Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145001) aelod válasza David75 (#144998) üzenetére


aelod
veterán

Ezt majd neked kell megválaszolnod nem nekünk. Nem tudjuk mennyin és milyen étrenden voltál előtte, milyen az életviteled, mennyit és hogyan edzel. Szóval a kérdésre adekvát választ itt nem fogsz kapni.

Ja de:

Nincs benne a pörkölt és a wejder kreatin és nem említettél 40mp-es pihenőket sem. És ami a legfontosabb mielőtt jönnél haza a házad előtt kisgatyában mindenképp csinálj egy képet. ;]

BTW az a baj sok ilyen kitalálom magamnak diétával, hogy maguknak találják ki :U

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145002) aelod válasza Macka (#145000) üzenetére


aelod
veterán

Régebben lehet kollégák voltak a stripper bárban ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145003) David75 válasza Woodslave (#144999) üzenetére


David75
őstag

Dehogy, csirkét grillezem de azzal nem kell foglalkoznom, mert a kompact grill csak csipog ha kész. A rizs pedig mikrós ;] tehát készen 250g tehát már a kész rizs értékei vannak a csamagoláson.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#145004) HussarF válasza Woodslave (#144997) üzenetére

Ritka kijelentések egyike, amit nem tudom hogyan értelmezzek :D

Amúgy meg volt itt szó ezekről a szuperkompenzációs görbékről. Ez a hipotézis mennyire állja meg a helyét? A tudomány egzaktabb területein is szeretnek hinni olyan dolgokban, ami nem feltétlenül adja vissza jól a valóságot, de szépen néz ki grafikonon.
Ez a hipotézis alá van támasztva, vagy valaki csak kitalálta, hogy kb. így lehet? Logikusnak tűnik, meg szép ábrákat lehet csinálni belőle, így sokan meg is eszik. De tényleg érdemes erre bármit is alapozni?

[ Szerkesztve ]

(#145005) Woodslave válasza David75 (#145003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze nem úgy értettem hogy nyersen eszed :D

Ha kalóriadeficitben lesze ettől (márpedig ahogy nézem nagyon valószínű) akkor nyilván fogsz de gondolom ezzel neked pláne nem mondtam újdonságot. Amúgy meg nyilván ahogy Előd mondta a kérdéseidre nem lehet válaszolni. Ebből a kalóriából én azt mondom simán lehet hogy semmit nem kell elvenned

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145006) Woodslave válasza HussarF (#145004) üzenetére


Woodslave
nagyúr

úgy értettem hogy teljesen "rosszul" (ezt persze csak hipotetikusan írom nem lehet így kijelenteni - azaz a 80-90-es évek hogyan edzenek a profik és ez az egyetlen módja alapfelvetéssel) álltok sokan az heti többszöri edzéssel kapcsolatos "vitához". Te is azt írod nem tudod elképzelni meg 1.5-2 óra volt.

Azaz az hogy heti kétszer edzed meg az izmot az nem azt jelenti, hogy a 88-as Flex magazin Flex Wheeler melledzést csinálod meg kétszer... Így értettem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145007) HussarF válasza Woodslave (#145006) üzenetére

Én azt a mondást, hogy "nem tudom elképzelni", azt csak azért írtam, mert csinálom a mostani edzésem, ami kb úgy néz ki, mint amit fent leírtam, csak szerdán nincs súlyzós edzés és amit ott szerdára írtam, az megy péntekre. És nem látom, hogy hogy tudtam ezt régen megoldani. Aztán rájöttem, hogy azért, mert akkor heti 5 edzésem volt. Csak erre nem emlékeztem.

Amúgy én jó dolognak tartanám a heti 2x edzést is, csak most úgy érzem, nem férne bele. Persze, ha kitalálom, hogy nem kell 3-4 gyakorlat egy izomcsoportra egyszerre, max 2, akkor meg lehet, hogy simán.

