Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187001) Szevam válasza HussarF (#186999) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Szerintem itt félreértés történt. Részemről egyáltalán nem volt gúny amit kérdeztem. Annyit láttam hogy 2 képen egymás mellett van olyan ahol behúzzák a hasukat és van olyan ahol nem. Azt szerettem volna tudni, hogy a behúzott has miért előnyös, mert nem minden képen látható ez?
Ha bárkit megsértettem, elnézést kérek. :(

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#187002) Szevam válasza aelod (#187000) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Na igen ezt a képet láttam. Nem tudtam, hogy van ilyen, köszi az infót.

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#187003) Dorian válasza Szevam (#187001) üzenetére


Dorian
félisten

Gondolom nagyobbnak tűnik így a mellkas

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#187004) Woodslave válasza Szevam (#187001) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk nem erre gondolt de ha már egy poént magyarázni kell akkor xar volt a poén, bár inkább a "befogadó" közeg ;]

Miért előnyös? MIért előnyös ha egy nő kirakja a csöcsét a képen? Mert azt gondolja jobban néz ki. A vákum póz nekem mondjuk pont nem "tetszik" szóval ha engem akarnának megfogni akkor nem előnyös, de van akinek meg emiatt tetszik. (no homo)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#187005) Szevam válasza Woodslave (#187004) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Mondjuk nekem ami eszembe jutott, hogy esetleg a versenyeken egy kötelező póz lehet, mint az ökölbe szorított kéz felfelé, majd lefelé állítása.

Hát sorry, lehet máshogy jár az agyam :DDD. Ha valaki elmagyarázza köszönöm, ha nem nem.

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#187006) Woodslave válasza Szevam (#187005) üzenetére


Woodslave
nagyúr

veled viccelt, mert te kérdezted hogy lehet hasról fogyni, erre mondta hogy téged gúnyolnak ezzel a pózzal.

Nem mondom hogy megszokod ezeket a poénokat mert már nincsenek. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#187007) Szevam válasza Woodslave (#187006) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Ha-ha-ha... XD Na jó erre tényleg nem gondoltam.

Akkor még írok ökörségeket hátha kijön még néhány poén 1-2 emberből :DDD

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#187009) aelod válasza Szevam (#187005) üzenetére


aelod
veterán

Nem kötelező póz. Classic divízió hozta vissza újra.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#187010) HussarF válasza Woodslave (#187006) üzenetére

"Kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi!" xD

(#187011) Tyler Durden válasza HussarF (#187010) üzenetére

Nem igaz, még mindig be lehet fizetni egy jó nerobol kúrára ;]

aelod: akkor tényleg itt a vég :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#187012) aelod válasza Tyler Durden (#187011) üzenetére


aelod
veterán

Nem gyártják már úgy tudom...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#187013) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Arnold asks Classic Physique winner to hit a Vacuum pose...
https://youtu.be/QHhAV2R6V2s?feature=shared&t=14

(#187014) aelod válasza scdlsc (#187013) üzenetére


aelod
veterán

R.I.P George Peterson

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#187015) Szevam válasza aelod (#187009) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Ahham.
Lehet megnézek majd 1-2 ilyen versenyt.

#187008L.Brendon: Tuti másodreg... :DDD

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#187016) S e t h válasza scdlsc (#187013) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom eldönteni, hogy ezt most trollkodta az öreg, vagy csak öregszik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187017) NeAndrew


NeAndrew
csendes tag

Sziasztok,

Evek ota olvasom nagy elvezettel a topicot, kezd hianyozni a masik humorista tag.

