Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89251) .: JuSzT :. válasza Alpachino (#89250) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Azért ha off napon épp csak 100g fehérjét tudtam betolni kajával, akkor azért rátolok egy 60grammos fehérjét simán. Nem hiszem hogy kárba megy.

(#89252) Alpachino válasza .: JuSzT :. (#89251) üzenetére


Alpachino
veterán

Termesztésen én is :K Naponta 2-3 turmixot iszom, pláne így diétában, mikor a napi fehérje bevitelem 200g fölött van.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#89253) Zola007 válasza Dani82 (#89244) üzenetére


Zola007
veterán

Ezzel kb a legjobb 1%-ban vagy
Semmi bajod
Az embrek 90%-a összetenné a kezét egy ilyen eredményért. A maradék 9 % csak azért nem, mert saz.rik bele.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89254) Dani82 válasza Zola007 (#89253) üzenetére


Dani82
senior tag

ohh ez jól hangzik, köszönöm :B

[ Szerkesztve ]

(#89255) Tamoo válasza Dani82 (#89254) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nagy terheléssel (olyan gyakorlatokkal amiből 10-15 ismétlés megállít) nyomasd a hasazást heti 3-4x. Legalábbis nekem így kezdett el lassan fejlődni. Nagyon lassan ...

(#89256) FollowTheORI válasza Dani82 (#89244) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

PM bajod se lessz. :D

(#89255) Tamoo

Jaja, meg kell tolni, ezt saját tapasztalatból is tudom. A zsírpárnák alá lehet így jó kis kockákat csinálni. :K :DDD

Az ilyen súly nélküli bohockodások nem sokat hatnak, hiába csinálsz 1000-et. Max annyit hogy sokat tudsz csinálni belőle majd.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89257) Ijk válasza Dani82 (#89244) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pajzsmirigy kontroll? Végülis a hipotireózisban szenvedők pont arról híresek hogy heti 12-szer edzenek.

Tamoo: És neked már kockás a hasad? ;]
Az a gond hogy amire Dani vágyik az csak koxszal lesz meg. Esetleg elhivatott naturáloknak 10 év edzéssel.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89258) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link]

a lehetetlenül izmos dr. Mike ;] :D Dani szerintem küldj egy képet a velvetnek ha meg akarsz nyugodni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89259) Ijk válasza Woodslave (#89258) üzenetére


Ijk
nagyúr

A 3. kép a lényeg, a többi csak sallang. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89260) Woodslave válasza Ijk (#89259) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szóval azt állítod nem feltétlenül a lehetetlenül izmos kigyúrt felsőtest a legfőbb vonzereje :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89261) Zola007 válasza Woodslave (#89260) üzenetére


Zola007
veterán

kár, pedig én is azt hittem

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89262) FollowTheORI válasza Ijk (#89259) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem a 4.? :o ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89263) FollowTheORI válasza God Vazzeg (#89097) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mulkor láttam fb posztot "szegényről" mennyi műtétje volt már meg egyebek.

Én elhiszem neki megérte... nade egy hobbistának megérné? :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89264) Peti78 válasza Woodslave (#89258) üzenetére


Peti78
őstag

Megnézném nem behúzott hassal is. Van még ott bőven mit leszivatni (mondjuk a nővérekkel kezdeném)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#89265) Zola007


Zola007
veterán

Gyúrósoknak kötelező darab!:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89266) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

[link] Fantasztikus új sport amire lehet gyúrni... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89267) Zola007 válasza FollowTheORI (#89266) üzenetére


Zola007
veterán

Az semmi
Gratulálok a baromállatjának: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89268) Tamoo válasza Ijk (#89257) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ja, már jött izom hasra. Csak perpillanat zsír borítja. :DDD Most az a terv, hogy megnyomom az edzéseket és mértékkel de tömegelek.... jövő nyárra meglátjuk. :D
Most nem kezdek diétázni, mert megint csak olyan lennék mint egy etióp.

(#89269) Woodslave válasza Tamoo (#89268) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sokat számít ha hasazol. Nekem is meg tökre látszik ha rafeszitek 4 virtualis kocka pedig nem vagyok tul szálkás :)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89270) Tamoo válasza Woodslave (#89269) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Bevettem azt a bullshitet, hogy kockahashoz elég lediétázni. Biztos van akinek, de nem nekem...

(#89271) Zola007 válasza Tamoo (#89270) üzenetére


Zola007
veterán

pedig te nem néztél ki sz.rul, ha jól emlékszem :F vagy keverlek?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89272) .: JuSzT :. válasza Tamoo (#89270) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Kockahas és kockahas között is van különbség. Nekem már az is jó, ha megfelelő fényben, mintha kockás lenne :D

Sosem leszek sajtreszelő száraz, pumpedgabó hassal.

(#89273) sutyesz96 válasza Tamoo (#89270) üzenetére


sutyesz96
őstag

Merem állítani hogy csak diétával senkinek nem lesz kockás a hasa. Egyébként sok gyakorlatnál használod a hasizmaid, nem feltétlen csak a koncentráltaknál, még ha nem is gondolnál rá. Állóvádli, guggolás, deadlift, stb..

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#89274) Zola007 válasza .: JuSzT :. (#89272) üzenetére


Zola007
veterán

nekem már a négyzetrácsos is jó lenne :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89275) Tamoo válasza Zola007 (#89271) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Biztos keversz.
Most zsíros vagyok és az izom is kevés. 86kg ..... de amikor diétáztam az is szar volt: 77kg összeestem teljesen.

Na de 2009-ben voltam utoljára teremben. Ennyi mentségem legyen. A keret+pad meg csak most állt össze.

