Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84601) k.kristof válasza DopeBob (#84600) üzenetére


k.kristof
őstag

56 eurót kérne a végén tőlem szállítással, az ~18800, Bookdepositoryn 17750 lenne.

(#84602) Plata válasza SshaarK (#84595) üzenetére


Plata
félisten

Death knight karakterhez azt hiszem kell hogy legyen egy 55-ös karaktered.
Utána lehet egy Death knight.
Demon hunterhez meg ha jólemlékszem kell 70-es kari.
Mikor én csináltam Dk-t és Dh-t kellett 55 és 70-es kari.
Mikor nagyon untam magam más szerverekre is elmentem játszogatni és tudom hogy nem engedett Dk-t meg Dh-t kreálni,pedig a kedvenc szerveremen volt már sok 110-es.De ott is kellett húznom új karit hogy lehessen Dk.

Ez még legionban volt.

[ Szerkesztve ]

(#84603) k.kristof válasza Plata (#84602) üzenetére


k.kristof
őstag

A 6.1-es patch óta nem kell másik 55-ös karakter ahhoz, hogy DK-t indíts.

https://wow.gamepedia.com/Starting_a_death_knight

[ Szerkesztve ]

(#84604) Plata válasza k.kristof (#84603) üzenetére


Plata
félisten

Hogy a rákba?
Nekem fel kellett húznom egy mage karit utána engedett Dk-t.
Az meg légióban volt.
Lehet hogy Dh-ra emlékszem? :F
Azt tudom hogy az egyik szerveren az első karim mage utána lett dk.
Igaz nem is nagyon játszom velük rég.

(#84605) k.kristof válasza Plata (#84604) üzenetére


k.kristof
őstag

Úgy, hogy eltörölték. Két kiegészítővel ezelőtt. DH-nél egyelőre él a korlátozás, kell egy 70-es vagy nagyobb karakter az adott realmon, hogy indíthass DH-t.

(#84606) Plata válasza k.kristof (#84605) üzenetére


Plata
félisten

Bakker ha ezt tudom,akkor legionban minden realmon lett volna egy dk karim goldot farmolni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#84607) Plata válasza Plata (#84606) üzenetére


Plata
félisten

Elmentem másik szerverre kreálni akartam egy Dark iron dwarf death knightot erre közölte hogy Lich king kieg és lvl 55 kari szükséges.
Alap fajokkal lehet tényleg indítani,de sajnos dark iron törpével nem,pedig azt csináltam volna.
Kedvenc szerveremen is le cserélném a draenei dk-mat dark ironra,a dark iron törp nagyon bejön.

(#84608) Giovan! válasza Plata (#84607) üzenetére


Giovan!
addikt

Dark iron dwarf lehet death knight? Hogy a fenébe?

Szerk: megnéztem, nem lehet. A nightbornennál és a highmaunten taurennél is az írja 55-ös kari kell hozzá, pedig nyílván nem ez az akadálya a dolognak, hanem az, hogy mikor Arthas Azerothon turnézott, ők épp el voltak szigetelve a világtól.

Újabb szerk: nekifutottam mégegyszer a hsz-odnak, és rájöttem hogy az enyém tárgytalan, lehet törölni :D

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84609) Mister_X válasza Plata (#84607) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jaj istenem miért :W

Petíció, hogy legyen kul tiran human DK is, mert biztos maradtak a second war után kul tirasiak Lordaeronban, ahogy Jaina is ott volt. Sőt! Legyen Nightborne demon hunter, mert ott mászkálnak a felborne-ok Suramarban, simán kinyílhatott a csipájuk :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84610) Plata válasza Giovan! (#84608) üzenetére


