Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85301) Mister_X válasza Kolbi_30 (#85300) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85302) Plata válasza Mister_X (#85301) üzenetére


Plata
félisten

Nekem van 11 hydrocore,de hogy honnan nem emlékszem. :U
Viszont mostanában egyre több magyarral futok össze bronzebeard-en.
Épp az előbb futottam össze egy magyarul beszélő Misshungary nevű játékossal. :D
Valamelyik nap egy Szamóca-val.Régebben jó ha félévente láttam egy magyart.
Vol'Dun-ben a tortollian seekers WQ-s NPC halott,ott áll körülötte sok allis meg hordás.
De hogy dobhatta fel a talpát? :F

[ Szerkesztve ]

(#85303) Plata válasza Mister_X (#85286) üzenetére


Plata
félisten

Ma kipróbáltam,csináltam nagyon sok tailoringes zöld recit,a legolcsóbbat,egyetlen expulsom sem jött. :U
Elmentem lw-s karival wq-zni ha már 120-as lett legyen valami gírje,wq-zás közben jött neki annyi csont hogy gyártottam 8 lw-s cuccot,átpostáztam tailoringes karinak és 8-ból lett 1 expulsom végre. :D
Úgylátszik lw-s cuccok jobban adják.

(#85304) Csapoati válasza Plata (#85303) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy ezt hívják randomnak. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85305) Plata válasza Csapoati (#85304) üzenetére


Plata
félisten

Csináltam még 4 lw-s cuccot és 2 expulsom.
Kb 300 valamennyi linenből nemjött egy darab sem.

(#85306) Csapoati válasza Plata (#85305) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Wowheadről:

So, today I did scrap total of 960 green item made with Leather Working craft, Here what I got :

1359 x Shimmerscale = 1.415% chance/scrap
475 x Blood-Stained Bone = 0.494% chance/scrap
149 x Expulsom = 0.155% chance/scrap

valamint:

I have scrapped 3147x Tidespray Linen Bracers.

This is what I got:
517x Expulsom
4801x Tidespray Linen
2153x Nylon Thread

Nekem itt mindkettőnél kijön a kb 6 itemenként 1 expulsom, és ezek kicsit nagyobb minták. Van ilyen, hogy az embernek peche van, nekem is amikor kellett, akkor kb 50 zöldből lett 3 expulsomom, előtte meg 20-ból kaptam 9-et. Ha kellő mennyiséget scrappelsz (tízezres nagyságrendről beszélek), akkor biztosan kijön a drop chance.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85307) Plata válasza Csapoati (#85306) üzenetére


Plata
félisten

De legalább acc bound lenne,van olyan karim akinek nincs craft profja,de wq és warfront itemeket scrappeltem vele és tele van expulsom-al.

(#85308) Plata válasza Csapoati (#85306) üzenetére


Plata
félisten

Hát nekem nézd ennyi expulsom van.
[kép]
Ennek a karinak is van profja,de nincs húzva csak szintezés közben ha nagyon unatkoztam akkor csináltam vele egy két dolgot.Ezt a sok vackot is szintezés közben szedte össze.
Az a bibi azoknál a kariknál van sok akiknek nincs rendes profja.
Nekem Nerien nevű karinál kellene most expulsom,neki van maxos tailoring,Caladia-nak most kezdtem húzni Lw-t.Nareina-nak van magasabb szintű jewel.
Többinek csak szinte semmilyen profja van,vagy dupla farmolós proof,a második huntimnak most cseréltem le herbát engire,de nem húztam.
Jó lenne ha legalább karik közt át lehetne adni.
Ennek is a sok wq-ból van 40 meg warfrontból.

[ Szerkesztve ]

(#85309) Csapoati válasza Plata (#85307) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezzel egyetértek, simán lehetne account bound a cucc. Nem cseszné el a gazdaságot, és legalább a karaktereid között tudnád elosztogatni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#85310) [-HERO-] válasza Csapoati (#85309) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Lehetne mar igazan kb minden account-wide...
Vicc hogy az altoknak is ha akarok rank3 as reciket szakmahoz mindent repuzzak ki reveredre isten tudja hany karakterrel...
De mondhatnam a quest lineokat is stb.
Mind mind idorablas/huzas

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#85311) Plata válasza [-HERO-] (#85310) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ami tutira bunkóság az a war campaign,egy karival le toltam,most toljam le még 14-el?
Ne mááár.
Ráadásul ha nem tolom le a profession küldiket sem tudom befejezni.
Druidával azért nem tudok herbás küldit leadni mert amíg nincs kész a war campaign a küldiben nem jelenik meg neki NPC.
Egy karival is fárasztóan unalmas volt az a hülyeség.
Vicc hogy ha nincs meg a herbás küldi az a retek NPC ott rohad a helyén.

