Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85801) Lacee1986 válasza Plata (#85800) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Mindegy mit használsz, nincs különbség. Egykezes + pajzs vagy staff.

(#85802) Dizson válasza Plata (#85800) üzenetére


Dizson
tag

Mivel mindig a specedhez esik a loot, ezért nem tudsz úgymond rossz fegyvert kapni, kivéve ha átállítod a spec lootot. Staff teljesen jó elem shamannak, ugyis a spellekkel damagelsz.

(#85803) HoaryFox válasza aldork (#85797) üzenetére


HoaryFox
őstag

Addig jó, amíg nem nagy M+ kulcson boss ölése közben csak úgy random kidobálgat :D (Velem már előfordult, healerként nem vicces :((( )

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#85804) Viktor77 válasza KTony (#85799) üzenetére


Viktor77
titán

Actionbars-Microbar.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85805) Plata


Plata
félisten

Köszi a válaszokat,akkor használom a staffot.
Jobb mint az az izé ami most van.
Tegnap raid-en utcsó bossal végeztünk már lépni akartam le mikor valaki adott nekem egy vállast,mivel 10 ilvl-el jobb volt mint ami nekem volt.Meg köszöntem és én is léptem raidről.
Erre pár perc múlva rám ír valaki,be nézte a dolgot és a vállast igazából nem nekem akarta adni hanem tradelni akarta valakivel.
De ha már eltolta akkor legyen az enyém és sok szerencsét kívánt hozzá. :D
Fogalmam sincs hogy lehetett volna neki vissza adni,nem is ugyanarról a szerverről volt mint én.
Random raid-en voltam.

(#85807) Joezyka


Joezyka
senior tag

a profok között lehet átfedés? úgy értem, hogy lehet olyat, hogy van pl: BFA mining + BS, és mellé felveszem a panda JC-t?
vagy csak akkor tudom a panda JC-t, ha JC a BFA profom is ?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85808) Csapoati válasza Joezyka (#85807) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak az utóbbi.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85809) Eugene Roe válasza Sayiid919 (#85806) üzenetére


Eugene Roe
őstag

És milyen jól bevált nekik a repuzás :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#85810) Plata válasza Eugene Roe (#85809) üzenetére


Plata
félisten

Wow repuzás még nem is olyan vészes.
Tudok olyan MMO-t ahol jelenleg 12 repu van,mindet ki kel húzni,mindegyik repu 250000 xp,naponta egy kezdő játékos 2500 reput szerezhet.Akinek van maxos repus karija az már napi 5000 reput is.
De a napi reput csak úgy lehet megszerezni ha 30 repu markot ki farmolsz azt beváltod napi repura. :D
Vagyis naponta farmolni a repus markot,csak a napi repu meglétéhez,ha repus itemeket szettet akarsz vásárolni ahhoz még több mark kell. :D
500-750 mark egy item.Amit nem két perc ki farmolni.

(#85811) Roland861010 válasza Plata (#85810) üzenetére


Roland861010
addikt

Ez majdnem ilyen Rift + Terra+Gw2 szeruseg lehet

(#85813) Plata válasza Sayiid919 (#85812) üzenetére


Plata
félisten

Ezer repu az nem sok,hat óra múlva lesz megint assault,azon simán meg lessz.

(#85815) Plata


Plata
félisten

Mentem egy timewalkingot 71-es monk karival,majdnem 3 szintet lépett.Kis híján 74- lett.
Magister terrace volt.
De nem volt valami túl egyszerű insta,horda oldal általában timewalkingon a hard mode.
Egyből azzal kezdték hogy mindent behúztak és azonnal padló. :D
Utána a lököt híler berohant az első bosshoz és ki zárt minket.
Na persze padlót fogott,a boss meg kijött hozzánk és ki be rohangált a falon keresztül,de így is sikerült leölni.
Lefelé menet dh még párszor ránk húzta a fél instát így még párszor volt padló. :D
De végül nagy nehezen le ment.Marha sok xp jött.

