Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160001) Macka válasza Angel2014 (#160000) üzenetére


Macka
veterán

Első kép 2018.05. hónap, 65 kg... Betegség után, amikor a kórházból kijött.
Második kép most kb, 95 kg.

BCAA lesz az. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#160002) Macka válasza Angel2014 (#160000) üzenetére


Macka
veterán

Dupla... :W

[ Szerkesztve ]

(#160003) Angel2014 válasza Macka (#160001) üzenetére


Angel2014
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160004) mayday00 válasza Macka (#159993) üzenetére


mayday00
őstag

Ahogy nézem a nőknek férfi tesztót adnak:? :F Ezek nem normálisak...Főként a góré. :(

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#160005) Macka válasza mayday00 (#160004) üzenetére


Macka
veterán

Női testosteron nincs...
Persze, hogy azt adnak. Általában propionat, stanazolol, primabolan ami a nőknél játszani szokott.

(#160006) aelod válasza mayday00 (#160004) üzenetére


aelod
veterán

Nem nekik női megy. :DDD
Jujj nem normálisak, miért is?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160007) patex1983 válasza mayday00 (#160004) üzenetére


patex1983
őstag

Inkább szalonnát kéne.

X

(#160008) D3W1L3 válasza aelod (#159996) üzenetére


D3W1L3
tag

sajnos ez van, Kökény helyezetlenségét sem lehet nagyon megmagyarázni, de ezeket be kell nyelni

(#160009) Angel2014


Angel2014
addikt

Ma szereztem egy ilyen bringát 6000 ft ért? Minden tipptopp rajta ,lenkerék van vagy 30 kiló az egész bringa vagy 160 kiló kb...ez mennyit ér szerintetek KB?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160010) BÁ Nutrition válasza D3W1L3 (#160008) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem tudom de zavaroan messze van az esztetikus testtol az a szakadt bicepsz. Amugy se mondanam h de frankoak a tapadasok

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160011) vaakuum válasza Angel2014 (#160009) üzenetére


vaakuum
addikt

Annál még szerintem a méhben is többet adnak érte, mint mennyiért vetted. Ha műszakilag jó, szerintem simán lehet érte kérni vagy 30-at, ha tovább akarod adni. a dörzshajtásos szutykokért is elkérnek újonnan 20-30 között, ez meg azért azoknál jóval jobb ránézésre. Termes bringának tűnik, amikből vagy 30-at egymás mellé szoktak rakni, és vezényszóra hajtják csoportosan.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#160012) Angel2014 válasza vaakuum (#160011) üzenetére


Angel2014
addikt

Isten bizony annyiért vettem ...de most nézem ez a finnlo a Gorilla márkája és nézd az árát...[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160013) Angel2014 válasza vaakuum (#160011) üzenetére


Angel2014
addikt

Na itt az eredeti ára 1550 euro [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160014) MATEO6600 válasza Angel2014 (#160013) üzenetére


MATEO6600
őstag

1000€ért megveszem tőled!

(#160015) Jim-X válasza BÁ Nutrition (#160010) üzenetére


Jim-X
őstag

Egyetertek. Sajnos nagyon sokat ront az esztetikan ha szakadt a bicepsz... Amikor edzett meg volt egy-ket kep role, meg jobbnak tunt. De aztan fent a szinpadon nagyon durvan kijottek a kulonbsegek... Brutalis, hogy a 212fontba micsoda masszakat kepesek belepakolni egyesek... :Y
Tisztelem, meg minden, de ezen az olympian nem igazan volt eselye labdaba rugni a kepek alapjan :K

A játék az nem játék!

(#160016) Pocee válasza MATEO6600 (#160014) üzenetére


Pocee
senior tag

Ha megveszed,azt az eredeti finnlo szigszalag kiegészítőt eladod róla,az enyémről sajna hiányzik?!amúgy komoly licitlépcsővel indítottál :DDD Most azon agyalok,adjak e érte többet,nagyon kell az a szalag...

Mr.Brightside

(#160017) Angel2014 válasza Pocee (#160016) üzenetére


Angel2014
addikt

Levettük az órát és kikötöttük szalaggal hogy ne sérüljön meg mivel gurtnival hoztuk fel olyan nehéz volt.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160018) aelod válasza Jim-X (#160015) üzenetére


aelod
veterán

Nyertek már Olimpiát szakadt tricepszel is.
De viccet félretéve Béla nem is akart versenyezni többet a Wings of Strenght verseny után, csak mivel ott megnyerte az abszolútot is így kvalifikált az O-ra. Ez már hatalmas dolog szerintem főleg férfi testépítésben. Az eredmény pedig érdekes mivel az ő kihívásában messze ő volt a legfelkészültebb, szakadt bicepsz ide vagy oda.
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy te a helyében mit tettél volna ha a felkészülés alatt bejön egy sérülés. Ki sem mész?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160019) Jim-X válasza aelod (#160018) üzenetére


Jim-X
őstag

Persze, hogy mentem volna. Tenyleg minden tiszteletem az ove, semmikeppen sem akartam lealacsonyitani a sikeret. Az biztos, hogy a serulese nem segitett elorebb kerulni.
De azt azert szerintem te is latod, hogy a top 10 (6) mas ligaban focizik :K

A játék az nem játék!

