Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84801) Arnold2 válasza Mister_X (#84800) üzenetére


Arnold2
őstag

Összefolynak már a kiegek, de ha szigorúan a classicot nézzük, akkor nagy volt a választási lehetőség pet szinten? Vagy mindenki ugyan azzal a leopárddal, tigrissel, macival ment? Voltak rare petek annó?

Mert a (macskabuzi) barátom anno mindig ugyan azzal a leopárddal / tigrissel (és kék fehér darnás tigris mounttal ment) így esélyem sem volt más hunter petet látni a közelemben :)

(#84802) Mister_X válasza Arnold2 (#84801) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Túl fiatal vagyok a vanillához, hagyjatok békén :P Biztos voltak rare petek, pl. Core Hound elég rare-nek tűnik. Outland Nagrandon nővérem azzal szórakozott, hogy BM-ként próbálta a drabál dínókat befogni. De tudtommal Legionig még a petek sebzése se volt egységes? Most meg már az, tehát minden pet base damage-e ugyan annyi és a te statjaid növelik.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84803) Cathfaern válasza Mister_X (#84802) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Core hound szerintem olyan Cata óta fogható be :) Exotic petek WotLK óta vannak.

(#84804) lakisoft


lakisoft
veterán

Köszi a válaszokat!
Van-e szintkorlátozás arra hogy milyen petet foghatok be?

(#84805) Csapoati válasza Mister_X (#84802) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Core hound nem volt befogható a vanillában. Ott igazából szinte minden pet egyedi volt, a rare-eknek meg még egyedi képességeik is voltak.

lakisoft: Amelyik nem zabál meg. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84806) whitezo88 válasza Cathfaern (#84803) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ha jol tudom vanillaban pl Echeyakee ami egzotikum volt. Meg par talan de sose volt huntim.

(#84807) Plata válasza Arnold2 (#84801) üzenetére


Plata
félisten

Én úgy emlékszem Wotlk idején a szellem petek voltak a legjobbak,előtte meg az egyik legjobb az a rare tigris ami winterspringben spawnolt ritkán.
Lich king idején én is cseréltem a petem szellem grízlire.De előtte sokáig medvém és winterspringi macskám volt.Bc idején szereztem egy farkast ami nagyon erős volt,azt hiszem blade edge mountainban fogtam.De lich king idején sok petem volt.Akkor lett egy csomó exotikus pet és mindből akartam.
Arcturis és volt szellem tigrisem is zul drakból.
Ha jól emlékszem arcturis pont egy allis griffes közelében spawnolt,erős volt és segítséggel fogtam be.
De nem volt egyszerű mert mindenki őt akarta.
Régen még a rare petek egyediek voltak,spéci képességeik voltak és erősebbek is voltak.
És régen a petedet etetni is kellett.Ezért kellett peca és főzés.

[ Szerkesztve ]

(#84808) k.kristof válasza Plata (#84807) üzenetére


k.kristof
őstag

Régen minden jobb volt, a 4.3-mal változtattak rengeteget a peteken, például a stance-eket átvariálták, már nem agressive, defensive és passive volt, pedig azpkat úgy szerettem. Beállítottam agresszívre a petet, és amíg én áskáltam az archeologyhoz, ő körben mászkált és gyilkolta a mobokat.

Exotic petekhez visszakanyarodva: általában elég a BM spec a befogásukhoz, de van néhány, ami különleges eljárást kíván, például a Hyjalben lévő spirit beastek. Magriát és Ankhát csak úgy lehet befogni, ha nincs rajtad armor, mert annál nagyobbat ütnek, minél több van rajtad :)

Anno engem is riasztott egy guildtárs, hogy ott van, szaladjak befogni. Már elkezdtem a spellt, vagy még épp csak megérkeztem, amikor jött egy másik hunter, belelőtt, de mivel nem vette le az armorját, egy harapással megette a pet. Én meg befogtam, visszaöltöztem, és addigra pont visszaért a hullájához a másik. Én integettem neki, ő meg beintett nekem.

(#84809) Plata válasza k.kristof (#84808) üzenetére


Plata
félisten

Nekem hiányzik a pet talent is,mert régen a petnek is volt saját talent fája.
Meg rossz hogy minden pet kb egyforma lett,nincsenek egyedi képességek.
Hiába mész el egy ritka vagy különleges pet-et befogni,ugyanaz a képessége lesz,csak esetleg más a külseje.

Másik ami nekem fura most az a MM hunti,116-os szintű karimnak van 49k hp-ja és 30k-s lövéseket ad le. :F
Szerintem még egyik karakterem sem tolt ekkora sebzéseket szintezés közben.

