Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84451) MasterMark válasza DjDanee87 (#84435) üzenetére


MasterMark
titán

De várjunk, nem át lehet adni a lootot annak aki ott van a csapatban? Akkor miért porosodna?

Switch Tax

(#84452) Plata válasza MasterMark (#84451) üzenetére


Plata
félisten

De át lehet adni a lootot.
Kivéve a bonus roll itemet.

(#84453) szaszab válasza MasterMark (#84451) üzenetére


szaszab
aktív tag

Amennyiben a loot-od kisebb itemlevel-lel rendelkezik, mint ami rajtad van, át tudod adni. Ha nagyobb vagy egyenlő, akkor nem.

"You may be able to trade any piece you receive if you already own an piece of the same slot with higher item level. "

(#84454) Viktor77 válasza szaszab (#84453) üzenetére


Viktor77
titán

Egyenlőnél már átadhatod. Épp tegnap is adtam így lootot.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84455) szaszab válasza Viktor77 (#84454) üzenetére


szaszab
aktív tag

Nekem volt, hogy kulcs nélküli mythic-en 340-es dps trinket esett. Mindkét trinketem 340 volt. Igaz, hogy heal, de a lényeg, hogy nem tudtam átadni. Pedig két nagyobb itemlevel-es dps trinket meg ott pihent a táskámban.:(

(#84456) Mister_X válasza szaszab (#84455) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor se adhatsz át lootot, ha ki van zárva mythic-ből, azaz már letolta azt a zadott mythic 0 dungeont.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84457) Cathfaern válasza Mister_X (#84456) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Plusz tudtommal azt nézi, hogy adott slotban equipelt-e már a karakter valaha nagyobb vagy egyenlő ilvl-t. Ez gyűrű meg trinketnél pont probléma lehet, mert ha az egyik gyűrű slotba van mondjuk 340-es ilvl, a másikban 310-es, akkor egy 340-est nem enged trade-elni, mert azt látja, hogy van olyan gyűrű slot ahol 310 volt a valaha elért legnagyobb. De ha az ember behúzza mindkét gyűrű slotba a 340-est, utána már engedi. Na ez tényleg hülyén van leprogramozva, de kb. ez a legnagyobb probléma a personal lootal.

(#84458) DjDanee87 válasza MasterMark (#84451) üzenetére


DjDanee87
addikt

Sajnos előfordult már nálunk raiden több embernél is, hogy gyűrű felproccolt magasabb ilevelre (titanforged); és hiába nem kellett az illetőnek, nem tudta átadni. Csak akkora ilevel tudsz átadni amit már volt előtte. Legtöbb lootnál nem gáz, de gyűrűknél kevésbé számít az ilevel.

(#84459) Cathfaern válasza DjDanee87 (#84458) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Gyűrű, trinket meg fegyverek gázosak egy kicsit. De erre nem az a megoldás, hogy a personal loot rendszert el kell törölni, csak finomítani kell rajta.

Ugye gyűrű azért problémás, mert nincs rajta primary stat, így hiába nagyobb ilvl, jó esély van rá, hogy nem lesz upgrade. Trinket hasonló történet (főleg ha nem kieg eleji trinketről van szó, ami csak stat stick), ott ugye az a gond, hogy a proc többet érhet, mint a statok. Erre megoldás lehetne, hogy ha pl. trinketen egyáltalán nem lenne stat, csak proc, nem lenne ilvl-jük se. Ezzel valószínűleg annyi lenne a gond, hogy így megérné akár kieg eleji raidbe is visszajárni 1-1 trinketért. Nézőponttól függően ez vagy nem is akkora probléma, vagy megoldás lehetne, hogy adott tier trinketjei következő patchel bekerülnek vendorhoz és valami raidből eső currencyvel meg lehetne venni őket. Gyűrűket meg kb. ki lehet venni a játékból, jelenlegi felállásban semmi szerepük, rajtuk lévő stat többletet el lehetne osztani a többi gearen.

