Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) Coccolino_O válasza hrvp (#31992) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Igazat kell, hogy adjak, de szerintem itt a többség pont nem végletekben gondolkodik (pedig te ezt sugallod), mert ez a sport megkíván egyfajta nyitottságot.

(#32002) hrvp válasza God Vazzeg (#32000) üzenetére


hrvp
aktív tag

Pont erre akartam célozni én is, mások a prioritások. Nem ezen múlik az egészség.

(#32003) KoVee84 válasza hrvp (#31992) üzenetére


KoVee84
senior tag

2 nyelvet perfekt beszélek a magyar mellett plusz két diplomám van (1 mérnöki, 1 közgazdász) és 42+ a karom. Helloszia :DDD

(#32004) God Vazzeg válasza KoVee84 (#32003) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hö?

:DDD

(#32005) tatabánya válasza KoVee84 (#32003) üzenetére


tatabánya
senior tag

kár, hogy egyikhez se értesz ezek szerint, mert igen távol állnak egymástól és a hozzászólásod se volt egy magasröptű megnyilvánulás, de értjük a poént :), pörög a topik :))

délelőtt én meg leedzettem magam, ilyenkor a legjobb nem is tudom miért csinálják sokan a hétköznapokon, nekem ekkor több időm van. kész a csirke is de nálam 2 óra volt a, a kifőzéstől kezdve a felkockázáson át a légkeveréses sütőben végezve., tudom megy is a fehérje a szemétbe, de az ízek rabja vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#32006) Dexar007 válasza tatabánya (#32005) üzenetére


Dexar007
veterán

Aki a főzésre fogja,azt viszont én sem tudom megérteni.
Nekem az új taktikám.: Mikor megveszek 40 kiló csirkemellet, felkockázom az egészet úgy röpke 1-1.5 óra alatt, kimérem 1.2 kilós pakkokba,aztán mehet a fagyasztóba. Mikor kiolvasztom,akkor már ott vannak a fincsi kockák, így a főzési idő összesen 30-45 másodperc..Persze mire megfő/megsül,kell egy 10-15 perc. De nem muszáj ott állni,el lehet menni zuhanyozni is közben. :)

Give me your cum,bull!

(#32007) Coccolino_O válasza Dexar007 (#32006) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"De nem muszáj ott állni,el lehet menni zuhanyozni is közben."

Vagy futni. :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#32008) tatabánya válasza Dexar007 (#32006) üzenetére


tatabánya
senior tag

az nem elég ha közben itt kockulok veletek? :D közben ment a házimunka, szépen fel lett porszívózva :)

[ Szerkesztve ]

(#32009) BÁ Nutrition válasza KoVee84 (#32003) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

reagálhatott volna erre ugyanígy még 10 ember a szűkebb topicból...
ott van Ogre aki gyógyszerész és versenyzői szintre jutott kb..(fekvenyomásban)
Wood jogász aki tudományos doktori és tanulmányírási szintre jutott a sportban
God pc guru és egy nagy állat
Bubbi tehénfejlesztő mérnök volt
Janesz asszem építészre járt, és magyar bajnoki 2ik helyig jutott bodyban
én[link]
simán megtanulhatnék még vagy 3 nyelvet, mert képes vagyok rá. viszont használni nem tudom őket úgyse ahogy God is mondta. szal csak akkor tenném meg ha az lenne a hobbim, de nem az. hanem a sport. ezért vagyunk itt a topicban. és a sportot akkor is lehet űzni ha gyereked van, ha 12 órázol naponta melóban, vagy bármi, vannak emberek akik tolószékben is lejárnak, az egész arra is jó lehet hogy fejleszti az akaratod, céltudatosságod, és megtanít hogy munka nélkül nincs eredmény(persze kivételek vannak ;] ) de alapjában véve nincs.
eleve ez egy kockaoldal, ide viszonylag értelmesebb emberek járnak azért, több példát találsz arra hogy mi minden fér bele a meló meg a gyúrás mellett még az életbe, mint ellenkezőleg. olyat pl egyet se tudok aki csak ennek élne

