Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85901) Plata válasza Ra's al Ghul (#85895) üzenetére


Plata
félisten

Én az alap ui-t szeretem.

(#85902) Joezyka


Joezyka
senior tag

ma ismét rájöttem, hogy miért is nagyon nem jó az az ilvl rendszer.
TW insta, esik egy 375-ös crites trinket egy rugónak. Mage ír, hogy kell-e neki, mert neki kéne. Megkérdeztem, hogy ugyan már miért, mert használva AP-t ad, és semmi spelleset. Erre a válasz: ÉS? kell az ilvl, hogy mehesssen mythicbe.
ahhhaaaaa.
most már értem, hogy van az, hogy low gearben sokszor verem a nálam 30-50el nagyobb ilvl-es embereket. van egy szám ami hajtanak, hogy az nagyobb legyen, nem baj, hogy tele vagy olyan cuccal ami neked kb haszontalan... :(((

bocsának a kirohanásért, csak nagyon rossz irányba halad ez az egész szerintem.
Régen pl ha raidre akartam menni, megkérdezték, mennyi a hit-em, (lockkal). Mert hiába nagy a crittem, ha el se találom a boss-t, mit érek vele? kb itt is ez van..

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85903) Csapoati válasza Joezyka (#85902) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy különben ez a mage se jutna le mythicbe, miközben teszem azt teljesen jó dps-t tol...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85904) Joezyka válasza Csapoati (#85903) üzenetére


Joezyka
senior tag

csak az a baj, hogy tankként nagyobb dps-t toltam mint ő dps-ként. direkt lestem a dmg meterem, de nem úgy, hogy épp lemaradva, hanem kb fele annyit, tw-ben pedig nem számít a gear sem...

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85905) laceszgamer


laceszgamer
addikt

[link]

Ennyit az RF mount farmról. :D :D Mondjuk alapból ahogy néztem a journalban, hogy RF-ből is eshet mount már gondoltam, hogy túl szép, hogy igaz legyen, végül is eshet tényleg, de bepakolták utso bossra. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#85906) Roland861010 válasza laceszgamer (#85905) üzenetére


Roland861010
addikt

Igazuk vak.
Semmi értelme nem lenne lfr-ben első bossra hagyni.

(#85907) Lacee1986 válasza laceszgamer (#85905) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nagyon helyes. Antorusban nem lehetett a kutyákat farmolni LFR-ben, mert mindig utána rakott be. Kb a raid fele lelépett miután leölték.

(#85908) Plata


Plata
félisten

Nekem nem tetszett az utolsó része dazar'alor-nak.
Allisokat gyakni allisként gáz.
Az meg külön pocsék volt hogy az aranyos human mage karimból okádék undi mage lett.
Mért nem lehetett valami sügér hordás bossokat be tenni a végére.

(#85909) Hunner válasza Plata (#85908) üzenetére


Hunner
senior tag

Nekem tetszett, feldobja a wipefesztet. "mocskos allisokért nem kár úgysem" - idéztem guildtárstól wipe utáni reakciót.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#85910) Plata válasza Hunner (#85909) üzenetére


Plata
félisten

Hát nekem a wipefeszt kimaradt hála az égnek. :D
Viszont elég sok lóvét ad ez a raid nem?
Nem figyeltem oda hogy mennyi volt a loot,csak boralusban vettem észre hogy több mint 600 gold jött.

(#85911) Plata


Plata
félisten

Az előbb fura dolgot csinált a játék.
Gondoltam elkezdem a war campaign-t demon hunterrel.
Elsőnek Vol dun-t választottam.De mivel ott van a heti boss is vettem egy seal of wartorn fate-et.
Ahogy átértem Vol dun-ben feljött a bonus roll lehetősége.
De még is mi a fenére?
[kép]

(#85912) Roland861010 válasza Plata (#85911) üzenetére


Roland861010
addikt

Raid, hc, pvp, bármi amire lehet rollt tolni.
Ilyen volt már legioaban is boss meg halt, bónuszt meg vesz relog és ott a lehetőség.

