Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Ijk válasza gooool (#4000) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja, te amúgy jársz terembe?
A képek alapján azt hittem otthon fegyencezel. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4002) Dexar007 válasza gooool (#4000) üzenetére


Dexar007
veterán

Én azt tudom tanácsolni,hogy vegyél szkájteket, ha nagy akarsz lenni Nálam is bevált. ;]

Give me your cum,bull!

(#4003) gooool válasza Ijk (#4001) üzenetére


gooool
őstag

Járok, de mivel szünet van, így csak haveromnál tudok edzeni a saját kis termében. Majd jövő héttől ismét. :)

Dexar:
Nem akarom ecsetelni a gazdasági helyzetem, de nincs ilyenre kredit. :) (viszont a Ca-Mg és a Mega Daily One Scitec ;] )

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#4004) JackFeryll válasza gooool (#3995) üzenetére


JackFeryll
őstag

Helló!

Kicsi a tömeg, de ha nőni akarsz ahhoz enni kell rendesen.

(#4005) Zomb€€ válasza Ijk (#3985) üzenetére


Zomb€€
őstag

:D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4006) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyen kajával lehet tömegelni? :U

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4007) Polacheck válasza philoxenia (#4006) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

néhány menzán ennél szerintem szarabbat adnak el például rizseshús néven péntekenként.

less qq more pewpew!

(#4008) philoxenia válasza Polacheck (#4007) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

31% fehérje, ha jól látom.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4009) Stirbi válasza Dexar007 (#4002) üzenetére


Stirbi
addikt

Agyonrenklámozott és nem utolsó sorban túlárazott szkjátekcsodaszemtédombravaló fostalicska tápl kiegészítő bravó. :Y :C

(#4010) Boxer001 válasza Manitou (#3940) üzenetére


Boxer001
veterán

Oda lett ígérve Ijk-nak, de azt mondta, hogy még legalább fél év, mire beleerősödik. ;]

(#4011) Jojo5


Jojo5
őstag

Tegnap még akkor asszonypajtással, jöttünk le a moziból, erre nézem a Leroyt...

alacsonyabb f@szi melózik.. mondom ANYÁD ez Markgx10...

én f@szláma összekevertem Janesszal, de azért odamentem hozzá köszönni, hirtelen nézett, hogy ki ez a hülye gyerek, de aztán rájött, hogy ebből a topikból vagyok...:C

Szóval, Janesz-nak ezúton is üzenem, hogy ügyesen az újévi fogadalmakkal! :R

(Pateszoknak megsúgom, hogy nem edz, pólóban volt és még mindig eres az a kar és legalább 45-6 os...az alacsony magasság ellenére... :Y )

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4012) Boxer001 válasza Jojo5 (#4011) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezt eddig is tudtuk, hogy ő edzés nélkül is izmos. :)

(#4013) Manitou válasza Jojo5 (#4011) üzenetére


Manitou
addikt

Tegnap még akkor asszonypajtással, jöttünk le a moziból, erre nézem a Leroyt...

magasabb f@szi melózik.. mondom ANYÁD ez AsusPC...

én f@szláma összekevertem Boxerrel, de azért odamentem hozzá köszönni, hirtelen nézett, hogy ki ez a hülye gyerek, de aztán rájött, hogy ebből a topikból vagyok...

Szóval, Boxer-nek ezúton is üzenem, hogy ügyesen az újévi fogadalmakkal! :R

(Pateszoknak megsúgom, hogy újra edz :Y , pólóban volt és már eres az a kar és legalább 35-36-os...a magassága ellenére... :Y )

[ Szerkesztve ]

(#4014) BÁ Nutrition válasza Jojo5 (#4011) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"nézett, hogy ki ez a hülye gyerek, de aztán rájött, hogy ebből a topikból vagyok..."
;] ;]

Manitu :Y :C

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4015) spammer válasza Jojo5 (#4011) üzenetére


spammer
veterán

Nem értem ezt az alacsony magasság ellenére dolgot. Magasabb embernek hosszabbak a végtagjai is, így alapból vékonyabb a karja is, mint egy alacsonyabbnak (kb. azonos tömeg esetén). Meg mocsokmisinek is eres a karja, még kicsit nekem is. És aztán? :))

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#4016) Boxer001 válasza Manitou (#4013) üzenetére


Boxer001
veterán

Te amúgy bekussolnál :F :D
Menj inkább számolgass lbs-t kilóba főgyökérzet. ;]

(#4017) Yeffy válasza Manitou (#4013) üzenetére


Yeffy
veterán

síírok, bmeg... :DDD :C :R

Jojo: hát igen, genetika meg szurik csodákra képesek... :)
jó neki.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4018) Boxer001 válasza Yeffy (#4017) üzenetére


Boxer001
veterán

Milyen szurik :F

(#4019) God Vazzeg válasza Boxer001 (#4018) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Janesz tele volt növivel, te ezt nem is tudtad? :F

(#4020) brekes válasza God Vazzeg (#4019) üzenetére


brekes
tag

Sok szuris kutya, naturálba többet érek el mint ők szurisan..

