Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84651) Plata válasza SshaarK (#84649) üzenetére


Plata
félisten

Biztos van,de ezt ne tőlem kérdezd,én évek óta egyedül játszom.
Olyan szerveren ahol jó ha félévente látok magyart.
Ha látok is magyart akkor az random instában szokott előfordulni,de bronzebeard szerveren mászkálva a magyar ritka mint a fehér holló.
Full külföldi szerver,úgy hogy tök egyedül tolom az ipart.
De elvagyok mint a befőtt.
Ha a huntimmal futok össze magyarrral abból úgyis balhé szokott lönni. :D
Valahogy fixra nem szokták csipázni a petjeim neveit. :D
Bár mostanában Vaksibuksi-val instázok.
Az nem olyan irritáló.
Bár hogy kinek mi irritáló az vicces,egyszer reportoltak asszem Willie Tanner nevű jem hadar dreadnought-om miatt egy másik MMO-ban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#84652) Plata válasza SshaarK (#84649) üzenetére


Plata
félisten

A Garrisonodban ha allis vagy keress egy ilyen ládát.
[kép]
Maximum 500 resources van benne alapból.
Fejlesztéssel 1000 lehet,bár én nem fejlesztettem.
Így is sok jön mindig.[kép]
Mondjuk ha hordás vagy akkor pont nem ilyen a láda.
De arra nem emlékszem milyen a hordás láda,csak egy hordás karinak csináltam meg a garrisont nagyra,többinek nem foglalkoztam vele mert a hordás eléggé lapos az allishoz képest.
Allisban a zene is eszement jó,meg a hangulata.mai napig szeretek ott pepecselgetni.
Közben ahogy írtam jött megint resources salvage-ból. :D
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#84653) Plata


Plata
félisten

Instában ha esik Binds when equipped item azt miért nem lehet átadni csapattársnak?
Kis huntival voltam lk instában esett egy kék leather csizma próbáltam átadni druidnak de nem engedte.

(#84654) lakisoft válasza DjDanee87 (#84637) üzenetére


lakisoft
veterán

Amissions gold reward elég gyatra a korábbi kontenthez képest. Csak én gondolom így hogy eléggé alulmúlta magát a blizzard ebben a kiegben eddig?

(#84655) Cathfaern válasza lakisoft (#84654) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jól látod, de ez teljesen szándékos részükről, nem elszámolták :) Nem is volt normális az a gold első ami az utóbbi 2 kiegben volt.

(#84656) lakisoft válasza Cathfaern (#84655) üzenetére


lakisoft
veterán

Mikor jön a 8.1-es patch végre? A PTR-en már kint van?

(#84657) Viktor77 válasza lakisoft (#84656) üzenetére


Viktor77
titán

Dec. 12.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84658) lakisoft válasza Viktor77 (#84657) üzenetére


lakisoft
veterán

Már alig várom. Most újra kedvet kaptam! :R :Y TY: @Plata :)

(#84659) Plata válasza Cathfaern (#84655) üzenetére


Plata
félisten

Nem volt az olyan rossz,egész jó volt mikor 1 küldiből jött 4+k gold.
Jó volt mert nem kellett sokat gürizni és mindig meg volt a napi bevétel.
Draenoros nekem kimaradt.
Jah most este garrisonban esett egy vicces mount.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#84660) lakisoft válasza Plata (#84659) üzenetére


lakisoft
veterán

Draenor dettó ilyen volt. :Y

(#84661) Plata válasza lakisoft (#84660) üzenetére


Plata
félisten

De én draenor végén jöttem vissza,legion elején a karim még csak 70 körül volt.

(#84662) lakisoft válasza Plata (#84661) üzenetére


lakisoft
veterán

A garrison sokaknak idegesítő volt én akkor 11 karakterrel garrisonoztam. Nagyon jó bevétel volt és petbattlezni is igen jól lehetett abban az időbe. :Y :R Azóta már nerfelték és átalakították. :Y

(#84663) Plata válasza lakisoft (#84662) üzenetére


Plata
félisten

Igen mondták,volt akinek annyi goldja volt hogy nem tudta hova tenni és másoknak is vett belőle játék időt.
Miközben az űrt jártuk annyit mesélt garrisonról hogy miatta lett kedvem újra kipróbálni. :D

