Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) Tamoo válasza csiben1 (#50999) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én kávédarálóval szoktam. Simán jó.

(#51002) csiben1 válasza Tamoo (#51001) üzenetére


csiben1
tag

Kb hány gramm zabpehely fér bele? csak úgy kb?

You can walk straight through hell with a smile

(#51003) Tamoo válasza csiben1 (#51002) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem tudom. Gondolom daráló függő is :U De ~5perc alatt simán le lehet darálni fél kg-t.

[ Szerkesztve ]

(#51004) Woodslave válasza Coccolino_O (#51000) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y ib4 shitstorm :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51005) mayday00 válasza csiben1 (#50999) üzenetére


mayday00
őstag

Vegyél zabkorpát, az még jobb mint a zabpehely. :K és őrölni sem kell. Kis mennyiség is jól eltelít.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#51006) Miamiquake válasza xcds (#50998) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

A nők nem kakilnak te buta...

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#51007) kolosanyi válasza Coccolino_O (#51000) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt légyszi ne. Elhiszem, hogy életedben nem próbáltál mást, de kérlek ne állj neki becsmérelni egy más edzésmegközelítést tudatlanul. Egyébként valószínűsítem, hogy te is csinálsz nehezített saját súlyos gyakorlatot, ha mást nem, guggolást, de ott a húzódzkodás, tolódzkodás, kitörés stb.

csiben1
Én szoktam olyat, hogy felvert tojásba keverem, úgy sütök rántottát, egy lepényszerű dolog lesz belőle, frankó reggeli. :)

(#51008) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#50993) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én ilyenkor nyomok egy duplabicó pózt és minden rendben van egyből ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#51009) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#51008) üzenetére


Woodslave
nagyúr

próbáltam, de Arnold valahogy izmosabbnak tűnt :O :(

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51010) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#51009) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerinted hoznod kéne azt a formát vagy tömeget mint egy mr olympia 15 év kogsz után? :F (+extra genetika)

nyilván nem. egy Janesz/2 szintnek is örülni kell.. vagy tegyél érte vmit.. zabpehely nem jött be. van más is a világon :)

nekem ez[link]
és ez[link] a póz elég jól adja. szal mindig megnyugszok ha kicsinek érzem magam

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#51011) freaghill


freaghill
őstag

Ja, és akitől idéztem a mai nap kulcsmondatát, az még mondta is, hogy:
Nyárra ki akarom gyúrni magam jobban.
6-7 kiló izmot fel akarok szedni, van rá szűk 2 hónapom.

Ja, és szerinte is akkor csinálod tisztán ha nem iszol fehérjét, nem szedsz hot bloodot, stb. :(

(#51012) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#51010) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:N dehogy

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51013) mayday00 válasza BÁ Nutrition (#51010) üzenetére


mayday00
őstag

Hát igen, Ezek a karok kemény 15 év munkája. :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#51014) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#51010) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyrészt nekem sokkal jobban tetszik ez a fizikum, mint a mai irányzat, másrészt érdekes, hogy milyen vékonynak tűnik a lába a maiakhoz képest. :)

(#51015) Coccolino_O válasza kolosanyi (#51007) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Blablabla. Azt nem fogom sosem megérteni, hogy miért akarjátok megkerülni a kemény munkát. Ha izmot akarsz építeni, akkor a testépítés a leghatékonyabb ilyen téren. Mindig akad itt egy guru, aki nem akar túl izmos lenni, meg megmagyarázza a hülyeségét.

"Egyébként valószínűsítem, hogy te is csinálsz nehezített saját súlyos gyakorlatot, ha mást nem, guggolást, de ott a húzódzkodás, tolódzkodás, kitörés stb."

Jah, csak ezeken kívül súlyzós edzést is végzek. Ti meg ezt akarjátok kiváltani (megkerülni).

(#51016) kolosanyi válasza Coccolino_O (#51015) üzenetére


kolosanyi
veterán

-

Inkább kitöröltem. Puhány vagyok, ez van, az is maradok, mert nem edzek keményen.

[ Szerkesztve ]

(#51017) Sotho válasza Cassidey (#50997) üzenetére


Sotho
őstag

Hülye vagy hogy ennyit szedsz, ki fog készülni a veséd, BÁ nem tol ennyit pedig 125,899 kilós.
3 gramm max neked/ nap.

