Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85551) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Új BoE cuccok jöttek be world dropból?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#85552) hemaka válasza Plata (#85545) üzenetére


hemaka
nagyúr

Biztos, Legio kozepen leptem, most jottem vissza 1 hete.

(#85553) Peetey91 válasza malacka87 (#85529) üzenetére


Peetey91
senior tag

A Limit top guild is transzferelt Alliba, a nevüket pedig “this game is bad”-re változtatták. :D

(#85554) Lacee1986 válasza Peetey91 (#85553) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Az mondjuk elég durva, hogy eltapsoltak kb 70 millio goldot fejenként 2 darab 400as itemre.

(#85555) Peetey91 válasza Lacee1986 (#85554) üzenetére


Peetey91
senior tag

Nekik annyira nem, azt pár kör mythic boost-tal megkeresik ám.

(#85556) warcat válasza Lacee1986 (#85554) üzenetére


warcat
veterán

Apparently they only transferred 51 characters (according to thdlock's stream where he showed 51 characters in guild). 51 characters by $30 (without tax) makes $1530 or 51 x 2 wow tokens x 117k = 11,934,000 or 11.9 million gold.

"...fully paid for the transfers with gold. This decision had been made a little while back and they ramped up gold carries to since the transfer cost was going to be a big one."

Nem túl nagy összeg ez egyénre lebontva, főleg,hogy mennyit és milyen szinten játszanak, igazából egy jobb AH goblin ki tudja fizetni anélkül,hogy túl nagy lyuk maradna a zsebében.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#85557) Viktor77 válasza warcat (#85556) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85558) Roland861010


Roland861010
addikt

(#85559) Viktor77 válasza Roland861010 (#85558) üzenetére


Viktor77
titán

Játszottam Legionben G4560 UHD610-zel, FullHD-ban, 1-esen, nem ilyen volt. Jobb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85560) Roland861010 válasza Viktor77 (#85559) üzenetére


Roland861010
addikt

Már a 610 Uhd és a 600 közt is van különbség bőven.

(#85561) Viktor77 válasza Roland861010 (#85560) üzenetére


Viktor77
titán

Mondjuk, ahogy nézem, milyen minipc ez, meg milyen proci van benne, nem is rossz. Szerintem inkább a proci fogy el.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85562) Csapoati válasza Roland861010 (#85558) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Max foreground fps 100-ra állítva, mekkora troll. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85563) Lacee1986 válasza warcat (#85556) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Bakker, pedig szerintem ugyan ezt a kommentet olvastam redditen, nem tudom miért kavartam be a 70el.

(#85564) lakisoft válasza Csapoati (#85562) üzenetére


lakisoft
veterán

Annak idején nekem a foregound fps nem volt korlátozva és egy GTX780-ast megfőzött a játék 1 hónapa alatt.

(#85565) Roland861010 válasza Csapoati (#85562) üzenetére


Roland861010
addikt

Azzal már nem is foglalkoztam.
Azóta már töröltem a játékot !

Ez a ketyere nem erre van kitalálva.

(#85566) lakisoft válasza Roland861010 (#85565) üzenetére


lakisoft
veterán

A gazdája unatkozott és ezt találta a legértelmesebb dolognak az életében :D.

[ Szerkesztve ]

(#85567) Demizson92 válasza Viktor77 (#85559) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Azóta ahogy látom picit jobb géped lett :D

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#85568) Roland861010 válasza lakisoft (#85566) üzenetére


Roland861010
addikt

Amúgy minden másra majdnem tökéletesen alkalmas.
HDMI 2.0-ás kimenet csak a proci és az integrált VGA nem tudja .

