Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81001) Woodslave válasza userxy (#80993) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fasza de ennyi zöldséget megenni :( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81002) userxy válasza Woodslave (#81001) üzenetére


userxy
őstag

Ez csak az amit számol ehhez még eszik majd 0 kalóriás szarokat amiket nem is számol :D

Közel 5 kiló a napi kajája :D kb 2900 kcal, tömegelésnél meg majd ugyanigy akarja csak 4000 kalóriával. Eddig 8 órás ablakba kajált. Most leszokott róla és élvezi hogy egész nap ehet :D

[ Szerkesztve ]

(#81003) kennystyle válasza userxy (#81002) üzenetére


kennystyle
tag

Ez az egész nap ez konkrétan egész napot jelent így sőt még talán álmában is rágcsál mine egy tengeri malac, csak a foga el ne kopjon :DDD

(#81004) Ijk válasza userxy (#80993) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már egy pillanatra elhittem hogy az itt szájukat járatók között van izmos-szálkás is. Pedig már majdnem súlyt adtam a tanácsodnak. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#81005) kk831228 válasza userxy (#81002) üzenetére


kk831228
addikt

Nem keresek annyit, amennyi zöldséget megeszik... :B :)

Ijk: Hát sajnos itt nincs olyan.. ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#81006) Zola007 válasza kennystyle (#80997) üzenetére


Zola007
veterán

én úgy 5 év múlva mondom ugyanezt :)

(#81002) userxy: azt azért ugye tudja haverod, hogy az 1 kiló zöldbabjában lévő 70g CH--nak jó ha a fele bejut a vérkeringésébe :) Szóval azt a matematikai 400g CH-t meg lehet szorozni úgy 2/3-al
nem ugyanaz a 400g szénhidrát 70 deka zabpehelyből, illetve 1kg mexikói + 2kg brokkoliból

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81007) userxy válasza Ijk (#81004) üzenetére


userxy
őstag

Én annyit érek el amennyi az én célom ;)

Nekem ez a forma nem célom. Az én életvitelemmel összeegyezhetetlen. Nem tehetem meg azt amit ő igen.

De azért sztem a nagy átlaghoz képest énse panaszkodom :)

A hozzáértésem meg tanácsom vagy elfogadja valaki vagy nem. A srác személyi edző is amúgy.

Szóval amit tudok és tanácsolok általában saját magunkon bevált tapasztalatok.
Senkinek nem akarom megmondani a tutit. Csak felhívom a figyelmét arra hogy lássa meg a dolgokat másik szemszögből is és utána döntse el maga, hogy neki mi a jó.

(#81006) Zola007

Szerintem tudja. de a lényeg a tükör. Azt, hogy ezzel számolsz vagy nem, a lényegen nem változtat.

Épp ezért lehet rengeteget zabálni a zöldségekből :)

[ Szerkesztve ]

(#81008) userxy válasza Ijk (#81004) üzenetére


userxy
őstag

Ja még annyi, hogy kb ezt a formát 1 év alatt megcsinálom neked ha fedezed anyagilag és biztosítod a szabadidőt. Bejársz helyettem dolgozni ;] ja és naturalba csak, hogy félre ne értsék :DDD

(#81009) Ijk
Tudás a topicban megvan ami kell hozzá. Idő akarat és pénz nincs hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#81009) Ijk válasza userxy (#81007) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tanácsot adni mindig lehet. Dani helyében én nem kérnék itt, mert jelenleg nem igen van olyan ember aki az ő szintje felett áll. Márpedig az tud igazán segíteni neki aki a saját bőrén tapasztalva végigjárta az utat. Ő már kinőtte ezt a topikot, itt hobbigyúrósok vannak több-kevesebb elszántsággal, ami ő szeretne az versenyszint. Nem itt kell keresnie a válaszokat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#81010) FollowTheORI válasza Ijk (#81004) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az te vagy nem? ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#81011) sutyesz96 válasza userxy (#80993) üzenetére


sutyesz96
őstag

Azért szólj már neki hogy futni nem szabad, mert leesik az izom! :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#81012) userxy válasza sutyesz96 (#81011) üzenetére


userxy
őstag

Ennek az a titka, hogy az izmoknak nem szabad szólni, hogy most futni mész. ;]

Így ők csak azt hiszik kondiba dolgoznak holott nem is ;]

(#81013) Zola007

Ezért írtam én is IJK-nak ha fizeti helyettem én is csinálok neki 1 év alatt ilyen formát a tudásom megvan hozzá. Időm és pénzem nincs ;]

[ Szerkesztve ]