Plata
félisten

Hát sajnos nem lehet,de megpróbáltam. :D
A dark iron dwarf a kedvenc fajom most már,gondoltam talán DK is lehet,de sajnos nem.
A paladin is nagyon jó,hunter is,most húzom huntit.Sajna a legrosszabb szakaszban van 60-80.
Ez az új törpe hozta vissza a játékkedvem.
Vagyis most épp nem huntizok mert kis szünetet tartok,hogy meg mutassam annak a f.ttyú T'Kuvma-nak hogy milyen is az igazi klingon csatahajó és hogy milyen is az igazi klingon harcmodor.De félóra és megyek vissza huntizni,csak még leverem ezt a zombi vámpír pofájú klingonak nevezett szutykot. :B

(#84609) Mister_X
Az nem kell,mi poén van a dagi human dk-ban?
De az új törpe nagyon mókás.
Jó vele játszani.
Kul tiras human druidom lesz asszem.

[ Szerkesztve ]

(#84611) Balcsix


Balcsix
senior tag

A token árát mi befolyásolja, van olyan nap-napszak amikor rendszeresen olcsóbb mint máskor, vagy ez teljesen random?

(#84612) Lajtorja válasza Balcsix (#84611) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Részben kereslet-kínálat, részben pedig blizzard algoritmusa határozza meg a token árát. Ha magasabb a kereslet, mint a kínálat akkor felfele megy az ára, fordított esetben meg lefele. Nem valós időben időben határozzák meg az árát, hanem (talán) fél óránként ha jól emlékszem. Az eladó garantáltan megkapja a berakáskor aktuális árat és időrendi sorrendben kerülnek eladásra.

Tehát előfordulhat hogy délután rakod be 175k-ért, de csak éjszaka jut el oda a sor, hogy kivegyék (viszonylag ritka, hogy sokat túl kelljen várni), amikor 168k. Ettől függetlenül 175k-t kapsz, továbbá hiába rakta be valaki utánad olcsóbban, a tied fog hamarabb elkelni. Venni mindig annyiért veszel, ami az utolsó frissítés utáni ára.

Itt meg tudod nézni az ingadozásokat, illetve az aktuális árat is. Nagy általánosságban délután drágább, hajnalban olcsóbb, de ha kijön egy-egy újabb balance-ból vehető játék, pet vagy promó akkor megkavarhatja kicsit a dolgokat. (és nem utolsó sorban az ár is felmehet)

Balance capet meg szépen ki lehet játszani. Ha 250 EUR, 10 token és kellő mennyiségű felesleges goldod is van, akkor kell venni szépen giftelni egy másik wow accot balanceból (friss bnet accra) és oda áttolni goldot, majd feltölteni azt is és így tovább.

--- ---

(#84613) Cathfaern válasza Lajtorja (#84612) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"giftelni egy másik wow accot balanceból (friss bnet accra) és oda áttolni goldot, majd feltölteni azt is és így tovább."
Ehhez annyit tennék hozzá, hogy célszerű egy karaktert húzni az új acc-on is. Nem kell 120-ra, de a tapasztalatok alapján a friss b.net-es acc-on egy darab lvl1-es karakter és csomó beömlő gold felállást nem nagyon szereti a Blizz, érthető okokból.

(#84614) L4mie


L4mie
veterán

Ha érdekel valakit:

Iponban most kapható BfA CE legalábbis elvileg.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#84615) gabranek válasza Lajtorja (#84612) üzenetére


gabranek
aktív tag

Balance capet meg szépen ki lehet játszani. Ha 250 EUR, 10 token és kellő mennyiségű felesleges goldod is van, akkor kell venni szépen giftelni egy másik wow accot balanceból (friss bnet accra) és oda áttolni goldot, majd feltölteni azt is és így tovább.

Sajnos nem a limittel van bajom, hanem, hogy nem tudom elkölteni. Eddig nem volt ilyen problémám, mivel nagyrészt elment wow gametime-ra meg kiegre, diablóhoz nekro dlc, de lehet az expansiont is abból vettem, bár erre nem vennék mérget. HS-re nem költök, mert napi q-kkal bőven összejön a kiegenkénti 60-70-80 pakli. Meg néha mellényúltam és előrendeltem a destiny 2-t, ami nagyon nem az én izlésem.

