Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84751) Plata válasza DopeBob (#84750) üzenetére


Plata
félisten

Én instázással húztam át Legion-on na meg invázióval,de főleg insta.
Épp most húztam én is át légión.
Most 114-es és be is szereztem neki egy rare-tól puskát végre.

(#84752) Plata válasza Error (#84746) üzenetére


Plata
félisten

Most néztem 50 monelite ore 776 storm silver.
Jó lenne ha fordítva lenne. :D
Épp mászkálok rare mobok után,öltöztetem fel a karim rare-ből.

[ Szerkesztve ]

(#84753) Arnold2 válasza Plata (#84737) üzenetére


Arnold2
őstag

Honnan szokott jönni az ihlet, hogy milyen neveket adjál a hunter petjeidnek? Pl a krokodilnak?

(#84754) Plata válasza Arnold2 (#84753) üzenetére


Plata
félisten

A krokodil eredetileg CrokkerZsolti lett volna,de sokat morog és acsarog,ezért lett végül ez a neve.
A kutyám például azért Vahúr mert folyton röhög. :D
Vaksibuksinak alig látszik a szeme. ;)
OrbánViktor hát ő meg pont úgy vigyorog.

[ Szerkesztve ]

(#84755) cl.aci válasza Arnold2 (#84753) üzenetére


cl.aci
aktív tag

He-he ezt már tölem is kérdezted anno :DD

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#84756) Plata


Plata
félisten

Ha két olyan trinketem van ami bizonyos eséllyel proccol akkor az egyik nem működik?
Amíg 1 proccos trinket volt és 1 olyan amit el lehetett sütni addig a Harlan loaded dice trinketem szinte mindig proccolt és nagyon klasszul ment.
Jött rare-ból egy másik trinket ami bizonyos eséllyel engem hílel.
Mióta betettem ezt is a harlan loaded dice sosem proccol.
Viszont a hílelős trinket szinte mindig.
Siren's tongue.Az előbb szereztem rare-tól.

(#84757) Arnold2 válasza cl.aci (#84755) üzenetére


Arnold2
őstag

Lock-ok nem nevezhetik el a démonjaikat :S Megértem az indokokat, de szerintem elfért volna nekünk is egy ilyen funkció (cserébe mai napig felkelve fejből tudom az összes démonom nevét :) )

(#84758) Plata válasza Arnold2 (#84757) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nincs sok petem de a kedvedért megmutatok párat.
Itt épp nem volt jobb ötletem.
[kép]
Ő rém is meg szarvas is. :DDD
[kép]
Ezt szerintem te is tudod.
[kép]
Teknője is van meg béka is.
[kép]
Mert olyan előkelő pofája van.
Lord Meldrum jutott róla eszembe. :D
[kép]
Mert olyan kalózos.
[kép]

(#84759) Arnold2 válasza Plata (#84758) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem is tudtam, hogy már Tortos is befogható. Vagy az nem ő?

(#84760) Lacee1986 válasza Arnold2 (#84753) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Csak most néztem meg én is a képet. :D

(#84761) feri1014 válasza Arnold2 (#84759) üzenetére


feri1014
senior tag

Ha jól rémlik, már Legion alatt befogható volt.

(#84762) Arnold2 válasza feri1014 (#84761) üzenetére


Arnold2
őstag

Azért lepődtem most meg, mert még nem találkoztam hunter petként vele. Peches voltam, vagy nem annyira jó mint pet, nem tudom.
minden esetre most meglepetésként szolgált.

(#84763) Plata válasza Arnold2 (#84759) üzenetére


Plata
félisten

Ha jólemlékszem Suramarban fogtam.
Egyszerű de szép teknősbéka.
De van Stormwind szellem griffem is.
Stormwindben a griffesnél spawnol.
De azthiszem csak Bm speccel lehet befogni.

[ Szerkesztve ]

(#84764) cl.aci válasza Arnold2 (#84759) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Az nem tortos, csak úgy néz ki Firelandsen teremtek azok a teknöcök, valahol a tároloban nekem is van, (vagy a gyereknek :D ) amugy ugyanazt tudta mint egy mezei teknös shildet rakott magára, csak jobban néz ki.