Nem tudjatok mi tortent Angyalunkkal? :( :)

(#187018) S e t h


S e t h
nagyúr

Sajnos nem tudom cáfolni.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#187019) Woodslave válasza NeAndrew (#187017) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amiket írt utoljára én a legrosszabbtol tartok... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#187020) Janaboy válasza Woodslave (#187019) üzenetére


Janaboy
veterán

Volt belépve ma is, meg van aktív hirdetése :)

Janaboy

(#187021) Woodslave válasza Janaboy (#187020) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na akkor jó tényleg eszembe se jutott megnézni ezt. De akkor meg inkább jobb is igy :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#187022) persil válasza NeAndrew (#187017) üzenetére


persil
nagyúr

Uszalyt pakol...? :D

Hulyeseget felreteve azert remeljuk, hogy el es virul.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#187023) attiati


attiati
veterán

Olvasok egy gasztroenterológus könyvet és kb ő is erre hívja fel a figyelmet:

[Útmutató - így komplettáld a növényi fehérjéket!]
(Növényi fehérjék többsége nem teljes értékű önmagában)

[ Szerkesztve ]

(#187024) Janaboy válasza attiati (#187023) üzenetére


Janaboy
veterán

Köszi ez jó, akkor eszerint (ha jól értem) ha eszek rizset borsóval akkor az már teljes értékű fehérjének számít..

Janaboy

(#187025) Apollyon válasza Janaboy (#187024) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Éljen a rizibizi.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#187026) Szevam válasza attiati (#187023) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Erről most eszembe jutott, hogy megkóstoltam a vegán pogácsás mekit egyszer. Az állaga oké, de az íze olyan, mintha több B komplex vitamin kapszulát kevertek volna bele...Tehát nem étel íze volt, hanem "gyógyszer". :Y (Soha többet nem eszem abból.)

Ami szerintem fontos - főleg mert városba kerülünk vagy ott élünk - hogy nem mindegy milyen étel kerül elénk. Néha érdemes kikukkantani vidékre, ahol akár piacon, akár ház előtt megállva (ha kint van az asztalka) venni a nénike bácsika kosarából. Esetleg egy túra keretein belül benézni az erdőbe (pl medvehagyma, csalán, szeder, elhagyott almafa almával - mondanám a gombát is, de ahhoz minimum bevizsgálásra van szükség ha valaki nem ismeri mit azed le.) és onnan szedegetni (nem natura 2000-es területről persze :DDD). Rendeteg életerő van bennük. :K

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#187027) NeAndrew válasza persil (#187022) üzenetére


NeAndrew
csendes tag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

@Janaboy: Jo tudni hogy meg el, csodalom, hogy nem ir ide.

(#187028) attiati válasza Janaboy (#187024) üzenetére


attiati
veterán

Igen, ez a lényege.
De gondolom az aminosavak aránya is fontos.

Szevam: ez valóban lényeges. Szerencsére önellátásból szinte minden bio volt ifjú koromig.
Nagyvárosban már nehezebb.
Most elolvasom tudományosan is, hogy miért úgy volt a jó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#187029) Fred23 válasza Tyler Durden (#186997) üzenetére


Fred23
nagyúr

Zane nekem is egyik örök kedvenc, de tán fölösleges is ilyen messzire menni, vagyis elrugaszkodni a hobbigyúrósok talajától. Rengeteg szép eredményt ért már el ebben a topikban is egy csomó ember, és nem csak versenyzők.

Hogy írjak például két olyat, akik nem látogatnak már nagyon ide: atee_13, Dani82.

(#187030) stingy2 válasza Szevam (#187026) üzenetére


stingy2
senior tag

"venni a nénike bácsika kosarából" - azóta nem veszek semmit a nénike meg a bácsika kosarából, mióta láttam, hogy szedi le és viszi a piacra az "őstermelő" az előző nap permetezett szutykát eladni akár kisgyerekes anyukának...Ha ilyentől veszel, akkor minimum permetezési naplót kérni, bár az sem ér túl sokat...

INTJ

(#187031) troller


troller
senior tag

Methandrostenolone volt a hatóanyaga, underground laborokban ma is nyomják (úgy hallottam ;] )

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#187032) attiati válasza stingy2 (#187030) üzenetére


attiati
veterán

Az is gyakori, hogy csak az image-t adja hozzá és ugyanúgy nagykerben veszi a nénike, bácsika.

