Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84851) DjDanee87 válasza Csokishurka (#84846) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nincs ilyen hogy max 20 ilevel+ a titanforge. Egészen 395ig tud felproccolni bármi, még akár a 325 hc instás cucc is. Csak ennek az esélye nagyon kicsi.

Mikor esik egy item dob egyet a rendszer, hogy kapsz-e +5 ilevelt vagy nem. Ha nem akkor nesze, ott a 325 hc loot, mehet a vendornak. Ha igent dob és 330 lenne, akkor jön a következő roll az újabb 5 ilevelért és így tovább. Tehát az alapból kisebb item kevesebb eséllyel lehet 395, de az esély arra is megvan. Nekem pl Uldir hcban volt szerencsém egy gatyával ami megkapta a maxos 395öt.

(#84852) Plata válasza DopeBob (#84850) üzenetére


Plata
félisten

Na ezt a tippet is köszönöm,ki is próbálom.

(#84849) Viktor77
Na az szép lett volna 1 nap ücsörgés abba a mocsok barlangba.
Holnap majd megnézem hátha dob olyan toy-t.
Gondoltam rá hogy várok még egy respawnt hátha,de akkor jó hogy nem maradtam ott.
Timewalkingra mentem inkább,utgarde pinnacle veszett jó,olyan 15-20 perc és 300 ezer xp felett jön.

[ Szerkesztve ]

(#84853) Csokishurka válasza DjDanee87 (#84851) üzenetére


Csokishurka
őstag

ahh így már tiszta.
Köszi!

(Nekem is volt 6-os kulcsból egy 385-back.)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84854) DopeBob


DopeBob
addikt

Tud esetleg valaki olyan addont, ami kiírja a cuccokra, hogy jó e még valamire? Vagy legalább annyit, hogy melyik kiegből való? Tele vagyok minden féle crafting reagentel, gondolom a BfA előtiek semmire nem jók már, de nem tudom, hogy pl a 60 féle húsból mi kell még.

MZ/X

(#84855) DopeBob válasza DopeBob (#84854) üzenetére


DopeBob
addikt

Sikerült találni egy egész jót: Smexy Mats

MZ/X

(#84856) Plata válasza Mister_X (#84823) üzenetére


Plata
félisten

Ma 8 karival le toltam a Vol'Dun-ban dekkoló heti world boss-t,minden karival vettem egy tokent.
Nyolc kariból két karakter kapott alapból itemet,három karakter kapott itemet a tokenes bónusz rollból.
A két mázlista pont a bónusz mázlisták közt volt,így két kari kapott két itemet egy kari egy itemet a többi semmit.
350-375 itemek estek.
De legalább a token ára visszajött,mert a boss pont annyi war resources-t dobott mint amibe a token került.

(#84857) -FreaK- válasza Plata (#84856) üzenetére


-FreaK-
veterán

Mi ennek a tokennek a neve és hol lehet kapni? :) nem is tudtam hogy van benne, pedig de jól jött volna, hogy a fene enné meg. Régen Raid insta alatt használtam már arra emlékszem, csak nem tudtam hogy már ilyen széles körűen lehet használni.

(#84858) Viktor77 válasza -FreaK- (#84857) üzenetére


Viktor77
titán

Az új kieg fővárosaiban, a transmogos mellett. Fura amúgy, hogy nem vetted észre, kék felkiáltójeles muksó.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84859) lakisoft válasza Viktor77 (#84858) üzenetére


lakisoft
veterán

Horda és Ally oldalon is így van?

(#84860) -FreaK- válasza Viktor77 (#84858) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem jártam még a transmogosnál, az lehet a gond :D

Úgy működik még mint régen (ha jól emlékszem), hogy boss kill-nél automatikusan feldobja, hogy akarsz-e bonus rollt, ha van tokened?

[ Szerkesztve ]

(#84861) Viktor77 válasza lakisoft (#84859) üzenetére


Viktor77
titán

Erősen úgy gondolom, hogy igen.
És igen, most beszéltük valamelyik nap, ha van nálad, feldobja a lehetőséget. 2-t vehetsz hetente és max 5 lehet nálad.

