Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84151) TBT


TBT
addikt

Új Cinematic!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84152) Csapoati válasza Cathfaern (#84150) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem PTR-t mondtak, hanem megjelenést. A második bekezdést meg én is így értettem, kell nyilván előfizu, de nem kell külön a Classicra, ami jó. :)

TBT: Hát, nem volt egy nagy szám sajnos.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84153) Giovan! válasza Csapoati (#84152) üzenetére


Giovan!
addikt

Viszont egyre inkább azt érzem, hogy Sylvanas nem lesz sokáig Warchief.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84154) Peetey91 válasza BoneDragon (#84146) üzenetére


Peetey91
senior tag

A raideket az újra classicozó emberek kisebb százaléka fogja kiütni, mint ahányan most teszik. A játékosok legtöbbje el se fog jutni a raidekre. Aki a Vanilla idejében aktívan játszott, elég órát bele tudott tenni az mostanra családos, dolgozó, stb. Amellett egyszerűen nem lesz annyi ideje egy átlag playernek, amit a Vanilla raidek megkövetelnek. Aki nem Vanillázott az meg szvsz olyan lvl 40-50 környékén lemorzsolódik. Ma már egy Vanilla WoW a nosztalgia faktoron és az emlékeken kívül szerintem nem ad többet, hogy új játékosokat hosszú távra megfogjon.

(#84155) hemaka válasza TBT (#84148) üzenetére


hemaka
nagyúr

Finally.

Ezek utan nem tudom kit erdekel meg, de bfa cinematic.

(#84156) Csapoati válasza Peetey91 (#84154) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Teljes mértékben osztom a véleményed. Én is ki fogom próbálni és fel fogok szenvedni egy karaktert 60-ra, de a komoly raidelés kizárt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84157) Cathfaern válasza Csapoati (#84152) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ja tényleg, félreolvastam a reddites kommentet.

Viszont szerintem a cinematic kifejezetten jó volt :K Persze kérdés milyen irányba viszik el a dolgot, de ebből akár érdekes dolgok is kisülhetnek.

(#84158) Plata válasza hemaka (#84155) üzenetére


Plata
félisten

Nem akarok kekeckedni,de én már évekkel ezelőtt jeleztem hogy kéne a lökött undi csaj búrája a kandalló fölé.
Szóval ha kinyírjuk Sylvanas-t a búrája az enyém. :P

(#84159) Csapoati válasza Plata (#84158) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én a kissrác játékmackójára pályázom. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84160) hemaka válasza Plata (#84158) üzenetére


hemaka
nagyúr

Tied lehet, nem is vettem meg a bfa-t, csak a vanilla waiting room tagja vagyok. :DDD

(#84161) szilchi válasza TBT (#84148) üzenetére


szilchi
őstag

Ez jó hír :K

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#84162) Plata válasza hemaka (#84160) üzenetére


Plata
félisten

Én már draenor végén is Sylvanas-t kergettem egy csorba baltával.
De az szottyadt szipirtyó nem respektálta a közeledésem. :D
Pedig csak vállon felül akartam kicsit meg kurtítani. ;]
Hogy berakhassam a fejét a garrisonba dísznek.
Na meg Legion-ban is milyen szép dísz lett volna a class hallban.

(#84163) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ahj de jó nézni streamen vanillát.. Tuti befizetek majd 1 hónapra miatta. :C

(#84164) malacka87


malacka87
senior tag

Hát ez a szartenger ami van viccconon! :D Már bocsánat!
Egy kis off

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84165) BoneDragon válasza malacka87 (#84164) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát igen, valaha volt leggyengébb blizzcon. :( Viszont W3 remasterednek nagyon örülök, régóta vártam már.

(#84166) Lacee1986 válasza malacka87 (#84164) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ez mekkora oltás. :C Elfelejthetnék már az egész Diablo brandet inkább, amit műveltek vele ez elmúlt pár évben...

