Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) Tamoo válasza Woodslave (#55000) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"Tömegnövelőnek nem rossz"

Ja, még pont ez jutott eszembe. :D Annak korrekt.

(#55002) Ijk


Ijk
nagyúr

Jó betegség után edzeni, olyan mintha kihagytam volna egy évet. Hátazásnál majdnem elájultam ma, mondjuk amúgy sem voltam a toppon.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#55003) Zola007 válasza Tamoo (#55001) üzenetére


Zola007
veterán

nekem meg az hogy 7kg
lassan már hordóban lehet venni ezeket BCAA-t meg kannában :)

(#54999) Woodslave: én is tartogatok mindig 1-2 alternatív gyakorlatot
Itt 4-kor már tumultus van, hétköznap egész zárásig
Hétvége lájtosabb kora délután, akkor szoktam menni leginkább
Hétfő-kedd az szörnyű, mell-bicepsz napa hivatásos builder olvasóknak, agyhalál ami ott van tömeg-zaj-pofázás-keménykedés terén
A személyi edzések miatt is rossz, mert van mindig 3 edző, mindegyik 3-4 emberrel foglalkozik egyszerre és ez azt jelenti, hogy általában 10 hely foglalt és utána cserélnek. Persze joguk van hozzá meg fizetnek pluszba csak a single usernek sz.r

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55004) baluka6 válasza Zola007 (#55003) üzenetére


baluka6
aktív tag

Nálam a kazánházba sosincs ilyen tumultus jellegű probléma... max anyám befőttjei vannak túlnyomó részben, de azok legalább a polcon állnak, nem a fekve nyomó padon.

(#55005) Zola007 válasza baluka6 (#55004) üzenetére


Zola007
veterán

akkor már csak egy kazánházat kell szereznem :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55006) Zola007


Zola007
veterán

sparban 1290 a csibecsöcs

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55007) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Mai nap jól alakul a diéta, kijöttem faterhoz, gyümölcslevessel, körömpörkölttel és rétessel vártak. Azt hiszem, ezt elkönyvelhetem csaló napnak... :DDD

(#55008) eddie17 válasza Zola007 (#55006) üzenetére


eddie17
addikt

Csontos?

(#55009) Zola007 válasza eddie17 (#55008) üzenetére


Zola007
veterán

filé

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55010) Casanova* válasza Tamoo (#55001) üzenetére


Casanova*
veterán

ez ilyen! cukros protein. :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#55011) Jorus válasza kolosanyi (#55007) üzenetére


Jorus
nagyúr

Asse rossz. :D

Én sütöttem fehérboros, rozmaringos libamellet, mellé hagymás, bazsalikomos bulgur és párolt zöldség, tetejére snidling. Nyami. Utána hűs búzasör a kertben, az árnyas és illatos fák alatt. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#55012) Zola007 válasza Jorus (#55011) üzenetére


Zola007
veterán

mindjárt beleharapok a monitorba, remélem a folyadékkristálynak is olyan íze van mint a képen :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55013) XmoD


XmoD
aktív tag

Hali!
Kicsit off de ide is tartozik:

A paromnak a munkaja miatt elojottek izuleti fajdalmak foleg a kezeben. 2 fajta izuletvedo kozul szeretnenk valasztani: J-X Complex vagy Heavy Duty szerintetek melyiket? Illetve ezeken kivul van valami ajanlott ? :B

(#55014) PowerBuldog válasza XmoD (#55013) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én ezt ajánlom. Nekem csodát tett a fájó ropogós vállammal.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55015) Zola007 válasza XmoD (#55013) üzenetére


Zola007
veterán

Én pedig gyakori (óránkénti) finom átmozgatást (lassú csuklókörzés, szivacslabda, befőttes gumis "tárogatás") javaslok és óvatos nyújtást [link] javaslok
kezdő ínhüvelygyulladásnak vagy kéztőalagút szindrómának hangzik így látatlanból

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55016) eddie17 válasza Zola007 (#55009) üzenetére


eddie17
addikt

Akkor holnap megy a bözsire. :)
Ha még akciós.

