Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90001) KoVee84 válasza Tamoo (#90000) üzenetére


KoVee84
senior tag

~25-30 kg??? Korábban én is ilyen beteg voltam, de rá kellett jönnöm, hogy kb 2 hetente vagy még gyakrabban akciózzák, szóval felesleges betárazni... ;)

(#90002) Dani82 válasza Tamoo (#90000) üzenetére


Dani82
senior tag

Ne is mond, nekem aminosavakbol
Van annyi , hohy ha 2 honapig nem ennek se bomlana le egy gramm izom se :D
Meg raprobaltAm a sajat edzes elotti osszeallitasara, vettem beta alaninet, aakg, citruline malatatot. Melle meg kreatin es koffein. Egesz jo, miutan pl a mypre nekem abszolut nem jott be.

(#90003) HussarF válasza Tamoo (#90000) üzenetére

Nem árulják már a turbo rágót....

Nálam inkább a légiós a menő, igaz csak felül kéne jobban növeszteni. Focizni sem tudok, szóval nem lógnék ki a magyar focisták közül sem ;]

[ Szerkesztve ]

(#90004) Tamoo válasza KoVee84 (#90001) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ja most azért jött össze ennyi, mert vettem több ízt meg ki akartam próbálni a total proteint, elcsábultam amikor nagyon leakciózták.
Amúgy úgy szoktam, hogy 5kg ízesítettet +5 vagy 10kg ízesítetlen keverek 1:1 vagy 1:2 arányban. Így a leggazdaságosabb.

(#90005) Zola007 válasza HussarF (#90003) üzenetére


Zola007
veterán

Nem fotózod te egy kicsit túl sokat magad?
:)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90006) Woodslave válasza Tamoo (#90004) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Megnyugodtam hogy akkor nem ez a hiányzó láncszem nálam ;]:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90007) Peti78


Peti78
őstag

Mai ebéd:
fél kiló karaj rántva

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#90008) FollowTheORI válasza szőröscica (#89970) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem a cukor azzal a baj, hanem a sok édesítő... valami brutál gejl izé... igaz már 1 éve nem ittam azóta lehet jobb lett a scitec.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#90009) margithid válasza FollowTheORI (#90008) üzenetére


margithid
veterán

Nekem meg pont az jön be, myprotein meg nem, egyáltalán nem édes és a csokis kókuszosnak konkrétan büdös a szaga is, mig a scietecé nem:)
Ezért kérdeztem, hogy a steviás myprotein mennyivel másabb mint a többi.

(#90010) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Térdbandázsok közül melyik az ajánlott?

(#90011) Ijk válasza HussarF (#89998) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én mindig jó formában vagyok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90012) Tamoo válasza Woodslave (#90006) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Valószínűleg nem. :D
De amúgy nem iszok sok turmixot. Reggelente a zabomhoz egyet, meg edzésnapokon +1-et. Ennyi.

(#90013) HussarF válasza Zola007 (#90005) üzenetére

De, szerelmes vagyok magamba, de azt hittem ez már átjött ennyi idő alatt ;]
[link]

(#90008) NetTom
Nekem inkább a váltogatás a márkák között jelent mindig egy sokkot. Ha Scitec helyett MP-t vagy valami mást veszek, akkor egy hétig csak szokom a sokkal gyengébb ízt. Utána, meg ha megint Scitec jön, akkor meg az jelent egy sokkot, hogy milyen erős íze van a megszokotthoz képest. De mindegyikhez tudok adaptálódni.

Most egyébként próbálgattam az ízeit, a citromos sajttorta nem volt rossz, szokásos erős Scitec íz, viszont a mézes-vanília elég halvány hozzájuk képest. Mármint az íze okés, csak gyenge, mint más márkáké, nem az a megszokott karakteres. A joghurtos barack is inkább erősebb, de így elsőre az nem jött be annyira, van valami hülye mellékíze.

(#90011) Ijk
Az a baj, hogy neked még bemondásra is elhiszem :C

(#90012) Tamoo
De akkor neked az a mennyiség elég egy évre, nem?

(#90014) Tamoo válasza HussarF (#90013) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ja, most egy darabig nem kell vennem tápkieget. Kb. Fehérje, vitamin megvan egy évre.

(#90015) margithid válasza Tamoo (#90014) üzenetére


margithid
veterán

Tavasszal én is vettem 15 kg myproteint, szerintem idén még elleszek vele, aztán jövőre majd scietec újból:)
rban nagyon megérte amúgy a myprotein, kedvezménnyel volt kb 50k, ennyiért meg 10 kg scietecet kapok csak.