Osztrák almásban is megy azért a susmus a permetezés körül.
Sajnos jóval gyakrabban és egyre több gyümölcsöt, növényt kell permetezni.

(#187033) Szevam válasza stingy2 (#187030) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

Nem jó ezt hallani. :( Az erdő, a városzéle, a faluszéle viszont teljesen alkalmas bio cuccok gyűjtögetésére. Leginkább a bogyós cuccok esetében (pl, csipkebogyó, szeder, kökény). A Körös partján pl vadsóska megtalálható a part mentén.

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#187034) thomasvold válasza attiati (#187032) üzenetére


thomasvold
őstag

Ezt aláírom, piacolok és tudom, hogy némely árus nagykerben vásárol és őstermelőként adja el az áruját sajnos.

(#187035) tisn válasza attiati (#187032) üzenetére


tisn
addikt

Az is gyakori, hogy csak az image-t adja hozzá és ugyanúgy nagykerben veszi a nénike, bácsika.

akkor lehet max sajat termelesu zoldseg, gyumolcs, ha par tipusu cuccot arul, amugy o is a nagybanin veszi a valodi ostermeloktol. meg meg kell nezni a kezet, latszik ha valaki folddel dolgozik. de mostanra mar nagyon ritka, hogy piacon termelovel talalkozom, <5%.

(#187036) m3ss


m3ss
veterán

olyan kedvesek a tapkieg gyartok ezekkel a merokanalakkal. vagy en neztem volna be? ugy emlekszem mindkettore azt irtak, hogy 1 kanal az 1 adag es 30g... most mar ertem, miert fogy ilyen gyorsan a puregold whey es miert nem fogy a gymbeam szoja...
szojabol 1 kanalnyi kb 22-25g, puregold meg 45g+ :C

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#187037) Dorian válasza m3ss (#187036) üzenetére


Dorian
félisten

Miért baj ez? Ha több fehérjét eszel az csak segíti az izom fejlődest, ne aggódj, nem eszel annyit, h egyszerre nem tud felszívódni.
Ezen kívül a PureGoldosnak vagy 20 %-a glicin, ami nem izomepítő aminosav, de egészségi szempontból igen hasznos, mert a kollagenkepzes alapja, és a vörös húsok fogyasztása mellett is szükséges lenne.
Szóval én kifejezetten megpúpozva eszem a PG fehérjét, így beviszem a megfelelő mennyiségű izomépítő aminosavat, és mellette elegendő glicint is.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#187038) m3ss válasza Dorian (#187037) üzenetére


m3ss
veterán

puregold compact whey-t eszek amugy. most hallok eloszor a glicinrol :B igazad lehet, hogy artani biztos nem art ha kicsit tobbet eszek. de akkor se irjak ra, hogy 1 kanal 30g, ha 1.5x annyi valojaban.
amugy lassan el kell kezdenem figyelni a testsulyomra, tegnap este 83.6 voltam :DDD kezdem kinoni a komplett ruhataramat :O soha eletemben nem voltam 84 felett...amugy is 12% kornyekere vissza kene talalni.
azt meg nem dontottem el mi legyen a taktika, tomjem magam tovabb es ne logjam el a zone2-ket, vagy csak vegre egyek annyit amennyit kivanok :DD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#187039) Dorian válasza m3ss (#187038) üzenetére


Dorian
félisten

Rajtam meg derékban elkezdtek lógni a farmerek, a tavaly vett karban-vállban passzoló pólókat meg kinőttem.
Ma elhatároztam, h akkor már ha itt vagyok a közelében, rámegyek a haskockákra, és lazacot ettem csak salátával... Aztán nem bírtam, h ne egyek meg egy nagy tortaszeletet :DDD

