Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ScomComputer


ScomComputer
veterán

2023 Jan. 5-én jön az NV 4070Ti !

További információ !

(#2) blu79 válasza ScomComputer (#1) üzenetére


blu79
addikt

Várjuk a vizes verziókat belőle, a custom vizeseket ;] , jó áron :))

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#3) Jacek válasza blu79 (#2) üzenetére


Jacek
veterán

:DDD

(#4) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Mar alig varom, hogy ebbol se vegyek jo dragan ;] :DDD

...

(#5) Jacek válasza Devid_81 (#4) üzenetére


Jacek
veterán

Nama, add el a oroklakast :DD

(#6) ScomComputer válasza blu79 (#2) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hát nagyon kíváncsi leszek az árra itthon..egy jó kis Suprim v. Strix mibe fog fájni... :)

(#7) syIex válasza ScomComputer (#1) üzenetére


syIex
veterán

Prájsz?! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#8) Devid_81 válasza Jacek (#5) üzenetére


Devid_81
nagyúr

£600 korul biztos beesne a gepbe egy pedig... :B
Mar alog varom, hogy 2 ev mulva annyi legyen :DDD

...

(#9) ForRedGlory válasza Devid_81 (#8) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az a kérdés, megüti-e egyáltalán a 3090/TI szintjét a kártya. Valahol ott lesz a teljesítménye szerintem.

(#10) Devid_81 válasza ForRedGlory (#9) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kellene neki tudni egy 3090/Ti szintet, bar a 12GB vram picit keveske.
Bar 1440p mellett nem hinnem hogy gond lenne a vram mennyieg.

...

(#11) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

I9-9900K-val vajon el lesz a 4070 TI? :)

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#12) koxx válasza syIex (#7) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tobb mint amennyiert szeretnenk :))

(#13) ollie válasza ericdrawen74 (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bőven fog benne hagyni teljesítményt.

***

(#14) ericdrawen74 válasza ollie (#13) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Minimum milyen intel proci nem hagyna benne?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#15) Vigneau


Vigneau
félisten

Ha lesz normál tápcsatlakozós 4060, arra még én is vevő lehetek. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16) ollie válasza ericdrawen74 (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem egy 12700K vagy jobb. Utóbbinak közel dupla a teljesítménye a 9900K-hoz képest.

[link]

***

(#17) - = Zk = - válasza Devid_81 (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nagyon merem remélni, kell vmi a 2080Ti helyett... "jó" áron.. 1440p-re

#11ericdrawen74
erre én is nagyon kiváncsi leszek :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) koxx válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De neked 4080 kell :))

(#19) - = Zk = - válasza koxx (#18) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a 9900K alá?!....
hmm....
jó, akkor azt veszünk :C
meg egy S1700as félkonfigot nyáron..... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) koxx válasza - = Zk = - (#19) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jóó nekem is kéne egy 13600k z790-nel meg ddr5-tel, de ez alaphangon 400k. :o

(#21) - = Zk = - válasza koxx (#20) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én Hero párti vagyok... vagyis voltam :DDD
maybe rog strix lesz, ddr5 még nem kell az az igazság.... 12-13700k....
messze az még :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Van itt egy kínai oldal ami azt írja náluk a listában..1034USD-1206USD között vannak az AIB 4070Ti-k.. [link]

(#23) Devid_81 válasza ScomComputer (#22) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez amugy szornyu amugy. :U :K
Ezek a kartyak a feleert kellene, hogy menjenek durvan.
Felolem szamolhatjak a inflaciot meg a gravitaciot is, akkor sem hiszem el, hogy hirtelen ennyiert eri meg csak nekik eladni.

...

(#25) ollie válasza Devid_81 (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ez az ár csak a referencia kártyára igaz, és még így is nettó ár. Vagyis várhatóan félmillió Forint körül fognak kezdődni ezek a kártyák. Eléggé eszement, mert ez ugye csak középkategória.

mod: ja látom, nem lesz belőle founder's edition. Ez érdekes, mert mindtha bemutattak volna egy 4080 12GB Founder's modellt, amiből ugye ez a 4070 Ti lett. Mindenesetre így sem lesz olcsó, és mivel várhatóan tovább romlik a forint, semmi jóra nem számíthatunk.

[ Szerkesztve ]

***

(#26) Devid_81 válasza ollie (#25) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jaja elvileg nem lesz reference model, ami azt jelenti, hogy kb semelyik nem lesz $799
Ez eleg borzalmas, hogy oszinte legyek :(

...

(#27) omfgk válasza Devid_81 (#24) üzenetére


omfgk
addikt

799 dollár... Csodás.

Köszönjük meg az AMD-nek is egyébként.
A félkész 7900XT-XTX páros nem váltotta meg a világot.
És főleg nem generált árversenyt.

Sőt, inkább nekik kell majd a 7900XT árát lejjebb vinni. Röhej.

