Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174002) Macka válasza Alien2022 (#174001) üzenetére


Macka
veterán

Kevert.... :D

Inkább nem mondok semmit. Fehérje az kell, mert mindenki attól lesz nagy, de inkább megveszem a szart, mert az legalább olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#174004) Xelo válasza Alien2022 (#174003) üzenetére


Xelo
addikt

ez a fehérje az fehérje hatalmas baromság. 10plusz évvel ezelőtt még itt phn is volt arc aki gyakran vizsgáltatott be tápkiegeket laborban, nem egyszer derült hogy bizonyos márka termékének összetétele közel sem volt ahhoz amit a csomagolására írtak. én is akartam neked írni tegnap hogy akkor igyad nyugodtan az olcsó, kérdőjeles minőségű/összetételű, szar ízű porokat, de úgy voltam vele rádhagyom mert nagy tudósnak tűnsz. ma már nem tudom megállni. :D

(#174005) Woodslave válasza Xelo (#174004) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Múltkor arról a diszkont oldalról vettem. Nem vagyok finnyás de okadek. A pure meg isteni. Napi egy adagot eszek nem szorulok rá egyelőre hogy xart egyek. Csirke helyett se löncshús konzervet eszek mer az olcsó

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#174006) DamianB válasza Xelo (#174004) üzenetére


DamianB
őstag

Hát vannak bajok nagyon kíváncsi lennék ha letesztelnek ezt az olcsó fehérjét mi lenne a vége .
Ahogy írja 2022 kb ilyet ír miközben a 2010 és évek elején mennyi ilyen lebuktatás volt. Bunny is csinált ilyet. . Azt hittem ilyet nem olvasok 2022-ben fórumon érdekes volt .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#174007) Macka válasza Alien2022 (#174003) üzenetére


Macka
veterán

A fehérje az fehérje....
Akkor egyél marha helyett párizsit.

(#174008) Xelo válasza DamianB (#174006) üzenetére


Xelo
addikt

és ezekkel nem csak az a gáz hogy lehet fele annyi aktuális, teljes értékű fehérje van benne mint kéne, hanem akár az egészségre káros anyagokat is tartalmazhatnak (pl nehézfémeket).

"Earlier this year, a nonprofit group called the Clean Label Project released a report about toxins in protein powders. Researchers screened 134 products for 130 types of toxins and found that many protein powders contained heavy metals (lead, arsenic, cadmium, and mercury), bisphenol-A (BPA, which is used to make plastic), pesticides, or other contaminants with links to cancer and other health conditions. Some toxins were present in significant quantities. For example, one protein powder contained 25 times the allowed limit of BPA."
forrás: Harvard Medical School / Clean Label Project 2020

[ Szerkesztve ]

(#174009) Hangfalképű


Hangfalképű
tag

Akkor honnan lehet tudni, hogy melyik gyártó megbízható? Vagy a drágább jobb elvegy megy ez?

Btw itt egy nem is oly régi cikk: [link]

(#174010) Xelo válasza Hangfalképű (#174009) üzenetére


Xelo
addikt

a lényeg hogy nem érdemes ilyen noname 3000ft-os szutykokat venni. azok a márkák amik több éve a piacon vannak, profi versenyzőket támogatnak stb nem engedhetik meg maguknak hogy ilyen felvert porokat áruljanak.

(#174011) Hangfalképű válasza Xelo (#174010) üzenetére


Hangfalképű
tag

Világos. A Gymbeam mennyire számít nagy márkának, mert azért egy proteinoutlettől jóval feljebb van. Azért kérdezem, hogy be lehet e sorolni a nagyok közé, mert korábban volt valami olyasmi, hogy a saját szponzoráltjuk sem mondott jókat róla (mondjuk árulnak ők mindenféle márkás fehérjét, amihez kb közük sincs) és szemezek a 2,5 kilós kiszerelésükkel.

(#174012) aelod válasza Alien2022 (#174001) üzenetére


aelod
veterán

Hát egész más elképzeléseink vannak erről a témáról. Az olcsó legtöbb esetben sz@r (vannak kivételek de nem sok). Én tartom magam annyira, hogy olyan terméket veszek ami jó és finom. Azért kellene valami noname gagyit innom csak mert olcsó? Hát kösz nem. Szerencsére elég nagy ez a piac így mindenki megtalálja a számítását.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174013) DamianB válasza Hangfalképű (#174009) üzenetére


DamianB
őstag

Xelo +1

Én előtte utána a olvastam a puregoldnak sok anyagukat megnéztem bemutatják a gyártást korrektnek tűnnek.

