Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85251) szaszab válasza vvega30 (#85246) üzenetére


szaszab
aktív tag

Az elem sámliról azt mondták a guild társak, hogy a 8.1 sokat javított rajta. Viszont a chain lightning ability túl nagy területen dolgozik, nagyon oda kell figyelni vele. Én ennyit hallottam, tapasztalatom nincs. Majd, ha megjön a Zandalari troll, akkor lesz nekem is.:)

(#85252) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Érdeklődnék, hogy ti milyen UI-t használtok (ElvUI, TukUI, alap blizz ui, stb.)?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#85253) Plata válasza Ra's al Ghul (#85252) üzenetére


Plata
félisten

Tökre alap Ui.

(#85254) Fandango válasza Ra's al Ghul (#85252) üzenetére


Fandango
veterán

Saját magam által összerakott, már évek óta ugyanazt.

(#85255) szaszab válasza Ra's al Ghul (#85252) üzenetére


szaszab
aktív tag

Alap UI. Viszont van fenn 40 addon :S

(#85256) Mister_X válasza Ra's al Ghul (#85252) üzenetére


Mister_X
nagyúr

ElvUI

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85257) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Hello , ma megvettem ezt : World of Warcraft: Battle for Azeroth Digital Deluxe Edition , de egy olyan kérdésem hogy ez a másik csomag ad hozzá valami hasznosat ? Mert utána megvettem ezt is : See You Later Bundle . Ahogy láttam az elején a cél a 110 es karakter létrehozása , azt kb mikorra érem el?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#85258) Plata válasza DrTechnoid (#85257) üzenetére


Plata
félisten

Hát mivel új játékos vagy és nincs fejlődős gear a karakterednek én azt hiszem pár hét mire 110 leszel.
A mountokat 20-as szinttől használhatod.
Kaptál egy 110-es boostot is.
De nem javaslom hogy felhasználd.
Akkor a karaktered egyből 110-es lesz,de mivel azthiszem kezdő vagy azzal rosszul járnál.
Lenne egy 110-es karid amihez nem értenél,mellesleg béna booster geart kapna amiben irtó rossz lenne boldogulni.

(#85259) DrTechnoid válasza Plata (#85258) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Így van , ajánlotta hogy legyek 110es szintű, de azonnal rányomtam az 1es szintre mert nem láttam értelmét hogy egyből a csúcsra tegyen hiszen még a karim irányítása is negyed óra volt míg mexoktam mihogymmerre. Azt azonban hozzátenném hogy nem teljesen vágom hogy ennek az egésznek mi a végső célja , de az lejött hogy elég sok álldogáló karakter küldetéseket ad.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#85260) Mister_X válasza DrTechnoid (#85257) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is azt javaslom, hogy ismerkedj kicsit a játékkal új karakterekkel. A fejlődés viszonylag gyors, még heirloomok nélkül se tartana hetekig felhúzni egy karaktert 110-re, majd onnan 120-ra. De mivel a booster csábító dolog, érdemes elhasználnod olyan kasztra, amivel még így az ismerkedési fázis alatt is be tudsz tölteni minél több pozíciót. Minden kasztot ki tudsz próbálni class triallal karaktegeneráló képernyőn.

Elsődleges ajánlat druid. Az egyetlen kaszt, ami mind a négy pozíciót (tank, melee DPS, ranged DPS, healer) be tudja tölteni és még fun is a kaszt, rendelkezik egy sajátos class fantasy-vel.

Másodlagos paladin (tank, melee DPS, healer), kicsivel "több komolyságot" igényel, mert a tank healer specializáció több odafigyelést igényel a kaszt sajátosságaiból adódóan (több utility és spot healing, de kevés/nem létező crowd-control, mintsem "hülyebiztos" megoldások)

Igazából egyikkel se lőnél mellé, én imádom mindkét kasztot. Amint ellőtted a boostot, tudsz indítani Demon Huntert (98-ról indul) és Death Knightot (55), előbbi a játék egyik legerősebb melee DPS specializációjával rendelkezik és mindkettő magának tudhatja a legerősebb dungeon tank speceket.

Kezdőknek azért mégiscsak a DPS kasztokat javaslom. Tank és healer felelőssége mindig nagyobb, ha a közeljövőben raidezni és dungeonözni szeretnél aktuális contentben. Druida ranged DPS-e (Balance) jelenleg az egyik legerősebb és mindig megvan az opció, hogyha váltani szeretnél tankra, melee DPS-re vagy healerre.

