Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84701) Lajtorja válasza Viktor77 (#84681) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Miért bántjátok? Én csak az ő hszeiért járok ide, nélküle kihalt lenne a topic. Ha nem tetszik akkor görgessetek tovább, kár ezen fennakadni.

--- ---

(#84702) Csokishurka válasza Lajtorja (#84701) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mármint Plata-t vagy Sspot-t?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84703) #81999360 válasza Lajtorja (#84701) üzenetére


#81999360
törölt tag

Ezt már megbeszéltük egy párszor. Egy fórum beszélgetésre való. Jön egy hozzászólás amivel nem értek egyet, akkor írni fogok egy hsz-t amiben kifejtem a véleményem. Legalábbis így kellene működnie.

(#84704) Mister_X válasza #81999360 (#84703) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De neked nem szabad, nem érted? :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84705) k.kristof válasza Arnold2 (#84694) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem, ez egy önálló regény, amit bőven a Battle for Azeroth megjelenése előtt már el lehetett olvasni, én is megvettem az Amazonon e-bookban.

(#84706) #81999360 válasza Mister_X (#84704) üzenetére


#81999360
törölt tag

De, tegnap meg is kaptam a magamét privátban. :DDD

(#84707) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Figyeljetek már, ugye Black Friday-nak vége, el is tűnt az ikon. De még mindig megvannak az akciók. Tervezem megvenni a D3-at kieggel együtt. Meddig maradnak az akciók?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84708) Csokishurka válasza #81999360 (#84706) üzenetére


Csokishurka
őstag

De miért nem értem. Ő ír valamit (elég sok valamit) amivel te nem értesz egyet és reflektálsz.
Ha ő sokat ír akkor te is... :))

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84709) Viktor77 válasza Lajtorja (#84701) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem olvasd át újra, hogy mire reagáltam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84710) bgufo válasza #81999360 (#84703) üzenetére


bgufo
csendes tag

Már bocsánat de ez a WOW topic. A kolléga a játékkal kapcsolatos dolgairól ír te meg kb 2 hónapja az összes hozzászólásodban csak őt szidod, a Te hozzászólásaidnak semmi köze a WOWhoz. Ezen talán érdemes lenne elgondolkodni.

(#84711) whitezo88 válasza Csokishurka (#84707) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Mi azt innen nem tudjuk, de ha akarod vedd meg, miért halogatod? Jobb nem lesz.

Ugyanez volt a Fundával is IRL...

(#84712) Csokishurka válasza whitezo88 (#84711) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát lehet te nem de hátha valaki jól informált meddig szokott tartani az akció mert valami cyber monday is van vagy volt vagy nem tudom.
Mert még nem farmoltam elég goldot a wow tokenhez :))

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84713) Lacee1986 válasza vvega30 (#84698) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Kicsit félreérthető a dolog, ugyanis nem lesz egyik reputation se account wide, viszont a transmog itemeket amikhez reputation kell (pl tabard, fegyver, stb...) azt megkapják az altok is.

(#84714) vvega30 válasza Lacee1986 (#84713) üzenetére


vvega30
senior tag

Ez már akkor is előre lépés ha mondjuk a CoA repu megvan egy karival akkor az alt megkapja az ottani 350-es itemet. Már segítség és nagy up.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#84715) Plata


Plata
félisten

Ma végre a második dark iron törp karim is 98 lett,fura hogy ezzel a karival tudtam skippelni legion bevezető küldit,a másikkal nem.
Ami furcsább hogy olyan artifact transmog kinézetek vannak neki amiket sosem szereztem meg,hogy lehet neki olyan artifact kinézetek amiket meg sem szereztem?
Nem is volt meg ez a fegyver azt hiszem.

(#84716) Lacee1986 válasza vvega30 (#84714) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ettől függetlenül az itemet ugyan úgy nem kapja meg az altod, csak a transmogot.

(#84717) Mister_X válasza Plata (#84715) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha egy másik hunterrel teljesítetted az order hallt, neadjisten hardcore-osan ráfeküdtél az artifact kinézetekre (hunterrel), akkor az altok is megkapják a kinézetet transmogként. Honor level account wide, így az az által feloldható artofact kinézetek is minden class minden spec artifact fegyverére érvényes.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84718) Plata válasza Mister_X (#84717) üzenetére


Plata
félisten

Vagyis,azzal hogy a Bm huntival a Titanstrike artifact fegyverhez megszereztem pár kinézetet így az alt MM karim Thas'dorah íjához is jár a transmog kinézet,mert ha a class hallban nézem akkor nincs hozzá semmi külső feloldva,de transmogosnál meg van.

