Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84201) TBT


TBT
addikt

Már követelik vissza a pénzüket az emberek a Virtual Tickettel kapcsolatban...

Ilyen szinten elbaltázott BlizzCon sem volt még a Blizzard történetében. :(

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84202) #81999360 válasza Viktor77 (#84199) üzenetére


#81999360
törölt tag

Jaj, azt hittem ezekből már kinőttünk...
Seggvakaró szarvasmarha... ja a Draenei meg egy űr-kecske, ugye? Hú de vicces, hahaha...

Sunwalkerek már 2009 (Patch 3.2.0) óta léteznek a WoW-ban ellenben a Vulperaval, amit most raktak be BfA-val...

(#84203) Lacee1986 válasza Peetey91 (#84200) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nekem inkább az a fura, hogy nem lehet minden faj minden class. Például ha van undead priest, akkor mi az akadálya annak, hogy legyen ud paladin? Legionben amúgy is láttunk már demon vagy például night elf paladint. Ezek után a tauren paladin szerintem simán belefér.

(#84204) Viktor77 válasza #81999360 (#84202) üzenetére


Viktor77
titán

Leszarom, mennyire találod viccesnek, a lore megerőszakolása.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84205) #81999360 válasza Viktor77 (#84204) üzenetére


#81999360
törölt tag

Szánalmasnak, nem vicesnek. :DDD

(#84206) hemaka válasza TBT (#84201) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem csodalom, eleg gagyi volt. :DDD

(#84207) Viktor77 válasza #81999360 (#84205) üzenetére


Viktor77
titán

Jól mondod, szánalmas.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84208) whitezo88 válasza BoneDragon (#84163) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Evek ota nagyon jo, es nepes Vanilla privat szerverek vannak. En mondjuk azota nem jatszok ott miota bejelentettek az originalt.

Btw vannak qol valtozasok a vanillaban (eredeti) vagy 100% regi lesz? Ertem ezalatt pl hogy nincs frakcion beluli mob tageles.

(#84209) Csapoati válasza whitezo88 (#84208) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hogy lenne? Semmi ilyesmi nem lesz, a gameplay 1 az 1-ben az 1.12-es patchnek felel meg. A nosztalgiázók szopni akartak, hát meg is kapják a szopóálarcot. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84210) Hunner válasza Csapoati (#84209) üzenetére


Hunner
senior tag

Nem lesz 1:1-ben az 1.12. Autoloot pl van.

Minden info amit eddig tudunk erre

Metzen megjelent a Q&A-n és megkérdezte a Horda mikor kapja vissza az igazi Warchiefjét.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#84211) BoneDragon válasza Hunner (#84210) üzenetére


BoneDragon
veterán

Sajnos lfr is van a demóban...

(#84212) Plata válasza BoneDragon (#84211) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szösz,az nem volt vanillában.
Akkor kimarad majd az hogy félnapot gyalogolunk az instához?

Island expedíción csúnya bugba vagy mittomén mibe futottam.
Nyílt egy portál amibe belementünk,de bent nem volt semmi,mentünk fel felé a lépcsőn és el tűnt alólunk a talaj majd zuhantunk a semmibe,vagyis csak kezdtünk zuhanni mert jött wow error,majd még kettő mire újra vissza zuhantunk islandra.Amíg zuhantunk a semmibe mindenkit kivágott wow errorral a játék,
Majdnem buktuk islandot az erorok miatt.

(#84213) Plata


Plata
félisten

Nem tudom ismeritek-e vagy sem,de tiragarde sound-on Westwind Weald-nél van egy barlang,benne egy rare kecske,28 slotos táskát dob.Totes a neve.
[kép]

(#84214) Cathfaern válasza BoneDragon (#84211) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nincs. Konzol paranccsal fel lehet hozni az LFD ablakot, de üres, véglegesben már benne se lesz, csak még nem szedték ki.

(#84215) Csapoati válasza Hunner (#84210) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én itt nem látom az autolootot, csak azt, hogy átadható lesz az item egy ideig, mint most, a ninják miatti supporthoz fordulás elkerülése végett.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84216) lakisoft válasza Plata (#84213) üzenetére


lakisoft
veterán

Igen vágom. Találkoztam vele questelés közben. :R

(#84217) Plata válasza lakisoft (#84216) üzenetére


Plata
félisten

Én eddig nem találkoztam vele.
Most volt a kecske nyírós WQ akkor találkoztam vele.
Pedig már két karival is küldiztem itt.

