Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84401) Csapoati válasza Mister_X (#84400) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Török lány? Ja hogy ez ilyen társkereső is? :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84402) Plata válasza Mister_X (#84400) üzenetére


Plata
félisten

Nincs.
Nekem monelite hiány van,engihez az kéne.
Jah és az új paladinomnak is adtam bs skillt így most azt is húzom.
Monelite hiánycikk.Platinum és storm silver ore az persze van,mert se engihez se bs-hez nem kell még.
Warlock karival annyi cloth jött abból hogy a warfront és wq itemeket scrappeltem hogy vele is elkezdtem húzni tailoringet.Valami 60 valahányas skillig lett neki cloth scrapból.
De clothból már igen sok van.Valamit kezdenem kellett vele.

(#84403) warcat válasza Csapoati (#84401) üzenetére


warcat
veterán

Amúgy érdekességképpen: a beomlott török líra miatt nem csoda,hogy farmol ezerrel,a Battlefield V náluk most olyan, mintha nekünk 200 euróra lenne beárazva, wow előfizetés is hasonlóan fájdalmas,inkább összekaparja rá az aranyat, ha máshogy nem megy, farmolással.

EA: It's in the crate!

(#84404) Mister_X válasza warcat (#84403) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pontosan, ezt mondta nekem is, amikor kérdeztem, hogy miért éri meg naponta órákon át farmolni.

@Csapoati: én legalább tudom bizonyítani, hogy lányok is játszanak WoW-val - guildben is van három ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84405) Csokishurka válasza Mister_X (#84400) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nah ilyen beszállítókat szeretnék én is szerezni :D
AH ár alatt egy picivel és kész.
Lehet elkezdek én is hirdetni a traed chaten.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84406) Csapoati válasza Mister_X (#84404) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nálunk is van, pont 3, ha jól számolom. :)
Amúgy meg farmoljon 10+ órákat, aki akar, az nekem nem szórakozás.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84407) Plata válasza warcat (#84403) üzenetére


Plata
félisten

WoW-ban nincs olyan hogy bizonyos árut nem aranyért hanem valódi pénzért adnak el?
Nem mintha én adtam volna már el,csak láttam hogy mások piszok sokat kerestek vele.
Én túl gyáva lennék hozzá,félteném az accom. :D

(#84408) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Apropó mennyi a max gold amit egy mailen belül lehet küldeni? 100k? 200k?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84409) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ahogy ígértem, a DK welcome giftje (holnap már fel is veheti) :Y Van még egy levél, abban gemek, enchantok és köpeny van, ha nem érné el Talanji honoredet. Nem tudom, hogy jól számolnék-e, de 325-ös azerite gearekkel meg kellene lennie a 320-nak.

Rend kedvéért:
2x 1H sword (310) -> frost
1x 2H hammer (310) -> (OFF)unholy(/OFF), blood
1x kesztyű (310)
1x öv (310)
1x nadrág (310)
1x csizma (310)
1x karvédő (310)
2x gyűrű (310)
1x Darkmoon deck: Blockades
1x Darkmoon deck: Fathoms

továbbá:
1x köpeny (310)
2x Quick Owlseye
2x Versatile Royal Quartz
2x Enchant ring - Seal of Versatility
1x Enchant gloves - Zandalari Crafting

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84410) warcat válasza Plata (#84407) üzenetére


warcat
veterán

Van ilyen, de banán jár érte ahogy sejtetted, ha rajtakapnak.
Pl játékbeli boostok (pl végigvisznek mythic +10en) teljesen szabályosak,amíg a fizetséget csak és kizárólag játékon belüli cuccokban kérik (arany, boek,petek stb).Ha a boosterek közül bárkinél kiderül,hogy real money fizetséget kapott,akkor nem csak őt,hanem a segítőket is büntetik már.

