Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85601) Joezyka válasza lakisoft (#85600) üzenetére


Joezyka
senior tag

másik karakterrel még nem próbáltam mint amivel szoktam (csak 2 van ), de azzal nem engedte. majd csak egyszer fogja :D

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85602) Plata


Plata
félisten

Még is csak megéri néha napján le tolni pár Wq-t.
Fire mage karimmal letoltam 5 wq-t és 6.4k goldal lettem gazdagabb.
Drustvarban épp vége felé volt az asaultnak,elmentem letolni.
Az 5 küldivel épp újra elértem a 10k paragon-t 7th légióval és kész lett az orders of embers és allance war effort 4 wq-ja is,így kaptam jutalmat assaultért,meg két teljesített wq-ért és kaptam egy paragon ládát.
Sajna több karival nem tudtam megcsinálni mert későn mentem fel és épp sikerült befejezni assaultot.

(#85603) Joezyka válasza lakisoft (#85600) üzenetére


Joezyka
senior tag

karinként van a garison, és másik karival (kisebb még a szintje), de azzal se tudtam építeni. :(((

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85604) TBT


TBT
addikt

Új mount érhető el a Shop-ban:
Hogrus, Swine of Good Fortune (25 euró)

Ti beszerzitek ezt a gyönyörűséget? :DDD

+
A Battle of Dazar'alor Raid felvezetéséhez kapcsolódó kisfilm már megtekinthető magyar felirattal is.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#85605) Plata válasza TBT (#85604) üzenetére


Plata
félisten

Repülő disznó?
Na neeee. :D

(#85603) Joezyka
Garrisonban megnéztem az építést,egyszerűen a meglévő épületre rakod a másikat és felajánlja hogy le cseréli.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#85606) Joezyka válasza Plata (#85605) üzenetére


Joezyka
senior tag

pont ma sikerült, eddig tojt rá mit akarok csinálni (lehet valami bebugzódott, vagy tényleg én voltam ennyire gyökér :S ).

köszi neked is.

[ Szerkesztve ]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85607) hemaka válasza TBT (#85604) üzenetére


hemaka
nagyúr

5 eurot adok erte :DDD

(#85608) Hunner válasza TBT (#85604) üzenetére


Hunner
senior tag

Raidünk alatt érkezett a shopba. Nincs is szebb mint 20másik ember előtt ugrálni ezen a csodán, miközben emberek próbálják kitalálni ez mégis mi a f*** :DDD

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#85609) lakisoft válasza Hunner (#85608) üzenetére


lakisoft
veterán

:D

(#85610) DrTechnoid válasza Plata (#85605) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A disznó éve van a kínai naptárban , gondolom azér' dobták be .

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#85611) Plata válasza DrTechnoid (#85610) üzenetére


Plata
félisten

Én meg aszittem azé mert ugye hordások disznók. :D
És ez egy hordás mount. ;)

(#85612) Viktor77 válasza Hunner (#85608) üzenetére


Viktor77
titán

Nálunk is, utolsó 20 percben, utolsó trashpacken mondta valaki, hogy itt van, ni.

Egyből duma-duma-duma, aztán szóltam, hogy figyeljenek az utolsó 20 percre, majd utána. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85613) TBT válasza DrTechnoid (#85610) üzenetére


TBT
addikt

Majd jövőre jön a Patkány éve, az milyen fun lesz! :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#85614) Hunner válasza TBT (#85613) üzenetére


Hunner
senior tag

??? :))

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#85615) Plata válasza Viktor77 (#85612) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap este én is voltam 3 random raiden,megnéztem ezt a dazar alort.
Nulla loot lett a vége.
Pedig vittem seal of francos francot. :D
Vagy mi a rosseb a neve.
Mindig Ap-t dobott.
Mage és sámli karival laza volt és szinte uncsi.Druiddal már nehezebb volt,az első bossnál voltak gondok mert sokan nem figyeltek.
Tényleg druidnak jött loot,valami ragyás recept.Meg sem néztem mi az igazából mert csalódott voltam hogy semmi. :B
Annyi rémlik hogy a nevében van dazar alor.De hogy mi az tényleg nem néztem meg.
Amúgy elég mókás insta.

