Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) Assdak válasza xcds (#45996) üzenetére


Assdak
őstag

Elképzelhető. Lehet kicsit frusztrált vagyok a sok vagyonosodási miatt =D

(#46002) 11-oxo válasza Sotho (#45999) üzenetére


11-oxo
csendes tag

:C Hol élsz te?Oda csak a bűnösök kerülnek,de mind... ;] :DD

(#46003) Shadowbull válasza Assdak (#45993) üzenetére


Shadowbull
addikt

az hogy te mit csinalsz szemelyesen az a loteri kutyat nem erdekli, noname nick vagy, oszt ennyi.

Ha azonban magadat allandoan a mediaban exponalod, folyamatosan kerkedsz a penzeddel, akkor a kerdes bizony jogosan merulhet fel. Mar csak azert is hogy az embert ne nezzek butagyurosnak, szerintem ha valaki sok penzt bir csinalni arra buszkenek kene lenni, es nem csak arra hogy kepes kiadni xmilliot egy oraert (most tekintsunk el attol, hogy tenyleg kiadta-e vagy csak a musor kedveert jatszak el, a lenyeg az hogy ezt sugallja magarol, ez az a kep amit a kulvilagnak mutat).

De szerintem is tul van targyalva a tema, engem ahogy mar irtam az zavar, hogy o a "Testepito" az atlagember szemeben.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#46004) Assdak válasza Shadowbull (#46003) üzenetére


Assdak
őstag

Az gondolom véletlenül sem fordulhat elő, hogy azért érdekel, honnan van a pénze, mert rühelled az embert és lelki megnyugvást jelentene, ha kiderülne, hogy valóban egy csaló akinek a börtönben a helye, és akkor nyugodtan élhetnéd a kis életed, elkönyvelve, hogy akinek sok pénze van, sikeres és még nagy képű is, az csak egy mocsok aljadék lehet.

Gondolom, te nagyobb testépítő vagy, mint Ő, ezért zavar hogy miután pár versenyen már megfordult és nyert is, testépítőként tekintenek rá.
De tényleg túltárgyaltuk a témát. peace

(#46005) stickrs


stickrs
senior tag

jajj hagyjátok már ezt a berki témát,ki a francot érdekel h miből van pénze,meg h mire költi...inkább nyissatok egy "Honnan van pénze a Berkinek" topikot,és folytassátok ott az eszmecseréteket. :W

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#46006) Casanova* válasza stickrs (#46005) üzenetére


Casanova*
veterán

MMA87 a bűnös :W :D

(#46007) -secret-: egészségire! nem irigylem. :N

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#46007) -secret- válasza Casanova* (#46006) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Most osztotta meg a tv2, hogy berki 21 millás autót vett!!!!! :O :DDD

(#46008) Zoo123


Zoo123
senior tag

Akkor berki után egy kis ON:

Itt már senki nem edz, mindenki izmos lett?
Nem?
Akkor nyomás edzeni!

Megyek lábazni, remélem jó lesz. :))

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#46009) shteer válasza Zoo123 (#46008) üzenetére


shteer
titán

Az sose jo, de tegnap megvot

Van mar berki rajongoi club? Hol lehet jelentkezni? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#46010) Dexar007 válasza shteer (#46009) üzenetére


Dexar007
veterán

Nalam lehet.

Kuldjetek az adatokat!

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#46011) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na voltam tegnap este meg ma reggel is, hát ez már sok volt, öreg vagyok ehhez :K :D

itt egy bélyegkép edzés utánról, szánalmas, de komolyan mondom, ha valódi lenne (azaz nem edzés után, jó fényben tükörben) még elégedett is lennék :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#46012) _NCT válasza Woodslave (#46011) üzenetére


_NCT
őstag

Topikátlaghoz képest ez még jó is :D :R

Mi az hogy öreg????? Vagymá' 40?

(#46013) Shadowbull válasza Assdak (#46004) üzenetére


Shadowbull
addikt

latom nagyon erosen csak semakban birsz gondolkodni. Nem baj, nem vagy ezzel egyedul, bar nem tul illusztris a tarsasag.

Nem utalom Berkit, mivel nem ismerem, akkor talalkozok a nevevel, amikor olvasom az ilyen topikokat, meg nagy ritkan ahogy irtam, anyos pletykalapjaiban, amit akkor olvasok szorakozaskeppen, amikor otthon vagyunk, azaz egy evben kabe 3-4x. Sokaig azt sem tudtam ki ez, es miert beszelnek rola, utolag tudtam meg hogy tevemusor is van vele.