Csak most ugye nem költök játékidőre mert bűn rossznak tartom a bfa-t, semmi másról nem szól, csak hogyan húzzák a játékosok idejét. Szerintem sokat elárul, hogy az összes eddigi kieget amennyire csak tudtam kimaxoltam, kivévre raid (gz mithyc anyám tyúkja), és egy évet biztos folyamatosan, napi szinten online voltam. Most két hónapot sem húztam ki egyvégtében.

Úgyhogy hiába vagyok teli pénzzel blizznél, inkább Riftelek és Guild Wars 2-zök.

[ Szerkesztve ]

田中れいな

(#84616) Plata válasza gabranek (#84615) üzenetére


Plata
félisten

Én is úgy voltam mint te,untam BfA-t.
Semmihez nem volt kedvem,már csak dark iron törphöz szükséges repu miatt léptem be.
Ha nem 7th légió wq nap volt akkor szinte nem is játszottam.
Sztori unalmas,insták dettó.
De aztán egy este sok kávé hatására addig farmoltam a reput hogy kb éjfélre meg lett exalted és utána a dark iron unlock.
Azóta megint nem tusom letenni és napi sok órát játszom.
Dark iron törp paladin volt az első tank kari amivel mertem újra 60-as szint felett tankolni.
Még BfA instában is tankolok vele.
A másik törpicsek meg hunti.
Sajna dps kari sokkal lassabban halad.
Szerintem neked is ki kéne próbálni valamelyik új allied race-t.

[ Szerkesztve ]

(#84617) DopeBob válasza Plata (#84616) üzenetére


DopeBob
addikt

De mi köze ennek az új fajokhoz? Milyen pluszt ad hozzá, az hogy dark iron? :F Tényleg nem értem. Én is ezzel játszogatok, altokat húzok, valamiért most élvezem, arra a napi egy órára este, mikor játszani akarok és nem gondolkodni, de nem tudom elképzelni, hogy az új fajok milyen pluszt adnak a játékhoz

MZ/X

(#84618) Plata válasza DopeBob (#84617) üzenetére


Plata
félisten

Pasz,de engem ezzel a törpével megvettek kilóra. :D
Mióta meg van dark iron dwarf unlock és kezdtem két törpicseket is újra ott vagyok hogy nem tudom letenni,előtte meg nem volt kedvem felmenni.
Vagy Teso-ban kalandoznék vagy visszamentem volna LOTRO Classic szerverre.

(#84619) whitezo88 válasza DopeBob (#84617) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Én se nagyon, bár én egy Maghart húztam fel, de ork warriort amúgy is akartam már egy ideje, és akkor legyen ez de ennyi. A racialok úgyse sokat jelentenek, a buff majdnem ugyanaz mint a sima orkké, petem nincs, mount elvileg gyorsabb de ahogy olvastam itt is, van ami nem adódik össze, meg van cap.

Ha kijön a zandalari troll abból druidot vagy huntert csinálok fentiek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#84620) gabranek válasza Plata (#84616) üzenetére


gabranek
aktív tag

Szerintem neked is ki kéne próbálni valamelyik új allied race-t.

Számtalan altot húztam már, főleg ha már jó ideje megjelent az aktuális kieg és kezdett kifulladni, de mindig volt valami cél, hogy miért húzzam max szintre az altot. Elősző ugye szakmák miatt, majd fullos garrison/order hall kellet minél több és a végén a class mount unlockolása.
Most egyszerűen nincs célja, hogy mire kell a max alt :F Az hogy hogyan néz ki egy karakter nekem sokadlagos, mert a minél nagyobb látótávolság miatt úgyis csak egy kis hangyát látok belőle. Az egész szintezésre ráférne már egy nagyobb reformáció, vagy legalább valami jutalmazási rendszer.