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32010) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

annyit még hozzá tennék hogy Hajrá Győri Eto! ;)
most kezdődik az ertéelen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32011) G.Ogre válasza _NCT (#31976) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Kedves ismerősöm Kovács Pali, testépítő magyar bajnok volt, évtizedek óta edz, a testvéreivel dolgoztak tetőfedőként vagy ácsként talán...szóval fent a tetőn sztori. Az öccse még nagyobb meg erősebb volt mint ő, volt szerencsém látni edzeni, 50-es tárcsával a nyakára akasztva húzódzkodott, ő meg olyan 115-120 kg volt, fekvenyomás 200 fölött, kar bőven 50 fölött :) Aztán Pali megunta az ipart, elkezdett tanulni, felvették vegyésznek, most vette át az Msc diplomáját. Azt mondta nem akar többet fizikai melót csinálni. Megértem.

(#32012) baluka26 válasza BÁ Nutrition (#32010) üzenetére


baluka26
veterán

Legyen jó meccs, én azt kívánom :)
Egész jó ez a Fradi.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#32013) Yeffy válasza Dexar007 (#31998) üzenetére


Yeffy
veterán

kérdezett megint téged valaki?

G.Ogre: nem semmi fickó lehet. de érhető...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32014) _NCT válasza G.Ogre (#32011) üzenetére


_NCT
őstag

100-ból 1 vagy 2 aki ezt meg tudja csinálni. Irigylem a kitartását, nekem is kéne belőle.

(#32015) Dexar007 válasza Yeffy (#32013) üzenetére


Dexar007
veterán

Szobára..

Give me your cum,bull!

(#32016) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#32009) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én magamat a butábbak közé sorolom, sajnos nem adtak annyit amennyit kellett volna, de legalább beismerem. Itt a topikban sokan vannak nálam jóval okosabbak, és ez így van rendben. Ami nekem van, az a tapasztalat, és amit autodidakta módon összeszedtem a sok év alatt, de ettől még tanulhatnék nyelveket is :D De az nem érdekel :U

(#32017) G.Ogre válasza _NCT (#32014) üzenetére


G.Ogre
csendes tag

Ott a pont, el kell dönteni és megcsinálni.

(#32018) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#32009) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Van egy pár papírod. ;] :Y :R

Mik ezek, ha nem titok?

(#32019) baluka26 válasza Coccolino_O (#32018) üzenetére


baluka26
veterán

A kék az OKJ/érettségi lesz, a sötét színű az nyelvvizsga.

Két nyelvvizsgából össze lehet szedni négy ilyet, ha külön csinálsz szóbelit-írásbelit. Szóval ez nem irreális mérték. Főleg, hogy OKJ-ből elég sokat össze lehetett szedni eddig a modulrendszer miatt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#32020) BÁ Nutrition válasza baluka26 (#32019) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak c-m van :)
de nem azért raktam be hogy soroljam. csak hogy sok mindent lehet meló és gyúrás mellett csinálni pluszban
ált két suliba jártam párhuzamosan de volt hogy három

most meg meló van úgy hogy a normál munkaidő mellé összejön bő másfél hét havonta

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32021) Sotho


Sotho
őstag

Mi megy itt :F

[ Szerkesztve ]

(#32022) BÁ Nutrition válasza Sotho (#32021) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a szájába is turkálhatna ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32023) N.Ferry válasza Dexar007 (#32006) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Dettó így csinálom én is!

Egyébként ti mennyiért veszitek a cs.m filét?