De ha tokenekkel feltöltöd a Blizzard balance-ot, abból vehetsz játéklicenszeket,amiket el lehet küldeni a barátoknak és ez a része már ellenőrizhetetlen kb. de nem is zargatnak vele, ezen a ponton már egy viszonteladó vagy, aki sokkal jobban fizet nekik, mint egy bolt.
(A tokeneket eredetileg 20 euróért vették amiből neked 13 balance-od lesz, és nyilván engedned kell a Blizzard shop árból,hogy bárki megvegye tőled)

EA: It's in the crate!

(#84411) Viktor77 válasza warcat (#84410) üzenetére


Viktor77
titán

Pont most baszták ki a world17-ik guildet (alli másodikak), mert pénzért boostoltak.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84412) Plata válasza warcat (#84410) üzenetére


Plata
félisten

Én még sosem csináltam ilyet,azt igen hogy aranyból vettem tokent.
De láttam hogy igen is lehet vele pénzt keresni,azzal hogy ingame tárgyakat bizonyos oldalon dollárért adnak el,még hozzá néha elég sok pénzért.Jó mondjuk az sem normális aki ilyenekért több száz dollárt ki ad,de biztos van sok olyan akinek nem számít pár száz dollár hülyeségekre.
Legionban jó volt lehetett könnyen sok aranyat csinálni szinte csak ökörködéssel.
Legionban napi pár Wq-val egy csomó lóvét lehetett keresni.

[ Szerkesztve ]

(#84413) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Van infó hogy merre viszik tovább a world questeket? Furcsa hogy nincs Emissary mint Legionben... mind az 5 repu exalted, hajós küldiket se nagyon van emiatt érdekesség...

(#84414) Plata válasza whitezo88 (#84413) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom hogy mennyire igaz,cseten láttam,állítólag olyan lesz mint Legionban,exalted után minden 10k repuért kapsz majd ládát.
És lesz új repu is talán.

[ Szerkesztve ]

(#84415) kenwood


kenwood
veterán

Bc vegen kezdtem, tobb szunet utan a WOD volt az elso kieg,amin mar csak par honapig volt aktiv a subom.
Meg az utolso leiratkozasnal is biztos voltam benne, hogy hiaba hagyom abba,ugyis megveszem a legiont meg a kovetkezo kieget is.

Jelentem,sikerult,meggyogyultam,sem a legion,sem az uj kieg nincs,es nem is lesz meg.

Ne add fel te sem,van kiut,csak eros elhatarozas kell,es 8-10 freeze utan elobb-utobb vegleges lesz :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#84416) Csapoati válasza whitezo88 (#84413) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lesz emissary, azt hiszem hivatalos forrásból is lehet tudni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84417) painkillerx


painkillerx
tag

Ti hogyan oldanátok meg azt, ha tesómmal egy karakterrel szeretnénk játszani de teljesen mas addon/key bind/beallitasokat preferálunk. Monjduk ő pvezne én pvpznék ugyanazzal a karival, beosztva.

Van erre valamilyen megoldas?

(#84418) Peetey91 válasza painkillerx (#84417) üzenetére


Peetey91
senior tag

Bartender addon kezel profilokat, legalábbis a keybindokra.

[ Szerkesztve ]

(#84419) Lacee1986 válasza kenwood (#84415) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Kár, hogy kihagytad a Legion-t. Az egyik legjobb kiegészítő lett belőle a végére számomra. BFA is lehet beérik pár patch után, szóval ha kapsz free trial-t nézz rá. ;]

(#84420) Lajtorja válasza Csapoati (#84416) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Emissary most is van, szerintem paragon repura gondoltok.

