Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85351) Plata válasza Peetey91 (#85350) üzenetére


Plata
félisten

Nekem tetszett személy szerint a monk tank.
Csak timewalkingon meg heroic instákban annyi balfék monk tankkal találkoztam hogy arra jutottam magas szinten nem ér semmit se és inkább hagytam,de akkor lehet tovább viszem.Kari megvan még,asszem 58-as,eventeken szedett fel pár szintet.olyan 50-es szinten hagytam fel vele a tankolással talán,át talentoltam karate tigrisre és pár eventen jártam vele.

[ Szerkesztve ]

(#85352) garage112


garage112
aktív tag

Sziasztok!

Véleményeket szeretnék kérni az új kiegről, milyen lett?
Legiont toltam egy darabig de nem fogott meg, most ismét előjött a WOW utáni vágyakozásom :D BC és Lich Kingen nevelkedtem, nekem az a mérvadó..:)

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#85353) Csapoati válasza garage112 (#85352) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha a Legion nem fogott meg, a BfA még kevésbé fog.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85354) Plata válasza garage112 (#85352) üzenetére


Plata
félisten

Unalmas.
Legion ezerszer jobb volt.
Ha kezdesz kiskarit akkor el leszel vele,mert kiskarit húzni még valahogy elmegy,de 120-on az élet dögunalom.
Már van egy csomó 120-as karim,de velük nincs kedvem játszani.
Ma valahogy rávettem magam hogy mage karival letoljak egy assaultot,hogy meglegyen az öcsi,meg letoltam a wq-kat unalmamban,na meg dark irpon törpe huntival is egy adag wq-t 2k gold miatt.
De hiába,120-as karik uncsik.
Még van 4 kiskarim bronzeabeard-en és vége a mókának,de ezek is 111-114 szint közti karik.Még velük szórakozom island expedícióval,kivéve a papot és a monkot,velük azt sem,mert bár papot legióban is rühelltem de a monk a kedvencem volt,de most nem tudok vele játszani.Őket majd valahogy timewalkingon húzom fel.
Még a timewalking event az ami érdekel.Jövőhéten megint lesz hála az égnek.
Mivel ma már garrisonban is elértem mindent amit akartam,meg lett az utolsó garrisonos heirloom gyűrű is,eddig ez volt ami izgatott,az is eszembe jutott hogy új szerveren kezdek egy kis karit.
Bronzebearden már van 15 nagy talán valami nagyobb szerveren is kezdhetnék karit.

[ Szerkesztve ]

(#85355) garage112


garage112
aktív tag

Hú, hát nem túl jó visszajelzések. :D Content gondolom még nem túl sok van benne, egy 110 es warrim van 100+ palám, BFA val ismét egy 110 karit tudok húzni...nem tudom :D

Goldos gametimera van jó modszer, amivel nem hónap végéig kell foglalkozni folyamatosan, hogy meg legyen a kellő arany?

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#85356) Plata válasza garage112 (#85355) üzenetére


Plata
félisten

Ha neki állsz farmolni craftolni és kereskedni biztos ki jön a havi előfizetésre a gold.
De az arany is vacakul jön BfA-ban,Legionban lazán napi pár perc wq-zással meg kerestem sok ezer aranyat,hát az most nincs.Most csak fogy a pénzem,mondjuk ma kaptam paragon ládából 3.9k aranyat meg letoltam két karival 2000 aranyas wq küldiket.De ló fing ahhoz képest hogy pár class hall küldivel a légióban sok ezer aranyat lehetett keresni.Úgy hogy ki sem kellett menni class hallból.

[ Szerkesztve ]

(#85357) garage112 válasza Plata (#85356) üzenetére


garage112
aktív tag

Kipróbálom, mondjuk nem tudom mennyire aktív még a magyar community ragnán..:D

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#85358) Plata válasza garage112 (#85357) üzenetére


Plata
félisten

Hát azt nem tudom,én 90%-ban magyar mentes szerveren játszom,bár mostanában ott is találkozom magyarral.