[ Szerkesztve ]

(#145008) Woodslave válasza HussarF (#145007) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze, ha kitalálom, hogy nem kell 3-4 gyakorlat egy izomcsoportra egyszerre, max 2, akkor meg lehet, hogy simán. nyilván kb erről van szó

De mondom én erről nem akarok meggyőzni senki (nem is tudnék túl sok képet raktam már be és abból egyik se a panel előtti lenyúgöző hátkép) de az is tény, hogy a nagy valószínűség szerint naturál versenyző vagy versenyzőket ekészítő edzőknél nem nagyon találsz bro splitet.. (azaz heti egyszeri testrész edzést)

Persze azt is írtam, hogy évek edzése után annyira tökéletesen kéne mindent csinálni, hogy lásson az ember bármi erre visszavezethető különbséget hogy lehet simán nincs is így.. :D (mármint semmi különbség és erre is van tudományos kutatás ami ezt hozta ki) Szóval mindenki azt csinál ami jól esik :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145009) aelod válasza HussarF (#145007) üzenetére


aelod
veterán

Ja lásd Páldi Gabi TSM módszerét. Egy gyakorlat egy izom. :K

(#145008) Woodslave[/B

de az is tény, hogy a nagy valószínűség szerint naturál versenyző vagy versenyzőket ekészítő edzőknél nem nagyon találsz bro splitet.. (azaz heti egyszeri testrész edzést)

Ezért néznek furán amikor válaszolok a kérdéseikre, hogy hányszor edzek egy héten ;]

egyik se a panel előtti lenyúgöző hátkép

:C

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145010) HussarF válasza aelod (#145009) üzenetére

Vagy akkor már DoggCrapp ;]

Lehet, ha többször edzettél volna egy héten egy izomcsoportot, akkor még jobb helyezést érsz el ;]

(#145011) aelod válasza HussarF (#145010) üzenetére


aelod
veterán

Ki tudja? Minden lehetséges. hestegimposzíbülisnáthing ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145012) Woodslave válasza aelod (#145011) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te is heti három teljes test edzés is csináltál tömegelés alatt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145013) Zola007 válasza HussarF (#145004) üzenetére


Zola007
veterán

a Selye János féle általánáso adaptációs szindróma "hipotézise" elég jól megállja a helyét úgy 1936 óta, szóval nem biztos, hogy ezen érdemes fogást keresni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145014) Zola007 válasza Woodslave (#145012) üzenetére


Zola007
veterán

;)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145015) aelod válasza Zola007 (#145014) üzenetére


aelod
veterán

Terhes macska - úgy-úgy :K

(#145013) Zola007

Megelőztél a válasszal ;)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145016) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] azért ez a naturál srác még csepelen is megállná a helyét :K

egy komment :D Can’t wait to see your gains when you jump off the Natty train

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145017) HussarF válasza Zola007 (#145013) üzenetére

Akkor ilyen erővel mindenkinek 48 óránként kéne egy adott izmot edzenie, mert akkor van a szuperkompenzációs csúcs.

I might see some flaws in the theory ;]

(#145018) aelod válasza Woodslave (#145016) üzenetére


aelod
veterán

Uszály pakolásban elvérezne ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145019) HussarF válasza Woodslave (#145016) üzenetére

Mondjuk én nem találtam a natty hashtag-et sehol. De lehet csak nem néztem meg eléggé

(#145020) Angel2014 válasza Woodslave (#145016) üzenetére


Angel2014
addikt

De megàm!

Most màr szinte nulla amit eszek..ma idàig 10 dkg csirkemellsonka fèl paradicsommal ès 2 kg val több vagyok.

Egyszerűen nem tudom megfejteni mi a gond..Màr azon gondolkodom hogy a zsìrba rakódott le a fehèrje ès onnan tàplàlom magam.

Ma vàll has 40 perc kardió volt.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#145021) HussarF válasza Angel2014 (#145020) üzenetére

Sztem írj egy végrendeletet, hogy halálod után a tested felajánlod kutatási célokra, te egy genetikai csoda vagy!

(#145022) tibcsi0407 válasza HussarF (#145021) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Chepel olyan lesz, mint a Galapagos volt Darwin-nak. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#145023) inferno88 válasza Angel2014 (#145020) üzenetére


inferno88
őstag

Annyi neon van ott! Lehet, hogy te vagy első ember, akinél működik a fényevés.
Másik tippem, hogy esetleg midiklorián tápkieget szedsz.

Semper fi!

(#145024) Woodslave válasza Angel2014 (#145020) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van egy gyümölcsevő japán professzor akinek a testében olyan baktériumok laknak amelyek nitrogénből állítanak elő fehérjét ezért nem kell bevinnie. Lehet hogy nálad is ez a helyzet. A levegő 78%-a nitrogén, szóval elég ha lélegzel.