Walking Dead

(#32024) tatabánya válasza Sotho (#32021) üzenetére


tatabánya
senior tag

csak az van a topik címében, hogy gyúrósok ide, hát "gyúrósok" társalognak :D

BÁ Nutrition: azért inspiráló számomra ez is, úgyhogy felszívom magam a következő mecha mérnöki félévhez, kellenek a pappírok :))

[ Szerkesztve ]

(#32025) _NCT


_NCT
őstag

Nekem csak 3db ilyen keménykötésű seggtörlőm van. Nyelvvizsga meg diploma. De azt hiszem ha azt a tudást kellene hasznosítani amit a fősulin tanítottak, rég éhenhaltam volna.

Én is autodidakta módon tanultam eddig mindent ami érdekelt (mivel kocka oldal, nem nehéz kitalálni mi a szakmám), többre vittem vele mint akármilyen idióta iskolával. Ha újra kezdeném nem mennék középiskola után tanulni, inkább letennék egy 300-400 ezres tanfolyamot, ami nemzetközileg elismert.....

(#32026) Dexar007 válasza _NCT (#32025) üzenetére


Dexar007
veterán

,,300-400 ezres tanfolyamot, ami nemzetközileg elismer" Mint pl? Van olyan egyáltalán ami nem seggtörlésre való?Mert nem hiszem.Az csak egy papírfecni,mivel általában mindenből csak az alapokat tanítják.

N.Ferry: 1100-ért vettem múltkor Jászberényben (tőlünk 35-40 km-re). Tavaly november környékén még 970 volt kilója.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#32027) BÁ Nutrition válasza _NCT (#32025) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Ha újra kezdeném nem mennék középiskola után tanulni, inkább letennék egy 300-400 ezres tanfolyamot, ami nemzetközileg elismert....."
és ugyanúgy nem lenne valós tudásod. azt csak a szakmában szerzed meg évek alatt. máshogy nem megy

az Eto meg kikap ahogy nézem :((

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32028) baluka26 válasza BÁ Nutrition (#32027) üzenetére


baluka26
veterán

A hosszú évek tapasztalatát csak hosszú éveken át tartó tapasztalatgyűjtéssel lehet megszerezni. Elmondhatnak mindent, de az nem ugyanaz.

3 gól nem sok kézilabdában, de gyenge a Győr.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#32029) _NCT válasza Dexar007 (#32026) üzenetére


_NCT
őstag

Azért egy MCSA/MCSE vizsgával a hátad mögött ha nem tudsz elhelyezkedni, ott gond van. Nagyobb multinál ezek alap dolgok már. Szerencsére ahol most melózom nem kellett ilyesmi, még csak 1 éve dolgozom a szakmában szóval bőven pályakezdőnek számítok. Itt meg majd szépen kifizeti a cég ezt a tanfolyamot.

BÁ'-nak igaza van, sokat kell még lapátolni ahhoz hogy legyen nagyobb tudásom. Mondjuk a mostani cég szoftverei sehol nem fordulnak elő Magyarországon, szóval olyan tudást szerzek, amit máshol nem tudok hasznosítani.

[ Szerkesztve ]

(#32030) Coccolino_O válasza baluka26 (#32019) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Értem, akkor most te is csinálj fotót az eddigi végzettségeidről, ha már ennyire megy a fika. :D ;]

Bá: Akkor meg fölösleges volt berakni ezt a képet. Tudom, hogy itt egyesek kisebbségi komplexusban szenvednek, de én nem vettem volna dicsekvésnek, ha megosztod eddigi végzettségeidet.

[ Szerkesztve ]

(#32031) BÁ Nutrition válasza baluka26 (#32028) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a győr erős, csak nem játszik jól épp, nagy különbség :)

Cocolino nem is dicsekvés volt csak egy példa, hogy sok mindenre lehet időt szakítani ha akarsz
ha érdekel megírom priviben

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32032) Radnix


Radnix
senior tag

Hétvégén megint Balatonon voltam, odafele az egyik benzinkúton láttam a Berki Krisztiánt, van vagy 190 centi, és azért van rajta massza, és egy elég durva audival, valszeg egy s8-assal ment ő is kirándulni valamerre :D

(#32033) Coccolino_O válasza Radnix (#32032) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Vállalkozz te is. :K :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#32034) deniro2 válasza _NCT (#32029) üzenetére


deniro2
senior tag

hehe, mcset meló mellett csináltam, tanfolyam nélkül... :)
amúgy 3-400k-ból 1-2 tanfolyás jön ki a 7-10-ből...

