Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) brownus válasza bandus (#30000) üzenetére


brownus
veterán

muhaha, majd elmúlik ;] :D

(#30002) kukinyo válasza deniro2 (#29999) üzenetére


kukinyo
addikt

Felesleges ezen vitatkozni. :)
Az emberek nem egyformák.Van akinek szüksége van arra hogy biztassák, van akinek nincs.
Mióta visszatértem a vállsérülésemből én is itthon "bohóckodom".
És soha eszembe sem jutott akár 1 gyakorlatot, ismétlést elsumákolni.Nincs szükségem mások biztatására ahhoz hogy elérjem céljaimat.Persze néha jól esik egy-egy dicsérő szó, egy kis kritika másoktól de igazán nincs szükségem rá.Én nem ebből merítem az erőt, akaratot hogy leküzdjem a fáradtságom, rosszkedvem.
Elég ha 1 percig magam elé képzelem a kitűzött céljaimat, utána belenézek a tükörbe és megállapítom hogy bizony az még messze van.Ez bőven ad annyi lelki erőt, motivációt hogy ezerrel nyomjam. :)

(#30003) tatabánya válasza Lipton (#29998) üzenetére


tatabánya
senior tag

jah, hogy így állunk a képről azt hittem kb 40-50kg lehet otthon, de így már más

(#30004) 14adam


14adam
addikt

Kökény bejött tegnap hozzánk gyrost enni. Idézem:" gyúrós gyrost szeretnék"
Hatalmas az ember :Y Termetre nagyon alacsony de azok a spajszerok brutálisak.
Kathi Béci is jött velem szembe de Ő eléggé össze van esve :U A csaja meg álom :B

Délután lemegyek a "szkítekes musclebichre" aztán megmutatom,hogy hogyan nem kell edzeni :D

[ Szerkesztve ]

(#30005) KoVee84 válasza baluka6 (#29989) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én toltam azt egy ideig, vaníliásat. Nem rossz, de semmi extra.
Ízre okés, oldódásra nem annyira, mert csomós marad és beleragad a shaker kupakjába.

(#30006) baluka6 válasza Radnix (#29988) üzenetére


baluka6
aktív tag

Nem akarok beleszólni, de nem úgy számolják, hogy pl 100kg-ba belenyomsz 12-t, akkor 1200kg megmozgatott súlyod van. Van egy táblázat, ami alapján egy adott szorzószámmal megszorozzák a megmozgatott súlyt, szóval az nem lesz 1200 kg, hanem kevesebb.
Íme: [link]

KoVee84: Köszi, lehet, hogy benyomok egy vödörrel, aztán majd kiderül. :)

[ Szerkesztve ]

(#30007) deniro2 válasza kukinyo (#30002) üzenetére


deniro2
senior tag

Ok, bár én egy szót sem írtam biztatásról, mindössze annyit mondtam, hogy -szerintem- teremben könnyebb átlendülni a holtpontokon... :) Lassan már pomponlány csapatnál meg öltözői pszichológusnál tartunk... :N

(#30008) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Holnap en is megyek a mászül bicsre, mondjuk engem inkabb a crossfit verseny fog erdekelni, meg a csajok. De biztos jo moka lesz:)

(#30009) 14adam válasza Jim-Y (#30008) üzenetére


14adam
addikt

tegnap már elsétáltam arra,elég jól néz ki a terep. Mondjuk ott van tőlünk 500 méterre úgyhogy nem kellett megszakadnom

(#30010) Coccolino_O válasza bandus (#30000) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Jaj, ne bántsátok már. Mindig van a topiknak egy új üdvöskéje, aki szeret szerepelni, és azt hiszi, hogy ettől lesz majd befogadva.

(#30011) domesz


domesz
aktív tag

Holnap remélem én is eljutok Muscle Beach-re, lenyomtam magam 66kg-ra, így megy a 106-107kg, csak hozzám vágnak valamit ezért ;]

Meg most gondolkozom a calisthenics-en, lesznek ott erre alkalmas 'vasak'?

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#30014) #65313280 válasza domesz (#30011) üzenetére


#65313280
törölt tag

10:55-kor és 14:20-kor lesz street workout bemutató, ott lesz a Kovács Tibi is (most lett világkupa győztes), ahogy ismerem biztos villant valamit meg nyugodtan lehet kérdezni tőle, nagyon jó arc. Menj oda hozzájuk, valami célszerszám biztos lesz ott. Lehet én is lemegyek velük, még meglátom mennyire öl meg a mai guggolás. :D

(#30015) nepszter1 válasza Dani82 (#30012) üzenetére


nepszter1
addikt

és hol a kupon kód ?:D

(#30016) Jinxb1rd válasza Coccolino_O (#30010) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Befogadva hova? A prohardver gyúrósok közé? Nekem is minden álmom. :DDD

We are only Stardust...