@BoneDragon: Gyorsan elő is rendeltem, nagyon várom én is.

(#84167) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Egyébként nem értem mi a nagy ellenszenv a Diablo mobile-al szemben. Oké, túl sokáig volt csend a Diablo körül, ahhoz képest ez nem nagy cucc, de legalább nem D3-at adják ki mobilra (is). Illetve egy pörgös arpg pont illik a mobil platformra. Nyilván üzleti modell kérdéses azért.

[ Szerkesztve ]

(#84168) Csapoati válasza Cathfaern (#84167) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én biztos ki fogom próbálni. :K

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84169) Plata válasza Cathfaern (#84167) üzenetére


Plata
félisten

Én nagyon rég óta szeretem a Diablo-t,hamarabb volt Diablo mint Warcraft nálam.
Annak idején iszonyat sokat játszottunk.Néha egész napos run-ok.Vagyis éjszakás. :D
A véleményemet a Blizzconról és a mobilos Diablo-ról inkább nem írom le,mert nem lenne benne egyetlen szép szó sem,de durván csúnya igen. :DDD

(#84170) feri1014 válasza Cathfaern (#84167) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem meglepő, ennél sokkal többet vártak a Diablo fanok. Azt pedig már csak megjegyzem, hogy ez egy sima reskin játék lesz. A Netease-nek már vannak Diablo rip-off játékai, most végre megkapták a jogokat hozzá. Minimális befektetéssel lehúzza a népet a Blizzard. :U

[ Szerkesztve ]

(#84171) 3L1T3


3L1T3
addikt

És hivatalos, Zandalari Troll lehet PALADIN! :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#84172) Plata válasza 3L1T3 (#84171) üzenetére


Plata
félisten

Lol.
Ne már,nekem a tehén paladin is fura. ;]

(#84173) Fandango


Fandango
veterán

Ettől a WC3 Reforge-tól meg a Diabló Immortal-tól nem estem hanyatt örömömben.
Ekkora igény lenne ezekre? :F

(#84174) malacka87 válasza Fandango (#84173) üzenetére


malacka87
senior tag

Tudod régen minden jobb volt szindróma. Aztán szépen lassan az se lesz elég! :D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84175) Csapoati


Csapoati
nagyúr

8.1 will release on December 11, 2018.

Mondtam én, hogy ebből csak év végére lesz valami... Valaki pedig azt mondta itt, hogy már október végén jöhet. :D

Amúgy csak én tartom viccesnek, hogy zandalari paladin az oké, kul tirasi mage (Jaina?!?) viszont nem lehet? :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84176) Giovan! válasza Cathfaern (#84167) üzenetére


Giovan!
addikt

Többet várt mindenki. Ránézésre ez egy p2w fos, amiből sok száz van már így is mobilra. Persze nem tudunk semmi biztosat, de a zsigereimben érzem, hogy ennek lehúzás lesz a vége.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84177) malacka87 válasza Csapoati (#84175) üzenetére


malacka87
senior tag

Troll paladin... Megvannak ezek háborodva. December meg elég korai... Sokan még nem is végeztek a mytic raidben. Kieg végén meg majd fél évi hokizás lesz megint.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84178) Csapoati válasza malacka87 (#84177) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fél év az mindig is volt, több ne legyen (köhh, Wod és MoP, köhh).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84179) Giovan! válasza malacka87 (#84177) üzenetére


Giovan!
addikt

Volt pedig már szó róla korábban is wowheaden. Valahogy Rezan loahoz kapcsolódik majd a zandalari paladinok története.
Meg amúgy igazából a zandalari troll a DH-t leszámítva minden kasztot meg kéne kapjon lore szerint, hiszen folyamatosan hangsúlyozták annak idején, hogy mennyivel fejlettebbek mindenkinél, és hogy a világ minden tudását összeszedték már. Szóval az, hogy mindenhez is értenek, alap ;]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84180) Csapoati


Csapoati
nagyúr

8.3 is called Rise of Azshara and will include Nazjatar.