Nincs valami jó ötletetek hogy huntinak melyik a legjobb transmog szett?
Már 75 a kis huntim,kéne neki valami vagány rambós szett.
A régi huntimnak sosem vacakoltam kinézettel,akkora marha szakálla van hogy úgysem látszik mi van rajta.
De az új törpe huntimnak nincs szakálla,vicces is lenne,szakállas női törpe. :D

[ Szerkesztve ]

(#84664) lakisoft válasza Plata (#84663) üzenetére


lakisoft
veterán

Mindenképpen zöld legyen az a vadászias vadászviselet! :)

(#84665) Plata válasza lakisoft (#84664) üzenetére


Plata
félisten

Megpróbálok majd ah-ban nézni.
Bár még nem tudom mi kéne.
Ha végeztem a napi TFO-val megyek is vissza húzni a kis huntim.
De olyan pocsék nehéz,félóra mire behív random dungi és kell vagy kettő.
Alig várom hogy 80 legyen,de az még 5 szint. :O

[ Szerkesztve ]

(#84666) lakisoft válasza Plata (#84665) üzenetére


lakisoft
veterán

questelni nem szeretsz?

(#84667) Joezyka


Joezyka
senior tag

ez a garizonozáshoz visszamentek a draenor szigetre?
nekem 1ik karimmal van ott valami, a másikra a 110 boost-ot toltam, és nincs oda HS (gondolom elkezdtem a küldetés sorozatot és meglesz?)

Másik kérdés: mountokat szeretnék gyűjtögetni, panda területen már egy repülő sárkányt kifarmoltam, pár nap és a vízen járó mount is megvan, viszont van ott egy boss (Salysis's Warband) ami elvileg dob mountot, viszont sose találom ott, és írást még nem találtam róla, hogy az mikor hogy spawnol, vagy mi kéne hozzá, ebbe tudtok segíteni?
Ezen kívül hol tudok még farmolni / hogy tudok szerezni mountot?
Láttam Plata itt a nagy mount farmer mester :D , és innen jött az ihlet, eddig azt hittem, csak bfa repu, aztán veszek magamnak, de akkor tévedtem.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84668) Plata válasza lakisoft (#84666) üzenetére


Plata
félisten

De azt is tolom,a küldiket.Már Borean Tundra nagy része megvan.

(#84667) Joezyka
Nekem ma is tök véletlen jött mount.
Egy garrisonos küldi hozta. :D
Garrisonod hogy legyen végig kell csinálni a bevezető küldetést,120-as karival az kb csak futkorászás,meg kb félóra.
Azt hiszem Blasted landson kezdődik a küldetés.Ott kell dumálni talán Khadagarral,vagy Khadgar,tudja a rosseb. :B

[ Szerkesztve ]

(#84669) Joezyka válasza Plata (#84668) üzenetére


Joezyka
senior tag

azt, hogy hol kell kezdeni az megvan, csak hogy érdemes-e a garrisont építeni, küldizni? 120-on meg igencsak futkározás, az igaz. :)
illetve hogy darenoron is tudjak repkedni, azt szeretném megcsináli, de a mountok szerzése a fő cél, a bfa repuk mellett.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84670) Plata válasza Joezyka (#84669) üzenetére


Plata
félisten

Draenor repülés nincs meg,az annyira szöszmötölős hogy a fene sem vacakol vele.
Draenoron húztam már vagy 20 karit,jól jött volna a repülés de megvoltam anélkül is.
Garrisont építgetni és szépítgetni megéri,szerintem.
Az hogy az enyém jól van-e építve vagy sem nem tudom.
Nekem így tetszett.
A törpe huntimnak van kiépített garrisonja és a followerekkel is van foglalkozva,többi allisnak is van 3-as garrison,de nincs vele foglalkozva,de a törpének igen,neki a followerek is fel vannak öltöztetve és küldizgetek is velük.
Néha vicces dolgokat hoznak.
Még amire vágyom az garrison heirloom,de azt még nem hoztak,de hoztak már szelfi kamerát,mountot,petet meg egyéb marhaságot.
Mindjárt meg mutatom az enyém milyen,oszt majd meg mondják a hozzá értők mennyire pocsék.

[ Szerkesztve ]

(#84671) Plata válasza Joezyka (#84669) üzenetére


Plata
félisten

A garrisonom így néz ki.
Nem tudom jobban meg mutatni.
[kép]
Followerek.[kép]
Most hogy felmentem épp kész lett egy küldi.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#84672) Mister_X válasza Plata (#84634) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Followerekre tapasztalatom szerint az a "módszer", hogy akkor fog hozni bármit is, ha nem használja a "képességét".