Boralusban a heti q-t adó teknős a kocsma bejáratánál van, így ha nála jártál, látnod kellett a felkiáltójelet a mellette lévő épületben. Horda oldalon nem tudom hogy van.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84862) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Most az AH cross faction vagy nem?
1 AH/realm/frakció és kivételek a booty bay, gadgetzan AH-k?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84863) Plata válasza Csokishurka (#84862) üzenetére


Plata
félisten

És ami dalaranban van az nem közös?
Sima AH az szerintem nem közös.

[ Szerkesztve ]

(#84864) Csokishurka válasza Plata (#84863) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah tényleg dalában is van egy kis robot féle. De az nem tudom az e.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84865) Plata válasza Csokishurka (#84864) üzenetére


Plata
félisten

A vendorok közt northrendi dalaranban is van egy Ah-s ha jól emlékszem és a légiós dalaranban egy engineringes Ah-s.

(#84866) Viktor77 válasza Csokishurka (#84862) üzenetére


Viktor77
titán

Cross-faction.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84867) lakisoft


lakisoft
veterán

Vagy van az ah-s mount. Kinek van meg? :Y

(#84868) Arnold2 válasza lakisoft (#84867) üzenetére


Arnold2
őstag

Még a transmogosra sem futja :S Apadóban van a játék kedv, ezért apadóban van a gold is :S

Más, egy kis beszélgetés indító :)
Kinek mi volt a legnehezebb dolog amit elért in-game? Akár egyedül, akár csoportosan?

Nekem locként vita nélkül a zöld tűz küldi. Amikor kijött meg sem tudtam csinálni, pedig volt benne vagy 50-60 try. Kellett vagy +20 ilvl és majdnem ugyan ennyi try, hogy beadja.

A második a listán a legó pálca Firelands-ből, de ott egy kiváló makróval, amit a wowhead-ről láttam már sima volt (nem emlékszem, hogy mi volt már, de Nexus-ban volt egy bitang mob és vagy őt vagy egy addját szakítani kellett, különben neked lőttek. A lock még akkor csak a felhunter lévén tudott szakítani, ami szeretett beakadni, megmakacsolódni. Ezen segített a makró, ha jól emlékszem).

Nektek mi volt az, amire azt mondanátok, hogy na ez már kemény volt, mint a fagyott kutya lába?

Jéé, megkaptuk a sapkákat :) :C

[ Szerkesztve ]

(#84869) #81999360 válasza Arnold2 (#84868) üzenetére


#81999360
törölt tag

Én a The Proven Healer titlet és a zöld tűz questet mondanám. Brawlers Guildet is végignyomtam még Pandában a titleért és a mountért, az sem volt olyan könnyű :D

Más hirtelen nem jut eszembe.

(#84870) cl.aci válasza Arnold2 (#84868) üzenetére


cl.aci
aktív tag

g.talikon a kaja elkészítése kotta részegen, na meg alakir :D

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#84871) Arnold2 válasza cl.aci (#84870) üzenetére


Arnold2
őstag

Hát ha az kotta részeg volt, akkor neked nem szabad máshogy főznöd. Azóta is emlegetem, hogy milyen finom is volt! :R

Jaj, Alakirt ne is mond :D

(#84869) Sspot A Brawlers Guild-nél én mindig "csalok" egy kicsit. Altalában mindig kieg vége felé nézek arra és amit ugye nyers erőből meg lehet oldani / túl lehet élni az megy pik pak. Néha akad csak meg a gőzmozdony, ha mechanikából kell megpüfölni, mint pl Hexus vagy Hexagon, vagy hogy hívták, mikor egy lézer labirintusban kellett pörögni közben DPSelni :)

(#84872) Error


Error
csendes tag

Thorium Brotherhood repu farm az betett. Dungeon reszet úgy, hogy valakit invelni kellett mindig és óránként talán 5 alkalommal lehetett ha jól emlékszem. Felhúztam egy Rugót 60-ra, hogy gyorsabb legyen a farm, de így is sokáig tartott kibányászni a szükséges mennyiségű dark iron-t...