Fegyverek kicsit macerásabb kérdéskör, főleg hogy a rajtuk lévő sok primary stat miatt elég sokat befolyásolnak a dps-en is, így egy-egy fegyver drop erőteljesen hiszti tárgya lehet. De itt igazán az adja a fő problémát, hogy a különböző típusú fegyverek bezavarhatnak egymásnak azoknál a classoknál ahol egy és két kezes fegyver is szóbajöhet. Azt kéne kicsit kiigazítani és nem lenne gond. Ami kiigazítás egyébként transmog szempontjából is jól jönne, igazából teljesen felesleges a jelenlegi megkülönböztetés, fegyverek már úgyis csak stat stickek, bármelyik kasztnál amelyik 2h-ed használ lehetne dual wield és fordítva.

(#84460) Lirion válasza Cathfaern (#84459) üzenetére


Lirion
addikt

Ami kiigazítás egyébként transmog szempontjából is jól jönne, igazából teljesen felesleges a jelenlegi megkülönböztetés, fegyverek már úgyis csak stat stickek, bármelyik kasztnál amelyik 2h-ed használ lehetne dual wield és fordítva.

Ez szerintem igen rossz volna. Vannak kasztok, ahol konkrétan megtévesztő lenne (elsősorban pvp-re gondolok), ha pl. dual wield-t 2h-re transmogolna a játékos vagy csak a fegyvereket más típusra és class fantasy szempontjából se jönne ki jól.

(#84461) Csapoati válasza Lirion (#84460) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A class fantasy-t én már a tauren paladinnál és a gnóm priestnél elengedtem. :D (tudom, meg lett indokolva stb.)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84462) Plata


Plata
félisten

Nem tudom ti kis karival jártok-e timewalking instába,de a mostani timewalking eszetlen sok xp-t ad.
Pár instával 118-ra húztam a karimat,most 118-as szinten Slave pens 530 ezer xp-t adott.
Múltkori timewalkingon is voltam kiskarival,de az alig adott xp-t.
Még talán 2 vagy 3 insta és 120-as a karim. :Y
Ha lesz időm hétvégén,szerintem még két karit felrántok így 120-ra.

[ Szerkesztve ]

(#84463) Cathfaern válasza Lirion (#84460) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Class fantasy szempontjából rogue-nél tényleg fura lenne. Windwalker monk-nál viszont pl. nyugodtan használhatna staffot dual wield helyett (régen is használt). Vagy DK-nál se lenne probléma hogy 2h vagy dual wield, régen ugyanúgy tudott mindkettőt használni minden spec. Arms / Fury warriornál se látom a problémát (Fury nyugodtan transmogolhatna 1h-et, vagy 1 2h-et), mint ahogy surv hunter is nyugodtan dw-zhetne. Vagy ugye enha sámán, régén is tudott 2h-et használni. Igazából rogue-ot leszámítva nem látom class fantasy szempontjából ez hol okozhatna problémát :)
PvP-ben meg szerintem nem sok ember van aki grafikus kinézet alapján dönt az adott karakterről, de lehet tévedek.

(#84464) vvega30 válasza Cathfaern (#84463) üzenetére


vvega30
senior tag

Nekem azért volt törpe pap csajom, mert frankón helikopterezett a dupla copfja mikor healelt !! :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#84465) Plata


Plata
félisten

Csinálom kiskarival az eventes küldit,azuregos 326 ilvl daggert dobott.
Csak tudnám mért kapott daggert.
Staff kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#84466) gbela válasza Plata (#84465) üzenetére


gbela
senior tag

Csak tudnam miert kell minden momentumot megosztani mintha vmi Plata wow blogga valt volna a topic.
Sorry, semmi szemelyes, de mar nemtudtam magamban tartani:)

(#84467) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy az elemental shaman dps-e javult az elmúlt 2-2,5 hónapban?
Hiába néztem youtube videókat, hogy mit és hogy, vagy követtem ice-n vagy wowheaden a leírásokat, nem javult a dps és eléggé lehangoló. Párszor beszéltétek, hogy sose volt top dps, tudom.
Szívesen visszatérnék játszani, de karaktert húzni nincs sok kedvem. :DDD

(#84468) Cathfaern válasza gbela (#84466) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Csak tudnám miért kell minden héten ezt valakinek megjegyeznie :)
Sorry, semmi személyes, de már nem tudtam magamban tartani :)

grizlisandor: röviden nem.