[ Szerkesztve ]

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#84765) Arnold2 válasza cl.aci (#84764) üzenetére


Arnold2
őstag

Firelandsen nem tűz teknősök voltak? Terrorpene vagy hogy hívták?
Ez ilyen fehéres (Tortos-hoz igen hasonló) teki.

(#84766) feri1014 válasza Arnold2 (#84765) üzenetére


feri1014
senior tag

[link]

Már volt időm utána nézni. Nekem is csak annyi rémlett, hogy Tortos-ra hasonlít. De erről a teknősről van szó.

(#84767) Plata válasza feri1014 (#84766) üzenetére


Plata
félisten

Akkor jól emlékeztem hogy suramarban fogtam.
Amikor csináltam a repüléshez szükséges sztorit.
De utáltam.

(#84768) #81999360


#81999360
törölt tag

...és akkor még én személyeskedek, ez a szerencsétlen meg elnevezi a petjét rólam! :C
Pofám leszakad! :DDD

Beszélgethetnénk róla, hogy ki is generálja a feszültséget.
Plata a szándékosan kis-iskolás módjára megfogalmazott történeteivel, vagy egy pár másik fórumozó akik csak nem bírják elviselni a tömény okádékot amit minden nap olvasnunk kell és mernek ellene írni egy hozzászólást.

(#84769) feri1014 válasza #81999360 (#84768) üzenetére


feri1014
senior tag

Elolvastam a kommented, megnéztem a képest és hangosan felröhögtem. :DDD Ezt nem hiszem el... örülj, hogy nem egy gorillát nevezett el rólad. ;]

De kapsz majd tőle egy sztorit, a többiek pedig megmagyarázzák ezt is, hogy miért fér bele. ;] :DDD

(#84770) cl.aci válasza Arnold2 (#84765) üzenetére


cl.aci
aktív tag

De lehet, csak már olyan régen volt hogy keverem a szezont a fas... hop majdnem csunyát írtam :D

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#84771) Plata válasza feri1014 (#84769) üzenetére


Plata
félisten

Sztori rövid,STV-ben küldizgettem és kellett egy jó tank meg egy dps pet,fogtam hát krokit dps-nek,eredetileg rokker nevet akartam adni neki,de mivel folyton morog és vicsorog rám így ez a név jutott eszembe.
Egyébként meg a kedvenc petem lett. ;]
Mert hílel is meg ad 30% haste buffot.
Ha küldesz postán egy CoO scrollt át nevezem RP-re. :D
De kifogytam a celestial inkből és most nincs kedvem szedni.

[ Szerkesztve ]

(#84772) #81999360 válasza feri1014 (#84769) üzenetére


#81999360
törölt tag

Nem, nekem nem mer írni, ezt már elmondta többször is.
Megfogadta a többiek tanácsát és nem fog nekem válaszolni.
Azóta sírok is. :K

(#84773) feri1014 válasza #81999360 (#84772) üzenetére


feri1014
senior tag

Állj be a sorba és mesélj mivel telnek a wowos perceid. Én várom a sztorikat. Majd átugorja, akinek nem tetszik. :D

(#84774) #81999360 válasza feri1014 (#84773) üzenetére


#81999360
törölt tag

Próbáltam már, meg lettem fenyegetve hogy kibannolnak (vagyis, kibannoltatnak).

(#84775) feri1014 válasza #81999360 (#84774) üzenetére


feri1014
senior tag

Plata sem adta fel és az idő őt igazolta.

Szerk: Bár ő valahogy nem kapott egy fenyegetést sem, amiért olyan képet mutogat, amin rajtad gúnyolódik. Vannak, akik egyenlőbbek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84776) lakisoft válasza Plata (#84758) üzenetére


lakisoft
veterán

Sose volt nagy hunterem. Hogyan lehet és hol gyűjtögetni a peteket és mennyi lehet nálad egyszerre?

VaksiBuksi tetszik a legjobban :D.

[ Szerkesztve ]

(#84777) Plata válasza lakisoft (#84776) üzenetére


Plata
félisten

Egyszerre 5 lehet nálad,de stable masternél még 60 darab.
VaksiBuksi a kedvencem,Molten core-ban fogtam ha jól emlékszem.
Ha befogsz 5 petet többet nem tudsz fogni,de elmész stable masterhez berakod ami nálad van és foghatsz újakat.
A stormwind szellem griff is klassz pet.
Asszem az ő neve szellemgriff. :D

[ Szerkesztve ]

(#84778) lakisoft válasza Plata (#84777) üzenetére


lakisoft
veterán

bármilyen speccen használhatod őket?

