Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) -Mike- válasza Radnix (#79000) üzenetére


-Mike-
addikt

Az pont 5db pilóta keksz.

(#79002) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#78997) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en fel es egy kilo kozott eszek naponta hust most, meg 250g rizst
zoccseg kb fel kilo fagyasztottbol meg 1 kigyo uborka
ez megy 3 fele

megy melle ket turmix, de szigoruan proteinnel mert kell a kogsz :D
meg 2 szenvics hogy hizni is lehessen zsirba
ill gyumolcs viszonylag sok gyumolcs

ezt szantam dietas kajanak, eddig nem fogytam. edzeni heti egy mellbicepsz, meg egy kis labazas

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#79003) szőröscica válasza Radnix (#79000) üzenetére


szőröscica
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

(#79004) szőröscica válasza Radnix (#79000) üzenetére


szőröscica
addikt

A tarjából jól kisül, a hajdúsági grillsajt meg nem annyira vészes: [link]

Kb. két emberes szelet tarja, egy doboz ilyen sajtocska és egy jó adag tzatziki fog lecsúszni. Szénhidrát csak sörből lesz. :DDD A pác saját fejlesztésű, vegetás-fokhagymás lesz. :)

(#79005) Radnix válasza -Mike- (#79001) üzenetére


Radnix
senior tag

Na pont ezért nem eszem pilóta kekszet, mert így a teljes napi adagomat eltüntetném 2 pislogás között :DDD
(meg jobban szeretetm pl a gumicukrot, nem tudom ki írta, hogy azt eszem, de biztos titkon nézi a myfitnesspal-emet, mert valamelyik nap legurult 100 g haribo macikos emlékére)
Végül ez lett belőle (utolsó kettő sor) [link] mert úgy éreztem edzésen, hogy nem jó nekem a 200+ fehérje a ch rovására.

(#79004) joamilestoné: Egész nap nem fogyasztottam annyi zsírt, mint ami 200 gramm grillsajtodban van (a tarja meg 17g / 100g, de valóban abból kisül azért mondjuk 7 :D )

(#79006) szőröscica válasza Radnix (#79005) üzenetére


szőröscica
addikt

Na látod, nekem meg a ch-m fele annyi mint neked. :DDD

(#79007) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#78996) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát nekem legalább egy óra mosogatással meg minden szarral együtt. :))

Mondjuk én barna rizst szoktam csinálni, az lassabban fő. De úgy látszik van még mit fejlődni ilyen téren. Meg hozzáteszem, hogy a koli nem épp ideális hely a főzéshez, csak egy hűtő polc van, úgy kellett kontaktgrillt hoznom magammal, de az meg pici, egyszerre kevés fér bele... De ezért szoktam inkább túrót enni egész nap, ha elfogy az otthonról hozott hús, nem szórakozok ezzel. :DDD

(#79008) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#79007) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem is 30-40 perc de ebben van egy csomo holt ido, amikor nem csinalok semmit.

ez olyan mint mikor beraksz egy pizzat a sutobe az egy perc se, de varni kell 20at mire kesz lesz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#79009) Zola007


Zola007
veterán

na én ma megoldottam a vacsit 5 perc alatt
100g leforrázott zabpehely
30g fehérje
10g lenmag
1 alma
4 deci víz
10g nesquik
turmixgép ► aggyadneki

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79010) HussarF

Én is kolosanyival értek egyet. A kajacsinálás sok időt elvisz. Ha csak a nettó időt nézed, az olyan, mintha a melóhelyeden csak azokat a perceket számolnád, amikor tényleg valami effektív hasznosat csinálsz. Aztán kijönne, hogy 1 órát dolgozol. Nem örülnél, ha a főnök ennyi után fizetne.

Mondjuk én nem is magát csak az elkészítést említeném, hanem az étrend tartását. Folyton mérlegen mérni, előre kiporciózni mindent, ez elvisz sok időt. A másik meg, hogy folyton tervezni kell, a készleteket szinten tartani, végiggondolni, hogy mikor milyen programok jönnek közbe, hogy rendezed el akkor a bevásárlást a kajálást, mikor tudsz az elkészítésre időt szakítani. Egyáltalán nem triviális. És ez elég fárasztó

[ Szerkesztve ]

(#79011) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#79008) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja, de pont a holtidők a legrosszabbak. :N

(#79010) HussarF
Szerintem baromira megterhelő a tudatos sporttáplálkozás. Viszont máshogy meg nem működik semmi. Nem csak a gyúrás, bármelyik sportágban egy szint után oda kell figyelni ezekre, ha fejlődni akar az ember. Nem véletlenül van a sztároknak egy külön stáb erre. Ha megtehetném, nekem is lenne erre emberem, de mivel proli pedagógus gyerek vagyok, nem tehetem meg. :D