Ami fontos: jól figyelj, hogy melyik szerverre csinálod a karaktereid! Érdemes itt megkérdezni a többieket, hogy hol találhatóak a legtöbben magyarok, ha a jövőben szeretnél magyarokkal játszani. Ha nem is, kerüld a Low population szervereket, mert a későbbiekben rosszabb lesz (nem tudsz guildhez csatlakozni, drágábbak a cuccok Auction House-ban), mint egy Full/High/medium szerveren.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85261) Plata válasza Mister_X (#85260) üzenetére


Plata
félisten

Druida tényleg az egyik leg funabb kari,főleg hogy neki mount sem kell,hiszen akár madárrá is változhat és szabadon repkedhet.
Ma kezdődött a darkmoon faire event,ha akar heirloomot szerezni most lehet.
Lehet persze heirloom nélkül is fejlődni,de szerintem sokkal egyszerűbb,nem csak az xp bónusz miatt,hanem azért is hogy nem kell felszerelést szerezni állandóan a karidnak,mert a heirloom gear a karival együtt fejlődik.
Én a kis mage karimat instázással húzom,így is sokszor 10 szintekkel le van maradva egyik másik cucca.
Kivéve most mert timewalking event is van.ott bevásároltam neki.
Darkmoon faire NPC minden fővárosban van,szerintem megéri oda elmenni akárhányas kis karival.
Ha bronzebeard szerveren játszana adnék is neki küldis itemet,de kétlem hogy ott kezdene.
Nincs magyar.Bár igaz most is láttam egyet,kb félévente látok magyart,azt hiszem az volt,mert a neve Szamóca volt. :D

(#85262) MegalodonS válasza DrTechnoid (#85259) üzenetére


MegalodonS
őstag

En amator jatekos vagyok,a velemenyem a prot paladin es a beast master hunter a legjobb kezdo,nekem ezek jottek be.

Prot Paladin nagyon eros, a partikba mindig kellesz.

A Beast Master hunter,nagyon eros es gyorsan tudsz vele fejlodni,szoloban es partiban.Az afflication warlock,kb ugyan az szint,az egyik a termeszet a masik a magia szineiben.Mindketto jo!

Nekem a feral druid az nagyon papir(vagy csak en nem tudok vele jatszani) a Balance az nagyon egyszeru,jo dps,igaz meg csak lvl36.

[ Szerkesztve ]

(#85263) Plata válasza MegalodonS (#85262) üzenetére


Plata
félisten

Mióta újra kezdtem a játékot,sosem mertem nagy szinten tank karit csinálni,mert úgy gondoltam már nem vagyok elég jó hozzá,híler kariból is csak monk volt légióban,mert ugye az afkolva is ki hílelt bármit. :D
De most dark iron dwarf miatt megpróbáltam a prot paladint,vicc hogy mennyire nem nehéz,egyszerűen könnyű vele tankolni és nem gond hogy lassú vagyok már.
Vagy ennyire erős és könnyű a prot pala most vagy csak én féltem nagyon a tankolástól.
Ami nekem hiányzik az a druida class mount.
Sosem csináltam meg,pedig annyira eszement jó az óriás bagoly.

[ Szerkesztve ]

(#85264) DjDanee87 válasza Plata (#85263) üzenetére


DjDanee87
addikt

Elfogadhatóan tankolni könnyebb, mint mondjuk DPSelni. Magas szinten már mindkettő bonyolodik kicsit, és valószínű egy szinten van a kettő nehézségben. De átlag játékosnak a tankolás nem kellene, hogy nehezebb legyen - sőt még talán könnyebb is, mert a DPS cooldownok nem optimális használata nem lassítja a haladást úgy, mintha ugyanezt a hibát egy DPS karival csinálod. Túlélő CDk használatának időzítése is kb mind1 casual contentben, helyes vagy helytelen rota közt meg alig lesz DPS különbség tank esetében - az aggrot megtartod helytelen rotával is, ha használod a képességeidet és nem autoattackolsz csak.
Szerintem fölöslegesen félnek sokan a tankolástól. Persze van 1-2 mechanika, amit a tanknak a feladata kezelni, de ugyanígy vannak a DPSnek is feladatai (mondjuk motherload első bossánál a bombák berugdosása), tehát ilyen szempontból nincs különbség.

(#85265) szaszab válasza Mister_X (#85260) üzenetére


szaszab
aktív tag

Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy Arathor-on játszom, és a guild-ben vannak tagok más szerverről. (Hellfire, Ragnaros, stb)

Illetve a papom kb egy hét alatt 94-es lett.