(#85818) Plata válasza Sayiid919 (#85817) üzenetére


Plata
félisten

Ez a 390-400 gs ökörség.
A cuccodat úgyis le szintezi 70-re. :D
Ez már csak olyan tipikus hülye gyökér duma.
A jó előbb messze vertem mindenkit dps-ben 111-es karival légiós legendarykban,pedig a shadow pap-nak durva gírje volt.

[ Szerkesztve ]

(#85820) Plata válasza Sayiid919 (#85819) üzenetére


Plata
félisten

Mindenkinek egyforma stat és ilvl lesz a cuccain.
Timewalkingon voltam az előbb nagy karival is,400-as warfrontos itemjének ugyannyi a statja mint ami az instában esett 365-nek.Insta utána ahogy kijöttem persze a 400-asnak sokkal több lett a statja,de bent timewalkingon a 400-as ugyanakkora statot ad mint a 365.
Légiós legendary cuccot ha visszaveszed annak is akkor ilvl-je lesz mint a 400-as itemnek és ugyanolyan statja,csak a legendary effect aktív lesz újra. ;)

[ Szerkesztve ]

(#85822) Plata válasza Sayiid919 (#85821) üzenetére


Plata
félisten

Egyszerű,mert paraszt és kész. :D
Ha timewalking insta akkor úgyis mindenkit egyforma szintre szintez le.
Menj egy random timewalkingot.Meg látod hogy mindegy hogy mit viselsz,akár légiós cuccot akár BfA-as 400-as cuccot ugyanakkora stat lesz rajta és ilvl.
Hordás timewalkingon szerintem pont az volt a baj hogy a tank túl volt gírelve.Túl erős gearje volt és azt hitte hogy majd timewalkingon is hú de erős lesz,sügér berohant tömegbe és halt is.Sok tökfej nem érti hogy hiába van 400+ gearje,timewalkingon az fingot sem ér.
Légiós legendary item erősebb mint egy 400+ item timewalkingon.
Légiós legendary gyűrűt és trinketet vissza is rakom timewalkingon.

[ Szerkesztve ]

(#85824) malacka87


malacka87
senior tag

Hali! Nektek működik a blizzard app? Állandóan ezt az üzenetet kapom. 2* telepítettem újra. Tegnap még semmi baja nem volt...

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85825) Error válasza malacka87 (#85824) üzenetére


Error
csendes tag

Nem észleltem semmi problémát vele. Most is működik.

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#85826) Plata válasza malacka87 (#85824) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nincs gond.

(#85827) Plata válasza Sayiid919 (#85821) üzenetére


Plata
félisten

Most néztem meg az itemeket és a statot.
Kis mage karimnak 410-es öve van,warfrontról,a 410-es öv timewalkingon 73ilvl-re szitnezi le,esett neki 365 ilvl öv instában,azt is 73 ilvl-re szintezi le és ugyanannyi a statja mint a 410-nek,ha ki jössz instából akkor nem lesz egyforma a statjuk,de timewalkingon tök ugyanaz a stat.
Mellesleg irtó vicces timewalkingon is voltam,mana tombs,az első boss-t ölték mikor át ment void-ba és ettől lökdösni kezdett mindenkit,engem kivágott az instából sw-be. :DDD
Marha vicces volt. :C

[ Szerkesztve ]

(#85828) szaszab válasza Plata (#85815) üzenetére


szaszab
aktív tag

Azt hogy csináltad? Igaz, a 71-es Highmountain tauren warrimon nincs heirloom, se rested nem volt. De szintén tw Magister's Terrace-t tankoltam, és maradtam 71. 34% xp-vel volt többem mire kijöttem, mint mikor bementem.
Ha a heirloom-ot nézzük, az is csak +45%, ha rested voltál, +100% (34+15.3+34=83.3%) Monknak az Enlightenment ugye adhat még 50%-ot (83.3+17=100.3%). Szóval, ha minden xp buff rajtad volt (ami hirtelen eszembe jut, az is csak +1 szint (szinte kereken :D). Ja, nem.MoP-ban lehetett még farmolni valami itemet, ami 300% xp-t adott. Ezekkel együtt mind.... Talán... :)

Sz'al mi a titkod?

