Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) jericho69 válasza Woodslave (#913) üzenetére


jericho69
tag

Pécs, Amerikai étterem? :D
Ha igen és lesz időd letolhatnánk 1x egy közös edzést is :K

(#1002) csucsbicep válasza jericho69 (#1001) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Hova jársz, ha publikus? Ugye nem F3?

(#1003) jericho69 válasza csucsbicep (#1002) üzenetére


jericho69
tag

Oda semmi pénzért :U Muscle gym a bőrgyárnál

(#1004) Woodslave válasza jericho69 (#1003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaja, brutál volt, azt hittem belevágok a kihívásba, de a felét alig bírtam letolni...

múltkor voltunk pont ott edzeni... Benne vagyok , összehozhatjuk :K Akár a jövő héten vmikor, de nekem csak du fél öt körül jó

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1005) GiP23 válasza Lacces (#1000) üzenetére


GiP23
csendes tag

Én Animal Flex-et próbáltam, nekem bevált a jobb könyököm kattogását elmulasztotta. A Dymatize Joint Repairről is csak jót hallottam.

(#1006) Ijk válasza Klemens (#988) üzenetére


Ijk
nagyúr

Macikossal értek egyet, semmi szükséged még diétára, a szemét kaját fokozatosan ünnepnapokra redukálod, keményen edzel és kész. Piálást is jó lenne picit visszafogni ha eredményt akarsz.
Szénhidráttal persze azért ésszel kell bánni, próbáld úgy számolni hogy ne nagyon változzon a testtömeged, és a tükörben majd változik a kép. Hidd el hogy nagyon gyorsan lemegy így is rengeteg zsír.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1007) Manitou válasza GiP23 (#1005) üzenetére


Manitou
addikt

Dymatize Joint Repair nekem is jó volt a vállamra :K

(#1008) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nem kevés ez? Előre megfontolt szándékkal, aljas indokból különösen kegyetlen módon öltek meg egy gyereket. :(((

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1009) GiP23


GiP23
csendes tag

Ez a 2012-es teljesítményem eddig, gondoltam megosztom. 23 éves vagyok 178 cm. Én nyáron tömegelek és télen szálkásítok, erre értelmes magyarázatom nincs, így szoktam meg :)

KÉP

[ Szerkesztve ]

(#1010) kovsol válasza GiP23 (#1009) üzenetére


kovsol
titán

Gratulálok, ez szép forma! Nagyon nem is kell szálkásítanod ahogy elnézem. Szerintem a 81kg -os képen nézel ki a legjobban amúgy.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1011) Yeffy válasza GiP23 (#1009) üzenetére


Yeffy
veterán

ejjjha! a 84 kilós formáddal bőőven ellenék.
remekül nézel ki, elismerésem... :K

Sárkánymodi: abszurdisztánban ne várj igazságot... :(
a kislány pedig nyugodjék békében... :O

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#1012) GiP23 válasza kovsol (#1010) üzenetére


GiP23
csendes tag

Igen, az a legszerencsésebb kép, most kb ugyanoda tértem vissza, de le szeretném vinni olyan 6-7% alá a testzsíromat, hogy megtudjam mit bírok fenntartani, az az igazság, hogy 85 kilósan nem éreztem jól magam, túl tömött voltam, lomha, úgyhogy a cél most ultraszálkásság, majdhogynem versenyforma. Szerencsésnek mondható a genetikám szóval vízhajtó nélkül is el tudok érni egy hasonló formát, ráadásul fenntarthatóan.

(#1013) Dani82 válasza Yeffy (#1011) üzenetére


Dani82
senior tag

Szerintem a 81 kg forma a legjobb. Ki se jönnék a tükör elől :D

(#1014) shteer válasza macikos (#997) üzenetére


shteer
titán

én ma is olyan fejet vágtam, mint aki majd megpusztul :) meg is jegyezték, hogy hangos vagyok. mondtam nekik, ha hallotok nyögni valakit, tudhatjátok, hogy itt vagyok :D

túró megy lefele épp

..szerintem jónak tűnik

(#1015) Ijk


Ijk
nagyúr

84 kilós a legjobb. Még pont nem sok a zsír és van egy határozott tömeg, jó definiáltsággal.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1016) shteer válasza GiP23 (#1009) üzenetére


shteer
titán

ügyes :K a 84 kilós formáddal elégedett leszek, már csak 5 kiló kell :D

..szerintem jónak tűnik

(#1017) shteer válasza philoxenia (#1008) üzenetére


shteer
titán

sajnos jogállamiságunk nem teszi lehetővé a megfelelő büntetést...

..szerintem jónak tűnik

(#1018) wertigo1984 válasza shteer (#1017) üzenetére


wertigo1984
őstag

és a Kaszás sem unatkozna...

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1019) Dani82


Dani82
senior tag

gondoltam megkérdezem itt. nincs vki budapesti akinek diesel kocsija van, nem kell neki a tankolásról áfás számla és szeretne mondjuk 24k-ért tankolni és fizetni 19-t? :)

(#1020) Tipo16V válasza Dani82 (#1019) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

benzinbe nem jatszik? csak vindizel?