De arra ,hogy a mindennapi dolgokat elintézem rajta tökéletes kis masina.
Főleg ,hogy 24-ben mehet mivel le lehet korlátozni 6W a fogyasztást így kevesebbet fogyaszt mint a tvm készenléti állapotban :D

[ Szerkesztve ]

(#85569) Plata


Plata
félisten

Még ilyet sem láttam,nem tudok kis karival instázni.
Gondoltam gyakorlom kicsit hílelkedést ha majd ki jön Kul tiran humanoid legyen egy kis tapasztalatom.
Híler karival nem hív be random insta mert nincs tank.
Tizenhárom perc után feladtam és át mentem ragnarosra tankolni LK instába,ott meg nem hív be mert nincs híler.Már 11 perce várok. :D

(#85570) Csapoati válasza lakisoft (#85564) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, az egy jó dolog, nálam is ilyen 70-re volt állítva, mert minek több, de ezen a gépen a 100 azért erősen troll volt. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85571) Demizson92 válasza Plata (#85569) üzenetére


Demizson92
aktív tag

ennyire kevesen altoznak már? vagy még csak korán van? :D

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#85572) Plata válasza Demizson92 (#85571) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem kevesen altoznak,egy Lk insta összejött.
Több nem sajnos,így elmentem draenorra küldizni törpékkel.

(#85573) Demizson92 válasza Plata (#85572) üzenetére


Demizson92
aktív tag

húha! miből lehet most ennyi goldot szedni ? :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#85574) Plata válasza Demizson92 (#85573) üzenetére


Plata
félisten

Semmiből,ez még a légiós pénzem. :D
BfA-ban nem nagyon kerestem pénzt,inkább csak költöttem,néha Island expedíciós cuccot adok el,de azokra sincs nagy kereslet.
Légióban napi pár perc ökörködéssel sok pénzt lehetett keresni.
Esetleg ha van 2000 goldos wq azt néha letolom pár karival.
Ha van kedvem.Bronzeabearden van már asszem 13 vagy 14 120-as karim.

[ Szerkesztve ]

(#85575) Demizson92 válasza Plata (#85574) üzenetére


Demizson92
aktív tag

akkor jó infóim voltak, hogy most már nem nagyon lehet goldot farmolni :) kis kari húzás mennyire gyorsabb mint volt? valami olyasmit hallottam, hogy javítottak rajta...

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#85576) Plata válasza Demizson92 (#85575) üzenetére


Plata
félisten

Most egész jól lehet haladni kis karival,csökkentették az xp-t.
Légióban volt hogy pár percnyi vacakolással class hallban kerestem egy karival 4-6 ezer aranyat.
És akkor még ki sem mentem class hallból.

[ Szerkesztve ]

(#85577) szaszab válasza Demizson92 (#85575) üzenetére


szaszab
aktív tag

Ha tolsz úgy rhc-t, hogy jár érte bónusz, akkor abban 900-1000 között lesz gold is. Csak hát, ritka. De nekem napi egyszer összejön. Le is tolom.

(#85579) Viktor77 válasza Sayiid919 (#85578) üzenetére


Viktor77
titán

Mindegyiket meg lehet, kivéve a Mage Towerest.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85580) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Torlest kerek :DD

[ Szerkesztve ]

(#85581) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Erdekes dolgok jonnek,video!

Character Slots and Alts

They might allow the cap of 50 characters total to all be on the same server.(Szegeny Plata,mi lesz veled :P )
There might be a way for you to transfer War Resources from your main to your alts in 8.1.5.

Kul Tiran Humans and Zandalari Trolls

They will release with Patch 8.1.5
You only have to get the war campaign achievement to unlock them, which you obtain before the quest to go into the raid.
They are not available yet because story wise they wanted the events to play out that solidifies them joining the larger fight.
They originally planned to have the Zandalari available with the Dark Iron Dwarves at launch, but replaced them with Mag'har Orcs so that it would make more sense with the flow of the story and to pair them with Kul Tirans.
Kul Tiran humans are an entirely new rig and therefore were more time consuming to create.