(#51018) BÁ Nutrition válasza Sotho (#51017) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én is annyit szoktam ha szinten tartás van, de idén még kreatinmentes vagyok nagyjából. mióta van md nem kell kreatin :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#51019) Coccolino_O válasza kolosanyi (#51016) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem ezt mondtam. :)

(#51020) Predator2 válasza Sotho (#51017) üzenetére


Predator2
addikt

Akkor ebből mi az igaz?

A kreatin kúraszerű szedése esetében 5-10 napig feltöltést végzünk: ehhez a testsúlyunkat el kell osztani hárommal, és az eredménynek megfelelő gramm kreatint kell fogyasztani minden nap, pihenőnapokon is. Egy 60 kg-os ember esetében ez 60/3=20, tehát 20 g lesz. A szintentartás ideje alatt - ami egy 2-3 hónapos periódus, igény és lehetőségek függvényében - elég ennek a fele, tehát 10 gramm.
[link]

Bár lehet én értettem félre valamit.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#51021) deniro2 válasza Cassidey (#50997) üzenetére


deniro2
senior tag

Elfelejtett szólni az edződ, hogy vége a feltöltésnek? ;] Életemben nem hallottam még olyat, hogy egy 5x kilós lány konstans 15-20g kreatint eszik... Felesleges pénzkidobás és teher a szervezetednek...

(#51022) deniro2 válasza deniro2 (#51021) üzenetére


deniro2
senior tag

Creatine monohydrate can be supplemented through a loading protocol. To start loading, take 0.3g/kg bodyweight for 5-7 days, then follow with a daily 5g dose. Using 2g daily is another option, as that is enough to maintain average creatine stores

Excretion rates on a daily basis are correlated with muscle mass, and the value of 2g a day is derived from the aforemention male population with about 120g creatine storage capacity.[33] Specifically, the rate of daily creatine losses is about 1.6%-1.7%, and mean losses for women are approximately 80% that of men due to less average lean mass.[33] For weight-matched elderly men (70kg, 70-79 years of age) the rate of loss of 7.8mmol/day[47] is about half (53%) that of younger men.

[link]

(#51023) Sotho válasza Predator2 (#51020) üzenetére


Sotho
őstag

Ez szerintem egy súlyos tévedés, eleve zsírmentes tskg-ra kéne vonatkoztatni, és nem véletlen az sem hogy a gyártók is baromi óvatosak : [link] a vonalkód melletti szöveg. Lényeg folyamatos szedés esetén napi 2,2 g (3 adagnál többet ne tolj.)

(#51024) Dicker


Dicker
őstag

Ezelőtt annyit beszéltünk a motorokról, hogy nyárra mégis vettem egyet tegnapelőtt. :))
Kicsit használt, de csak külsőleg szorul némi átalakításra, meg egy tisztábban, és szolidan szóló kipufogóra.
Na meg picit szűk a lábtartók miatt, még éppen kényelmes, de valamit, valamiért... A következő egy terminátoros harley lesz. Szemüveg már van hozzá. ;]

A papa Babettája, a mama mobil mellett:

Aki kitalálja milyen típus, az kap egy hát gyilkos edzéstervet... :))

(#51025) kolosanyi válasza Coccolino_O (#51019) üzenetére


kolosanyi
veterán

Figyelj, én saját súlyos gyakorlatokat kombinálok súlyzós, felfüggesztéses eszközzel végzett, illetve gumiköteles gyakorlatokkal. Nem rángatózok egy mászókán niggerzenére, hanem normálisan edzek, bármennyire is hihetetlenül hangzik. A változatosságot az adja, hogy váltogatom a gyakorlatokat, illetve a terhelés módját. Van, hogy egy saját súlyos fekvő variációt csinálok, máskor egykezessel nyomok, aztán gumiszalaggal csinálok nyomást melltológépet imitálva és így tovább minden gyakorlatnál. Például egyik nyomó programban egy olyan fekvőt csinálok, ami a testtömegem 100%-ával terheli a nyomó izmokat, másikban hátizsákba pakolom a súlytárcsákat, aztán megint máskor egykezessel nyomok, majd a legnehezebb gumiszalagommal (100 kg ellenállásra képes)... Mellette heti 2, de minimum egy kardió edzést nyomok, többnyire futás, ugrókötelezés, ugribugri és úszás, de labdajátékok és bringázás is előfordul. Valószínűleg azért értékeled így, mert tájékozatlan vagy, ezesetben ajánlom, hogy egy-két dolgot próbálj ki azok közül amit írok, még az is lehet, hogy megtetszik. Ezért írom ide ezeket, kevésbé ismert és kipróbált dolgok, mint egy arnold nyomás. Nem akarom megkerülni a kemény munkát, inkább élvezem azt. A nem akarok izmos lenni dologgal nem értek egyet, minden sportoló az akar lenni, de nálam nem az esztétikum áll az első helyen (legalábbis nem az az esztétikus számomra, amit a reklámplakátokon látsz) ezért nem izolálom a csuklyám és az alkarom megszámlálhatatlan módon. Nagyobb nem akarok lenni, 115 kiló vagyok így is, a célom a mozgékonyság, az erő, az állóképesség folyamatos javítása és ez eddig sikerült is, remélem továbbra is menni fog. Egy sokoldalúan terhelhető fizikumra vágyok, nem színpadra. Ha ezt az alapvetően eltérő edzésfilozófiát megérted, akkor megérted azt is, hogy miért csinálok ilyeneket.