(#85829) Plata válasza szaszab (#85828) üzenetére


Plata
félisten

Gőzöm sincs,de 71-es volt épp csak a monkom és két TW instával majdnem 76. :D
Örülök neki mint a fene.Ma este szerintem még kettő és megvan a 80.
De most a papom is marha sok xp-t kapott.
Légiós cuccokban van,több mint 500k xp jött arcatraz-on. :D
A monkom rested,már vagy egy éve rest,meg ed is. :P
A papom dettó,mivel légió óta tojtam rá. :D
De fura hogy mindig TBC timewalking ad sok xp-t.
Többi fele olyan jó sincs.

[ Szerkesztve ]

(#85830) Plata


Plata
félisten

Mivel jön a heirloomokat majd 120-as szintig lehet upgradelni,így most ráfeküdtem a timewalking badge farmolásra.
TW badge-ból olcsóbb upgradelni mint aranyból.
Eddig kb 5500 badge jött össze.
Ha minden jól megy akkor simán tudom uppolni a szettek egy részét ingyen.

(#85832) Viktor77 válasza Sayiid919 (#85831) üzenetére


Viktor77
titán

Erősen kétlem, hogy rendesen körülnéztél. FB-on is állandóan hirdetnek casualabb guildeket és wowprogressen is van vagy 30 Ragnás guild, nem hiszem, hogy sehova ne férnél be.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85834) Lacee1986 válasza Sayiid919 (#85833) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Esetleg itt is szétnézhetsz, habár nem tudom mennyire frissítik.

http://www.wow-recruit.eu

(#85835) Plata


Plata
félisten

Volt egy kis időm,gondoltam meg kockáztatok egy instát,hátha végig tudok menni.
Magisterr terrace lett,ultra jó csapattal.
A loot meg extra jó lett,kaptam mountot,toy-t és még receptet is. :D

(#85836) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Majdnem bolti áron jutottam hozzá ehhez a csomaghoz. Igaz csak a WoW kiegészítőkért fizettem, erre bónusznak hozzávágta a srác a Diablo-t. :B

[ Szerkesztve ]

(#85837) Fandango válasza Lacee1986 (#85836) üzenetére


Fandango
veterán

Az szép! :C

(#85838) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Sziasztok!

Sayiid919 kollégával váltottunk pár mondatot privátilag, és az ott elhangzottakból (javaslatára) idebökök "pár" sort. :U ;)

Szia!

Olvastam, olvasom a ph-n a wow topikot. Írtál egy problémáról, ami engem is érint, és elgondolkodtatott.
Meg is fogalmazódott bennem pár gondolat. Be akartam írni a topikba, de aztán meggondoltam magam.
Nem akarok a pro-kkal vívni. Minden esetre, csak hogy lásd nem vagy egyedül a helyzettel, ide bemásolom neked a véleményem erről a témáról. Remélem nem sértelek, illetve zavarlak vele. A tartalmi részével tégy belátásod szerint.

"Szevasztok!