(#85913) Plata válasza Roland861010 (#85912) üzenetére


Plata
félisten

Hát ez nem ilyen volt,letoltam 4 wq-t a karival,utána scrappeltem a cuccokat,meg gondolkoztam menjek-e warfrontra,de nem volt kedvem,ezért gondoltam elmegyek csinálni azt az átkozott szár war campaign-t,de ha már ott van heti boss akkor vettem egy bónusz szutykot és úgy mentem vol dun-ra,nem voltam a karival semmi instán,csak wq-ztam,előtte a sámánnal dettó csak letoltam 7 wq-t.Jó wq-k voltak tiragarde sound-on meg stromsong valley-ban és pár karival letoltam.
Kb 2-3 órával korábban voltam egy raiden mage karival,de az még valamikor 10 óra körül volt.
Mivel beteg vagyok így bevállaltam egy raidet délelőtt.

(#85914) szaszab válasza Plata (#85911) üzenetére


szaszab
aktív tag

Az megvan, hogy ha ráklikkelsz, megmutatja, milyen loot eshet a bonus roll-odból? (Még írja is...) Azaz láttad volna, milyen boss halála miatt ugrott fel a bonus loot lehetőség. ;)

(#85915) Plata válasza szaszab (#85914) üzenetére


Plata
félisten

Eszembe sem jutott,meglepődtem és kinyomtam. :D

(#85916) Plata


Plata
félisten

Ha bekapcsolom a war mode-ot az instában is ad 20% xp-t?
Mert akkor lehet nem is rossz ötlet bekapcsolni,úgysem mozdulok ki SW-ből csak random instázok.

(#85917) Joezyka válasza Plata (#85916) üzenetére


Joezyka
senior tag

ezt így nem figyeltem meg, de azt tudom, hogy az insta ami papíron 90k xp-t ad, heirloommal meg war moddal adott 440k xpt. én nem kérdőjeleztem meg, csak nyugtáztam, hogy király.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85918) Fandango válasza Plata (#85916) üzenetére


Fandango
veterán

Nagyon egyszerű, próbáld ki. :P

(#85919) Lacee1986 válasza Plata (#85916) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nem, WM csak outdoor működik. Annak semmi értelme nem lenne.

(#85920) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Skacok, egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehetne megtudni, hogy melyik fegyvert milyen pozitúrában hord egy adott karakter? Szóval van például a heirloom egykezes kard (nemtom a nevét, kékes kristályos), na azt a karakter a hátán keresztben a shield mögé beszúrva hordja. Szeretnék egy ilyen viseleti formával rendelkező kardot, de nem az említett kinézetűt tmogolni, de minden kardot kipróbálni kicsit hosszadalmas és nem mellesleg költséges is lenne... :F

Üdv. bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#85921) Plata válasza Lacee1986 (#85919) üzenetére


Plata
félisten

Köszi a választ,sosem kapcsoltam még be.
Nem is akarom mert pvp hidegen hagy.

(#85922) Yodamest válasza bypass|HUN (#85920) üzenetére


Yodamest
addikt

wow dressing roomban a neten bármit fel tudsz próbálni bármilyen karakterre, ott nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#85923) fonok87 válasza bypass|HUN (#85920) üzenetére


fonok87
aktív tag

Kerestem már régebben pont ezt, van róla egy konyhakész lista :) Csak sajnos elég régi :/ Ezen kívül marad a wowheaden egyesével nézegetés.

Truss me, I'm an engineer.