Gymbeam től nagyon sokat rendelek de csak kiegészítő dolgokat pl ízületvédő vagy energiatalukat szeretem vagy C vitamint halakat . De fehérjét nem vennék tőlük.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#174014) Hangfalképű válasza DamianB (#174013) üzenetére


Hangfalképű
tag

Az omega 3-am meg még pár dolog nekem is tőlük van. Többször is hallottam már - itt is olvastam párszor -, hogy nem vennétek innen fehérjét. Hajlandó valaki leírni a okát? :D

(#174015) aelod válasza DamianB (#174013) üzenetére


aelod
veterán

Én egyszer kaptam egyet még. Vissza is adtam. Nem jó.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174016) Xelo válasza Hangfalképű (#174014) üzenetére


Xelo
addikt

szerintem csak az ize/oldodasa miatt. :D en is vettem parszor, ihato de nem a "jutalom az edzes utan" kategoria.

(#174017) OPiiPO válasza Alien2022 (#174003) üzenetére


OPiiPO
addikt

Hát veled meg mi történt hogy így kiszürkültél :F

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#174018) TomDeNemm


TomDeNemm
csendes tag

nekem a Crea7in termék volt gymbeam-es, tényleg olyan mint amiből kispórolták az ízfokozót olcsóbb áron :)) a hatása képeken látszódott, de ízre amolyan 'igyad és ne tegyél fel kérdéseket' kategória :DD fehérjéből azt hallottam a Dymatize Iso 100 a csúcs

(#174019) PROHARDVER! válasza Angel2014 (#173996) üzenetére


PROHARDVER!

Ez már teljesen OFF, kérlek titeket, hogy ne folytassátok itt, van lakáshitel topik.

(#174020) Angel2014 válasza PROHARDVER! (#174019) üzenetére


Angel2014
addikt

Köszönöm szépen! :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174021) Angel2014


Angel2014
addikt

Van értelme diéta alatt de még kevés mozgással Lcarnitint inni rendszeresen?

A másik ha ízre mentek Próbáljátok ki a BladeSport Toffifi -Karamellt nekem nagyon bejött. A csoki nagyon rossz ízű.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174022) TomDeNemm válasza Angel2014 (#174021) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

Ha jól időzíted az l-carnitin szedését, akkor szerintem jó pl. mozgás előtt vagy közben inni, és előtte nem csaltál a kajával.

(#174023) Qtya123 válasza Alien2022 (#174001) üzenetére


Qtya123
őstag

"Rendeltem olyan helyről is nemrégen,ahol a tulaj és felesége egyedül intézte az egész folyamatot.
Kevert,csomagolt..."

Nem kell félteni a nagyüzemi étrend kiegészítő gyártókat sem, de azért még mindig több bizodalma van az embernek feléjük, mint az ilyen háztáji fehérjékkel.
Ha másban nem is legalább a higiénia terén. Nem túl bizalomgerjesztő ez a Kovács László és neje Bt. ahol ők ketten kotyvasztják ki a dolgot.

Az én véleményem, hogy ár/érték arányt kell nézni, nem pedig azt, hogy fehérje az fehérje és jó lesz a legeslegeslegolcsóbb is, jöjjön az bárhonnan. A legolcsóbb nagyon ritkán vezet jóra bármilyen fogyasztási területet nézünk (ahogy a legdrágább sem ad sokszor érdemben többet, mint egy olcsóbb).

Én vigyáznék azért ezekkel. A nagy gyártóknál sem tudjuk sokszor, hogy mit gurítunk le, na de itt elég kisipari technika lehet.

