Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113001) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Vótam. Nem muszklebícs de bícs :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113002) BÁ Nutrition válasza Peti78 (#113000) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en egyébként en nem szándékoztam ebbol ennyit kihozni, de egyertelmubben nem tudom leirni h legyintsen ra. szerintem Daninak sokkal jobb a formaja, de lehet h csak jobb fotos :D
vagy inkabb genetika dolog. ill ez nem azt jelenti h o milyen szar meg huuu, legkevésbé sem. viszont harmadszor nem fogom mar leirni ugyanezt, legyen eleg ketto
szerintem szedjen fel vagy 10-15 kilot, meg ha aldozni kell a definícióból is
en pl pont a forditottjat csinalom, kapom is neha h miert nem edzek mar. sot..ennel jobbakat is, de nekem jobb erzes h nem kell cipelnem mar huszonx kilot pusszban

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#113003) gaborn1 válasza BÁ Nutrition (#113002) üzenetére


gaborn1
tag

Kenje be magát aloe vera helyett disznózsírral ő is, hogy csillogjon a képen és probléma megoldva, low budget pózolás. ;]

(#113004) Woodslave válasza gaborn1 (#113003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja azert ne hasonlítsunk már össze és vonjunk le messzemenő következtetéseket egy fürdőszobás tükrös selfie meg egy szabadtéren természetesen fénynél készült kép között. Az utóbbi úgy simítja ki az embert hogy öröm nézni. Én is örültem milyen faxa lett az idei fazon de a strandos képek közül sokat nem tudnék kiválasztani ami ezt megerősítené... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113005) Zola007


Zola007
veterán

Miért akar itt ennyi ember mással versenyezni saját maga helyett?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113006) Woodslave válasza Zola007 (#113005) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nincsenek a zen azon szintjén mint te :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113007) Peti78 válasza BÁ Nutrition (#113002) üzenetére


Peti78
őstag

Azért a Te hsz-edet hoztam fel, mertt az a legfrissebb ilyen jellegű, ami az általam leírt jelenséget szemlélteti.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#113008) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Mellvótatta. Derekam nem bitangpusztulatosanfos, csak simán szar. Hajolni tudok azért, szóval nagy baj nincs.

(#113009) Alpachino válasza kolosanyi (#113008) üzenetére


Alpachino
veterán

A használt súlyokat nem írtad be.... ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#113010) Radnix válasza Zola007 (#113005) üzenetére


Radnix
senior tag

Mert a verseny jó dolog! (már ameddig te nyersz) :D

(#113011) Zola007 válasza Radnix (#113010) üzenetére


Zola007
veterán

A verseny akkor jó dolog, ha van tétje.
A dicsőség önmagában hosszú távon nem táplálja kellően a motivációt.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113012) HussarF válasza Zola007 (#113011) üzenetére

Ha megnyered, te leszel a totyik királya. Ne tettesd, hogy nem ez minden vágyad ;]

(#113013) Zola007 válasza HussarF (#113012) üzenetére


Zola007
veterán

titokban világhódító terveim vannak ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113014) kolosanyi válasza Alpachino (#113009) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, mert ma szarul ment. A tegnapi állatkodás gondolom hazavágta az idegrendszerem. Fekvenyomás 110-be 8-ak, volt már jobb is. Viszont a szűk nyomás ferdepadon kézikkel szuperszettben tárogatással eszméletlenül atta. Meg a melltolón a pumpálós, gyors pulzáló izé is. Úgy durrantam, mint még sose. Így bedurranva tök izmosnak néztem ki tükörben. :D

(#113015) Alpachino válasza kolosanyi (#113014) üzenetére


Alpachino
veterán

"bedurranva tök izmosnak néztem ki tükörben"

Az edzőtársam mindig azt mondja ilyenkor, bár csak így maradna :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#113016) kolosanyi válasza Alpachino (#113015) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én majd ezt a kaatsut akarom kipróbálni, mozgatja a fantáziám. Állítólag nagyon durván kikészít. :)