(#81013) Zola007 válasza userxy (#81007) üzenetére


Zola007
veterán

ez igaz
mondjuk nekem napi 1,5 kg zöldség a plafon, ha van benne bab, borsó, brokkoli
paradicsom, paprika, répa mehet korlátlanul, de télen ilyen 900-1000 ft-os paradicsom/paprika árakkal nincs kedvem napi 1,5-2 kilót enni

nyáron nem gond, ha 300ft kilója, akkor tolom én is szívesen.
Pritaminpaprika a kedvencem - pontosan, mert jó édes :D - azt megeszem simán magában egy fél kilót ha akciós

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81014) Ijk válasza userxy (#81012) üzenetére


Ijk
nagyúr

Dehogy van meg a tudásod.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#81015) brownus válasza Ijk (#81014) üzenetére


brownus
veterán

a tudás birtokában csak wood van :D

(#81016) userxy válasza Ijk (#81014) üzenetére


userxy
őstag

Ha te mondod :U ;]

Legyen ahogy szeretnéd.

Végülis csak én edzek személyi edzővel 2 éve, meg az egyik legjobb barátom és amit ő tud én is tudom :U

De te, nagyobb király vagy mert 20 kilóval nehezebb vagy meg vagy 20 centivel magasabb :R

Ezzel a fajta érvelésmóddal nem tudok mit kezdeni csak igazat adni :)

[ Szerkesztve ]

(#81017) Woodslave válasza brownus (#81015) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R köszmitiszol... :D

kár hogy vicc, mondjuk annál több tudásom van mint ahogy kinézek ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81018) kolosanyi válasza userxy (#80993) üzenetére


kolosanyi
veterán

Dehát a zőccségtő nem leszel izmos, a futástól meg az is leesik, ami van! ;]

Amúgy mondtam én, hogy fasza forma. Viszont megvan akkor a tuti recept. Csinálj átmeneti böjtöt, legyél vegán - vagy legalább zöldségeket nagy mennyiségben fogyasztó -, ne csak gyúrj, hanem kombináld a különböző mozgásformákat és kész is a tuti recept. Ez megvan mind a topikban is, csak nem együtt, egy embernél, hanem külön-külön egy-egy része bizonyos tagoknál. Akkor ezt össze kell rakni és kész. A sportok kombinálásáról eleget írtam, többet is, mint amit a topik elviselt, szóval én kussolok. ;]

Szerk.: Ja, és a sördiétát kerüljétek! :C :DDD

(#81013) Zola007
Viszont a fagyasztott zöldségek elég olcsón beszerezhetők télen is, azok átmenetileg megoldást jelenthetnek szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#81019) Dexar007 válasza userxy (#81016) üzenetére


Dexar007
veterán

Jaj miert nem lehettek egyszerüen csak baratok?

Give me your cum,bull!

(#81020) syl5


syl5
őstag

Dani tervezzél!
Mindent, előre hetekre!
Másképp nem megy, úgy nem lehet csinálni, hogy naponta azon agyalsz, hogy mit, mennyit fogsz enni, meg edzeni.
Betervezed előre 1 hónapra az edzést, azt tartod, tudod követni edzésről edzésre a fejlődést. Kaját egy hétre bedobozolod és kész.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#81021) sutyesz96 válasza userxy (#81012) üzenetére


sutyesz96
őstag

ja tényleg. :DDD

Igen, általában erre az utóbbi kettőre fogják az emberek a lustaságukat.

De tudod, dadbod még mindig lehet célpont ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#81022) Ijk válasza userxy (#81016) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem sincs megfelelő tudásom amivel Daninak segíthetnék.
Mondd azt hogy nem érdekel annyira hogy elérj egy bizonyos szintet. Ez a nincs időm, nincs pénzem mindig a gyenge kifogások közé tartozott.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#81023) Dani82 válasza syl5 (#81020) üzenetére


Dani82
senior tag

Ezzel nincs gondom, szerencses vagyok ilyen szempntbol mert a munkam nem akadalyoz meg benne, hogy akkor edzek es akkor fozzek amikor kedvem van es annyit amennyi kell, ugyhohy a naprol napra eletmod engem nem akadalyoz szerencsere.