[ Szerkesztve ]

(#85266) Plata válasza szaszab (#85265) üzenetére


Plata
félisten

Nekem most lett 90 a mage karim.
1 nap 23 óra 39 perc 15 másodperce van játékban.
No persze sokat mászkáltam is vele fölöslegesen a világban.

(#85267) szaszab válasza Plata (#85266) üzenetére


szaszab
aktív tag

Ha hazaértem én is nézek egy /played infót. Amúgy te heirloom-mal fejlődsz? Én anélkül.

(#85268) Plata válasza szaszab (#85267) üzenetére


Plata
félisten

Persze.Heirloomok és random insta.
De most vettem észre valamit.
Ez mi a bánatos fene?
Nekem ez eddig mindig kimaradt.

[ Szerkesztve ]

(#85269) hunvarlan válasza Plata (#85268) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Pandás kiegnek volt ilyen lehetősége hogy scenáriózni lehetett de szerintem ma már senki sem jelentkezik be rá.

(#85270) Viktor77 válasza Plata (#85268) üzenetére


Viktor77
titán

Na baszki, ezt én sem láttam. Pedig épp a pandás repukat húzom, nekem annak a kiegnek a nagyja kimaradt.
Behív egyedül is? Azt tudom, hogy a főváros mellett lehet rájuk egyedül is jelentkezni, csak nem tudom, hogy az is ad-e reput.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85271) Fandango válasza Plata (#85268) üzenetére


Fandango
veterán

3 fős mini dungeon, van egy cél amit el kell érni egy npc segítő által.
Nem volt rossz dolog akkoriban, mert gyorsan megvolt, de mivel nem lett folytatása a későbbiekben, ezért gondolom annyira mégse jött be a játékosoknak.

(#85272) Plata válasza Viktor77 (#85270) üzenetére


Plata
félisten

Nem,nem hívott még be.
Szerintem hagyom,mert úgysem jön senki.
Eddig észre sem vettem ezt a lehetőséget.
Lehet csak 90-es szinten van?
90-100 szintet olyan gyorsan át szoktam ugrani hogy nem is vettem eddig észre
Főváros mellett hol lehet rá csatlakozni?

(#85269)
Nem tudtam.

(#85271) Fandango
Jó lett volna ki próbálni,de úgy néz ki ma már senki sem csatlakozik rá.
Panda kieg nekem full kimaradt.

[ Szerkesztve ]

(#85273) Viktor77 válasza Plata (#85272) üzenetére


Viktor77
titán

Mogushan Palace tetején. Lehet jelentkezni scenariókra, raidek különböző szárnyaira.
Most tették be asszem Dalaranba (talán) a WoD-os raideket így (LFR szinten persze).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85274) Plata válasza Viktor77 (#85273) üzenetére


Plata
félisten

Majd akkor meg nézem.
Újra jelentkeztem pandásra kis karival.
De nem hiszem hogy behív.
[kép]

(#85275) Viktor77 válasza Plata (#85274) üzenetére


Viktor77
titán

Jó lett volna,a bonusrepu miatt.
(Jól látom, 1 millió pízed van? :D )

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85276) Plata válasza Viktor77 (#85275) üzenetére


Plata
félisten

Jól látod,csak annyi van. :O
Egyre csak fogy a pénzem,azt még légióban gyűjtöttem,de lassan elfogy.
BfA-ban nem kerestem csak kevéske pénzt,de hülyeségekre több ment el. :B
Bronzebeard-on minden marha drága,de amit én adnék el az meg nem kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#85277) szaszab válasza Plata (#85266) üzenetére


szaszab
aktív tag

A 94-es papommal, heirloom nélkül, rengeteg pet battle-lel ennyit játszottam, és ugye 20-ról indult, nem egyes szintről:
Total time played: 3 days, 17 hours, 30 minutes, 45 seconds

A heirloom-ok is emlékeim szerint csak +50% xp-t adnak.

Jesszus, hogy tudtam ennyi időt elcseszni? Igaz, volt, hogy OG-ban afk-oltam, míg kimentem kajáért a konyhába, és ugye a szendvics sem készíti el magát. Ilyenkor már kilogolva várt a játék, de na. Ez így akkor is rengeteg. :S

(#85278) Plata válasza szaszab (#85277) üzenetére


Plata
félisten


Jó én ma kergettem darkmoon erdőben a mókusokat vagy félórát. :DDD
Nálam néha megesik hogy el baromkodok valami bődületes marhasággal félórákat. :D
De így nem unalmas az élet. :B

[ Szerkesztve ]

(#85279) Plata


Plata
félisten

Kis karim a mai légió eventtel 101-es lett.
De egy kicsit nehéz lett a légió event.
Nem éppen a szintemhez igazítja az ellenség szintjét.