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#84873) Viktor77


Viktor77
titán

Talán a holy pala mage towert mondanám, azt sem azért, mert nagyon nehéz lett volna, ha nem mert nem a healen volt a hangsúly.
Meg amúgy is, volt talán 50 tryom, most ezt nevezzem nehéznek?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84874) Arnold2 válasza Viktor77 (#84873) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha szeretnéd, miért ne mondhatnád annak :)

Viszont a lock MT questeknél én azt tapasztaltam, hogy az ilvl igen szépen segített. Hirtelen nem emlékszem olyanra, hogy a mechanika egyből kinyírt volna, ha pl nem szakítod meg egyből (hangsúlyozom magasabb ilvl-en, nem az akkor aktuálison).
Szóval ha türelmesebb voltál és túlgearelted, akkor ha nem is simán, de kb 3-4 try-ra lement (az addigi 25-30+ -hoz képest).

(#84875) Csapoati válasza Arnold2 (#84868) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ez egy szuper kérdés, most elgondolkodtam. :)

Vanillában megütöttük Ragnarost, akkor kb az volt az elérhető célunk guildként, volt is nerd scream TS-en. :D

Wotlk-ban az icecrownos glory of... achira vagyok büszke, a sindragosás elég nehéznek bizonyult (de megérte, az a legszebb mount még mindig a játékban szvsz)

Cataclysmben kb world 1000.-nek ütöttük HC Madness of Deathwinget, amit vagy 3 hétig próbáltunk előtte - ez is nagyon jó érzés volt (mármint hogy végre lement).

BfA-ban meg Motherlode végén a bossnál elsőre meglett mythicen (még az első héten kb) az achi (a Ready for Raidng VI talán), a többiek is csak pislogtak. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84876) #81999360 válasza Arnold2 (#84868) üzenetére


#81999360
törölt tag

...és miért kaptál te sapkát? :DDD

(#84877) lakisoft válasza Arnold2 (#84868) üzenetére


lakisoft
veterán

Nekem a Vial of Sands recept farm (sajnos csak horda oldalt van meg és csak a recept! a mount nincs :D )és a Ashes of Al'ar és folyamatban a fekete pók farm és az ah-s mount farm. :R

(#84878) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Gyors kérdés, ha már egyszer lootolva lett eg raid boss, de még egyszer megölöm és van nálam reroll token, akkor azt tudom használni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84879) fauv


fauv
őstag

üdv!

Srácok , mekkora ilv- kell ahhoz, hogy a q nál, ami 310-340-355 ilv szintű itemet/ fejes, chest, vállas / ad, ha a 4 q-t megcsinálod, 340-ről 355-re váltson?

köszi előre is

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#84880) Plata válasza fauv (#84879) üzenetére


Plata
félisten

Ha a Wq jutalomra gondolsz akkor én azt hiszem 340 a max jelenleg,de jövőhéten emelik a szintet.

(#84881) hunvarlan válasza Plata (#84880) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Hali neked meglett már a fejlődős gyűrű? Hány hajónak raktál be olyan itemet amivel látja a küldit?

[ Szerkesztve ]

(#84882) Plata válasza hunvarlan (#84881) üzenetére


Plata
félisten

Kettőnek,de semmi.
Állandóan tolom a küldiket,de semmi.
Volt egy iron horde treasure chest küldi,de ennyi.

(#84883) fauv
Nem 340-es item volt csak warforged esetleg titanforged lett?
Kaptam már én is 340 helyett 365 itemet mert proccolt.

[ Szerkesztve ]

(#84883) fauv válasza Plata (#84880) üzenetére


fauv
őstag

tuti nem, mert a druidámnak 355 ös itemeket adott már a múlt héten is. Igy lett most 356-os, mert ugye a 3 item 360-as lett a plusz 5 lvl-el együtt. Csak nem néztem mekkora volt, 345, 46 stb.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#84884) fauv válasza Plata (#84882) üzenetére


fauv
őstag

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#84885) Plata válasza fauv (#84884) üzenetére


Plata
félisten

Jéé,nekem is 355,de mióta? :Y
Bár nem izgat mert jobb cuccom van.

[ Szerkesztve ]

(#84886) Viktor77 válasza Mister_X (#84878) üzenetére


Viktor77
titán

Igen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84887) hunvarlan válasza Plata (#84882) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Remek lehet berakok még kettőnek hátha nagyobb az esély rá.....

(#84888) DjDanee87 válasza Plata (#84885) üzenetére


DjDanee87
addikt

Kb 2 hónapja skálázódik 355 és 370re (de csak az azerite armor, sima armor/fegyver max 340). A 355 nemtudom honnantól van, 370 valahol 364 környékén lesz.

