Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167001) Jim-X válasza Angel2014 (#167000) üzenetére


Jim-X
őstag

De ha en mondjuk 3. szeretnek lenni, akkor eleg a 100-105kg? :F

A játék az nem játék!

(#167002) Angel2014 válasza Jim-X (#167001) üzenetére


Angel2014
addikt

:C

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167003) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#167000) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Vida jo sok bajnokot kinevelt mar, nala ez a recept, mashol meg mas.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167004) BÁ Nutrition válasza aelod (#166999) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

-90? :o

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167005) aelod válasza BÁ Nutrition (#167004) üzenetére


aelod
veterán

Igen.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167006) Angel2014 válasza BÁ Nutrition (#167003) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem minden esetben...most is írja FB-én,hogy a 2022 es idényre kezdi a kajálást szóval most is felmegy 120kg ig.

Eddig háromszor voltam Super Body-n
2014. Mikor 6 nap alatt mentem le 96 kg-os felvizesedett formáról 82.7 kg-ra. Ha hallgatok Vida Zoltánra akkor is, akkor OPEN-be tudok menni. Abban az évben nem volt olyan horror GP. mezőny, mint idén. Így 5. tudtam lenni.
2016. Itt már 1 éve egyedül csináltam...ami látszik is. Rakás szar lettem, de EGOm az volt sajnos...sajnos.....helyezést nem értem el.
És végül 2020 mikor mertem szembe menni Önmagammal és minden EGOs szarságommal. Az eredmény? Életem formája Zoli mellett.
Nevettek rajtam, jogosan. Már megszokták sokak, hogy Deákon nevetni fogunk. Idén már ez nem lett. Kicsit fura helyzet. Tudom jól, hogy 10 év hülyeséget 1 sikeres szezonnal nem tudtam kijavítani és még most lehet nem lesz szponzor se. De 2022-ben is újra mindenhol maxot tudok vinni, akkor mindenkiben másként fogok festeni. Mindent beleadok 2022-es készülésig is. Hétvégétől szinte 100% tiszta kajám lesz. Addig eszek naponta kicsit még abból amiket szeretek, de 2 hétnél tovább nem csinálom, mert felesleges zsírt nem akarok felszedni.
Hétvégén kezdem kajálásba a 2022-es ŐSZI SZEZONRA a készülésem. A tervem Vida Zoltánnal még nem beszéltük át így csak a kaját tudom hogy kell csinálnom.
2021-ben hitel törlesztés, jogsi lerakás...egy teljesebb élet kialakítása lesz a cél. De erre kell meglátásom szerint 1.5 év, mert nagyon elszigetelt életet éltem eddig.
2022. tavasz is kelleni fog az életem teljessé alakításához.
Tervek, célok. Így élj. Valamit valamiért. Versenyzés félre téve, hogy más is épülhessen végre az életembe. Minden más vonalat építek most....mert idén elhittem újra, hogy van értelme...🙏🙏🙈🙈😊😊