(#85924) Viktor77 válasza Yodamest (#85922) üzenetére


Viktor77
titán

Azt akartam ajánlani én is, de nem találtam olyan pózt, amiben a karakter elrakva tartja a fegyvert.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85925) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Yodamest: igen, ez jó, csak ezzel pont az a gond amit Viktor77 kolléga is említ, nem látszik, hogy hol hordja a fegyót. Ettől függetlenül azért köszönöm. :R

fonok87: ez már legalább valami támpontot ad, köszönöm. :R

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#85926) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Újra szeretnék 1-2 hónapot játszani. Ehhez levettem a Battletnet klienst, feltettem a WoW-ot, majd jöhetett a Mobile Auth. és a twitch Desktop App. Az elsővel semmi gond, viszont a twitch app nem ismeri fel a WoW telepítést. Továbbá, ha szinkronizálni szeretem a Battlenet accountom-al, hibaüzenetet kapok.

Mit rontok el?

(#85927) szaszab válasza aclandiae (#85926) üzenetére


szaszab
aktív tag

Tegnapelőtt nekem is behalt a Twitch app. Hónapok óta azzal tartom up-to-date az addonjaimat, és tegnapelőtt kiírta, nem találja a wow mappáját. Tegnap már működött, mintha mi sem történt volna. :)

(#85928) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok!

Ezt a részt ,hogy tudom arrébb mozgatni? máshova? Raid/dungeon közben is ide rakja a bossok "profilját" is és kissé zavaró :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#85929) Dizson válasza Zοltta (#85928) üzenetére


Dizson
tag

A jobb oldalon van egy nyíl, ha arra kattintasz eltűnik, de egyébként UI Addonokkal is el lehet távolítani, péládul a MoveAnything, ElvUI.

[ Szerkesztve ]

(#85930) HoaryFox válasza Zοltta (#85928) üzenetére


HoaryFox
őstag

MoveAnything addon, ezen kívül a Blizzard UI ~99%-át tudod vele állítgatni.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#85931) Plata


Plata
félisten

Nem értem mi a fene történt a játékban,régen mindig híler vagy tank hiányzott random instákban,most meg nincs dps.
Lk és Bc instába is gáz volt bejutni néha,mert várnom kellett néha 10-15 percet is.
De Cata és Panda instába már lazán félórát vártam anélkül hogy behívott volna,nincs dps.
Tank és híler van meg egy vagy két dps.De harmadikat nem talál.

(#85932) Zοltta válasza Plata (#85931) üzenetére


Zοltta
senior tag

Én a Belf DH-mal jó fél - 1 órát várok dungeonokra ,hogy megcsinálhassam a nyomorult questeket.

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#85933) Plata válasza Zοltta (#85932) üzenetére


Plata
félisten

Void elf warlockal 1 panda insta ma. :D
Vicc hogy olyan cuccot kaptam az egyik bossból amit nem is tud használni.
Egy pajzs esett warlocknak.

(#85934) Plata válasza Zοltta (#85932) üzenetére


Plata
félisten

Jelenleg azt írja pandára hogy average wait time 6 perc,de 29 perce várok instára,egy tank egy híler egy dps.
Komolyan nincs 2 dps?

(#85935) Zimmi91 válasza Plata (#85934) üzenetére


Zimmi91
addikt

De most, hogy ezt beírtad ide a fórumra lett DPS?! :U ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#85936) Plata válasza Zimmi91 (#85935) üzenetére


Plata
félisten

Lett mert te jöttél. :D
Úgy nézem tipikus DPS vagy. :K

[ Szerkesztve ]

(#85937) Joezyka


Joezyka
senior tag

Ahhoz, hogy bányászás közben kis kavicsokat is szerezzek pl ilyet, ahhoz a bányász q-kat végig kell csinálnom meg 150es skill kéne?
140-nél tartok, de alig esett eddig valami, közben meg ércekkel dugig vagyok, viszont a JC skillt meg nem tudom húzni :'(
köszi.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85938) Plata válasza Joezyka (#85937) üzenetére


Plata
félisten

A kibányászott ércet szedd szét abból lesz ilyen kavics.
A JC-snek van érc szétbuheráló skillje,azzal szerzi a kavicsokat.
Prospecting.
De JC-vel is tanulsz mass prospecting skill-t,amivel nem 5 hanem 20 ércet csapsz szét kaviccsá.