Egyaltalan nem erdekel, honnan van a penze, pusztan kifejtettem nehany gondolatot ezzel kapcsolatban. Szerencsere a velemeny szabad.

A testepito nekem Arnoldot, Lou Ferrignot, vagy Voros Zolit jelenti, nem pedig Berkit. Az bosszant hogy az atlagember vele kapcsolja ezt az altalam igen tisztelt sportot es sportolokat, szerintem erdemtelenul, ennyi az egesz.

A kis eletem pedig abszolut nyugodtan elem, ahogy irtam, nem cserelnek egy percre sem Berkivel, mert semmi irigyelnivalot nem latok sem benne sem az eleteben. Vannak akikkel szivesen cserelnek, o nem tartozik kozejuk.

Egyebkent latom erzekenyen erint ez a tema, amikor a vagyon eredetet firtatjak. Ezt a gondolatot inkabb nem is folytatom.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#46014) shteer válasza Woodslave (#46011) üzenetére


shteer
titán

ezt melyik újságból fotóztad?

..szerintem jónak tűnik

(#46015) Assdak válasza Shadowbull (#46013) üzenetére


Assdak
őstag

Hát mondjuk Vörös Zoli sem egy mintapolgár =D de ezt inkább hagyjuk.

(#46016) deniro2


deniro2
senior tag

Javaslom legyen a topik neve ezentúl Berkik ide! ;] :D
Már van 2 dúsgazdag, rejtélyes hátterű vállalkozónk, várjuk a többieket is szeretettel! A jelmondatunk: ne kérdezd miből veszek 10 házat másodpercenként! ;] :D
Az eredményeikre büszke gazdag őrültek kíméljék meg a topikot nyomasztó jelenlétüktől!

(#46017) 11-oxo válasza deniro2 (#46016) üzenetére


11-oxo
csendes tag

...és ne feledkezzünk meg jőzikéről sem,ű is testépítő... :O :K :(

(#46018) thesafran


thesafran
csendes tag

a héten kezdtem bele komolyabban a testépítésbe, kedden volt mell, tegnap láb, ma váll-hát. vállam egy kicsit fáj, szerintem mellezéskor túlságosan megerőltettem, a hétvégén pihen.
olyan kérdésem lenne, hogy van valami jó technikátok arra, hogy a gyakorlatok nagy részénél hogyan lőjem ki a segédizmokat? gondolok pl. bicepszre (mellezésnél, váll-hátnál): az első ami bedurran, elfárad és később hátráltat is az edzésben.
az nyilván megvan, hogy helyesen kell csinálni a gyakorlatokat, de akkor sem bírom mindig "kikapcsolni". vagy lehet, hogy ez a test válasza, hogy a bicepsznek fel kell fejlődnie a többi edzés helyes elvégzéséhez?

Sb

(#46019) 11-oxo válasza Woodslave (#46011) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Napi 300 mg "11-oxo" egy hónapig és még az asszony sem ismer rád. :K

(#46020) MPowerPH válasza thesafran (#46018) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hatnal a gurtni 100% -ban kilovi. Mellnel nehezebb, kisebb suly, koncentraltabb, szabalyosabb gyakorlat az, ami megoldast jelenthet.
Viszont en meg mindig azt mondom, hogy nem jo dolog teljesen kiiktatni a kezet a gyakorlatokbol, mert satnya lesz. Foleg az alkar az, ami nagyon megszenvedi a dolgot, aztan kesobb szepen hozhatod fel, mert tetemes lemaradasban lesz. Meg kell probalni egy egyensulyt teremteni. Nalam ez annyit tesz hatedzesnel, hogy 4 szeriabol mindig az utolsonal hasznalok gurtnit, azzal bukasig csinalom.
Mellnel egyebkent szerintem folosleges ezzel veszodni, csak csinald szabalyosan, sulybol butasag engedni.(na persze kerdes, hogy eros is akarsz lenni, vagy csak disznek keszulsz...)

Don't Tread On Me

(#46021) Shadowbull válasza Assdak (#46015) üzenetére


Shadowbull
addikt

lehetseges. De elismerem amit a testepites teren lerakott az asztalra.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#46022) Silverr válasza thesafran (#46018) üzenetére


Silverr
aktív tag

Erre rá kell érezni és meg kell tanulni. Ne akarj foglalkozni ezzel egy hét után. Akár sok sok hónapba is belekerül mire megérzed az agy izom kapcsolatot. Lehet, hogy most azt hiszed tudod melyik izomra edzel de biztos nem igy van. Kitartás, próbálgasd és majd meglátod ;) :K

(#46023) Koczó93 válasza thesafran (#46018) üzenetére


Koczó93
őstag

Komolyabban? Akkor rossz topicba jöttél :D gyúrsz amúgy?