(#4021) Ijk válasza brekes (#4020) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na kezdődik az arcoskodás. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4022) God Vazzeg válasza brekes (#4020) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja, hajoljon el a tű mindbe! Pfejj! :D

(#4023) Jojo5 válasza brekes (#4020) üzenetére


Jojo5
őstag

azt megneznem..:K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4024) brekes válasza Ijk (#4021) üzenetére


brekes
tag

Ez nem arcoskodás, bocs ha úgy értitek... Csak engem nagyon feltudnak ezek idegesíteni, ha valaki okoskodik, és közbe meg szét van szúrva meg tiszta víz stb..

(#4025) Yeffy válasza Boxer001 (#4018) üzenetére


Yeffy
veterán

na mit gondolsz? ne játszd már a hülyét, elhisszük, h alapból is az vagy, de nem kell külön ráadás ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4026) God Vazzeg válasza brekes (#4024) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ki okoskodott rajtad kívül? Nagy a mellény, de közelébe se tudsz érni kox nélkül az elit mezőnynek.. Persze te biztos profi naturál testépítő vagy, sose volt benned semmi. Mutass egy képet mire vitted eddig ;)

(#4027) Ijk válasza brekes (#4024) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a baj hogy naturálban még egy hobbi kokszost sem tudsz megközelíteni, persze ha mindketten rendesen kajáltok és edzetek. Még ezen a szinten is megvan 1-2 év alatt az a plusz izomtömeg, amiért naturálban dolgozol 10 évet és még akkor sem biztos.
Szóval naturálban vagy zsírosan vagy nagydarab, vagy szálkás vagy de vékony.

Boxer001: Hazudsz, pont te aki mindenkit kémiával gyanúsít ha már kinéz valahogy. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4028) Boxer001 válasza God Vazzeg (#4019) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha ez most komoly, akkor nem, nem tudtam. :U
Ijk
Nem hazudok. :Y :U

[ Szerkesztve ]

(#4029) deniro2 válasza Yeffy (#4025) üzenetére


deniro2
senior tag

Én sem tudok róla, hogy Janesz bármit is szurkált volna magába... Valami betiltás elötti prohormon volt neki is, mint a fórum jó részének, aztán annyi...

(#4030) penene válasza Boxer001 (#4028) üzenetére


penene
őstag

Akkor ezek szerint te elhitted, hogy naturalban lehetsz még izmos? :F ;]

Növi az nem kox! :) Koxot a szteroidra mondják, nem?

[ Szerkesztve ]

(#4031) Boxer001 válasza deniro2 (#4029) üzenetére


Boxer001
veterán

Jah én is ennyiről tudok...
penene
Persze, mindig is Janeszhez tettem a mércémet.

[ Szerkesztve ]

(#4032) Yeffy válasza deniro2 (#4029) üzenetére


Yeffy
veterán

különösebben én sem tudom, mivel ti vagytok a régi motorosok, nem én, meg nem is ismerem ezt a csávót, ti ismeritek.
meg lehet, h csöppet túloztam, de szerintem azért az elég nyilvánvaló, h volt ott ez-az, nem kéne itt álszenteskedni... :U

amivel amúgy nincs abszolút semmi gond, mert ha lenne rá pénzem, lehetőségem, meg valami genetikaszerűségem, én is simán csinálnám, sőt, kb lesz-pnám magam egy olyan fazonért, ami neki van.
szóval félreértés ne essék, nem fikázom, meg arcozok, mert nincs mire, még csak véletlenül sem, de azért full natúrnak nem kéne beállítani.
jó, gondolom, h nem 5 kiló növit nyomott magába, de szerintem volt ott egy s más...

mindegy, ez csak saját vélemény, meg mondom, az ő dolga. egyáltalán nem szokásom leszólni senkit, inkább tisztelni tudom, ha valaki elér ilyen kiemelkedő eredményeket.
akár ő, akár erőemelők, vagy más sportolók...

remélem, érthető volt, hogy mi "szúrt szemet"...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#4033) God Vazzeg válasza Boxer001 (#4028) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én se :D Csak mondom jól hangzik :DDD