[ Szerkesztve ]

(#85312) whitezo88 válasza Plata (#85311) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Sok kényelmes :D Kíváncsi leszek mit fogsz a Vanillához szólni, ott nem lesz 15 db max szintű karid de még 3 se nagyon. Kihúzott full specekről mindnél meg ne is álmodj.

Én várom. Sokkal jobban szeretem azt a lassabb, kényelmesebb, hangulatosabb szintezést ahol nem félisten a karakter.

(#85313) Viktor77 válasza whitezo88 (#85312) üzenetére


Viktor77
titán

Az hagyján, de nagyon kiváncsi leszek, hogy lesznek meg guildek 40 fős raidekre. Főleg, hogy el kell majd embereknek fogadniuk, hogy nem játszhatnak akármivel, ha ezt vagy azt akarnak játszani (pl. pala csak healer/buffer lehet).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85314) Plata válasza whitezo88 (#85312) üzenetére


Plata
félisten

Tudom milyen a vanilla,volt hozzá szerencsém.volt 1 maxos szintű karim,találd ki mi,egy törpe BM hunti. :D

(#85315) [-HERO-] válasza whitezo88 (#85312) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Teny hogy a classic mas, de a mostani formajaban mar nem lenne tenyleg tok mindegy?
Igy is meg ugy is mar el van csuszva...

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#85316) KraX válasza Viktor77 (#85313) üzenetére


KraX
őstag

Hat igen. Az elso honapokban biztosan nagy lesz a tolongas de aztan hamar ki fognak kopni a mai szemmel nem hc playerek (ami a tobbseg). Nekem is romantikus emlekeim voltak a vanilla idejéből így kíváncsiságból felmentem egu 1.12-es privat szerverre, hogy megnézzem mi várható majd. Az elso 10 szint kínkeserves volt szó szerint holott még kb el sem kezdtem a játékot, pedig olyan kezdő területen kezdtem ahol felhuztam legalabb 10-15 karaktert még az átkosban :) kívülről emlékeztem mindenre de még így is nehézkes volt. Majd kétszer akkora aggro range-uk volt a moboknak mint jelenleg. Hunternek az elso 10 szint szopoka mert nincs petje sem, a pet managementrol ne is beszéljünk. Szoval van proja es kontraja mindket verzionak de számomra a tanulság az volt, hogy en mar tul kenyelmes vagyok a regi wowhoz. Sok sok jo otlet van a régi verzióban is, de nekem már vsz csak egy jó emlék marad.

Rengeteg minden hiányozna továbbá az új verzióból. Új fajok közül sokat szeretek. Az interface opciók nagyrészenek is bucsut lehet inteni a régi verzióban. A grafikai is fontos faktor egy játékban még ha nyilván nem is egyenértékű a gameplay-el. Gyönyörű új területek is hiányoznak. Az uj classok is hiányoznanak valamennyire. Pl az egyik kedvencem a DH. Az uj karakter modellek kiemelten hianyoznanak. Sok jo dolog van beépítve az új verzióba is.

[ Szerkesztve ]

For the God Emperor!

(#85317) Plata


Plata
félisten

Mi a fene lett a játékkal?
Garrisonban voltam amikor kivágott a szerver és shadowmoon valley-ben voltam mikor vissza mentem,egy rahedli játékos van a garrison előtt.Garrisonba nem lehet visszamenni,instance not found-al vissza dob elébe,vagy ha sikerül is be menni üres az egész.
Kis karival be mennék,de akkor meg nem tölt be a játék.
World server is down felirat jön fel max.

(#85318) Fandango válasza Plata (#85317) üzenetére


Fandango
veterán

Látszik, hogy nem játszottál Panda kieg idején. :DDD
Mennyi szívás volt akkor a Garrisonnal az elején.

(#85319) Viktor77 válasza Fandango (#85318) üzenetére


Viktor77
titán

Panda? WoD, nem? Pandában a kert volt.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85320) Fandango válasza Viktor77 (#85319) üzenetére


Fandango
veterán

Az :B :D

(#85321) Plata


Plata
félisten

A void elfem 110 lett,azt hittem neki is majd kell a heritage armor szettért valami sügér küldi sort letolni.
Hát jó nagyot tévedtem,dumáltam a főmuftival oszt hozzám vágta.
Blood elf meg törpe után azt hittem ez is melós lesz.