[ Szerkesztve ]

(#84719) Mister_X válasza Plata (#84718) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha megnézed forge-ban az adott kinézetek követelményeit, akkor igen, azok érvényesek az összes specre adott classom belül.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84720) Plata válasza Mister_X (#84719) üzenetére


Plata
félisten

Klassz,én azt gondoltam alt karinak is csak titanstrike-ra lett unlockolva de akkor én értettem félre..
Alig várom a kul tiran druidot.
Neki lesz majd szíp fegyója akkor.

[ Szerkesztve ]

(#84721) DjDanee87 válasza vvega30 (#84714) üzenetére


DjDanee87
addikt

(#84713) Lacee1986 - a Blizz nagyon pontosan fogalmazott itt, tehát nem félreérthető, csak valakik rosszul fordították le és a rossz infót kezdték terjeszteni.

Ami a többséget érinti a változásból az a Champion of Azeroth. Ez sem lesz account-wide (ahogy egyik repu sem), viszont a reveredig járó szintenkénti +15 levelt a nyakláncra megkapják az altok is, miután egy karakterrel feloldja valaki. Ez az egy dolog ami segít az altozásban valamelyest. Sokat nem, mert amúgy elég 1 CoA emissary az alttal a friendlyhez, onnantól még csak 30 ilevel amit nyersz a nyakláncra friss karakter esetén - olyan sokat nem számít.

Másik változás, ami szerintem kevesebbeket érint és nincs is más jelentősége, csak az achi szerzést könnyíti meg. A meta achi, hogy érj el 60; 70..100 exaltedet könnyebbé válik. Jelenleg csak úgy megszerezhető, ha 1 karakteren volt meg az összes exalted. Patch után az összes karaktert nézni fogja ez az achi. Ha pl Legion repuk más karakterrel voltak még, mint a mostaniak, egy mainváltás miatt mondjuk, akkor mindkét karakter bedobja a saját exaltedeit a közösbe (az achi számlálójába) így az évek során többszöri mainváltás sem lesz akadálya ennek a 100as acsinak.

Az, hogy a tabardok és repus itemek kinézete sem lesz karakternként repuhoz kötve (elég eggyel megvenni és mogolhatja az alt) nem befolyásolja a játékot. Csak tmog - kit érdekel. :U

Érdekes, hogy mennyien félreértették a Blizz írását. Guilden belül is volt, aki azt hitte account wide lesz ezentúl a repuzás (de sajnos nem).

(#84722) Plata


Plata
félisten

Hét random légiós instát toltam le,sajna loot az összesen két instában esett.
De nem is nagyon kell mert heirloom van a karimon.
Bár gyűrű meg ami nincs heriloomban eshetne.
De nagyon sok hunti van legion instákban,már draenoron is fura volt hogy majdnem mindig van még egy hunti rajtam kívül,de legion instában majdnem mindig 2-3 hunti dps van.
Ennyire népszerű lenne most a hunter?

[ Szerkesztve ]

(#84724) Mister_X válasza #50751744 (#84723) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hunter, mint ahogy az összes pure DPS class esetén (mage, warlock, rogue), mindig lesz legalább egy kompetitív spec. Most jelenleg a beast mastery az, véleményem szerint pedig az egyik legstabilabb spec PvE contentre (mythic+, rep farm, WQ farm, questelés) tenacity pettel. Csak a frenzy uptime-ra kell ügyelni és mindig el kell sütni a Kill Commandot, ha nincs CD-n.

Jelenleg annyira stabil, hogy nálunk top5-ben néha két BM hunter is van, egyébként két affliction warlock a top felváltva sub rogue ellen, utána meg arcane mage és BM hunterek.

"Dh mint dps jó lvl120-on, picit meglepődtem mikor elkezdtem húzni és ha behúzok pár mobot akár 10k is lehet dpsem"

Öööööh... casual much? 10k nekem megvolt 115-ön is Motherlode trash packeken, jelenleg meg a solo opener van 16k körül.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84725) Plata válasza Mister_X (#84724) üzenetére


Plata
félisten

Az MM hunter nekem most nagyon bejön,jó vele instázni.
Egész más mint a BM.
Bár asszem a Bm hunti marad akkor is az örök kedvenc.
Az biztos hogy Legion instákban rengeteg hunti volt,ma végre már BfA instába fogok menni.
Reggel 110 lettem invázión.Karim már boraluson várja hogy ráérjek és vigyem instázni.
Szerencsére volt sok unsuilled mail cuccom,így mehet is egyből bfa instába,csak gyűrű meg trinket van neki elmaradva,a többi jó.De majd ha 111 lesz gyártok neki.
Visszamentem huntimmal garrisonba az építkezés miatt,fura hogy 110-es kari Legiós területen 110-es mobokat általában 1 aimed shottal leszedte,de draenoron kimentem kicsit fát vágni szórakozásból és 100-as mobot nem tudtam lelőni csak 3-5 lövésből.