[ Szerkesztve ]

(#84218) echterion válasza Plata (#84213) üzenetére


echterion
nagyúr

Én nem ismertem eddig, úgyhogy köszi, le is vágtam. :))

**********

(#84219) lakisoft válasza Plata (#84217) üzenetére


lakisoft
veterán

Az összes rare-t le szoktam nyomni amivel találkozok questelés közben. Ezért ismertem ezt is. :R

(#84220) TBT


TBT
addikt

Hiányzik az öreg:
Chris Metzen at Blizzcon 2018 World of Warcraft Q&A

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84221) Csapoati válasza TBT (#84220) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Green Jesus <3 :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84222) Hunner válasza Csapoati (#84215) üzenetére


Hunner
senior tag

Oké, hogy nem látod az autoloot-ot, de 2 napja játszom a Classic demot. Hidd el, benne van.

(#84220) TBT mótvá#84210

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#84223) Cathfaern válasza Hunner (#84222) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Arra gondolsz, hogy be lehet kapcsolni, hogy egy mobra amikor ráklikkelsz az kiszedi az összes lootot (abból az egyből) automatikusan, nem kell végigklikkelni minden loot itemet? Az persze hogy benne van, mivel 1.9-es patch-el került be WoW-ba, classic meg 1.12-re alapozódik.

[ Szerkesztve ]

(#84224) Csapoati válasza Hunner (#84222) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De akkor írd ezt, mert a linken nem volt ott. :)

Cathfaern: Ja hogy az? Én a területi lootra gondoltam valamiért, ami x (20?) yardon belül szedi össze a cuccot.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84225) echterion válasza Hunner (#84222) üzenetére


echterion
nagyúr

Az app-ban hol találom a Classic indításához szükséges ikont? Vagy rossz helyen keresem?

**********

(#84226) Giovan!


Giovan!
addikt

Ez most valószínüleg nem a legértelmesebb kérdés lesz a topik történetében, de retri pala mellé ti mit ajánlanátok 2v2-re? Én egy disco papon gondolkodom a cc-k és a damage miatt, de sajnos a guildemben nem nagyon van ilyen. Esetleg mist monk?
A másik kérdésem a pvp gear item levelének növekedését illeti. Pontosan mikortól kezd el nem 355-ös cuccokkal bombázni a conquest pontokért cserébe?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84227) Viktor77 válasza echterion (#84225) üzenetére


Viktor77
titán

Az alap Play ikon felett, ahol régiót is választasz, vagy PTR-t.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84228) lakisoft


lakisoft
veterán

A warcraft III reforged az a wow classic vagy most hogy? Komolyan mondom már annyit variálnak hogy nem tudom követni.

(#84229) TBT válasza lakisoft (#84228) üzenetére


TBT
addikt

A WarCraft III Reforged, a 2002-es WarCraft III (Reign of Chaos) + a 2003-as The Fronzen Throne felújított változata. A Classic pedig a World of WarCraft kiegészítőktől mentes változata (magyarán az alapjáték 2004-2005-ből).

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84230) feri1014 válasza lakisoft (#84228) üzenetére


feri1014
senior tag

Pedig eléggé beszédes, hogy az egyik játék neve Warcraft III Reforged, a másik pedig World of Warcraft Classic. :DDD

(#84231) Hunner válasza echterion (#84225) üzenetére


Hunner
senior tag

Ha volt Virtual ticketed, akkor a Wow játékon állva a play gomb fölött van egy legördülő menü, abban lehet bétát/ptr-t meg másik wowaccountot váltani. Na itt van jelenleg a demo is.

(#84223) Cathfaern Jaaa, hogy a sima autoloot az classic feature volt? Nekem valamiért az rémlett, hogy később hozták azt is be. Mintha sokáig klikkelgettem volna a lootot a táskába kerüléshez anno. :B Akkor benéztem.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#84232) echterion válasza Hunner (#84231) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát biztos én vagyok béna, de nekem ott nincs sok minden:

Ezek közül melyik lenne az? Vagy én nem is vagyok akkor rá jogosult?

[ Szerkesztve ]

**********

(#84233) igorguzmov válasza echterion (#84232) üzenetére


igorguzmov
tag

Szerintem csak annak van akinek van jegye a blizzconra öcsi😀

(#84234) lakisoft válasza igorguzmov (#84233) üzenetére


lakisoft
veterán

Bakker nekem is van de nincs blizzcon jegyem. :Y :R

(#84235) igorguzmov válasza lakisoft (#84234) üzenetére


igorguzmov
tag

Akkor rosszul hallottam😀

(#84236) Plata


Plata
félisten

Kis karival épp darkmoon szigeten voltam mikor kiírta hogy moonfang balhézik és le kéne csapni a búráját.
Elmentem megnézni hogy leverik,de meglepetésemre moonfang nem ??lvl boss volt mint máskor hanem üthető és sebezhető.
Igaz így is volt valami 190k hp-ja nekem meg 2400,de tudtam sebezni és mikor meghalt kaptam is lootot.
Egy ideiglenes farkas mountot és egy küldi itemet amihez viszont 90-es szint kell. :D
Múltkor még tuti hogy nem lehetett sebezni kis karival.
Úgy emlékszem valami 50-es szintű karival nekem sebezhetetlen volt és ??lvl.
Most meg 34-essel tudtam ölni.