(#85359) garage112


garage112
aktív tag

Megértelek, elég toxic magyar játékosok vannak...a régi guildem miatt voltam Ragnaroson, azóta szerintem eltűnt mindenki onnan. :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#85360) whitezo88 válasza Plata (#85354) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Mar engem se villanyoz fel. Ezek a warfrontok is kb elsore erdekesek. Raid sem izgat evek ota egyedul nyomom. Legion jobban bejott minden szinten. (Teruletek, world questek stb)

(#85361) Viktor77 válasza garage112 (#85359) üzenetére


Viktor77
titán

Az összes magyar hordás Ragnán van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85362) garage112 válasza Viktor77 (#85361) üzenetére


garage112
aktív tag

Az király, akkor lesz kivel nyomni. :))

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#85363) Plata válasza Viktor77 (#85361) üzenetére


Plata
félisten

Akkor jövök én is,kezdek egy allis karit. :D

(#85359) garage112
Mikor újra kezdtem Draenor végén a WoW-ot arathorra mentem mert volt ott ismerős,csak épp rájöttem hogy van ott egy klán akivel csak bajom volt évek folyamán több MMOban is,a g. t. stílusuk miatt így inkább otthagytam arathit,nyugit akartam és elmentem bronzebeard-ra.

(#85364) Viktor77
Nanáá.
Nem tudom mit kéne kezdeni.
Van már mindenféle karim.
Mage-ből 3 is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85364) Viktor77 válasza Plata (#85363) üzenetére


Viktor77
titán

Tökmindegy, pvp offal.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85365) Plata válasza Viktor77 (#85364) üzenetére


Plata
félisten

Gondolom,Ragnaroson mivel sokkal többen vannak a dolgok is jóval olcsóbbak.
Röhej hogy Bronzebearden minden annyival drágább,Arathoron blood elf warlockomnak vettem ah-ban cuccokat nevetséges áron.Bronzebearden 1 cucc többe kerül mint neki az összes kb.
Gondolom Ragnaros még sűrűbb akkor ott még olcsóbb lehet az ah.

(#85366) garage112 válasza Plata (#85365) üzenetére


garage112
aktív tag

Fegyvereknek megmaradtak a classhoz tartozók, vagy azok mentek a kukába? :DD

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#85367) feri1014 válasza garage112 (#85366) üzenetére


feri1014
senior tag

Transmogként használhatóak. Minden traitet még Legion végén kikapcsoltak, azóta pedig simán nagyobb ilvl-ű fegyverre cseréltük.

(#85368) garage112 válasza feri1014 (#85367) üzenetére


garage112
aktív tag

Sejtettem, hogy ez lesz belőle, de nekem bevallom nem is tetszett annyira, hogy mindenki ugyan azzal a fegyverrel rohangált...

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#85369) Plata válasza garage112 (#85368) üzenetére


Plata
félisten

Most az a gáz hogy nem nagyon esik fegyver. :D
Unholy dk-mnak azért sem esik jó fegyver.
Bezzeg a mage karimnak még sügér wq-ból is 370-es fegyó jön. :U
DK-val meg hiába járok warfrontra wq-ra azért sem.
De a dark iron törpémnek volt a legviccesebb,heti wq boss ugyanazt az itemet dobta neki kétszer.
Jót röhögtem rajta hogy két ugyanolyan gyűrűje lett. :D

(#85370) szaszab válasza Plata (#85351) üzenetére


szaszab
aktív tag

A monk tank jó! Csak tudni kell cd-re verni azt a nyavajás Ironskin Brew-t és nincs gond. Még az sem para, ha a stagger átmegy pirosba. Csak az IB legyen fenn.
Ha meglesz pappal a 120, akkor folytatom az allis monkom. Meg húzok még egy Irondwarf huntit.

(#85371) garage112 válasza Plata (#85369) üzenetére


garage112
aktív tag

Nézegettem az Allied karikát.........hááát..érdekesek. A törpék, két elf faj illetve orc tetszik, de a többi annyira nem fogott meg. A human meg egyenesen röhejes, ahogy kinéz, nem is tudom kik tolják azzal. :DD :DD

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#85372) Viktor77 válasza garage112 (#85371) üzenetére


Viktor77
titán

Még senki, azok majd 8.1.5-ben jönnek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85373) feri1014 válasza garage112 (#85368) üzenetére


feri1014
senior tag

Most is mindenki a népszerű transmog fegyverekkel rohangál. ;] Nekem tetszett az artifact, amíg nem ment át agyatlan paragon trait farmba és relic lottóba az egész. Hangulatos volt, hogy minden class-nak volt egy egyedi fegyvere, különböző módokon megszerezhető skinekkel. A class dizájn sokkal jobb volt. Most már egy egyedi tier set sincs. Legalább egy mage tower szerű challenge mód mögé rakták volna, ha már a raidben nincs.