(#85322) Mister_X válasza Plata (#85321) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mivel blood elf és dwarf baromi régóta bent van a játékban és más követelményt nem tudtak nekik felállítani, mintetolni azt a kemény "melós" tíz perces quest line-t. Többi allied race esetén már csak a reputációt kifarmolni nem volt semmi (~két hét) és onnan felszintezni őket.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85323) Plata válasza Mister_X (#85322) üzenetére


Plata
félisten

Blood elf idegesítő volt a bugjaival.
Meg a sok mászkálással.
Törpe könnyebb volt,azt nem is kellett újra kezdeni bugos NPC miatt.
Kár hogy csak void elf-re mehet a szett.
Mert szíp.

(#85324) vvega30 válasza Plata (#85308) üzenetére


vvega30
senior tag

Melyik addont használod ami kiírja, hogy másik karinál mennyi olyen item van?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#85325) Plata válasza vvega30 (#85324) üzenetére


Plata
félisten

Altoholic.

(#85326) Plata


Plata
félisten

Azt hiszem a mage karim szerencsés lesz Island-on.
Első islandon 1 csomag dubloon 1 pet 1 fegyó.
[kép]

(#85327) bluefire55


bluefire55
csendes tag

(#85328) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Lassan egy hónapja jártam itt érdeklődni, a classic megjelenése után, azóta esetleg volt valami hír róla?
Találtam egy videót, sajnos nem a legjobb az angolom [link] ak tud valami biztatót mondani megköszönöm! :) :R

(#85329) Plata válasza bluefire55 (#85327) üzenetére


Plata
félisten

Vajon mikor jön ki a 8.1.5 frissítés?
Én már azt várom nagyon,mert kezdeni akarok Kul tiran humanoid druidát.
Ha jól láttam már PTR-en van a 8.1.5. csak kérdés élesre mikor jön ki.
Remélem nem sokára,a hónap végén kezdődnek a mirror kalandok meg jön a gombás recruit,az meg rohadt melós lesz,Wow-ban felhúzni egy karit 120-ra ahhoz képest ló fing.
Főleg hogy megint első akarok lenni. :D

[ Szerkesztve ]

(#85330) Hunner válasza Plata (#85329) üzenetére


Hunner
senior tag

A 8.1-hez tartozik a Raid, és még az se jött ki. A Zandalari trollok akkor csatlakoznak a hordához mikor a raid sztorija végetér. Gondolom a Kul Tirasiak is akkor csatlakoznak az Allihoz. Felteszem leghamarabb az LFR nehézség utolsó szárnyának behozatala után 1-2 héttel lesz éles a 8.1.5. Szóval még bőven várhatsz rá.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#85331) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Nem arról volt szó hogy amint megjelenik a raid akkor egyből jönnek az új race-ek????

(#85332) Plata válasza Hunner (#85330) üzenetére


Plata
félisten

Az gáz,mindjárt 120 a kis mage karim is,ha eléri a 120-at megint nem lesz mit csinálni.

(#85331) hunvarlan
De,ma írták valahol hogy a raiddel együtt jön a kul tiran meg a zandalari troll.

[ Szerkesztve ]

(#85333) Viktor77 válasza Plata (#85332) üzenetére


Viktor77
titán

Ott van MMO főoldalán, 8.1.5-ben jönnek, a raid meg 23-án.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85334) Plata válasza Viktor77 (#85333) üzenetére


Plata
félisten

MMO champion-ra gondolsz?
Még nem láttam.
Január 23,pont,hogy a rusnya magdi verné meg. :W
Aznap kezdődik a mirror is. :W

(#85335) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Nos ha ez így van és guildünk nem lesz aktív akkor nem igazán fogom feltölteni mert nem sok értelmét látom.

(#85336) Plata


Plata
félisten

Volna egy kérdésem,szerintetek most melyik druidát könnyebb húzni?
Tank vagy híler?
Úgy gondoltam Kul tiran druidom híler lesz mert az gyorsan halad instával.
De talán a tank könnyebb lenne nem?

(#85337) pruzsi


pruzsi
őstag

Szép estét!

Sose játszottam még mmorpg-vel érdekelne hogy wow-ot ajánlanátok e?
Illetve mennyire korszerű most a játék? Havidíjas még mindig? Melyik részeket kell megvenni egy komplett játékhoz?

