Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84551) Cathfaern válasza feri1014 (#84550) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én tegnap álltam neki a hordás sztorinak. Kicsit gáz, hogy az első raid ennyire horda oldalról ismerhető csak meg, igazából allisként lövése sincs az embernek, hogy hogyan is kerültünk oda meg mi az. Mondjuk ez instáknál is megállja a helyét mindkét oldalról.

(#84552) whitezo88 válasza Mister_X (#84549) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Amellett hogy lehetne több, igen nagyon sokáig tartanak, főleg a SH.

(#84553) k.kristof válasza Mister_X (#84546) üzenetére


k.kristof
őstag

Dragon Soulban lehetett ezzel jót játszani, amikor a sok beszéd után spawnolt a portál, a mage ügyesen lerakott pár random portált ugyanoda. Ott muszáj volt kattintanod, hogy a bosshoz juss :D

(#84554) Arnold2 válasza feri1014 (#84476) üzenetére


Arnold2
őstag

Vigyázz mit kívánsz, még a végén teljesül ;)

(#84530) k.kristof: Főleg úgy, hogy a hordás story line-ban van megmagyarázva Uldir storyja és hogy miért is kell oda menni. Az Alliance storylineban semmi infó róla.

[ Szerkesztve ]

(#84555) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Srácok, kicsit láma vagyok, segítsetek.

A karim már 341-es ilvl-en van, ezt szinte csak WQ-ból meg heti bossokból hoztam össze, viszont a warfrontot még nem tudtam kipróbálni, mert egyszerűen nem tudom, hogy hogy kell :B
Most van az a hét a hordának, ahol a daily qestek vannak, ilyenkor meg a gyűjtő fázis, ez már tiszta.
Múlt héten meg volt egy portál Arathiba, ahol voltak questek, meg meg rare boss farm, azokat megcsináltam, de én warfront opciót nem találtam sehol. Azon a táblán ami ott a daily questeknél van, ott a join gomb szürke volt. Szóval a kérdésem az volna, hogy hogyan kell a warfront-ra belépni? :D

[ Szerkesztve ]

(#84556) k.kristof válasza -FreaK- (#84555) üzenetére


k.kristof
őstag

A logikus következtetés szerint össze kell gyűjteni az anyagokat, és ha elérte a csík a 100%-ot, megnyílik a warfront, és jelentkezhetsz. Szóval segíts gyűjtögetni, hogy minél hamarabb meglegyen.

(#84557) Arnold2 válasza -FreaK- (#84555) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha hordás vagy, akkor megvárod míg a gyűjtögetés rész eléri a 100%-ot. Ha az megvan ugyan annál az asztalnál tudsz majd jelentkezni WF-re.

(#84558) Plata válasza -FreaK- (#84555) üzenetére


Plata
félisten

Ha vége a gyűjtő fázisnak akkor lesz majd warfront.
Az asztalra kattintva tudsz csatlakozni,ha felveszed a küldit 370-es és 340-es itemet kapsz.
Ha mázlid van nem ugyanazt,ha peches vagy akkor ugyanazt kétszer. :D
Na közben míg főztem kávét megválaszolták. :W

[ Szerkesztve ]

(#84559) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Lecseréltem a VGAmat 2x jobbra (kb) és érdekes hogy raidben most BTben 40-50 fps maxon (10), de mediumon is (5). Ilyenkor látja az ember mennyire CPU igényes.

[ Szerkesztve ]

(#84560) XenHai válasza whitezo88 (#84559) üzenetére


XenHai
senior tag

Csak nem használja ki rendesen. 8.1-ben jön update erre.

[ Szerkesztve ]

(#84561) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Más: gondoltam megnézem a BTt timewalkingon. Tipp: NE MENJETEK PUGGAL. Első bosson CSAK ÉN szedtem a spikeot. Aztán mivel eleve senki se tudta mit kéne csinálni szépen agyonverte a raidet a boss. Ami mondjuk érdekes, de mindegy. Sőt, aki lehalt, lépett is ki...

Btw te az a Xenhai vagy akivel még 10 éve nyomtuk BS-en? Resto Shaman voltál ha te vagy az.

Plata: igen, 2007 óta

[ Szerkesztve ]

(#84562) Plata válasza whitezo88 (#84561) üzenetére


Plata
félisten

Hordás vagy?

(#84563) Viktor77 válasza whitezo88 (#84559) üzenetére


Viktor77
titán

Tök mindegy mire cseréled, egyetlen magnak kéne meghajtania a legbrutálabb VGA-t is, ami könnyen belátható, hogy lehetetlen. 8.1-ben lesz multi-thread optimalizálás, ami belső mérések szerint, bizonyos esetekben akár 50%-kal több fps-t ad.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84564) XenHai válasza whitezo88 (#84561) üzenetére


XenHai
senior tag

Igen Vanillában meg BC ben az voltam , Wotlk DK.
Migráltam ragnára most DK-val tolom de annyira nem szimpi. A samit most akarom felhúzni restozni.