[ Szerkesztve ]

(#85616) Mister_X válasza Plata (#85615) üzenetére


Mister_X
nagyúr

LFR hogyan a francba ne lenne unalmas? Le van butítva az egész a béla segge alá: Champion of the Light felment 52 stackig, semmi se történt. Grong 100 rage-en se wipe-ol. Persze neked ennyi a raid, csak a hülye megy normalra, heroicra vagy akár mythicre.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85617) Plata válasza Mister_X (#85616) üzenetére


Plata
félisten

Nézd én boldog vagyok 370-es wq gearben is,nem vágyom rendes raidre már.
Sok örömöm úgysem lenne benne,csak a fölösleges görcsölés.
Más részt nem is tudnák mindig x időben elmenni raidre.
Mert nem biztos hogy ráérek,általában 10 óra után van az hogy most már nyugi van és tudok játszani békésen,de addig bármi közbe jöhet.
Mythicre se nagyon vágyom,légióban jó móka volt,mert lehetett sokat zsebelni,de BfA-ban már azt sem.
Bár heccből mythic héten szoktam menni.
Ahhoz meg hogy draenoron küldizgessek meg repuzgassak szerintem nem nagyon kell jó gear,BfA content mivel kb nulla,nem is érdekel.
Főleg csak kis karizok meg draenoron szórakozom.Ma is szereztem pár öcsit draenoron meg új játékokat.
M+ hangyányit sem mozgat meg,sem a rendes raid.
Mondjuk motherlode-os engi receptet lehet meg kéne szerezni.
De ez az egyetlen dolog ami érdekel mythicben.
Valszeg M+ vacakolástól meg a sok raidtű el is menne a játéktól a kedvem megint.
De így hogy csak a mókát keresem egyenlőre veszettül jól megvagyok.

[ Szerkesztve ]

(#85618) Mister_X válasza Plata (#85617) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én csak azt mondom, hogy ha neked a super easy brainded version raidre van igényed, akkor ne írd be, hogy unalmas. Persze, hogy unalmas, én egy 365-ös demon hunterrel végigtankoltam az egészet, gyakorlatilag egy képességet spameltem, hogy az aggro-t megtartsam és kész. Ha kihívásra vágysz, ott van a játékban, csak te "nem akarsz idegeskedni" - de akkor ne is mondd, hogy unalmas.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85619) Plata válasza Mister_X (#85618) üzenetére


Plata
félisten

Igazából este unatkoztam,először úgy volt elmegyek kiskarizni,csak megnéztem mage karinak mennyi repu kell még.
Aztán ha már ott voltam eszembe jutott hogy már van az új raid,gondoltam megnézem.
Talán nem olyan vészes,vettem transmogosnál olyan vackot jelentkeztem,de mivel nem esett semmi loot így gondoltam,megyek még egyet,elővettem a sámlit vele is elmentem,mivel sámlival még jó móka is volt így gondoltam druiddal is megyek,de azzal már untam.És neki sem lett loot csak valami recept.
Asszem ma este is megpróbálom talán huntival.Nem tudom miért de semmi kedvem instába menni mostanában melee karival,csak ranged dps az amivel szórakozni tudok.Warri dh rugó paladin nem tud lekötni most,még unholy dk valamennyire.Sámán meg mage most egész jó móka,légióban a warlock volt a kedvencem,de most az sem az igazi,démon meg affli van 120-as,de most nem olyan jó mint volt.Sőt szerintem az affli egy rakás szár lett.Destro lockot most húzom,kis instában még egész érdekes.
Légióban mindent a warlockommal csináltam,azzal húztam ki az egész sztorit meg az új fajokat repukat,de most BfA-ban nem tetszik.

(#85620) Lacee1986 válasza Mister_X (#85616) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Igazából LFR-be rakhatnának botokat is, annyira izgalmas. Mondjuk nemsoká berakják az AI elleni bg-ot, szóval még összejöhet.

(#85621) hemaka válasza Lacee1986 (#85620) üzenetére


hemaka
nagyúr

Random bg-n amugy is kb botok jatszanak, foleg eu szerverekrol. 😂

(#85622) Plata


Plata
félisten

Nem tudjátok véletlen hogy garrisonban a Lumber mill-be milyen trait kell a followernek?
Találtam küldizés közben egy favágó follower-t,a wowhead szerint ő dolgozhat a lumber mill-ben,de nekem őt sem engedi.Azt mondja nincs megfelelő trait-el rendelkező follower.

(#85623) Joezyka válasza fonok87 (#85598) üzenetére


Joezyka
senior tag

sikerült elkezdenem egy q line-t nagynehezen, de ez is csak a Nightborne q line. Amiket írnak a guide-ok, nekem nincs még ott Khadgar, vagyis tök máshol van. Gondolom ha ezt a q line-t végig csinálom utána lehet majd kezdeni a másikat?
bocsánat, de nagyon el vagyok veszve és nem látom át. :F
[most épp itt tartok]

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85624) fonok87 válasza Joezyka (#85623) üzenetére


fonok87
aktív tag

Ezzel a questtel kezdődik a sor (jóó hosszú).
3 előkövetelmény van hozzá:
- [link]
- [link]
- [link]

Truss me, I'm an engineer.