(#46024) S e t h válasza Assdak (#45961) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jaja.
na most ki a proletár

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46025) Deck


Deck
titán

Valamilyen megbízható testtömegnövelő kalkulátort tudtok? Mert, többet is néztem de van kis eltérés.

PS5

(#46026) shteer válasza thesafran (#46018) üzenetére


shteer
titán

A segedizmokat legfokepp a szabalyos vegrehajtassal hagyhatod ki, nelkulozni ugyse tudod

..szerintem jónak tűnik

(#46027) kolosanyi válasza Deck (#46025) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tükör. Ha zsír jön fel, csökkentsd a bevitelt, ha nem jön fel izom, akkor növeld.

(#46028) Ijk válasza thesafran (#46018) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csinálsz 30-as ismétléseket és akkor könnyebben rá tudsz koncentrálni a célizomra.
Egyébként remélem ez újabb vitát vált ki ;] , de az én véleményem hogy kezdőként inkább erősítenék, mint szétizolálnám az edzésem. A legjobb persze ha csinálsz edzésenként 2-3 erőgyakorlatot és kitöltöd koncentrált izolációs gyakorlatokkal. Szerencsére az elején gyorsan fejlődik az ember bárminemű terheléstől.

BMW001: Hátnál én is így szoktam, hogy amikor már eldurran az alkarom és visszafog a hát elpusztításában, akkor jöhet a gurtni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#46029) kolosanyi válasza Ijk (#46028) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nagy feszülési idő, magas ismétlésszám, izometrikus gyakorlatok, ezek mind elősegítik az izom érzet kialakulását. Szerintem kifejezetten erőedzés jellegű terhelés nem kell egy kezdőnek, de én is összetett gyakorlatokra fektetném a hangsúlyt.

(#46030) Woodslave


Woodslave
nagyúr

:D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#46031) BÁ Nutrition válasza Assdak (#45961) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a bíróság az nulla kategóriás média? :F
hogy is van ez? :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46032) BÁ Nutrition válasza Assdak (#46004) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"miután pár versenyen már megfordult és nyert is, testépítőként tekintenek rá."

:Y :Y :Y :Y :Y
:F

te hol élsz??????? :F :F :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46033) overclockerr


overclockerr
tag

Sziasztok!

Budaörsön sajnos, nem valami jók a termek, zsúfolt, kevés a gép, hiába, hogy a diákárak kedvezőbbek, konkrétan havi 5-6k. Bármely napszakban megy az ember alig van hely, így inkább néznék valamit Bp-n belül.
Biztos drágább 2-3 e forinttal még a diák. Mit javasoltok ? Konkrét termet tudtok ajánlani?
Nem tudom, a proteinbárért kell fizetni a drágább helyeken vagy egyszer belefér a bérlet árába?
Hallottam valami ilyet is... :U

(#46034) 11-oxo válasza BÁ Nutrition (#46032) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Mi van,mit nem értesz ezen? :F :D ;]

(#46035) _NCT válasza BÁ Nutrition (#46032) üzenetére


_NCT
őstag

Pedig ez így van... Elszedi előlünk a Mr.O címet :( ;]

(#46036) Dicker válasza BÁ Nutrition (#46031) üzenetére


Dicker
őstag

Hát sokat ma már arra se lehet adni. :))
Több a pénzed, te nyersz szisztéma már évtizedek óta megy. Őt is azt hiszem pár tízmillióra büntették meg, valószínű nem ő alakíttatta így. Röhögve kifizeti, majd kér törlesztőrészletet. ;]

(#46037) BÁ Nutrition válasza Dicker (#46036) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nyilván. nem is ez volt a lényeg. a blikk meg a bíróság között azért van különbség.. valszeg nem véletlen került oda/ ítélték el.. nem ártott senkinek..
bizonyos Ferenc testvér is annyi gazdasági bűnt elkövetett hogy kár is belemenni, aztán mégis ott díszeleg a tévében nap mint nap. nálam mondjuk nem, úgyhogy csak feltételezem :) nálam csak sportcsatornák vannak, meg nickelodeon(madagaszkár pingvinjei). a többi nem érdekel
most megy a miami-okc épp ojjé :B

11oxo:te mit nem értesz :F gay light kategória az mióta testépítés? :F
lehetne olyan nevet is adni neki hogy díszveréb :U