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#187040) m3ss


m3ss
veterán

amugy megint kiserleteztem plusz melledzessel, labnap elejere tettem mellgyakorlatokat is, es gyengultem sima mellnapomon...pedig meg igy is csak 12 sorozat / 8 napnal jarnek, egyebkent 5-6 sorozat.
en nem szorakozok ezzel, nem tudom hogyan edzenek a tesztalanyok ilyen volumennel..vagy en regeneralodok szarul hozzajuk kepest.
edzek mindent min. 8 naponta...ma volt 8 nap utani labnapom is, +3 rep a bolgaron. :C bar csak egyik labnal ment ez.
pedig megint lattam nem egy tanulmanyt, hogy mennyivel jobb a nagy volumen...nem a 10-20 set / izom / het, hanem ennel sokkal nagyobb...
es konkretan lehet, hogy nagyobb frekvenciaval es volumennel az elso het utan nem lesz akkora progresszio, mint mondjuk kisebb volumennel..de par het utan meg kiegyenlitodik, sot elhuz a nagyobb volumen...ha lehet igy erteni mire gondolok egyaltalan.
oszinten szolva ha kicsit effektivebb is lenne tobbet edzeni, akkor se akarok ennel tobb idot tolteni ezzel :B

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#187041) Gainka válasza m3ss (#187040) üzenetére


Gainka
őstag

Kiprobáltam sokmindent, heti 3al kezdtem probáltam 4 et (nagyon reg) megjobban bontva aztán kettő aztán heti 1 ezt éreztem hogy jó, de még eztán is probálgattam dolgokat de mindig ott jukadok ki hogy kb., minel kevesebbet edzek annal jobb, persze ésszerü határokon belül, min 6-7nap max 8 de ritkán kihagyva eggy edzést eszre sem veszem. Most pont egy ilyen het volt -1 edzes, es konkretan jobban ment a huzockodás lassan bimboig huzom magam pedig vaskos also testem van, epp most jovok be 90 kilo alá végre. Én nem ajánlom igy hobbinaturalba enni zabalni hizni tomegelni 85 kilo fekett, nehez visszajönni foleg ugy hogy maradjon izom plus közben az élet más területein is minden jol mukodjon. Én azt vallom ket edzes között vissza kell gyogyulni az idő, es meg epitkezni is kellene, az is idő, es utána jöhet a következö edzés. Túledzéstöl volt már sok problémám, kevés edzéstől még soha. :D

(#187042) m3ss válasza Gainka (#187041) üzenetére


m3ss
veterán

szerencsere nekem nem lesz nehez visszajonni, joval tobbet eszek, mint amit szeretnek...egesz eletemben 11-13% kornyeken voltam saccra.
amugy most is kockas a hasam, de ha mar testepites a tema, jobban ereztem magam 1 honapja 78 kilosan 1-2%-kal alacsonyabban. amiota ellogtam a zone2-et feljott egy kis zsir :O pedig elso 6-8 kilo ami feljott a sok zone2 mellett ott minimal zsir jott fel. hogy most tenyleg aktivan zsirkeszletbol egetek zone2 alatt vagy csak a kaloria egyensulyhoz van ennek koze azt nem tudom. ez a zsiregetes, fogyas, kardio tema ismeretlen terulet nekem. plusz kaloriat se szamolok. van szoras azert rendesen. amikor nem alszok eleget pl. enni se tudok annyit.

de mindig ott jukadok ki hogy kb., minel kevesebbet edzek annal jobb
abszolut. en is igy vagyok vele. ha nem jonne minden nap szembe egy tanulmany ahol az ellenkezojet bizonyitjak nem is zavarna ez az egesz, meg ritkabban, kisebb volumennel edzenek :DDD
en is amugy labra/seggre fele annyi sorozatot csinalok, mint a tobbi testreszre es ott fejlodtem a legtobbet. mondjuk annyira nem mervado, mert ott voltam leginkabb lemaradva, plusz valszeg ott vagyok a legerosebb.

na irany vmi kardio :DD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#187043) Dazsar válasza m3ss (#187042) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Ha van egy "haladó" aki "tudja" mit csinál, annak jóval kevesebb sorozat kell, mint aki full kezdő, vagy még csak most kóstol bele. Annak persze hogy kell 10/20/30 munkasorozat, hogy ugyan azt a stimulust érje el az adott izomzatba mint pl neked.
Kérdez meg egy kezdődt egy adott gyakorlatban, hogy tudja e hogy mi hova megy, és hogy érzi e? A legtöbb válasz erre az szokot lenni hogy ja, érzek valamit. Amíg lehet hogy neked 5 munkasorozat után leszakad a hátad kb/pl.