--- ---

(#84421) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Ugye van ez a jelenség hogyha csinálsz egy macrot a trade chatre, akkor sajnos az item nevét sima szövegnek veszi és nem lehet rákattintani megnézni a tulajdonságait.
Tud valaki erre valami addont ami ezt kiküszöbölné?
Előre is köszi!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84422) Viktor77 válasza Csokishurka (#84421) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84423) Csokishurka válasza Viktor77 (#84422) üzenetére


Csokishurka
őstag

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84424) Plata


Plata
félisten

Holnap végre timewalking event lesz.
Kár hogy nem elég nagy hozzá az új huntim.
Bc-s timewalking a legkönnyebb,pár szintet húzok majd a a 110-es karikra vele.

(#84425) malacka87


malacka87
senior tag

Nem keres valaki m+ csapatba tankot? Guilden belül kicsit mellőzve érzem magam mostanság.
[link]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84426) szaszab válasza malacka87 (#84425) üzenetére


szaszab
aktív tag

Én is hasonló cipőben járok. De még csak 6-os mythic a maxom, 360 itemlevel-lel.

(#84427) BeZol válasza malacka87 (#84425) üzenetére


BeZol
őstag

Inkább tolnátok meg azt a mythic progresst. Már Nightholdban sem tetszett, hogy Guldannal feladtátok.
Azért nem felejtem el az Elisande kill-t, amelyben először voltam úgy top dps, h progress kill volt (ami pár hét gyakorlás után first pull-ra meglett :DDD )
Mostani guildben most fetid ment le ugyan így :U

Én pl. most átmásztam ranged dps-re, mert mindig melee heavy volt az új guild (souls of damnation), de én pl. mythic+-t csak annyira láttam, hogy 4-5ször ha letoltam a heti ládára valót, elmúlt 2 hétben már azt se, előtte pedig még shadow priesterkedtem, csak az most dps-ként trágya mythicre. A gear-em így is rendben van, hogy 4-5mythic hétnek a gearje elmaradt, mythic+ sem igazán pörgött, tehát kb csak a mechanikákat kell begyakorolni minden bossra, időben pedig ugyan úgy heti 4x3 óra raid van, mint nálatok, és most lesz első extend mythraxx miatt (meg már nálunk is kicsit elment a kedv ettől a mythic raidtől, legalábbis tünedeznek el az emberek). Én is kb. csak kötelességből tolom fel a pofám raidekre (meg egyben a játékba), amúgy kövi patchet várom, mert ebből ennyi elég volt.

(#84428) Joezyka válasza Mister_X (#84409) üzenetére


Joezyka
senior tag

bocs, most nem találom valahogy az előzményt, de ezt hogy hoztad össze?
legyártottad magadnak előre, vagy AH ?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84429) DjDanee87 válasza BeZol (#84427) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ezek szerint nem csak nálunk nehézkes a progress. Mi is 3/8ban vagyunk már egy ideje, de sajnos ritka az a 3 raidnapból, hogy rendes setuppal tudjunk menni. Valahogy a DPSek eltűntek, általában healereknek kell offspecen dpselniük.

Recruitment is érdekes. Nem egy új tag lett kidobva az elmúlt hetekben. Én fel nem fogom, hogyha valakit felveszünk mire számít. Volt olyan aki az inviteot követően 2 hétig nem is logolt be a karakterére, nyilván ki lett téve. Meg olyan aki jelentkezéskor azt írja vállalja a 3 raidnapot és két hét alatt 1 raiden van ott a 6ból. Így nem egyszerű a progress

(#84430) Mister_X válasza Joezyka (#84428) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Legyártottam. Egyedül 200 storm silver ore-t és két kártyát (Five of Fathoms, Eight of Blockades) vettem meg, mert nem volt kedvem több expulsomot szerezni az inscription karakteremnek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84431) malacka87 válasza BeZol (#84427) üzenetére


malacka87
senior tag

Hát nálunk is lassan megunjak. De nem azért mert nem megy le valami hanem azért mert szar a kieg. Szar random dropp. Lootot úgy kell kunyerálni. Heti láda is 2-3 hetente ugyan azt a szart adja. Meg van pár ember aki nem myticre való. Tank alatti dps-el meg nem tudok mit kezdeni... Tn utolsó magyar klán. Embert se találsz utánpótlásnak.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84432) Viktor77 válasza malacka87 (#84431) üzenetére


Viktor77
titán

A lootolás miben változott az elmúlt 1-2 kieghez képest?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84433) Csapoati válasza Viktor77 (#84432) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Gyakorlatilag semmiben. Azerite armor nem jöhet m+ végén, csak a ládából.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84434) Cathfaern válasza Viktor77 (#84432) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Personal loot emberenként valamivel több loot eredményez, mint a többi lootolási módszer.