(#79012) Zola007 válasza HussarF (#79010) üzenetére


Zola007
veterán

nekem a legtöbb időt maga az evés (kb napi 1-1,5 óra) és a mosogatás (napi fél óra) visz el
meg az, hogy kicsi ez az outfucked hűtő és mikor időm lenne, nem tudok jó előre megfőzni sokféle kaját

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79013) kolosanyi válasza Zola007 (#79012) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kell mélyhűtő láda, nem véletlenül csinálják ezt az öregek. :)

(#79014) Zola007 válasza kolosanyi (#79013) üzenetére


Zola007
veterán

Ilyen kis Zanussi Lehel hűtőnk van mint a képen, de két főre kevés.
Főleg a fagyasztó része.
Megveszek 3 kiló csirkemellet, 2 zacskó brokkolit, 1 zacskó mexikóit és már tele van.

Hétvégén vasárnapot szoktam főzőcskére szánni, meg tudnám főzni a heti kaját előre úgy, hogy azért változatos is legyen, de nem fér be. Mindegy, nemsokára veszek egy nagyot, mert ez így nem állapot

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79015) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na a mai penzum 2/3-a megvan.. Reggel gyalogoltam 50 percet, majd megettem a pulykahúsos rántottát. Aztán 7.40-től lenyomtam a smolov 3. napot 105 kg 8*4 165mp-es etapokban. Könnyű volt a pihenő meg olyan sok, hogy közben fekvenyomtam, hónapok óta nem nyomok, szóval csak próbálgattam a technikát 80kg-ba még toltam 10 körül bukást nagyon kerülve.

Meglátjuk mennyire veti vissza a délutáni nyomónapot. :U De mivel ma lesz némi ünneplés a melóhelyen némi süteménnyel azt hiszem a glikogén nem lesz probléma :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79016) FIREBLADE78 válasza szőröscica (#79004) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ezt a pácot írja csak le kend! Tüstént! :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#79017) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#79015) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lassan erősebb vagy nálam ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#79018) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#79017) üzenetére


Woodslave
nagyúr

b+ írni akartam ezt: Bá-nak üzenem nem egykezesek ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79019) Jorus válasza Zola007 (#79009) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jó undi. :D Én párolt csirkemellet ettem ceruzababbal meg bébispenóttal. Na, az jó volt. A reggeli láb, na az meg nem volt jó.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#79020) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#79018) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem mos két kézzel megy kb ennyi :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#79021) Zola007 válasza Jorus (#79019) üzenetére


Zola007
veterán

Látatlanban annak tűnhet, de hidd el, teljesen oké az íze

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79022) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#79020) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem hiszem el, de ha így lenne te kb 1 hónap múlva tudnál 160-al én meg 1 hónap múlva 90-el :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79023) Zola007


Zola007
veterán

Na, eddig jól halad áprilisi tömegelés munka mellett: fogytam 1 kilót :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79024) Apollyon válasza Zola007 (#79023) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez most akkor rossz? ;D
Amúgy 1 kiló nem igazán számít (feltéve hogy nem egy 48 kilós lány vagy ;] de még akkor sem ) simán benne van a reggeli wc-ben meg pár pisilésben ennyi :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#79025) HussarF válasza Zola007 (#79023) üzenetére

Hu bazmeg, mi lenne ha diétáznál ;]

(#79026) Woodslave válasza Zola007 (#79023) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne dolgozz, az csak hátráltat. A munka nem mehet az izmosodás rovására :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79027) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ma volt az orvosi alkalmassági, majdnem nem adták meg. Minden tökéletes volt, aztán jött a labor, ahol magas kreatinin szintet mértek (monohidrát feltöltés volt, de két hete leálltam vele). Ilyeneket mondott a doki, hogy erre nem adhatja meg, mert a vesebetegeknek szokott ilyen eredmény kijönni és mit mondanak ha egy hónap múlva dialízisre megyek? Azt, hogy felvett egy kriplit. Mondom neki a monohidrátot, azt se tudta mi az. Elkezdte ecsetelni, hogy a szteroid rossz és impotens leszek tőle, meg ismeri a mentalitást, hogy minden az izom és a teljesítőképesség, de ez idősebb korban visszaüthet. A piacról kell venni tojást, húst, zöldségeket, nem pedig szteroidokat szedni. Először felbasztam az agyam és elkezdtem vitatkozni, de aztán visszavettem és győztem sajnálkozni, hogy tanultam az esetből és soha többet. Végül megdumáltuk, hogy megadja, de egy hónap múlva csináltassak egy új labort. És beszél az egészségről egy dagadt geci, aki alig bír menni... :U

(#79028) Woodslave válasza kolosanyi (#79027) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C a kripliben azért nem tévedett nagyot, mégis csak orvos ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79029) HussarF válasza kolosanyi (#79027) üzenetére

A magas kreatinin a magas fehérje miatt van, nem a kreatin miatt.

