Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) Morris válasza szőröscica (#84998) üzenetére


Morris
veterán

Dobjá' má' egy képet magadról. Kíváncsi vagyok hol tartasz. :U

(#85002) Woodslave válasza sutyesz96 (#84996) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó hogy egy képből megalapozott kijelentést teszel arról hogyan edz Ronnie és a mi. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85003) m3tr0 válasza BÁ Nutrition (#84986) üzenetére


m3tr0
senior tag

Akartam mondani,hogy saját elmondása alapján tizenx éve tol magába növekedési hormont meg még ki tudja mit. :DDD
Kémia nélkül,heti 5 nap meló mellett, megnézném azt mondanák-e,hogy nincs túledzés. :U ;]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#85004) szőröscica válasza Morris (#85001) üzenetére


szőröscica
addikt

Menj a Búvárok ide! topicba, és kérd meg, hogy mutassanak képet egy telefosott búvárruháról. :DDD

Viccen kívül, amíg God, Ijk, Radnix, Wood és a többiek tesznek be magukról képeket, addig én inkább nem szennyezném vizuálisan a témát.

(#85005) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Megkérdeztem teremben van-e új szájtek ízekből 1-1 adag, me' hadd próbájjam má ki.
Aszondja van, ennyi meg annyiba kerül + a tej. Mondom, hogymi?? .. és tényleg, ott alapból tejjel turmixolják a fehérjét, hacsak nem szólsz hogy vízzel kéred. Bráfó.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#85006) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Szerintem ez egész jó ajánlat:
10 kiló fehérje + a többi ajándék
myprotein.hu

(#85007) Morris válasza szőröscica (#85004) üzenetére


Morris
veterán

Én is raktam be pedig kb egész összetéveszthető vagyok egy pingvinnel. :DDD

(#85008) kolosanyi válasza Apollyon (#85005) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pedig tejet csak a kiscicák isznak. ;]

(#85009) Woodslave válasza kolosanyi (#85008) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tejjel fel se szívódik. Akkor már jobb ásványvízzel ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85010) kolosanyi válasza Woodslave (#85009) üzenetére


kolosanyi
veterán

De az is csak ha nem diétázol, egyébként csapvíz. Azzal meg azért kell vigyázni, mert tele van ösztrogénnel, szóval nem szabad 40 percnél hosszabb edzéseket csinálni mellé, mert az leviszi a tesztoszteron szintet és a kettő együttes hatásától olyan katabolizmus lép fel, amit még a Scitec se tud megállítani.

;]

(#85011) syl5 válasza .: JuSzT :. (#85006) üzenetére


syl5
őstag

Az hogy?
Mi a kód?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#85012) .: JuSzT :. válasza syl5 (#85011) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

főoldal. wheyhu25

(#85013) Eagl3


Eagl3
veterán

Hiaba csinalok felüléseket, egyszeruen nem megy le a hasamrol a zsír... milyen gyakorlatokat kellene még csinálnom?

(#85014) .: JuSzT :. válasza Eagl3 (#85013) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mit csinálsz ezen kívül? milyen diéta, milyen kaja, mennyi edzés, mikor edzel, stb.

[ Szerkesztve ]

(#85015) shteer válasza Eagl3 (#85013) üzenetére


shteer
titán

Mi mondta, hogy attól lemegy?

Használd ritkábban a kezedet, mikor kaját teszel a szádba vele :)

..szerintem jónak tűnik

(#85016) Eagl3 válasza .: JuSzT :. (#85014) üzenetére


Eagl3
veterán

Figyelek a kajára is, azt hallottam minél több fehérjét kell enni, anyám így is már ki van, hogy annyi felvágottat rakok a szendvicsbe :D

(#85017) .: JuSzT :. válasza syl5 (#85011) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mellesleg, ma reggel kiszámoltam (nyilván nem találtam fel a spanyol viaszt), és meglepett, hogy levetítve 20 grammra, vagy bármennyire igazából, a fehérje koncentrátum a legolcsóbb fehérje bevitel.
myprotkó ízesített fehérjéből 70 forint a 20 gramm, csirkemell 140, túró 110.

(#85018) .: JuSzT :. válasza Eagl3 (#85016) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ebből gyúrós aláírás lesz :D

(#85019) tutis válasza Eagl3 (#85016) üzenetére


tutis
őstag

itt a válasz a kérdésedre..Felvágottas szendvicstől nem fogsz lefogyni, az tuti..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#85020) shteer válasza Eagl3 (#85016) üzenetére


shteer
titán

Jaja, a kometa pulykapárizsiból mehet bőven!

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#85021) KoVee84 válasza Eagl3 (#85016) üzenetére


KoVee84
senior tag

:C :DDD

(#85022) madle válasza KoVee84 (#85021) üzenetére


madle
őstag

:C :C :C :C :C

(#85023) .: JuSzT :. válasza Eagl3 (#85016) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

És mikor van az amikor figyelsz a kajára? amikor alszol?