(#113017) celf válasza kolosanyi (#113016) üzenetére


celf
őstag

nem biztos, hogy okos dolog.
nemrég láttam egy fizikoterapeuta videoblogjában, ő egész odavotl érte, tényleg kikészíti az embert. de nem nevezném egy egészséges edzésmódzsernek első ránézésre.
vénás viszsaáramlást gátol... megéri ezzel baszakodni?
meg eleve, edzésidőt rövidít. így is kevesebbet kell edzeni, mint amennyit az ember szeretne.

(#113018) Zola007 válasza kolosanyi (#113016) üzenetére


Zola007
veterán

“God gave men both a penis and a brain, but unfortunately not enough blood supply to run both at the same time.'”

by Robin Wiliams

Elég hosszú múltra tekint vissza, szerintem agyament baromság, de itt van neked ingyen kaatsu

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113019) aelod válasza Peti78 (#113000) üzenetére


aelod
veterán

Neked meg akkor szövegértelmezési problémáid vannak ;)
Bírának meg ne menj ha nem muszáj ;)
(#112990) HussarF

Jó ez a prisma. Nekem legutóbb server túlterhelés miatt (vagy mit írt ki) kidobott.

Tegnap láb volt. Atta. Kipróbáltam a bandázsos guggolást. 140be ment 4 ismétlés.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#113020) Ribi válasza HussarF (#112998) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nem mondod, hogy csak magadról csináltál képet amikor a piros ruhásnál sokkal jobbak is voltak?
Idáig jutottunk? :O

(#113021) kolosanyi válasza celf (#113017) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért én kipróbálnám. :)

(#113018) Zola007
Pedig lehet, hogy izmos leszek tőle. ;]

_________________________

Krisztyánó

[ Szerkesztve ]

(#113022) Zola007 válasza kolosanyi (#113021) üzenetére


Zola007
veterán

Ha mindenképp kipróbálod a kaatsu tréninget, akkor megsúgom, hogy a leghatásosabb a nyakizmok erősítésére, így ezzel érdemes kezdeni.

;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113023) gaborn1


gaborn1
tag

Jó tudni egy profitól, hogy nem érdemes nandrolon-t használni. :D

[link]

Olimpiát nézitek amúgy?

(#113024) userxy válasza kolosanyi (#113021) üzenetére


userxy
őstag

Próbáltam.
Nehéz eltalálni a megfelelő szorítást. Kibaszottul zsibbad tőle a karod. És csak icipici súlyokat bírsz el.
Kb ugyanolyan bedurranást leeht elérni vele mintha beégetnéd 20-30 ismétléssel. Nekem túl macerás volt, nem éri meg a vesződést, edző partner nélkül nem javaslom.

(#113025) aliquis válasza kolosanyi (#113016) üzenetére


aliquis
tag

Nagy a baj a fejekben. :(

Viszlát!

(#113026) aelod válasza HussarF (#112998) üzenetére


aelod
veterán

Brandon Curry-re tippelek. Ő lent volt? Max Charles meg Shawn Rhoden nem rémlik.

Ő volt igen. Rhoden és Charles még nem járt a mászkül bícsen (by Sipőcz Etu).

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#113027) troller válasza userxy (#113024) üzenetére


troller
senior tag

Nekem nem zsibbadt, de a bal bicóm pár hónap után olyan hülyén fájt tőle (és nem csak edzés alatt), hogy inkább abbahagytam. Mondjuk súlyban nem tűnt fel, hogy kevesebbet bírnék a használatakor.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#113028) kolosanyi válasza userxy (#113024) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hm. További utánajárást igényel a részemről.

(#113025) aliquis
Me mé?

(#113029) Zola007 válasza kolosanyi (#113028) üzenetére


Zola007
veterán

lefordítom magyarra: maradj a p.csádon.