[ Szerkesztve ]

(#84727) Plata válasza #50751744 (#84726) üzenetére


Plata
félisten

A kis huntim 111.Island expedíció és random insta kombóval húzom.
Még csak 3 island 2 insta volt,ennyire volt időm.
Island várakozási idő kb 1 perc,Island kb 5-6 percig tart,ha mákod van mire vége és kijössz pont behív random insta.

(#84728) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na most már én is elkezdtem szintezni egy altot. Nightborne warrior, mert olyanom még sosem volt. Nem apróztam el, gyakorlatilag mindenre lett valami enchantment rakva, ne legyen már olyan jobbágy-alt, akinek csak heirloomra futja! Még majd végigkérdezem a guildet, hátha valakinek van legacy professionje naprakészen tartani a nem-heirloom geareket (wrist, hands, waist, boots, rings - igen, nincs heirloom ringem, elásom magam).

Ami viszont nagyon undorító, hogy még alacsony szinten is premade oroszok vannak battlegroundokon :Y Ehhez valami fura perverzió kell, az biztos - a ‘honnét tudom, hogy premade?’ kérdésre pedig, azt nem hiszem el, hogy véletlen kerül össze két orosz feral druid és rogue egy oldalra, hogy másodpercre pontosan olvasszanak el bárkit stunlockolva vagy mindig ugyan az az orosz druid fusson a zászlóval seggében egy disc priesttel, míg három másik orosz ugrik annak a nyakába, aki meg akarná közelíteni a druidot a csigalassú mountokkal.

Cata insták annyira kemények, hogy fury warriorral végigtankoltam, mert nem volt nálam a pajzs (pedig ott volt a heirloom tabon, csak fury alatt nem dobta be és emiatt elsőre elbizonytalanodtam és mégsem váltottam protra). De van egy olyan érzésem, hogy várni fogok dec. 12-ig, mert szintezni még úgy is unalmas, hogy 2-3mp alatt elpárolognak a mobok az ultra-power-leveling fury masterrace keze alatt és charge + heroic leap mellett gyorsan is lehet közlekedni. Ami meglepett, az a lvl85 NPC Andorhal közepén, nem számítottam rá.

Majd megnézem, hogy most mennyibe fáj a gunshoe és movement speed potionök, amíg a mount gyorsabb nem lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84729) Plata válasza Mister_X (#84728) üzenetére


Plata
félisten

Ha jársz kis karival instába akkor lesz neki felszerelése úgyis.
De jövőhéten megint timewalking hét lesz.
Már 113 a huntim,sikerült pár instát letolni,sajna fegyver nem esett neki.
De jól jön xp islandon és instán.
Voltam olyan islandon amit elbuktunk,a vége felé az egyik tag folyton kinyírta magát,de a végén még is kaptam egy sapkát,nem rendes sapi csak cosmetic item,vagy mi a rosseb,kapitányi sapka.
Nekem most ez az MM hunti nagyon bejön instázni,freeholdon elég vicces hangokat adott ki.Folyton röhögött ha lelőtt valakit.
De már alig várom hogy húzhassak kul tiran druidát. :B
De miért bg-n húzol karit?
Ott alig jön xp nem?

[ Szerkesztve ]

(#84730) Mister_X válasza Plata (#84729) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fog a halál menni legacy dungeonökbe, a leghamarabbi pont, ahol hajlandó leszek LFD-t indítani, az Legion content lesz és az is csak akkor, ha épp nincs invasion és Val’sharah 100%-on van. Annyit nem fog a loot hozzátenni a gearhez, mintsem átugorjam azt a szintkorlátot fél nap alatt (60-80, 80-90, 90-100, 100-110). MoP és Draenor dungeonöket pedig mondjuk szerettem, de nem fogom telesírni a párnát, mert egy délután alatt át fogom ugrani.

Viszont amit mindenképp meg akarok majd ejteni, az egy socketelt ... valami, ami nem heirloom slotba megy, hogy Insightful Rubellite-et belerakhassam.