A következő postom miatt, sejthetően az itt fórumozók egy része valószínűleg legszívesebben megkövezne. Nos, szerintem, (ez nagyon fontos, hogy csak magánvélemény) az irány jó ezekkel a csapatkereső rendszerekkel, de a megvalósítás picit elmászott a célzott iránytól. Én egy hangyányit "primitivizálnám" a findert. Nem kell ennyi opció, beállítási lehetősség, start group -> auto invite -> play the game...:-) / search group -> auto join -> play the game...:-)
Akik saját, testre szabott feltételek, vagy igények szerint szeretnének szelektálni a játékosok között, azoknak ott a guild / klán opció, ott akármi tetszés szerint előírható. Azok akik egyszerűen csak szeretik a wow-ot, és szeretnek "ott bent" időt tölteni, játszani, kikapcsolni, resetelni, azok az emberek többnyire nem rendelkeznek a játék magasabb (sokszor még az alapvető tartalomhoz sem) tartalmi részének fogyasztásához szükséges idővel. Ezek a casual-ok akik bár szívvel-lélekkel ott vannak, igen csak korlátozott keretek között "játszhatnak". Szándékosan raktam idézőjelbe a "játszhatnak"-ot, mert a sokszor (persze ez spec függő, és ilyenkor lehet azt mondani, hogy....., de és ha én mást szeretnék?) tizen, huszon, nem ritkán harminc perces várakozási idő az nem játékkal töltött kikapcsolódás. Nekem, akinek esténként 1,5-2 óra játékidőm van (és ez nem kevés ám, család mellett), a játékidőm nagy része a várakozással kell teljen? Miért? Én nem fizettem be ugyan azt a díjat a játékért mint akik most éppen 400+ ilvl- ben vannak? Nyilván nem azt szeretném firtatni, hogy nekik mennyi idejük, munkájuk van abban a teljesítményben, hanem azt, hogy ez a rendszer (a magas ilvl-ben lévő leaderek főként) kizárja az olyan játékot szerető, a loret többé kevésbé ismerő, a karakteréhez alapszinten értő playereket mint amilyen én is (és még nagyon sokan) vagyok. Igen jogos, ilyenkor azt mondani, hogy tessék kérem szépen csatlakozni xyz klánhoz, és már is problem solved...ahha, persze....ez nem egészen van ám így. Vannak sokan akik egyszerűen nem akarnak már kommunikálni (tudom-tudom, ők antiszociálisak, és nem a wow-al kéne játszaniuk, hanem inkább orvoshoz kéne fordulniuk, de ez sem így van ám..) mert egyszerűen fáradtak, tompák, vagy tényleg antiszoccok...na és, akkor mi van? Sok a "lone wolf", de ezek az emberkék is részét képezik a játékos társadalomnak. Sokszor csak "ezek" a játékosok barangolnak a világban olyan helyeken ahol a madár se jár...ezzel csak azt akarom mondani, hogy a lone wolf-ok ugyan úgy részei (bármilyen furán is hangzik) a játékos közösségnek.
Szóval szeretnék esténként, vagy éjjelenként, vagy hajnalonként (kinek mi tetszik) amolyan "instant buy" játékot, a játék azon részében ahol többen kell legyünk. Szeretném a játékidőm döntő többségét aktív tevékenységgel tölteni, és nem a behívóra várakozva, közben filmet/honlapot nézve várakozni. Szeretnék instant join-olni, nem pedig a "dikklájnokat" bambulni, mert a kicsi tankladinom csak 362ilvl-ben van, és a group-ot indító player szerint az kevés nazmir-ban egy miniboss tankolásához...na szerintem meg nem, és a harmadik csapattal (ilvl 340-385) simán letoltam, pedig még rendes healer sem volt, mert egy shpap volt a gyógyító...gondolom a 340ilvl miatt dps-nek mindenhol kiröhögték.
Random BG, tök állat jó....lenne, ha nem kéne cirka 18-22 percet várnom a lockommal, hogy aztán egy ru-premade team ellen "aktívan tölthessem a játékidőt"....na az is egy furmány, pl. ilyet sem tennék lehetővé...RANDOM...na a ru-premade az minden csak nem random, de ezt gondolom tudja mindenki. Szóval lehetne ezeken a rendszereken javítani, bár a jelenlegi esetben inkább a rontani lenne a helyes kifejezés. Rontani kellene a komfortizációján a csapat kereső rendszernek, automatizálni a casual / csapattalan játékosoknak, és egyfajta ilvl szintlimitet belőni erre a játékmódra (nekem személy szerint a cata casual része nagyon bejött). A progress meg ott a klánban kooperatívan, kommunikálva játszó "összeválogatott" játékosoknak, nyilván ennek is több árnyalata van, de az nem érinti az olyan fejlődni akaró lone-kat mint én. Gondoljatok csak bele, miért is lett a questeknél a multi loot? Képzeljétek el, egy world questnél sorba kellene állnod, és majd egyszer csak csinálhatod. Vagy ugyan ez, csak éppen feltétele lenne, teszem azt legyen meg az 1000 wq completed acsid, és csak akkor csinálhatsz wq-t...???na az milyen faja lenne igaz?
Nos, szeretnék arctalan, pártatlan maradni, nem kívánok senkivel sem vérre menő vitát folytatni, a hsz-t sem szánom vita indítónak, csak jól esett leírni. Peace and love...:-)"

Üdv: bypass

:R

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#85839) Lacee1986 válasza bypass|HUN (#85838) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Lehet velem van a baj, de ezt most nem értem. Az a baj, hogy sokat kell várni a group finderben? Dungeonok általában simán behívnak max 10 perc alatt, ha dd vagy, addig lehet mást csinálni.