(#32035) BÁ Nutrition válasza Radnix (#32032) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ezt a Berki Krisztiánt jobban szeressük :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32036) stranger28


stranger28
addikt

Üdv!

Kreatinból ezzel van valakinek tapasztalata? Elég jó áron van. Bigyótek is most akciós, de azt mondták ketten, hogy nem olyan jó. Mondjuk indok nem volt természetesen. :DDD

Myproteint venném amúgy, de arra 5-7 napot írnak, annyim meg nekem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#32037) N.Ferry válasza Dexar007 (#32026) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Az igen! :Y

Itt kicsit drágább.

Tanulásra kitérve,én nekem pl. semmi közöm a szakmámhoz,teljesen más munkakörben dolgozom.

Walking Dead

(#32038) BÁ Nutrition válasza stranger28 (#32036) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kérdezd meg hátha van Dani82nek fölösben

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32039) S e t h válasza hrvp (#31992) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hallottál már arról az inuit mondásról, hogy sok az ember kevés a fóka, ja nem, szóval ép testben ép lélek?Szerintem nem, szóval ízlelgesd mit is takarhat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32040) KoVee84 válasza tatabánya (#32005) üzenetére


KoVee84
senior tag

Tökmindegy, hogy értek-e bármihez ha megfizetnek nem? ;]

Egyébként jogos a kirohanásotok, a 42-es karos megnyilvánulásom kicsit erős volt, de tudjuk be annak, hogy kapkodva írtam :DDD
Csak annyit akartam ezzel mondani, hogy világ életemben kurva sokat tanultam és kb 8 éves korom óta mindig sportoltam valamit. Szóval mindenkinek arra van ideje amire akar.

[ Szerkesztve ]

(#32041) Yeffy válasza Radnix (#32032) üzenetére


Yeffy
veterán

egészségére. ha tehetném, én is pl 640 Ci-vel járkálnék, mint sokan mások, csak nem vallják be ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32042) baluka26 válasza Coccolino_O (#32030) üzenetére


baluka26
veterán

Fika? Hol?

Minőség>>>mennyiség, bátyámnak kétszer annyi papírja van, mint nekem, mégis operátor, én diákmelóért többet kapok ugyanannál a cégnél.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#32043) stranger28 válasza BÁ Nutrition (#32038) üzenetére


stranger28
addikt

Írtam neki, köszi. Ha nem lenne, mi legyen szerintetek?

(#32044) BÁ Nutrition válasza stranger28 (#32043) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

magyar májprotein oldalt nézted már?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32045) stranger28 válasza BÁ Nutrition (#32044) üzenetére


stranger28
addikt

Alapvetően builderről szeretnék rendelni, mert kell még más is.

(#32046) BÁ Nutrition válasza stranger28 (#32045) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor rendelj onnan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#32047) Dexar007 válasza KoVee84 (#32040) üzenetére


Dexar007
veterán

Tudsz focizni?
Nem.
Es ha fizetnek erte?:)

Give me your cum,bull!

(#32048) stranger28 válasza BÁ Nutrition (#32046) üzenetére


stranger28
addikt

De mondom, hogy ott: Várható szállítási idő 5-7 munkanap. Ezért kérdezem, hogy mondjuk a sajátjuk vagy a bigyó milyen.

[ Szerkesztve ]

(#32049) Dexar007 válasza stranger28 (#32048) üzenetére


Dexar007
veterán

A te szinteden tökmindegy.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#32050) adam_


adam_
senior tag

Napi hátsó

;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.