Ó, igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84181) feri1014 válasza malacka87 (#84177) üzenetére


feri1014
senior tag

Amelyik guildnek nem elég 3 hónap, hogy végezzek a mythic raideléssel, arra felesleges várni.

(#84182) Csapoati válasza Csapoati (#84180) üzenetére


Csapoati
nagyúr

8.2 ez, csak elírták MMO-n. Viszont akkor Sylvanassal 8.3-ban bánhatunk el gondolom, jöhet Siege of Orgrimmar 2/Reforged/Remastered. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84183) Lacee1986 válasza malacka87 (#84177) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Az új raid majd csak jövőre jön, ki is hangsúlyozták.

(#84184) malacka87 válasza feri1014 (#84181) üzenetére


malacka87
senior tag

Nem minden guild áll tizenéves emberkékből akinek a suli helyett a wow az élete! :D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84185) #81999360 válasza malacka87 (#84184) üzenetére


#81999360
törölt tag

Megint kezdődik! :DDD
Csak az lehet Mythic raider aki tizenéves és a wow az élete...

(#84186) warcat


warcat
veterán

Terror of Darkshore

EA: It's in the crate!

(#84187) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nos, összefoglalnám a reakcióimat, mert írni még nem tudok:

aztán...

Warcraft III: Reforged

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84188) Giovan!


Giovan!
addikt

Na, lesz zandalari paladin, és kul tiran shaman is. Szerintem mindkettő beilleszthető a lore-ba (legalábbis jobban mint a tauren paladin).

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84190) Viktor77 válasza Roland861010 (#84189) üzenetére


Viktor77
titán

Jól látom, ez reflink?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84191) echterion válasza Viktor77 (#84190) üzenetére


echterion
nagyúr

Jól bizony... :U

**********

(#84192) lakisoft


lakisoft
veterán

Hozzányúlnak a repu rendszerhez jól hallottam valamelyik jövőbeli 8.x patchben?

(#84193) grizlisandor válasza Cathfaern (#84150) üzenetére


grizlisandor
addikt

Tarthatnánk már ott, mert ez a BFA kieg valahogy nem adja.

(#84194) Mister_X válasza Giovan! (#84188) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miért is nem illeszthető be a lore-ba a tauren paladin?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84195) #81999360 válasza Mister_X (#84194) üzenetére


#81999360
törölt tag

Mert nem tudja mi az a Sunwalker. :DDD

(#84196) Hunner


Hunner
senior tag

Tegnap a Voices of War panel végén Jaina-ék előadták a Sea Shantyt élőben
Kalóz blizzcon video, ha megtalálják, lehet leveszik.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#84197) TBT


TBT
addikt

Most már nincs időkorlát a Classic demóban!
"WarcraftDevs: The playtime limits on the WoW Classic demo have now been removed. Enjoy!"

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84198) Giovan! válasza #81999360 (#84195) üzenetére


Giovan!
addikt

Tudom mi az, csak nekem erőltetettnek érződött az a szál. Mellesleg nem mondtam hogy nem illeszthető be a lore-ba a tauren pala, csak szerintem nehezebben, mint pl. a zandalari. De akkor ezek szerint mások szerint meg nem így van.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84199) Viktor77 válasza #81999360 (#84195) üzenetére


Viktor77
titán

Teljesen mindegy, egy seggvakaró szarvasmarha. Várom már, hogy a horda megkapja a Vulperákat, és majd azok is lehessenek paladinok. Biztos vagyok benne, hogy meg tudnák magyarázni.
Maradjunk annyiban, hogy Uther forog a sírjában.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84200) Peetey91 válasza Giovan! (#84198) üzenetére


Peetey91
senior tag

Ha a lore-ba bele is illik, számomra annyira karakter idegen egy tauren pala, mint egy tauren priest (nagyon). Függetlenül attól, hogy a Taureneket nagyon kedvelem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.