[ Szerkesztve ]

(#85939) Hunner válasza Joezyka (#85937) üzenetére


Hunner
senior tag

JC-hez jár egy ilyen skill is Prospecting Ezzel tudod az érceket ötösével törni, ebből esnek a vágatlan gemek, amiket keresel. Viszont az ércek ára baromi magas az AH-n, a vágatlan gemek ára pedig elhanyagolható. Szerintem tudod mire akarok kilyukadni.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#85940) Joezyka válasza Hunner (#85939) üzenetére


Joezyka
senior tag

na pont erre nem jöttem rá, hogy az a skill mire való :D de még jó, hogy nem álltam neki kísérletezni.
Igen, eddig AH-ból meg amik estek cucc scrappelésből húztam a skillt. Akkor marad AH, úgy is most Drustvar ad 2000g-t :P
Magam sem tudom miért lett ez JC, de nem jutott jobb eszembe (ench, tailor, alchemy már van).

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85941) Plata válasza Joezyka (#85940) üzenetére


Plata
félisten

De miért nem töröd be az ércet amit kibányászol?
Sok gem jön belőle,a Jc skillt könnyű húzni,majdnem olyan laza mint a tailoring.

(#85942) Joezyka válasza Plata (#85941) üzenetére


Joezyka
senior tag

1. mert nem tudtam, hogy be lehet törni :DDD
2. ezek után nem fogom, mert AH-ban fityingekért van a gem. De majd az anyagiak eldöntik.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85943) Viktor77 válasza Plata (#85941) üzenetére


Viktor77
titán

Nehogy betörje. Nagyon jó áron vannak az ércek ah-ban, megéri eladni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85944) Plata válasza Viktor77 (#85943) üzenetére


Plata
félisten

De ha húzni akarja a skillt akkor csak kell neki gem.
Egyébként valamit piszkáltak az expulsom drop-al?
Most törtem be rugóval 4 wq itemet,az első háromból csak expulsom jött a negyedikből meg lw alapanyag.
Druiddal meg dh-val is wq-ztam és nekik is elég jól adta expulsomot.

(#85945) Hunner válasza Plata (#85944) üzenetére


Hunner
senior tag

1. JC-t lehet húzni úgy, hogy veszel fillérekért gemet az ah-n.
2. A nyers érc értéke a csillagokban van, többszörös mennyiségű gemet lehet venni az AH-ban az eladott ércek árából.
3. ????
4. Profit.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#85946) Plata válasza Hunner (#85945) üzenetére


Plata
félisten

1.Ciki.Töbszáz oret bezúztam mert mért ne,annyi gemem van mint franc. :D
2.Sosem néztem.Van 15 nagy karim bronzebearden,többnek dupla farmolós proffja van,herba és mining.
3.Őőőő.
4.Ok.

[ Szerkesztve ]

(#85947) Joezyka válasza Plata (#85946) üzenetére


Joezyka
senior tag

ha annyira csurig vagy adhatnál pár(ezret)at :D :C (kár, hogy nem egy szerveren vagyunk, tuti tarhálnék :D)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85948) Zimmi91 válasza Plata (#85835) üzenetére


Zimmi91
addikt

Lenyomtam a szokásos 3 mythicet, hogy meglegyen a CAP és ezt nézd mit dobott, egy kis mount :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#85949) Plata válasza Zimmi91 (#85948) üzenetére


Plata
félisten

Grat.
Mythic nehéz?

(#85950) Zimmi91 válasza Plata (#85949) üzenetére


Zimmi91
addikt

Kell egy tank meg 2dd , jó gearbe nem vészes, látod most is simán hoztuk :) (én 400ilvl, warri tank 406 és pala 404 körül volt)

" Just remember Manchester is RED! "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.