[ Szerkesztve ]

(#89276) .: JuSzT :. válasza Zola007 (#89274) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

18.-a után nem melózom már.
Akkor úgy szeretném hogy éhgyomorra lemegyek a terembe, kardió + has.
Aztán 2-3 körül meg edzés.
Időm is lesz a kajával baszakodni, főzni.
4 hét eredményére kíváncsi vagyok .

(#89277) aelod válasza Ijk (#89259) üzenetére


aelod
veterán

Odaállni én is oda tudok egy fényképre bármelyik luxus gép mellé :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89278) aelod válasza Woodslave (#89269) üzenetére


aelod
veterán

Olyan vagy mint egy core i7 virtuális csak az a plusz 4 mag :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89279) Dicker válasza Tamoo (#89275) üzenetére


Dicker
őstag

Két kar, meg valami ember közte. Otthon edzés jellemző tünetei. Igaz? ;]
Diétásan jobban nézett ki, legalább látszott a melled.

Mivel ez csak illúziósport így egy adag szolárium nem árt meg. Izmosabb leszel a tükörben.

(#89280) Tamoo válasza Dicker (#89279) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem mondtál újat. De úgy gondolom valamennyire még fel tudom hozni magam itthon. Majd kiderül. Színpadra nem készülök, szimplán szeretem csinálni.

(#89281) Zola007 válasza Tamoo (#89275) üzenetére


Zola007
veterán

azért nem volt az olyan vészes összeesés

(#89280) Tamoo: dettó. Amilyen bőröm van meg ahogy lóg a hasam, még 10% tzs alatt is szarul fogok kinézni, de legalább szeretem csinálni :)
Végülis a hobbi arról, amit szeretünk csinálni, nem kell hogy jók legyünk benne.
Zongorázni is szerettem, mégse volt benne köszönet :DDD :N

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89282) Peti78


Peti78
őstag

Nem értem mit kell pörögni ezen a hasazáson, mindenkinek kockás a hasa. A zsírt kell eltüntetni oszjóvan

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#89283) Dicker válasza Tamoo (#89280) üzenetére


Dicker
őstag

Egyébként kétféle ember létezik. Kar mell nélkül, vagy mell kar nélkül. Meg vannak a kivételek, amik erősítik ezt. ;]
Ha fel akarod hozni a melledet akkor a vastagságára kell erősítened, az meg csak úgy fog menni túl fejlett karoknál, ha minél jobban kizárod azokat. Ami nem egyszerű, de nem lehetetlen. Ahogy eddig edzettél mellre azt nagyjából el kell felejtened, súlyok vissza, és újra tanulni a nyomást sokkal pontosabban.

(#89284) Zola007 válasza Peti78 (#89282) üzenetére


Zola007
veterán

mint korábban említettem, mi kockahasat akarunk, nem ilyen négyzetrácsosat:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89285) Woodslave válasza Tamoo (#89275) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó ez

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89286) troller válasza Zola007 (#89284) üzenetére


troller
senior tag

Azt a kockát viszont szuriban adják... ;]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#89287) Ijk válasza troller (#89286) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ilyen hasat én meg nem is szeretnék. Már a linkeltre gondolok, igaz ami a képen van az sem kéne.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89288) Zola007 válasza Ijk (#89287) üzenetére


Zola007
veterán

nyugi, aggodalomra semmi okod ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89289) Ijk válasza Zola007 (#89288) üzenetére


Ijk
nagyúr

Attól rettegek hogy egyik reggel így ébredek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89290) troller válasza Ijk (#89287) üzenetére


troller
senior tag

Nem lenne rossz azért, csak az árát nem tudom és/vagy akarom kifizetni. Se szó szerint, se átvitt értelemben.
Az a gáz, hogy itt a totyikkban is sokan azért nem lesznek magukkal sose elégedettek, mert a naturál gyúrásukkal el akarják érni a koxmátyások szintjét.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#89291) Ijk válasza troller (#89290) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem Danit leszámítva mindenki többé-kevésbé elégedett, csak a műpicsogás megy. Dani meg más, ő pszichológiai eset. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89292) szőröscica


szőröscica
addikt

Váll-has volt, elment.

(#89293) batai15 válasza Ijk (#89291) üzenetére


batai15
félisten

Ense de en friss hus vagyok. Na meg mondjuk aze tegnap a hekusok kiestek paran mi meg nem :pp
Szal aze alakulgat. Ha van ido aze lemegyek ott is kondi parkba.

[ Szerkesztve ]

(#89294) -Mike- válasza Tamoo (#89275) üzenetére


-Mike-
addikt

Jó ez a forma, mondjuk nem nyárra és nem a strandra de jó ez, póló alá, otthonra tökéletes.
;]

(#89296) Tamoo válasza Dicker (#89283) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Csal a kép, mert nem túlfejlett a karom SE. Mellem simán felhozom, bár a keresztcsiga hiányzik.... Inkább a hát+törzs, láb a necces. De guggolni mostmár legalább tudok, hogy van állvány.
Jó, ez lesz a before kép. :D

(#89297) FollowTheORI válasza Tamoo (#89296) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Majd lősz egy ilyet... várjuk. :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#89298) kk831228 válasza HussarF (#89232) üzenetére


kk831228
addikt

Kamagra... ;] Mi a baj a threesome-al?? :F ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#89299) Woodslave válasza FollowTheORI (#89297) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezhogyb+ ....

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89300) Peti78 válasza szőröscica (#89292) üzenetére


Peti78
őstag

De már jobban vagy?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.