Jelenlegi forma, 8 nappal Super Body után 90-91 kg.
Verseny óta csak 1 edzésem volt kedden a korlátozások előtt.
Azóta semmi. Kaja szinte teljes rendbe volt, figyeltek rám😶😶🙏🙏
Ma viszont újra edzés. Itthon.
Nem megyek be én se a GYM-be. Én is végig küzdöm a vendégkörrel az egészet. Nem különcködöm.
Amit tudok beleadok itthon és utcai edzésekkel. Mert nem adom fel. Nem adhatjuk fel!
Minden ötletem írom, osztom itt facen majd. Mint most is.
Tervem.
Hétfő: utcán húzodzckodás játszótéren vagy utcai GYM-en szélesen ill. Szűken is 10-10 körben ahogy megy. 20 sorozat lesz. Amit csimpaszkodós lábemelésekkel fűszerezek végig.
Kedd: Bicepsz,Tricepsz,Has. A 1kezes súlyokkal sok gyakorlat kivitelezhető. Gumiszallaggal pedig a csigás letolást birom fókuszáltan csinálni. Mivel korlátozott a gyakoratok száma így Bic-Tric szuperszett lesz mindig és 4 helyett 8-10 sorozat lesz.
Szerda: Láb.
Guggolni birok 1kezessel ha kreativ vagyok nyakba téve is.
Kitörések
Merevlábas felhúzás
Hason fekve talpakkal összefogva a súlyzó combhajlító
Gumiszallaggal combfeszítő ülve.
Vádlizni pedig lépcsőházba pipiskedve séta felfele a 4. emeletre ami a hajlítót és farizmot is húzza.
Kítörésbe lépcsőn súlyt fogva fel a 4.-re
És ez csak 1 része.
Csütörtök: Mell-Hát
Mellre még gondolkodom miként tudok 30 ill 45 fokot állítani.
Gumiszallaggal keresztcsiga felé mozgások.
Földön fekve 1kezes nyomások szélesen ill. szűken.
De még lesz ötletem.
Hátra fűsrészelés,evezések 1kezessel különböző fogásokban.
Seprű nyél a sarokba a másik végére súlyok és döntött törzsű evezés úgyis.
És Vasárnap Váll ami ma lesz. Erről edzés után írok ma.
Megtanultam idén hogy kell kis súlyokkal csinálni hatásosan🙏🙏
Ma szétdurramtom a Vállaim😎😎💪💪

90 kg kereken. 1 edzésem volt a héten.
Tegnap 92 kg voltam.
Magyarán tisztul a forma vissza. Ha lennének edzések, akkor ennyi víz nem jön fel. Ha nagyon zabáltam volna, akkor viszont 100 kg lennék kb....de figyeltem,figyelek. Vagyis figyelnek🙄🙄🙃🙃
Hétfőn megyek kocogni, meg otthoni súlyzózás full body lesz.
Onnantól megy ki a víz ami nem kell.💪💪 GYM nélkül is küzdünk🙏

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167007) Jim-X válasza aelod (#166999) üzenetére


Jim-X
őstag

A Peti azt mondta is, hogy szandekosan amator penzes versenyeken indult. Akkor a 212-ben indul az Olympian? Bitang lesz :Y :C

A játék az nem játék!

(#167008) aelod válasza Jim-X (#167007) üzenetére


aelod
veterán

212 ez hogy jött ki? Classicban fog inkább.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167009) tibcsi0407 válasza Jim-X (#167007) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Classicban fog. Abban nyert, így oda is kvalifikált.
Kemény lesz látni két magyart egy kategóriában. :) Még egy is ritka, nemhogy kettő :D

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#167010) Jim-X válasza aelod (#167008) üzenetére


Jim-X
őstag

Nem kovetem annyira, a tomegebol oda raktam volna... 96kilo ugye a 212, de nem tudom a Peti milyen magas...
Akkor Classic :B :R

A játék az nem játék!

(#167011) Pfiucska válasza Jim-X (#167010) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

En sem tudom de abbol itelve, hogy milyen kib****tt vastag 90kg-val kepeken, nem lehet tobb 150-nel :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#167012) atee_13


atee_13
őstag

(#167013) BÁ Nutrition válasza Pfiucska (#167011) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

elvileg azert nem volt tervben neki a 212 mert az o magassagahoz nem lett volna eleg vastag oda
/legalabbis regebben ez volt egy internyuban
asszem 173-175kornyeke magassagra

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167014) aelod válasza BÁ Nutrition (#167013) üzenetére


aelod
veterán

Igen. 212-höz nem elég húsgolyó. Lásd Kökény Béci. Érdekes lesz látni a Petit és a Lacit az olimpián 🧐

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167015) dybo


dybo
tag

Na kondik off február 8.-ig. Ahogy minden más is, ami eddig 30.napra szólt... A fitness eszközök forgalmazói megint jól járnak.

(#167016) aelod válasza dybo (#167015) üzenetére


aelod
veterán

Addig ameddig az embereknek marad pénze....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167017) kexksz válasza dybo (#167015) üzenetére


kexksz
addikt

Erre a tavra mar en is vennek valamit, mit gondoltok mi a legkoltseghatekonyabb? Elsore egy pad + allithato egykezes sulyzok jutottak eszembe, azzal talan mindent meg lehet edzeni valamennyire.