Olyan a BfA, mintha egy alfa állapotban lévő Legion lenne.

[ Szerkesztve ]

(#85374) garage112 válasza Viktor77 (#85372) üzenetére


garage112
aktív tag

Jaj értem, én csak wowheaden pillantottam rá a képekre. :D De én biztos nem váltanék eredetiről..:D

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#85375) garage112 válasza feri1014 (#85373) üzenetére


garage112
aktív tag

Na ne már...nincsenek T setek??! Bakker..pedig imádtam őket..Jó kis Warri Destroyer, Onslaught setek :D

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#85376) whitezo88 válasza garage112 (#85375) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Van par de eleg keves.

(#85377) garage112


garage112
aktív tag

És mi a véleményetek a Vanillarol? Komolyan mondom ezek a kommentek után már meggondolom, hogy lehet inkább arra kellene majd menni...Mondjuk nekem a LK volt a wow aranykora, vannilla végén kezdtem el játszani.

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#85378) Viktor77 válasza garage112 (#85377) üzenetére


Viktor77
titán

Biztos, hogy felhúzok egy karit 60-ra, leginkább azért, hogy lássam, a mai tudásommal mire mentem volna annó.

De nem, köszi, túl sok kényelmi funkció fog kimaradni. És mivel sokkal-sokkal kevesebb időm van játszani, nekem ezekre szükségem van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85379) garage112 válasza Viktor77 (#85378) üzenetére


garage112
aktív tag

Igen, így vélekedek én is erről. Tényleg teljesen más volt, és jó community volt akkoriban hallomások szerint, DE az egy teljesen más játék volt, és arra sokan elfeledkeznek, hogy mekkora szívás volt már csak 60-ig felhúzni egy karaktert, szenvedni egy itemért stb..:) Én is egy karit felhúzok, mert érdekel, de egyébként nem hiszem, hogy lenne időm rá hosszú távon.

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#85380) whitezo88 válasza garage112 (#85377) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Sokszor szóba került. Én is fogok vele játszani, a lassabb, grindelősebb questelés valahogy jobban tetszik mint a mostani félistenes mindent behúzós, 3 mp alatt leadós. Kb 2 éve az Elysiumon indítottam el is vittem kb 52ig. Sok játékos volt és bug, meg dc is kevés. De a háttérben valami maszatolás volt és kilőtték jó időre. Aztán visszaélesítették pár hónapja de már nem mentem vissza mert tudtam h úgyis jön az eredeti... remélem tudok csatlakozni egy értelmes guildhez.

[ Szerkesztve ]

(#85381) God MonXter


God MonXter
tag

Sziasztok!
Cata óta nem játszottam, szeretnék visszatérni körülnézni.
Nem tudom megvannak-e a karaktereim még.
Vanilla óta allis voltam, most kipróbálnám a hordát.
Két kérdésem lenne:
Melyik szerveren van a legtöbb magyar hordás?
Goldért vásárolt gametime akkor is aktiválható, ha közben tartok 1-2 hónap szünetet és lejárt a gamecard vagy csak ingame?
Köszönöm a válaszokat! :R

(#85382) KTony válasza God MonXter (#85381) üzenetére


KTony
tag

Ha horda akkor Ragnaros van sok guild ahol van felvétel. Ha van Wowtokened azt be tudod váltani gametimera inaktív ként is ha csak a goldod van meg rá most kb 180k írni kell a supportnak és adnak 1 napos gametimot.

(#85383) feri1014 válasza KTony (#85382) üzenetére


feri1014
senior tag

Ha megvan a gold tokenre egy szerveren, akkor a karakterválasztásnál nem ajánlja fel, hogy vegyél gametime-ot? Valamiért ez rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#85384) Plata válasza feri1014 (#85383) üzenetére


Plata
félisten

De igen.
Légion alatt nekem egyszer elfogyott a gametime és akkoriban sok lóvém volt így vettem goldból.
Bár akkoriban még sokkal drágább volt olyan 300 ezer körül,de tudtam venni,le vonta a bronzebeard szerveren lévő karikrtól.Hogy melyiktől mennyit vett le nem tudom.