Nem bg-n húzom a karit, hanem bg-t van tolni kedvem. XP meg időarányosan több is jön győzelem esetén, ehhez persze az kell, hogy 1) vagy ne legyenek orosz premade-ek, 2) vagy tudjanak a csapattársaim is játszani. Kell ehhez azért a kompetitív szellem és ismerni kell a battlegroundokat is.

Másrézsről megvan annak a bája, hogy még nincs meg a játékosok teljes rotationje, nincsenek talentek feloldva, stb. Tudod, hogy a warrior csak neked charge-ol és elkezd darálni és ennyi, tudod, hogy a rogue-nak nincs meg az összes CC-je, tudod, hogy a paladinnak fele annyi utility-je van, mint lesz, tudod, hogy a fire mage még nem tudnone shotolni, meg ilyen finomságok.

Kul Tiran druiddal várhatsz januárig.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84731) Lacee1986 válasza Mister_X (#84730) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Én is most húztam fel egy maghar ork warriort nemrég. Akármennyire is utálom a timewalkingot, baromi sok XP jött onnan, talán 4x annyi mint egy random instából. Nekem a leggyorsabbnak a BG/Timewalking kombó jött be, főleg a heirloom pvp trinkettel.

Warrior amúgy nagyon beteg még mindig low level bg-n. :)

(#84732) Plata válasza Lacee1986 (#84731) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem valami bibi volt Bc timewalking instákkal.
Még black morass is adott 300k+ xp-t,amiben sok trash volt ott lazán jött 400-500k xp.
De nem volt rossz,így jó pár karit felhúztam 120-ra és fel is cuccoltam.

(#84733) Mister_X válasza Plata (#84732) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem volt az elrontva, nehézre sikerültek, időigényesek is voltak. Én mérget vennék rá, hogy időarányosan nem volt előrébb az ember egy timewalking puggal, mint egy szintnek megfelelő dungeonnel, csak a tudat volt más, hogy 1 dungeon alatt jött 400k XP, míg a másik alatt 100-150 jött volna (de az hamar végig lett kattintgatva megerőltetés nélkül).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84734) szaszab válasza Mister_X (#84730) üzenetére


szaszab
aktív tag

Fú, én ezidáig unlock-oltam 2 allied race-t, már csak a Nightborne van hátra. (Meg a Zandalari troll, amiből majd papot szeretnék). Ma kezdtem neki a Suramar storyline-nak. Wowhead szerint 6.5%-nál járok.

Szóval a Mag'har orc rogue-om már 40-es, a Highmountain tauren warrim 30-as. A Nightborne-ból pedig szerintem mágus lesz. Mondjuk, kövezzetek meg, de én heirloom nélkül húzom a karaktereimet. :) Tört szerveren utáltam fejlődni, de itt valahogy imádok. Majd az egyik karakterrel szeretném megcsinálni a loremaster acsit is.

Majd alli oldalon is unlock-olni fogom a Dark Iron dwarf-ot, és faragok egy csaj huntert. De ott egyetlen karakterem van, az is még csak 95-ös, szóval ez nagyon a jövő zenéje.

Mindenesetre december 12-e előtt nem foglalkozom az aprólékokkal, megvárom azt a fránya xp nerf-et. :) Illetve az egyik guild társsal megbeszéltük, hogy jó lenne együtt fejlődni. Rég fejlődtem nem egyedül... Remélem, meglesz vele a szinkron...

Amúgy tök jó olvasni, hogy ki mivel húzza a karaktereit. Lehet ötleteket a meríteni. Sz'al köszi! Mondjuk nekem eddig a quest darálás jött be leginkább. Mert kis szinten azért tudnak szenvedni a dungeon-ökben az emberek. De a dungeon quest-ek miatt megéri mindegyiket legalább egyszer végigcsapkodni. Illetve 110-től kipróbálom az island expedition-t. Hátha lesz akkora mákom, mint Platának.
Amúgy jól érzékeltem, hogy visszavették a Pet battle win után járó xp mennyiséget? 3 hete, a DK-om egy win után egy quest-nyi xp-t kapott. Most meg annak kb az ötödét.

[ Szerkesztve ]

(#84735) cl.aci válasza szaszab (#84734) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Islandal kapcsolatban, a druidám első alkalommal 110-en 325-ös stafot kapot érte, azóta sem volt ilyen mákom egyik karival sem, ugyhogy elég érdekesen esnek a revardok.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#84736) lakisoft válasza cl.aci (#84735) üzenetére


lakisoft
veterán

random? :Y

(#84737) Plata válasza Mister_X (#84733) üzenetére


Plata
félisten

Én élveztem timewalking instázást,azt nem is nagyon néztem mennyi ideig tart,talán alcatraz volt húzós,de például black morass marhára nem volt hosszú,arcatrazban néha elhúzódott a dolog olyan háromnegyed órásra is,másik hosszú shattered halls.

