Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#63997) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K az biztos.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64002) Woodslave válasza Coccolino_O (#64000) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és ezt érzed minden testrészedben? Azért van mert heti egyszer edzed... :K De csináld csak heti egyszer annál kevesebb izmos emberre kell irigykednem :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64003) Dicker válasza Coccolino_O (#64000) üzenetére


Dicker
őstag

Rá lehet edzeni arra is, ami fáj, csak a boozyk híresztelik, hogy nem. Az első szett után már nem is érezni.
Egyszer edzettem nem rég fájó mellel, és nagyobb súlyok mentek, mint "kipihenve". De lehet csak véletlen. :F ;]

(#64004) Ijk válasza Woodslave (#63996) üzenetére


Ijk
nagyúr

A merevlábas felhúzást szoktam annyival csinálni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#64005) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#64002) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

heti tobb edzessel tuledzed magad, megmonta a buni is :U
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#64006) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#64005) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nincs túledzés csak kevés kox pihenés :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64007) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#64006) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

errol szol az 1 het

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#64008) Assdak válasza _NCT (#63985) üzenetére


Assdak
őstag

Siófokon Szása Vorosilov. Neten megtalálod, de ha kell adok telszámot. talán a legjobb csontkovács az országban. Viszont egy állat.

(#64009) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#64007) üzenetére


Woodslave
nagyúr

feleslegesen

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64010) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#64009) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kepet :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#64011) rwin5


rwin5
őstag

Vettem fokhagyma tablettát a bótban, már első nap hatott, igaz 2 kapszulát vettem be a napi 1 helyett, de gondolom úgysem halok meg fokhagyma túladagolásban.

1 hete szedem azt a sciteces wod crusher-t vagy valami hasonló nevű tojáshéj ízület javító kapszulát + mellé mega glükozamint de eddig semmi javulást nem tapasztaltam, továbbra is fáj a derekam meg kattog a vállam :DD Ajánlották még független a scitectől valami multi pakk vitamint 7k körül van, olyat is rendeltem nyomatom most ezeket 1 hónapig aztán kíváncsi vagyok bejön-e valamilyen változás közérzet, plusz ízületek terén. Októbertől meg végre termet váltok mert ezer éves cimbimmel költözünk.

Szóval akinek magas a vérnyomása annak én nagyon ajánlom a fokhagyma tabit, az omega nekem a téren nem sokat segített, de köszönöm a fokhagymás ötletet :R :R

[ Szerkesztve ]

(#64012) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#64010) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C az ultimate érv ;] hagyjuk. Eddzél heti egyszer :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64013) Radnix válasza Woodslave (#63986) üzenetére


Radnix
senior tag

heti 3 nap guggolás, fekvenyomás és 2 felhúzás! :K magas frekvencia magas volumen hell yeah :K

u.i.: még sosem találkoztam olyan emberrel aki valóban túledzette magát...

[ Szerkesztve ]

(#64014) Coccolino_O válasza Woodslave (#64002) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem, nem érzem, de furcsa is lenne egy kis izomban ilyen szintű fáradságot előidézni.

"De csináld csak heti egyszer annál kevesebb izmos emberre kell irigykednem."

Nem tudom, te hogy vagy vele, de én önmagamért csinálom. Gondolom, te is. Innentől kezdve, meg kit érdekel, hogy ki mennyire izmos, meg hogyan néz ki. :)

(#64015) Woodslave válasza Coccolino_O (#64014) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor miért is gondolod, hogy 1 hetet várnod kéne? :F

inkább rakjon be vki valami hülye videót :K ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64016) CriticalHit válasza Woodslave (#63980) üzenetére


CriticalHit
őstag

Akcióban:
A 6,8 kilós PVL Mutant Mass + 1 zacskó Mutant Creacong 18668-Ft
A 3 kilós Scitec Mymoax Hardcore + 1 doboz Creatine Pyruvate 17690-Ft