[ Szerkesztve ]

(#84810) k.kristof válasza Plata (#84809) üzenetére


k.kristof
őstag

Némi eltérés még mindig van, habár valóban nem ugyanaz, mint régen (amikor még minden IS jobb volt ugyebár). A spirit beastem healel, a T-rexem heroismot tud, és így tovább.

(#84811) cl.aci válasza Cathfaern (#84803) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Helfireben lévő zöld core houndot lk elején fogtam be, vagy 10.-re sikerült mert fearelt vagy megevet simán mire végigért a tame beast, speed potival és minden nyalánksággal, természetesen nem a kissebekre mentem hanem a q moobra.
lakisoft: Fagyasztó csapdával a legegyszerübb befogni az egyszerübb peteket aládobod és utánna simán teameled, nálad nagyobb szintü petet nem tudsz befogni, pandás rare farkast (amelyik szájában a kard van) csak a kövi kiegben lehetet befogni mert ott lépted túl a szintjét.

[ Szerkesztve ]

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#84812) lakisoft válasza cl.aci (#84811) üzenetére


lakisoft
veterán

Jól hangzik! Na majd ha gép elé jutok akkor megnézem. Köszi! :R

(#84813) Lajtorja válasza Arnold2 (#84801) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Sok választásod nem nagyon volt, ha csak az értelmes választásokat vesszük. Brokentooth egyedülálló 1.0 seces attack speedje miatt kb. mindenki azt használta (aki vette a fáradtságot utánanézni), nem feltétlenül csak a spellpushback hanem frenzy miatt is.

--- ---

(#84814) lakisoft válasza lakisoft (#84812) üzenetére


lakisoft
veterán

A hülye legionos followerem suramarban leöli a kiszemelt petet mire befognám :). El fogom bocsátani.

(#84815) Peetey91


Peetey91
senior tag

Annyit beszéltetek itt a hunterekről, hogy megújítottam az előfizumat és horda oldalon felhúzom 110-ről a hunteremet, azt a sztori szálat úgysem láttam még. :D

(#84816) DjDanee87 válasza lakisoft (#84814) üzenetére


DjDanee87
addikt

CCzet mobot sztem nem támad meg. Rakd el fagycsapdába tame előtt a mobot, és akkor sztem nem lesz ilyen gondod

(#84817) Balcsix


Balcsix
senior tag

Seal of Wartorn Fate mire jó amit horda oldalon Zurvan-tól lehet váltani?

(#84818) feri1014 válasza Balcsix (#84817) üzenetére


feri1014
senior tag

Az a bonus roll.

Raid bossok, mythic+ dungeonok végén. world bossok esetén használható. Plusz esély lootra.

[ Szerkesztve ]

(#84819) Fandango


Fandango
veterán

Ezer éve nem húztam altot, és most meglepett, hogy 58-as szinten lehet menni Northrendre is. :Y

(#84820) MasterMark válasza Fandango (#84819) üzenetére


MasterMark
titán

Az már WotLK óta így van. :D

Szerk.: Ja bocs nem, 68 volt.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#84821) Balcsix válasza feri1014 (#84818) üzenetére


Balcsix
senior tag

És hogy lehet használni? Boss kill után kell elnyomni, vagy hogy működik?

(#84822) feri1014 válasza Balcsix (#84821) üzenetére


feri1014
senior tag

Ha van nálad legalább egy darab, akkor automatikusan fel fogja ajánlani, hogy használhatod.

(#84823) Mister_X válasza Balcsix (#84817) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én csak azerite tokennek hívom, mert az esetek 90%-ában artifact powert ad ;] World bossokra érdemes eltolni vagy olyan M+ dungeon végén, ahonnan BIS itemet remélsz - és amúgy lószart se kaptál.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84824) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nálatok nem vacakol a blizzard shop a böngészőben? (Meg a battle.net progiban se nagyon jött be ha jól emlékszem)
Nekem nem akar betölteni? (Lehet mert össze rúgtam a port a supporttal? :D )

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84825) Joezyka válasza Csokishurka (#84824) üzenetére


Joezyka
senior tag

nekem valami path-et tölt, az akasztja a gépet is (nem értem miért, sose szokta).
Melóhelyen nekem megy minden speciel.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84826) Csokishurka válasza Joezyka (#84825) üzenetére


Csokishurka
őstag

Most már nekem is frankó. De 2-3 napig nem tudtam belépni.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84827) laceszgamer válasza Joezyka (#84825) üzenetére


laceszgamer
addikt

8.1 töltődik, jövő héten aktív lesz, mondjuk szép méretes lett.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#84828) hunvarlan válasza laceszgamer (#84827) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Pont azon gondolkodtam hogy miért lett ekkora a játék most jelenleg 72gb nálam gondolom az addonok miatt is nagy a mérete de érdekes elvileg a raid sincs benne sőt az új allied race-ek sem akkor mitől ekkora?????