(#84779) feri1014 válasza lakisoft (#84778) üzenetére


feri1014
senior tag

Csak BM Hunter, exotic pet.

(#84780) lakisoft válasza feri1014 (#84779) üzenetére


lakisoft
veterán

Értem én hogy tudod miről beszélsz de próbáljunk mondatokat megfogalmazni. :)

Én nem értem. Erre akarok kijukadni.

[ Szerkesztve ]

(#84781) Plata válasza lakisoft (#84778) üzenetére


Plata
félisten

Nem.Vaksibuksi és a szellem griff az BM spechez kötött.
Azt hiszem a szellem griff csak akkor spawnol ha BM vagy.
Az exotikus peteket csak BM foghatja be.Ha váltasz specet nem tudod előhívni.
Azt hiszem rémszarvas is exotikus.Azt valahol pandában fogtam.
Sőt jegespofa is exotikus.Ő nagyon fura jószág,van frost breath képessége és froststorm breath is,az előbbi csak egy célpontra hat ha jól emlékszem,de az utóbbi esetén nagy jeges lángot okád mind a két feje és mindenkit sebez aki előtte van.Olyan mint egy lángszóró csak jeges.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#84782) feri1014 válasza lakisoft (#84780) üzenetére


feri1014
senior tag

Ha ráerőszakolok egy mondatelemzést, akkor elhiszed, hogy az egy mondat? (Lehet kiábrándító, de egy betű is lehet mondat.)

(#84783) lakisoft válasza feri1014 (#84782) üzenetére


lakisoft
veterán

Én vagyok a 2. ember ebben a topikban akinek beszólogatsz. Lehet az élet megpróbáltatásai miatt vagy ilyen de ha nem akarsz normálisan segíteni akkor inkább ne írogass. Lehet jobban jár mindenki. Pont!

[ Szerkesztve ]

(#84784) feri1014 válasza lakisoft (#84783) üzenetére


feri1014
senior tag

Plata sem segít normálisan, még sem gond. Ha valami értelmes információt is szeretnél a petekről, nem csak azt, hogy fura jószág, akkor tessék: [link]. Itt össze van szedve minden, amit csak tudni akarsz róluk.

Felőlem úgy személyeskedsz, ahogy akarsz.

(#84785) Csokishurka válasza feri1014 (#84784) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát ő Guldan, neki be kell szólni mindenkinek :D (Nem rossz értelemben írtam)
Meg lassan tényleg át kell nevezni a fórumot Plata és az ő hűséges fegyverhordozói blogjára avagy Bridzsit Kezsuöl naplója.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84786) Cathfaern válasza Csokishurka (#84785) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csináljatok akkor egy külön topicot "WoW HC csávóknak" vagy valami hasonló címmel :U Komolyan hihetetlen, hogy ez a legnagyobb problémátok.

(#84787) szaszab válasza Cathfaern (#84786) üzenetére


szaszab
aktív tag

Srácok! Van az a pszichológia, hogy elengeded a témát, és akkor a másik félnek nincs mibe "beleállni", és akkor nem generálunk több offot erről.
Én nagyon örülök, amikor _általános iskolában_ megtanították, hogyan emeljem ki a lényeget. Egy szóval: megvan az a képességem, hogy felismerem, mi érdekel és mi nem (értsd: számomra csak az időmet rabolja). Képes vagyok elengedni, skip-elni az utóbbit.
Tök jó lenne, ha a fanyalgók is elsajátítanák ezt a skill-t.