Ijk: :R Ezzel a posttal akkora motivaciot adtal hogy azonnal lejottem labazni, pedig nagyon nem volt kedvem :) de azert az idiota megszallottsagom meg nem versenYszint csak sima agybetegseg :DDD

(#81024) kolosanyi válasza Ijk (#81022) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nincs megfelelő tudásod, de ami nem egyezik a te álláspontoddal, arról kijelented, hogy szar, meg ki a faszt érdekel. Értem én... :D

(#81025) userxy válasza Ijk (#81022) üzenetére


userxy
őstag

Dicsák buksi :DDD

Ennél jobban nem tudom leírni mint ahogyan már leírtam fentebb:

(#80999) userxy
Célok kellenek.
Hiába látom rajta, hogy mit lehet elérni ugyanúgy edzünk az év nagy részébe. Mégis teljesen mások az eredmények mert engem nem motival a színpad, ha buliba vagyok berugok és cigizek, és nincs az az isten hogy ne egyek meg egy jó kis husit.

(#81007)
Én annyit érek el amennyi az én célom ;)
Nekem ez a forma nem célom. Az én életvitelemmel összeegyezhetetlen. Nem tehetem meg azt amit ő igen.
De azért sztem a nagy átlaghoz képest énse panaszkodom :)

Ettől függetlenül a tudásom megvan hozzá. Pontosan feltudok magamnak vázolni hetekre lebontva edzésmódszerrel együtt egy olyan tervet amivel eltudnék érni egy közel hasonló formát.

Csak épp a munkaidőm nem engedi, hogy annyit edzek. Illetve a pénztárcám nem engedi, hogy 80 ezer legyen a havi kajám. :R

És lusta nem vagyok mert minden nap edzek :) Csak épp ahhoz mérten amit az idő enged és a pénztárca tud finanszírozni :)

Ha fizetsz utánam mindent felmondok szívesen leszek főállású sportoló.
És mindent fizess utánam akkor majd látod.

De még dolgozni kell azért hogy legyen pénzem addig valami nem lesz kerek egész.
Dolgozni muszáj mert abból van lóvé. Csajozni muszáj mert többet ér mint, hogy tükörbe nézek és elégedett vagyok. Bulizni szeretek. Így hát a kondi rovására történik minden.

[ Szerkesztve ]

(#81026) Zola007


Zola007
veterán

tesztoszteron szagot érzek...

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81027) GoTReX


GoTReX
őstag

Mióta nem néztem fel,olyan drasztikusan felment a színvonal hogy meg sem merek szólalni.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#81028) Dexar007


Dexar007
veterán

A célom az, hogy jó legyek
Hű társam oldalán,
Oly sok a harc, a küzdelem,
De győzelem vár ránk!

POKEMON!

Give me your cum,bull!

(#81029) sutyesz96 válasza Dexar007 (#81028) üzenetére


sutyesz96
őstag

Hozzászólásaid oly sokat tesznek a fórumhoz. ;] :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#81030) python1 válasza kolosanyi (#81018) üzenetére


python1
veterán

Mondtam én ezt neked,hogy rengeteg ződet kell enned,nem hittél nekm. ;] :N

(#81031) Ijk válasza Zola007 (#81026) üzenetére


Ijk
nagyúr

Itt tesztó szagot?
Ugyan már. ;]

userxy: Amikor gyakorlatban meg nem úgy jön az eredmény ahogy azt a tudásodtól várnád, akkor hirtelen rájössz hogy mégsem tudod annyira. 2 évről beszélsz, profi testépítők meg 15-20 év után is azt mondják hogy folyamatosan tanulnak valami újat.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#81032) userxy válasza Ijk (#81031) üzenetére


userxy
őstag

Nem értelek..

A jelenlegi tudás az miért zárja azt ki, hogy a jövőben szerzel újabb tudásokat?

Szerintem akkor van eredményesség, ha folyamatosan bővíted a tudásod és a menet közbeni tapasztalatokhoz módosítod az utad a végeredmény felé.

De az is a tudás részét képezi, hogy belátod illetve felismered ha valami nem a terv szerint megy. És menet közben korrigálsz.

Szerintem a földön még nem született meg az az ember aki megmondja neked előre, hogy 2016 április elsején ha addig így kajálsz és edzel akkor potosan 87.23 kg leszel 8,6% tzsval.

[ Szerkesztve ]

(#81033) Ijk válasza userxy (#81032) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha beírna ide Kai Greene valami bajával, szerintem még neki is adna valaki tanácsot. :DDD
Remélem így már érted. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#81034) userxy válasza Ijk (#81033) üzenetére


userxy
őstag

És meglepődnél, hogyha azt mondaná rá, hogy baszki erre nem is gondoltam.... :)

Az előbb mondtad azt , hogy a 15 -20 éves edzés múlttal rendelkező testépítő is mindig tanul valami újat.