(#160020) D3W1L3 válasza Jim-X (#160015) üzenetére


D3W1L3
tag

Te valami más filmet néztél :U
Ha nem is a top 10, de hogy nem kapott helyezést az megmagyarázhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#160021) Angel2014 válasza MATEO6600 (#160014) üzenetére


Angel2014
addikt

Vidát kérdeztem mennyit ér illetve nem e kell neki azt mondja a mostani állapotában simán tud 150-200 ezret én olyan 100 körülire gondoltam.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160022) Jim-X válasza D3W1L3 (#160020) üzenetére


Jim-X
őstag

[link] :F

A játék az nem játék!

(#160023) aelod válasza Jim-X (#160019) üzenetére


aelod
veterán

Láttam.
Abban a kihívásban amiben ő volt valóban más ligában játszott. Mindegyiknél jobb volt :K
Hozzáteszem nem tetszik az ő fizikuma de aki ért is egy kicsit a sporthoz láthatja, hogy ennyire hátra sorolni nem szabadott volna, sérülés ide vagy oda.
Askanani helyezése egyenesen felháborító volt. Azzal a formával nem szabadott volna felállnia de a neve elhozta neki az eredményt...

(#160022) Jim-X

14. hely után már mindegy mi van oda írva az olyan mintha nem kapott volna helyezést az illető...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160024) Jim-X válasza aelod (#160023) üzenetére


Jim-X
őstag

Megneztem a Belaekkal keszult inerjut az Olympiarol. Ma raktak fel. Hat tenyleg nagyszeru sportember es o is elmondja, hogy valoszinu a serules miatt tettek hatra, de akkor mar inkabb kizartak volna a pics@ba...
Sajnos ez van, ha innen a "balkan"-rol jossz...
Azt mondta meg fogja muttettni a bicepszet, de egyelore leteszi a lantot.

Sajnalom basszus :Y :R :R :R

A játék az nem játék!

(#160025) m3tr0 válasza Angel2014 (#160021) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ahelyett,hogy feltennéd valahova készpénzért, órára akarod cserélni. :DDD
Te dolgod de én biztos előbb tenném pénzzé. :U

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#160026) Angel2014 válasza m3tr0 (#160025) üzenetére


Angel2014
addikt

Ja láttad? Ki is vágott a moderátor 2 hétre miatta! Úgy vagyok vele egy komoly ;] férfinak kell egy normális óra az életébe :K Árban a Seiko- sumó,Tuna, Hullk,Proxpex-re gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160027) lacos001 válasza Angel2014 (#160026) üzenetére


lacos001
senior tag

Egyszer órákkal bizniszelünk, mert komoly férfi vagyok, egyszer meg telesírom a fórumot, hogy szinte éhenhalok....
Gagyiságból jeles nálam! no offense
Megéri felnézni ide 2-3 naponta :DDD

[ Szerkesztve ]

(#160028) t256


t256
őstag

Sziasztok!

A Gymbeam termékekről mi a véleményetek? Megbízható márka?
Valamint a húst Ti hol veszitek? Hentes vagy szupermarket?
Én legutóbb hentenél vettem csirkemellet. Nem tudom mit csináltak szegény állatokkal, de elég véres volt a hús.
Minőségre, ízre jó volt, de nem éreztem nagy különbséget a szupermarketben vásárolthoz képest.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#160029) rwin5


rwin5
őstag

Pistát így promózzák a szeminárium poszt alatt:

Német István
"Profi pankrátor, színész, IFBB Pro testépítő, az első magyar Mr. Olympia versenyző...."

Első kettő azért kemény :DDD 1-2 youtube videóban parodizált embereket, ha nem akarok nagyon kötekedő lenni a pankrátor még oké, de hogy profi :B

Simon Tamás egyébként nagyon komolyan néz ki, legalábbis az én amatőr szemeimmel nézve, pedig nem vagyok belebuzzulva ebbe a szintű testépítésbe.