(#84469) Csokishurka válasza gbela (#84466) üzenetére


Csokishurka
őstag

Áhhh végre valaki :D Én már nem akartam szólni, de harcoltam az elemekkel, hogy türtőztessem magam :D
Már gondolkoztam sokat, hogy nincs guildje ahol ezeket elírja vagy már ott is rászóltak, hogy csendbe legyél.

Most komolyan Plata miért érzel kényszert, hogy ezeket mind megoszd velünk? Felsőbb hatalom kényszerít vagy mi? :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84470) Csokishurka válasza Cathfaern (#84468) üzenetére


Csokishurka
őstag

Szerintem ez még nem volt megkérdezve, az előző "viták" más okokból indultak. Szvsz, de lehet rosszul emlékszem.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84471) vvega30 válasza grizlisandor (#84467) üzenetére


vvega30
senior tag

Állítólag a 8.1-es peccsel kapunk némi buffot. De mikor legutóbb ránéztem, pár hete, akkor valahol kiszámolták, hogy effektív dpsben ez a buff kb 5%... ami hát.. meh..
De azért a helyedben kipróbálnám a cement ágat is. Elég jó dpst ki lehet vele tolni ha ráérzel és nem mellékesen fun :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#84472) Giovan!


Giovan!
addikt

Az uh dk-ról tud valaki valamit? Elképesztően gyenge jelenleg. Se damage, se defence cd-k. Blood dk-n kívül mást nem is látni (bár ahogy olvastam, az is kap egy enyhe nerfet a 8.1-el, mert miért ne...). Én szivesen dk-znék, régen az volt a mainem, de a mostani siralmas állapotok közepette inkább szakmázok a retrimmel, minthogy a dk-m felhúzásával szenvedjek.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84473) Plata válasza gbela (#84466) üzenetére


Plata
félisten

Sajnálom ha zavar,de gondoltam hátha nem tudja valaki hogy most kiskarival is 300+-os gír esik.
Én sem tudtam,elmentem kis karival az xp miatt a küldire erre 320+ cuccot kaptam.
Vígan jó lesz neki 120 után hogy bejussak warfrontra.Másra nem mert nem dagger kell neki.
Nagy karival is meg fogom próbálni ha lesz időm mert azt mondják 360+ item esik bossokból.

(#84472) Giovan!
Nekem Unholy dk-m van,jobban bejön mint Legióban.
Csak sosem kapok vele fegyvert.Az az egy dolog kellene neki,de sosem esik neki,valami 345-ös randa kardja van.

[ Szerkesztve ]

(#84474) bypass|HUN válasza Cathfaern (#84468) üzenetére


bypass|HUN
tag

+1
Plata: én élem nagyon, nehogy abba hagyd ;) :R

Üdv. bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#84475) BeZol válasza grizlisandor (#84467) üzenetére


BeZol
őstag

Nekem guildtársaim is csak megerősítették, hogy hibrid dps classtól ne várjam azt, hogy top dps lesz, mert arra ott vannak a dps only classok, mint hunter, rouge, warlock, mage.
Persze akad néha kivétel, és pl. az olyan hibrid classok, ahol tank + dps spec van mint warrior, dh, azok most is erősek dps-ként (dk passz), míg ahol van healer spec, ott pl. shamanok, shadow priest, retri pala, duduk, mind-mind gyengusz. Annyi h utilityk miatt 1 balance dudu kell raidre. Monk viszont azt hiszem minden téren erősnek számít.
Tehát ha hybrid class-t szinteztél, és éppen a blizzard úgy lőtte be a dolgokat, h kb. halott a dps ágad, akkor tekerhetsz át healbe v. tankba, mert több hasznodat veszik.