Szerencsére rengeteg 120-as mászkál az inváziókon.
Így sikerült le tolni.

(#85280) KraX


KraX
őstag

Ezt itt hagyom, hatha vki belefut hasonlo hibaba es esetleg segithet neki. Egy 1050ti nvidia kartya dolgozik a gepemben, eddig hiba nelkul tette a dolgat. Karacsony elott vettem 16GB ramot es egy uj ssd-t a gepbe mert mar nem fertem el es a 8GB ram is kezdett keveske lenni. Jatszogattam a kedvenc jatekommal (kiskaraktert huztam alliance oldalon, hogy azt a story szalat is megismerjem hordaskent, illetve nem kot le a bfa end game jelen pillanatban). A 8.1-es patchel jott a default dx12. Nekem is atallt alapbol. Minden ment szepen. Aztan azt vettem eszre, hogy 1-2 ora jatek utan a druidom nem tud alakot valtani. Illetve alakot valt de a grafika "beragad" abba a formba amiben volt. Tobbszor restartoltam a gamet es volt hogy meg az sem tudta megoldani a problemat csak egy teljes reset. Elso korben elkezdtem tesztelni az addonokat, hatha ott akad ossze valami. Osszes addont kikapcs, de ugyis jelentkezett a hiba. Elkezdtem gyanakodni az uj alkatreszekre ezert elkezdetem megtesztelni eloszor a ramokat majd az ssd-t de semmi hiba. Mas jatekok es alkalmazasok is hiba nelkuk futottak kiveve a wowot... Mivel huzva van a gepem egy kicsit igy ott is elkezdtem visszavenni hatha az okoz gondot (bar eddig nem okozott). Semmi eredmenye nem volt. 1-2 ora utan jott a hiba. Elkezdtem tulmelegedesre gyanakodni, bar eddig semmilyen hasonlo gond nem jelentkezett. Egy hirtelen otlettol vezerelve visszaraktam dx12-rol dx11-re a grafikus apit es megneztem ugy is es lass csodat, nem jon a hiba.

For the God Emperor!

(#85281) szaszab válasza KraX (#85280) üzenetére


szaszab
aktív tag

Nekem is volt ilyen, még az RX460-nal is. Vicces volt humanoid alakban repülni. De amióta a papom húzom, nem nagyon játszottam a druiddal. Én nem tudtam mihez kötni, meg nem is érdekelt, csak jót somolyogtam a dolgon. De az biztos, hogy december 12 előtt nem láttam ilyet, és nekem alkatrész csere nem volt a gépben (azaz, én most, a két ünnep között cseréltem Radeon-ról nVidia-ra), szóval mindenképpen a patch-nek köszönhető.

(#85282) Joezyka válasza KraX (#85280) üzenetére


Joezyka
senior tag

most már tudom, hogy nekem miért nem jelenik meg néha a mount.
vicces amikor 'emberi' alakban veretek vagy épp repülök.
én ezt eddig valamilyen szerver lagg-nak tudtam be, mert 5-10p után magától helyrejött mindig.
de lehet kipróbálom én is dx11-et.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85283) Plata


Plata
félisten

Én most húztam a kis karimat draenoron,igaz fél nap alatt átmentem rajta,de rengeteg bug van, a griffes állandóan a textúra alatt közlekedik például.Minden repülésnél a textúra alatt ment a griffes,akár hova mentem,gorgorond vagy talador esetleg tanaan jungle.

(#85284) Plata


Plata
félisten

Van valakinek arra valami jó tippje hogyan lehet expulsom-ot farmolni?
Fire mage karimnak maxos a tailoringje és csinálnék a kis mage karinak geart,de expulsom alig van neki,ma vagy két órán át farmoltam itemeket és scrappeltem őket,de egyetlen expulsom sem jött,ami marha vicces mert olyan karimnak aminek nincs rendes profja csak mining és herba már 40 expulsom is van csak wq itemek szétszedéséből. :W

(#85285) Error válasza Plata (#85284) üzenetére


Error
csendes tag

Van olyan WQ ami ad 5 Expulsom-ot azthiszem. Ezeket lehet nézni napi szinten.
Plusz talán vannak szakmák akik tudnak szintén előállítani, transmute, enchanter, stb (bár ez lehet csak Jan 22.-étől).