Az jut erről eszembe, mikor néhányan sztárolták a bádog gundelt, hogy hú mekkora adagok vannak ott. Aztán rákerestem a neten és egy igazi trágya igénytelen pusztulat hely, bunkó tulajjal zacskóba b@szott kajával, mintha a kutyának adnád, ja és persze kiváló NÉBIH felvételekkel a benti állapotokról. Na az is occsó vót, meg nagy mennyiség.
[link]
[link]

(#174024) aelod válasza Qtya123 (#174023) üzenetére


aelod
veterán

+1

Am. a mellette lévő terembe járok edzeni és minden szombaton sor van a bódé előtt nem js kicsi. A teremben is hallottam beszélni embereket a helyről és a 'koszos Pista' jelző is felbukkant az enlítések között. Én nem ettem még ott de elnézve a helyet nem is fogok. Pont így vagyok az olcsó feherjével is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174025) aleister válasza Qtya123 (#174023) üzenetére


aleister
veterán

"Az én véleményem, hogy ár/érték arányt kell nézni.."

Ezzel én is így vagyok, csak az a baj, hogy feltételezem, hogy itt senkinek nincs otthon házi laborja, hogy havi szinten tesztelje az összetételét, amino mátrixát a piacon lévő fehérjéknek. Innét kezdve maradnak a rendszeres fogyasztóvédelmi, népegészségügyi orvosi labor tesztek a fehérjékről, amik alapján dönteni lehet.
Vannak ilyenek? Mert, ha nincsenek, akkor nagyon nehéz, pontosabban nem lehet az "érték" részét objektíven nézni.

Mi a garancia, hogy pl. 8000 forint/kg árú fehérje tisztább, minőségibb, mint a fele annyiba kerülő. Vagy épp megfordítva, biztos, hogy teli van méreganyaggal, nehézfémmel egy 4000 forint/kg áron kapható cucc, csak azért mert olcsó?

Az biztos, hogy régebben a Scitec bevizsgált volt, miközben sokan kb bemondásra írtak adatokat a dobozra.

De ugyanez a gondolatmenet projektálható az élelmiszerre is. Na ott vannak rendszeres vizsgálatok, és találnak is folyamatosan egészségkárosító dolgokat bennük. Egyedül akkor vagy biztonságban, ha a kertben megtermelt dolgot, saját hizlalású jószágot eszed, erre meg senkinek nincs lehetősége.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#174026) TomDeNemm válasza aleister (#174025) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

Van lehetősége, a nagy gazdáknak :) én dolgoztam is ilyen helyen (webshop karbantartó), húsok, sajtok, zöldségek minden saját termék marhából, disznóból stb. még külön fóliasátorban termő eper is van,amiből eperlekvár készül. és innen vásárolhatsz is, nem 1-2 üvegcse kerül eladásra, hanem nagy piacra szállítanak belőle, van Pesten is átvevőhely. ha azt nézed, ez talán közelebb áll a bio szóhoz, mint amit a tescoban veszel.

(#174027) aleister válasza TomDeNemm (#174026) üzenetére


aleister
veterán

Ez jól hangzik. A bio igazából nem érdekel. Nem zavar, ha permetezve volt. Ha normálisan csinálják, akkor annak sincs egészségkárosító hatása.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#174028) vaakuum válasza troller (#173832) üzenetére


vaakuum
addikt

És olyankor nem pörög fel nagyon az aromatizálás, és száll el az ösztrogén szintjük? Mert valami tanulmányban azt olvastam, hogy idős férfiaknak adott tesztoszteronos kísérletben l fel is kellett függeszteni a kezelést, mert a tesztó mellett az ösztrogénjük is annyira megugrott, hogy annak negatív hatásai miatt durván megemelkedett az elhalálozásuk. :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#174029) aelod válasza vaakuum (#174028) üzenetére


aelod
veterán

Annyit nem kapnak. Vagy ha igen ott vannak még az aromatase inhibitorok. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174030) Bibby


Bibby
addikt

Van kicsivel több mint 1 kiló myprotein impact whey-em.
Le kellett állnom a tejfehérjékkel, így ha valaki megbízik bennem hogy nem kakaóporoztam fel akkor budapesten odaadom ingyen.

Ελευθερια η θανατος

(#174031) bigmasterg válasza Angel2014 (#173977) üzenetére


bigmasterg
addikt

Az hogy egy gépen fel lehet tolni az ember pulzusát "200-220"-ig (ahogyan te írtad), nem azt jelenti hogy fel is kell. Sőt, kifejezetten nem ajánlott.