(#167018) aelod válasza kexksz (#167017) üzenetére


aelod
veterán

Költséghatékony ha nem veszel semmit 😁

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167019) whitezo88 válasza aelod (#167016) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az emberek jelentős részének nincs 1-2 hónapnál több tartaléka. Romba dől a gazdaság ha erőltetik ezt. Ez nem Ausztria ahol lehet lockdownozni ennyi ideig...

(#167020) dybo válasza kexksz (#167017) üzenetére


dybo
tag

Nekem ezek vannak + húzódzkodó, és állvány. Bőven elég otthonra, minden alapgyakit meglehet vele csinálni.De most egyre neccesebb lesz venni. Én tavasszal vettem, akkor is vagy másfél hónapot vártam rá. Deca, alza stb. szinte minden elfogyott. Én meg pont a bejelentés előtt 2 nappal rendeltem új gépet gorillasról, a pad és az állvány helyett, amire már volt is vevő. Majd vissza is jött az igazoló mail, hogy ami a weben készleten volt, hirtelen dec közepe lett a várható szállítási ideje...

(#167021) benfolds válasza dybo (#167015) üzenetére


benfolds
őstag

"A ma megjelent sajtóhírekkel ellentétben a jelenleg hatályban lévő korlátozó intézkedéseket nem hosszabbította meg a kormány, azok 2020. december 11-ig alkalmazandóak. A kormány a veszélyhelyzetet hosszabbította meg az Országgyűlés döntése alapján 2021. február 8. napjáig."

(#167022) akooos válasza dybo (#167015) üzenetére


akooos
veterán

Frissítés: Cikkünk első verziójában azt írtuk, hogy a korlátozásokat február 8-ig fenntartja a kormány, a Kormányzati Tájékoztatási Központ szerda délelőtti közleménye szerint erről nincs szó. Mint írják, "a ma megjelent sajtóhírekkel ellentétben a jelenleg hatályban lévő korlátozó intézkedéseket nem hosszabbította meg a kormány, azok 2020. december 11-ig alkalmazandóak. A kormány a veszélyhelyzetet hosszabbította meg az Országgyűlés döntése alapján 2021. február 8. napjáig".

(#167023) dybo


dybo
tag

Azért ha dec. 10-én meghosszabítják még 30 napra az összes korlátozást, azért ne lepődjön meg senki. Mert hogy itt 3 hét múlva, pont kari előtt bármi felé enyhítés lesz, remélem nem gondolja senki.

(#167024) akooos


akooos
veterán

Kellene nekem egy kis segítség, hátha vannak itt nálam jobban informáltak (tudom, hogy vannak).
Van nekem egy régi golden sport kombinált kondigépem, amin kerekeket és bowdent / sodronyt kéne cserélnem.
Van bárkinek tippje, hol tudnék venni ilyeneket?
Egy holt egyszerű, ilyen gépről van szó:

Plusz ugyanehhez szeretnék plusz súlyokat is venni, jelenleg 140 font van rajta ami 63 kiló és pár gyakorlathoz kevésnek érzem néha.

Másik eszköz, egy állítható pad ami minimum tud 0, 30 és 45 fokot. van ebből ajánlott, vagy vegyem azt ami van még bárhol készleten? :D

Köszi!

(#167025) szabi325 válasza dybo (#167023) üzenetére


szabi325
tag

Nem tudjátok hol lehetne kézi súlyzókat vásárolni? Jelenleg nem találok webshopot ahol lenne raktáron :)

[ Szerkesztve ]

(#167026) akooos válasza szabi325 (#167025) üzenetére


akooos
veterán

El is olvastad amit linkelsz? A veszélyhelyzetet hosszabbították meg.
Ettől függetlenül persze ott lebeg a lehetősége, hogy december 10-én meghosszabbítják az összes tilalmat is.

