Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88301) punish3r


punish3r
aktív tag

Fenékpuszta

[ Szerkesztve ]

Már a jövő sem a régi...

(#88302) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
kiderult h naturalban is lehet 320 kilot nyomni fekve :DDD ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#88303) dunc válasza BÁ Nutrition (#88302) üzenetére


dunc
nagyúr

jaj mindjárt elkezdem sajnálni..... ;]

(#88304) aelod válasza BÁ Nutrition (#88302) üzenetére


aelod
veterán

Néztem pár videóját. Van egy két hajmeresztő tézise az edzéssel kapcsolatban
..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88305) batai15


batai15
félisten

Na el ertem a celomat. Marmint a 90kgt (7kg minusz kb 2 honap alatt) . kicsit azert ment is le a karbol igy szeretnek izmot felszedni. Innentol kezdve az etkezesbe mi valtozik meg ?

(#88306) Zola007 válasza HussarF (#88300) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88307) Nightmare válasza T.Peter (#88295) üzenetére


Nightmare
senior tag

pm

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#88308) Angel2014 válasza BÁ Nutrition (#88302) üzenetére


Angel2014
addikt

Hogy ne lehetne itt egy ismerős 330 -as nyomása....

[link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#88309) Angel2014


Angel2014
addikt

330KG [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#88310) NORBl


NORBl
aktív tag

Miért vagyok g..igyenge ? :O :U

Elöl guggolás 50 Kg 8 ism. Még 2-4 menne kínkeservesen, de már nem nagyon tudnék figyelni a szabályosságra. Mostanság kézi súlyzóval nyomok fekve, de még régebben rúddal 65-6, 70-4,5 nézett ki. Ez szabályosan lassú beengedéssel van, de akkor is kevés, nem ? Más, jó múltkorában lábtoló közben szúró érzést éreztem gerincem alsó részében, nem fájt, csak kellemetlen volt. Kb. azóta "érzem" ott a gerincemet, munka miatt sokat ülök, és nem nagyon figyelek a derékszögű testtartásra ülés közben. Gondolom a hetenkénti guggolás se tett jót neki, most már csak elöl guggolok. Ez mi lehet ? Gerincsérv ?

(#88311) Angel2014 válasza NORBl (#88310) üzenetére


Angel2014
addikt

3x kéne goggolni egy héten...testsúly százalékban...az megtol majd erőben.

6x8, 5x8 3x8

A szúró érzés nem sérvre utal , a sérv inkább mintha meleg forráság öntene el azon a részen...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#88312) dunc válasza NORBl (#88310) üzenetére


dunc
nagyúr

Használj övet, a sérvet észre fogod venni, egyszerűen gyenge a mély hát izmod;)

(#88313) .: JuSzT :. válasza batai15 (#88305) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Semmi, csak most egyél több szénhidrátot, jó minőségűt, és jókor. Ha eddig ettél 1 egység rizst, most ehetsz kettőt hármat.
Meg figyelj az edzés utáni jó turmixra. Fehérje + maltodextrin pl + glutamin. BCAA mehet állandóan egész nap.
Kreatin?

(#88314) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#88308) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a nyomast nem latom, de biztos rossz a szemem.. :U

szal ilyen oldalt tolas tripla vastag titan pancelban 2 segitovel biztos lehet naturalban is ha sokat gyakoroljak.
nalam ez nem uti meg a fekvenyomas szintjet.. meg akkor se ha ezt elfogadjak barhol. a sracnak a 280hoz sem volt semmi koze.. meg ilyen korulmenyek kozott sem. ennyi erovel 380 kilot is rakhatott volna ra, bar valszeg 200 kilot mar nem tudott a ruha megtartani ;]

ezek a versenyek teljesen elkurvultak...

ez meg jobb
[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#88315) aelod válasza NORBl (#88310) üzenetére


aelod
veterán

Guggolás, és hát edzés előtt nem árt az alapos bemelegítés.
Fekve nyomni meg nem kell. Elhagyható felesleges gyakorlat amúgy is. Max döntött padon nyomjál rúddal 30 vagy 45 fokban.

Guggolj keretben inkább. 8 ismétlés kevés. Csinálj 12-14-16-okat. Ennek megfelelően válaszd meg a súlyt majd.

(#88311) Angel2014

Tanuljon meg rendesen guggolni először. A kevés ismétlés nagy súly sérülés veszélyes amúgy is. Az izmot sokkolni kell rengeteg ismétléssel. Így az agy izom kapcsolat is könnyebben kiépül. És ha már ez megvan mehet rá a nagyobb súlyokra.
Tegnap a kokszos csávó (Jonny Bravo alkat) 120-ba guggolt hatokat térd bandázzsal. Mondom ez mi? :U

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88316) batai15 válasza .: JuSzT :. (#88313) üzenetére


batai15
félisten

Volt mar egy doboz creator kuram az első hónapba. Feherje 150g-200g szokott sikerulni bevinni naponta. Az eleg vagy azt is emelni kell ?