Például, horda oldal:
Küldetés main obejctive: infiltration, tehát Lilian Voss vagy Shadow Hunter Ty'jin kell. Menjen Lilian a +15% esélyes equipmenttel (ez mindig aktív), ezzel már 100% megvan. Mellé Ty'jin, akinél van a herb collector, akkor nagy valószínűséggel hoz gazokat, de ha csak Ty'jin menne a herb collectorral, akkor már használja a saját képességét és nem gyűjt gazokat.

"Küldizni nem éri meg,csak béna küldik vannak." - persze, hogyne, a lvl30-as Heart of Azerothom is csak viccnek van és a Battle-Scarred Augmented Crystal is totál felesleges ;] Egyébiránt allis oldalon "így húzom" a faction repukat, mert nem mindig van kedvem ott is napi 1-2 órát eltölteni küldizéssel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84673) SshaarK válasza Plata (#84652) üzenetére


SshaarK
csendes tag

Köszönöm a segitséget bár hordás vagyok a láda meglett. Aszta mennyi spelled van, én wotlk nál hagytam abba és szörnyülködve láttam ezt a specializálódást és hogy a Lock omnak a spelljei negyedét kaptam meg.
Én Ragnaroson vagyok mert állítólag ott van a legtöbb magyar,1 el már össze is futottam de nem volt barátkozó tipus :) A garrisonnál nagyon az elején vagyok most az a küldetés hogy a hall legyen lvl 2 es de hát ressource hiányában ez nehezen fog menni, mit érdemes egyébként benne fejleszteni és mit nem?

Asus Rog G551JW / Lg G3 32gb

(#84674) Cathfaern válasza Mister_X (#84672) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

""Küldizni nem éri meg,csak béna küldik vannak." - persze, hogyne, a lvl30-as Heart of Azerothom is csak viccnek van és a Battle-Scarred Augmented Crystal is totál felesleges"
Casualként (abból a típusból ahogy Plata vagy én játszok) tényleg azok :) Na jó, battle-scarred augmented crystal goldnak jó, de igazából nekünk nem nagyon van kiadásunk se, szóval annyira nagy jelentősége a goldnak sincs.

(#84675) Plata válasza Cathfaern (#84674) üzenetére


Plata
félisten

Mivel nem járok M+-ra,sem egyéb instára nem sok értelmét látom az augment vacaknak. :U
Arra hogy kergessem a halakat meg az ércet nem kell.
Bár lehet ha pecabotra tűzném akkor kifognék valami mutáns halat. :D
Wq-záshoz meg warfronthoz sem kell szerintem.
Másra nem járok,az insták unalmasak.
Egyébként ha már insta,most volt egy klassz élményben részem.
Vagy 10 év után újra tankoltam huntival alcatrazban.
Csak most nem BM huntival hanem MM huntival.
Az első bossnál a tankunk dc-zett és ki lett rúgva,ott maradtunk négyen és mivel hiába vártunk tankra elindultunk,sajna csak 3 petem van,MM huntinak nem nagyon kell,de maki feri bevált.
Tök lazán elmentünk utolsó bossig négyen úgy hogy a gorillám tankolt.
Az utolsó bossra lett tank.
Valamikor nagyon régen egyszer BC idején már tankoltam ezt az instát de akkor BM huntival.
Na meg akkor még haverokkal.

(#84673) SshaarK
Ha mountot is akarsz fogni akkor kell stable,vagy mi a rosseb a neve.
De egyébként olyan épületeket húzz fel amilyen professionod van.
Ha akarsz followereket szerezni akkor kell a kocsma is.Trading post is jó,meg a bank is és a salvage yard.

[ Szerkesztve ]

(#84676) #81999360


#81999360
törölt tag

Ma reggel felkeltem és a vér tünde varázslómat kezdtem el húzni. Tök gyorsan lehet fejlődni vele.
Megöltem 60 állatot a questhez sholazarban.
Aztán átléptem a démon vadászomra, elintéztem az AH-t, összejött 70k gold tegnap hajnal 2 óta.
Nagyon örültem neki, nagyon mókás ez az AH-zás.