(#167027) szabi325 válasza akooos (#167026) üzenetére


szabi325
tag

El, azért írtam át a hszemet mert addigra megváltozott a cikk is :D de amúgy biztos lehetsz benne h nem fognak januárig kinyitni a termek :DDD

(#167028) akooos válasza szabi325 (#167027) üzenetére


akooos
veterán

Hopsz, azt nem láttam, hogy szerkesztetted a hsz-t, sorry :D

Itt korábban a [Gazofitnesst] ajánlották nekem. Pénteken töltenek fel készletet a facebook oldaluk alapján.

[ Szerkesztve ]

(#167029) dybo válasza akooos (#167028) üzenetére


dybo
tag

Még első körben én is innen akartam venni, de nem a legjobb. Alapból nagyok a kézi súlyok, mert cementesek. A 45 centi hosszúak se kicsik, nekem is azok vannak, és azokra is csak 21kilóig tudsz parkolni, ami édes kevés egy egykezes fekvenyomáshoz. Van 33 kilós egykezes is, de az mar 55 centi hosszú, amivel viszont mondjuk vállazni lehetetlen. És ugye csak 5 és 2,5kg-os tárcsák vannak, elég szarul tudod emelni így a súlyokat.
Alzát ajánlom, bar most itt sincs már semmi, mert felvettek mindent, de gyakran kell nézni mert szoktak elérhetőek lenni a készletek.
Vagy decathlon, ott is vannak jó szettek, állvány, pad is, elméletileg ott is töltögetik a dolgokat.

(#167030) HussarF

Na, egy hét után újra a teremben. Szereztem egyesületi tagságot, csináltam sportorvosit, így igazolt sportoló lettem. Elvileg IFBB versenyre készülök ;]
Első versenyfelkészüléses edzésem egy jó lábazás volt :D
Kicsit paráztam, hogy mi lesz, ha azért a rendőrök mégis benéznek, elvileg legál, de ki tudja. Aztán mikor láttam, hogy a TEK-esek is lent edzenek, akkor megnyugodtam. Nem lesz itt semmilyen vegzálás :D
Dunaújvárosban volt hétfőn rendőr razzia az egyik teremben, de ott csak simán kinyitottak és semmilyen versenyzői igazolás vagy egyesületi tagság nem volt. Kb. úgy intézték el, hogy "ha jön a rendőr, mondjátok, hogy versenyre készültök". Hát jött a rendőr, és nem hitte el, bizonyíték meg nem volt. Nálunk biztosra mentek, le van papírozva minden. A teremre is ki van írva, hogy csak az egyesület igazolt sportolói lehetnek jelen, stb.

(#167031) aelod válasza HussarF (#167030) üzenetére


aelod
veterán

Zsír! Jó edzést!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167032) Madwe válasza HussarF (#167030) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sok sikert az IFBBhez, remélem pro champion leszel :P

(#167033) benfolds válasza HussarF (#167030) üzenetére


benfolds
őstag

bravó! ez a magyar gógyi! minden hobbigyúrósnak ezt kéne csinálnia!

(#167034) HussarF válasza aelod (#167031) üzenetére

Kösz :R

(#167032) Madwe
Felállok majd Molnár Peti mellé... Elrettentő példának ;]

(#167033) benfolds
Hát ennyire azért nem egyszerű a sztori...

(#167035) goodboy007


goodboy007
senior tag

Nem úgy van, hogy már a bejelentés előtt el kellett kezdeni a "profivá válási" procedúrát, hogy ne utasítsák vissza?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#167036) marked one94 válasza HussarF (#167030) üzenetére


marked one94
őstag

Készülhetünk együtt ;]

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#167037) Madwe


Madwe
nagyúr

Na, magyarországnak lesz a legtöbb profi sportolója népességre vetítve ;]

(#167038) aelod válasza marked one94 (#167036) üzenetére


aelod
veterán

Itthon én úgy tudom, hogy az IPF a hivatalos erőemelő szövetség.