(#84735) cl.aci
Islandon elég random a jutalom.
De a lényeg hogy minél több rare-t és neves boss-t öljetek,azt hiszem.
Tegnap nekem esett item is meg küldi tárgy és reput adó itemek is.
[kép]
[kép]
Nem tudtam túl sokra elmenni mert valami mindig közbejött.

[ Szerkesztve ]

(#84738) szaszab válasza cl.aci (#84735) üzenetére


szaszab
aktív tag

De ha szintenként kapok 1-1 325-ös item-et, már jó vagyok. :)

(#84739) cl.aci válasza szaszab (#84738) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Azóta letoltam vagy 60-at de nem eset semmi :N

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#84740) Plata válasza cl.aci (#84739) üzenetére


Plata
félisten

Azt hogy a szöszbe csináltad?
Legtöbbször jön valami,vagy dubloon,vagy küldi tárgy,vagy repus item.
Van hogy 4-5 küldi is összegyűlik nekem,sajna általában ezek marha messze vannak,booty bay,azshara,panda vagy legion terület.
Így megvárom míg több összegyűlik akkor elmászkálok le adni.

[ Szerkesztve ]

(#84741) cl.aci válasza Plata (#84740) üzenetére


cl.aci
aktív tag

dublont nem számítom, az a huntinak 8-10 darab szokot esni(meg amúgy sincs még semmi értelmes dolog amire el lehet költeni) ,de repu item sem nagyon esett mostanában, én most gearre értettem a dolgot.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#84742) Plata válasza cl.aci (#84741) üzenetére


Plata
félisten

Jó lenne ha raknának be új transmog szetteket.
Az a cucc ami islandon esik az szerintem csak transmogra jó,kivéve a fegyverek talán.

(#84743) Error


Error
csendes tag

Nekem is tegnap lett 120 a BM Hunterem. 110-120 között 90% ban farmolással húztam a karit, ennek a végeredménye egy 32 slotos táska tele növényekkel, meg ércekkel. Nem eladásra lesz, megtartom mert úgy is kellenek a cuccok, potik. kb 120 anchor weeds gyült össze meg ~1200 monolite ore csak, hogy a populáris elemeket említsem.

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#84744) Plata válasza Error (#84743) üzenetére


Plata
félisten

Azt meg hogy a szöszbe csináltad?
Nekem mindig monelite hiányom van,storm silver meg platinum vagy mi a szösz meg annyi van mint a szemét.
Freeholdban esett trinket,harlan loaded dice,hát ez valami marha jó kis karinak.
Nem tudom nagy szintű változata milyen lehet,még eddig ez a trinket kimaradt nagy karival,pedig sok freeholdat le toltam már.

[ Szerkesztve ]

(#84745) Plata


Plata
félisten

Nem tud valamelyikőtök véletlen olyan oldalt ami megmutatja hogy melyik rare mit dob BfA-ban?
Wowheaden néztem de nem találtam ilyet,vagy nem jól néztem,akkor bocs.

(#84746) Error válasza Plata (#84744) üzenetére


Error
csendes tag

Gondolom azért van hiányod, mert azt elhasználod. :) Nekem kb a többiből 200-300 jött össze ugyanazon idő alatt.

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#84747) k.kristof válasza Plata (#84745) üzenetére


k.kristof
őstag

A Wowheaden kívül gyakorlatilag csak a Wowdb.com létezik, bár ha a Wowheaden nem találsz valamit, az nem létezik. Vagy nem jól kerestél.

(#84748) DopeBob válasza Plata (#84745) üzenetére


DopeBob
addikt

[link]

MZ/X

(#84749) Plata válasza DopeBob (#84748) üzenetére


Plata
félisten

Nagyon szépen köszönöm. :R

(#84750) DopeBob


DopeBob
addikt

Basszus, most először megyek húzok dps karit legion területen, eddig tankal, healerrel is csak instáztam mert kb rögtön behívott, most hunterrel egyszer sem. Hogy ez milyen jó lehetett ez a kieg :U Nagyon sajnálom, hogy kimaradt, messze ez tetszik a legjobban. Pont ez maradt ki nekem teljesen :B

[ Szerkesztve ]

MZ/X

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.