Ha nálad a raidelés nem játszik, csak a mythic plussz, akkor pedig mage-warrior a 2 fő dps oda (leolvasztják a trasht és még jó bossdmg-ük is van), a 3. pedig épp aki, általában egy warlock, aki bossfightokhoz jó a burstje miatt. Mikor 340 körül volt mindenki, akkor pl. a shadow priesttel a trash dps-ben is elmaradtam, és a bossdps-ben is elmaradtam kb. 20-20%-kal azonos ilvl mellett. Akkor azt mondták, hogy majd a gear később megoldja. Nem oldott meg semmit :U 362nél kukáztam a karit, mert healerkedni nem fogok, nem jön be már mint régen, de legalább megpróbáltam. Ezért most warlock van, mert raidre kell 2-4db mindig, viszont warlockokat ritkán hívnak be kisebb kulcsokra, mert kb. csak a bossfightok miatt kell, ami főleg 10+ kulcsoknál fontos, tehát még a mi nagy ilvl-ű warlockjainkat sem igazán hívják be sehova, hiába a top-top kulcsokhoz kéne.

Én azt mondom játszd azt amit szeretsz, mert egy patch dobhatja az eddigi erőviszonyokat. Én szerettem a shadow priestet, most magamra erőltettem a warlockot, és hát nem igazán szimpi, hiába látom h a számok igazolják, mert -5-10ilvl-ben már azonosat vagy többet tolt a kari, mint a shadow priestem..., de egyszerűen nem tudok vele azonosulni továbbra sem, nem tetszik és kész. Most ugye ele shaman és shadow priest is kap buffot, titkon reménykedem :U

(#84476) feri1014 válasza Cathfaern (#84468) üzenetére


feri1014
senior tag

Pedig egy off topikot nyugodtan lehetne nyitni a hasonló sztoriknak, aminek aztán tényleg 0 információ tartalma van.

Plata pedig lehetne topikgazda. ;]

(#84477) Xalderon válasza Plata (#84473) üzenetére


Xalderon
tag

En sepciel elvezem az elmenybeszamoloidat. Azt erzem rajtuk, hogy meg mindig nagyon lekes vagy a jatekkal kapcsolatban es ez meghozza az en kedvemet is.

A time walking-os emelt XP mennyisegrol szolo infot kulon koszonom, mert szamomra ez uj info (ahogy te is irtad az elozo TW-nel nem volt ilyen, vagy legalabb is ennyire jelentos). Egy ideje mar hanyagolom a jatekot, de ez most ujra meghozta a kedvem, hogy a kiskarikkal szorakozzam. :R

(#84478) Lacee1986 válasza Csokishurka (#84470) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Lehet akkor még nem követted ezt a topic-ot, de már 100x meglett ez beszélve. Aki nem kíváncsi rá továbbgörget és kész. Kihalt lenne itt az élet, ha Plata nem írna.

(#84479) Giovan! válasza Plata (#84473) üzenetére


Giovan!
addikt

De pvp-re is használod? Mert dungeonökre meg hasonló jó lehet a nagy területi dps miatt, de single targetre már nagyon kevés. Ezért reménykedtem benne, hogy a 8.1-el kap valami boostot, de sajnos felmentem wowheadre, és ismét csalatkoznom kellett a blizzardban :(

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84480) Plata válasza Giovan! (#84479) üzenetére


Plata
félisten

Nem,én soha nem pvp-zem,nem látom értelmét és untat.
Képes vagyok ha akarok zsinórban sok órát eszement tempóban xp-t farmolni ha kell,de pvp untat,komolyan elkezdek álmos lenni és csak unom,ugyan ez van mythic instákban,egyszerűen unalmas.De ugyanakkor képes vagyok kiskarival letolni akárhány random instát hogy húzzam,,ott van célom,minél előbb minél nagyobb szint,ez néha már már durva farmolásba megy át,ha a karim eléri a 90-et tudom hogy jön a gebasz.Elkap a draenor láz és onnantól nincs megállás ha kell egy délután felhúzom 98-ra eszement farmolással.Utána meg 110-re.
A dark iron törpömet rekord gyorsan húztam fel pár napa alatt,de eszement sok farmolással.
próbáltam hogy talán pvp-vel is húzzam mert az is ad xp-t,egy randdom bg-re futotta,de unalmas volt.