Azért bele ne halj ebbe a fitnessmodell karrierbe... :Y

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145025) bigmasterg válasza Woodslave (#145024) üzenetére


bigmasterg
addikt

Persze, hisz gyümölcshús.

(#145020) Angel2014
:K
Most alakítod át a zsírt izommá és köztudott, hogy az izom nehezebb, mint a zsír!

(#145026) Woodslave válasza bigmasterg (#145025) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nagyon tartok tőle hogy átmegyünk tudományos fórumba :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145027) Macka válasza Angel2014 (#145020) üzenetére


Macka
veterán

Tudod, hogy baromira nem bírlak, de az tény, hogy látszik a diéta. :K

(#145028) Pocee válasza Angel2014 (#145020) üzenetére


Pocee
senior tag

Ki ne derüljön,hogy kakáltál,Vida wc-jén :U

Mr.Brightside

(#145029) Apollyon válasza Angel2014 (#145020) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Te amúgy magadnak edzel, vagy a topik elismerésére vágysz?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#145030) aelod válasza Woodslave (#145026) üzenetére


aelod
veterán

Eddig is az volt
Bro science ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145031) aelod


aelod
veterán

[link] Istenem ezt a trágya egy oldalt. Fentről második cikk kattintós linkje egy reklám..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145032) MATEO6600


MATEO6600
őstag

2 Kérdésem lenne, mindkettőről nem rég volt szó:
- Tojás... Nem találtam róla megfelelően értékes cikket, hogy mennyire egészséges az a mennyiség, amit én betolok. Az pedig napi 7-8 M-es lenne.

- Ízületvédők. Visszatértem a súlyzós edzés mellé a Brazil Jiu Jitsura, és már is fájnak az izületek a csuklómban. Sok a tévhit az izületvédők hasznosságáról, egy kis utánajárással arra jutottam, hogy halottnak a csók effektus, viszont akkor nem tudom hogyan enyhítsek a fájdalmon. Sportorvosnál természetesen voltam már, szokásos sablonválaszok jöttek a röntgen után.

(#145033) Apollyon válasza aelod (#145031) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem reklám, elszúrták. Az az alatt lévő "nyerj egy harley-t" linkje, csak elfelejtették kicserélni ugyanarra, amin az inba tag képe van.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#145034) Woodslave válasza aelod (#145031) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ugyanakkor 21 év edzés és grammra kimért kajálás után 2016 és 2018 között olyat változott, hogy régi képei alapján rá se lehet ismerni. Mondjuk elképzelhető hogy a verseny előtti dolgokat most jobban elkapta nem tudom.. Persze ez nem lenne magyarázat arra se hogy 5 éve tolt valamit :D

ja hogy nem erre gondoltál ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145035) aelod válasza Woodslave (#145034) üzenetére


aelod
veterán

Brutális tévedés: Tóth Gábor nem "megtért" hagyományos testépítő, hanem lifetime naturál!

És ezt van ember a Földön aki beveszi?

Mondjuk elképzelhető hogy a verseny előtti dolgokat most jobban elkapta

Ment a biszíéjéj meg a glutamin diétában, nem úgy mint egyeseknél ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145036) Woodslave válasza MATEO6600 (#145032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát olyan cikket ahol azt fogod olvasni hogy 7-8 tojás per nap egészséges sehol nem fogsz találni..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145037) aelod válasza Woodslave (#145036) üzenetére


aelod
veterán

Én írok neki egyet angolul. :K ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145038) tibcsi0407 válasza aelod (#145035) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De mi értelme van így versenyezni, ha nem tiszta arcok is vannak a mezőnyben? Olyan, mintha lóversenyre neveznék autóval.

https://utdetailing.hu/

(#145039) MATEO6600 válasza Woodslave (#145036) üzenetére


MATEO6600
őstag

Botorság lenne az után kutatni... Az érdekel, hogy ekkora mértékű tojás fogyasztásnál van-e valami bizonyított ténye, hogy valamire károsító hatással bírna hosszútávon :F

(#145040) Woodslave válasza aelod (#145035) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de most minden rosszindulat nélkül. Megnézed a 2016-os képet. Aztán megnézed a 2018-asat, vagy visszagondolok arra, hogy ránéztél a fazonra és kb annyit tudtál mondani hogy bazmeg. Hogyan lehet ez? Elbaxta a 2016-ost? Mert ahogy írtam ennyi edzésmúlttal kizárt 2 év alatt ilyen fejlődést. Vagy a képek nem adják?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145041) aelod válasza tibcsi0407 (#145038) üzenetére


aelod
veterán

De mi értelme van így versenyezni, ha nem tiszta arcok is vannak a mezőnyben?