(#85625) Joezyka válasza fonok87 (#85624) üzenetére


Joezyka
senior tag

pont most jelent meg az általad link-ek közüli első q. Azt már a guide-ba is megtaláltam. :C
bementem a Hall's-ba (vagy mi a neve) és ott amit találtam q-t, elkezdtem csinálni. Remélem most már sínen leszek (nem úgy mint József Attila) :D

köszi a helpet!

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85626) Plata


Plata
félisten

Ma meg lett a tizedik mount garrisonban.
Nem tudom még hány eshet,de ez ronda. :D
[kép]
Garrisonban kiröhögnek az NPC-k ezzel a mounttal. :D

[ Szerkesztve ]

(#85627) Fandango válasza Plata (#85626) üzenetére


Fandango
veterán

Nekem tetszik ez a mount. :))
Csak rohadt magas, és sok helyen nem fér el.

(#85628) Joezyka válasza Plata (#85626) üzenetére


Joezyka
senior tag

nekem ezt egy rare dobta amikor csináltam a q linet a repüléshez (ha csillagos mobot látok, ölöm :D olyan nincs, hogy nem. így 4 mount esett már.)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85629) Plata válasza Joezyka (#85628) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a repüléshez már csak egy dolog hiányzik,a kincskeresés.
De nincs hozzá kedvem. :D
Mountot már én is találtam,de azt nem számítottam bele a 10-be,ez a 10 garrisonban küldivel jött.
Tanaan jungelben is jött egy szép mount.

(#85630) Viktor77 válasza Plata (#85629) üzenetére


Viktor77
titán

Pedig az a legkönnyebb része. HandyNotes, hozzá DraenorTreasures és meg is vagy.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85631) Plata válasza Viktor77 (#85630) üzenetére


Plata
félisten

Na látod ezt sem tudtam,gondolom ez egy addon,lehet leszedem.
Kösz a tippet.

(#85632) Joezyka válasza Plata (#85631) üzenetére


Joezyka
senior tag

A fővárosban (vagy mi a neve draenoron) van egy csóka, nála 100g/régió áron meg tudod venni a kincses térképeket, ez így 600g.
Sajna telón vagyok, de ha gépnél leszek megkeresem neked, hogy konkrétan kinél lehet.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85633) Plata válasza Joezyka (#85632) üzenetére


Plata
félisten

Igen tudom,grogorond és frostfire ridge kincses térképe nincs meg.
De hiába is van meg a többi,van olyan kincs ami nincs a helyén,mert a törpe karim nem tolta le a sztorit.
Törpe huntival csinálom reput és a kincskeresést,de másik karival csináltam a sztorikat,így a törpének nincs megcsinálva semmi sztori,egyik másik kincsesláda meg nincs a helyén,mert csak akkor lenne ott ha a sztorit le toltam volna.
Shadowmoonban szedegetem most a kincseket,van olyan láda ami nincs a helyén.
Néztem róla videót,pont ott állok ahol a videóban a csóka felszedi a ládát,csak éppen nála nem ég a ház és nem tobzódik ott nerz'hul.

(#85634) Plata válasza Viktor77 (#85630) üzenetére


Plata
félisten

Nagyon szépen köszönöm az ötletet és a segítséget.Meg is csináltam.
Az addonnal már tényleg nem volt nehéz,főleg hogy ötleteket is ad hogyan kell megszerezni.

(#85635) szaszab válasza Plata (#85634) üzenetére


szaszab
aktív tag

Mennyi ideig tart megszerezni a két előző kieg repülési acsiját, ha most kezdek neki? Volt, aki két hónapot emlegetett...

(#85636) Plata válasza szaszab (#85635) üzenetére


Plata
félisten

Draenoré nehéz,mert az össze zóna sztoriját végig kell játszani.
Igaz nem egy karival.
Kell 3 tannan jungle revered repu.
Napi küldizéssel nem tart sokáig.
Légió repülés szerintem egyszerűbb.