(#84788) Csokishurka válasza Cathfaern (#84786) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen mi már csak ilyen lelki korcsok vagyunk, egész nap azt várjuk hogy mikor lehet valamibe\valakibe belekötni.
Itt nem arról van szó hogy hc vagy casual, én sem csinálok már semmit csak, karit húzok nagyritkán meg AH-zok orrvérzésig, de mégsem okádom tele a fórumot tételesen hogy miket adtam el mennyiért...és hogy húztam egy szintet a magen és ezt tudja meg ország világ.
Az zavar, hogy feljönnék olvasni valami érdekességet vagy megválaszolni valakinek a kérdését, de semmi más nem megy csak mókás pecázás meg kiskari húzás IE-el és hogy milyen petek estek ott. Általában átsiklok felette, csak nem értem minek kell csesztetni a másikat akik nem asszisztálnak Plata blogjához. Jól tudom, hogy ez is a WoW része amiket Plata ír, de ha ő teleírja a fórumot a kis meséivel, akkor bizony el kell fogadni, hogy van akinek ez nem tetszik, és hangsúlyozom mivel ez egy fórum, ezt le is írhatja, mivel nem anyázós és egyéb stílusban teszi ezt meg.
Pl. itt van TBT, ő számomra tök jó dolgokat szokott posztolni, mégsem küld naponta 6 képet szobrokról, meg kancsókról, meg könyvekről. Vagy ha Lore-ról van szó azokat szívesen olvasom. De az csak én gondolom így más szereti biztosan szereti olvasni Plata izgalmas kalandjaid.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84789) feri1014 válasza Cathfaern (#84786) üzenetére


feri1014
senior tag

Továbbra is az a helyzet, hogy ez a szakmai topic, így Plata töménytelen sztorizgatása az off, aminek külön topic kellene. :))

(#84790) Cathfaern válasza Csokishurka (#84788) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

De most tényleg, miről kéne szólnia a topicnak? Class / raid guidok vannak ezerszer jobbak, mint amit itt valaki valaha le fog írni. Tehát ilyenekről sok értelme nincs beszélgetni. Nyilván be lehet lökni hír infókat, de arról megint nincs sok beszélgetni. Innnentől mi marad? Hogy az ember leírja mit csinált WoW-ban és mit tapasztalt közben. Ha valakinek ez mythic+ 15, valakinek meg pecázás, az nem tudom miért annyira hatalmas különbség.

De valahogy én még senkitől se láttam egy olyan tételes listát, amivel lenne is élet a topicban, de nem fér bele az, hogy az emberek leírják, hogy mit csináltak WoW-ban.

Egyébként nem asszisztálok, egyszerűen nem cseszegetem.
A vicces a jelenlegi esetben az, hogy egy olyan komment miatt kezdték el cseszegetni, amit egy valaki által feltett kérdésre írt válasznak, és a pet név nem is a lényeg volt a hsz-ben. Még viccesebb az, hogy én, aki alapvetően azt gondolom, hogy a hozzászólásainak meg van a helye a topicban, általában nem veszem a fáradtságot, hogy végignézzem belinkelt képeit, mert annyira nem érdekel. Ellenben az, akit állítása szerint nem érdekelnek Plata posztjai, a jelek szerint nem csak olvassa őket, hanem még a képeket is végignézegeti :U

"hogy van akinek ez nem tetszik, és hangsúlyozom mivel ez egy fórum, ezt le is írhatja, mivel nem anyázós és egyéb stílusban teszi ezt meg."
Tény, hogy leírhatja, de akkor meg én leírhatom, hogy nem értek egyet azzal amit ő leírt :)
Másik oldalról mi értelme a dolognak? Ha úgy gondolják Plata hsz-ei nem valóak a topicba, írjanak a moderátort keresekbe, aztán majd a modok szankcionálják ha ők is úgy látják, hogy vét a PH! szabályzata ellen. Ha nincs szankcionálandó a hozzászólásaiban, akkor meg miről beszélünk? Topicokat tudtommal lehet szabadon nyitni a PH!-n, tehát ha úgy érzik, hogy amiről ők szeretnének beszélgetni azt zavarja ami ebben a topicban megy, akkor nyugodtan lehet nyitni egy másik, annak címében / nyitó hsz-ében meghatározni hogy mi a téma, és akkor abba a topicba csak olyan hsz-ek fognak menni. De tudtommal jelenleg ebben a topicban nincs meghatározva, hogy mi pontosan a téma azon kívül, hogy WoW.

feri1014
Akkor írjatok moderátornak, aztán majd ők elrendezik.