Most meg ezt ezzel megcáfolod, hogy Kai Greennek nem tudunk újat mondani. ( mi lehet nem de biztos van olyan fiatal aki igen)

Értem én mit akarsz csak túl magyarázod.
Nem minden ennyire fekete és fehér.

Kai-nak is lehet tudna itt valaki újat mondani vagy csak segíteni azzal, hogy elmondja a véleményét és ő elgondolkodik egy olyan nézőpontból amire eddig nem gondolt.

Nem hiszem, hogy az összes öreg róka gyúrós csak náluk öregebb gyúróstól tudna tanulni valami újat.
Ha így működne a világ nem lennének huszonéves feltalálók.

No zárjuk le. :R

Mai trend csokorba gyűjtve :DDD

(#81035) Dexar007 válasza userxy (#81034) üzenetére


Dexar007
veterán

Helyes.Ez az en nyaram lesz!Ugyse edzek mar vagy 1 eve...nem mintha eddig latszott volna. :DDD

Give me your cum,bull!

(#81036) Woodslave válasza userxy (#81034) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Iden meg nem jövőre répát fogok enni.
Vótam hát bic jó volt. Mintha izmos lennék jó fényben izzadt csillogó bőrrel tükörben ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81037) Dexar007 válasza Woodslave (#81036) üzenetére


Dexar007
veterán

..felhomalyban,barnan,jo szogbol,bedurranva. ;]

Give me your cum,bull!

(#81038) userxy válasza Woodslave (#81036) üzenetére


userxy
őstag

Azt csinálsz amit akarsz :DDD ;]

Örülök neki, hogy van olyan tükör ami izmossá torzítja a tested :DDD

De kár erőltetni.... :D az aputest a jövőő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81039) GoTReX válasza Ijk (#81033) üzenetére


GoTReX
őstag

Pedig szerintem egyértelműek a hiányosságok.

1. Nincs tömeg,girhes.

2. Kib*szott sápadt az ombre.

:))

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#81040) Woodslave válasza Dexar007 (#81037) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hunyorítva...;)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#81041) kk831228 válasza Ijk (#81033) üzenetére


kk831228
addikt

Főleg ha berakna egy before/after képet... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#81042) GoTReX válasza userxy (#81034) üzenetére


GoTReX
őstag

Az komoly csokor. A második képen egy pénisz látható ,nem erektált állapotban.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#81043) python1 válasza Woodslave (#81040) üzenetére


python1
veterán

Cigaretta parázs fénynél,sötét pincében. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#81044) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Közben edzettem egy kurva jót. :K A részletekkel nem fárasztanám a nagyérdeműt, mert úgyse érdekel senkit, de azért adta és most mindenhol fájok. :D

(#81045) Radnix válasza Dani82 (#80981) üzenetére


Radnix
senior tag

Hohó a csirkesonkát ne vedd a szádra! :D (1 g zsír kb, fehérje meg 18-20, igaz ér-érték arányban nem jó, de attól eltekintettem most ) :D

(#81046) deniro2


deniro2
senior tag

Na, már megint mindenki rohadt okos... :U ;] Két dologtól kapok agyfaszt, az egyik, mikor valaki azt hiszi, hogy az edzés valami rakéta tudomány, a másik, mikor meg van győződve róla, hogy minden, mindenkinél ugyanúgy működik és csak egy út létezik... :N

Ja és szerintem Kai Greennek mindig lehet újat mondani, mert amekkora agya van, mindennap újra meg kell tanulnia a nevét... ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#81047) kolosanyi válasza Radnix (#81045) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is azt ette, edzés után. Meg vagy ötféle egyéb dolgot, összesen 1200 kcal volt az edzés utáni étkezésem. :DDD

(#81048) Dani82
Nem baj, jó az. Csak ne nekem kelljen kifizetni, egyébként nem gázos. Főleg ha prémium csirkemellsonkát veszel, na ott már látni is a rostokat meg minden. Csak épp ~3500-4000 kilója.

[ Szerkesztve ]

(#81048) Dani82 válasza Radnix (#81045) üzenetére


Dani82
senior tag

hát de ezek ilyen összedarált csirkeseggből vannak :D

(#81049) Zola007 válasza deniro2 (#81046) üzenetére


Zola007
veterán

én Mr. Ződnek csak annyit tanácsolnék, hogy a sok 2.-3. hely utén menjen inkább színésznek, mert ebből Mr. O nem lesz, viszont elég csórónak számít a profik között és öregkorában is meg kellene élni valamiből

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#81050) Woodslave válasza Zola007 (#81049) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mivan már a bankszámla egyenlegét is tudjuk?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.