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#1021) Dani82 válasza Tipo16V (#1020) üzenetére


Dani82
senior tag

sajna csak dízel :)

(#1022) adam_


adam_
senior tag

[link] Oda jár főként ő is a VidaFitnessbe, elég jó forma! :K

(#1023) God Vazzeg válasza GiP23 (#1009) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez nem gyenge, a 81kg-os a legkomolyabb, de a 84kg-os is ütős! :K Nem nagyon szalad el a forma meg kell hagyni :D

Rohadjon meg a befőtted természetesen :K :DDD

(#1024) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Külön hsz-be írom, mert nem méltó az előzőhöz: egy fórumtársunkkal közös barátunk és versenytársunk a mai nappal elhalálozott. Edzőtermi baleset történt, hasonló mint az orosz fekvenyomóval, ha emlékeztek még az esetre.

Nyugodj békében Józsi :O

(#1025) Pocok256 válasza God Vazzeg (#1024) üzenetére


Pocok256
veterán

Őszinte részvétem. Hihetetlen ilyet olvasni :-(

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1026) God Vazzeg válasza Pocok256 (#1025) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Legutolsó versenyem most volt nov24-én, ott beszélgettünk.. Nézőként ott volt. Egyszerűen felfoghatatlan, igazi jó szándékú, nagyon segítőkész embernek ismertem meg. Teljességgel hihetetlen :(

(#1027) wertigo1984 válasza God Vazzeg (#1024) üzenetére


wertigo1984
őstag

Részvétem.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1028) Sotho válasza God Vazzeg (#1024) üzenetére


Sotho
őstag

:( :( Hihetetlen... Ez lenne a legveszélyesebb gyakorlat? Nincs erre valami védőfelszerelés mellvért vagy valami hasonló? Bárkivel előfordulhat baleset.

(#1029) Tamoo válasza GiP23 (#1009) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Elismerésem! :R Rohadjon meg a befőtted!
Nekem soha nem lesz ilyen hasam... ha beledöglök se. Szerencsés genetika. Bár nem kétlem, hogy munka is van benne.

(#977) BÁ Nutrition: Kösz az infót!

[ Szerkesztve ]

(#1030) kovsol válasza God Vazzeg (#1024) üzenetére


kovsol
titán

Én nem tudom kiről van szó, meg azt se tudom mi történt az orosz versenyzővel, de mégis még a hátamon is végigfutott a hideg és nem a jó értelemben.

May the Force be with you!

(#1031) God Vazzeg válasza Sotho (#1028) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem tudom igazából a részleteket, gyanítom hogy nem a mellkasára eshetett rá, hanem inkább nyakra. De nem tudom.. Majd talán kapunk infot, ha Ákos erre jár. Nem igazán értem, mert volt biztonsági keret direkt ezért építve a padhoz, gondolom nem használta :(

(#1032) shteer válasza God Vazzeg (#1024) üzenetére


shteer
titán

:(

..szerintem jónak tűnik

(#1033) Radnix válasza GiP23 (#1009) üzenetére


Radnix
senior tag

nice! welcome on board :D

(#1034) Radnix válasza God Vazzeg (#1024) üzenetére


Radnix
senior tag

Nyugodjék békében :(

(#1035) Dani82


Dani82
senior tag

Ez a mikulásbuli nem tesz jót a fejlődésemnek. Reggel egy tábla milkával indulni, és még mik vannak itt :(
Durva edzés kell ma, hogy ezt helyrehozzam :)

(#1036) Tamoo válasza Dani82 (#1035) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem nekem is eddig tartott a diéta. :DDD

Egy kit kat meg egy sztracsatellás boci mikulást szétmarcangoltam.

(#1037) Woodslave válasza Tamoo (#1036) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja itt kb ennyi volt a pozitív irányú (már ha ezt eddig annak lehetett nevezni esetemben) testkompozíció változtatás. Innen indul a lejtő, hogy januártól újult erővel vágjak bele abba a lehetetlen vállalkozásba, hogy nyárra valami normális fazonom legyen. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1038) Dani82 válasza Woodslave (#1037) üzenetére


Dani82
senior tag

Én is pont így érzem ma. Asszem erre a hónapra elengedem a tükröt, gramm mérleget hadd menjen, szaladjon kifelé...lálá innentől a csokitenger sajnos kitart 24-éig utána 1 hét mértéktelen zabálás. Január 2.-án még a maradékok felélése és ott kezdődik végre a tiszta kaja. Edzést azért megtartom, hátha kompenzál 1-2 kg-t :)
Hát, isten óvjon mindenkit. :(

;]

(#1039) kovsol válasza Woodslave (#1037) üzenetére


kovsol
titán

Nálam is így van ez valahogy :)

May the Force be with you!