(#84829) cl.aci válasza hunvarlan (#84828) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Vagy bent van minden, csak nem akiválják, csináltak már ilyet, hogy raidnyitáskor max egy 30 mega körüli patch jöt csak ( azt meg nem hiszem, hogy egész raid csak enyi adatból állna).

[ Szerkesztve ]

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#84830) Mister_X válasza hunvarlan (#84828) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyakamat rá, hogy bent lesz minden és csak jön az unlock patch. Nem emlékszem, hogy Uldir előtt olyan sokat töltögetett volna, egyébként is Siege for Dazar'alor fent van PTR-on, allied race "semmi" adat ezekhez képest (modelek már most megvannak NPC-kként, a többi csak stat), blood elf / dwarf heritage quest line tudtommal 8.1 launchkor elérhető lesz, ahogy az új Island Expeditionök is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84831) hunvarlan válasza Mister_X (#84830) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Akkor ehhez hozzá jön a következő kérdés amire csak a blizzárd tudja a választ ha minden benne van a patchben akkor miért nem adnak mindent oda vele mért kell januárig vagy kitudja meddig várni rá? Nekem pont ma jár le az elő fizum és nagyon gondolkodok rajta hogy egyáltalán elő fizessek-e rá vagy nem sajnos eléggé rossz lett ez a kieg eddig pedig erre nem emlékszem a wowos pályafutásom alatt hogy lett volna erre példa hogy ha be van fizetve mégsem játszanék. (SZVSZ)

[ Szerkesztve ]

(#84832) Mister_X válasza hunvarlan (#84831) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jaj nehogy a “timegating” miatt kezdjünk sírni, unalmas official fórumon is és ott is meg lett magyarázva.

- lesz egy combos class balance, eddigiek alapján feral druid, elemental shaman és shadow priest életképes lesz, de minden spechez hozzányúlnak
- trait változások
- folytatódik a war capaign (most kapaszkodjatok meg: valószínűleg heti timegate lesz itt is, hogy a tetőpont Battle for Dazar’alor előtt legyen)
- új warfront, egyszerűbb lesz gearelni
- profession változások (gearek tippre BoD materialt igényelnek majd)
- blood elf és dwarf heritage quest line

ezeket mind megkapjuk. Az egyetlen “valós” timegate az új raid és a season 2 (Mythic+ affix változások, új azerite armorok) januárban. Miért? Mert class balance változás keresztbe tenne a mythic raid csapatoknak, ki kell tapasztalni PLUSZ karácsony meg miegyéb, nem lehet progress raidelni úgy, hogy az embernek ilyenkor magánéleti kötelezettségei vannak. Már akinek van élete, persze.

Ameddig kijön az új raid és tudom, hogy ez sokaknak fájdalmas, hogy miért nem nyitják ki Ahn’qirajot, ha már fizetett érte, de ez van. Tessék kiismerni a spec változásokat mainen, húzni kicsit az altokat, azokat lehet gearelni most majd két warfrontból, a Darkshore setek meg amúgy is baromi jól néznek ki, változatosabb lesz az island expedition, így nem foghúzva kell teljesíteni a heti kvótát és már el lehet verni a doubloonokat.

Persze kijöhetne majdnem minden egyben, mint TBC idején, aztán fél év múlva egy guild megszerzi a world first killt az első raidben, mert addigra lesz meg az attune és az életképes gear mindenkinek.

Nem muszáj előfizetni, nyugodtan várj akkor a megújítással januárig, csak aztán ne lepődj meg, ha negyed annyi DPS-t hozol, mint előtte, mert változtak a talentek, traitek és a basic rotationöd és egy normal BOD groupba se tudsz bekerülni, mert 375 ilvl alatt és AOTC achievment nélkülnem hívnak be.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84833) lakisoft


lakisoft
veterán

Nálatok is jön le a patch? 16+Gb-os!!! :Y

(#84834) Plata válasza lakisoft (#84833) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap este már le jött.

(#84835) Lacee1986 válasza Mister_X (#84832) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Semmi köze ennek a class balance-hoz, egyszerűen csak így húzzák el a contentet, hogy tovább fizessenek elő az emberek, pont. Aki nem szeret várni, annak elég befizetni majd januárban mikor kijön az új raid, ha nem érdekli az új warfront meg expeditions (amit megértek).

Az én tempómpnak például tökéletes ez a fajta tartalom adagolás és gondololom másoknak is akik csak napi 2 órát játszanak.