(#85637) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Jelenleg 18! klán tart 8/9-nél a world first versenyben, Battle for Dazar'alor raid :Y

Itt már tényleg lehet bármi, nem csak Method/Limit az esélyes. Limit 5 bossra kapta meg a world first plecsnit, de tegyük hozzá, hogy US alliance realmek jártak a legjobban:
- 400 ilvl item Against Overwhelming Odds quest által (többségében Method is élt a lehetőséggel, de nem minden tag, Limit full átment alliba)
- Darkshore warfront alli részére season 2-ben indult, EU realmen még season 1 alatt, így US realmen már fix 400 ilvl (+titanforge) volt a jutalom
- Ivus (Darkshore world boss) a mythic héten lett eléhető (potenciális 400 ilvl cucc + titanforge) Alliance számára

Ennek ellenére Method gyorsan felzárkózott, de nagyon brutál, hogy 18 guild tart Jainánál. Ilyen nem igazán volt az elmúlt 7-8 tierben.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85638) KraX válasza Mister_X (#85637) üzenetére


KraX
őstag

Par oran keresztul oda oda figyelgettem a Method twitch streamjere es mar 3x %-nal tarottak tegnap delelott. Ez akkora elony amit nem fognak tudni behozni a tobbiek egy ket guildet kiveve akik ugyancsak tobb mint egy napja tryoljak a bosst, legalabbis szerintem. A masodik fazisa a bossnak uktra kemenyre van tuneolva ahogy en lattam es az lesz egy nagy blokk mindenkinek aki talalkozik vele ezen a nehezsegi szinten es szerintem oriasi elonye van azoknak a guildeknek akik mar nagyon hosszu orak ota tryoljak a bosst. Szerintem Method megint behuzza nagy eséllyel, de meglatjuk. Mindenesetre elkepesztoen ugyesek a sracok, le a kalappal.

[ Szerkesztve ]

For the God Emperor!

(#85639) Mister_X válasza KraX (#85638) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tegyük hozzá, hogy Method streamel - nem mellesleg elég jó üzletet csinálnak ezzel és ez jó nekünk, a játékosoknak is, mert népszerűsítik a high-end raidinget. WoW twitch számai utoljára BlizzCon idején voltak ekkorák (Mythic+ Invitational), ennyi progress guild pedig nem volt egyszerre egy ponton. Minden klán valószínűleg követi fél szemmel Methodot, hogy milyen ötletet tudnak átvenni. Limit van a legtöbb ideje Jainán, nem tudjuk, hogy ők hogy állnak, de a stream még visszájára sülhet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85640) KraX válasza Mister_X (#85639) üzenetére


KraX
őstag

A setup lemasolasa valoban nagy elony lehet (pl tegnap elottrol tegnapra az egyik (vagy mindket?) monk healer samanra cserelte magat mert phase 2 valami irdatlan raid heal igenyes ahogy igy a streamrol meg tudtam itelni fel szemmel es nagyon jol jon a chain heal (nem ertek hozza, csak mint laikus ezt tippelem). Szoval a setupot esetleg tudjak masolni, de azon gondolkodtam, hogy azert is merik megcsinalni ezt, hogy eloben streamelik a progresst (method) mert annyira felgyorsult a verseny a regi idokhoz képest, hogy egy par ora try elony is rengeteget szamithat, vsz tobbet mint ha nezed a streamet es probalod masolni az o setupjukat, taktikajukat (majd ha oda jutsz stb). Nyilvan elsok akarnak lenni es eddig ez bejott es gyanitom, hogy mar az elozo progresseket is streameltek. Most az a kulonbseg, hogy nagyon megakadtak az utolso boss masodik fazisanal ezert tudott a top 20 rajuk zarkozni, de attol nekik meg oriasi elonyuk, hogy mar 3x korul jartak tegnap. A tobbi guildnek ugyanugy gyakorolnia kell (meg ha kevesebb tryt is kell tolnia mert mar lattak a harcot stb), mert nincs meg a "kezukben" a harc dinamikaja, ez jopar 10-20-30 -xx wipe.
A regi idokben mi volt? A world first altalaban bevarta a 2ikat es a harmadikat es csak utana raktak ki a video megosztokra a bosskilljuket, ma mar erre nincs ido, eloben toljak orrverzesig es akik sok oraval/nappal kesobb keverednek oda ugyanugy oriasi hatranyban lesznek azokkal szemben akik mar 1 napja gyakorolnak a bosson es vegletekig finomitjak a taktikat es metronom szeruen begyakaroljak a harcot, de lehet hogy most rajta vesztenek (method), meglatjuk. Mindenesetre elkepesztoen kemenynek tunik kulso szemlelokent is az utolso harc. Kivancsi leszek a vegen hol all meg a wipe counter a vegen de tobb 100 lesz ez mar most biztos.

[ Szerkesztve ]

For the God Emperor!