(#4034) deniro2 válasza Yeffy (#4032) üzenetére


deniro2
senior tag

Ha Janesz tolt valamit, akkor alaposan átbaszott itt mindenkit és olyan jól játszotta a szerepét, hogy fel sem merült senkiben, hogy kamu az egész... Maradjunk annyiban, hogy nem hiszem, hogy ekkora alakításra képes lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#4035) Boxer001 válasza God Vazzeg (#4033) üzenetére


Boxer001
veterán

Gondoltam, hogy szívatsz. :D

(#4036) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Basszus, beszéltetek itt genetikáról, mindig, csontszerkezetre, izomra, ilyesmire gondoltam, oszt kiderült csak máj kérdése a dolog.... :U

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4037) darkarthur válasza Ijk (#3998) üzenetére


darkarthur
senior tag

Én naturálon nem tömegelgetnék, és fogyasztanék, mert hosszútávon semmi értelme. Diétában túl sok izmot veszítene bárki. Inkább normális étrend, megfelelő minőségi tápanyagok, tápkieg és folyamatos kemény edzések.

Samsung S23 Ultra 5G

(#4038) Dexar007 válasza darkarthur (#4037) üzenetére


Dexar007
veterán

Ezt szerintem fejtsd ki bővebben..

Give me your cum,bull!

(#4039) BÁ Nutrition válasza darkarthur (#4037) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor elég ha diétakor kokszolsz nem? ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4040) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#4033) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem elmondta hogy mit tolt, azt hittem már te is be vagy avatva ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4041) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Sziasztok.

Kox vagy naturál,nem mindegy? Mindenkinek van egy célja. Ha hülyén csinálja nem neked árt, ha okosan, fejlődik.

(#4042) darkarthur válasza Dexar007 (#4038) üzenetére


darkarthur
senior tag

Több gurutól olvashatsz erről, pl. Charles Glass és egyebek, de egy példa, eMag cikkből:

"A tömegelés során nagy hiba, ha hagyod, hogy túl gyorsan és ezért sok zsírral együtt növekedjék az izomtömeged. Én nem javasolnám senkinek, hogy 12% fölé engedje ilyenkor a testzsírját! Érthető elővigyázatosság ez, mert amikor a sok zsírt le kell diétázni, akkor nem állnak rendelkezésre a kokszok, hogy legalább az izomtömeg veszteséget minimalizálják. Tehát a tömegnövelésnél nem szabad feladni a viszonylag jó testzsírszázalékot. Természetesen nem szabad illúziókat kergetni, a pozitív kalória egyensúlyt megkövetelő tömegnövelés során szinte mindig fog zsír is lerakódni, csak az a nem mindegy, hogy milyen arányú lesz az izom-zsír növekedés, és ezt abszolút mértékben meddig engeded felmenni. Teoretikusan szerintem nem lehet a súlyod növekedésének tempója havi 1-2 kilónál nagyobb. "

Samsung S23 Ultra 5G

(#4043) darkarthur válasza Sebibalu (#4041) üzenetére


darkarthur
senior tag

Teljesen mind1, pontosan célfüggő.
Senki nem állította itt, hogy aki doppingol az edzés és kaja nélkül bármit elérhet. .. Ezt mondjuk Bunny is elmondta. :DDD

Samsung S23 Ultra 5G

(#4044) brekes válasza Ijk (#4027) üzenetére


brekes
tag

Igen tudom... Már én sem fogok fejlődni 180 centi vagyok 85kg 6-7 éve edzek rendszeresen, rendes kajálással naturálba. Már most megáltam a fejlődésbe. De nekem ez az izomtömeg ami rajtam van tökéletes, még most szálkásítom magam, és kész is van. Én nem akarok versenyezni, se nagyobb lenni, akkor meg minek kokszoljak? felesleges..

(#4045) Woodslave válasza brekes (#4020) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megcsapod oszt hazaszalad a sok kutya mi? te raj gyerek vagy látom :R :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4046) BÁ Nutrition válasza darkarthur (#4043) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondjuk én láttam már pár példát rá hogy a kajára való odafigyelés az edzés utáni turmix max, aztán a fizikum meg elég komoly
persze nem olyan szar genetikával mint nekem..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4047) brekes válasza Woodslave (#4045) üzenetére


brekes
tag

Az lehet..

(#4048) Mikuland válasza brekes (#4044) üzenetére


Mikuland
tag

Képet, mert hiteltelenné válsz bármit írsz ide! ;]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#4049) brekes válasza BÁ Nutrition (#4046) üzenetére


brekes
tag

Genetika nagyon sokat számít. Én ejelinte nagyon gyorsan fejlődtem, utánna egyre kevésbé... Most meg megálltam, bár szerintem ez sok embernél van így..

(#4050) brekes válasza Mikuland (#4048) üzenetére


brekes
tag

Milyen pózba kéred?? :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.