Most ebből tényleg azt gondolom, hogy egy darab cikket sem olvastál el ami a diétáról szólna, vagy a zsírégetésről.

(#85024) brownus válasza KoVee84 (#85021) üzenetére


brownus
veterán

:))

(#85025) shteer válasza .: JuSzT :. (#85023) üzenetére


shteer
titán

Olvasott ő hidd el :) csak unatkozik

..szerintem jónak tűnik

(#85026) Eagl3 válasza shteer (#85020) üzenetére


Eagl3
veterán

Igyekszem a jobb minosegu felvagottakaz venni, nem ilyen bordaralekokat... Akkor a kometa az jo?

Mod: te is unatkoznal ha a baratnod fel oraja koromlakkot valogatna a boltba :)

[ Szerkesztve ]

(#85027) shteer válasza Eagl3 (#85026) üzenetére


shteer
titán

"Van barátnőd? Viszlát!" :)

..szerintem jónak tűnik

(#85028) Morris válasza Eagl3 (#85026) üzenetére


Morris
veterán

Jó minőségű felvágott sztem nincs.
Talán a Lidl-s Dulano csirkemell sonka. Azt még meg is lehet enni egy kevés főtt tojással, vagy szendvicsbe. De a szendvicsnél már bukott is a diéta.

(#85029) tutis válasza Eagl3 (#85026) üzenetére


tutis
őstag

[felvagottak-a-testepitesben]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#85030) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok!

Bocsika, hogy kérdésemmel megzavarlak titeket, de szeretnék véleményt kérni :)

Steppert keresek otthoni használatra, de olyat, ami 30-40 perc edzés után nem adja meg magát.

Kinéztem az Insportline Bailart, amire azt mondta a gyártó, hogy 45-60 percig bírja, de nem tudom, ez milyen intenzitásra vonatkozik. "Megállt" már alattam 2 stepper 30-35 perc körül, nagyon felforrósodtak és a hidraulika megadta magát. Na ilyenbe nem szeretnék belefutni megint.

Tudnátok ajánlani olyat, ami - csak úgy, mint a Bailar - 50k környékén van árban és strapabíró?

A Bailart egyébként ajánlanátok otthoni használatra hosszú távra?

Köszönöm előre is! :U :C :R

(#85031) syl5 válasza Eagl3 (#85026) üzenetére


syl5
őstag

Én azt hallottam, hogy a kolbászt kell nutellába mártogatni, az a titok.
[link]

Én hinnék neki, elég kockás a hasa

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#85032) FIREBLADE78 válasza Eagl3 (#85026) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

A sonka azonban megtévesztő lehet: ránézésre mintha húsból lenne, és azok, akik eljutottak a civilizáltság annyira magas fokára, hogy el is olvassák a csomagolást, bizonyítottnak látják, hogy tényleg.
Valóban így van - majdnem. Ezen húsipari készítmények alapanyaga könnyen lehet színhús, és nem darálnak bele annyi mindent, mint egy párizsiba vagy egyéb kevert jellegű felvágottba. A friss húshoz azonban az ipari feldolgozás közben nem sok köze marad: különböző pácolási, hőkezelési és egyéb eljárásokon megy keresztül annak érdekében, hogy megfelelő ízű, színű és állagú legyen, miközben a mérete, tömege profitábilis méretre növekedjen víz hozzáadásával.
Így a feljegyzett fehérjetartalom elvileg valós: csakhogy ez egy rossz minőségű, agyonfeldolgozott forrásból van, amely nemcsak tele van van sóval, hanem a friss húshoz is annyi köze van, mint az élő embernek egy múmiához.
Nyilván ez a táplálék minőségét tekintve jelentős tényező, de vegyük a gyakorlati oldalát is: az árát.
Itt szintén nem mennék a hülyék szintjére, akik három szelet sonkával megoldnák a fehérjebevitelt. Nagyon jól tudjuk, mennyi a fehérjeigényünk, és annak mekkora részét szeretnénk húsból fedezni - ennek azért a többsége hús/hal csoport kell, hogy legyen.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#85033) Woodslave válasza Eagl3 (#85016) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ne trollkodj még komolyan vesznek :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85034) scapegt válasza scapegt (#85030) üzenetére


scapegt
senior tag

Még a Robust Dynamic steppert találtam, arról esetleg írhatna valaki véleményt/tapasztalatot :) Köszönöm előre is! :R

(#85035) Morris


Morris
veterán

Hát.... Ez a lenmagolaj nem finom... :(

(#85036) tutis válasza Morris (#85035) üzenetére


tutis
őstag

poshadt íze van mi? :D

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#85037) .: JuSzT :. válasza Morris (#85035) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

a natúr leucine is borzalmas. Lenmagolajat most szeretnék venni. Napi 2 evőkanállal csak le bírok nyelni .