Végre megszereztem a Bloodsail Admiral title-t is, bár úgysem használom, mert túl sok embernek van meg.
Ismét nem esett semmi G'huun HC-ból, ezért kezdtem el húzni a kis vér elf varázslómat, nagyon erős a kis csaj, csak kellene rá valami transmog... De még csak 67-es és nem tudom használni a transmogjaim 90%-át.

Most belépek megint mert megjött a kedvem egy kis fejlődéshez :)
Remélem most is behív instába, szeretek oda járni csak 10-20 percet kell várni hogy behívjon.

Szerintem teljesen hülyeség 120-ra felhúzni a karikat, úgyis nagyon unalmas a sok normal meg heroic insta... ugyanazokat kell csinálni mindig... mythic plusra meg nem akarok menni, mert ott nagyon figyelni kell, nekem az már nagyon hardcore. Meg amúgy is hülyeség a sok gearnek semmi értelme nincs. :D Inkább megyek húzom a kis varázslómat!

(#84677) Viktor77 válasza #81999360 (#84676) üzenetére


Viktor77
titán

Csak szólok, hogy effajta trollkodásért lettek már kitiltva innen emberek, végleg.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84678) #81999360 válasza Viktor77 (#84677) üzenetére


#81999360
törölt tag

Mi ebben a trollkodás?
Beszámoltam a tegnapi és mai dolgaimról.
Pontosan úgy, mint Plata. Neki lehet?

Ha már "csak szólsz", akkor szólj már neki is, nehogy kitiltsák szegényt.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#84679) Viktor77 válasza #81999360 (#84678) üzenetére


Viktor77
titán

Nem, te azért csinálod, mert ő csinálja. Ő ilyen, te meg gúnyolod. Na, ezért lesz ban a vége. De mondom, én csak szóltam.
A te érdekedben szóltam, voltam mod, tudom, hogy ilyenkor ki repül és az nem ő lesz.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84680) #81999360 válasza Viktor77 (#84679) üzenetére


#81999360
törölt tag

Bizonyítsd be, hogy azért csinálom és nem szimplán beszámolok.
A rágalmazás csúnya dolog, nehogy ban legyen a vége...

(#84681) Viktor77 válasza #81999360 (#84680) üzenetére


Viktor77
titán

Nem érted. Én leszarom mit csinálsz, de ha kivül találod magad, ne csodálkozz, ennyit mondtam.
Miért hiszed azt, hogy rajtad kivül mindenki hülye?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84682) whitezo88 válasza #81999360 (#84680) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Sajnos a forum nem demokratikus intezmeny. Ha a modi azt mondja ban akkor lehet menni a sohivatalba.

(#84683) SshaarK válasza Plata (#84675) üzenetére


SshaarK
csendes tag

Ertem, ne haragudj hogy farasztalak meg egy kerdes, meg csak 113 as vagyok de voltam mythic raidon barmit is jelentsem leoltuk odynt meg egyebeket. Mikor meghaltak kiirt sok cuccot gondolom amit dobott az embereknek de en semmit nem kaptam sose, miert lehet ez?

Asus Rog G551JW / Lg G3 32gb

(#84684) Csapoati válasza SshaarK (#84683) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát, neked nem jutott. :) Raidbossból nincs fix loot, vagy esik valami neked, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84685) Plata válasza SshaarK (#84683) üzenetére


Plata
félisten

Engem nem zavar egy csöppet sem.
Végül is a fórum azért van.
Épp most értem haza.
Így válaszolok is ha tudok.
Ha odyn-t öltétek akkor az légiós insta volt,trial of valor.
Jó párszor lesz olyan hogy neked nem dob semmit sem.
Sajnos az insták olyanok,bár ha tényleg mythic volt akkor lenni kellett volna neked is loot szerintem.
Megnézted a ládát a végén?
Ha 113-as karid van miért nem BfA instába mentél?

[ Szerkesztve ]

(#84686) Mister_X válasza Plata (#84685) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Ha 113-as karid van miért nem BfA instába mentél?"

Transmog? +1 casual thing, hardcore mythic raiderek már full mythic uldir kinézetben vannak :P

@Sspot: vér tündékkel most viszont szintezni kell, nem vagyok Exalted Silvermoonnal :Y Hátulütője a dolognak, hogy csak két blood elfem van, paladin és death knight, egyiknek se fog jól állni a heritage armor.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84687) Plata válasza Mister_X (#84686) üzenetére


Plata
félisten

Szarkazmus vagy poén a transmog? :D
Halls of valorban nem esik semmi szép cucc,kivétel talán a hunter fejes,de az sem túl szép.
Nekem is kéne valami szép hunti szett.