(#88317) .: JuSzT :. válasza batai15 (#88316) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

2g * tskg ha meg van, nem feltétlen kell több, de ha több, az sem árt.
Kilóban akarsz ennyi maradni, vagy innentől a szálkássággal elégedett vagy és plusz izmot akarsz zsír nélkül?

(#88318) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#88314) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
legyen akkor olyan is ami hasonlit ra

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#88319) Tamoo válasza aelod (#88315) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"Tegnap a kokszos csávó (Jonny Bravo alkat) 120-ba guggolt hatokat térd bandázzsal. Mondom ez mi? :U"

Izmos volt? Ha igen kit érdekel mennyivel guggol. Nem erőemelő.
Vagy lábra is Johnny Bravo volt? :D

[ Szerkesztve ]

(#88320) BÁ Nutrition válasza aelod (#88315) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

meg mindig jobb mint mikor a 80 kilos piszkafa csavo 190 kiloval rogyasztgat 5 centiket guggolas helyett

kellett volna csinalnom videot :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#88321) aelod válasza BÁ Nutrition (#88320) üzenetére


aelod
veterán

(#88319) Tamoo

Felső test V alak. Kar, váll mell rendben. Láb nuku :DDD . A vádlija kész vicc, alkarom vastagabb.

(#88320) BÁ Nutrition

Na az meg a másik. És nyögött is hozzá legalább? :DDD A kedvencem amikor váll vonogatást csinálnak ilyen 100 kilókkal. És a válla cenit nem mozdul felfelé csak a nyakát nyújtogatja mint mikor a galamb iszkol a fornetti morzsára a nyugatiban.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88322) batai15 válasza .: JuSzT :. (#88317) üzenetére


batai15
félisten

Nem tudom mennyire hulyeseg de szeretnek most egy kis izmot felszedni , utana majd megint le adni vagy 5 kilót. Celom olyan 85-90 koruli suly lenne , de minnel kevesebb test zsirral. Viszont most nem tudom koliba mit fogok enni mert muszaly lesz meg enni amit kapok az alaki kikepzes miatt illetve az anyagi keret szukossege miatt . tehat ez is viz valaszto lesz. Torekszem hogy tovabbra is rendbe menjen a kaja persze.

[ Szerkesztve ]

(#88323) Angel2014 válasza aelod (#88321) üzenetére


Angel2014
addikt

Én 50 évesen guggolok 180 ba 6 okat és 450-el lábfeltólózok és nem szedek semmit....147 Kg vagyok :P 220 kg ról fogytam le...Most ilyen...[link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#88324) dunc válasza Angel2014 (#88323) üzenetére


dunc
nagyúr

220 ról ez komoly? :Y maximális tiszteletem, te milyen magas vagy?

(#88325) batai15 válasza Angel2014 (#88323) üzenetére


batai15
félisten

Wow mint valami kolosszus. Pedig ram szoktak mondani h nagy marha gyerek vagyok.maximalis respect.

[ Szerkesztve ]

(#88326) Angel2014 válasza dunc (#88324) üzenetére


Angel2014
addikt

95 kg ra .....és ezt 2x is megcsináltam...[link]

192 cm

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#88327) Eagl3 válasza NORBl (#88310) üzenetére


Eagl3
veterán

Mióta edzel és hány kiló vagy?

(#88328) Eagl3 válasza Angel2014 (#88326) üzenetére


Eagl3
veterán

Inkább az az érdekes, hogy a francba tudtál kétszer is visszahízni 200kg fölé.

(#88329) dunc válasza Angel2014 (#88326) üzenetére


dunc
nagyúr

Szép! Tiszta Hadházi László! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#88330) Angel2014 válasza Eagl3 (#88328) üzenetére


Angel2014
addikt

Pedig alig eszek ...és ez sem jó mert tartalékol a szervezet...gondolom a korral és a hormonokkal jár...Pajzsmiriggyel valami nekem de nem mentem vissza kivizsgálni.