Most kezdtél új diétába, új edző, új edzésterv.
Csináld már egy ideig, ahelyett hogy megint elkezdenél valami hülyeségen variálni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113030) kolosanyi válasza Zola007 (#113029) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jóvanna, vevő vagyok az újdonságokra. :DDD

(#113031) userxy válasza troller (#113027) üzenetére


userxy
őstag

Hát ha ezzel a módszerrel nem csináltad kisebb súlyokkal akkor vagy genetikai csoda vagy, vagy nem jól alkalmaztad. :U Én az utóbbira tippelnék. Bármilyen videot megnézel ezzel a módszerrel az óriások is babasúllyal csinálják mert alig bírják. :)

(#113032) Zola007 válasza userxy (#113031) üzenetére


Zola007
veterán

tipikusan a szokásos súly 20-25% szokott irányelv lenni, ami egy 50 kilós 2 kezes bicepsznél 10-12,5 kiló
De tudjuk, hogy itt mindenki Hulk meg 100 kilóval evez (szabályosan! ;] ), szóval ne lepődj meg ilyeneken

#113030) kolosanyi : ezt nálunk máshogy hívják, annyit segítek, benne van a szóban egy csonthéjas termés neve ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#113033) userxy válasza Zola007 (#113032) üzenetére


userxy
őstag

Én is ilyenre emlékeztem, meg a tapasztalat is az volt. :)

Azért is csodálkozom, hogy valaki súly csökkentés nélkül bírja ;]

Ezért is szopó egyedül csinálni, mert kurva nehéz jól elszorítani a vénát. Még társsal is nehéz nemhogy egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#113034) bigmasterg


bigmasterg
addikt

[link] igazat beszél?
Ha igen, akkor fekvenyomásra is igaznak kellene lennie.

(#113035) kolosanyi válasza bigmasterg (#113034) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem néztem végig, de minél szélesebben nyomsz, kifelé forduló könyékkel, annál inkább gyilkolja a vállad, viszont úgy kap nagyobb terhelést a mell. Ki kell tapasztalni, nyomj olyan szélesen, ahol még érzed a melled, de már nem bántja a vállad.

__________________

Ezt meg csak úgy:

[ Szerkesztve ]

(#113036) troller válasza userxy (#113031) üzenetére


troller
senior tag

Akkor valószínűleg nem szorítottam meg eléggé.
Eleve gumiszalagot használtam ami rugalmas.
Ráadásul amúgy is épp viszonylag ki súly, sok ismétlés bukásig, nagyon rövid pihenőidőkkel programot csináltam.
Kicsit féltem teljesen elszorítani, így is elég fura érzet volt.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#113037) Woodslave válasza Zola007 (#113032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

már nagyon unom magam, meg lelkes is vagyok ezért beterveztem egy tényleg kiszámolt tömegelési szakaszt szeptembertől február végéig, tehát 6 hónap.

Elindulok egy alap kb. 2000 kcal-án 150 gr fehérje, 70 zsír és 200 gramm ch. (+/- 4-5 gramm - a felhasználható kaják ezt adják ki sokat nem akarok ezen variálni) Terv szerint kizárólag a vasárnapi ebéd nem lesz trackelt, másnál megpróbálok nem csalni vagy sokat variálni, ha igen a makrókat megpróbálom tartani.

Heti 4 súlyzós edzés, klasszik aerob futópadon nem valószínű, talán vasárnap reggel, vagy helyette a focipályán HIIT (sprintelés de valszeg egy után úgy fogok dönteni hogy nem éri meg a kockázatot).

Na mindegy a kérdés az, hogy mennyi ideig figyeljem a súlyt és tartsam a kalóriákat, illetve mennyit emeljek egy-egy alkalommal kb. Úgy gondoltam hogy a ch-t növelem majd csak, sokat nem variálok, annyi, hogy edzésnapokon edzés után megy fehér rizs, nem edzés napokon meg délben eszek barna rizst, szombaton két kaja marad edzés utánra (korábban zár a terem) hétköznap csak egy. De a kalória és a ch ugyanannyi lesz.