[ Szerkesztve ]

(#84565) Plata válasza whitezo88 (#84561) üzenetére


Plata
félisten

Gondoltam,én allis karikkal rengeteg timewalkingot letoltam,40 biztos volt,alig volt olyan amiben gáz lett volna.
De mikor hordás karival próbáltam kapásból bukta az első kettő.
Iszonyú gáz volt,mind a kettőben fogalmuk sem volt hogy mit kéne csinálni,így hordás karival három instából kettőben az első boss sem ment le.Csak hiszti veszekedés és leave.
Allis oldalon meg egész jól megvoltam.

(#84566) Peetey91 válasza Plata (#84565) üzenetére


Peetey91
senior tag

Ez BT Timewalking. Ott még pugot nem láttam végigmenni, szerencsére én még anno guilddel megcsináltam, meglett az achi, DH-nak meg a weapon transmog, úgyhogy nekem az annyi volt. :D
Pár pugot próbáltam, az katasztrófa volt.

[ Szerkesztve ]

(#84567) Plata válasza Peetey91 (#84566) üzenetére


Plata
félisten

Csakis random timewalkingon voltam.
Az ad sok xp-t.

(#84568) szaszab válasza Plata (#84567) üzenetére


szaszab
aktív tag

FYI: Peetey91 a Black Temple raidre gondolt. 25 fős raid. ;)

(#84569) Plata válasza szaszab (#84568) üzenetére


Plata
félisten

Jaa hogy BT és nem BC. :B

(#84570) Balcsix


Balcsix
senior tag

Mi annak az oka, hogy a Riverbud ennyire felhalmozódott az AH-ban? Így kb. a negyedére esett az ára mint 2-3 hete. Illetve hirtelen miért ugrott meg a többi növény ára, pl.: az Akunda's Bite meg majdnem 4x magasabb áron megy mint eddig? Nem értem ezt a nagy váltást.

(#84571) Arnold2


Arnold2
őstag

Kicsit off: Fekete Péntek akció van a Blizz boltban (az európaiban is). Csomó pöpec dolgot negyed annyiért lehet kapni, mint amúgy. Meg is rendeltem egy allys bomber jakót postával kb 7e magyar forintért. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz.

(#84572) Csokishurka válasza Arnold2 (#84571) üzenetére


Csokishurka
őstag

Haha pont most akartam beírni :)
Nagyon durva beárazások vannak :D De én inkább a digitális dolgokra leszek kíváncsi.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84573) Csokishurka válasza Arnold2 (#84571) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nem is látok bomber dzsekit akciósan.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84574) tPedro_ válasza Arnold2 (#84571) üzenetére


tPedro_
őstag

Ezer köszönet. Végre megvehetem az ugly sweatert. :DD

(#84575) Joezyka válasza Csokishurka (#84573) üzenetére


Joezyka
senior tag

us store-ba van, 100$->25$-ra van kiakciózva pl a OWL-es bomber dzseki.
Rohadjon meg 1 hónapja vettem havernak szülinapjára 100-ért :(((

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84576) Csokishurka válasza Joezyka (#84575) üzenetére


Csokishurka
őstag

akkor már most vedd meg neki jövőre a kövi ajándékot :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84577) gabranek válasza Arnold2 (#84571) üzenetére


gabranek
aktív tag

Most sajnos nem tudok belépni, de jól sejtem, hogy ruhákat nem tudok blizzard balance-ról venni? Csak mert fullon van és nem tudom mire elkölteni.

田中れいな

(#84578) fonok87 válasza gabranek (#84577) üzenetére


fonok87
aktív tag

Jól sejted. Itt van leírva, Blizz gear shopban sajnos nem lehet fizetni vele. Pedig milyen menő lenne farmolt goldból pulcsit venni :C

Truss me, I'm an engineer.

(#84579) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok, biztos volt róla szó már, tudnátok mondani nekem egy wow classic megjelenést? köszi!

(#84580) Fandango válasza Bencus88 (#84579) üzenetére


Fandango
veterán

Elvileg még nincs megjelenési dátum pontosan. Talán nyárra meglesz ha minden jól megy.

[ Szerkesztve ]

(#84581) Bencus88 válasza Fandango (#84580) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen egy videóban én is mintha nyarat hallottam volna, remélem azért elkészülnek vele, felkeltette az érdeklődésem :) köszi

(#84582) Csokishurka válasza gabranek (#84577) üzenetére


Csokishurka
őstag

Van limitje?
Ha ennyire nem tudod mire elkölteni vedd meg nekem a codot :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84583) gabranek válasza Csokishurka (#84582) üzenetére


gabranek
aktív tag

250 eur a max sajnos (bár tulajdonképp nem lényeges, mivel nem tudom elkölteni...a co-op játékok nem érdekelnek, ahogy a real time stratégiák sem. Diablóhoz nem adnak ki semmit, Hearthstone paklikat pedig tudok venni goldért).
Már a tagyómban lévő tokenek is elérték a limitet. A legutolsó néhányat betörtem game time-ra, pedig nem is játszok.