A bg-hoz pedig jelents mercenary módban, úgy kb 1 perc alatt behív, ha képes vagy elviselni az allit. :)

(#85840) KraX válasza Lacee1986 (#85836) üzenetére


KraX
őstag

Az igen! Gz! Szep csomag! :)

For the God Emperor!

(#85841) Plata válasza bypass|HUN (#85838) üzenetére


Plata
félisten

Szia.
Én egy tipikus magányos farkas vagyok,draenor vége óta egyedül játszom,totál egyedül,nem is beszélgetek senkivel sem,mivel ne igazán tudok angolul és nem magyar szerveren játszom.
Állati ritkán találkozom magyarral,de nekem ez így megfelel.Főleg mivel inkább kerülöm őket.
Jól el vagyok egyedül is.
Bár tudom hogy régen a wow teljesen más volt,annak idején vanillában meg bc és lk idején nem ment volna klán és haverok nélkül.
Vanillától kezdve végig majdnem cata-ig ugyanabban a bandában játszottam, a klán egyszer kétszer változott,mert feloszlott vagy átalakult,de a banda magja mindig ugyanaz volt.Jó is volt,bár sokszor mondták hogy túl sokat pofázok és még raid közben is okoztam balhét mikor rosszkor nyomtam el egy poént. :D
De az az idő már elmúlt,a ma már mások a játékosok,bár már akkor is elég sok idióta volt főleg pvp szervereken,de ma még rosszabb a helyzet,nincs kedvem idióta guild vezetők hülyeségeihez.
Legtöbb mai guild vezető elitista gyökér vagy rosszabb.Nincs már nekem hangulatom elviselni az ilyen agyatlan gyerekeket akik csak játsszák az eszüket mert guild vezetők lettek.
Évek óta random raidekre járok,szerintem nem kell sokat várni.
Tegnap nekem kiírta például troll druiddal hogy 19 perc várakozási idő,na gondoltam akkor addig elbattyogok sattrahba,de alig hogy megindultam már is behívott.
És mókás volt,mert instában a troll druidom human druid lett. :D

(#85842) vvega30 válasza Plata (#85841) üzenetére


vvega30
senior tag

"Legtöbb mai guild vezető elitista gyökér vagy rosszabb.Nincs már nekem hangulatom elviselni az ilyen agyatlan gyerekeket akik csak játsszák az eszüket mert guild vezetők lettek." + vagy azok haverjai.

Sajnos szívemből szóltál.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#85843) Yodamest válasza bypass|HUN (#85838) üzenetére


Yodamest
addikt

Ahogy olvastam csak egy dolog jutott eszembe a válasz: Monster Hunter World! Az összes leírt fájó pontra megoldást jelent, egyből be tudsz joinolni az éppen folyó szörny ölésekbe, 0 azaz 0 a várakozási idő, nem kell elviselni elitista klánhuszárokat, nem kell klánt keresni, hogy élvezd a játékot stb stb.

Nálam a MH World tökéletesen leváltotta a wowot, lényegében ugyan azt a grind érzést, ami miatt a wow jó, megkapom, viszont sokkal szebb, élvezetesebb köntösben. Ja és csak egyszer kell megvenni és bármikor játszol vele, nem súlyt a havidíj frusztrációja.

[ Szerkesztve ]

(#85844) Plata válasza Yodamest (#85843) üzenetére


Plata
félisten

Hááát,az a játék valóban szép,de nem egy WoW,sztorit és történetet ne nagyon várj tőle,nekem inkább az közelebb van a Diablo-hoz mint a WoW-hoz.Játék szép,de túl korai kinézetű.
Konzolon el lehet vele szórakozni néha ha nincs más.De soha nem tenném félre miatta a WoW-ot,ahhoz kevés,csilli villi szép játék amiben lehet kaszabolni monsztákat orrvérzésig,ezzel ki is merült a játék.
Szerintem inkább Diablo klón mint WoW.