(#174032) BoscoD55


BoscoD55
tag

Feherje:

Teljesen ertelmetlen vitazni a feherjeken. Orulni kell annak, hogy ennyi fele, fajta, izu feherje van, mert mindenki meg tudja venni, amelyik neki kell. Mi anno SportRobit ittunk, nem volt mas. Kivancsi vagyok azt a fureszpor allagu, es savanyu kakao izu "feherjet" most hanyan innak meg. A cegeknek nem az az erdeke, hogy neked jo legyen, hanem, hogy a piacon meg erosebb legyen a jelenletuk, amihez meg tobb bevetel kell. Szerintetek miert nem keszulnek mar klasszikus, ejtett vallu edzo felsok? Mert nem nyereseges. Egy olyan polo evtizedekig kitart, nekem meg megvan, amit a 90-es evekben vettem, es ugyan foltozni mar kellett parszor, de tart. Kijohetne a Scitec is ilyen polokkal, de minek? Sokkal nyeresegesebb, ha olyan silany minosegu gagyi felsoket gyartanak, ami felev mulva mar csak felmoso rongynak lesz jo, vagy meg annak sem.

Kiraly Laci:

Megvan az oka, hogy miert nem foglalkoznak vele komolyabb cegek, csak olyanok, mint mondjuk a PG most. A nagyobb cegek mar ugyelnek arra, hogy a szponzoraltjaik "tisztak" legyenek, es itt most nem arra gondolok, hogy anabolikatol mentesek, hanem hogy az eloeletuk. Eleg megnezni, hogy peldaul a Scitec milyen nevektol szabadult meg az utobbi 4-5 evben. Kiraly Lacinak is megvan a multja, aki kicsit is tobbet mozog ezekben a korokben, pontosan tudja, hogy mivel kereste a kenyeret regebben. Pedig az elso profibb itthoni versenyei utan vittek volna, de aztan kiderult a turpissag.

Mas,

akik esetleg regebben ISS Vitamin pakkot hasznaltatok, ti mire valtottatok, ami nem irrealisan draga?

(#174033) HussarF válasza BoscoD55 (#174032) üzenetére

Na mivel kereste a kenyerét régebben?

(#174034) aelod válasza BoscoD55 (#174032) üzenetére


aelod
veterán

Kiraly Lacinak is megvan a multja, aki kicsit is tobbet mozog ezekben a korokben, pontosan tudja, hogy mivel kereste a kenyeret regebben

..és akkor mi van? Én úgy tudtam, hogy most az elfogadás korát éljük: body +, LMBTQ, pán szexualitás, queer-ek, non binárisok ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174035) Cs1csó válasza BoscoD55 (#174032) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem az a gond, hogy számos cég számos ízesítésű, vagy eltérő technológiájú (izolátum, hidrolizátum stb.) készítménye van, hanem hogy jó lenne valami oldal, ahol RENDSZERESEN tesztelnék ezeket pl. van e benne nehézfém, az van e benne mint ami rá van írva stb.

(#174036) pityaa23 válasza V.Stryker (#173960) üzenetére


pityaa23
senior tag

Nekem volt elliptikus gépem, de marhára nem szerettem, lehet nem is volt jó a kialakítása, de nekem is nyírta a térdem. Vettem egy olcsóbb futópadot, ami rezgéscsillapítós, ezzel semmi bajom!

(#174037) aelod


aelod
veterán

Múlt heti forma

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174038) Angel2014 válasza aelod (#174037) üzenetére


Angel2014
addikt

Jó vastag lett a karod. Ez most tömegelés? És nyárra jön egy diéta hozzá?

Viszont a feneked eltűnt. Olyan hátulról, mint egy csajnak elölről.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174039) aelod válasza Angel2014 (#174038) üzenetére


aelod
veterán

Kösz. Nem nem tűnt el a seggem de érdekes, hogy ezt figyeled. ;]
Nem lesz nyáron diéta akkor jönnek a nagy grillezések sörözések :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#174040) OPiiPO válasza aelod (#174039) üzenetére


OPiiPO
addikt

legyél már kicsit nyitottabb új tapasztalatokra ;]

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#174041) DamianB válasza aelod (#174039) üzenetére


DamianB
őstag

Nem ti írtátok hogy ide ovatosan rakjon fel az ember képeket ? :DD

Grat a formához :K

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#174043) Xelo válasza Zöldfülü (#174042) üzenetére


Xelo
addikt

en reklamalnek, anelkul hogy felbontanad nem tudhatnad hogy avas-e. tartsd meg a zacsko mandulat es reklamacional emlitsd meg hogy nem dobtad ki. ;)
anno myproteintol rendeltem tobb cuccot es az egyik feherje zacsija kicsit meg volt szakadva. nem szorodott ki belole cucc de hivtam oket hogy ez nekem nem szimpi, rogton kuldtek egy extra csomaggal.