(#90016) -Mike- válasza Tamoo (#90014) üzenetére


-Mike-
addikt

Akkor már minden adott az izmosodáshoz, akkor itt jövő nyárra izom szag lesz. ;]

(#90017) Zola007 válasza -Mike- (#90016) üzenetére


Zola007
veterán

Viccelsz?
Már CSAK 10 hónap van Száundig

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90018) -Mike- válasza Zola007 (#90017) üzenetére


-Mike-
addikt

Áh, ez már nagyon rövid idő, akkor marad a 2017-es számör. ;]
Addig is:

[ Szerkesztve ]

(#90019) Tenken válasza Dani82 (#89999) üzenetére


Tenken
őstag

A magyar oldalt nem te futtatod?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#90020) Dani82 válasza Tenken (#90019) üzenetére


Dani82
senior tag

nem, én csak egy nagyon pici kis magyar porszem vagyok a nagy anygol multicég gépezetében :N

[ Szerkesztve ]

(#90021) syl5 válasza margithid (#90009) üzenetére


syl5
őstag

Kevésbé édesebb, mert maga a sztevia kevésbé édesebb.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#90022) margithid válasza syl5 (#90021) üzenetére


margithid
veterán

Köszi, akkor asszem hanyagolom Myproteint, nekem az íz is fontos és abban scietec verhetetlen.

(#90023) HussarF válasza margithid (#90022) üzenetére

Vannak még más márkák is, amik nagyon ott vannak ízben (főleg amerikaiak), de azok meg általában drágábbak is a Scitecnél.

(#90024) Antraxon


Antraxon
csendes tag

A húsban lévő fehérje tényleg jobban beépül a szervezetbe, és teljes értékű nem úgy mint mondjuk a sajtban/túróban lévő fehérje?

(#90025) szőröscica


szőröscica
addikt

Megy az aerob, még 40 perc telerés van hátra. Ma 20 gramm ch-t ettem, viszont zsírból túllőttem, összességében alig vagyok 2000kcal alatt. :(

Na majd holnap délelőtt 3 óra aerob takarítás és fűnyírás formájában, délután pedig egy jó mell-tricepsz lesz.

(#90026) Shingen válasza Zola007 (#90005) üzenetére


Shingen
addikt

;]

風林火山

(#90027) aelod válasza HussarF (#89998) üzenetére


aelod
veterán

Már mutattam, hogy egész pontos legyek linkeltem videót, hogy csinálom ;) Igaz nem én vagyok rajta.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90028) Alpachino válasza aelod (#90027) üzenetére


Alpachino
veterán

"Igaz nem én vagyok rajta."

Hidd el, pedig pont ez lenne a lényeg.... ;] :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90029) kk831228 válasza Tamoo (#90000) üzenetére


kk831228
addikt

De jó lenne az ára annak... :B :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#90030) Eagl3 válasza margithid (#90022) üzenetére


Eagl3
veterán

Szerintem a Biotech fehérjéi finomabbak :)

(#90031) Alpachino válasza Eagl3 (#90030) üzenetére


Alpachino
veterán

Szerintem is...nagyon sok ízt és gyártót kipróbáltam, de az Iso whey zero fényévekkel veri ízben mindegyiket....csak ne lenne ilyen drága :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#90032) aelod válasza Alpachino (#90031) üzenetére


aelod
veterán

A weiderét nem hiszem ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90033) Zola007 válasza aelod (#90032) üzenetére


Zola007
veterán

ja, 2x áron.
annyiért egy fehérje már a shakert is mossa el maga után

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90034) aelod válasza Zola007 (#90033) üzenetére


aelod
veterán

Na igen. De én nem fizettem érte hanem nyertem anno. Azóta nem ittam olyan jó fehérje készítményt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90035) margithid válasza Alpachino (#90031) üzenetére


margithid
veterán

Elhiszem, hogy jó, de tényleg drága.
Az 5 kg-os scietec WP nekem tökéletes lesz, főleg reggeli zab, lenmag mellé, no meg olykor édesség helyett.