(#85641) Mister_X válasza KraX (#85640) üzenetére


Mister_X
nagyúr

#Bezzegrégenmindenjobbvolt (ICC Heroic limit) :P

Resto shaman bitang erős volt már 8.0 alatt is, tele komoly aoe, burst és short-CD raidwide healinggel. MW monk most a legerősebb tank healer, konkrétan monk keze alatt nem hal meg tank, ha nem oneshot mechanika elől kell megvédeni (de sokszor még azt is kimenti).

Method miért streamel pedig: franchise, hírnév, nézettség, pénz. És mivel Methodban tényleg a legjobbak vannak, magabiztosak is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85642) KraX válasza Mister_X (#85641) üzenetére


KraX
őstag

Most olvasom, hogy 23.1% a best try mar methodnal, lehet, hogy limit meg beljebb van mar, ezt nem tudjuk, de a tobbiek szerintem a kanyarban sincsenek meg hozzajuk képest. 30% alatt jon a harmadik fazis es azt irtak, hogy feltehetoleg (nem lattam meg) ott is van mythic only meglepetes ami kemenyen betesz a guildeknek egyelore. Mindenesetre jo a verseny. Az a resze tetszik, hogy jobban bele láthatok mekkora effort kell egy ilyen progresshez, de az valo igaz annyira mar nem tetszik, hogy (szerintem) mestersegesen fel van fokozva a hype, a stramerek kajajaba is bele lehet enni kepletesen szolva, de belatom, hogy vsz en vagyok mar regebbi generacios aki nem tud/akar lepest tartani ezzel a felfokozott sebesseggel.

[ Szerkesztve ]

For the God Emperor!

(#85643) hemaka válasza KraX (#85640) üzenetére


hemaka
nagyúr

Method-ra amikor tegnap este raneztem mar 203. wipeon voltak tul.
Tegnap 2-3 try kornyeken a tankuk irt egy makrot. Engem nyilvan nem erdekel mi volt az, de a tobbiek biztos jol attanulmanyoztak, azt is. 😂

(#85644) Zimmi91


Zimmi91
addikt

És ott van GG METHOD :R :R

" Just remember Manchester is RED! "

(#85645) KraX válasza Zimmi91 (#85644) üzenetére


KraX
őstag

Szep volt! Meloztam, de este visszanezem. Valoszinusitettem, hogy ok fogjak behuzni a vegen.

For the God Emperor!

(#85646) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Most lett 120 a frost Death Knight-m nagyon gyengenek talaltam es ugy dontottem hogy tankositom.

Most ez komolyan ennyire hallhatatlan,es ubersebzo a Blood Death Knight :Y :Y :Y ???A prot pala sehol sincs hozza es az enyem meg csak 326-ban van,de jobban tankol mint a 370+ prot.Beugrottam Battle of Stromgarde es nagyon meglepodtem rajta.WOW!!

Kijavitanam a kezdoknek szolo,hozzaszolasomat,Blood Death Knight es Beast Mastery Hunter a tokeletes kezdok :R Erosen gondolkodom, a main prot pala tronfosztasan :K

Blood Death Knight kezdoknek video

[ Szerkesztve ]

(#85647) Plata válasza MegalodonS (#85646) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szösz van stormgarde?
Akkor felnézek én is.
Tényleg van stormgarde.
De a törpe huntim cipője eltűnt a lábáról. :F
Garrisonban dekkol a küldis asztalnál és nincs cipője. :W
Hogy a jó fenébe tűnhetett el a cipője ha fent sem voltam?

[ Szerkesztve ]

(#85648) Viktor77 válasza MegalodonS (#85646) üzenetére


Viktor77
titán

Miközben Jaina egy monkkal és warriorral lett letankolva. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85649) MegalodonS válasza Plata (#85647) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen :K ma indult a csata ;]

Miii szarkaid vannak,vagy veletlenul betorted??? :C

(#85648) Viktor77

Na jolvaaaan aaam ;] ,az uber szint =,en meg kezdoknek irtam,mert en is az vagyok, te meg pro :P !!A monkot soha nem ertettem meg, :( tankolni sem tudok vele,nem ertem ezt a stagger valamit :F ,van egy lvl73 ,de nem sikerul vele haladnom.Ott parkol,nem is tudom lesz e valaha 120 belole.Inkabb akkor a shaman vagy a shadow priest azok egyszerubbek.

(#85650) Viktor77 válasza MegalodonS (#85649) üzenetére


Viktor77
titán

Nyugi, én is palát vagy DK-t indítanék, ha tankolni szeretnék. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.