(#160030) aelod válasza rwin5 (#160029) üzenetére


aelod
veterán

Márpedig a profi pankrátor ligában meccselt kint.
Szakmailag itthon az egyik ha nem a legjobb szakember. ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160031) gyuri860213 válasza aelod (#160030) üzenetére


gyuri860213
tag

"Szakmailag itthon az egyik ha nem a legjobb szakember. " ezt nem vitatom, de...
Elnézve az insta storyba felrakott edzős vidiket, amit a vendégeivel csinál... hát nekem fura hogy az időszűke és anyagi megfontolásból mindenkivel triszetteket meg óriás szetteket csináltat. lezavarnak 3 különböző triszettet, 9 gyakorlat, 3 szériában 40 perc alatt, hátazáskor. Értem hogy intenzív és kiköpöd a tüdődet de valószínűleg nem a leghatékonyabb lesavasodva rángatni olyan súlyt amivel alapesetben csak melegítesz :D . csak azért hogy egy napba beleférjen neki 10 vendég. Vagy ő maga is így edzett a felkészüléskor?

(#160032) aelod válasza gyuri860213 (#160031) üzenetére


aelod
veterán

Milos Sarcev készítette, ahogy Hide-t, Flexet, Jacksont és igen ezt az edzés elvet követték. Nem azt mondom, hogy ez az egyetlen és leghatékonyabb edzés technika de aki ma egy kicsit is többre akarja vinni a versenyzésben az kihasználja a Pisti nyújtotta lehetőségeket. Nem úgy mint egyesek akik egy nevenincs vega poweres edzés programját követik es folyton lesérülnek...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160033) gyuri860213 válasza aelod (#160032) üzenetére


gyuri860213
tag

Persze nem vonom kétségbe amit írsz, csak felmerült bennem hogy hol válik külön a profizmus és az anyagi megfontolás? Mert egy 50kg kislányt is ugyanúgy edzeni mint Flexet lehet nem ugyanazt az eredményt hozza. Kicsit olyan érzésem van hogy a legrövidebb idő alatt akar minél több vendéget ledarálni. de lehet tévedek :)

(#160034) tibcsi0407 válasza gyuri860213 (#160033) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az egyik 50 kilós kislány most nyerte meg a bikini abszolútot a hétvégi versenyen.

https://utdetailing.hu/

(#160035) HussarF válasza tibcsi0407 (#160034) üzenetére

De ha nem így edzene, lehet a physique-et nyerte volna meg ;]

(#160036) rwin5 válasza gyuri860213 (#160033) üzenetére


rwin5
őstag

nálunk egy "edző" általában 5 vendéget "edz" egyszerre :DDD és a fél gépparkot elfoglalják, bár ez annak is köszönhető, hogy kicsi a terem

(#160037) tibcsi0407 válasza HussarF (#160035) üzenetére


tibcsi0407
félisten

LOL, tuti :D

https://utdetailing.hu/

(#160038) Ļantos válasza rwin5 (#160036) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Az apja faszát. Csinálom a szettem közbe meg elállítgatják a gépet, széthagyják a súlyokat. Szóltam már kettőre is, hogy ne jöjjenek a közelembe következő alkalmakkor :(((

(#160039) tibcsi0407 válasza Ļantos (#160038) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ne használj dezodort előtte és két napig ne zuhanyozz. Tuti elkerülnek majd egy durrantós, izzadós szett után. :D

https://utdetailing.hu/

(#160040) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Nah voltam idegi uh vizsgálaton a sote neurologián mert már egy jó ideje a jobb könyök flekciója során a tenyerem bal fele(kiss ujj része) mindig elkezdett zsibbadni. Nah jól megáramoztak meg ultrahangoztak. Ennek az eredménye hogy minden normális és mindenféle latin nevű valamim ép :D
Nah de van itt olyan írás,hogy könyökflekció során a hypertrophiás triceps az ideget az epixondylus csúcsára mozditja ki,de teljes luxatio a retinaculum jelenléte miatt nem alakult ki. Lehet ezt érzem mikor pl ha 90foknál kisebb szöget zárok a karommal és úgy kifejtek erőt,pl fekvenyomás,headpress,fekvő akkor olyan érzésem van mintha a könyökömön valami oda-vissza csússzana illetve pattana és szinte hallom is. :( Ezzel a problémával szerintetek milyen szakorvost kéne felkeressek amúgy? Mert ezt pont a másik könyökömbe érzem jobban amit nem volt hajlando megnézni,mert,hogy a beutalon csak jobb kar volt...
Bónuszként,mivel pont 2 kis egyetemi hallgato is bent volt, ultrahangomat nagyon elhúzta a nőci. Megtetszett neki,hogy mennyire nem zsíros az izomzatom mennyire jól látni a szeparálásokat stb(bicepsz,tricepsz,mell-nél). Viszont feltünt neki,hogy furák a rostjaim. Full laikusként nem igazán értettem,annyit láttam hogy más színű a bicepszemben az izomrost ahogy nézi az ultrahangon más-más szögből. Ez papíron: "m. coracobrachialis echogenitása környező izmokhoz képest,hyperechogen,a szabályos echoszerkezet elmosódott - hasonló kóros :F :Y :F echogenitás figyelhető meg a m. pectoralis majorban is"(mind2 oldalamon szal jobb-bal bicepsz,mell izom). Kérdezgettek,hogy szedek e valamit mondom fehérje meg kiprobáltam a kreatint,itt a kreatinra mondták,hogy lehet az felvizesitette? de mondom fél éve nem edzek már és csak pár napja lementem terembe 1 alkalomra és azóta brutál izomlázam van,pont mell-kar-t edzettem, így elkönyvelték,hogy akkor lehet amiatt van.... :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#160041) rwin5 válasza AsakuraDave (#160040) üzenetére