[ Szerkesztve ]

(#85582) Plata válasza MegalodonS (#85581) üzenetére


Plata
félisten

Magyarul? :D

(#85583) Viktor77 válasza Plata (#85582) üzenetére


Viktor77
titán

50 karid lehet egy szerveren.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85584) Plata válasza Viktor77 (#85583) üzenetére


Plata
félisten

Annyi nem lesz úgysem.
Még Kul tiran druidát tervezek.
Inkább az érdekelne mikor jön.

[ Szerkesztve ]

(#85585) MegalodonS válasza Plata (#85582) üzenetére


MegalodonS
őstag

Gondolj bele,minden egy helyen es 50 karival letolni a warfrontot :D:D:D:D

(#85586) warcat válasza Plata (#85582) üzenetére


warcat
veterán

Jelenleg van egy szerverenkénti és egész WoW fiókra érvényes karakterlimit.
Az előbbi többszöri emelése után már nem tudom mennyi, 16?/szerver talán, pl ennyi druidát gyárthatsz le ha benézel egy friss szerverre.
Viszont az összes szerverre érvényes maximum 50 karaktered lehet - hosszú ideje változatlan
A legutóbbi kérdezz-felelek a fejlesztőkkel során hangzott el,hogy fontolgatják az előbbi teljes eltörlését.

Ha meglépik,akkor már csak a második szabály fog korlátozni, és akár 50 karaktered is lehet egy szerveren.

Élcelődtek veled az altmániád miatt, mire az 50 karaktert felszintezed, a Föld már bele fog lógni a vörös óriássá felpuffadt Napba.

EA: It's in the crate!

(#85587) Plata válasza MegalodonS (#85585) üzenetére


Plata
félisten

Gondolj bele,ha van kedvem én napi 39 karival admiraltyzom STO holodeck szerveren. :DDD
Átlagban olyan 65 alap meg olyan 100-185 specialization szinten vannak.
Na jó 1 karival kb 2 perc az admiralty,de pénzt termel.Abból vásárlom meg a DLC-ket,meg van az összes 125 dolcsis DLC játékban megtermelt pénzből.Halvány gőzöm sincs hány ezer dollárnyi tartalmat farmoltam ki évek alatt. :D

(#85588) laceszgamer válasza MegalodonS (#85585) üzenetére


laceszgamer
addikt

Egy karival sem valami nagy fun, 2-vel már unalmas. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#85589) Plata válasza laceszgamer (#85588) üzenetére


Plata
félisten

Én le toltam mindegyik 120-assal.
Fire mage karival egy nagyon szép chestet kaptam.
Transmog miatt is megérte.
Tegnap meg kissebbik mage karival,aki szintén 120 azé,timewalkingos cuccokat szereztem.
A nadrágja volt a legviccesebb.
Először azt hittem eltűnt a nadrágja mert bugyiban mászkál,de aztán rájöttem ez a nadrág. :D
Elsőre meg betojtam hogy eltűnt róla és a régi 340-es naciját meg disenchantoltam ott egyből. :C
Már elég sokszor toltam timewalking instát sok karival még is még mindig esik néha új kinézetű cucc ami nem volt meg.

[ Szerkesztve ]

(#85590) laceszgamer válasza Plata (#85589) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én is, legalábbis utoljára mikor épp hordás volt, de csak mert ott volt a küldi a jó itemekkel, más kérdés, hogy 7-ből talán 3 kari kapott igazán használhatót. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#85591) Plata válasza Demizson92 (#85575) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap 61-es monk karival 2 random insta 4 szintet hozott.
Egy utgarde keep és egy azjol nerub volt.
Heirloom és a monk enlightenment bónusz miatt dőlt az xp.
Legalább is gondolom a heirloom és a monk küldis 50-50% bónusz összeadódik.
Azt hiszem kezdem meg kedvelni a ninja monk-ot.
Tank monk nem jött be vissza váltottam ninja-ra.