(#84435) DjDanee87 válasza Viktor77 (#84432) üzenetére


DjDanee87
addikt

Legionhöz képest ami jelentős, hogy nincs már masterloot, még full guildes mythic raiden sem, csak personal loot.
Nem túl jó rendszer. Pl kiesik valakinek egy crit+versa gyűrű mikor a stat prioja haste mastery akkor ott porosodik majd a táskájában, ahelyett hogy kapná a Monk akinek crit versa kell pont.

Másik kellemetlen dolog, ami legionben az artifact fegyver miatt kevésbé volt probléma az a 1kezes vs 2kezes fegyverhasználat. Teszem azt nekem van egy 385 1h mace + offhand kombinációm. Esik egy 370 staff a raidből akkor hiába nem kell, nem tudom átadni másnak (legalábbis addig nem amíg nem esett már akkora 2h azelőtt), csak a második 2h 370és staffot lehet átadni. Masterlootnál ilyen gond nem volt.

A legion legendary rendszer még olyan szempontból szar volt, hogy random legendaryt kaptál és hetekig kellett érte farmolnod, de legalább értelmet adott az emissarynak, m+ farmolásnak. AP farmra szintén jó volt a m+, most Island expedition lenne rá, mert m+ alig ad APt, de Island meg nagyon unalmas/semmi kihívás nincs benne.

Ezeken felül az altozás is háttérbe került, mert semmi értékelhetőt nem ad azon kívül, hogy más class, más skilleket használsz.
Legionben ehhez képest volt minden classnak külön orderhall, class küldetések, mage tower (nem a launchnál). Ráadásul a follower missionökkel rengeteg pénzt is lehetett szerezni, abból lett még nekem is a dínó. Most BFA ban meg 0 értelme van missionöknek.
Alttal m+ is nehezítve lett, mert Legionben kis kulcsokon nem volt affix (csak +4től), most meg a +2 már tyrannical/fortified amitől jóval lassabb egy +2 mint egy sima mythic dungeon, jutalom meg csak épphogy nagyobb 340 vs 345. Így az alttal m+ is nehezebb.

[ Szerkesztve ]

(#84436) Eugene Roe válasza DjDanee87 (#84435) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Még mindig jobban bírod, mint mi :) 5-en kezdtünk neki ennek a kiegnek, én bírtam a legtovább 45 nappal :) erről sajnos ennyit...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#84437) BeZol válasza malacka87 (#84431) üzenetére