(#84688) lakisoft válasza whitezo88 (#84682) üzenetére


lakisoft
veterán

Vannak szabályok itt amit ha betartasz azt csinálsz amit akarsz és akkor és ott :). Ez a demokrácia nem? Ha nincsenek szabályok és mindenki azt csinál amit akar az már nem demokrácia.

(#84689) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Mining+blacksmithing-el hogy lenne érdemes pénzt keresni? A 200-as stack ore az nem sokat ér AH-ban, ahogy látom.

(#84690) Peetey91


Peetey91
senior tag

MMO-Champen szuper kronológiai összefoglaló az eddig megjelent Warcraft irodalomhoz.
link

(#84691) TBT


TBT
addikt

24 óráig kedvezményes áron elérhető a Sylvanas szobor!

275 euró + 13 euró szállítás (kb. 93600 Ft)

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84692) TBT


TBT
addikt

És megérkezett a Before the Storm gyönyörűséges limitált kiadása is!

Christie Golden által aláírva.
Sajnos az EU Store-ban még nincs, de ha lenne, tuti megvenném magamnak Karácsonyra.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84693) Csokishurka válasza TBT (#84692) üzenetére


Csokishurka
őstag

egyszer csinálsz egy fotót az otthon levő wows cuccaidról? :D
Gondolom egy szoba tele van vele :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84694) Arnold2 válasza TBT (#84692) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem ugyan az van benne, mint a CE mellé járó könyben?

Amúgy engem ez jobban lázba hozott: kupa. De azt a matekot azért megnézném, ahol 50 dollár = 50 euró :(((

(#84690) Peetey91: Ezt láttam reggel és azonnal megy is a topic összefoglalóba. Elég sokan kerestek ilyet már.

(#84695) TBT válasza Arnold2 (#84694) üzenetére


TBT
addikt

Ez sajnos ilyen, de legalább nincs külön Áfa és Vám. :)

#84693
Lesz majd, ha átköltöztem a másik házba. Most még sok cucc be van dobozolva, így foghíjas a kollekció.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84696) TBT válasza TBT (#84695) üzenetére


TBT
addikt

Sylvanas szoborral mutatom az árképzést:

Tehát lényegesen olcsóbb, mintha USA-ból rendelnéd. Ott még ugye rájön 27% áfa, vámkezelési költség, vám díj + írhatsz kérvényeket a FedEx-nek, hogy mi van a csomagban. Ha nem írsz időben, akkor simán felbontják a csomagodat. :)

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84697) Mister_X válasza Arnold2 (#84694) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezt kb. mindig eljátszuk, hogy miért egyenlő 50$ 50€-val: eurós ár tartalmazza már az áfát, míg a dollár nem, tehát így is kevesebbet keres rajta a gyártó, legyen az bármi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84698) vvega30


vvega30
senior tag

Tegnap azt mondja egyik pajtásom, hogy a 8.1-el összevonják repukat és nem csak achivement szinten (?).
Szóval ha egyszer kifarmoltam mondjuk X reput akkor azzal a frakcióval minden karakter exa lesz? Elég lesz egy reput egyszer kifarmolni? Meg, hogy a nyaklánc lvlt is összekötik?
Vagy ezt hogyan kell értelmezni?

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#84699) Plata válasza vvega30 (#84698) üzenetére


Plata
félisten

Talán erre gondolsz?
"Account-wide Reputation Credit and Transmogs
A long-expected change, starting in patch 8.1, credit towards achievements like 100 Exalted Reputations will now be account-wide, so you no longer need to re-earn reputation whenever you swap main characters. Besides that, items locked with reputation, like tabards, will only have reputation requirements when you purchase them, allowing other characters in your account to freely use those items."
"Champions of Azeroth Reputation Changes
If you reach revered with Champions of Azeroth in one character, all characters in your account will be able to acquire the Heart of Azeroth upgrade from Magni, as soon as Tides of Vengeance launches."

(#84700) vvega30 válasza Plata (#84699) üzenetére


vvega30
senior tag

Oh...
Az utóbbi évek legjobb változása kb:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.