田中れいな

(#84584) Csokishurka válasza gabranek (#84583) üzenetére


Csokishurka
őstag

Az kemény bakker, én most küzdök hogy még egy tokent szedjek összes és meg lesz a deluxe cod :)
Utána meg majd farmolok hogy gametime meglegyen.
Hát vegyél meg minden blizzardos játékot :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84585) k.kristof válasza Bencus88 (#84579) üzenetére


k.kristof
őstag

Pontos release date a WoW Classichoz.

(#84586) Joezyka válasza gabranek (#84577) üzenetére


Joezyka
senior tag

ez a blizz balance hogy működik? csak mert írtátok, hogy goldból lehet 'tölteni' ?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84587) Viktor77 válasza Joezyka (#84586) üzenetére


Viktor77
titán

Goldból veszel tokent ah-ban, amit vagy feltöltésre vagy balancera váltasz be.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84588) DopeBob


DopeBob
addikt

Aki rendelt Chronicle sorozatból könyvet, az honnan? Blizz EU storeban tényleg nincs, vagy csak vak vagyok? :) US-ben van, BF miatt akciós is, de EU oldalon nem találom meg.

Magyaroroszágon horror ára van, eddig amazon.de-t néztem, 80€ lenne a három könyv. Tud esetleg valaki rá valami jó beszerzési helyet?

MZ/X

(#84589) Joezyka válasza Viktor77 (#84587) üzenetére


Joezyka
senior tag

jaaa, hogy úgy. értem.

más kérdés ha már gold. Volt korábban szó róla, hogy legionba kb folyt a pénz ész nélkül befele. Azt nem lehet csinálni, hogy legion szerinte follower küldet nyomatni és abból jön a gold ? Lehet rosszul gondolom, legiont nem ismerem csak az olvasottak alapján gondolkoztam.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84590) Cathfaern válasza Joezyka (#84589) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kiszedték a Legion-ös goldos missionöket. Szóval nem.

(#84591) Bencus88 válasza k.kristof (#84585) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R

(#84592) Plata válasza Cathfaern (#84590) üzenetére


Plata
félisten

Én remélem hogy valamilyen formában visszatér egy kicsit,mert nagyon jó volt.
Mostani BfA-s follower küldik semmire sem jók.Nem is foglalkozom vele.
Légióban 8.2 után már 4k gold felett is jött egy egy küldiből.
Most BfA-s küldiben jön 80 gold talán.
Inkább szórakozom törpével draenori küldikkel,de ritka az olaj küldi,így lassan haladok a hajós küldikkel,fogalmam sincs honnan lehetne sok olajat szerezni.
Wowheaden néztem még legion idején róla útmutatót,de az az NPC nekem nem volt ott.
Valószínűleg azért mert full kihagytam draenort.

(#84593) k.kristof válasza DopeBob (#84588) üzenetére


k.kristof
őstag

A Bookdepositorynál nézd még meg, de annál olcsóbban nem fogsz találni.

(#84594) Fandango válasza DopeBob (#84588) üzenetére


Fandango
veterán

Miért nem rendeled meg US-ből?

(#84595) SshaarK


SshaarK
csendes tag

Sziasztok.
X ev utan ujra elkezdtem a wow ot es gondoltam ideje lenne eredetin. Eloszor kiprobaltam trialban hogy megnezhem milyen. Most megveztem a wow oldalarol a complete editiont amihez jar 30 nap jatekido amit meg is kaptam. Csinalnek egy Death Knight karaktert erre kiirja hogy Trial Accounts cannot create Death Knight. Ez miert van?

Asus Rog G551JW / Lg G3 32gb

(#84596) Joezyka válasza SshaarK (#84595) üzenetére


Joezyka
senior tag

azért van, mert kell egy kis idő amíg átáll a trial / standard-ról rendes accounttá. nekem ez 3-4 nap is volt. Van valami guide (itt is volt linkelve, de telefonról most nem találom), amit megcsinálsz és jó lesz, vagy blizz support és átraknak.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84597) SshaarK válasza Joezyka (#84596) üzenetére


SshaarK
csendes tag

Koszonom megprobalom, a jatek verzioja is maradt 8.0.1. Ezek szerint addig nem tudok rendesen jatszani?

Asus Rog G551JW / Lg G3 32gb

(#84598) k.kristof válasza Fandango (#84594) üzenetére


k.kristof
őstag

Feltételezem a szállítási költség és az esetleges vám még drágábbá teszi. Én is Amazonról vagy Bookdepositoryról rendelném meg, a 2-3 még hiányzik.

(#84599) k.kristof válasza SshaarK (#84597) üzenetére


k.kristof
őstag

A 8.0.1 teljesen rendben van, az most az aktuális verzió :)

(#84600) DopeBob válasza k.kristof (#84598) üzenetére


DopeBob
addikt

2-3 akciós amazon.de-n.

MZ/X

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.