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#64017) Woodslave válasza CriticalHit (#64016) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát én nem venném egyiket se. :D Myomax biztos fasza, 21 napig ihatod. A Mutantból meg a fehérje jó ízű volt azt ittam, gondolom ízre ez se rossz, de 260 grammos adag? :Y És abban van 52 gramm fehérje? :U Mondjuk napi +1000 kalória biztos megdobna ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64018) Zola007 válasza Radnix (#64013) üzenetére


Zola007
veterán

Én ismerek egy srácot, nem egy nagy alkat, olyan 70 kiló, de szálkás mint egy fenyődeszka
Ő tavaly télen elég rottyra tette magát. Pedig edz már egy pár éve, bár inkább erőre mint méretre.
Azt hiszem heti 5 edzése volt, de a végén már inkább fogyott, fájt mindene és összeszedett minden sz.r betegséget.
1 hónapon belül 3 vírusos fertőzéssel kezelték, súlyokban felére esett vissza a teljesítménye, szóval immun- és idegrendszere legatyásodott rendesen. Rossz volt ránézni.
Azt hiszem ilyen szinten beszélhetünk már túledzésről.

Egyik barátom meg Crossfitezik, gimiben Superbody junior 3. volt, szóval ő se most kezdte, de vagy 2 éve szaladt bele ő is enyhébb túledzésbe a crossfit révén.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#64019) Woodslave válasza Zola007 (#64018) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze, az se mindegy milyen erős vagy, milyen intenzitással edzel stb. Az hogy főképp izoláló jellegű testépítő edzéseket végzel, annak az idegrendszerre gyakorolt hatása lófax. Még akkor is ha figyelembe vesszük a testrészenkénti áthallást (mell-tric stb.)

Persze a gyúrásban a végső érv hogy mutass képet (és én is előszeretettel ítélek meg ez alapján :B :D ), de ennyi erővel ugyanannyira lennék jó példa bármilyen edzésformára :D (mert azért próbáltam párat) Magamon láttam, hogy mennyit számít ha többet edzek...

és igen, biztos pinalegyezek, de a szombat-vasárnapi edzéseket már csak a vádlimban érzem. Semmi akadályát nem látom, hogy ma szombat után megint hátazzak egyet :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64020) gghrtz válasza rwin5 (#64011) üzenetére


gghrtz
őstag

Az ízületvédő legalább 2 hónap, mire érezhető hatást fejt ki, mivel a porcok regenerációja baromi lassú.

(#64021) Zola007 válasza gghrtz (#64020) üzenetére


Zola007
veterán

illetve rendszeres könnyű átmozgatást is igényel a porcfájdalom
ha valakinek az ízülete fáj, akkor inkább függessze fel az edzést, csináljon gyógytornát 3-4 hétig
(tracer kísérletek alapján nagy molekulás anyagok a porcnak ~3 hét alatt érik el a legmélyebb pontjait)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#64022) gghrtz válasza Zola007 (#64021) üzenetére


gghrtz
őstag

Egyébként a ropogás még nem biztos, hogy gáz, a derékfájdalom meg lehet, hogy nem ízület miatt van.

(#64023) Ijk válasza Woodslave (#64019) üzenetére


Ijk
nagyúr

Párszor próbáltam hogy 4-szer megyek egy héten edzeni, de mindig gatya voltam a végére. Megcsináltam, de hiányzott az elszántság, fásult voltam, semmi kedvem az egészhez.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#64024) Woodslave válasza Ijk (#64023) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fax tudja, lehet ez kéne, hogy magasabb szintre emeld a fizikumod. (már ha ez lehetséges :R :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64025) _NCT


_NCT
őstag

Na ma idáig bennem van 4 fájdalomcsillapító, így most elviselhető az élet. Reggel kiegyenesedni alig tudtam, hurray...