(#84836) Joezyka


Joezyka
senior tag

warfronton a q-ból kaptam egy 370-es gatyát, örültem is mint a disznó, viszont ma 'sima rewardként' kaptam egy 380-ast.
eddig csak 340-es cuccok estek, hogy kaptam 380-ast? (nem panaszkodok, csak nem értem).
Csak hogy panaszkodás is legyen, persze, hogy ahol a legmagasabb ilvl-em van oda ad egy mégmagasabbat, és nem a csóri 320-ra :D

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84837) Csapoati válasza Joezyka (#84836) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Titanforged rendszer.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84838) Joezyka válasza Csapoati (#84837) üzenetére


Joezyka
senior tag

Most hogy mondod, ez van ráírva a neve alá.
Ez mit takar? :B

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84839) Plata válasza Joezyka (#84836) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nincs szerencsém warftonttal.
Sokat mentem,nyolc karival toltam.
Egyik másik kis karival sokat is,de most nagyon peches voltam,szinte mindig ugyanaz jött.
Három karival is kifogtam ugyanazt kaptam 340 és 370-ben is elsőre.
Több mint kétezer lw craft alap jött össze a sok scrappelt cuccból,úgy hogy húznom kell egy lw-s karit is.

(#84840) Csokishurka válasza Joezyka (#84838) üzenetére


Csokishurka
őstag

Minden gear itemenek amit kapsz legyen az ládából, raid bossból, dungeon bossból van esélye hogy upgradelődik. Azt hiszem 20 vagy 25 ilvl-t ugorhat maximum.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84841) Joezyka válasza Csokishurka (#84840) üzenetére


Joezyka
senior tag

ez így szám szerint 40 lett (maradhat? :C )
340->380 (mivel wf-en 340-es cuccokat ad, nem?)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84842) Plata


Plata
félisten

Timewalking insta megint egész jó sok xp-t ad.
Utgarde pinnacle több mint 300 ezer xp-t hozott.
Gondolom csak azért ennyit mert kevés a trash,általában 1.7-3.6k xp egy mob.
Kivéve a mini zombik azok olyan 900 xp körül adtak talán.

(#84843) Plata


Plata
félisten

Volna egy kérdésem.
Hátha valamelyikőtök tudna segíteni.
Szeretném megszerezni a draenoros heirloom gyűrűt.
Ha jól értem garrisonban kellene esnie egy hajós küldiben.
Már jó ideje aktívan tolom garrisonban a hajós küldiket,a shipyardom 3-as szintű,10 hajó van benne,mind az 5 fajtából 2-2.Állandóan tolom vele a küldiket,mostanában ritka a ládás küldi inkább így tolok másféléket is,de eddig csak petek estek és mount,na meg rengeteg baleful item,de sosem láttam még jelét sem heirloomnak.
A napi küldiket is letolom ami 600 olajat ad Tanaan jungle-ben.
Ilyen ritka lenne ez a küldetés vagy valamit kihagytam?

[ Szerkesztve ]

(#84844) DopeBob válasza Plata (#84843) üzenetére


DopeBob
addikt

https://www.wowhead.com/mission-ability=306/ghostly-spyglass

legalább egy hajót fel kell szerelni ezzel, különben nem fogod látni a questet.

MZ/X

(#84845) Plata válasza DopeBob (#84844) üzenetére


Plata
félisten

Köszi,ezt nem tudtam.
Sajna ez a cucc még nincs unlockolva.
Vendor 1000 Garrison resources-ért adja ha meg van a blueprint hozzá.

(#84846) Csokishurka válasza Joezyka (#84841) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát nem tudom most ha arra gondolsz ami warfronton kapsz abból a nagy demolisherből az megint más tészta.
Ott alapból 370 esik ami jelen esetben 10 ilvl upgrade.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84847) Plata válasza DopeBob (#84844) üzenetére


Plata
félisten

Utánanéztem wowheaden és megkerestem azt a rare-t ami dobja,vagy félóra ücsörgés kellett hozzá és spawnolt,sikeresen kilőttem hordások orra elől és megvan.Csak blueprintet dobott,pedig wowhead szerint toy is eshet belőle,de nincs kedvem megint vagy egy órát ott dekkolni.
Köszi még egyszer,asszem sose jöttem volna rá.
Azt hittem elég a shipyard hozzá,egy hajót fel is szereltem ezzel a vacakkal.
Bár még így sincs küldi,de remélem valamikor most már feltűnik.

(#84848) Csapoati válasza Csokishurka (#84840) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pontosabban:

+5-10 ilvl a warforged és +15-től egészen a maxig (385 asszem) meg titanforged.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84849) Viktor77 válasza Plata (#84847) üzenetére


Viktor77
titán

Azok a rare-ek napi 1x üthetőek (pontosabban lootolhatóak), hiába is vártál volna a respawnra.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84850) DopeBob válasza Plata (#84847) üzenetére


DopeBob
addikt

Előbb utóbb adja majd. Neten olvastam még valamit, lehet babona, de nálam is működött a térkép jobb felső sarkában lévő küldiket kell megcsinálni mindíg, mert ott fog megjelenni, és tényleg. :B

MZ/X

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.