(#85385) KTony válasza feri1014 (#85383) üzenetére


KTony
tag

Nyilván a haveromnak 2 karakternél volt csak meg gold arra kapta az 1 napos gametimot

(#85386) hunvarlan válasza KTony (#85385) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Én amikor utoljára töltöttem akkor ajánlotta hogy goldból rendezhetem a dolgot és magától levonta a kariktól a goldot nem kellet semmiféle supportnak írni hogy adjanak 1 napot! Nem volt 1 karimnál annyi gold amennyibe került!

[ Szerkesztve ]

(#85387) Viktor77 válasza hunvarlan (#85386) üzenetére


Viktor77
titán

Egy szerveren lévő kariktól összeszedi.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85388) Plata válasza Viktor77 (#85364) üzenetére


Plata
félisten

Kezdtem egy karit ragnaroson. :D
Még nem húztam,ma kedvem támadt wq-zgatni.
Mellesleg bronzebeardon összefutottam még egy magyarral,kapásból le is zsidózott. :DDD
Ilyen névvel hogy "Picsapolip" sejtettem hogy magyar. :D

[ Szerkesztve ]

(#85390) Plata válasza Sayiid919 (#85389) üzenetére


Plata
félisten

Figyelj,én sosem pvp-zek,magasról tojok a pvp-re.
És tök boldogan elvagyok.
Semmi hátrányod nem lesz ha nem pvp-zel.

(#85392) Plata válasza Sayiid919 (#85391) üzenetére


Plata
félisten

Igen az.
De nem kell hozzá pvp-zni.
Ha akarod bekapcsolod pvp módot és még a budin sem fognak békén hagyni.
De ha nem kapcsolod be kb a fejére ülhetsz az ellenséges frakció játékosának,akkor sem tud beléd kötni.
És hátrányod sem lesz.
Én még egy játékost sem vágtam le a kieg kezdete óta. :D
Max a hordás NPC-ket kergetem vasvillával. :D
De csak azé mert büdös disznók és rejtegetik előlem a savanyú káposztát. :DDD
Ma például tengeralattjáróval kergettem őket.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#85394) Plata válasza Sayiid919 (#85393) üzenetére


Plata
félisten

Legionhoz képest lófing.
De el lehet ökörködni azért BfA-ban is.
Őszintén szólva BfA sztori nem nyűgözött le,egy karival letoltam,többivel majd ha fagy.
Azokat máshogy húztam fel.
Az allis sztori ki fullozva egy karakterrel,de azt sem volt piskóta,unalmas és fárasztó.
A hordásba belekezdtem,de az még gázabb így hagyom a francba.
Úgyis főleg allival játszom,hordás karik csak azért vannak mert legion végén nagyon unatkoztam. :D
Dark iron törpe nagyon mókás,az miatt megéri,van már két 120-as dark iron törpicsekem is.
Meg egy vonyít elfem is van,most 112 asszem.Lightforged Draenei nincs.
Ami klassz még az hogy a sima törpék kaptak Heritage armor szettet,na az nagyon baró.
A törpe huntim azóta abban kergeti a halakat. :D
Néha lehet találni eszement agyhalott küldiket,ma például Nazmir-ban assault-on jót szórakoztam ezzel a tengeralattjárós ökörséggel.
Meg nem sokára jön a Kul Tiran humanoid,olyan karit is akarok,egy rémdruidát. :D

[ Szerkesztve ]

(#85395) Plata válasza szaszab (#85370) üzenetére


Plata
félisten

Volna egy kérdésem még.
Monk tank most milyen fegyvert használ?
Legionban ha jól láttam staff volt neki.

(#85396) szaszab válasza Plata (#85395) üzenetére


szaszab
aktív tag

Polearm köll néki.;)

(#85397) Plata válasza szaszab (#85396) üzenetére


Plata
félisten

Zsír,pont azt adtam neki,heirloom polearm-ot.

(#85398) Plata


Plata
félisten

Ma olvastam hogy 8.1.5-el jön új timewalking,Warlors of draenor.
Kíváncsi leszek vajon miket lehet majd kapni a vendornál.
Főleg mountra leszek kíváncsi.
És még a Darkmoon fairie is megújul.

(#85399) Lacee1986 válasza Plata (#85398) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Pedig ezt még tavaly novemberben jelentették be a blizzconon.

[ Szerkesztve ]

(#85400) Plata válasza Lacee1986 (#85399) üzenetére


Plata
félisten

Hú de randák. :Y
Azt tudtam hogy majd valamikor lesz draenor timewalking,csak azt nem tudtam hogy most jön.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.