(#64026) N.Ferry válasza _NCT (#64025) üzenetére


N.Ferry
senior tag

szintén zenész :O

pár napja felhúzás közben lesérültem, a bal forgóm azóta nagyon gázos.. na úgy mozgok kur*ára fáj, de van olyan hogy nem is érzek semmit... :F szerintem egy ideg került rossz helyre vagy fck se tudja, asszem csontkovács lesz belőle. :(((

Walking Dead

(#64027) shteer válasza _NCT (#64025) üzenetére


shteer
titán

Akkor mehet az edzes :)

..szerintem jónak tűnik

(#64028) _NCT válasza shteer (#64027) üzenetére


_NCT
őstag

Ma mell-bicepszet terveztem, ha estig jólesz, akkor megyek is :)

(#64029) Woodslave válasza N.Ferry (#64026) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez a felhúzás nem kislányoknak való :N ;] (kivéve ha kínai vagy orosz vagy :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64030) Shadowbull válasza Woodslave (#64024) üzenetére


Shadowbull
addikt

ferbuarban ultem utoljara repulon, szoval akkor volt magas szintre emelve a fizikumom :DDD

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#64031) N.Ferry válasza Woodslave (#64029) üzenetére


N.Ferry
senior tag

:P

a baj csak annyi volt, hogy nem vittem övet és egy régi övet használtam, ami a teremben volt, és már pont a gyakorlat felénél tartottam amikor elszakadt az öv a csatjánál és megrántott picit bal oldalra.. :(

Ami nagyon idegesítő hogy mindig is figyeltem a helyes és szabályos végrehajtásra, pont a sérülések elkerülése végett, erre egy ilyen kötsög dolog miatt most szenvedek :(((

Walking Dead

(#64032) _NCT válasza Woodslave (#64029) üzenetére


_NCT
őstag

Akkor már értem miért nem nyomjátok ;]

(#64033) Ijk válasza Woodslave (#64024) üzenetére


Ijk
nagyúr

Biztos van rá mód, csak nem akaródzik ennél többet beletenni. Néha már ezt is soknak érzem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#64034) Woodslave válasza _NCT (#64032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. tényleg nem csinálom. Öreg vagyok én már ilyen veszélyes gyakikhoz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64035) Shadowbull válasza Woodslave (#64034) üzenetére


Shadowbull
addikt

en most kezdtem el nehany hete, nem csinalom nagy sullyal, es baromi ovatosan. Annyira faszaul megdolgoztatja a hatso combot meg a hatamat, hogy nem akarom elhagyni. De nem fogom esz nelkul csinalni, es nem megyek 12 ismetles ala.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#64036) gghrtz válasza Shadowbull (#64035) üzenetére


gghrtz
őstag

Nálam ez a taktika felhúzásra:
alsóhátra: Nagy terpesz, szűk fogás, a hát emelkedésekor a fenék fixen marad, nem mozdul el, csak a hát emelkedik (azért nagy terpeszben csinálom, mert kis terpeszben nem kényelmes nekem)

combhajlítóra: kis terpesz,közepes fogás, a lábak kevésbe vannak behajlítva, mint az alsóhátnál, mélyebbre engedem a súlyt, és arra koncentrálok, hogy a fenekemet nyomjam előre. Ha megpróbálom távolabb helyezni a súlyt a combomtól, még jobban érzem a húzódást.

Remélem jól csinálom. Nekem eddig bejött. :B

(#64037) Radnix


Radnix
senior tag

Stop associating being shredded with being healthy. If you have an eating disorder, moody, terrible performance in the gym, abnormal hormone profile, and bad relationships with your family... But you have shredded abs, do you REALLY think you are healthy? If you have a bit of stomach pudge but your heart rate, blood pressure, hormones are normal and you are crushing it in the gym and don't get fatigued... Do you really think you are unhealthy? Get real. Just because you don't have a six pack doesn't mean you are out of shape.

Layne Norton írta facebookon.

(#64018) Zola007: Na akkor neked van "személyes" tapasztalatod ezen a téren, nekem egyelőre nincs, azt meg nem nevezném túledzésnek, amikor kiégek és már a könyökömön jön ki az edzés és semmi kedvem lemenni, mert besokalltam (ilyen már volt a 5-6 év alatt párszor), mert elvileg az csak egyik tünete lehet a túledzésnek.