[ Szerkesztve ]

(#28) Devid_81 válasza omfgk (#27) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A 7900XT az eleve halott otlet volt $899-ert. :K
Majd az lesz belole, hogy jon az arverseny, AMD is csokkent $799-re...es tapsolunk...majd sirva veszunk tularazott VGA-t amikor mar nem lesz mas lehetoseg :(

...

(#29) Jacek válasza Devid_81 (#28) üzenetére


Jacek
veterán

Ez olyan minima 1150 euros nyito ar lesz? Komoly :DD

(#30) koxx válasza Jacek (#29) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lassan azt kell mondani, hogy a 4090 éri meg a legjobban. :U Bár 1-2 4080-as modell elkezdett becsorogni 600e alá.

[ Szerkesztve ]

(#31) - = Zk = - válasza omfgk (#27) üzenetére


- = Zk = -
félisten

A félkész 7900XT-XTX páros nem váltotta meg a világot.
És főleg nem generált árversenyt.

hoogyhogy? ömlik a net, meg Linus, hogy úúúristen meg miegymás :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Vannak már fake 4070Ti tesztek kinn,nem linkelem,nem generálom neki nézettséget....van aki erre rángatja a bőnyét,hogy ilyen fakenews-t csinál..a j.isten ny, bilire az ilyet... :D

(#33) - = Zk = - válasza ScomComputer (#32) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lááááttam... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34) A.C.E.


A.C.E.
aktív tag

Nézegetem én is a 4070ti ket....de inkább először tényleg a lapot és(9900k) processzort kell cserélni 13 genre....multiban nagyon visszafogja már a 3090 ti-t...(is).

F.P.S. FOREVER!

(#35) - = Zk = - válasza A.C.E. (#34) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nálam is ugyan ez a felállás, annyi, hogy 2080Ti a vga....
szeretnék megint egy Hero lapot, de.. olyan ára van, sírok. igaz nem vagyok az az agyament tuningos, "alap szintű" lap is lehet elég lenne, hogy alap allcore tuningot tudjon és ennyi....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36) koxx válasza - = Zk = - (#35) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mi ertelme van a heronak? Azert a penzert mit tud amire neked kell?

(#37) ScomComputer


ScomComputer
veterán

(#38) - = Zk = - válasza koxx (#36) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a hűtése miatt.
régi giga 790x-es szériák óta adok egy lap gyári hűtésére. már ugye nincs ilyen zalman és tsai aftermarket bordák...
stabilan kezelje a kártyát, hdd/ssdket (ebből van pár sajnos), és az allcore cpu tuningot
anno ezt találtam külf fórumokon, azóta ezen a vonalon vagyok, és lekopogom (kop-kop) Hero VI-tal kezdtem
de hogy most?! hát egy túlárazott ....vmi.
tehát marad a rog strix részemről. alap allcore tuningot az is elvisz..remélem

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40) - = Zk = - válasza Devid_81 (#39) üzenetére


- = Zk = -
félisten

árára leszek nagyon kíváncsi.... engem meggyőzött 1440p-re. +rt...
megláSSuk

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41) Devid_81


Devid_81
nagyúr

£850-900 :K

...

(#42) koxx válasza Devid_81 (#39) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lényegében egy 12 gigás 3090Ti-t kapunk.

(#43) Devid_81 válasza koxx (#42) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Fogyasztasa szimpi lesz, ara nem, mert hasznalt RTX 3090/Ti kb egalban lesznek :K

...

(#44) - = Zk = - válasza Devid_81 (#43) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem pont jó. egyelőre még a 11GB-ból én nem szaladtam ki... lekopogom...
nagyon kiváncsi vagyok erre a kártyára.
anno a 2070re hittem, h elég lesz 1440p-re.. aztán vettem a 2080at, mert az a tuti... aha, 1-2 hónap és csere Ti-re... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#45) ollie válasza - = Zk = - (#44) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát én nem véletlen maradtam 1080p-nél, mert nem akarok 4-500 ezreket fizetni vga-ra. Nekem tökéletes 24 colos monitoron a 3060 Ti (előtte meg 2060 Super volt).

***

(#46) - = Zk = - válasza ollie (#45) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bevallom, igazad van...
én anno kimentem angliába, gondoltam meglépem az előrelépést 1080p -> 1440p .... csak aztán idő közben hazaköltöztem :U
mondjuk nem panaszkodom, mert majom-banán... de megnézem, "idén" ezt mennyire tudom tartani itthon

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47) Devid_81 válasza ollie (#45) üzenetére


Devid_81
nagyúr

FHD a legjobb dontes, max procibol kell picit erosebb de az arakat nezve inkabb picit erosebb CPU mint VGA :K

...

(#48) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Nem elfeledni.. :D

(#49) - = Zk = - válasza ScomComputer (#48) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ma?... uuu :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#50) Jacek válasza ScomComputer (#48) üzenetére


Jacek
veterán

Mit mutatnak be? A legújabb árlistát? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.