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46038) venge


venge
tag

Vettem izületvédőt. Sajnos nem kaptam Animal Flexet, így be kell érnem ezzel.
Picit alábbhagyott a karomban a fájdalom (nem hiszem, hogy a szertől, korai lenne még), ma lábaztunk.
Nyugodt voltam, ettől biztos nem lesz fájdalmam, de tévedtem! Guggolásnál, az alsó pozícióban úgy feszül a karom, hogy ihaj! Reménykedem a cuccban, meg most lesz három pihenőnapom. Keddtől viszont ismét belevetem magam a testépítés legmélyebb bugyraiba! :K

(#46039) Dexar007


Dexar007
veterán

Kommenteltem a sarga oldalon a vitargos cikk ala,erre toroltek.. :U

Give me your cum,bull!

(#46040) Assdak válasza BÁ Nutrition (#46031) üzenetére


Assdak
őstag

Én nem tudok, egy bíróságról sem, aki elítélte volna.

"te hol élsz?"

Értem én hogy az IFBB egy vicc, de ettől még az ami.

De tényleg hagyjuk a témát.

(#46041) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Fejezzétek már be a berkizést...[link]

ON: A guggolásom egy költészet! ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#46042) BÁ Nutrition válasza Assdak (#46040) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az ifbb nem vicc de ennyi erővel a 10 éves kislányok hullahopp karikával is testépítők.. :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46043) Assdak válasza BÁ Nutrition (#46042) üzenetére


Assdak
őstag

Jó, értem, tehát akkor végül te mondod meg, ki testépítő, és ki nem. Megértettem. témát részemről lezártam.

(#46044) Dicker válasza Assdak (#46043) üzenetére


Dicker
őstag

Testépítő 130 kg fölött kezdődik. A többi lány.

(#46045) Woodslave


Woodslave
nagyúr

és akkor még vki kérdezi miért szerepel Berki a tv-ben? két oldal itt is csak róla szól :C (ahelyett hogy engem dicsérnétek ;] :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#46046) BÁ Nutrition válasza Assdak (#46043) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kb ;)
de hogy még érthetőbb legyen berki a konditerem fekete pákója maximum. de még ez is dícséret számára. úgyhogy lehet vissza kéne vonnom :U

Wood: te király Jason Statham formában vagy :R

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#46047) deniro2


deniro2
senior tag

Ilyen ogrefejem berkiformám nekem is lenne 1-2 év növivel, sokkal több munkámba sem kerülne, mint eddig... ;] :D

(#46048) 11-oxo válasza BÁ Nutrition (#46037) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Mit nem értek?Nem látod azt a három szmájlit?He? :Y ;]

(#46049) Assdak válasza BÁ Nutrition (#46046) üzenetére


Assdak
őstag

Értem, hogy neked csak a Cutler kategória számít testépítőnek, de ettől még ha hiszed ha nem, egy általad gay light kategoriába versenyző emberben is hihetetlen sok munka van. És itt most nem is a Berkire gondolok, hanem ott van pl. egy Bányai, egy Pletser vagy külföldi oldalról egy Russo vagy egy Capurso. Nyilván ezeket a szinteket itt mindenki hozná fél év alatt egy kis "növivel" és nincs benne semmi munka. Mégis gyanítom a topiklakok 90% bármikor beleugrana egy Brandan Fokken formába.
Alkottál egy véleményt az emberről a mediaban latottak, halottak alapján. Gondolom ennyi erővel hihetünk a beszélő macskákban, meg az űrhajót vezető vukikban. Nyilván úgy edz a való életben, és úgy is viselkedik, ahogy az az adott tvműsor leadja....
Félreértés ne essék, nem barátom, nem példaképem, de még iszogatni sem járunk össze. Ettől függetlenül, itt az a két ember aki ismeri, mindketten nagyjából azonos véleményen voltunk róla, ami azért eléggé ellentétben áll azok véleményével, akik kreált műsorok, és bulvárcikkek alapján alakítottak véleményt róla. Ezen azért érdemes lenne elgondolkozni.
Az a baj, hogy a tv, bulvár, facebook stb agybutító szarok, annyira elhülyítik az embereket, hogy valós tényeknek hisznek kitalált, megrendezett dolgokat, ezért fut bele az ember az ilyen "akinek pénze van bármit megtehet, megúszhat" baromságokba.

[ Szerkesztve ]

(#46050) panizzi válasza Assdak (#46049) üzenetére


panizzi
aktív tag

normális, becsületes embernek nem elég "lenni", annak is kell látszani - na most ez a véglény pont nem ezen az úton halad

no limit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.