田中れいな

(#84621) vvega30


vvega30
senior tag

Üdv
ha veszek egy tokent a shopból azt melyik karakter kapja meg? Vagy azt ki kell választani vásárláskor? Az A szerveren van goldom de B szerveren (is) szeretnék játszani.
Az járható út, hogy veszek AH-ban egy tokent és át tudom küldeni másik szerverre, hogy ott eladhassam?
Vagy ez már sok egy kicsit? :)

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#84622) Viktor77 válasza vvega30 (#84621) üzenetére


Viktor77
titán

.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84623) Peetey91 válasza vvega30 (#84621) üzenetére


Peetey91
senior tag

A WoW token “binds when picked up”, tehát nem tudod eladni. Sőt ha jól tudom amit AH-ból goldért veszel azt már nem tudod újra eladni.

[ Szerkesztve ]

(#84624) vvega30 válasza Peetey91 (#84623) üzenetére


vvega30
senior tag

uh... tényleg azt nem is figyeltem. akkor mind1, de köszönöm a választ.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#84625) Skyhunter válasza Viktor77 (#84622) üzenetére


Skyhunter
senior tag

:C

(#84627) vvega30 válasza #50751744 (#84626) üzenetére


vvega30
senior tag

Szerintem konkrétan a tokenra gondolt, nem egyéb itemre:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#84628) Peetey91 válasza vvega30 (#84627) üzenetére


Peetey91
senior tag

:K

(#84629) malacka87


malacka87
senior tag

Hm mytic id resetet és reclear megy hehe.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84630) Cathfaern válasza vvega30 (#84621) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem vettem még tokent, de szinte biztos, hogy shopban mikor megveszed ki tudod választani a karaktert, a Blizz automatikusan nem tudná eldönteni melyiknek szeretnéd.

(#84631) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Megvettem az új codot de mivel nem jött be refundolni akarom. De blizzard meg nem nagyon akarja. Járt már valaki így?
Egy napja vettem kb 4-5 óra gametimemom van benne....

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84632) Plata


Plata
félisten

Úgy néz ki az island expedíció izgalmasabb lesz.
Most olvastam gémsztáron.

(#84633) lakisoft


lakisoft
veterán

War Resource farmolásra van valami bevált módszer? Jönni jön csak lassan. :R

(#84634) Plata válasza lakisoft (#84633) üzenetére


Plata
félisten

Arathi,ott 1 küldi 200-at ad.
De mit akarsz vele kezdeni?
Küldizni nem éri meg,csak béna küldik vannak.
Follower craftolt cuccal sem hozott még nekem semmit.
Hetek óta egy küldit sem indítottam el mert semmi értelme.
De vannak nagyon egyszerű wq-k rá.
Igaz nem sokat adnak de 40-50 vacak semmiért nem rossz.

(#84635) lakisoft
Ja hogy repu,az más,mikor dark iron törp reput húztam én is toltam,sőt adtam followernek felszerelést is,bár semmi hatást nem vettem észre. :D
De szerintem ha gyorsan akarsz sokat akkor elmész arathira,ott van vagy 5 esetleg 6 darab 200 war resources-t adó küldi,ha van kivel elmenned rá pár perc .De egyedül sem olyan vészes.
Wq-k közt is szokott lenni tök egyszerű és ad 40-60 vackot.

[ Szerkesztve ]

(#84635) lakisoft válasza Plata (#84634) üzenetére


lakisoft
veterán

Repus küldiket akarok csinálni ahhoz meg kell. :R

(#84636) TBT


TBT
addikt

BlackFriday alkalmából:
Illidan/Sylvanas szobor hétfő estétől 1 napig csak 275 euró lesz (350 helyett).

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84637) DjDanee87 válasza lakisoft (#84635) üzenetére


DjDanee87
addikt

Sztem nem éri meg arra költeni. Repu összejön emissaryból úgyis, ráadásul nincs még bent a Legionben megjelent paragon repuzás, sem a BOA repu tokenek missionökből. Szinte biztos, hogy ezek később bejönnek majd, akkor lesz értelme esetleg ilyen missiont csinálni. Sőt lehet hogy hoznak be növelt gold rewardos mission-t is, ki tudja. Én a helyedben inkább csak raktároznám a resource-ot, és emissaryból húznám csak a reput.