[ Szerkesztve ]

(#85592) Plata


Plata
félisten

Ma úgy döntöttem kis karizok,de nagyon furán alakult,ragnaroson játszottam destro warlockal.Szinte instant be hívta random insta és fel is húztam 26-os szintre.Egymás után hívott be insta és nem is kellett várni.
Mivel kíváncsi voltam milyen a holy pala így azt is kipróbáltam,hát azzal meg ilyen 6-10 perces várakozási időket kaptam.
Meg van kergülve a játék,hílerrel kell sokat várni dps-el meg semmit. :U
A holy paladin is egész mókás,fura hogy soha nem próbáltam ki.Egész könnyű vele hílelni,lightforge draenei palát csináltam.
Mind a két karim allis,de kis szintű random insták tele vannak törpékkel.
Általában az volt a felállás hogy 4 törpe meg a az én karim,vagy 3 törpe és még egy valami.De három tuti volt mindegyikben.Volt hogy 2 sima törpe 2 dark iron.
Egyik instában esett egy szuper hunti szett kezes,oda akartam adni a törpe huntinak,erre kiderült trial accountja van és nem lehet tradelni.

(#85593) laceszgamer válasza Plata (#85592) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kis szinten valszeg több a tank és a heal arányaiban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#85594) Lajtorja válasza Plata (#85592) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Volt olyan is hogy 3 sima törpe meg 2 dark iron?

--- ---

(#85595) Plata válasza Lajtorja (#85594) üzenetére


Plata
félisten

Nem mert én most lightforge draenei és vonyít elf karival voltam.
De a többiek rendszerint törpék voltak.
[Hófehérke meg a négy törpe ;) ]
De wailing cavern-ban meg volt dark iron törpe warlock is,demon warlock volt,de egész jó pofa ahogy varázsol.
Még pénzt is kerestem,mert egy dark iron törpe stormwindben adott 200 aranyat,cserébe hogy aláírom a guild levelét. :D

[ Szerkesztve ]

(#85596) Joezyka


Joezyka
senior tag

garisonba hogyan tudok épületet bontani?
illetve, van valami kritérium, hogy tudjak építeni? amióta lvl 3-as (vagy mekkora lett) azóta nem tudok építeni. Megvettem az összes blueprintet, a meglévőket ismán fel is húztam lvl 2-re (vagy 3-ra), de új épületet nem tudok építeni, egyszerűen csak szürke. üres slot ott van, és nem írja, hogy nincs blueprint. ötlet?
másik kérdés: a távcsövet amit a hajóra lehet szerelni, ahhoz a receptet hol találom / hogy tudom megszerezni?

3ik kérdés: lassan elkezdem a void elf meg a lighforge dranei unlockolását.
wowheaden olvasgattam, argusban kell valamelyik repuval exalted-et elérni, de van valami q sorozat, is, csak azt még nem találtam. (ez void elf, a másikról még nem olvastam).
Erről valami rövid tömör, összefoglalót tudna valaki írni?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85597) lakisoft válasza Joezyka (#85596) üzenetére


lakisoft
veterán

A tetejére rakod a másikat. :Y :R

(#85598) fonok87 válasza Joezyka (#85596) üzenetére


fonok87
aktív tag

Garrisonban nem jártam egy ideje, abban nem tudok segíteni.
Allied race unlock:
- Kell a [You Are Now Prepared!] acsi, ez a guide jól összefoglalja, a Story Campaign alatti részt nézd
- Lightforged Draenei-hoz Army of the Light exalted
- Void Elf-hez Argussian Reach exalted

[ Szerkesztve ]

Truss me, I'm an engineer.

(#85599) Joezyka válasza fonok87 (#85598) üzenetére


Joezyka
senior tag

köszi, átnézem.

(#85597) lakisoft: ez pont azért nem jutott eszembe, mert nem tudok építeni semmit. Meg nem gondoltam, hogy ennyire egyszerű :Y

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85600) lakisoft válasza Joezyka (#85599) üzenetére


lakisoft
veterán

Sikerült? Új karakter új frakcióban?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.