Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85501) Zimmi91 válasza MegalodonS (#85498) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ezek miből estek?!

" Just remember Manchester is RED! "

(#85502) MegalodonS válasza Plata (#85499) üzenetére


MegalodonS
őstag

Neked is ilyen esett :C :C az edigi termes 2x 400,2x385

(#85500) lakisoft

Koszi ;)

(#85498) üzenetére

A mai Warfront : The Battle of Darkshore

(#85503) Plata válasza MegalodonS (#85502) üzenetére


Plata
félisten

A napi első warfront nekem vicces volt.
Azon veszekedtek a játékosok hogy a kul tiran humanoid op healer lesz-e vagy sem. :D
Egész végig ez volt a téma.
Még ilyen warfrontot sem láttam amin ennyit pofáztak volna.

[ Szerkesztve ]

(#85504) Plata válasza MegalodonS (#85502) üzenetére


Plata
félisten

Nekem warfrontról az a szép staff kellett volna mage karinak.
Sajna nem az esett hanem ez a kard.
Újra próbálni nincs értelme,már csak kis ilvl-ű eshet.
Jó lenne ki gyűteni pedig onnan a szetteket,de nem jött kul tiran humanoid így nem sok kedvem van semmihez.
Arathiról a cloth szett meg lett,azért kaptam is valami öcsit.
Pedig minden fajta armorra van 3 karim,cloth,mail,leather,plate.De csak a cloth jött össze.
Viszont draenoron már két karival repuzok meg küldizek.

[ Szerkesztve ]

(#85505) Eugene Roe válasza MegalodonS (#85502) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Mint mikor nekem Legionbe 3 hónap után volt 1 leggagyibb legendary, aztán haver dingelt és két hét alatt lett neki 2 BIS legendary a class hall ládából :D nem is fizettem elő újra egészen az új kiegig.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#85506) Peetey91 válasza Eugene Roe (#85505) üzenetére


Peetey91
senior tag

Rosszul tetted, mert ez a kieg a Legion-től messze elmarad. :D

[ Szerkesztve ]

(#85507) Plata válasza Peetey91 (#85506) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem a legendary itemek vadászata még izgalmasabbá tette.
Milyen sok féle és érdekes legendary item volt.
Iszonyú sok wq-t toltam le és inváziót.
De jó is volt mikor esett 1-2 legendary.
Az volt a baj csak kettőt lehetett viselni.

[ Szerkesztve ]

(#85508) Peetey91 válasza Plata (#85507) üzenetére


Peetey91
senior tag

Akkoriban azért elég sokan szidták/szidtuk az rng miatt. Aztán a fegyverek "utódaként" jött ez az azerite armor nevű koholmány, aminél átgondolatlanabb újítást szerintem rég óta nem sikerült már kitalálniuk a fejlesztőknek. Kíváncsi leszek a legendary vonalat most hogy oldják majd meg. Gondolom hasonlóan, mint a MoP-ban és WoD-ban.

(#85509) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Batta meg, Ragna horda oldalon pont nincs egy warfront se.. így az Ally oldal előnybe is kerül az új raidben a héten. már azok persze akik versenyt futnak.

(#85510) Viktor77 válasza -FreaK- (#85509) üzenetére


Viktor77
titán

385 jár a siege-ért. Majd az utána lévő WB-ért jár 400.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85511) Plata


Plata
félisten

Timewalking instában az xp-t vissza vették.
Három instával olyan 720k xp-t kaptam.
Nagyon kevés xp-t adnak a mobok,random timewalkingért jár 100k a végén.
Nehéz lesz így karit húzni,ezelőtt nagyobb instában lazán jött 400 ezer felett xp.

(#85512) szaszab válasza Plata (#85511) üzenetére


szaszab
aktív tag

Inkább örülj neki, hogy tovább tart kihúzni 120-ra. Annál később unod meg a játékot.:P

(#85513) Plata válasza szaszab (#85512) üzenetére


Plata
félisten

Van benne valami. :D
De már ragnaroson is játszom,szal kiskarim van megint.
Kul tiran humanoid kéne már nagyon.