(#85846) Yodamest válasza Sayiid919 (#85845) üzenetére


Yodamest
addikt

Két észrevétel, egyik, hogy az "Isten mentsen mindenkit a monster hunter world-től. Kb 800órám volt benne. "
mondatodat nem érzed kicsit oximoronnak? Steamen szoktak ilyen kommentek előfordulni, 1000 óra játékidővel beírja valaki, hogy nem ajánlja a játékot, mert nagyon rossz... akkor hogy játszottál vele 1000 órát kérdem én ha annyira rossz? Nálad is a 800 óra eltöltött idő már önmagában jelzi, hogy nagyon jól elvoltál vele, ne is mondd hogy nem jó játék.

Másik a wow játékosok e-sportosodása, nem azért van, mert ma már kevés a casual játékos, nagy faxot! Egyre több a casual játékos! A wow azért lett ilyen elitista, mert nincs új játékos, ennyi. Csak a régi motorosok tolják, akik már évek óta tolják így számukra már nem az újdonság könnyed varázsa a fontos, hanem csak a kimaxolt statok. Ez minden játékkal így van, ahol már nem érkeznek új játékosok és csak a régiek játszanak, egy totál rideg elitista közösséggé válik, szóval nem csak a wowal van így. pl. a warcraft 3 multit is lehetetlen úgy tolni, hogy ne valami kóreai próval akadj össze, mert casual játékosok egyszerűen már nem játsszák azt a játékot.

(#85847) Plata válasza Yodamest (#85846) üzenetére


Plata
félisten

Hát én wow-ot tolom kezdetek kezdete óta,de én magasról tojok rá hogy kinek milyen gearje van vagy ilvl-je egy random raiden,ha nem hülye akkor tökmindegy.
Az ilyen elitista majmokat meg messzire kerülöm,bővebben ne fejteném ki mert nagyon csúnya szavakat használnék rájuk. :D
Nem hiszem hogy a régi motorosok azok mennének át elitistába,inkább azok akik csak játszani akarják az eszüket. ;)
Régi játékosok nyugisabbak és megfontoltabbak és normálisabbak.
Tudom mert másik online játékban olyan közösségben játszom ahol a legtöbb játékos már inkább 40 körül van és normálisan békésen megvagyunk.
Csak néha ha betéved valami fiatalabb azok szoktak bajt keverni.

(#85848) Yodamest válasza Plata (#85847) üzenetére


Yodamest
addikt

Persze ilyen is van, neked ilyen a köröd amiben játszol, de alap igazság, hogy ha egy játék nem hígul fel casual játékosokkal folyamatosan nagy számban, akkor a régiek csak egyre jobbak és jobbak lesznek míg végül nem lesz opció azoknak, akik csak lájtban akarnák tolni az adott gémet. Azt pedig sajnos el kell ismerni, hogy a wow játékosok 90%-ban a régi motorosok, akik klánokban játszanak, mai fiatalok már nem kezdenek bele, rengeteg más opció van játékok terén, ahhoz hogy pont a wowot válasszák.

(#85850) Plata


Plata
félisten

Ha jön a 8.1.5 és a két új faj,ti tervezitek hogy csináltok Kul tiran humanoid vagy zandalari troll karit?
És ha igen mit?
Csak nekem tűnik úgy hogy a troll racial sokkal jobb mint a humanoid?

Troll:
Available Classes: Druid, Hunter, Mage, Monk, Paladin, Priest, Rogue, Shaman, Warrior

Racial Traits:
City of Gold: Discover more gold from creatures.
Embrace of the Loa: Beseech a loa, obtaining one of six powerful boons.
Pterrordax Swoop: Summons a pterrodax to reduce your falling speed.
Regeneratin’: Concentrate to heal yourself rapidly over a short time.

Humanoid:
Available Classes: Druid, Hunter, Mage, Monk, Priest, Rogue, Shaman, Warrior

Racial Traits:
Brush It Off: Increases Versatility and heals a portion of the damage you take.
Child of the Sea: Swim faster and breathe longer underwater.
Haymaker: Smash your opponent, stunning and knocking them back.
Jack of All Trades: Skill in all professions increased.
Rime of the Ancient Mariner: Resistant to Frost and Nature damage.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.