(#79030) Apollyon válasza kolosanyi (#79027) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az aztán nem gyenge. Mondjuk jól csináltad, ha beszólsz, akkor fix hogy "nem vesz fel egy kriplit".
Az a színes könyv volt? Amiben ilyen pöttyökből kell kiolvasni betűket és számokat. Na nekem az a halálom :DDD Emiatt nem lehetnék soha rendőr meg ilyesmi.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#79032) shteer válasza kolosanyi (#79027) üzenetére


shteer
titán

Kokszerek vagytok te mind! ;]

..szerintem jónak tűnik

(#79033) Woodslave válasza Radnix (#79031) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezek jöhetnének, de nincs az az isten, hogy magamnak a lidl-s fűszerrel megszórt kókuszon sült csirkekockáknál tovább lépjek.. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79034) Jorus válasza HussarF (#79029) üzenetére


Jorus
nagyúr

A kreatin is kreatininné (kreatininná?) bomlik le, szal attól is lehet magasabb.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#79035) shteer válasza HussarF (#79029) üzenetére


shteer
titán

Te is praktizalsz? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#79037) kolosanyi válasza Woodslave (#79028) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kripli mi? Aztán 3 évig a legjobbak között voltam a fizikai alkalmassági vizsgálatokon, most is 20%-kal a maximális pontszám felett voltam. A TEK-es alkalmasságit is meg tudom csinalni, oda is beférnék, nemhogy a löttyedt valagú irodisták közé...

(#79029) HussarF
Akkor meg pláne bekaphatja, a fehérjét kajából viszem be, olyan 1,5-1,8 g / tskg-ra jön ki így.

(#79030) Iscariah
Nem. Viszont még azt is megjegyezték, hogy a(z épp) 112 kiló sok a 195 (ami náluk most 197 volt) centihez, magas a BMI. Mondom neki, nézzen már rám. Az izomtömegem miatt magas a BMI, nem elhízás miatt. "Hát igen, igen, de a súlyfelesleg az súlyfelesleg. Megterheli a szívet és magas a nyugalmi pulzus, hamar kardiológiai problémákat okoz. Összeszorítottam a fogam, lenyugodtam, aztán 55-ös nyugalmi pulzust mért. Megterheli a szívet és magas lesz a pulzus mi? Még jó, hogy heti 20+ km-t futok ha normálisan edzek...

De bassza meg, bemegy a logó csöcsű, zsíros valagú szakasztársam szemüveggel és papírral arról, hogy diszlexiás, kb 5 perc alatt végez és jön az alkalmas minősítéssel. Bemegyek én, heti 10 óra edzéssel, az átlagnál nagyságrendekkel tudatosabb és egészségesebb étrenddel, jó fizikummal, engem meg 25-30 percig basztatnak és a végén úgy kell kialkudni az alkalmas minősítést. Kezdem azt hinni, hogy körülöttem mindenki idióta vagy pedig én vagyok ufó.

(#79032) shteer
Isten bizony legközelebb végignyomok egy rendes kúrát a vizsgálat előtt. Amiatt se kapnám jobban az ívet, de legalább ki lennék toszva.

[ Szerkesztve ]

(#79038) Woodslave válasza kolosanyi (#79037) üzenetére


Woodslave
nagyúr

koxal könnyű :U

;] nyugi ha nem bírod a fegyenc topicba még írogathatsz ;] ;] ;] (nem tudom már hogy fejezzem ki mekkora köcsög vagyok :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79039) HussarF válasza shteer (#79035) üzenetére

Igen. Az előbb hívott fel egy öregasszony, hogy Doktor Úr, a mittudomén milyen -né Aranka vagyok. Nem tudom, hogy hogy talált be. Vagy elírta a számot, vagy átverték. Én nem vagyok doktor, de sugárkezelést kaphatott volna, ha nagyon kéri ;]

(#79040) Jorus válasza Woodslave (#79036) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez addig így van, amíg nem viszel be pluszban kreatint. Nekem is mindig magasabb a vérből mért kreatinin, amikor nem hagyok ki kis időt vérvétel előtt. Ha ki akarják zárni a veseproblémát, akkor vizeletből kell proteintesztet csináltatni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#79041) Woodslave válasza Jorus (#79040) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem akkor is magas amikor nem viszek be kreatint. :K Attól még nem vitatkozni szerettem volna, csak láttam hogy benne van a kreatin ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79042) Jorus válasza Woodslave (#79041) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mondjuk nekem is picivel magasabb, mint a határérték, meg a tesztóm is magasabb mindig. Biztos a gorillagének. :D

Az ilyen hozzá nem értő balf*sz dokikat meg nem tudom miért nem küldik fejtágításra néha...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#79043) Dicker válasza Jorus (#79042) üzenetére


Dicker
őstag

Küldik őket konferenciára, ahol a két napos wellnes keretében totálra vágják magukat, így tágítják a látókörüket, akár egy másik dimenzióba is.

