mindennap, mert növeli a betegség esélyét, bár ez utóbbi csak állítólag. A mexikói zöldség szintén a legrosszabb, a sárgarépa, kukorica, zöldborsó mind magas szénhidrát tartalmú.

Ez a Hulk gép meg jó. A kétcsigás gépen, kb. 150-től kezdődik érződni a súly. Egy csigáson, meg már a fele éri el ugyanezt a hatást.

(#112045) aelod válasza Angel2014 (#112032) üzenetére


aelod
veterán

Ha megfogadsz egy tanácsot akkor táplálkozási kérdésekben ne adj tanácsot inkább :N

GI értéket azért nézz mennyit ad egy fehér rízsre mondjuk. Cukorbetegek egyáltalán nem ehetnek speciel pont ezért.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112046) Ijk válasza kolosanyi (#112043) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nálunk az 50 kilósak is 120-al húznak le, szarok vagytok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#112047) szuszinho válasza Gainka (#112033) üzenetére


szuszinho
őstag

Jó, csak a szuri kimaradt :D

(#112048) aelod válasza Angel2014 (#112022) üzenetére


aelod
veterán

Erre meg csak ezt tudom mondani.

Láttam embert evezni 100 kilóval és szar háta volt. Láttam huszonéves csajt evezni 30 kilóval izmos és jó háttal...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112049) Zola007 válasza Ijk (#112046) üzenetére


Zola007
veterán

nálunk a 120-as csiga is 50 kilósokkal húz fel :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#112050) Woodslave válasza aelod (#112048) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ez már jobb.. :R

Továbbra is tartom, hogy vannak gyakik, meg módszerek ahol a súly mozgatása számít. Meg vannak ahol nem. Személy szerint elismerem a nagy súlyos felhúzást, teljes guggolást, fekvenyomást, OHP-t még akkor is ha a súly A-B-be történő mozgatása történik. Viszont qrvára lexarom ki mennyivel húz le csigán, meg tricepszezik meg kalapácsozik ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.