(#51026) Yeffy válasza Dicker (#51024) üzenetére


Yeffy
veterán

szuszka ;]

amúgy gyönyörű darab, az életben nem lesz pénzem ilyenekre, grat

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#51027) N.Ferry válasza Dicker (#51024) üzenetére


N.Ferry
senior tag

jó darab legény vagy te is bakker :C :R

kolosanyi : Távol álljon tőlem,hogy basztassalak,de csak az utóbbi pár hétben akartál sprinter,súlyemelő,szabad súlyos,akármilyen edzést csinálni,nem tudom mennyi idős vagy,a lelkesedés az megvan tuti,de előbb-utóbb sajna rá kell állni valamire,nem fogsz tudni ennyi fele szakadni,főleg hogy mind nagyon eltérő edzéstechnikát,akár táplálkozást stb-t követel meg,aztán csak az idődet fogod pazarolni. :R

[ Szerkesztve ]

Walking Dead

(#51028) Sotho válasza Dicker (#51024) üzenetére


Sotho
őstag

Fasza a napszemcsid , most ez a divat az egy darab ovális lencse középen? ;] Fasza a motor is jól mutat a pracli és garantálja a nyugodt közlekedést. ;]

[ Szerkesztve ]

(#51029) Predator2 válasza Sotho (#51023) üzenetére


Predator2
addikt

Ilyet vettem én is: [link]

Itt is ugyan az szerepel:

Felhasználási javaslat: Egy adag elkészítéséhez keverj el 5 g kreatin-monohidrátot 5 dl tetszés Szerinti italban. Feltöltési szakasz: az első héten fogyassz napi négy adagot – kettőt edzés előtt, kettőt pedig utána. Fenntartó szakasz: a feltöltési szakasz után fogyassz napi 2 adagot – egyet edzés előtt, egyet pedig utána.

Ez az "étrendkieg biznic" katasztrófa ezer ember ezer félét mond.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#51030) kolosanyi válasza Dicker (#51024) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez nem egy Bandit? :)

(#51031) Yeffy válasza Dicker (#51024) üzenetére


Yeffy
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#51032) Sotho válasza Predator2 (#51029) üzenetére


Sotho
őstag

Ezzel megint csak az a baj hogy az 50 kilós csajoknak ugyanannyit javasol mint a 160 kilós draszter állatoknak, innentől kezdve bukta, de én is látom hogy szépen elterjedt ez a farokság a neten. Külföldi tudományos folyóiratoknak ha lehet hinni akkor ott érdemes nézelődni Wood linkmester hátha segít ebben :D

18 évvel ezelőtt a kreatinos dobozra az volt írva hogy feltöltés 3x5 gramm szintentartás 5 gramm egy átlagos fószernak. Tudom mert 1996-ban próbáltam ki először. :D Tekintve hogy a Wiki szerint 1832-ben fedezték fel, addigra talán kialakult hogy tanácsos szedni. :D Napi 5 gramm nekem is elég volt bőven.

[ Szerkesztve ]

(#51033) Dicker válasza Sotho (#51028) üzenetére


Dicker
őstag

Armando fesön. :)) Nem hajtok gyorsan, attól nem kell tartani, direkt a kisebbet vettem, nem az 1250cc-t.

kolosanyi:

De én egy bandit vagyok. :DDD Lámpából, és az ülés alatti kipufogóból jobban átjön. Oldalról valóban necces.

(#51034) xcds válasza Sotho (#51032) üzenetére


xcds
őstag

Találjátok ki, hogy kell szedni, mert van 1 kiló és nem szeretném elpazarolni. :D Én úgy terveztem, hogy 5 napig 20 gram, utána edzés napokon 10, egyébként 5. De lehet, hogy csak 5g-al fogok fenntartani, mert egész nyáron tolni akarom.