[ Szerkesztve ]

(#55017) Woodslave válasza Jorus (#55011) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudnak élni a felsővezetők :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55018) Zola007 válasza eddie17 (#55016) üzenetére


Zola007
veterán

05.14-ig akciós, Intersparban legalábbis
kicsi Sparban nem biztos
vettem is egyből 7 kilót :)
néztek rám a pénztárnál, mint a Jetire (pedig hétfőn visszamegyek még egy adagért :) )

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55019) Woodslave válasza Zola007 (#55018) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a sparos csirkemell nagyon jó. Én mindenhol akkor veszek amikor 1300 Ft alatt van. Most vettem a sparban, de van még lidl-ből. Na pl. ott van szaga (nem büdös, tehát nem rossz, hanem ilyen csirkeól szag :D van olyan csirkemell sonka, ahol ugyanezt a szagot érzem, gondolom vmi tartosító gáz)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55020) Koczó93 válasza Woodslave (#55019) üzenetére


Koczó93
őstag

Ez a "csirkegyár" szaga :D

(#55021) Zola007 válasza Woodslave (#55019) üzenetére


Zola007
veterán

igen, én is szeretem. Jobb is mint a piacos!
Még a Metroban szokott jó minőségű lenni olcsón (1200 körül)

A Tescoban meg valami halvány színű vérmentes csirkehús-szerűséget adnak csirkemell címén, 1x vettem, de szaga is volt (pedig épp akkor rakták ki) és az íze is olyan vizes hígfos-szerű volt
Pedig én fűszerezni lusta vagyok és mindig ugyanúgy 10g-ot szórok rá egy saját zöldfűszerkeverékből meg 0,5g/100g sót + 2 deci víz és haddszóljon'

Főleg annak ér fel egy sértéssel az ilyen hús, aki hozzám hasonlóan falun nőtt fel és maga nevelte + vágta a csirkéket

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55022) deniro2 válasza Woodslave (#55019) üzenetére


deniro2
senior tag

A büdös a jó, az a tanyasi ;]

(#55023) Jorus válasza Zola007 (#55021) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én kiskoromban láttam egyszer csirkéket, tök jófejek voltak, kapirgáltak, meg kotkodákoltak, meg ilyesmi. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#55024) Unsign válasza Morris (#54976) üzenetére


Unsign
tag

Fordítva, mert légpisztollyal bálnára :))

(#55025) Zola007 válasza deniro2 (#55022) üzenetére


Zola007
veterán

a tojás ugyanígy :K
csak 2-es kódút veszek és akkor jó, ha csirkeszaros :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55026) Zola007 válasza Jorus (#55023) üzenetére


Zola007
veterán

nekünk mindig voltak, jó nagy dögök lettek egyhamar, lehet picit urános a fű nálunk
fotóztam korábban otthoni és bolti csirkét, megkeresem majd

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55027) venge


venge
tag

Bicepsz, tricepsz - pipa

(#55028) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hát ez rohadt értelmetlen nap volt, vacsorára meg házi tepertő volt, házi májas kenyér meg bodzaszörp. De legalább 2 órát sétáltam a kutyával, napi aerob megvolt. Minél előbb vissza kell rázódnom a diétába. :))

(#55029) venge


venge
tag

Most van az Ausztria Kupa, Bécsben.
Bán Vivien első helyen végzett, Debreczeni Anikó másodikon. :C

(#55030) BÁ Nutrition válasza venge (#55029) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Tóth Dani meg lazán veri Branch Warrent.. persze hogy a bírók mit döntenek az majd elválik. elvileg nyernie kéne a Dallas pro-t

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55031) baluka6 válasza BÁ Nutrition (#55030) üzenetére


baluka6
aktív tag

Szerintem is brutál jó formában van, sokkal esztétikusabb, mint Branch, pedig nem vagyok elfogult.