Most 3 hónapja csak csirkemell saláták és rizs megy...meg az edzés utánni gyorsan felszívodó scitec fehérje.

dunc: :D :DD

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#88331) NORBl válasza Eagl3 (#88327) üzenetére


NORBl
aktív tag

~ 4 éve, jelenleg 87,3. :D Ez a vicces, mert a kezdetektől ment a guggolás is, minden. Osztott terv előtt 3 hónap átmozgató. Már a kezdetektől próbáltam koncentráltan, érezni az izmot, nem csak rángatni. :D Hozzáteszem most kezd beérni, amiket kb. 1 éve elkezdtem érezni izom összehúzódás gyanánt, ég és föld mint régen. :D Igaz, hogy évek alatt lehet csak elsajátítani a jó agy-izom kapcsolatot. :D

(#88332) Eagl3.: :D, Szinte mindig amúgy több ismétlést csináltam mindenben. 10-12 min, lehet, hogy azért nem jött a tömeg se úgy, sőt. Csak egyszerűen nem mertem felfele menni, akár guggolásban, akár fekvenyomásban, mert úgy éreztem a végrehajtás rovására fog menni. Srácok is 100-140-be nyomnak teremben, de úgy, hogy pattintják, nem engedik be teljesen, kiakasztják. Úgy érzem az én 50-60 kilómnak, koncentráltan több értelme lehet, vagy nem ?

[ Szerkesztve ]

(#88332) Eagl3 válasza Angel2014 (#88330) üzenetére


Eagl3
veterán

A pajzsmirigy alul működés sok mindent megmagyaráz :) nem, szedsz rá gyógyszert?

NORBI: akkor tényleg g..i gyenge vagy. Kérj meg valakit, hogy segítsen és nyomj nagyobb súlyokkal kevesebb ismétlést, úgy gyorsabban jön az erő.

[ Szerkesztve ]

(#88333) Tamoo válasza NORBl (#88331) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem hülyeség ez az agy izom kapcsolat .... :DDD vagy mi a picsa....
Ott rontottad el, hogy ehhez előbb izom is kell. :D (és persze agy is)

50-60kg-s alapgyakorlatok jó hogy nem hoznak növekedést... csinálhatod akármilyen koncentráltan. Azért bizonyos súlyokig el kell jutni.

[ Szerkesztve ]

(#88334) Eagl3 válasza NORBl (#88331) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha nő az izmod akkor jó, de 50-60kg az nagyon kevés, kicsit állj rá, hogy 2-4 ismétlést csinálsz nagyobb súllyal. Csinálhatod azt is, hogy egyik héten kisebb súllyal, másikon nagyobbal.

(#88335) aelod válasza NORBl (#88331) üzenetére


aelod
veterán

Több értelme van szerintem. Hatásos módszer pl. ha 3 másodpercig tart a negatív szakasz és a pozitív robbanékony. Sokan nem tulajdonítanak jelentőséget a negatív szakasz koncentráltságára, egész egyszerűen beejtik a súlyt és a pozitívra mennek rá. Elülső váll, tricepsz és alig-alig dolgozik a mellizom ilyenkor.
A teremben nem az egora edzünk hanem célzottan az izmokra, izomcsoportokra. Hagyjad had dobálják a nagy súlyokat. Ne mással foglalkozz.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88336) Alpachino válasza Tamoo (#88333) üzenetére


Alpachino
veterán

"Ott rontottad el, hogy ehhez előbb izom is kell. (és persze agy is)"

:D :C

Igen, ha ebből már az egyik hiányzik baj van, nem hogy még mindkettő.... :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88337) Angel2014 válasza NORBl (#88331) üzenetére


Angel2014
addikt

Sok mindentől függ ez de legfőbbként az edzéstől a táplálkozástól a szervezettől és a pihenéstől és a megfelelő fehérje beviteltől.

Legyen az nagy súly vagy kicsi el kell érni a megfelelő izomstimulációt ez azt jelenti a hossz irányú izomrostokat meg kell szakítani , ekkor keletkezik az izomláz is , ekkor viszed be a fehérjét amik ezekben a rostokba épül be fokozatosan, és ez építi fel az izmot.

Ha nincs megfelelő izomstimuláció nem fog nőni az izom , ha kell csinálj több ismétlést pl 10 12 őket kevesebb pihenővel pl szigorú 20 30 másodperc pihenővel.

És még a vértoldulás miatt sokat számít milyen gyakorlatokat kombinálsz össze pl mell kar egy napon és a hát váll a másikon és a lábat külön napra tenni a legjobb. de itt minden szögből azt megmozgatva 4-5 gyakorlat izomcsoporttonként. Pl. Álva bicepsz, scottpad , kalapács, és egy koncentrált nonstop hozzá és ebből mind 10 eket

Tricepsz: csigás lehuzás ruddal , csigás lehúzás kötéllel, homlokhoz engedés ruddal. és a végére valami nonstopp pl lórugás.

Váll: nyakból nyomás, mellről nyomás. állig húzás, oldalt emelés, előre emelés,

Hát : döntött törzsű evezés, huzodkodás ha megy, csigás lehuzás nyak mögé de lehet előre is , evezés, s egy non stop evezés egykezes súlyzóval.