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#85286) Mister_X válasza Plata (#85284) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elkezded a zöldeket gyártani és széttöröd. Tidespray Linen Bracers (talán a neve) a legolcsóbb (10 Linen, 5 Nylon Thread), de én expulsom farmra használok leatherworkingot is, éppen mit olcsóbb nagy mennyiségben gyártani - coarse leather és shimmerscale olcsó, mifelénk blood-stained bone 10-25g között ingadozik, ma reggel viszont a linen 2.50g volt.

Ha 1-es szintű recepteket akarsz gyártani (Sinister Combatant's ...), az persze drága. Hármas szintű receptekkel nem fáj az embernek annyira egy "lvl120 welcome gift" legyártása egy altnak, de a gear receptek fejlesztéséhez Mark of Honor kell, amit PVP-vel lehet szerezni ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85287) -FreaK- válasza Mister_X (#85286) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az egyik videóban én is a LW-t láttam mint ajánlott, az egyik itemet scrapelve kb 1:6 arányban kapsz expulsom-ot.

Viszont ha ezt megoldod, az még kevés. Nálam a BS-nél már a jó sok hydrocore is kellene a 355 vagy 385-ös receptek legyártáshoz, ami viszont csak M+ runok alatt szerezhető, ha jól tudom. Vagy erre valami ötlet valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#85288) Plata válasza -FreaK- (#85287) üzenetére


Plata
félisten

Hát megpróbálom csinálok sok olcsó tailoringes cuccot és scrappelem.
Hydrocore azt hiszem sima raiden is jön.
Sosem jártam M+ instákba és nekem van,csak M0 mythicen és random raiden voltam.

(#85289) -FreaK- válasza Plata (#85288) üzenetére


-FreaK-
veterán

Egy nekem is van, de egy cucc legyártáshoz 15 kell :Y Én sem tolok sajna Mythicet, mert nincs türelmem kivárni a party keresgélést, ráadásul a taktikákat sem ismerem, először guild-el kellene lemenni.

Ezért is dühít, hogy még ennyi év után sem voltak képesek belerakni a dungeon finderbe legalább az alap mythic szintet. Bár szerintem ez inkább valami game design döntés lehet, csak nem értem, hogy mire jó..

(#85290) Plata válasza -FreaK- (#85289) üzenetére


Plata
félisten

Én mythic-et is dungeon finderben szoktam keresni.
Most fejből nem jut eszembe hogy hol is van,kicsit le tettem WoW-ot mert besokalltam hogy sok rohadt cuccot ki farmoltam és nulla expulsom esett.át logoltam az űrbe pénzt keresni.
[kép]
De valahol a dungeon finderben van egy rész ahova beírod hogy mythic vagy ha mythic hét van hogy weekly és ad ki sok partyt.Ha végeztem admival megyek vissza WoW-ba és megmutatom.

[ Szerkesztve ]

(#85291) -FreaK- válasza Plata (#85290) üzenetére


-FreaK-
veterán

Mi a játék neve? Nagy Star Trek fan-ként szégyellem is magam, hogy még nem játszottam olyan játékkal :D

Igen azt tudom, hogy hol van, arra gondoltam.Az egy pöcsölős macera az egész, semmi kedvem hozzá. Keresgéltem korábban, de dps-ként eleve nehéz, aztán meg simán el is utasították egy csomószor a jelentkezésemet. Aztán volt, hogy bevettek hurrá. Fél órát álltunk a dungeon előtt, mert nem volt healer.. aztán hagytuk a fenébe az egészet. Felesleges időkidobás volt, ez többször is ráadásul.

Miért nem lehet a random dungeon finderbe bele tenni mint a HC-t? Rákattintasz, hogy partyt keresel, berak a queue-ba és vársz míg nem talál neked partyt, addig csinálhatsz bármit...

Azt értem hogy a Mythic egy magasabb szintre van tervezve, ami komoly kihívás és ezért meg van különböztetve, de könyörgöm.. ez a kieg után 3 hétig igaz kb. onnantól mindenkinek úgy megy mint a HC egy kicsit korábban. M+ -al ugyan ez a helyzet csak kicsit később. Mennyi lehet mire a játékosok a WQ-val meg egyebekkel elérik mondjuk egy M+5 szintjét? két hónap?