(#84638) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok.

Új karakter inditok hamarosan, az lenne a kérdésem hogy mit ajánjlotok. 110 boostos lesz.

Én a DK néztem ki magamnak de a Mage is tetszik.

Mind PVP és PVEre is használnám az új karit.

Esetleg más ötletek?

Nekem most egy Hunterem, DH és egy Shamanom van.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#84639) #81999360 válasza nesh_019 (#84638) üzenetére


#81999360
törölt tag

Mi alapján tudnánk mi eldönteni, hogy neked mi tetszik? :U

Vagy ismét FotM? D:

(#84640) nesh_019 válasza #81999360 (#84639) üzenetére


nesh_019
senior tag

1 boost van és nehéz eldönteni. :W

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#84641) Cathfaern válasza nesh_019 (#84638) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én Druid, Hunter, Mage, Paladin, Priest, Rogue, Shaman, Warlock, Warrior, Death knight, Monk, Demon hunter classok közül választanék.

(#84642) #81999360 válasza nesh_019 (#84640) üzenetére


#81999360
törölt tag

Az igaz, de mi nem tudjuk, hogy neked mi tetszik.
Csinálj Maget.

(#84643) DopeBob válasza nesh_019 (#84640) üzenetére


DopeBob
addikt

Miert nem probalod ki oket? Amikor a karit lerehozod, ott van egy olyan opcio, hogy 110es probakari. Ki tudod probalni mi tetszik.

En pl anno hunterrel kezdtem 2004ben. Felhuztam 60ra de annyira unalmas volt hogy nem is jatszottam vele. Par napja belogoltam vele a szulinapi acsi miatt... kar volt. Lassan 90es es nagyon elvezetes most jatszani vele :)

MZ/X

(#84644) Plata válasza DopeBob (#84643) üzenetére


Plata
félisten

Hogy a szöszbe lehet egy hunti unalmas? :Y
Nekem van 3 is egyik sem uncsi.
Bm is jó,ő a kedvenc törpicsekem.
A survival fura ahogy veszekedik a dárdájával.
Az MM megint más tészta,az is egész jó móka.

(#84645) Giovan! válasza nesh_019 (#84638) üzenetére


Giovan!
addikt

PvP-re a dk olyan mintha ultra hard mode-on játszanál. Ha kihívás kell, akkor arra jelenleg a dk tökéletesen alkalmas ;]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84646) SshaarK


SshaarK
csendes tag

Sziasztok, garrison resources-t honnan lehet szerezni?

Asus Rog G551JW / Lg G3 32gb

(#84647) Plata válasza SshaarK (#84646) üzenetére


Plata
félisten

Garrisonod udvarán van egy láda.
Abban állandóan termelődik.
Meg küldetésekből,rare bossokból,bónusz küldikből és kincses ládából.
Ma is elvertem vagy kétezret marhaságokra.
Olajat farmoltam törpével tanaan jungleben és jött az is sok.

[ Szerkesztve ]

(#84648) #81999360 válasza SshaarK (#84646) üzenetére


#81999360
törölt tag

(#84649) SshaarK válasza Plata (#84647) üzenetére


SshaarK
csendes tag

Ezer hala ural, esetleg van olyan guild ahova kezdok is belephetnek?

Asus Rog G551JW / Lg G3 32gb

(#84650) BeZol válasza nesh_019 (#84638) üzenetére


BeZol
őstag

szia,

sztem mindenképp olyat válassz, ami dps only class. A DK-t tankként végig tudnád instáztatni úgy, h pikk-pakk behív, míg egy mage, warlock, rugó esetén csak dps-ként mehetsz és sokat kellene várni. Persze ha questelgetni szeretsz, akkor tök8 :)

Én a helyedben maget választanám ezek után (pvp-t nem vágom, de mythic+okon erős, raidekre viszont mindig csak 1 kell a buff miatt, egyébként warlockokat és huntereket visznek mythicen).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.