(#1040) shteer válasza Dani82 (#1035) üzenetére


shteer
titán

Eddig 1db tofefe. Nalam van mertek ;]

..szerintem jónak tűnik

(#1041) Woodslave válasza Dani82 (#1038) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja edzés marad, már amennyit a mikulás ünnepségek, karácsonyi vacsorák meg ünnepi zárvatartás miatt lehet. A héten egyszer (illetve hétfőn 3 szett guggolás után családi okok miatt voltam kénytelen abbahagyni ezért nem számolom) voltam, és ez a szám már nem is nagyon fog emelkedni... :( (de az legalább jó volt, érzem mindenem :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1042) Fred23


Fred23
nagyúr

Megajándékoztam magam egy whey proteinnel, és kaptam hozzá egy hatalmas adagolókanalat, amit nem szeretnék használni. Találtam viszont egy régi kicsit, ami jónak tűnik ahhoz, hogy ne fogyjon el hamar ez a 2200g-os csomag. Olyan régen volt utoljára fehérjém, hogy elfelejtettem a kanál űrtartalmát: 15 vagy 20g asszem, de nem tudom. Mennyi az annyi?

(#1043) cekkk válasza Fred23 (#1042) üzenetére


cekkk
veterán

A nagy 30 a kicsi 10 gramm.

(#1044) Dani82 válasza shteer (#1040) üzenetére


Dani82
senior tag

[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1045) #11527168 válasza God Vazzeg (#1024) üzenetére


#11527168
törölt tag

Erre nem lehet mit mondani.... Ilyen értelmetlen halált.... :( Ezért lepődök meg amikor sokan a világ legfontosabb dolgának gondolják, hogy izmosak legyenek (nem az elhunytra gondolok, hanem a facebookon gyökérkedőkre pl.). Mi lett volna ha....

Fred Nem hiába van benne az a kanál. Lehet, hogy tovább kitart, csak nincs értelme fehérjéből 5 grammot inni. Sajnos vannak olyan proteinek (ez nem tudom milyen ahol nagyon nem 20 gramm közelében van egy adag - a többi része szénhidrát meg ki tudja mi)

(#1046) Fred23 válasza cekkk (#1043) üzenetére


Fred23
nagyúr

Biztos ez? Nagyon kevésnek tűnik. A 25-öt inkább hinném el, mint a 10-et, csak abból kiindulva, hogy 100ml, vagyis 1dl mennyi. Ja, az mondjuk víz, az is igaz, ez meg por. De azért biztos vagy benne? :D

Aydan: Adagonként nem szeretnék 15g-nál több fehérjét bevinni, hogy sokáig kitartson. Főként csak edzés utánra lenne, hogy visszatöltsön meg regeneráljon egy kicsit.

(#1047) cekkk válasza Fred23 (#1046) üzenetére


cekkk
veterán

Csináljak neked fényképet? :DDD

3 féle ilyenem van az eggyik 8 gramm üresen belerakva a cuccal együtt 40-50 között van, a másik 5 gramm cuccal 20 kb a legkisebb 4 gr és 15 lesz ha tele van.

Hát azzal a 15 grammal sokra nem fogsz menni, kb mint szarnak a pofon, edzés után rendes adagot egyél, de ne ilyen lepkefingnyit. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1048) deniro2 válasza Fred23 (#1042) üzenetére


deniro2
senior tag

Vegyé mérleget... :U ;]
A nagy kanál 25 vagy 30g-os, a kicsi pedig 5 vagy 10, ez alapján kitudod sakkozni: ha a piciből több, mint 3 belemegy a nagyba, akkor 5g-os=>5 v. 6=>25 v.30g, ha nem, akkor 10g-os=>2,5 v. 3=> 25 v.30g...

(#1049) God Vazzeg válasza deniro2 (#1048) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mekkora hülye vagyok, én meg azt centizgetem, mennyitől nem émelygek, néha 3 kanál, néha 4 is mehet :D Azaz 3x30g vagy 4x30g :D Lehet nekem is 10g-okat kellene nyomni, és feltölteni mint a kreatinnal :))

(#1050) Woodslave válasza God Vazzeg (#1049) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem akarom védeni, mert már eleve vicces amikor ilyeneket olvasunk, hogy minnél kevesebbet akar nyomni valaki, hogy tovább tartson a zsák... De azért van egy felső határ, ami felett már további pozitív hatása nincs az edzés utáni fehérjemennyiségnek (van aki szerint abszolúte tök mindegy amúgy is, de most legyünk kicsit konzervatívabbak :U )

Kering azért pár tanulmány, miszerint 25-30 gramm fehérje felett már felesleges.. (és most nem a mennyi fehérjét képes abszorbeálni :D (remélem azt jelenti amire gondolok ;] ) a szervezet egy ültő helyünkben ezzel alátámasztva, hogy napi 6-szor kell enni stb.) de lehet nem célszerű mondjuk edzés után 25 grammnál több fehérjeport bevinni.

(és még mielőtt megjegyeznétek, igen, aki ezt mondja általában nem izmos :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.