(#90036) Zola007


Zola007
veterán

Az a fej 0:57-nél megér 3 percet a drága időtökből ;] : [link]

A hát se semmi

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90037) Woodslave válasza Zola007 (#90036) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szép végrehajtás :D ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90038) Ijk válasza Woodslave (#90037) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tegnap mi is csináltuk 120kg-al 8 ismétlésig. Életemben másodszor húztam fel, a technikát még nem igazán érzem, de végig koncentráltunk hogy derék ne így álljon mint a videóban.
Még jó hogy először 25-ös tárcsát raktunk fel, legalább így is 5 centivel magasabban volt mintha 10-esekkel lett volna megfűzve. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90039) Zola007 válasza Ijk (#90038) üzenetére


Zola007
veterán

Én is most kezdtem a héten rendes felhúzásra edzeni
Nekem a combhajlító problémás, annyira be van rövidülve a korábbi sok üléstől, hogy egyenes háttal lehajolva nem érem el a rudat :(
Földön ülve a lábujjaimat se :) kb így:

Pedig nyújtok rendszeresen combhajlítóra is, de 2 év alatt nem sikerült annyit lazítani rajta
Guggolásban simán megy az ATG, a normál felhúzás minden ismétlése viszont felér egy merevlábassal, annak minden kellemességével együtt. Úgy hogy a 10x5 ismétlés végére úgy le volt füstölve a combhajlítóm, hogy azt hittem be...rok.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90040) szőröscica válasza Zola007 (#90039) üzenetére


szőröscica
addikt

A combhajlítóm nekem is rettentően be van állva, röhejes, hogy mennyire nem tudom nyújtani.

Mell-tricepszet toltam, egész jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#90041) kona005 válasza -Mike- (#90018) üzenetére


kona005
senior tag

Feje mint egy támadó menyétnek szerintem :( De van alatta bulkesz :DD

Ma lejött két gyerek edzeni 50 kilóval próbált fekve nyomni, nem is az a lényeg hanem hogy mikor levette szinte magára ejtette "ez nem olyan 50 kiló mint nálatok" felkiáltással :DDD

(#90036) Zola007 Szerintem ez a csávó egy igazi köcsög lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#90042) Cassidey válasza Zola007 (#90039) üzenetére


Cassidey
senior tag

Haha na igen, en merevlabasat csinalnek de en is hasobloan merev vagyok ilyen pozban.

(#90043) aleister válasza kona005 (#90041) üzenetére


aleister
veterán

Erről nekem ez jutott eszembe. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#90044) kona005 válasza aleister (#90043) üzenetére


kona005
senior tag

Durva, végülis igaza van 1 kg vassal tényleg könnyebb edzeni :DDD

Ez se semmi Kathi kicsit ki van akadva, Bohos meg csak vigyorog szokás szerint, am szerintem is meg van játszva nem lehetnek ilyen hülyék baszod :DDD

[ Szerkesztve ]

(#90045) aelod válasza Zola007 (#90036) üzenetére


aelod
veterán

Az a technika ecsém :) szép púpos a háta gratulálok.
Múlt héten 180kg-ig jutottam felhúzásban viszont a héten nem edzettem (csak 2 aerob volt) pihenőt tartottam. Voltam dokinál aki elküldött EKG-re, aztán 2 nap idegeskedés, vérvétel és vizelet. Holnap megyek egy fecniért. Magyar eü. rulez!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#90046) Peti78 válasza -Mike- (#90018) üzenetére


Peti78
őstag

Bhassszki! :))

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#90047) Ijk válasza Zola007 (#90039) üzenetére


Ijk
nagyúr

Emeld magasabbról és kész. Ki nem szarja le ha nem versenyszabályos felhúzást csinálsz? Valószínűleg már akkor is fokozatosan megnyúlik a hajlító és szép lassan mélyebbről is tudod majd indítani. Én speciel jobban leguggolok amikor leteszem és felveszem.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#90048) Woodslave válasza Zola007 (#90039) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De miért kéne egyenes háttal lehajolva elérni a rudat? Hajlitsd be a lábad.. Na biztos félreértelek :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#90049) Zola007 válasza Ijk (#90047) üzenetére


Zola007
veterán

Eddig az volt csak, ún. "rack lift"
Tavaly 40 centi magasról kezdtem
Most olyan 25-ről tudom szabályosan. Azért nem rossz ez sem, de a hivatalos Eleiko rúd meg 21 centin van, szóval van még mit nyúlni, de ezt az utolsó pár centit sehogy sem akarja.

Senki nem kötelez rá, egyszerűen csak az lenne a normális, ha menne különösebb rákészülés nélkül.
Rajtam kívül majdnem ismerős a teremben elég mobilis hozzá, nehogy már én ne legyek rá képes

(#90048) Woodslave:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90050) Woodslave válasza Zola007 (#90049) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jóvan biztos tudod hogy kell felhúzást csinálni. Én nem is erzem a hajlitóm közben...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.