(#85338) Plata válasza pruzsi (#85337) üzenetére


Plata
félisten

Szia.
Nem nem ajánlom,ha bele kezdesz jó eséllyel bele is bolondulsz és jó ideig nem szabadulsz. ;]
Korszerű? Ezt nem értem.
Ha arra gondolsz hogy modern és csilli villi a grafikája-e?
Nem a grafikája nem az a szuper modern,de én pont ezért szeretem,ellentétben az olyan MMO-kkal akiknek van brutál grafikája de nulla tartalma,lásd Black desert Online,durva grafika nulla tartalom.A WoW-ban kellemes a grafika tartalom meg piszkosul sok van,báár most az end content nagyon szár,de mire odáig eljutsz addigra lehet változni fog.
Igen havidíjas,ha letöltöd a trial és előfizetsz egy hónapra akkor meg kapod a játékot a Legion kiegig,az utolsó kieget külön meg kell venned ha játszani akarsz vele.De a többi kieg és az alapjáték ingyen jár az előfizetéshez.
Jah ha új vagy akkor olyan szervert keress amin a population high vagy medium és ha lehet magyarok lakta szerver.
Ilyen az Arathor esetleg Ragnaros.
Fejből ez a kettő jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#85339) szaszab válasza Plata (#85336) üzenetére


szaszab
aktív tag

A tank druida _számomra_ unalmas. Ha jó healt fogsz ki, akkor 4 gombos (Moonfire, Thrash, Swipe, Maul) . Ha rosszat, akkor pedig kapkodod a fejed és cd-re tolod a def-jeidet. Már azt a 2+2-t, ami van. Szóval Maul helyett Ironfur vagy Frenzied regeneration, nagyon necces helyzetekre pedig Barkskin vagy Survival instincts. És itt megállt a tudomány.
Engem pl zavar, hogy a charge-on kívül nem túl mobilis.

A resto _szerintem_ izgalmasabb. De nyilván, ott is megvan a veszély, hogyha kifogsz egy rossz csapatot, kapkodhatod a fejed.

Egy szó, mint száz: kipróbálod mindkettőt, és eldöntöd, neked melyik tetszik.:P

Amúgy nekem pappal ma meglett a 115. De kínkeserves volt. Volt egy dungeon, ahol nem is a tank húzott be mindent, hanem egy dd warri, aki verte a mellét, hogy végig top dps volt, szóval mindenkinek ajánlja az icy veins tanulmányozását... Na szóval ez a warri behúzta a fél dungeon-t, és miután kétszer szóltam, hogy nem kéne, és a végén már hagytam megpusztulni, beszólt, hogy főleg a heal olvasson icy veins-t, mert ő már kétszer meghalt. Hmmm, oké.:)

Egyébként kb 4-5 óra volt 110-ről 115-re csak dungeon-nel (115+75% xp). Az elején toltam pár Island expedition-t, de Legion gear-ben nem volt annyira fun. Aztán a dungeon finder meg úgy hívogatott, hogy BfA területén (a Zygor addon szerint) összesen 20 quest-et csináltam meg 115-ig. Gyakorlatilag nem hagyott quest-elni.:D
Amúgy vicc, hogy Underrot utolsó boss taktikája senkinek nem megy.:) Volt, hogy 2 melee + a tank és én álltunk ugye a boss alatt/mögött, amikor a távol álló mágus kapta a sárga kört. Őt berántottam a boss alá, erre a tank és a 2 melee hatfelé szaladtak, és megálltak a kör szélénél, de azon kívül. Örültem. Nagyon. Szóval, ha Underrot norm utolsó boss előtt egy holy pap holnap beírja, hogy "please everyone (yes, rangeds too) stay near the boss, and everyone stand IN the yellow circle!", akkor az az én macro-m.

Ti az ilyeneket hogy bírjátok idegileg?

(#85340) Mister_X válasza szaszab (#85339) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fejlődni 110-ig feral + guardian kombóval a leggyorsabb, nem is kell geart cserélni (ez is csak azért lényeges, mert heirloomot fejleszteni drága, hát még több spechez). Feral értelemszerűen questelésre, guardian dungeonra. 110 után érdemes eldönteni, hogy mi lesz a karakter, ha nagy lesz és annak megfelelően fejleszteni, de igazából lvl120-ig ez is lényegtelen, nem ad hozzá a leveling gear semmit.

Overpullingra mifelénk megy a votekick. Egy-két véletlen pull belefér, de az nem, hogy a DPS végezze a tank munkáját, a healer meg izzadjon, hogy életben tartsa a gyökeret.