Mellesleg kéne egy kis segítség.
Troll druidám a légiós fegyverével olyan szép kékes vörös színű volt.
De ugye azt le cseréltem 112-es polearmra.Instában esett.
Igen ám de így meg a druidám valami fura barna és szürke szinű izé lett.
Még valami ágak is állnak ki belőle.
Olyan mint egy fa macska sok ággal.
Hogy tudnám visszakapni az artifarctos alakját?
Hiába transmogolom a fegyót artifactra akkor sem lesz olyan.

[ Szerkesztve ]

(#85514) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Seal of Wartorn Fate-ből csak kettőt lehet venni egy héten? Ez így nagyon korlátozott sajna :(

(#85515) Mister_X válasza -FreaK- (#85514) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezért kell hetente bespájzolni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85516) malacka87


malacka87
senior tag

Azért az elég szánalmas hogy az allit szanaszét itemezik a devek. 400 item pvp q utan+400 a warfrontért... 😠 Meg 30% buff. Szánalmas. Tegnap a kiegben először még a war mode is disable lett. Minden fight ponton főváros insta előtt. 200-300 allis volt.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85517) Plata válasza malacka87 (#85516) üzenetére


Plata
félisten

Én warfrontért csak 385-öt kaptam.
Jobbat nem. 340 és 385.
Timewalkingon a legjobb is 365 lett.Igaz lett még egy timewalking mountom. ;)

(#85518) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Hordás main hunteremnek Darkshore world bossból először 405-ös trinket, majd bónuszra 385-ös kesztyű, előtte 2 hónapig 3 db 120-as karimnak nulla drop. Blizz meg akar tartani... :R
Havert be kellett hívni partyba (Hellfire-ről) mert szerencsétlen nem tudott be jutni Zuldazarba, a kikötőben gankelik az allisok... :)
110-es Dkmat el kezdtem szintezni TW-ben, nagyon jól pörög + lehet trükközni. Az összes 365-ös itemet ami a többiekenek esik kikönyörgöm, így amikor lvl120 leszek, wq meg mindenfajta bohóckodás nélkül beöltözök egyből full 365-be. :D

(#85519) hemaka válasza Skyhunter (#85518) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez mondjuk tenyleg nem rossz otlet, csak akikkel eddig voltam tul smucigok voltak, hogy ide adjak. :DDD

(#85520) Lacee1986 válasza malacka87 (#85516) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ha jól tudom a WF csak az amerikai szervereken ad 400as itemet, szóval emiatt nem kell aggódnod.

Ha versenyben vagy például egy realm first-ért, akkor megértelek. Ha nem akkor pedig igazából teljesen mindegy, hogy a másik oldal mit kap, nem?

[ Szerkesztve ]

(#85521) malacka87 válasza Lacee1986 (#85520) üzenetére


malacka87
senior tag

Myticben raidelek szóval annyira nem gond de azért ez elég idegesítő. Ha ők kapnak én miért nem? 😁

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85522) Viktor77 válasza malacka87 (#85516) üzenetére


Viktor77
titán

WF-ért 385 járt, nyugodj le. Világosan ki lett írva, hogy a következő cycle-ben jár csak a 400 (így elöször nektek). 400 majd a Darkshore-os bossért jár.

Amúgy horda oldalon a 25 killes q-ért nem jár 400-as item? Vagy nem is volt q? Nem tudom, ez hogy működik, tegnap kapcsoltam be elöször a WM-ot, pont ezért.

Mondjuk az is vicces volt, hogy kedden folyamatosan az ment tradechaten, hogy ne adjon le senki, ne érjen végig a számláló.
Egyrészt ugye a fentiek miatt (sehogy nem kaptunk volna 400-as itemet), másrészt a számláló megy nulla leadással is, így mindenképp végigért volna.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85523) Plata válasza Viktor77 (#85522) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudod véletlen a heti küldetés most mekkora szintű itemet dob?
Még nem is néztem.
Kis karival timewalkingoztam főleg.

(#85524) Viktor77 válasza Plata (#85523) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy írtad, 365 az instában, és 385 (normal Dazalaloros) a q-ért.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85525) Plata válasza Viktor77 (#85524) üzenetére


Plata
félisten

Köszi.
Az instában tudom hogy 365.
De a küldetést elfelejtettem megnézni tegnap.