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#187044) aelod válasza Dazsar (#187043) üzenetére


aelod
veterán

Az h mit érez teljesen mindegy. Az meg, hogy neki több kell pedig téves.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#187045) m3ss válasza Dazsar (#187043) üzenetére


m3ss
veterán

konnyen lehet. de ezekben a tesztekben amire gondolok azert ezeket a tenyezoket probaljak kikuszobolni. azt hiszem amugy house of hypertrophy yt csatornan lattam par ilyet. altalaban nem kezdok csinaljak, edzoi felugyelet van, nem nagyon komplex gyakorlatok. pl labtolo, lab nyujtas egyik majd masik labbal kulon-kulon.
most legutobb amit lattam volumennel azt hiszem egyik csoport 10 alatti sorozatszamot csinalt, masik csoport 12-20, harmadik meg 30-40 talan. talan 6-8 hetes teszt volt es 1.2. heten nem volt igazan kulonbseg, de a 4. 6. het kornyekere a nagyobb volumen elorebb jart hipertrofiaban. amugy a 10-20 meg a 30-40 kozott marginalis kulonbseg volt. na meg amugy is keptelenseg lenne ennyi sorozatot csinalni minden testreszre..

de ha meg masik iranybol kozelitjuk meg, felesleges az esetleges +10-20% edzes effektivitasbeli kulonbseg miatt nagy volument csinalni, ha 3-7 sorozatbol megvan a 30-40 sorozat eredmenyessegenek a 90%-a akkor ha vki nem profi felesleges az izuleteket, idot bealdozni...

na futottam egy 7 km-t ha mar ilyen szep ido van.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#187046) Gainka válasza aelod (#187044) üzenetére


Gainka
őstag

Nekem erre az egészre van egy olyan véleményem hogy egy kezdö, kb direkt nem terheli ugy az izmait csak hogy minel többet sorozatot ismetlest csinalhasson. Ha meg mutatod neki hogy csinald igy, ugy jobb lesz a hatás, kiprobálja ok, utána ugyan ugy szarul csinalja mint elötte.

#187045m3ss Futás de jo most irigyellek rám is rám férne...

[ Szerkesztve ]

(#187047) aelod válasza Gainka (#187046) üzenetére


aelod
veterán

Attól még a tényeken ez cseppet sem változtat.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#187048) szőröscica


szőröscica
addikt

En most ket hete kb. visszavettem a volumenbol, ahogy javasoltatok. Eddig ugye a 4*12-re mentem ra folyton, de most csak az elso sorozatba megy 12, utana ugy emelem a sulyt, hogy a negyedik sorozatban mar csak 5-8 ismetles menjen. Hatso vall gyakorlatokbol is visszavettem, es bic/tricre se csinalok 12 sorozatot mar hat/mell utan, csak 8-9-et.

Nem tudom, hogy eredmenyes lesz-e, de fejben sokkal kevesbe faradok el igy a vegere es emiatt jobban elvezem az edzest.

(#187049) Szevam válasza Dorian (#187039) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog (1)

"rámegyek a haskockákra, és lazacot ettem csak salátával."
:W :(((

Akutyafáját! Hát most ez komolyan nem igaz...Azt mondjátok, hogy hasra nem lehet gyúrni, de hasra lehet enni? :DDD

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#187050) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Valamikor rendelnék a Pure Goldtól. Lenne pár kérdésem azoktól, akik ott vásárolnak.

- lemon cheescake
- banana
- creamy cappucino
Ezeket próbálta valaki? Ízre mennyire jók?

A másik, hogy szokott lenni nagyobb akció, mint például a builder.hu-n? Ott mindig akkor vásárolok, amikor 20% akció van mindenre. Itt is van ilyen pár havonta?

Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.