Eddig csak így versenyeztem ;] :DDD

Olyan, mintha lóversenyre neveznék autóval.

Nem nem. Itt egy kritérium van ami nem fair a többi indulóval szemben és az az 5 év dopping mentesség. Na most ha a cikkben szereplő illető INBA előtt testépítő volt a szó minden értelmében és leállt 5 évre majd nevezett erre a versenyre aztán agyon is verte a komplett mezőnyt. Egyértelműen látszik a különbség a Sebi és közte a képeken. Élőben mégjobban lejött. Láttam a backstage-ben melegíteni brutális volt a fószer. Ez ilyen. Gondolj bele nem lehet csak lifetime natural versenyt csinálni. Lehetne mondjuk ha mindenkit a nevezés után azonnal poligráfra qrvának :DDD

Na közben látom a kiigazítást az oldalon. Így meg aztán pláne brutál a csávó!
Csak azt nem tudom, hogy ki volt a nemnaturálból megtért versenyző akire Bunnyék gondoltak?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145042) Woodslave válasza MATEO6600 (#145039) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olyat biztos találnál, kérdés elhiszed-e. Legutóbbi pozitív cikk amit láttam [link] de ebben is 12 tojást ettek meg egy hét alatt.

Még a konzervatívabb tojás egészséges cikkek is megállnak napi 1-2 vagy heti 10 ajánlásnál. Ilyen mértékű tojásfogyasztás kutatás nem hiszem hogy lenne.

De csináltass vérvizsgálatot aztán vonj le belőle következtetéseket. Azt is mondtam a kardiológus azt mondta nekem (már nem is emlékszem jól) de havi 3-at egyek :D (de ha heti 3 akkor is jóval kevesebb)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#145043) tibcsi0407 válasza aelod (#145041) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hát nem tudom, de nekem ez totál elvenné a kedvem tőle. Nagy respect jár érte, hogy így is csinálod.

https://utdetailing.hu/

(#145044) aelod válasza Woodslave (#145040) üzenetére


aelod
veterán

Kép és kép. Ha mindkettő ugyan ott készült volna a stúdióban a fekete háttérrel akkor nem lenne ilyen látványos a fejlődés a 2016-os (ami úgyszintén qrvajó volt) és a mostani forma között.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#145045) AMD Power válasza MATEO6600 (#145032) üzenetére


AMD Power
titán

En pont ma rendeltem folyekony Kollagent. Nagyon sok + eredmenyt es velemenyt olvastam rola.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#145046) HussarF válasza MATEO6600 (#145039) üzenetére

Vegyél tojásfehérje levet és csak 1-2 egész tojást tegyél hozzá. A tojás nagy mennyiségben esetleg "káros" részei úgyis a sárgájában vannak.

(#145047) D3W1L3 válasza Angel2014 (#145020) üzenetére


D3W1L3
tag

:C :DD a zsírba lerakódott fehérje zseniális...

(#145048) bigmasterg válasza Woodslave (#145042) üzenetére


bigmasterg
addikt

Aki meg ketózik, annak meg nem káros a tojás?
Vagy hogy is van ez, miben rosszabb, mint a többi telített zsír?

(#145049) Pocee válasza HussarF (#145046) üzenetére


Pocee
senior tag

Nincs annak semmi baja...35 éve napi 10et eszek,hozzáteszem saját,házi és 15 éves koromig nem ettem napi 10et mielőtt ezen akadna fent valaki.

Szerk: jobban félnék a tojásfehérje létől...mondjuk az átlagtól nagyobb a paranoiám :D

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#145050) Woodslave válasza bigmasterg (#145048) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha káros (amit nem tudok de ahogy látom senki) akkor annak is káros aki ketózik. :D

Pocce: akkor 50 éves vagy és még élsz ez valóban bizakodásra ad okot :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.