[ Szerkesztve ]

(#174045) Angel2014 válasza aelod (#174039) üzenetére


Angel2014
addikt

;]

Figyeld pedig nem is gyúrós hanem bokszoló edző. 60 éves Bánóczi Zoli. Brutál genetika.



Itt Nagy Zsolti fiával.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174046) Xelo válasza Angel2014 (#174045) üzenetére


Xelo
addikt

az o feneke jobban tetszik? ;]

(#174047) Angel2014


Angel2014
addikt

A kalória számlálóm a nem mozgásos diétához 3300 kalóriát javasol.

Mostanában elkezdtem enni olajos halat reggelire. Koleszterincsökkentő és omega3 zsírsavak végett.

Nekem azt kell most figyelnem amit kékkel jelöltem?

Szóval ez csak 221 kalória a 3300 ból?

Amúgy brutáll magas a fehérje benne.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#174048) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Sziasztok!

Jó pár éve használok egy Spinning biciklit, amin egy széles komfort ülés volt. Pár hónapja volt egy jó kis prosztata gyulladásom, amikor elég sokat tekertem (vagy az oltás miatt, ki tudja). Múlt héten vettem egy sport ülést, ami középen ki van vágva, ezzel nem nyom középen annyira. Sajnos normál használat mellett (40-60 perc) qrvára elzsibbad a középső felem.

Ezért gondoltam, hogy vennék egy lakásba való gyalogló/futópadot. Nyilván a szomszédok miatt max. tempós gyaloglásra lenne használva. A múltkor már kérdezte valaki a Xiaomi futópadot, de akkor mást ajánlottatok helyette. A súlyom 80-90Kg között mozog. Árban max. 200eFt. Tudom, hogy a normális, komoly futópadok 500eft felett indulnak. Ezért is kérdezem, hogy van-e olyan, ami nem hangos, nem foglal sok helyet, de 200e-be belefér és lehetőleg ne kelljen pár hónap után szerelni. Heti 3-4-szer lenne használva, alkalmanként 40-60 percig.

Néztem a Decathlon-os padokat, de írnak ott azért rossz véleményeket is.

Köszönöm!

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#174049) BoscoD55 válasza HUNNIA1920 (#174048) üzenetére


BoscoD55
tag

Ha mar megszuletett az elkepzeles a fejedben, akkor nem foglak tudni lebeszelni rola, de en mindenkit ovva intek az olcso futopadoktol. Igen, futopadnal a 200e az meg nagyon a legalja, kiveve, ha mondjuk egy eppen csodbe ment edzoterembol tudod megvenni melyen aron alul.

A hatranyat nem fogod erezni 1 het, 1 honap, vagy 1 ev mulva, de garantalom neked, hogy hosszutavon borzalmas izuleti problemaid lesznek, meg a tempos/eroltetett (gondolom itt olyan 6-7 km/h tempora gondolsz) gyaloglas mellett is.

Olcsobb megvenni egy profi futocipot, es elkezdeni kocogni.

(#174050) HUNNIA1920 válasza BoscoD55 (#174049) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Köszi!

Igen, a termekben látni komoly futópadokat, de használtat nem szeretnék venni, hacsak nem valami bomba vétel, de ahhoz érteni is kell, hogy melyik milyen. Illetve a komoly padok elég sok helyet is foglalnak, nem lakásba valók. Egyébként értem, hogy mire gondolsz.

Szerk.: Igazából nem tudom mennyire veszi igénybe az ízületeket, mert főleg aerob tartományban lenne használva. Nyilván nem séta, de nem is feltétlen kardiózni akarok.

Ezek szerint egy aerob mozgás rosszabb hatással van az ízületekre egy futópadon, mint ha az utcán gyalogolnák?

[ Szerkesztve ]

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.