HussarF
Amiben te vagy az max Elite Pro ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167039) marked one94 válasza aelod (#167038) üzenetére


marked one94
őstag

és én ipfben is vesrenyzek :))

másik meg baszhatom hogy van engedélyem, a közelben egy terem sincs ahova betudok menni :U

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#167040) BÁ Nutrition válasza aelod (#167014) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem o nem kifejezetten esztetikus izomzatu/ nem leszolva. Ha helyre rakjak a karjat talan lehet meg valami ha lesz meg kedve hozza. Molnar Petire kivancsi leszek de o meg elvileg mar nem sokaig szeretne versenyezni. 1 vagy 2 ev es elvileg abbahagyja

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167041) Tamoo válasza BÁ Nutrition (#167040) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Peti azt is mondta, hogy nem lesz Pro. Majd kiderül, gondolom függ az eredményektől is.

(#167042) aelod válasza marked one94 (#167039) üzenetére


aelod
veterán

Ezt nem tudtam. Hát igen...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167043) HussarF válasza marked one94 (#167039) üzenetére

Hát ja, ez a kulcsa a dolognak. A terem olyan üzemmódba állt, hogy a sportegyesület versenyzőinek kizárólagos létesítménye. Sztem utánament rendesen a dolognak a tulaj, jól kitalálta ezt az egészet. Azért ilyet nem biztos, hogy máshol is meg tudnak vagy meg akarnak csinálni.

(#167044) marked one94 válasza HussarF (#167043) üzenetére


marked one94
őstag

Egy helyre tudok elmenni, de ahhoz is 50km-ert kell utazni. Azt heti 1x bevállalom plusz 1-2x tudok barátom garázsában. Előrébb nem nagyon leszek de talán vissza se esek.

You'll Never Walk Alone

(#167045) HussarF válasza marked one94 (#167044) üzenetére

Én csináltam az elmúlt hétben a saját testsúlyosakat. Amúgy jó volt. Másfajta moszgástól izomlázam is volt. Meg néha amúgy lehet kell is ilyen. Fogd fel deload-nak :D

(#167046) Madwe


Madwe
nagyúr

Nekem a legjobbkor jött a lockdown, utolsó konditermes edzésnél egy rossz mozdulattól gugolás közben becsípődött az ideg vagy valami baja lett (az fix h idegi a probléma), igazi hikomatnak érzem magam, mára kaptam időpontot sportdokihoz, remélem rendbe tesz, mert ez nem állapot :) azóta itthoni edzéseket skippeltem, de azért lassan folytatnám, mert még a végén elmászik az izomzatom :D

(#167047) nepszter1 válasza Madwe (#167046) üzenetére


nepszter1
addikt

3 éve én is ezt éreztem , azóta derék problémákkal küzdök :(

(#167048) Madwe válasza nepszter1 (#167047) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerencsére semmi gond nálam mint most kiderült, 2 hét gyógytorna+izomlazító, gyulladáscsökkentő bogyó... egyik gerincet tartó izmom megmakkant s nyomja az ideget. Ezentúl derékszíj nélkül nem guggolok soha, az biztos :) (pedig kis súllyal dolgoztam, csak szarul mozogtam felfele kicsit, ez a gerincet tartó kis izom vette át a terhelést s nem igazán tetszett neki, amot kapott :) )

[ Szerkesztve ]

(#167049) bbdzyx válasza Madwe (#167048) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Februárban úgyanígy jártam T-rudas evezésnél - habár a reumatológus és az ideggyógyász ilyen pontosan nem tudta megállapítani az okát, de azért beszartam pár napig, hogy gerincsérvem van...vagy egy hónap volt mire teljesen rendbejött és teljes mozgástartományban tudtam mozgatni a törzsem. Voltaren 75+Mydeton ment, hogy tudjak aludni.

A céges terem zárva a meló miatt, meg amúgy is sok a munka és az ülés, úgyhogy megint elkezdett fájni deréktájon, szóval nem tudom mi újult ki, ha nem sérv vagy boltosodás volt az oka múltkor. :F

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#167050) Angel2014 válasza Madwe (#167048) üzenetére


Angel2014
addikt

Van egy ilyenem anyúnak vettem de nem vált be neki mert nehéz az állás mellette neki. Neked jól jöhet egy ilyen. Főleg 10 év garival. De sok embernek is jól jöhet itt is vadi új és töredék az ára. [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.