(#84477) Xalderon
Valamit változtattak a timewalking instában,nagyon sok xp jön,minden timewalkingot le szoktam tolni,ha lehet minden karival legalább 1 menetet,de főbb karikkal 5-öt minimum.
Több mint 30k timewalking markom van. :D
Múltkori timewalkingnál pont a paladinomat húztam,vele kellett 5-6 timewalking egy szinthez.
Most meg egy csomó kari szintet lépett az egy instától,a druida pár instától 118 lett,az utolsónál jutott eszembe hogy megnézzem mennyi xp jön,slave pens insta volt,159 ezer xp-vel mentem be instába,ahogy kijöttem 693 ezer xp-m volt.
Szerintem a mobok több xp-t dobnak mint kellene.
Ma este amint tudok megyek druidával timewalkingba.Utána meg sattrahban beöltöztetem timewalking gearbe és mehetek wq-zni,na meg először felszedni a fly pontokat,mert hogy egy sincs neki.

[ Szerkesztve ]

(#84481) Plata válasza Xalderon (#84477) üzenetére


Plata
félisten

Most jutottam fel és mentem egy shattered halls-t,sajna már nincs rest bónuszom de így is 440 ezer xp.
Az egész jó,még egy timewalking insta és azt hiszem kész a 120.

(#84482) DopeBob válasza Plata (#84481) üzenetére


DopeBob
addikt

Nekem eddig 5ből 4x mana tombs... de utáltam mindíg is :D De tényleg jól jön az XP. Mondjuk nem hiszem, hogy 7x szinten örülnek akik megkapnak :U

MZ/X

(#84483) Plata válasza DopeBob (#84482) üzenetére


Plata
félisten

Nekem már csak fél szint és 120.
De ne aggódj amiatt hogy kicsi vagy,a többieket is le szintezi a játék és a statjukat is visszaveszi 70-re.
Max szintű tank 370 és 395-ös itemekben arcatrazban állandóan kinyiffant és le is lépett.
Szeretem timewalking instákat,ott újra lehet használni legendary cuccokat.

(#84484) DopeBob válasza Plata (#84483) üzenetére


DopeBob
addikt

Hát igen, de nekem hiányzik a talentfám fele, plusz az azerite traitek azért működnek.

Btw, BS-Ally oldalon van esetleg valaki aki klánba tudna invelni? Több karimnak sincs, és jó lenne a szintezés miatt.

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#84485) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Tankkal is jó pörgetni szintezés helyett. instant inv, bonus loot.

303K xpt ad, érdekes mert 100k van írva.

[ Szerkesztve ]

(#84486) Plata válasza whitezo88 (#84485) üzenetére


Plata
félisten

Én már 120 is vagyok,épp WQ-zom.
Timewalking markból felöltöztem,301 ilvl. ;)
Sajna két insta kellett,ugyanis először Black morass-t kaptam,szinte nulla trash csak 18 gyökér NPC meg 3 boss.De jött 300 valamennyi ezer xp,hiányzott kevés így még elmentem még egybe az meg magister terrace.Az is gyors volt.

[ Szerkesztve ]

(#84487) szaszab válasza DopeBob (#84482) üzenetére


szaszab
aktív tag

Bevallom, engem csak felhúzott, hogy mennyire, de mennyire reta... figyelmetlenek az emberek. BC dungeon-jei elég kemények voltak. Azóta én válltig állítom, csak puhultak. (BC-től MoP-ig bezárólag ismerem csak a dungikat, meg ugye BfA. A két kimaradt expansion-ről nem tudok nyilatkozni.)
De a mechanika ismeretének hiánya, illetve az overpull miatt az 5 time walk dungeon nekem cirka 2700 aranyamba fájt. Én ilyen wipe feszteket rég nem ba... láttam.
Amennyire vártam, annyira örülök, hogy végeztem az 5 dungeon-ös küldetéssel. Egy biztos: én inkább várok, hogy guild-ből/ismerősök közül összejöjjön legalább 3 ember, minthogy mégegyszer full random csapattal betegyem a lábam _bármely_ dungeon-be is, max szinten.