Ha tudom tartani akkor azért reményeim szerint a 2000 még nem tömegelős lesz :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113038) aelod válasza Woodslave (#113037) üzenetére


aelod
veterán

2000 kcal? Tömegelésnek? Te most viccelsz ugye...
Én most 3000-3500 között eszem egy nap és kb ez a szinten tartó xD.

Amúgy 2 hetente növelheted a cht +50g-al ha nem látsz súlyban gyarapodást.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#113039) Woodslave válasza aelod (#113038) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lehet rosszul olvastad de nem a te tömegelésedet tervezgetem ;].
A 2000 csak azert van hogy lássam mi történik.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113040) Alpachino válasza Woodslave (#113039) üzenetére


Alpachino
veterán

:D :C

Egyébként 2000-től feljebb kezd, annyi biztos :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#113041) aelod válasza Woodslave (#113039) üzenetére


aelod
veterán

Fogyni fogsz az fog történni.

Lehet rosszul olvastad de nem a te tömegelésedet tervezgetem ;]

Én még ezzel sem tudok tömeget hozni...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#113042) kolosanyi válasza aelod (#113038) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem biztos. Egy bizonyos kor után lelassul ám az anyagcsere és mint tudjuk, Wood nem mai gyerek. ;]

(#113043) Woodslave válasza kolosanyi (#113042) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja 1770
-es bmr-el már nem nagyon ugrál az ember pláne ha amugy se ugrál... :D a fő kérdés a mi történiknél hogy megy-e ennyire antiszocban. De egyszer már kéne komolyan csinalni hátha :D (tudom te megértessz ;])

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113044) aelod válasza kolosanyi (#113042) üzenetére


aelod
veterán

Heti 4 edzéssel + aerobbal nem fog az lassulni.

(#113043) Woodslave

Sanyi és a progresszió. Látod most kapott edzőt, tervet étrendet és máris a vénáit akarja szorongatni. ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#113045) kolosanyi válasza Woodslave (#113043) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én abszolút. :DDD

(#113044) aelod
Ezért kell nekem edző, mert magamtól úgyis hülyeséget csinálok. A 200-as guggolásért is lebaszott, mondta, hogy amíg vele edzek, ne csináljak ilyet többet. Legközelebb max a karozást csinálhatom egyedül, azt talán nem rontom el. Persze azért gratulált hozzá. :D

(#113046) Woodslave válasza aelod (#113044) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na akkor megpróbálom 2500-on, de csak hacsak nem cukrozok edzés után (amit annyira nem szeretnék) akkor csak a fehér rizs adaggal tudok variálni, mert az hozza a legkevésbé a többi makrót különösen a zsírt.... De akkor viszont nem edzés napokon lehet a zsírral kellene variálni, nincs kedvem ennyi rizst enni... :U

Már jönnek a problémák :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113047) aelod válasza Woodslave (#113046) üzenetére


aelod
veterán

Most mennyit eszel? Mármint össz kalóriát?
Egyél tésztát helyette. Bulgur. Kuszkusz. Ne csak az a ..rva rízs legyen a fő ch forrás. Én most a zsírt próbálom feljebb vinni hátha beindul valami gyarapodás féle.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#113048) Woodslave válasza aelod (#113047) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most fingom nincs.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#113049) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

L-karnitint csak edzés előtt szoktatok bevenni vagy van, hogy reggel/nap közben is?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#113050) aelod válasza Woodslave (#113048) üzenetére


aelod
veterán

Akkor csak vaktában fogsz lövöldözni azzal a 2000-2500-al. Írd össze, hogy mennyit viszel be napra lebontva és úgy fogod tudni variálni.

(#113049) Speeedfire

Életemben nem használtam még. De nap közben mégis minek :F

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.