(#84889) cl.aci


cl.aci
aktív tag

Darkmoon szakmás q. mióta nem adják a +5 skilpontot?

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#84890) Plata válasza cl.aci (#84889) üzenetére


Plata
félisten

Amióta a szakmát szét szedték.
Csak az alap classic skillhez ad 5 pontot,ha az maxos akkor nem kapsz.

(#84888) DjDanee87
Akkor az vicces mert most megnéztem két karival nem 340-et mutat én meg annyira emlékeztem.
Az egyik a repus karim amivel a repukat farmolom,a másik meg a hunti aki hetek óta garrisonban tesped.

[ Szerkesztve ]

(#84891) khmmmm válasza lakisoft (#84877) üzenetére


khmmmm
tag

Nekem van néhány [mountom] :DDD .

(#84892) fauv válasza khmmmm (#84891) üzenetére


fauv
őstag

Azért ez nagyon komoly, gondolom nem 2 hét alatt szedted ki őket ? :)

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#84893) khmmmm válasza fauv (#84892) üzenetére


khmmmm
tag

Jó ideje már annak (talán WOTLK környéke) hogy csak mountokat farmolok, ha éppen nincs olyan amit megszerezhetőnek érzek, akkor szokott szünetre menni nálam a játék ;] .

[ Szerkesztve ]

(#84894) Peetey91 válasza khmmmm (#84893) üzenetére


Peetey91
senior tag

Melyikre vagy a legbüszkébb, melyik volt a legnehezebb?

(#84895) DopeBob válasza Arnold2 (#84868) üzenetére


DopeBob
addikt

Még sima wow idején C'thun kill. De akkor már nagyon ki volt feszülve mindenki, kb rá is ment a guild, mindenki nyelt, amíg meg nem lett aztán game over. De mikor végre sikerült legyőzni, az nagyon jó érzés volt :U

Más. Félelmetes mennyire nincs tartalom most a játékban... vagy én nem találom. Alig vártam, hogy 120 legyen a hunterem, nagyon élveztem vele a szintezést. Pénteken meglett, most már ilvl 340, és egyszerűen semmi késztetés, hogy bármit is csináljak vele. Raidelni család és pici gyerek miatt nem nagyon tudok, istázni nem sok értelme van, úgyhogy marad a karihúzás, mert maga a játék még mindíg nagyon tetszik :O

MZ/X

(#84896) Plata válasza DopeBob (#84895) üzenetére


Plata
félisten

Ezzel én is így vagyok.
Ha a karid eljut warfrontra ott felöltözik és kész,game over.
Timewalking miatt valamennyire van mit csinálni,a harmadik karit húzom fel épp.
Az első hordást.
De horda oldal nehezebb,ciki hogy mennyi bénázás van horda oldalon timewalkingon,már egy vacak nexus sem nagyon megy,nehezebb instákkal meg még több a baj.
Pit of saron-on is voltam ma hordás karival,de azt hittem már feladom és lelépek.Eszement hosszú insta volt.
Gundrak-ban meg eltévedtek és behúztak mindent. :D
Csak azt nem tudom mi lesz ha mind a 19 karim 120 lesz. :F

(#84897) DjDanee87 válasza Plata (#84896) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor kezdheted őket gearelni. Mondanám, hogy célozd meg a 385 ilevelt, de mire meglesz mind már 8.1, és nagyobb itemek esnek. Akkor célozd meg mondjuk a 415öt minddel! :)

(#84898) Plata válasza DjDanee87 (#84897) üzenetére


Plata
félisten

Inkább csinálok egy kul tiran humanoid druidát. ;)

(#84899) Medmex889


Medmex889
újonc

Sziasztok! Kérdésem az lenne hogy régen játszottam a játékkal (évekkel ezelőtt), az email címem azóta viszont megváltozott és szeretnék újra játszani a játékkal . Hogy lehet megváltoztatni az accomhoz tartozó e-mail címemet? Már ha megvan a régi accom . Köszönöm

(#84900) DopeBob válasza Medmex889 (#84899) üzenetére


DopeBob
addikt

Ha tudod a biztonsági kérdésekre a válaszokat elvileg lehet. Mi volt a régi? Nem tudod újra regisztrálni?

MZ/X

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.