(#84488) Plata válasza szaszab (#84487) üzenetére


Plata
félisten

Akkor te nagyon peches voltál,több mint 20 timewalkingot lenyomtam.
Kettő volt talán nagyon gáz.Arcatrazban szoktak bénázni meg shattered halls-ban,de nem vészes.
Sőt tegnap az utolsó timewalkingon nagyon jó csapat volt,harmadik boss felé menet talán a hunti véletlen behúzott eszetlen sok trash-t de nem lett wipe,tank túlélte,asszem pro tank meg híler volt.
Ha ma lesz rá időm ma is szeretnék letolni jó párat,de ma rugóval,csak az nem olyan jó mint a druida,boomkin druida jobb,még xp-t is jobban kap,talán mert a rugó nem igazán térsebző.

(#84489) Lacee1986 válasza szaszab (#84487) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Mondjuk a scaling brutálisan elvan most rontva. Tegnap lenyomtam én is 4et, de instánként biztos volt vagy 5-6 wipe.

(#84490) Fandango válasza Lacee1986 (#84489) üzenetére


Fandango
veterán

Szerintem nem a scaling a baj, hanem a játékosok! Azt hiszik régi insta, triviális minden, lehet húzni mindent egyszerre, úgy is elolvad, aztán valahogy mégse úgy van az.

[ Szerkesztve ]

(#84491) whitezo88 válasza Fandango (#84490) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Így van, teljesen jó csak sokan nem tudják mit kéne csinálni. Tegnap ki kellett vágni egy idiótát mert ott ragelt hogy miért kell behúzni egyik Alc boss előtt a Beholdert, merthogy csak TW, stb. Na ott pl ha nem ölsz meg mindent (kutyák, beholderek) akkor biztos bejönnek fight alatt mert dobál a boss. BC-ben 100X végigmentem minden HCn kicsit jobban ismerem az instákat mint a maiak...

[ Szerkesztve ]

(#84492) Plata válasza whitezo88 (#84491) üzenetére


Plata
félisten

De ha megnézed hogy kivel van probléma,akkor látszik hogy általában azokkal akik top gearben vannak,M10+ okostojások nem sokat érnek timewalkingon,többet ér egy kiskari tank néha mint egy fullos.

(#84493) grizlisandor válasza grizlisandor (#84467) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi mindenkinek a válaszokat!
Marad a classic-ra való várakozás.

(#84494) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ez a mostani TW jól visszahozza a feelinget régről, tankként kiraktak SHból mert egyrészt képtelenek szakítani a fearelő addot ami így behúzott 1 másikat, persze én voltam a hibás mert nem húztam hátra 2 kilométerre, aztán meg 3. boss előtt 3 assa rámugrik zsinórba stunolnak, agyonvernek persze azért is is voltam a hibás :D "use last stand and shieldwall" tényleg idióta, cdn volt mert még heal is rossz volt. Kibasztak velem, 1-10s wait timeal. Ők meg várhatnak 10 percet. Az a másik hogy megint duplán akarnak húzni helyettem.

[ Szerkesztve ]

(#84495) Lacee1986 válasza Fandango (#84490) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Azért a timewalking ne legyen már nehezebb mint a mostani content. Az nekem nem nosztalgia, hogy 2 percig ölünk egy trashmobot mert annyi hp-ja van, vagy
hogy oneshotol majdnem tankként. A heti 4 mythic heti 370es itemet ad, ami kb másfél óra maximum (freeholdal 30 perc). Ehhez képest a tw heti ad egy 355ös itemet, 5db kell belőle és szenvedés az egész. Legion-ben legalább lelehetett darálni gyorsan, ezt most elrontották.