(#30018) Rabbitf_24 válasza Coccolino_O (#30010) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nem szerepel, csak leírja a véleményét, amit talán le szabad. :)
Van beavatás és csak utána lehet ide írni vagy mi? :Y

[ Szerkesztve ]

(#30019) L4mie


L4mie
veterán

Sziasztok, régóta sportolok, sokfélét sokféleképpen, de csak most próbálkozom meg azzal, hogy tudatosan kezdjek magammal valamit.
Elkezdtem egy kezdő testépítő edzést, étkezésre is figyelek, utánaolvastam, de igazság szerint olyan mennyiségű információ van már az 1.hsz-ban megadott linkekben, hogy inkább összezavarnak,
konkrétan nem is az edzéstervekre, azok közül sikerült elég hamar egy szimpatikusat kiválasztanom, ellenben táplálékkiegészítőkre gondolok, szeretnék valamiféle fehérjeturmixxal hozzájárulni az étkezéshez, csak fogalmam sincs melyiket szeressem, cél, gyakorlatilag mivel reggel edzem /előtte némi műzlit eszem/ ezért a reggelit kihagynám, helyette turmix, aztán 3 órára rá megint valami könnyebb kaja.

Számomra fontos szempontok: Ár (kinek nem) ehhez képest effektív legyen, nos a felszívódásra nem tudok mit írni, mennyire fontos, edzés után 8-10 órát ülőmunkát végzem, este ha nem ilyen hőség van 20-25km tekerés, ha belefér.
Tudtok ajánlani terméket, webshopot, megbízható, bevállt dolgok érdekelnek.
Elnézést, ha ezek az infók 100x körbejárták már az oldalt, de eltelítődtem az első hsz-el, na meg persze, ha hülyeségeket beszélek, szóljatok nyugodtan, ez egy olyan téma amit nem igazán ismerek.
peace :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30021) Radnix válasza #65313280 (#29997) üzenetére


Radnix
senior tag

Ja igen akkor 3 sorozat volt... Szoval oszd el 3 al azt a 29300at :D

(#30022) Radnix válasza baluka6 (#30006) üzenetére


Radnix
senior tag

A pontokat ugy szamoljak, de most csak a nyers szamolrol beszeltem... na vegulis van akinek kedve szottyant ? Jo buli lehet!

[ Szerkesztve ]

(#30023) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#29999) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"hogy sokunknak több év edzés után szüksége van időnként némi külső motivációra is a maximális teljesítmény :Y érdekében" :F :U

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#30024) #11527168


#11527168
törölt tag

(#30025) littlelion21 válasza 14adam (#30004) üzenetére


littlelion21
addikt

egész "emberi" formája lett...

(#30026) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!
Csöndben beköszönök, itt hagyok nektek egy ajándékot és elköszönök, várva a reakciókat. ;]
[link]

Ha volt már akkor linkelje már valaki melyik hozzászólástól nézhetem és vehetem elő a zsírszegény popcorn-t. ;]

undefined

(#30027) #11527168 válasza ludsimon (#30026) üzenetére


#11527168
törölt tag

Szerintem fegyencezni kellett volna neki akkor csak letöri a kupakot (attól nem felfúvott izmaid lesznek és még egészséges is! Meg még igazi erőt is ad, mint a dokkmunkás meló) :)

(#30028) ludsimon válasza #11527168 (#30027) üzenetére


ludsimon
veterán

+1 :K

undefined

(#30029) _NCT válasza #11527168 (#30027) üzenetére


_NCT
őstag

Találkoztam már olyan üveggel én is, amit csak fogóval tudtam kibontani, annyira rászorították, vagy ráolvadt, nem is tudom. Szóval most ezért cikizni valakit, hogy is mondjam...Gyerekes. :U

(#30030) #11527168 válasza _NCT (#30029) üzenetére


#11527168
törölt tag

Latom nem ismersz :D En vagyok a fegyencezes helytartoja itt :D

[ Szerkesztve ]

(#30031) deniro2 válasza BÁ Nutrition (#30023) üzenetére


deniro2
senior tag

Haggyámáteis... :O

(#30032) g4bb3r


g4bb3r
tag

Én mindig furcsállva nézem a motivációs videók iránti hype-ot. Engem sokkal jobban motivál egy szétkokszolt izzadva ordító fekánál, hogy ha belenézek a tükörbe és nem azt látom amit szeretnék. Ha nem azt látom akkor go to terem és nyomni ennyi. :U

(#30033) Dani82


Dani82
senior tag

BBtv-ben a Debrecezeni Gábor tök szimpi figura. Ekkora vállra, hogy a faszba vesz ruhát?:) Csináltatni kell mindent gondolom :)

(#30034) headhunter


headhunter
addikt

"Kockahas"... (Bullshit!?)

[link]

(#30035) deniro2 válasza headhunter (#30034) üzenetére


deniro2
senior tag

Olvastátok a Weekly world newsban, hogy terhes férfi madarat szült? :))

(#30036) Coccolino_O válasza Rabbitf_24 (#30018) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem tudom, hogy te mióta követed a topikot, én lassan 3 éve. Ne sértődj meg, de minden új szinte kivétel nélkül önigazolást keres, meg olyasmihez szakért, amiről igazából fogalma sincsen. Aztán meg megsértődik, mert "leoltják", ha butaságokat beszél. Pedig nem kellene véresen komolyan venni.