(#51018) BÁ Nutrition: Szerencsére találtál egy hormonkoktélt és nem kell szedni azt a csúnya kreatint? ;]

[ Szerkesztve ]

(#51035) kolosanyi válasza Sotho (#51032) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nos nekem napi 15-20 g 2 hét alatt elég komolyan megdobta az erőmet, illetve feljött 4 kiló víz meg ch. Gondolom ennél kevesebb is elég akkor a sima szintentartáshoz.

(#51036) Woodslave válasza Dicker (#51024) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D bazzeg keményen nézel ki :R motor is qrva jó :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51037) Ribi válasza Dicker (#51024) üzenetére


Ribi
nagyúr

Strandpapucs+trikó balcsi fele 2kilóval? ;]

(#51038) deniro2 válasza Sotho (#51032) üzenetére


deniro2
senior tag

vazzeg az imént idéztem és linkeltem az examine.com-ot, nem elég?

(#51039) xcds válasza kolosanyi (#51025) üzenetére


xcds
őstag

De kár volt ennyit írni... ;]

(#51040) BÁ Nutrition válasza Dicker (#51024) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a motor nagy vagy te vagy kicsi? :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#51041) panizzi válasza Dicker (#51024) üzenetére


panizzi
aktív tag

GSR
az enyém eladó lesz

no limit

(#51042) kolosanyi válasza N.Ferry (#51027) üzenetére


kolosanyi
veterán

Dehogy akartam súlyemelést, azt mondtam, kipróbálnám, de gerincsérv miatt nem tudom. A sprintes edzések gyakoriak, emiatt finomítom a technikát folyamatosan. Tényleg sok dolgot kombinálok, ezt szeretem, ez tetszik. Nagyon szeretem a crossfites, mindenben legyünk jók megközelítést, egyedül a gyors, koordinálatlannak tűnő - valójában nem az - húzódzkodást, stb-t nem szeretem. Nem érzem pazarlásnak, hogy sokoldalúan edzek, az a célom, hogy sokoldalú legyen. Egyébként 23 vagyok. :)

Dicker
Rákerestem, csaltam, egy GSR600-nak tűnik. :)

xcds
Lehet. :D

(#51043) Dicker válasza Woodslave (#51036) üzenetére


Dicker
őstag

Az asszony van a képen Baby B-King... :((( :DDD

Yeffy DJ:

Te nyerted a hangszórót. Egyébként nem volt drága, bár attól függ mihez viszonyítjuk, ezért egy kis renegát evezés + invertált evezés szuperszettet tegyél be a hátedzéshez. :)

Bá:

50cc-s kismotor. Csak jó volt a fotós. :))

[ Szerkesztve ]

(#51044) Woodslave válasza kolosanyi (#51042) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elintézhetted volna két szóval és mindenki megnyugodott volna: "buzi vagyok" :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51045) Dexar007 válasza Dicker (#51024) üzenetére


Dexar007
veterán

Betyaros,.. ;] Kigyurt-agyatlan-kopasz motoros sisak nelkul. :D
Szep szal legeny vagy.

Give me your cum,bull!

(#51046) Woodslave válasza Dicker (#51043) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nőnek elég ronda :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51047) xcds válasza Woodslave (#51046) üzenetére


xcds
őstag

Sztem BÁ-nak bejönne. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#51048) kolosanyi válasza Dicker (#51043) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pedig mindkettő fasza gyakorlat. Mondjuk egy vízszintes húzással párban el tudom képzelni.

(#51044) Woodslave
De én edzek lábra. :P

(#51049) Woodslave válasza xcds (#51047) üzenetére


Woodslave
nagyúr

biztos van itt olyan aki szerint Toldi Zsuzsi férfiasabb :Y ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#51050) Yeffy válasza Dicker (#51043) üzenetére


Yeffy
veterán

thx.
jó, hát elhiszem, hogy neked nem. örülj neki.
nekem sajna az, különben lenne már egy exc-m vagy valami jó kis supermotóm.
ezekből a combos eus fizukból örülök, ha hó végén kijövök, nem még hogy kocsi/moci.

rendben, hozzápattintom, remélem megtolja a legközelebbi 200-as felhúzást. ma sajna egy pici hiányzott :D

51047 xcds: bocsi , de ezen hangosan felvihogtam :DDD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.