(#85292) Mister_X válasza -FreaK- (#85287) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mainem 64 Hydrocore-on csücsül. Ha jól rémlik, csak a 355-ös gearhez kell, utána Sanguicell. Abból meg bossonként kapsz egyet normál Uldir alatt ;] És abból is van 344 jelenleg úgy, hogy le van gyártva mindkét 385-ös.

De most őszintén. Hydrocore-t ad minden mythic 0 dungeon utolsó bossa (hetente egyszer) ahogy mythic+ esetén is (minden teljesített run esetén). Mythic 0 meg annyira nem kihívás, hogy 5 DPS-el rohanunk rajtuk végig heti egyszer.

LW scrapping akkor éri meg, ha van karaktered, ami aktívan farmol, pl. egy Demon Hunter. Nekem viszont goldom van, mert az én időm drágább, mintsem farmoljak :P

LFD nincs mythic dungeonre, mert még csak az hiányozna. Megnyomod az I-t, oldalt "Premade Groups", ott Dungeon és megjelennek a játékosok által szervezés alatt álló csoportok. Ha valaminek a nevében nullánál nagyobb szám van, az mythic+. De szürkén látod, hogy hova megy a group és mythic vagy mythic+.

A legtöbb csoport nem vesz be 340 ilvl alatti karaktert, mert szenvedés lesz a vége és mindenki túl akar esni minél gyorsabban rajta.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85293) Plata válasza -FreaK- (#85291) üzenetére


Plata
félisten

Igen,tudom mythic héten is gáz keresni csapatot,kivéve rugó vagy warlock karival,mert azokkal lehet freehold instát kb 10 perc alatt letolni. :DDD
Star Trek Online.
F2P MMO,de inkább P2W. :D
Az a karakterem egy fizetős Jem Hadar Vanguard karakter,igencsak drága Jem Hadar vanguard carrierrel.Ha jól emlékszem a faj és a hajók 125 eurós csomagban vannak.Ugyanis a hajón full vanguard konzol szett vanma többi vanguard hajó konzolja is rajta van,amitől egy OP állattá változik. :B
De azóta már a kedvencemmel repkedek,ez a hajó a kedvencem.Örült nagy Galaxy fan vagyok. :B
[kép]
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#85294) KraX válasza Plata (#85283) üzenetére


KraX
őstag

Ez nekem is megvolt. A terrain alatt kozlekedett a griff szinte folyamatosan. Nem gondolna az ember, hogy ennyi hiba van a játékban.

For the God Emperor!

(#85295) Plata válasza KraX (#85294) üzenetére


Plata
félisten

Igen,amíg draenoron küldiztem és akárhova mentem griffel az állandóan a föld alá ment le.
Mindig a textúra alatt közlekedett és néha meg is hülyült mert rossz helyre vitt elsőre majd utána elkezdett összevissza rohangászni.

(#85296) -FreaK- válasza Mister_X (#85292) üzenetére


-FreaK-
veterán

Értem. Akkor az nekem tényleg gáz :D nem fogok ilyet kraftolni ezek szerint. Amúgy is már 370-es vagyok, de azért még azt hiszem a két 385-ös upgrade lenne.

Igen tudom, hogy hogy működik, és pont azt írtam le, hogy a mi a bajom a jelenlegi rendszerrel. Így nem is fogom használni. Ehhez olyan guild kéne ahol napi szinten mennek le folyamatosan minden hova.

(#85297) Kolbi_30 válasza -FreaK- (#85296) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Lenyomsz mindent altokkal is, azt hamar megvan 😂😂

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#85298) Mister_X válasza -FreaK- (#85296) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én szerencsésnek mondhatom magam, mert jó guildben vagyok. Mythic raidet nem nagyon erőltettük, de tervben van Dazar'alorra. Ettől függetlenül napi szinten megyünk mythic+-okat és van három raid napunk.

@kolbi_30: mit nyom le az altokkal? :F Hydrocore és Sanguicell soulbound, nem lehet küldözgetni sehová.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85299) Plata


Plata
félisten

Druida karimnak van egy küldije amiben Flynn Fairwind-el kellene dumálnia valami gazokról.
Igen csak hogy mióta felvettem a küldit a csóka eltűnt a helyéről.Másik karival ott van ahol a druidnak is mutatja a térkép,de druiddal nincs sehol.
Van erre valami ötletetek hogy miért tűnt el ez a pocsék kalózkezdemény? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85300) Kolbi_30 válasza Mister_X (#85298) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Fasztudja, most kezdtem ujraz ezt a szart. De gyanús hogy nem fizetek elő ismét, hogy lejárt a 30 nap..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.