(#30037) Shadowbull válasza headhunter (#30034) üzenetére


Shadowbull
addikt

töcskölögép :DD nekem tetszik. :C

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#30038) enginev3.0


enginev3.0
félisten

100gramm sült (vajon) csirkemell nagyjából hány gramm nyersen?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#30040) _NCT válasza #11527168 (#30030) üzenetére


_NCT
őstag

Azzal semmi baj nincsen :)

40 fokban votam edzeni, fel ora utan azt se tudtam hol vagyok. De letoltam...

Igy masfel het Testogen kura utan ma ereztem eloszor enyhe agressziot de lehet h ez alapjaraton is meglenne, nem tudom.

Megint van valami fosos hanyos nyavaja, ma kb minden kifojt belolem, erom se nincsen nem is vot.

Jah ma osszeszamoltam, mult honapban 50k-t koltottem kiegekre. :Y

[ Szerkesztve ]

(#30042) Jim-Y válasza hrvp (#30041) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem nagyon adják felirattal, én már láttam moziban, kerestem olyan nagyobb mozit ahol adják, de csak OV van, meg szinkronos.

Utálom a szinkronos filmeket, de igazából ennél nem zavart, és nagyon tetszett a film, mindenkinek ajénlom megnézésre :K

(#30043) #11527168 válasza _NCT (#30040) üzenetére


#11527168
törölt tag

:W

(#30044) Coccolino_O válasza enginev3.0 (#30038) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Miért nem méred meg? :F

(#30045) F34R válasza headhunter (#30034) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez csak szerintem bullshit ??

[link]

a leanyzot azt jobban tolnam mint a gepet. :P

(#30046) _NCT válasza F34R (#30045) üzenetére


_NCT
őstag

Szerintem ezzel a géppel ugyanazt éred el mint ezzel.

Esetleg itt egy alternatív megoldás :DD :

Aydan: :F A kiegek miatt a faltörő kos?

(#30047) baluka26 válasza bandus (#30000) üzenetére


baluka26
veterán

Mintha nem annyi évet sportoltam versenyszerűen, mint te sose. De a lenézés és nagy arc az nagy menőség ám.

deniro: Azért mondom ezt, mert lásd feljebb. A sport, az egy létforma. Ha pont ehhez nincs kedved, az nem baj, ez te vagy. Csak ne említsd ezt negatívumként. Ettől még egy értékes és klassz ember vagy.

Coccolino: Nekem a sport az életem egyik alapja. Amikor pánikom miatt nem tudtam edzeni minden nap egyre jobban haltam meg. Mióta újra sportolok, ezerszer jobban vagyok. Attól, mert eddig nem "gyúrtam" edzés terén lehet egy-két tapasztalatom. Ha nem lenne, nem lennének atlétika, kézilabda, és foci érmeim.

kukinyo: +9999.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#30048) bandus válasza baluka26 (#30047) üzenetére


bandus
veterán

Ezt a kijelentesed nem tudom mire alapozod, mivel az eg vilagon semmi fogalmad nincs arrol, hogy en mennyit sportoltam :) persze ettol meg lehet igazad, semmi nem zarja ki. De akkor is mulatsagos, ahogyan osztod itt az eszt, es eppen, hogy te kritizalod azt aki nem olyan faszagyerek mint te, esetleg elorebb van a rangsorban egy masik hobbi mint a sport, vagy kevesbe elmelyult a hardcore motivacios tudomanyagban mint te :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30049) baluka26 válasza bandus (#30048) üzenetére


baluka26
veterán

Szövegértést nem tanultál, igaz-e?
Első hsz-ben írtam, hogy abszolút megértem a termezőket, és az előző hsz-ben is leírtam, hogy ettől még pont ugyanolyan ember, mint akárki más.

Senki nem osztotta az észt rajtad kívül, csak véleményt cseréltünk.

Senki nem mondta, hogy az a fasza, amit én csinálok, ezt megint csak te képzelted oda...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#30050) bandus válasza baluka26 (#30049) üzenetére


bandus
veterán

én erre reagáltam: "Állítsd fel a sorrendet a meló, asszony, zene, kutya, kiskutyafasza, gyúrás között. Ha pont a sport szorul ki ezek mellett, akkor benned van a hiba.."

ennek szerintem semmi köze ahhoz, hogy teremben edz valaki, vagy otthon.

de abban igazad van, hogy szövegértést nem tanultam, a mi tantervünkbe az mm-mel ellentétben nem fért bele ;]

de befejeztem az offolást, még az is elképzelhető, hogy a hiba az én készülékemben van, ma már másodjára keveredek itt nézeteltérésbe, pedig nem szokásom :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.