De ne már, ennyire alacsony lett a léc, hogy mindenki ment előre mint a birka és még az alap boss tacticot se tudják? Underrot pedig az egyik egyszerűbb dungeonök egyike, magasabb szinteken is sétagalopp, ha mindenki azt csinálja, amit kell.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85341) Plata válasza szaszab (#85339) üzenetére


Plata
félisten

Hát még nagyon nem tudom,de eredetileg restora gondoltam én is,az valamikor LK idején volt és szerettem,de most egész más.
Legion idején a resto artifact kegszerzésénél át kellett raknom a balance dudumat restora és nagyon furcsa volt.
Tegnap nekem is volt ilyen vicces warris esetem,de nálunk a tank volt lökött.
Mage karimat behívta vagy 20 perc várakozás után insta,freehold,na azt szeretem,a tankunk egy 120-as warri volt,valami 225k hp-ja volt meg klassz gírje.
De lökött is,egyből elrohant az első bosshoz és mindent oda húzott,jó sikerült megcsinálni és túléltük,az első boss lement.
Mentünk a második felé,erre mit csinált mounton körberohangálta az egész szigetet és mindent behúzott az egész instából,fentről a házaktól is meg az arénától is.
Na persze ez sok volt és megdöglöttünk,lett szólva neki hogy nem kéne ez,de újra megcsinálta,újra megdöglöttünk és szó nélkül lelépett.
Jött helyette 115-ös dk tank és simán letoltuk.
Engem nem idegesített fel,jöt röhögtem az idiótán. :D
Jah,három instán voltam eddig,kettőn nulla loot,utolsó freeholdon jött egy ultra szar nadrág.
Az már idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#85342) Plata


Plata
félisten

Tegnap este nagyon unatkoztam és nem volt kedvem félórát várni random instára kiskarival,elmentem törpével bányászgatni,húztam egy kicsit az engijét és láttam két érdekes dolgot,az engi receptek közt van ilvl410-es fejes meg valami mount.
Vajon mekkora eséllyel esik annak a mountnak a receptje motherlode-ban?
Meg sima heroicban eshet-e vajon.
Tényleg 410-es ilvl cuccot lehetne gyártani vagy csak bugos nálam?

Nem igaz,végre az utolsó gyűrű küldi is megjött. :D
[kép]
Meg valami vicces toy küldi is jött,sajna void még sehol.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#85343) Plata


Plata
félisten

Ma mázlis napom lesz azt hiszem,Boralus harborban 5 expulsom-ot ad egy wq,20 tidespray linenért.
Csak azért írtam be,hátha valaki másnak is expulsom hiánya van és nem látta még.

(#85344) Mister_X válasza Plata (#85342) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[link]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85345) Plata válasza Mister_X (#85344) üzenetére


Plata
félisten

Zandalari heritage armor ultra gáz,a paladin mount sem piskóta. :D
Hati visszatér az klassz,kár hogy nem lehet belőle ismét második pet.

(#85346) malacka87 válasza szaszab (#85339) üzenetére


malacka87
senior tag

4 tankom van jelenleg. A druid a legszarabb. Már át is állítottam a loot speccet balancra. Amint van 2 trinket meg main hand már váltok is át. Dogunalom az egész papír mindene gcd-n.. Play style egy nagy 0. Wari tank nagyon jó most élvezetes pörgős sebzése is iszonyat jó. Monkomat is imádom az is pörgős. Pala meg a mainem szóval imádom. 😁😁 Dh DK nem lesz ebben az életben. ☺️

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85347) Plata válasza malacka87 (#85346) üzenetére


Plata
félisten

Warri tankra kíváncsi lennék,monk tankom volt kis szinten úgy 50-es szintig kb,de nagyon gyöngének éreztem,ami azt illeti magas szinten ha monk tankot kapok azt nem szeretem,timewalkingon vagy heroic instában elég papírok szoktak lenni.Pont ezért hagytam abba én is a monk tank húzást,mert úgy láttam instában elég vackok.
DK tankom volt,az könnyű,igaz magas szinten azt is át talentoltam frostra mert az bulisabb.

Viszont ma végre meg lett az utolsó heirloom gyűrű is,nem tudom most mihez kéne kezdeni,void küldi szerintem bugos és úgysem jön elő soha.
Kéne valami új cél.

[ Szerkesztve ]

(#85348) Viktor77 válasza Plata (#85347) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem 2 napja ott virít a voidos küldetés, már meg sem csinálom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85349) Plata válasza Viktor77 (#85348) üzenetére


Plata
félisten

Sajnos nekem még nem mutatta magát.

A térkép nem jól mutatja a WQ-kat.
Néha.
Néztem térképen azt írta wq-ra hogy 0/5 azeroth wounds healed.
Oda mentem erre nem is az volt,egy pasit kellett el tenni láb alól.
Még a jutalom is más volt mint amit mutatott.

[ Szerkesztve ]

(#85350) Peetey91 válasza Plata (#85347) üzenetére


Peetey91
senior tag

Monk top tier tank, legalábbis raidre tuti. Más playstyle az biztos, erősen tanulós.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.