(#85038) brownus válasza Morris (#85035) üzenetére


brownus
veterán

utóbbi időben már csak olívaolajat iszom, legtöbbször azt is úgy, hogy mozzarella salira tolom (m.sajt, paradicsom, bazsalikom levél, só bors + az olaj)

(#85039) Morris válasza tutis (#85036) üzenetére


Morris
veterán

Pff, baszki... ne is mondd. Nem gyere be :o
Még az a szerencse, hogy kaja közben nyomom. Eddig napi egy evőkanál ment, de megpróbálom magam rávenni a napi kettőre

.: JuSzT :.: Én most vettem bioboltba. 610Huf volt 200ml.

brownus: de azért remélem megvan az egészséges érdeklődés a nők iránt! :U

;]

[ Szerkesztve ]

(#85040) Woodslave válasza Morris (#85039) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Oszt minek amikor igy is panaszkodsz hogy 1600 kalórián nem fogysz?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85041) Morris válasza Woodslave (#85040) üzenetére


Morris
veterán

Mer azt mondta az asszony, hogy jó úton vagyok és látja a fejlődést és csak így tovább. Az ő szava pedig szent! De ezt Te tudhatnád a legjobban. :D :D

Különben is, neked nem kell diétázni. Nekem sajnos kell. Így olykor-olykor meg kell pörgetni az anyagcserét. Aztán újból beindul a fogyás. Megy ez, csak baromi lassan. :U

[ Szerkesztve ]

(#85042) brownus válasza Morris (#85041) üzenetére


brownus
veterán

kérdezel itt tőlem csacskaságokat... közben meg papucs vagy :P :( hány éve vagy házasember??

(#85043) Woodslave válasza Morris (#85041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

És a lenmag pörgeti?

Asszony nekem soha nem mondott még ilyet :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85044) .: JuSzT :. válasza Morris (#85039) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Most olyan boltot keresnék, ahol egy helyen van zabliszt meg lenmagolaj. Nem akarok ezer helyet felkutatni. Lehet hogy valami netes webshop lesz aztán jónapot.

(#85045) Zola007 válasza .: JuSzT :. (#85017) üzenetére


Zola007
veterán

korábban számolgattam én is, keress vissza a hsz-em között
berakom megint, mert én se találom a hszt :):

#85035) Morris: kissé hal íze van az omega tartalma miatt. Kezdetekben szokatlan az tény
Nővérem pl. kifejezetten utálja. Ennek egyetlen előnye, hogy megrendelt belőle 5 litert és nekem adta az egészet ingyen :D

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85046) Morris válasza brownus (#85042) üzenetére


Morris
veterán

5. :D

Wood: Pörgeti. Sőt, könnyebb a wc-n is. :)

Ittvane:

A lenmagolaj és az őrölt lenmag egyaránt elősegítheti az egészséges fogyást. Ezek az értékes táplálékok ugyanis csökkentik az étvágyat, javítják az anyagcserét, szabályozzák a vércukorszintet, javítják az emésztést és elősegítik a termogenikus zsírégetést (az anyagcsere fokozása révén). forrás

[ Szerkesztve ]

(#85047) .: JuSzT :. válasza Zola007 (#85045) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Jó a lencsével nem annyira számolok. A zabpehely ugye megy napi szinten.De valamit nem jól csinálhatok, mert vagy 1,5 hete eszem a fél kilóst, és még van :D
Amúgy kb hasonlóan számoltunk, persze tegyük hozzá, hogy a 3000/kg fehérje már igen ritka, csak akciókkal kifogható. Bár lassan a 1400 forintos csirke is.

[ Szerkesztve ]

(#85048) Zola007 válasza .: JuSzT :. (#85044) üzenetére


Zola007
veterán

Én innen szoktam rendelni [link]
3000 Ft felett ingyen kihozzák, van Solio fél lityós lenmagolajuk és Natura zabpehelylisztjük is korrekt áron.

Mondjuk ez a Natura zabpehelyliszt nekem gyanús mostanság, mert az aktuális zacskónak fura íze van, kissé kesernyés, pedig még dátumon belül van bőven.

(#85047) .: JuSzT :. : akkor annyiért vettem, de legyen 3500
zabpehely nekem fixen elfogy a heti 1kg
csirkét pedig úgy kell venni, hogy megrendelsz egy 10-12 kilós ládával, akkor tudnak barátibb árat mondani.
Másrészt ha nem vagy rest megtanulni filézni, akkor 1000-max1100 ft-ért lehet venni csontos mellet

Ga arról lehajintod a bőrét és a csontot, akkor 1 kiló csontosból lesz úgy 85 deka színhús
Tehát 1000 Ft-os kilós árral számolva 1180 Ft körül van belőle a filé, 1100-as árnál pedig 1300

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85049) brownus válasza Morris (#85046) üzenetére


brownus
veterán

bekussoltam :R :D én csak 1.5 :)

(#85050) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na irány mindjárt lábazni. Tervem egy rpt guggolás 130kg 4-6ism, 118kg 6-8 108kg 8-10. Meg a többi :)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.