[ Szerkesztve ]

(#84791) feri1014 válasza Cathfaern (#84790) üzenetére


feri1014
senior tag

Akkor az gondolom nem tűnt fel, hogy folyamatosan ugyan azokat a hozzászólásokat rántja össze. Ma pecáztam, ma island expeditiont toltam, várom a timewalkingot, de jó, hogy x timewalking van, de rossz, hogy y timewalking van, ma belogoltam, ma is fejlődtem z karakterrel.
Ha meg éppen segíteni próbál, jobb esetben abból sok minden nem derül ki a kérdező számára. Rosszabb esetben leírja a hülyeségeit, amikkel aztán félrevezeti az embert.

[ Szerkesztve ]

(#84792) Cathfaern válasza feri1014 (#84791) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Értem. Akkor miről kéne beszélgetni a topicban?

(#84793) feri1014 válasza Cathfaern (#84792) üzenetére


feri1014
senior tag

Ha csak annyit írna le, hogy ma fejlődtem, akkor sem veszítene semmit az értékéből a komment. Ez a gond.
Ömleszti a hozzászólásokat a topikba a semmiről.
Persze a hatékonysága elismerésre méltó, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#84794) Arnold2 válasza feri1014 (#84793) üzenetére


Arnold2
őstag

Dehogynem! Akkor meg az lenne a gond, szegény ha akarna sem tudna már olyat írni, amibe nem kötnétek bele.

De amíg az ő (a bármennyire is ömlengős) hozzászólásai ON topic, addig ezek a "ha ő leírhatja ezeket, akkor nekem meg jogom van szóvá tenni azt" típusú hozzászólások OFF topic.

És elhiheted lassan nagyon kezd tele lenni a hócipőm ezzel az OFF tengerrel (sokkal jobban mint Nektek Platával) amit produkáltok.

Megpróbáltam türelmes lenni, de sajnos az eddig tartott. A fórum szabályzatával összhangban, mindent meg fogok tenni az ügyben, hogy ez a toxikus off hullám megszűnjön.

Ezért most még szépen kérve, kérlek fejezd (fejezzétek) be az OFF topic hozzászólások gyártását és a kipécézést (a "ha ő leírhatja, akkor én is" típusú hozzászólásokkal egyetemben).

Ha mindenképpen bele akartok kötni, akkor az a topic témájába vágóan történjen. Ha valamit rosszul mond, akkor azt a topic témájába illően cáfoljátok, javítsátok!

S Feri kérlek, eszedbe ne jusson a topicon belül a válasz gombra kattintva írni, törölni fogom. Nyitott vagyok minden párbeszédre Privát üzenet formájában. És ez vonatkozik mindenkire, aki nem ért egyet e hozzászólásommal! Privát üzenetben mindenkinek válaszolni fogok, meghallgatok, megbeszélem.

De nem fogom tovább engedni, hogy az egykor oly békés topicot ez off tengerré váljon!

(#84795) lakisoft válasza Plata (#84781) üzenetére


lakisoft
veterán

Már csak azt nem tudom hogyan lehet befogni egy petet. Ilyet még sose csináltam. Meg kell sebezni vagy csak rányomni egy spellt?

(#84796) #81999360 válasza lakisoft (#84795) üzenetére


#81999360
törölt tag

(#84797) Arnold2 válasza lakisoft (#84795) üzenetére


Arnold2
őstag

Bár nincs hunterem, de legjobb tudomásom szerint le kell sebezni X%-ra, majd a Sspot által linkelt spellt kell rá használni. Arra figyelj oda, hogy eközben ne szakítsa meg senki ezt a spellt és más ne ölje le a pet-et.

(#84798) Mister_X válasza Arnold2 (#84797) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem kell sebezni semmit, becélzod és tame beast. Régebben emlékeim szerint kellett sebezni, mert az csökkentette a tame beast idejét vagy hasonló.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84799) Arnold2 válasza Mister_X (#84798) üzenetére


Arnold2
őstag

Ó, ez esetben mea culpa, elnézést :R
Fel kéne már húzni valameddig egy huntert is, hogy legközelebb ne írjak ilyeneket.

(#84800) Mister_X válasza Arnold2 (#84799) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lesz itt majd nemulass, ha kijön a Classic, lvl10-en együtt mozogsz kb. mindenkivel és nagyjából minden mob valami questhez kell ;] Mondjuk már csak a "poén kedvéért" is biztos ki fogják végezni azt a petet, amit be akarsz majd fogni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.