(#85526) Eugene Roe válasza Peetey91 (#85506) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Két hónapig szórakoztató volt ez is, de utána ment a levesbe :) wotlk jó volt pve-ben, pandária pvp-ben, aztán sajnos ennyi :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#85527) hemaka válasza Eugene Roe (#85526) üzenetére


hemaka
nagyúr

20 perces que timeokat elnezve, nem csak neked. :DDD

(#85528) lakisoft válasza hemaka (#85527) üzenetére


lakisoft
veterán

Majd este megindul a tömeg :D.

(#85529) malacka87 válasza Viktor77 (#85522) üzenetére


malacka87
senior tag

Hordának nem jár 400-as item a PvP questért.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85530) Skyhunter válasza lakisoft (#85528) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Tegnap este volt egy "kis" lag. Vagy a tömegek miatt vagy....van egy összeesküvés elméletem, és volt már rá precedens korábban is (nagy wow patchkor).

Ugyanis a wow lag után nem sokkal, olyan 10óra tájban véletlenül a WoT-ban is lag keletkezett, + nem lehetett tankot javítani, nem volt elérhető a kötvényem, kreditem, goldom...

Simán kinézem a (fehér) oroszokból, hogy DDOS-t indítottak a blizz szerverek ellen, akik egy kicsit megkésve, de "reagáltak" erre.. :C

És mondom, ez már nem az első eset, amikor nagy wow patch kijövetelekor véletlenül mindkét szerverpark támadás alatt áll... hiába, kellenek az (elő)fizetők. :)

(#85531) Viktor77 válasza Skyhunter (#85530) üzenetére


Viktor77
titán

Tömeg biztos volt, hiszen új raid. Ráadásul a bejárat a fővárosban van, ahol amúgy is sokan vannak.

Amúgy én nem érzékeltem semmit, és a többiek sem panaszkodtak.
Meg csináltak is valamit Silvermoonnal, sokkal játszhatóbb, mint mikor idejöttünk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85532) Skyhunter válasza Viktor77 (#85531) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Tegnap este 18 és 21 óra között nagy laggok voltak (Arathor), nemcsak én tapasztaltam, chat-en nagyon anyáztak az emberek.

(#85533) Plata válasza Skyhunter (#85532) üzenetére


Plata
félisten

Arathoron troll duduval timewalkingoztam,nekem nem volt lag.
De úgy éjfél fele bronzebeard-en igen,de nem vészes csak olyan 60-asra ment fel a ping.
Sámánnal megéreztem néha hogy lagzik.
Arathoron annyi gondom volt hogy a druidám az arftifact fegyó nélkül valami űberranda izévé alakult.
Szerintem valaki rossz gombot nyomott meg és félig már kul tiran druida formot kapott a trollom.
Mert eszetlen randa.
Tegnap este 10 körül írtam hsz-t hogy a druidám ronda,akkorára már asszem 4 vagy 5 timewalkingon túl voltam.

[ Szerkesztve ]

(#85534) hemaka válasza Skyhunter (#85532) üzenetére


hemaka
nagyúr

Tegnap ragnan el akartam og-bol repulni a troll varosba, aztan instance not found es leestem az egbol, megdoglottem. :DDD

(#85536) Lajtorja válasza malacka87 (#85529) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

És valószínűleg soha sem fog járni. Nem tudom miért kell egy ennyire masszívan gatelt tartalom mellett rögtön az elején 400as itemmel "kárpótolni" az egyik frakciót. A 30 százalék warmode buff kevés?

--- ---

(#85537) malacka87 válasza Lajtorja (#85536) üzenetére


malacka87
senior tag

Ratyi az alli mindenben azért kapnak buffot! 😁

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85538) lakisoft válasza malacka87 (#85537) üzenetére


lakisoft
veterán

Azért mert kevesen vannak :). Ha hordával bg-zek ally nyer ha allival horda nyer. Mindenütt vannak jók és szarok egyaránt :) :Y

(#85539) hemaka válasza lakisoft (#85538) üzenetére


hemaka
nagyúr

Pedig most kaptak ok is blood elfet. 😂

(#85540) lakisoft válasza hemaka (#85539) üzenetére


lakisoft
veterán

Attól hogy szép még nem fog helyetted játszani :D.