[ Szerkesztve ]

(#84237) echterion válasza igorguzmov (#84233) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát nini, téged is lehet látni? El vagy veszve nagyon, öreg. :)

**********

(#84238) Plata


Plata
félisten

Mivel újra itt van drakmoon event fel merült bennem az ötlet hogy meg kéne szerezni a PVp-s öcsit is,mert a legkisebb karimnak is kész az instás,de nem szoktam pvp-zni soha.
Bg-re ha megyek körülbelül milyen sűrűn esik darkmoon küldi item?
Egy random instán lazán esik 2-3 küldis item is.

(#84239) Arnold2


Arnold2
őstag

Elég érdekes BlizzCon-unk volt idén, azt el kell ismerni. Minden évben előfizetek rá és meghívom pár cimbim, hogy élőben nézzük majd véleményezzük. Nos, idén volt bőven miről beszélni.
Pár gondolat:
-WoW Classic: kipróbáltam (bár játszani vele ennél többet nem hiszem hogy fogok) és mikor véletlen lock-kal egy vaddisznó mellé behúztam egy keselyűt, ami úgy összecsukott engem meg a kék lufim mint a fene, rájöttem, hogy bizony már bőven nem azt a játékot játszom így 2018 végén, mint annó :)
Volt egy panel, amiben Ion elmondta, hogy a legtöbb kényelmi funkció, amihez ma hozzászoktunk nem lesz benne (pl az "AOE" loot sem, amiről már beszéltetek, sem LFD, ami most előhívható az véletlen, ellenben a 2 óráig átadható loot benne lesz).
-WoW 8.1.5 illetve felfele: huu nagyon tetszett amit láttam. A mecha gnómos insta nekem specc nagyon bejön és a steampunk gnómok is. Szerintem ott sokat fogok járni majd :) Egy kicsit beszélhettek volna az utolsó old god-ról is, de megértem, hogy nem akarták eldurrogtatni az összes petárdát.
-Lost Honor videó: Nekem Saurfang mindig is szimpatikus volt (mondom ezt mint ősrégi ally fanboy). Ha valamilyen úton módon végül ő lenne a warchief, azt például üdvözölném. Úgy vélem Thrallt, ha vissza is hozzák, szerintem nem lesz maradandó, warchief meg pláne nem. Max beáll PR-ként Saurfang mellé segíteni :)
-WoW Mythic dungen invitational: A Free Marcy teljesen megérdemelten nyert. Végig kiegyensúlyozott, átgondolt játékot hoztak. Nagyon élvezetes volt nézni az összes mecset. Teljesen eltérő taktikák mellett, nem egy meccs volt, ahol másodpercek döntöttek. Plusz tanultunk pár "creative use of game mechanic"-ot itt is :)

-Diablo Immortal: na itt majdhogy nem szabályosan dühöngtem. Véleményem szerint teljesen megérdemlik az összes savat, amit kaptak emiatt. Diablo fronton nagyon rég történt bármi értékelhető és utána bedobnak egy "ilyet".. Ha esetleg behinteltek volna egy király új kieget, vagy uram bocsá a 4-et.. de így?
-OW VB: na itt volt a másik enrage. Kína, isten tudja, hogy hogyan, de bejutott a döntőbe, majd egy olyan játékot mutatott, amit szerintem itt közülünk sokan simán megjátszana, becsukott szemmel is (nyilván túlzok, de aki látta a döntőt, az tudja miről beszélek).

(#84240) Hunner válasza Arnold2 (#84239) üzenetére


Hunner
senior tag

Classic: Westfallban rohangáltam egy human rugóval (életem első karaktere volt, nosztalgia) Láttam egy lvl19-es Dust Devil-t; lvl16 voltam épp. És egyből előjött egy rakat corpserun emléke meg az a hatalmas öröm, mikor életemben először sikerült megölni egy ilyen mobot. Miközben ezen morfondíroztam egy Warclock nekiment a mobnak. Stealthben ültem és néztem ahogy a mob 2 ütésből a Voidwalkert majd 3 ütésből a lockot szétcsapja, majd leresetel és visszamegy a helyére. Rendkívüli nosztalgia és boldogság fogott el. :K

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#84241) Cathfaern válasza lakisoft (#84234) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Virtual ticketed sincs? Ahhoz is jár.