(#79044) Woodslave válasza Jorus (#79042) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az nekem is a határérték felső részéhez van közel, de megint nézetek majd (kár hogy olyan módon dobja fel a szexuális életem amit nem szeretnék... ;] :N :D ) Amúgy ez semmi pozitívban nem mutatkozik meg nálam :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#79045) Zola007 válasza Apollyon (#79024) üzenetére


Zola007
veterán

Ez nem egy nap mérése sajnos :N

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79046) madle válasza kolosanyi (#79037) üzenetére


madle
őstag

Ismerem az érzést, én is ugyan ezt éltem át. KR-nél a TK képzőt megcsináltam annó a századból a legjobb pontokkal a végén. Minden felmérésem maximumos volt. Az orvosin meg genyóztak a tudatlanságuk végett. Ezért sem értem mit makognak hogy magas BMI-ből magas nyugalmi pulzust generálnak, mivel aki rendszeresen sportol épp, hogy sokkal alacsonyabb pulzust mutat nyugalmi helyzetben(attól függetlenül hogy van rajta némi izomtömeg) :D

egyébként a TEK-hez nem gáz a felvételi, hanem a képzés végig. Mondjuk régen a TESZ képzés sokkal keményebb és jobb volt, ott tényleg az került be, aki alkalmas volt, nem pedig az, akinek kontaktja van.

(#79047) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na akkor egy hozzáértő nézze már meg legyen szíves az eredményt:

Tényleg dialízisre kell mennem 1 hónapon belül, ahogy a doki mondta? :U

(#79046) madle
Sajnálattal hallom, hogy akkor az a képzés is sikeresen lezüllesztésre került. De nálunk is egyébként az van, hogy aki jobban tud segget nyalni, az érvényesül, a papír úgyis elbír mindent. Egyik csaj most kapott kitüntetést nálunk, mint kiemelkedő hallgató, a szakasz egyik kiválósága. Mert 3 éven keresztül összefeküdt az egyik tanárral, ezért eleve 5-ösről indult, nem úgy, mint a srácok, akik még pucsítani se tudnak a tanárnak a jobb jegyért. Ilyet is beleírtak, hogy kiemelkedő sportteljesítmény, a csaj még a kiképzést is végig alibizte, mondván, hogy begyulladt a válla és a futástól az fáj neki és ezért nem kap levegőt. Azért nem kap levegőt, mert egy edzetlen szar. A tesiórákra se járt be a csaj, nem ám még edzett volna valamit pluszban. Ja, de, lovagolni járt az említett tanárhoz...

[ Szerkesztve ]

(#79048) FollowTheORI válasza kolosanyi (#79047) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egyik sem tűnik kórosan soknak (többszörös érték stb).

Szeritnem csak egy tisztító kura kell max, meg igyál több vizet.
A legtöbb érték ami rossz a vese és máj méregtelenítésén múlik, ezen kell javítanod... kevesebb méreg és több folyadék bevitelével.

Tisztító pl az hogy több zöld teát iszol, nem eszel vitaminokat és hasonló kiegeket.
Eszel sok zöldséget, meg húst főleg. Csakis friss természetes kaját amikor csak lehet, nem mű, nem feldogozott előkészített, tartósított.

2-3 hét alatt meg kell javuljon a legtöbb érték. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#79049) kolosanyi válasza FollowTheORI (#79048) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is valami ilyesmit gondoltam amúgy, köszi. A folyadékkal nincs gond, viszont a vitamint meg ilyesmiket lecsökkentem akkor, ahogy mondod.

(#79050) HussarF válasza kolosanyi (#79047) üzenetére

Tipikus gyúrós vérkép, nem kell emiatt aggódni. Egyél több zöldséget/rostot, igyál sok vizet.
Most nem csak neked mondom, hanem úgy mindenkinek, hogy aki sok fehérjét fogyaszt, annak sok vizet kell innia. Nem azért kell sok vizet inni, mert diétázunk és azt mondják, hogy akkor jó, hanem a fehérje bontásához kell, a vesénk jóval többet dolgozik, mint másoknak.

Az enyém tavaly szeptemberben így nézett ki, a félkövérrel szedettek vannak határon kívül:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.