BeZol
őstag

Régen is voltak, akik nem voltak odavalóak nálatok, gondolom most már túlsúlyba kerülhettek, mert légió végéig sem jutottatok már annyira sokáig, mint előtte. Nálunk szerencsére jók a játékosok, sokaknak van jól gearelt altja, hogy ha kell extra class (pl. 3-5 rugó zul-ra), akkor van, de ez légióban is így volt, mindig tudtunk az adott fighthoz közel tökéletesen passzoló classokat behozni, viszont ez az utolsó 2 boss már csak rohadt sok gyakorlást igényel. Még csak 40wipe körül járunk, mások pedig 400+-szal ölték le, és akkor jöhet a rákövetkező boss. Mountot nem dob, gear már minek, kb. értelmetlen az egész, és lelkesedés sincs nagyon érte, a jelentkezők meg özönlenek, mert több mythices guild is elnéptelenedett nemrég.
Úgyhogy mi szerencsére találunk embert (hozzátenném, a reprogressben használhatatlanok, mindegyik fixen halott a fight felén kb.), de kevés az olyan, aki tényleg jó is, és sztem érzékelik is ő maguk h bénák, mert nálunk is eltűnnek egy idő után, és akkor marad a régi keménymag, viszont van, akinek épp vmi dolga akad, és emiatt már 4-5ször maradt el raid, mert nem sikerült jól összerakni a csapatot, vagy szimplán épp nem volt elég vmiből.
Tehát nálunk vannak új emberek, de 1-2 reprogress után kb. mindegyik felszívódott (megcsinálta amit eddig másokkal nem tudott), és talán 5ből 1 olyan, aki máig elérhető ÉS jól is játszik, nem csak az van, h nagy az ilvl-je. Na az ilyen embereket nehéz összepecázni, aki jó is, megfelel az ilvl-e is, és fixen játszik és keménymag lesz.

(#84438) whitezo88 válasza DjDanee87 (#84429) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Egy ideje annyira casualbarát a gearelődés, hogy nincsenek rákényszerülve, hiszen WQ-ből, eventekből, M pugokból is jön a gear, a progress raid sokaknak csak időpocsékolás azért, hogy hamarabb legyen jobb cucc.

(#84439) XenHai


XenHai
senior tag

Engem ez a random loot ami idegesít. Lemegyek dk-val frost specen és állandóan tank geart kapok.
Hiába állítom a lootot.....

(#84440) Cathfaern válasza DjDanee87 (#84435) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Ezeken felül az altozás is háttérbe került, mert semmi értékelhetőt nem ad azon kívül, hogy más class, más skilleket használsz."
Lássuk be, hogy Legion volt gyakorlatilag az egyetlen kieg ahol ez nem így volt. Szóval ez nem a BfA negatívuma, hanem az egész WoW-é (meg majdnem minden MMO-é).

"Alttal m+ is nehezítve lett, mert Legionben kis kulcsokon nem volt affix (csak +4től), most meg a +2 már tyrannical/fortified amitől jóval lassabb egy +2 mint egy sima mythic dungeon, jutalom meg csak épphogy nagyobb 340 vs 345. Így az alttal m+ is nehezebb."
Alttal pont olyan nehéz m+-ozni, mint mainnel. Ha nem éri meg a plusz reward, akkor meg egyszerűen nem kell +-ba menni, nem értem ez miért akkora probléma.

"Ráadásul a follower missionökkel rengeteg pénzt is lehetett szerezni, abból lett még nekem is a dínó. Most BFA ban meg 0 értelme van missionöknek."
Ez szerintem inkább a Legion negatívuma, nem volt normális az a mission rendszer (már WoD-ban sem). Sokkal normálisabb a jelenlegi helyzet, hogy ha az ember pénzt akar, azért csinálni is kell valamit nem csak UI-t kattingatni, illetve hogy nincs előnybe az aki alt hadsereggel rendelkezik.

(#84441) DjDanee87 válasza Cathfaern (#84440) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen mainnel is nehezebb a m+, természetesen, de mainnel akit érdekel a játék úgyis tolja rendesen és magas szinten meg totál érthető ha nehéz (+15 pl). De Legionben én szerettem kis m+t menni szarabb alttal is. Mivel nehéz affix csak 10nél jött lehetett menni anélkül, hogy mások idegeire mennél a kisebb ilevel miatt. Most ha alttal könnyebb contentet akarsz akkor kb sima mythic dungeonre vagy korlátozva.

A legion gold lehet a legion negatívuma, de gondolj bele milyen szar most pl azoknak akik BFAra visszatértek, de Legionnel nem játszottak. Goldot alig lehet szerezni, míg akik játszottak eddig milliókon ülnek. Engem nem zavar, mert az utóbbi kategóriába tartozom, de el tudom képzelni milyen lehet vkinek most 0ról indulnia.