(#84242) Csapoati válasza Hunner (#84240) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt hiszem, ezt szó szerint beillesztem a Wikipedia "mazochizmus" szócikkéhez. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84243) whitezo88 válasza Hunner (#84240) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Valószínűleg Elite (sárkánykeret) volt, egy normal mob nem csuk össze classicban senkit sem +3 szinten 3 ütésből VW-el együtt. Forrás: magam is sokat játszottam locckal classicon.

(#84244) Cathfaern válasza Arnold2 (#84239) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

WoW részével én teljesen meg voltam elégedve. Így pár hónappal kieg kijövetele után úgyse lehetett számítani nagyon meglepő dolgokra, ehhez képest szerintem kifejezetten jó volt amit előadtak.

Diablo Immortal: leírtam Diablos topicba is, hogy szerintem itt kb. a Diablo franchise léte a kérdés. Nagyon régóta nem tud érdemi bevételt termelni a világ, muszáj volt beleállni olyanba ami jó eséllyel fog hozni pénzt. Ennek része az is, hogy a fejlesztési költség legyen kicsi, ezért össze kellett állni a Netease-el. Rá lehet erre fogni, hogy miért a pénz a minden, de hiba egy Blizzard méretű cégtől azt elvárni, hogy szeretetből fejlesszenek.
Igen, PR szempontból kicsit furán jött ki, hogy semmi mást nem jelentettek be, de jó eséllyel volt rá okuk, hogy nem tették. Hogy mi, azt én se tudom, szerintem is jobb lett volna ha csak valami fél mondat esik másról is. De nem hülyék ülnek ott se, tudták, hogy ez nem fog jól kijönni, tehát muszáj azt gondolom, hogy okuk volt rá, hogy így tettek.
Másik oldalról sokaknál az dobta el az ékszíjat, hogy miért mobil... itt meg tessék elfogadni, hogy iszonyatosan feltörőben lévő piaci szegmens, és a fiatal korosztályt egyre kevésbé lehet elérni más platformon, ami nyilván azt is jelenti, hogy egyre inkább mind rövid, mind hosszú távon egyre kevésbé van pénz más platformokban. Nem véletlen, hogy mindenki portolja át a régi / új játékait ész nélkül mobilra, ha csak kicsit is érintőképernyőssé tehető a dolog.
Szóval a mobil gaming egyre erőteljesebb piaci szegmens és egyre több játék fog kijönni és egyre több játék fog kizárólagosan kijönni rá. Értem én, hogy valakinek ez nem tetszik, de attól még tény. Mobil platformnak jelenleg van pár hátránya, mint pl. az érintőképernyős irányítás vagy kicsi képernyő, de részben ezekre van már megoldás, részben ahogy elterjedtebb lesz a platform, úgy lesznek ezekre egyre jobb megoldások.

(#84245) gbela válasza Csapoati (#84242) üzenetére


gbela
senior tag

En nem ertem miert mazochizmus ez. Sokkal "eletszerubb" nekem, hogy egy azonos szintu ellenfel az kb veled azonos erossegu. Ha magasabb szintu az ellenfel akkor joval erosebb. De biztos en is csak oreg vagyok es ertekeltem a kihivast wow-ban, hogy ha ket azonos szintut behuztam es levertem oket az volt a sikerelmeny. Nem az h osszehuzom a fel mapot aztan leverem, esetleg haborgok ha belehalok :)

(#84246) Hunner válasza whitezo88 (#84243) üzenetére


Hunner
senior tag

Nem volt elit mob. Forrás: Tegnapelőtt láttam default unitframe-el :P

Dust Devil 420hp, 41-48dam és egy képesség ami 4secre stunol. (tippre a stun miatt volt ez halálos anno és most is.) lvl16-os Classicos rugónak 330hp-ja van.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#84247) malacka87 válasza Cathfaern (#84244) üzenetére


malacka87
senior tag

De érted kínában cenzúrázva van minden csontváz koponya meg hasonlók. Ezek meg oda fejlesztenek meg ők a célközönség? Ne vicceljünk már. Diablo világa pont ez. Majd lesznek fehér babák a játékban vagy mi?:D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84248) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Ismerős mondta hogy visszajön a PvP gear. Igaz ez?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84249) Giovan! válasza Cathfaern (#84244) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha nem egy kínai kiadó fejlesztené a játékot, talán még várnám is. App Store-ban vannak fent általuk fejlesztett játékok, látható hogy milyen minőségre képesek :(

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84250) k.kristof válasza Csokishurka (#84248) üzenetére


k.kristof
őstag

Ismerős ne mondogasson csak úgy dolgokat, forrást adjon. Sehol nem olvastam róla, hogy lenne ismét külön PVP gear.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.