(#55032) BÁ Nutrition válasza baluka6 (#55031) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Branch nagyon szét van hullva. romokban van. ha nem a neveket néznék akkor mindenkit lazán verne

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55033) bandus válasza Jorus (#55011) üzenetére


bandus
veterán

tudelni!

en ma vettem vegre egy under armour polot, kurvajo, aki jo edzopolot keres ezt vegye. probaltam kompressziosat is belole, de abbol csak fekete volt, az meg uncsi :) most pedig hagyomanyos voltszobatars szulinapi buli. ezek utan altalaban ujra tanulokbeszelni es jarni :)
Danirol vmi kepet rakjatok mar, amiy meg tudok nezni mobilrol :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#55034) BÁ Nutrition válasza bandus (#55033) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

eztet látod?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55035) venge válasza BÁ Nutrition (#55034) üzenetére


venge
tag

Egy szót kiálltottam fel, amikor megláttam a képet: ANYÁD!!! :Y

(#55036) BÁ Nutrition válasza venge (#55035) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pedig ő dicker ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55037) venge válasza BÁ Nutrition (#55036) üzenetére


venge
tag

Hisziapiszi! :N

(#55038) baluka6 válasza BÁ Nutrition (#55034) üzenetére


baluka6
aktív tag

Na ez már az a szint a testépítésben, ahol lehet genetikai hátrányokról beszélni, nem a hobbi gyúrós embereknél, mint Mi is... :)
Annyira nem értek hozzá, de Daninál talán a combhajlító lehet kicsit "gyengébb" ?! Egyébként iszonyat jól időzítette a formát, remélhetőleg bekerül az első 3ba.

(#55039) Gergosz2 válasza baluka6 (#55038) üzenetére


Gergosz2
veterán

Isten ments hogy valaha is így nézzek ki. :N

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#55040) BÁ Nutrition válasza baluka6 (#55038) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

minden szinten vannak előnyök és hátrányok :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55041) Shadowbull válasza BÁ Nutrition (#55034) üzenetére


Shadowbull
addikt

hat akkor belole is egy ilyen mutans allat lett.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#55042) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Ha csinalok aerob napot,+szauna,szerintetek az utan is menjen dupla adag feherje?

(#55043) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#55034) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Aztaqrva bazze :R

(#55044) Karex válasza d3tox1c (#55042) üzenetére


Karex
senior tag

Persze, csak arra vigyázz, hogy amikor kiméred a dupla adagot, akkor azt rúddal együtt számold, illetve arra figyelj, hogy nehogy túl sok protein legyen benne, mert attól hirtelen izmos lehetsz, és leáll a veséd! :Y
[link]

[ Szerkesztve ]

(#55045) shteer


shteer
titán

van +2 jegyem a holnapi fitbalance-ra, kell valakinek?

..szerintem jónak tűnik

(#55046) d3tox1c válasza Karex (#55044) üzenetére


d3tox1c
senior tag

[link]
Koszonom.

(#55047) Dicker válasza BÁ Nutrition (#55036) üzenetére


Dicker
őstag

Nekem nincs most ekkora sérvem, vagy új kockája lett a hasfalán? :D
Bár lehet rossz a fotó.

(#55048) MetalFleX


MetalFleX
újonc

Üdv mindenkinek!
Valaki csinál avgy csinált itt Madbarz edzéseket?
Ha igen akkor neki hogyan vállt be mi a véleménye róla.
Mert nekem nagyon be vált de kiváncsi vagyok mások véleményére is.

[ Szerkesztve ]

Dragon ball, Naruto Shippuden, Bleach, InuYasha, Darker than Black, Yu-Gi-Oh, Death Note, Fullmetal Alchemist

(#55049) Dicker válasza MetalFleX (#55048) üzenetére


Dicker
őstag

Ez nem a játszóteres topik.
Az hárommal lejjebb van, a hangzatos nevű edzések ott jobban mennek. Itt csak társastánc van, meg balett, ja és kolosanyi.

(#55050) Dexar007


Dexar007
veterán

Havert leszallitom baranyka bulijara,disco elott egy csaj odajon a kocsihoz,letekerem az ablakot egy picit,belekapaszkodik es ,,kerlek vigyeeeel eeel". Mondom neki,nem viszlek. Erre .: akkor kerlek gyere veleeem. :DDD Ezt egy parszor ismetelgette,mig a baratnoje levakarta az ablakomrol. Jo vot,atta. ;]

Give me your cum,bull!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.