(#64038) Woodslave válasza Shadowbull (#64035) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én a normális felhúzásra gondolok mindig. :K Nem erre amit írsz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#64039) Radnix


Radnix
senior tag

Layne Nortonhoz még annyit, hogy ő ilyen volument nyom egy héten kb, hogy: 50,000 lbs for squats 40,000 lbs for deadlifts 30,000 lbs for bench, és ezekben nagyon sok 1-2-3 ismétléses sorozat van, amiből azért nehezebb összehozni a nagy volument.

(#64040) Cassidey válasza Radnix (#64037) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nagyon bírom Layne Nortont, táplálkozással kapcsolatban borzasztó jó meglátásai vannak szerintem.

(#64041) CriticalHit válasza Woodslave (#64017) üzenetére


CriticalHit
őstag

Igaz, a 21 napos adagnak igencsak ,magas a 17600-ft-os ár, hiába az akció.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#64042) gghrtz


gghrtz
őstag

Zabpelyhes fehérjés palacsinta, natúr joghurtos-túrós töltelékkel:

De a héten csináltam már, aszaltszilvával és pannónia sajttal töltött grillezett csirkemellet is. ;]

(#64043) rwin5 válasza gghrtz (#64020) üzenetére


rwin5
őstag

Köszi akkor a megnyugtatást!! Tudod én olyan vagyok, mint a teleshoppos nyugdíjasok, hogy vagyok olyan naív, hogy arra támaszkodtam amit olvastam, hogy 1-2 hét múlva már érezték a hatását :DDD Akkor várok türelemmel :R

(#64044) _NCT válasza gghrtz (#64042) üzenetére


_NCT
őstag

Legalább fehérlisztből csináltad?

Mert ha nem, akkor taníts mester! Nekem a zabpehelyliszttől, rozsliszttől szétesett a tészta, nyúlós massza volt, nem állt össze. Illetve inkább égett minthogy összeálljon.

(#64045) gghrtz válasza _NCT (#64044) üzenetére


gghrtz
őstag

Semmi extrát nem csináltam.
3 tojás, darált zabpehely (én daráltam)(~90 gramm), 1 adag fehérje 2 dl tejjel ( :B ), aztán belenyomattam a serpenyőbe, jól "szétfolyattam", ehhez kicsit agresszívebbnek kellett lenni, mint a hagyományos palacsintánál, mivel ez egy sűrübb massza. Aztán kisütöttem az egyik oldalát, amíg a teteje kemény nem lett, majd !óvatosan! megfordítottam.

[ Szerkesztve ]

(#64046) _NCT válasza gghrtz (#64045) üzenetére


_NCT
őstag

Még mindig nem értem liszt nélkül hogy apicsába áll össze, mondjuk van erre asszony, majd ő érti....

(#64047) gghrtz válasza _NCT (#64046) üzenetére


gghrtz
őstag

Hogy érted, hogy áll össze? Sütés közben fasza lesz. Persze nem lett olyan, mint egy sima palacsinta, szóval nem is olyan vékony, nem is olyan rugalmas, de pont leszarom. :D

(#64048) Zola007 válasza _NCT (#64046) üzenetére


Zola007
veterán

Én 1:2 arányban keverem a fehér és rozslisztet.
Úgy még elmegy, de ha kevesebb a sima liszt, akkor nem sül át rendesen. Kívül megég, belül meg olyan vénasszonyos
Fogatlanoknak ideális
Teljes kiőrlésű rozsliszt meg magában nem bír felvenni vizet, ettől lesz olyan híg f0s állaga

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#64049) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ma rajtam maradt a140 fekvenyomásban :W
nem tudom mi vót ez. hétvégén megnézem megint. ennyire rossyzul betegen se szokott menni.
ráadásul több mint 1 hete megy a kreatin is. vagy 2.
nem is erőltettem tovább :N

meg mostonában amit észrevettem hogy eleg nagy kilengések vannak a teljesítményemben. ilyen 20 kilók simán.
otthon elég stabilan szoktam hozni qmit tudok. egy ismétlésnyi különbségek se nagyon voltak

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#64050) Cassidey válasza _NCT (#64046) üzenetére


Cassidey
senior tag

A darált zab helyettesíti a lisztet, zablisztet is lehet venni, miért ne állna össze?:) Simán lehet belőle palacsintát sütni.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.