(#84496) szaszab válasza whitezo88 (#84494) üzenetére


szaszab
aktív tag

Pontosan ez a bajom nekem is. Amikor duduval tankoltam tw-t, a heal konkrétan megköszönte, hogy figyelek a manájára. Mert ugye megálltam és szóltam neki, hogy 20% nem lesz elég. Hála az égnek elég távol álltam meg a következő adag trash-től, mert a 3 dd már rég elindult feléjük. Szerintem, ha nem írok party chatre manapság ügyben, fel sem tűnik nekik, hogy a tank és a heal egy helyben áll.
Nekem, ha elmegyek egy dungeon-be, alapvető, hogy figyelek a környezetemre. A mai player-ek (bocsánat az általánosítás miatt, és ofc tisztelet a kivételnek) szeme előtt csak egyetlen dolog rebeg: top dps lenni. És erre fókuszálnak. A monitor közepe és a damage metro add-on között ingázik a szemük. Én kikapcsoltatnám mindenkivel.
A trash és a tapasztalat: azt hiszem, Mana Tombs az, ahol ugye az utolsó boss előtt ki kell pucolni a komplett szobát. Hátöö. Amikor megindult a tank a boss felé, már raktam is az ss-t a healre és írtam neki, hogy csak wipe után éledjen. A szobában az összes trash-t kikerültük, hiába írtuk a tanknak, hogy a világ végéről is jönnek majd az add-ok. Aztán a tank ress után leave-elt. -.-'
Szóval Plata. Igen. Elég peches napom volt. Duduval és lock-kal is.

(#84497) whitezo88 válasza szaszab (#84496) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nem szokta a ló a szántást, ahol már nem faceroll van az már sokaknak fennakadás. Ezért lesz jó Classic. 20ig elviszik, aztán rájönnek hogy se mount, se 5ösével húzás, (előtte se), dungeonba el kell menni, nincs summon, az insta nem 20 perc hanem 1 óra legalább, ha meghalsz nem a bejárathoz tesz hanem ki a francba valamelyik város mellé, stb stb... Szóval az első fele a szintezésnek ezért szar lesz, később talán letisztul majd. Ja meg örülnek ha kék cuccod jön valamiből... liláról ne is álmodj raid szintig.

"A mai player-ek (bocsánat az általánosítás miatt, és ofc tisztelet a kivételnek) szeme előtt csak egyetlen dolog rebeg: top dps lenni. És erre fókuszálnak."

Volt egy idő amikor minden trashpack után spamelték a dmg métert. Valamiért ez már eltűnt szerencsére. Progress raiden vagy esetleg m+ kívül teljesen értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#84498) Plata válasza szaszab (#84496) üzenetére


Plata
félisten

Hordás lockommal akartam instázni.
Kellene húzni mert nagyon szeretem,de a BfA-s hordás küldizés gondolatától is frász kerülget.
Gondoltam ma timewalkingon húzom.
Hát nem.Nem tudom a hordás karim peches-e vagy a hordás játékosok ennyire elcseszettek.
De bukta hegyek és első bossig sem jutottunk.
Elegem lett visszamentem allis szeróra és inkább húzom a rugót.
Két insta volt,nulla boss wipe hegyek.
Mindent behúztak.
Remélem rugóval mázlim lesz.

[ Szerkesztve ]

(#84499) Plata válasza Plata (#84498) üzenetére


Plata
félisten

Gnome rugóval 22 perc volt az insta,nulla halál.
Bekerülni tovább tartott,jött egy nagyon vicces kinézetű kesztyű,olyan a kesztyű mintha a karim kezein pengék lennének. :D

[ Szerkesztve ]

(#84500) Plata válasza Lacee1986 (#84495) üzenetére


Plata
félisten

Most voltam shattered halls-ban warriorral is,klasszul lement,de nem hiszed el milyen tank volt,azt hiszem friss 120-as dh,volt 1 darab 340-es és egy 310-es itemje, a többi cucc 254-27x közti.
És nagyon jó tank volt.Szerintem nem tudja hogy lehet venni vendornál 320-as itemeket ,mert különben lettek volna rajta 320-as timewarped cuccok.
Letoltam több karival is az eventes küldit,de mindig hülyeséget dobnak.Szép itemek esnek de tök nem a karimnak valók.meg nyaklánc,ami eleve fölös.Egy nagyon szép intelect-es dagger is esett.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.