Lábnapra gugolás, lábfeltoló, lábhajlitás előre , lábhajlítás hátra, és vádli. ezt heti 2x

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#88338) Zola007


Zola007
veterán

Soha többé nem megyek lábedzés után bevásárlókörútra :O , csak ha adnak alám egy golfkocsit

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#88339) Alpachino válasza Angel2014 (#88337) üzenetére


Alpachino
veterán

"szigorú 20 30 másodperc pihenővel." :Y

Kíváncsi lennék, hogy egy 10 ismétléses fekve nyomás, felhúzás, kétkaros evezés...stb. edzés végére, hogyan bírná ki talpon állva, ennyi pihenőkkel :( vagy is ahhoz nagyon jó kondiban kell lenni, nagyon jó edzettségi szinttel, hogy 20mp-es pihenőkkel 10 ismétléses szetteket végezzen....

Tudom, hogy most jönnek olyanok, akik mondják, hogy nekik simán megy...... :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88340) Dexar007 válasza Zola007 (#88338) üzenetére


Dexar007
veterán

[link] :D

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#88341) aelod válasza Alpachino (#88339) üzenetére


aelod
veterán

Akkor jövök.
Én mindig így edzem. Nem pihenni megyek le. ;) Éppen ezért nem is szeretem azt hallani, hogy mennyi van még beszállhatok hozzád?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88342) Alpachino válasza aelod (#88341) üzenetére


Alpachino
veterán

20mp ? :) ;]

Nekem 50mp-1p kb. mire a pulzusom visszaáll...és ez még mindig jónak számít, nem beszélve arról, hogy viszonylag nagy súlyokkal dolgozom :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88343) Angel2014 válasza Alpachino (#88339) üzenetére


Angel2014
addikt

Ugy hogy annyira csökkentem a súlyt amivel tudom csinálni persze a maximális terhelhetőséggel.

De az dobna a legnagyobbat ha mindenből csak egy sorozatot csinálnék pihenő és megállás nélkül de minden szögből megmozgatva ....6x15 nonstop

Pl bicepsz:.....minden előkészítve .....Állva 15, rohanok a kalapácsos egykezeshez ott is 15 ,rohanok a bicepsz scott géphez ott is 15 , rohanok az alsó csigás felhúzáshoz ott is 15, és állva egy váltókezes egykezes kifulladásig ....

Ezt próbáld ki.... :K azt veszed észre nagyot nő a karod és nagyot dob erőben is. :K

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#88344) aelod válasza Alpachino (#88342) üzenetére


aelod
veterán

Igen. Mi ezen olyan meglepő?
Mi számít nagy súlynak? :U

(#88343) Angel2014

Ezt nem minden teremben lehet eljátszani a tömeg miatt.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#88345) Angel2014 válasza aelod (#88344) üzenetére


Angel2014
addikt

Amit a tested bír ehez a gyakorlatsorhoz...magadnak kell beállítani a súlyt. De ami a csövön kifér . Ha így csinálod heti 1 is elég...egy izomcsoportra.

Ilyenkor megmondom a tömegnek szálljanak be ők is :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#88346) Alpachino válasza aelod (#88344) üzenetére


Alpachino
veterán

Az, hogy ha nem áll vissza a pulzusod a normál értékre, vagy legalább is közelébe, akkor semmi értelme az egésznek :N nagy súlynak az számít mikor az egy nyomásos max.-hoz, mindnél közelebbi értékkel edzel.....

Angel2014 : Szerintem ez hülyeség...össze vissza ugrálni, meg rohangálni a súlyok között kiköpött tüdővel :( én is elég intenzíven edzek kb. 1p-es pihenőkkel, néha szuper szettekkel tarkítva

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88347) Tamoo válasza Alpachino (#88342) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem sokszor 2perc is simán megvan... de van hogy több. Nekem jobb így, jobban oda tudom tenni magam a következő sorozatban. Több ismétlés ... nagyobb súly.
Igazából variálni a legjobb a pihenőidőt is ... mint mindent.

(#88348) Alpachino válasza Tamoo (#88347) üzenetére


Alpachino
veterán

:K

pl. a piramis végén, mikor a 6-os nyomást végzem, akkor több pihenőt tartok egy kicsivel, hogy jobban oda tudjam tenni magam.....

De most a diétám kellős közepén, természetesen a súlyok megtartása mellett, törekszem a mindnél rövidebb pihenőkre is.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#88349) Ijk válasza Tamoo (#88347) üzenetére


Ijk
nagyúr

És izmosabb lettél? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#88350) Tamoo válasza Ijk (#88349) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem. :D Ahhoz szúrni kellene valamit.
Na de most nagyon motiváltnak érzem magam, kíváncsi vagyok sikerül-e fejlődni valamennyit. Ha más nem visszafelé. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.