rwin5
őstag

ortopédia

(#160042) benfolds


benfolds
őstag

mennyit lehet kihagyni úgy, hogy az újrakezdéskor az ember még azt tudja mondani, hogy nagyjából ott folytatja, ahol abbahagyta? (gondolom függ attól is, hogy milyen szinten van az ember.) eddig 10 nap esett ki egy betegség miatt, de lehet, hogy lesz ez több is. nagyon frusztráló. :(((

(#160043) Woodslave válasza gyuri860213 (#160031) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én már mindig abból indulok ki hogy nem értek hozzá de rossz nézni. Nemcsak ezt a triszett dolgot de magát a gyakorlat végrehajtás is sokszor ő meg csak videozza instara... :U

Abban amugy tuti nagy szakember hogy milyen diéta és kox kell egy versenyfelkeszulesre

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#160044) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

üdv!

Scitec Multi Pro Plus-ban a multivitamin kapszulákon látszik hogy belülről megbarnultak, mintha ilyen rozsdás lenne. Lejárati dátum még odébb van. Ehető így is? :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#160045) rwin5 válasza Motion_Blur (#160044) üzenetére


rwin5
őstag

Én ezeket mindig kukáztam, nem ér annyit az a pár ezer ft, hogy legyen bármis tőle.

(#160046) aelod válasza rwin5 (#160045) üzenetére


aelod
veterán

Animal Pakot nem kukáznád ;] :N

(#160033) gyuri860213

Mert egy 50kg kislányt is ugyanúgy edzeni mint Flexet lehet nem ugyanazt az eredményt hozza.

Márpedig mindkettő bajnok lett, szóval az eredmény ua. ;)

Kicsit olyan érzésem van hogy a legrövidebb idő alatt akar minél több vendéget ledarálni.

Nem hiszem, hogy neki érdeke lenne a munka minőség rovására minél több vendéget személyesen edzenie hiszen inkább az online felkészítés a fő profilja.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160047) Motion_Blur válasza rwin5 (#160045) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Vettem új Mega Daily One Plus-t, az is barna, szóval akkor ez így jó :DD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#160048) kennystyle válasza AsakuraDave (#160040) üzenetére


kennystyle
tag

Így vakon nem akarok nagyon okos lenni a konkrét esetben, viszont annyit hozzátennék, hogy az ilyen vizsgálatoknál a problémás izületet nézik. Anélkül, hogy a helyi problémát megállapítanánk is általában elmondható hogy a gyökere nem az az izület/izom ami fáj, hanem az terhelődik túl amiatt, hogy valami "szomszédosat" nem megfelelően használsz. A könyökproblémák jelentős része a váll nem elegendő mozgástartományából ered, ami lássuk be, a kondisoknál nem ritka probléma. Mivel az említett gyakorlatok kétkezesek és zárt láncúak, a csukló(alkar) is simán lehet problémás.
Én a helyedben felkeresnék egy jó manuálterapeutát. Illetve ha egyet kéne tippeljek akkor a rotátorköpeny+mellizmok környékén keresgélnék.

(#160049) AsakuraDave válasza kennystyle (#160048) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Igen sajnos a vállam elég ramaty. Bár a bal vállam mobilitása elég jó,ilyen yoga gyakorlatok hogy a hátam mögé viszem a karom imátkozos meg gerinc vonalba behajlitani az alkarom az simán megy ugyanez a jobb karommal eléggé fáj vállból de még is a bal könyökömbe erősebb ez a pattogó érzés. Sajna nem igazan tudom milyen szakorvos tudna segíteni feleslegesen meg nem dobálnék 10ezreket konzultációnként. De akkor erre a manual akármire rákeresek,ha esetleg tud bárki jót budapesten az nyugodtan megirhatná! :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#160050) benfolds


benfolds
őstag

térfogatra az aszkorbinsav porból mennyi kb. 1 gramm? :U nincs mérlegem, és tényleg gőzöm nincs, hogy mennyi lehet. kiskanálnyi? kevesebb? rászántam magamat, gyógynövényboltban vettem én is, 1700 ft volt 330g. majdnem fél évig elég, ha napi 2g-vel számolunk. vagy elég a 2x500 mg is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.