(#85541) BoneDragon válasza lakisoft (#85538) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ebből nekem az jön le, hogy miattad van.

(#85542) Plata válasza lakisoft (#85540) üzenetére


Plata
félisten

És esze sem lesz.
Tegnap egy kicsit sokáig timewalkingoztam,húztam a troll karit és allis kariknak is gyűjtöttem egy kis tokent.
Amíg 120-as allis karikkal gond nélkül lazán lementek insták addig a troll duduval elég sokat szívtam,sokszor olyan hülyék voltak a játékosok hogy gőzük sem volt mit kéne tenni.Tök egyszerű instában.
Siege of niuzano templeben is annyit töketlenkedtek,pedig nem nehéz,de Gate of setting sun-ban sem tudják mit kel csinálni,de Shado-pan monastery az már a csúcs.Inkább vállalom a fél óra büntit de hordásokkal oda az túl fájdalmas.
Allis oldalon annyi gondom volt hogy néha 15 percet is várni kellet instára.

[ Szerkesztve ]

(#85543) lakisoft válasza BoneDragon (#85541) üzenetére


lakisoft
veterán

Könnyen lehet de random bg-ről beszélünk ott sokszor nincs koncepció mindenki rohangál össze-vissza és 1v1-ezik. Úgy nem lehet nyerni.

(#85544) hemaka válasza Plata (#85542) üzenetére


hemaka
nagyúr

Tele van mar a jatek autistakkal. Leirom mit kell csinalni, de semmi.
SONT az hatalmas, mar az elejen a bubibol nem huzza ki a mobokat, utana az elso pack utan mar huzni akarja a bosst, dobalgatjak ossze-vissza azt a szart a masodiknal, nem utik a kongot, varjak a karacsonyt es hallgatjak a useless rp-t, a bosst nem a tocsaban tankolja, 3-nal uti bubi alatt a bosst ezerrel, vagy random dobalgatja a bombakat mindenfele, en mar csak rohogok rajtuk, meg neha alt+tab, kinlodjanak. :DDD

De lattam valamelyik nap, hogy a huntardoknak a growl-t automatikusan kikapcsolja a jatek instaban, lul.

[ Szerkesztve ]

(#85545) Plata válasza hemaka (#85544) üzenetére


Plata
félisten

Hunti pet aggrója már rég kikapcsol,szerintem valamikor BfA-val hozták be,vagy légió végén.

(#85546) fonok87 válasza Plata (#85545) üzenetére


fonok87
aktív tag

Kis szintű dungeonban valamiért nem... Legutóbb Stratholme-ban hunter macija folyamatosan tauntolt rólam, egy ideig próbáltam megértetni vele h kapcsolja ki, de még választ se kaptam, mintha a falnak beszélnék. Úgy tűnt a pet értelmesebb mint a gazdája. :D A legjobb az volt, amikor Ramstein az abo megcsukta a macit (addigra elengedtem hogy mindent visszaszedegessek róla). Na mondom végre... Erre a huntard éleszti, a pet mellette kelt fel és egyből tauntolt. Boss meg rongyolt a többiek felé. Ott már csak röhögtem :D

Truss me, I'm an engineer.

(#85547) KraX


KraX
őstag

bocs a hulye kerdesert, de mikor lesz vegre elerheto a ket uj faj (zandalari troll, kultiran human)? Nem az volt a mondas, hogy a 8.1.5 patch es ezzel egyutt az uj raid bevezetesekor?

For the God Emperor!

(#85548) Plata válasza KraX (#85547) üzenetére


Plata
félisten

Én is arra vártam,de talán márciusban.
Az volt hogy Tides of vengeance öcsivel jön,de az öcsi megvan a kul tiran meg sehol.

(#85549) feri1014 válasza KraX (#85547) üzenetére


feri1014
senior tag

Jól tudod. 8.1.5-tel fog jönni. Viszont a raid nem ezzel a patch-csel került be.

(#85550) KraX válasza feri1014 (#85549) üzenetére


KraX
őstag

Thx mindkettotknek. Akkor turelmesen varunk.

For the God Emperor!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.