[ Szerkesztve ]

(#84442) Joezyka válasza DjDanee87 (#84441) üzenetére


Joezyka
senior tag

na én pont ilyen vagyok.
most kezdtem újra, 0-ról. (jó, haver megdobott 60k-val, első karinál, azt el is toltam heirloom cuccokra és annyi).
2x is megfontolom, hogy veszek-e valamit AH-ból, mert háát csóróság van :(

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84443) Cathfaern válasza DjDanee87 (#84441) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nagyjából tudom milyen, mert mikor lement a token ára bevásároltam belőle, utána alt miatt bevásároltam heirloomból, tehát bfa kb. második hetében volt 20k goldom az összes karimon :) Nagyon nehéz most pénzt gyűjteni ha nem akar az ember órákon át farmolni, de azt gondolom ez sokkal egészségesebb a WoW gazdasága szempontjából, mint eddig volt. Max. utána kéne igazítania a Blizz-nek a az előző pár kieg árait (pl. heirloom árak), mert azok nem ehhez a bevételi lehetőségekhez vannak igazítva.

(#84444) malacka87 válasza Cathfaern (#84434) üzenetére


malacka87
senior tag

4 kari 56boss 3 loot szerinted? Personal fosnak hívnám inkább.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84445) Mister_X válasza malacka87 (#84444) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ráadásul vehetsz hetente két azerite power tokent ;] (reroll értelmes dolgot még nem adott, csak world bossra érdemes ellőni)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84446) Cathfaern válasza malacka87 (#84444) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ez régen is pont ilyen volt. Statisztikailag a personal loot-al nagyobb eséllyel kapsz lootot, mint a régi módszerekkel.

(#84447) Plata válasza Cathfaern (#84446) üzenetére


Plata
félisten

Personal loot szerintem értelmesebb mint ami előtte volt.
Lehet hogy zsinórban nem kapok semmit 3 instában sem,de legalább nem azért mert valaki elveszi előlem ilyen vagy olyan indokkal a lootot.
LK idejében gáz volt sokszor a loot osztogatás.
Mondjuk nem panaszkodom mert nekem jó sorom volt,de akkor is hülyeség volt szerintem.
Nekem az a rendszer nem nagyon tetszett.
Utoljára LK-ban raideltem rendszeresen és guildel úgy tisztességes HC módra,amikor mindig megvolt melyik este melyik csapat hova megy.Ma már nem lenne türelmem hozzá.Meg nem is magyarokkal játszom.
Erről jut eszembe,ma timewalking instában egy csapat magyar közé kerültem warrival.
Észre sem vettem az insta végéig hogy magyarok,pedig a nevük messziről árulkodott róla.
Leöltük uccsó boss-t megint esett mount is,akkor vettem észre hogy bakker ezek magyarok ragnaros szeróról.
Szóba is elegyedtem velük még.

(#84448) Csapoati válasza Cathfaern (#84446) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kivéve ha a master looter amúgy neki adott mindent. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84449) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Lootra visszatérve, szerintem jó a mostani rendszer. Tippre ugyan annyi lootot oszt szét egy raid boss, mint régen, csak personalba és nem közösbe. És persze lehet adogatni egymás között, tehát nincs bajom.

Múltkor volt olyan vicces helyzet, hogy Fetid után mennék ki a teremből, erre guild master (disc priest) visszaránt, hogy adjon egy staffot, mert nekem szükségem volt rá. Kis durci volt, mert a mage-ünknek is kellett volna, de neki 360-as staffja van, nekem 355 volt és több DPS-t generáltam -6 item levellel (skullra is, azaz addra), tehát én érdemeltem :N.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84450) Lacee1986 válasza DjDanee87 (#84441) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nekem az vette el a kedvem a raideléstől, akár puggal is, hogy nincsenek szettek classonként. Uldir-t még normálban se érintettem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.